MakTrade MF200G10B multipurpose fan, 230 V, 36 W, 410 m3, black matt
Bathroom Exhaust Fan with diameter of 200 mm, maximum airflow 543,69 m3/h, input power 36 W, noise level of 51 dB, number of speeds 1, silver colour
Warranty 24 months Code:  MAKven0001
Buy
Specifications
Compare
Construction
pipe
Technology
Bladed
Power Supply
Mains-powered
Power consumption
36 W
Number of speeds
1
Type
Construction
pipe
Technology
Bladed
Power Supply
Mains-powered
Technical specification
Power consumption
36 W
Number of speeds
1
Airflow
543.69 m3/h
Noise
Maximum loudness
51 dB
Minimum Noise
51 dB
Features
Functions
Air cleaning
Features
Protection against overheating
Control
Mechanical
Colour
Colour
Black
Dimensions and weight
Max. height
25.7 cm
Width
25.7 cm
Depth
12.3 cm
Blade diameter
20 cm
Weight
2.05 kg
Power outlet type
Country
Austria, Czechia, Germany, Hungary, Poland, Slovakia
Type
Technical specification
36 W
Airflow
543.69 m3/h
Connection diameter
Connection diameter
200 mm
Functions
Air cleaning
Protection against overheating
Silver
Dimensions and weight
Height
Width
Depth
12.3 cm
Blade diameter
20 cm
Weight
2.05 kg
More Specifications
MAREX TRADE s.r.o., K Šeberáku 180/1, 14800 Praha- 4 Kunratice, [email protected], +420 607 032 153
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
There are no posts in this discussion.
Accessories for MakTrade MF200G10B multipurpose fan, 230 V, 36 W, 410 m3, black matt