Cheap healthy Eating Mixit

On this page you will find healthy Eating Mixit at the lowest prices, more so all healthy Eating Mixit ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is Mixit Crunchy corn - Tomatoes & basil for pocket 40 g marked at 2.29 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
84 Results
4.9 18×
Watch Price/Availability
Mixit Gluten-free fruit muesli 290 g
Muesli - - 23.41 €/1 kg
  6.79 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix157
4.8 85×
Watch Price/Availability
Mixit Mix of roasted nuts and crispy cheese 120g
Nuts - mix, roasted almond and cashew, 120 g - 56.75 €/1 kg
  6.81 €
Currently Unavailable
Order Code: SPTmix164
4.8 283×
Watch Price/Availability
Mixit Oven Nuts - Bear Garlic (Expirácia 9/25)
Nuts - mix, cashew and pecan nut spicy and in honey, 150 g - 45.40 €/1 kg
  6.81 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix124
4.8 283×
Watch Price/Availability
Rosemary Nuts - Baked Cashews and Pecans
Nuts - mix, spicy cashew and pecan nut, 150 g - 45.40 €/1 kg
  6.81 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix054
4.8 283×
Watch Price/Availability
Pepper Mix - Baked Cashews and Pecans
Nuts - mix, spicy cashew and pecan nut, 150 g - 45.40 €/1 kg
  6.81 €
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix056
4.8 283×
Watch Price/Availability
Sesame Mix - Baked Cashews and Pecans
Nuts - mix, salted cashew, 150 g - 45.40 €/1 kg
Great price 6.81 € Save 0.58 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix055
4.8 253×
Watch Price/Availability
Mixit Crunchy Cheese: White Cheddar & Red Leicester 70g
Crispy Cheese - heat dried, 36 g protein per 100 g, weight 70 g, 597 kcal per 100 g - 99.86 €/1 kg
  6.99 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix138
Watch Price/Availability
Mixit Christmas filled chocolate Gingerbread spice & kataifi
Chocolate
  7.19 €
Currently Unavailable
Order Code: SPTmix331
4.8 283×
Watch Price/Availability
Mixit Oven Nuts - Smoked Paprika
Nuts - salted and smoked almond, 150 g - 48.13 €/1 kg
  7.22 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix125
4.9 538×
Watch Price/Availability
Mixit Crunchy fruit - plum and apricot 65g
Freeze-Dried Fruit -, 65 g - 112.15 €/1 kg
  7.29 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix028
4.9 20×
Watch Price/Availability
Mixit Let's exercise in rhythm 500g
Muesli - - 14.58 €/1 kg
  7.29 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix014
5.0 17×
Watch Price/Availability
Mixit crunchies - Raspberry chocolate crumble with almonds, 140 g
Dried Fruit - raspberry, 140 g - 52.36 €/1 kg
  7.33 €
Currently Unavailable
Order Code: SPTmix186
4.9 538×
Watch Price/Availability
Mixit Small crunchy fruit 70g
Freeze-Dried Fruit -, 70 g - 105.57 €/1 kg
  7.39 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix030
4.8 24×
Watch Price/Availability
Mixit Minute Porridge - Protein and chocolate 320 g
Oatmeal , energy value per 100g: 451,03 kcal - 24.03 €/1 kg
  7.69 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix222
4.8 70×
Watch Price/Availability
Mixit Crunchy chocolate covered bananas and strawberries 150g
Freeze-Dried Fruit -, 150 g - 51.27 €/1 kg
  7.69 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix204
4.9 16×
Watch Price/Availability
Mixit Smokehouse nuts 170 g
Nuts - mix, salted, shelled and smoked almond, cashew and walnut, 170 g - 45.53 €/1 kg
  7.74 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix241
4.8 283×
Watch Price/Availability
Mixit Roasted Nuts Truffles and Coloured Pepper
Nuts - spicy cashew, 160 g - 48.38 €/1 kg
  7.74 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix079
4.7 34×
Watch Price/Availability
Mixit Protein Granola - Chocolate & Almond 450g
Granola - chocolate flavour, weight 450 g, energy value per 100 g is 402 kcal - 17.98 €/1 kg
Discounted -5 % 8.09 € 8.59 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix216
4.8 11×
Watch Price/Availability
Mixit Muesli classic Chocolate mix without gluten, 430g
Muesli - weight: 0,43kg - 18.81 €/1 kg
  8.09 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix207
4.8 253×
Watch Price/Availability
Mixit Crispy goat cheese 80g
Crispy Cheese - freeze dried, weight 80 g, 623 kcal per 100 g - 102.38 €/1 kg
  8.19 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix139
4.9 32×
Watch Price/Availability
Mixit Strawberry mix 470g
Muesli - - 18.28 €/1 kg
  8.59 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix076
4.8 25×
Watch Price/Availability
Mixit Berries in rice 380g
Porridge , energy value per 100g: 350,38 kcal - 22.61 €/1 kg
  8.59 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix044
4.8 253×
Watch Price/Availability
Mixit Crispy vegan cheese with Gouda flavour 90g
Crispy Cheese - weight 90 g, 595 kcal per 100 g - 99.89 €/1 kg
  8.99 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix237
4.6 14×
Watch Price/Availability
Mixit Coconut porridge with white chocolate in pocket (5 pcs)
Porridge , energy value per 100g: 489 kcal - 1.80 €/pcs - from 35.96 €/1 kg
  8.99 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT16431
 
Check out products sorted by price starting with the lowest price in the category cheap healthy Eating Mixit Find products sorted from the most expensive to the cheapest in the category most expensive healthy Eating Mixit