34" ASUS VU34WCIP-W Eye Care
4.0 2 ratings
Monitor - IPS, curved, Ultra Wide QHD 3440 × 1440 (21:9), 100 Hz, 8 bit, 1 ms, Adaptive-Sync, adjustable height, Power Delivery max. 65 W, HDR, speakers, HDMI, USB-C and DisplayPort, VESA
Price Guarantee
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store.
34" ASUS VU34WCIP-W Eye Care 425.90 € In stock 2 pcs
Buy
34" ASUS VU34WCIP-W Eye Care
Specifications
Compare
Diagonal
34" (86.36 cm)
Resolution Type
Ultra Wide QHD
Resolution
3440 × 1440
Construction
Angled
Panel technology
LCD
Display diagonal and resolution
Diagonal
34" (86.36 cm)
Resolution Type
Ultra Wide QHD
Resolution
3440 × 1440
Construction
Angled
Panel and screen technology
Panel technology
LCD
Panel type
IPS
Refresh rate
100 Hz
Response time
1 ms
Maximum brightness
300 cd/m2
Native contrast
Technology
Adaptive-Sync
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type
Widescreen
Aspect Ratio
21:9
Connection
Graphical user interface
DisplayPort, HDMI, USB-C
Graphical user interface (GUI) standards
DisplayPort 1.4, HDMI 2.0
Audio interface
headphone input
HDMI
1 ×
DisplayPort
1 ×
USB-C
Colour
Colour
White
Dimensions and weight
Width
80.8 cm
Height
48.6 cm
Depth
20.6 cm
Weight
5.21 kg
VESA mounting
Packaging
Cables included
HDMI, USB-C
Power outlet type
Country
Austria, Croatia, Czechia, France, Germany, Hungary, Poland, Romania, Russia, Slovakia, Slovenia
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode
E
Energy consumption in SDR mode
24 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
35 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode
G
Standby consumption
0.5 W
Typical power consumption
28.8 W
More Specifications
ASUS COMPUTER GmbH, Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany, Europe, [email protected]
Note:
Questions and answers: 34" ASUS VU34WCIP-W Eye Care
Accessories for 34" ASUS VU34WCIP-W Eye Care
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 34" ASUS VU34WCIP-W Eye Care
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 34" ASUS VU34WCIP-W Eye Care
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 34" ASUS VU34WCIP-W Eye Care
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 34" ASUS VU34WCIP-W Eye Care