34" LG UltraGear 34GX90SA-W
4.1 14 ratings
Monitor OLED - curved, Ultra Wide QHD 3400 × 1440 (21:9), 240 Hz, Anti-Glare display, 10 bit, 1 ms, G-Sync Compatible, FreeSync Premium and Adaptive-Sync, adjustable height, speakers, HDMI, USB-C and DisplayPort, RJ-45 (LAN) data interface
Buy with code ALZADNI35
Price Guarantee
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store.
34" LG UltraGear 34GX90SA-W 1,055 € In stock > 5 pcs
Buy
34" LG UltraGear 34GX90SA-W
Items in 34" LG UltraGear 34GX90SA-W + LG Swing Stand
Specifications
Compare
Diagonal
34" (86.36 cm)
Resolution Type
Ultra Wide QHD
Resolution
3400 × 1440
Construction
Angled
Panel technology
OLED
Display diagonal and resolution
Diagonal
34" (86.36 cm)
Resolution Type
Ultra Wide QHD
Resolution
3400 × 1440
Construction
Angled
Panel and screen technology
Panel technology
OLED
Refresh rate
240 Hz
Response time
1 ms
Maximum brightness
275 cd/m2
Native contrast
Surface display
Anti-Glare
Technology
Adaptive-Sync, FreeSync Premium, G-Sync Compatible
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type
Widescreen
Aspect Ratio
21:9
Backlight and colour
Colour depth
10 bit
Connection
Graphical user interface
DisplayPort, HDMI, USB-C
Graphical user interface (GUI) standards
DisplayPort 1.4
Data interface
RJ-45 (LAN)
HDMI
2 ×
DisplayPort
1 ×
USB-C
1 ×
Colour
Colour
White
Dimensions and weight
Width
Height
Depth
Weight
6.2 kg
Packaging
Cables included
HDMI, Network cable, USB-C
Energy specifications
Standby consumption
0.5 W
Maximum power consumption
32 W
Typical power consumption
39 W
More Specifications
Note:
Variants 34" LG UltraGear 34GX90SA-W:
44.5" LG UltraGear 45GX90SA-B
Monitor OLED - curved, Ultra Wide QHD 3440 × 1440 (21:9), 240 Hz, Anti-Glare display, 10 bit, 1 ms, G-Sync Compatible, FreeSync Premium and Adaptive-Sync, adjustable height, HDR, speakers, rear lighting, HDMI, USB-C and DisplayPort, USB-C and RJ-45 (LAN) data interface, VESA
Buy
In stock > 5 pcs
39" LG UltraGear 39GX90SA-W
Monitor - QD-OLED, curved, Ultra Wide QHD 3440 × 1440 (21:9), 240 Hz, glossy display, 10 bit, 0,03 ms, G-Sync Compatible, FreeSync Premium and Adaptive-Sync, adjustable height, pivot, SMART, Power Delivery max. 65 W, HDR, speakers, rear lighting, HDMI, USB-C and DisplayPort, USB-C and USB-B data interface, VESA
In stock > 5 pcs
Questions and answers: 34" LG UltraGear 34GX90SA-W
Accessories for 34" LG UltraGear 34GX90SA-W
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 34" LG UltraGear 34GX90SA-W
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 34" LG UltraGear 34GX90SA-W
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 34" LG UltraGear 34GX90SA-W