BLACK + DECKER Circular saw with laser 190 mm, 1250 W CS1250LA-QS
3.4 5 ratings
Circular Saw 1250W, 190mm/ 66mm cut with laser, 2x saw blade
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store. Watch Availability
Add to list
Warranty 24 months Code:  BODK189
BLACK + DECKER Circular saw with laser 190 mm, 1250 W CS1250LA-QS 74.90 € Currently Unavailable
BVZ Commerce,s.r.o.,Vodičkova 682/20, 110 00 Praha 1, [email protected]
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
Questions and answers: BLACK + DECKER Circular saw with laser 190 mm, 1250 W CS1250LA-QS
Accessories for BLACK + DECKER Circular saw with laser 190 mm, 1250 W CS1250LA-QS