Groceries Showroom Bernolákovo

This page includes all products from category Groceries that are in stock in our store Showroom Bernolákovo.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
103 Results
4.8 636×
Watch Price/Availability
Bery Jones Mixed nuts natural 1kg
Nuts - mix, natural almond, cashew and pecan nut, 1000 g - 21.90 €/1 kg
Great price 21.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_MX_1000B02
4.7 23×
Watch Price/Availability
Bery Jones Chocolate porridge with hazelnuts gluten free 500g
Porridge , energy value per 100g: 434,6 kcal
Great price 9.79 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_GC_500B05
4.8 95×
Watch Price/Availability
Alpro oat drink TASTES AS GOOD - Rich & Creamy 3,5%
Plant-based Drink - oat, with flavour of natural - from 3.90 €/1 l
  from  2.92 €
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTdan0065
4.4 90×
Watch Price/Availability
Bery Jones Salted Roasted Cashews WW320 Vietnam 250g
Nuts - roasted and salted cashew, 250 g - 23.96 €/1 kg
Great price 5.99 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_RN_250B02
4.8 92×
Watch Price/Availability
Bery Jones Coconut slices natural "smileys" 500g
Nuts - natural coconut, 500 g - 15.98 €/1 kg
Great price 7.99 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery004
4.7 168×
Watch Price/Availability
Bery Jones Kerman California Roasted Salted Pistachios 500g
Nuts - roasted and salted pistachios, 500 g - 25 €/1 kg
Great price 12.50 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_RN_500B03
4.3 137×
Watch Price/Availability
Bery Jones Cashew natural WW320 Vietnam 250g
Nuts - natural cashew, 250 g - 17.96 €/1 kg
Great price 4.49 €
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_NT_250B01
4.7 56×
Watch Price/Availability
Bery Jones Carmel Almonds peeled USA 1kg
Nuts - shelled almond, 1000 g - 14.50 €/1 kg
Great price 14.50 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_NT_1000B05
4.8 62×
Watch Price/Availability
HiPP Mama tea for breastfeeding mothers 200 g
Nursing Tea - Carefully selected herbs such as fennel, aniseed and cumin are known for their effect of promoting milk production. This tasty tea drink will help you cover the increased fluid needs during breastfeeding. Follow a balanced diet and a healthy lifestyle. - without artificial flavours - free of preservatives and colouring agents - no milk component - gluten-free - 34.45 €/1 kg
  6.89 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BABY3718
4.8 95×
Watch Price/Availability
Alpro oat drink TASTES AS GOOD - Rich & Creamy 3,5% 4 x 1l
Plant-based Drink - oat, with flavour of natural - 2.64 €/pcs - from 2.64 €/1 l
  10.54 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTdan0065bun
4.2 121×
Watch Price/Availability
Gymbeam Shaker Blend Bottle translucent blue 400 ml
Shaker - with a volume of 0,4l, colour: blue
  3.90 €
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgym512
4.9 9×
Watch Price/Availability
Bery Jones Apricot porridge with coconut, gluten-free 500g
Porridge , energy value per 100g: 426 kcal
Great price 8.99 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_GC_500B07
4.7 112×
Watch Price/Availability
GymBeam Peanut Butter 100% smooth 340g
Nut Cream - smooth, peanut, natural, 27 g protein per 100 g, 603 kcal per 100 g, weight 340 g - 11.47 €/1 kg
  3.90 €
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgym009
4.8 108×
Watch Price/Availability
GRIZLY Banana slices 1000 g
Dried Fruit - banana, 1013 g - 7.89 €/1 kg
  7.99 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgriz092
4.7 76×
Watch Price/Availability
GymBeam Peanut butter 100% crunchy 340g
Nut Cream - crunchy, peanut, natural, 27 g protein per 100 g, 596 kcal per 100 g, weight 340 g - 11.47 €/1 kg
  3.90 €
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgym010
3.9 6×
Watch Price/Availability
GymBeam Protein Just Whey 2000 g Salted Caramel
Protein - whey, 75% protein, 66 servings, salted caramel flavour - 41.95 €/1 kg
  83.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgym2007
4.9 18×
Watch Price/Availability
GymBeam Glycine 250 g
Amino Acids - non-essential amino acid glycine in a soluble powder, naturally present in meat, eggs and legumes, suitable for use during the day with meals or in the evening before bedtime
  6.09 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgym1777
4.8 39×
Watch Price/Availability
GRIZLY Gluten-free oat flour 1000 g
Flour - gluten-free, 1000 g - 4.49 €/1 kg
  4.49 €
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgriz055
3.8 12×
Watch Price/Availability
Bery Jones Premium Chocolate Gluten Free Granola 420g
Granola - 23.31 €/1 kg
Great price 9.79 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_GC_500B01
4.6 41×
Watch Price/Availability
yFood This is Food chocolate, 500 ml
Shelf-Stable Nutritionally Balanced Food - in a bottle, 1 drink = 1 meal, 30 g of protein, 26 vitamins and minerals, satiates for 3-5 hours, balanced nutrient ratio, low glycaemic index, gluten and lactose free, without added sugar, chocolate flavour
  from  4.74 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTyfoo004
4.9 90×
Watch Price/Availability
Alpro soy drink with vanilla flavour 1l
Plant-based Drink - soy, with flavour of vanilla - from 3.90 €/1 l
  from  2.92 €
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTdan0004
4.6 41×
Watch Price/Availability
yFood This is Food vanilla, 500 ml
Shelf-Stable Nutritionally Balanced Food - in a bottle, 1 drink = 1 meal, 30 g of protein, 26 vitamins and minerals, satiates for 3-5 hours, balanced nutrient ratio, low glycaemic index, gluten and lactose free, without added sugar, vanilla flavor
  from  4.74 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTyfoo006
Watch Price/Availability
yFood This is Food mix příchutí 3 x 500 ml
Shelf-Stable Nutritionally Balanced Food
New arrival 12.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTyfoo004bun
4.6 41×
Watch Price/Availability
yFood This is Food Raspberry and strawberry, 500 ml
Shelf-Stable Nutritionally Balanced Food - in a bottle, 1 drink = 1 meal, 30 g of protein, 26 vitamins and minerals, satiates for 3-5 hours, balanced nutrient ratio, low glycaemic index, gluten and lactose free, without added sugar, flavour raspberry and strawberry
  from  4.74 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTyfoo005

Products from category Groceries are in stock in these cities and in these branches