LG SIGNATURE OLED 4K TV - 65" OLED65G7V
Television - Picture OLED-on-Glass Design, 164 cm, 4K Ultra HD, Active Vision HDR with Dolby, Pixel Dimming, DCI 98.5%, DVB-T2 / S2 / C, H.265 / HEVC, 4x HDMI, 3x USB, CI + , LAN, WiFi, DLNA, HbbTV, Bluetooth, Miracast WiDi, web browser, Soundbar stand, magical MR16 driver, USB recording, webOS 3.5, VESA / OTW420, Dolby Atmos / DTS 4.2km 60W, A
Code:  WK607v4 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
Specifications
Display resolution
3840 × 2160 Mpx
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
OLED
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
OLED
Operating system
Operating system
webOS
TV functions
Multimedia features
Playback from USB, Recording to USB
Gaming features
GAME MODE
Connectivity
Wireless connection
Bluetooth, DLNA, WiFi
Total number of HDMI ports
4 ×
Dimensions and weight
Height without stand
89.2 cm
Depth without stand
6.8 cm
VESA mounting
400×200
Colour
Colour
Silver
More Specifications
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
Questions and answers: LG SIGNATURE OLED 4K TV - 65" OLED65G7V
Accessories for LG SIGNATURE OLED 4K TV - 65" OLED65G7V
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 65" LG OLED65G7V
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 65" LG OLED65G7V
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 65" LG OLED65G7V