Best sellers, best dried Turkey

We also think that you deserve the best. That’s why on this page, we ranked dried Turkey from the most sold to the least sold. You have 20 products to choose from. Customers have the most interest in Fine Gusto turkey natural 100g, which you can buy for 8.79 € incl. VAT. If you’re intrested in dried Turkey in terms of the highest reviews, then look at the dried Turkey reviews and tests category.
20 Results
4.5 326×
Watch Price/Availability
Fine Gusto turkey natural 100g
Dried Meat Turkey - from 87.90 €/1 kg
  from  7.47 €
87.90 €/kg
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTfg1012
4.8 62×
Watch Price/Availability
Indiana Jerky gift box 163g - 7 pcs
Dried Meat Beef, Turkey and Chicken - 3.27 €/pcs - from 140.49 €/1 kg
  22.90 €
140.49 €/kg
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTps0166
4.4 76×
Watch Price/Availability
Just Meat Just Turkey 100 g salt and pepper
Can - turkey meat, ready to eat, in its own juice, without preservatives, from proven Slovak farms - from 27.70 €/1 kg
  from  3.14 €
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTjume002
4.4 251×
Watch Price/Availability
Allnature Turkey BBQ Jerky 100 g
Dried Meat Turkey - 72.90 €/1 kg
Great price 7.29 €
72.90 €/kg
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: Allnatu151
4.7 45×
Watch Price/Availability
Indiana Jerky Christmas Set 2022
Dried Meat Beef, Turkey, Chicken and Pork - 105.22 €/1 kg
Amazing Deal 11.89 € Save 1.75 €
105.22 €/kg
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTps0161
4.4 33×
Watch Price/Availability
Jihočeské Jerky Gift pack ALL-IN (13 x 20g)
Gift Set all kinds of dried meats from the brand Jihočeské Jerky. A great gift for carnivores.
  30.90 €
118.85 €/kg
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTjj051
5.0 2×
Watch Price/Availability
Indiana Jerky Turkey Original 375g - display (15 x 25g)
Dried Meat Beef and Turkey, energy value per 100 g: 1066kJ, pack weight: 375 g - 3.13 €/pcs - from 125.07 €/1 kg
  46.90 €
125.07 €/kg
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: SPTps0142
4.6 187×
Watch Price/Availability
Indiana Turkey Original 90g
Dried Meat Turkey - from 97.67 €/1 kg
Great price from  7.91 €
97.67 €/kg
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTps0153
4.4 251×
Watch Price/Availability
Allnature Turkey pepper Jerky 100 g
Dried Meat Turkey - 68.90 €/1 kg
  6.89 €
68.90 €/kg
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: Allnatu153
2.0 1×
Watch Price/Availability
ROYAL JERKY Turkey jerky Muscle meat 22 g
Dried Meat Turkey - 175.45 €/1 kg
  3.86 €
175.45 €/kg
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTroj024
4.4 251×
Watch Price/Availability
Allnature Turkey Natural Jerky 100 g
Dried Meat Turkey - 72.90 €/1 kg
Great price 7.29 €
72.90 €/kg
Currently Unavailable
Order Code: Allnatu152
Watch Price/Availability
ROYAL JERKY Turkey jerky Teriyaki 22 g
Dried Meat Turkey - 175.45 €/1 kg
  3.86 €
175.45 €/kg
Currently Unavailable
Order Code: SPTroj025
2.0 1×
Watch Price/Availability
ROYAL JERKY Turkey jerky Turkey on paprika 22 g
Dried Meat Turkey - 175.45 €/1 kg
  3.86 €
175.45 €/kg
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTroj023
Watch Price/Availability
ROYAL JERKY Turkey jerky Jerky by Sumo 22 g
Dried Meat Turkey - 175.45 €/1 kg
  3.86 €
175.45 €/kg
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTroj022
Watch Price/Availability
Fine Gusto turkey natural 2 x 100g
Dried Meat Turkey - from 7.80 €/pcs - from 91.75 €/1 kg
  from  15.59 €
91.75 €/kg
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTfg1012bun
Watch Price/Availability
Fine Gusto turkey 3 x 25g
Dried Meat Turkey - 2.53 €/pcs - from 101.20 €/1 kg
  7.59 €
101.20 €/kg
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTfg1007bun
Watch Price/Availability
Fine Gusto turkey BBQ 3 x 25g
Dried Meat Turkey - 2.53 €/pcs - from 101.20 €/1 kg
  7.59 €
101.20 €/kg
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTfg1008bun
4.8 21×
Watch Price/Availability
Jihočeské Jerky Turkey natur 400 g (20 x 20 g)
Dried Meat Turkey - 2 €/pcs - from 99.75 €/1 kg
  39.90 €
99.75 €/kg
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTjj045
4.8 21×
Watch Price/Availability
Jihočeské Jerky Turkey with pepper 400 g (20 x 20 g)
Dried Meat Turkey - 2 €/pcs - from 99.75 €/1 kg
  39.90 €
99.75 €/kg
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTjj046
4.8 56×
Watch Price/Availability
Jerky turkey Original 25 g
Dried Meat Turkey - 145.20 €/1 kg
  3.63 €
145.20 €/kg
Buy
In stock > 20 pcs at the supplier's
Order Code: SPTps0022

Dried Turkey - articles

Ako sušiť mäso? Sušené mäso (jerky) patrí medzi najpraktickejšie a najobľúbenejšie high-protein snacky – je ľahké, skladné, dlho vydrží a skvele sa hodí na túry, do práce aj k večernému filmu. Najväčšou výhodou domácej prípravy je ale kontrola nad kvalitou surovín, chuťou aj množstvom...
Cvrčie jerky sú sušené mäso obohatené o cvrčí proteín s vysokým obsahom živín, ako sú bielkoviny, vitamíny a minerály. Okrem toho ide aj o ekologicky šetrnú potravinu považovanú za potravinu budúcnosti, ktorá môže prispieť k udržateľnému stravovaniu. Ako chutia cvrčie...
Check out products sorted by price starting with the lowest price in the category cheap dried Turkey Find products sorted from the most expensive to the cheapest in the category most expensive dried Turkey Check out products sorted by price starting with the highest price in the category best sellers, best dried Turkey You’ll find products sorted by reviews starting from the highest ranked in dried Turkey reviews