Groceries Powerlogy

Groceries Powerlogy – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.

Continue

7 reasons to shop for Groceries Powerlogy on Alza.sk

  • We have a wide network of stores across the Czech Republic, where we follow all hygiene measures, as well as contactless AlzaBoxes (pick-up points).
  • You can see the availability of each item right away. Don't forget that we deliver on weekends too.
  • We accept most payment methods, including contactless and cryptocurrency.
  • You can easily return or exchange your product at any of our AlzaBoxes.
  • Need assistance? Our customer support is available 24/7.
  • We complement our range with accessories and additional services.
  • You'll find all the essential information for each product, and for some, user reviews to help with your selection.

What to consider when choosing Groceries Powerlogy?

If you're planning to get Groceries Powerlogy, there are a few aspects that can help you choose the right product. In the left menu, you can use the parametric filter to narrow down the selection to match your preferences. We also recommend sorting by popularity or price.

Groceries Powerlogy – main types

Hide description
49 Results
Watch Price/Availability
Powerlogy Upgraded Keto Shake Dark Chocolate 600 g
Keto Diet - nutritionally balanced keto drink with collagen, Hydrobeef® protein, MCT fats, vitamins, minerals and prebiotic fibre
  39.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl019
1.0 1×
Watch Price/Availability
Powerlogy Upgraded Low Carb Granola Chocolate Strawberry 350 g
Granola - chocolate and strawberry flavour, weight 350 g, manufacturer's energy value per 100 g is 447 kcal - 27.11 €/1 kg
Great price 9.49 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl023
Watch Price/Availability
Powerlogy Protein Strawberry Cream 300 g
Nut Cream - smooth, cashew, strawberry flavour, 21 g protein per 100 g, 539 kcal per 100 g, gluten-free, weight 300 g - 36.33 €/1 kg
  10.90 €
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl053
1.0 1×
Watch Price/Availability
Powerlogy Upgraded Collagen Complex 300 g
Colagen - combination of bovine collagen peptides (5.04 g), L-Glycine (5 g) and premium fish collagen (2.66 g) in 1 serving, multi-collagen complex with extra glycine and vitamin C, unflavored, 300g
  37.99 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl045
Watch Price/Availability
Powerlogy Upgraded Coffee Cream 330 g
Nut Cream - smooth, hazelnut, coffee flavour, 11.7 g protein per 100 g, 539 kcal per 100 g, weight 330 g - 60.30 €/1 kg
  19.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl055
1.0 1×
Watch Price/Availability
Powerlogy Honey Strawberry Granola 350 g
Granola - strawberry and honey flavour, weight 350 g, manufacturer's energy value per 100 g is 446 kcal - 24.26 €/1 kg
  8.49 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl025
Watch Price/Availability
Powerlogy Upgraded Keto Granola Rosemary 350 g
Granola - flavour coconut and almond, weight 350 g, energy value per 100 g is 576 kcal - 34 €/1 kg
  11.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl032
Watch Price/Availability
Powerlogy Upgraded Whey Protein Bar 50 g
Protein Bar - 22 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 425 kcal, weight 50 g, chocolate and coconut flavour - 73.80 €/1 kg
  3.69 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl004
5.0 1×
Watch Price/Availability
Powerlogy Upgraded Collagen Complex Orange 300 g
Colagen - multi-collagen complex with extra glycine, vitamin C and orange flavour
  37.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl036
5.0 1×
Watch Price/Availability
Powerlogy Natural Collagen 300 g
Colagen - 100% pure, hydrolysed grass fed collagen from a European source
  27.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl034
5.0 1×
Watch Price/Availability
Powerlogy Organic C8 MCT Oil 500 ml
Oil - premium BIO C8 MCT composed only of caprylic acid
Amazing Deal 22.90 € Save 3.99 €
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl058
5.0 1×
Watch Price/Availability
Powerlogy Fizzy Collagen Orange 300 g
Colagen - sparkling grass fed collagen with vitamin C and orange flavour
  29.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl035
5.0 2×
Watch Price/Availability
Powerlogy Organic MCT Oil 500 ml
Oil - Organic coconut MCT with triglycerides C8 and C10
Amazing Deal 17.90 € Save 1.99 €
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl057
5.0 1×
Watch Price/Availability
Powerlogy C8 MCT Oil 500 ml
Oil - C8 MCT oil composed only of caprylic acid, without chemical additives and artificial preservatives, 500 ml
Great price 19.90 € Save 2.99 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl044
4.0 4×
Watch Price/Availability
Powerlogy Upgraded Cacao Bites 100 g
Cocoa Beans - crunchy in bean-to-bar 70% chocolate with MCT oil and a pinch of sea salt, 100 g
  6.99 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl059
Watch Price/Availability
Powerlogy Upgraded Brain Focus 60 capsules
Dietary Supplement - complex of nootropics for brain nutrition, concentration and memory support
  40.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl040
Watch Price/Availability
Powerlogy Upgraded Collagen Gut+ 300 g
Colagen - 50% bovine collagen peptides, L-glycine, inulin, 12% cocoa powder, beef colostrum powder (milk) 5%, natural aroma, Lactospore® (Bacillus coagulans, 15 billion CFU/g), 300g
  32.99 €
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl046
Watch Price/Availability
Powerlogy Upgraded Immunity Boost 200 g
Dietary Supplement - Organic mixture of 5 superfoods with bee pollen, 200 g
  30.90 €
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpowl048
4.5 2×
Watch Price/Availability
Powerlogy Protein Strawberry Snack 90 g
Nut Cream - smooth, coconut, strawberry flavour, 21 g protein per 100 g, 543 kcal per 100 g, gluten-free, weight 90 g - 49.89 €/1 kg
  4.49 €
Currently Unavailable
Order Code: SPTpowl014
5.0 3×
Watch Price/Availability
Powerlogy Protein Almond Snack 90 g
Nut Cream - smooth, almond, natural, 24 g protein per 100 g, 543 kcal per 100 g, gluten-free, weight 90 g - 49.89 €/1 kg
  4.49 €
Currently Unavailable
Order Code: SPTpowl013
4.5 2×
Watch Price/Availability
Powerlogy Upgraded Protein Oatmeal Cacao & Peanut 350 g
Oatmeal , energy value per 100g: 410 kcal
Great price 9.49 €
Currently Unavailable
Order Code: SPTpowl029
Watch Price/Availability
Powerlogy Upgraded Nougat Cream 330 g
Nut Cream - smooth, hazelnut, nugát flavour, 13 g protein per 100 g, 550 kcal per 100 g, weight 330 g - 51.21 €/1 kg
  16.90 €
Currently Unavailable
Order Code: SPTpowl054
Watch Price/Availability
Powerlogy Collagen Protein Bar 50 g
Protein Bar - 34 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 412 kcal, weight 50 g, flavour coconut and cinnamon - 65.80 €/1 kg
  3.29 €
Currently Unavailable
Order Code: SPTpowl007
Watch Price/Availability
Powerlogy Protein Almond Cream 300 g
Nut Cream - smooth, almond, natural, 24 g protein per 100 g, 543 kcal per 100 g, gluten-free, weight 300 g - 36.33 €/1 kg
  10.90 €
Currently Unavailable
Order Code: SPTpowl052