Cheap healthy Eating Mixit

On this page you will find healthy Eating Mixit at the lowest prices, more so all healthy Eating Mixit ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is Mixit Crunchy corn - Tomatoes & basil for pocket 40 g marked at 2.29 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
84 Results
4.6 14×
Watch Price/Availability
Mixit Coconut porridge with white chocolate in pocket (5 pcs)
Porridge , energy value per 100g: 489 kcal - 1.80 €/pcs - from 35.96 €/1 kg
  8.99 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT16431
4.7 9×
Watch Price/Availability
Mixitella Premium - Hazelnut from Piedmont with caramel 200g
Nut Cream - smooth, hazelnut, caramel flavour, 11 g protein per 100 g, 561.38 kcal per 100 g, gluten-free, weight 200 g - 44.95 €/1 kg
  8.99 €
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix142
4.6 9×
Watch Price/Availability
Mixitella Premium - Hazelnut from Piedmont with fondant 200g
Nut Cream - smooth, hazelnut, natural, 11 g protein per 100 g, 560.37 kcal per 100 g, gluten-free, weight 200 g - 44.95 €/1 kg
  8.99 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix135
5.0 10×
Watch Price/Availability
Mixitella Premium - Hazelnut from Piedmont with milk and cocoa 200g
Nut Cream - smooth, hazelnut, cocoa flavour, 12 g protein per 100 g, 553.64 kcal per 100 g, gluten-free, weight 200 g - 44.95 €/1 kg
  8.99 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix134
4.9 538×
Watch Price/Availability
Mixit Crunchy fruit - raspberry 70g
Freeze-Dried Fruit -, 70 g - 129.86 €/1 kg
  9.09 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix029
4.8 283×
Watch Price/Availability
Mixit Peanuts from the oven - Kampot pepper and honey 160g
Nuts - cashew spicy and in honey, 160 g - 58.75 €/1 kg
  9.40 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix206
5.0 14×
Watch Price/Availability
Mixit Chocolate porridge with pecans 520 g
Rice Porridge , energy value per 100g: 448,16 kcal - 18.25 €/1 kg
  9.49 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix251
4.9 538×
Watch Price/Availability
Mixit Big crispy strawberry 100g
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 94.90 €/1 kg
  9.49 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix100
5.0 12×
Watch Price/Availability
Mixit Porridge by Adam Ondra 400g
Porridge , energy value per 100g: 448,31 kcal - 23.73 €/1 kg
  9.49 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix042
4.8 17×
Watch Price/Availability
Mixit Muesli low carb - blueberry 400 g
Muesli - weight: 0,4kg - 24.48 €/1 kg
  9.79 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix158
Watch Price/Availability
Mixit Single Origin Organic Macadamia Nuts from Kenya
Nuts - shelled macadamia nuts, 200 g - 49.45 €/1 kg
  9.89 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix340
4.4 3×
Watch Price/Availability
Mixit Crunchy mix Cheese, nuts and pretzels with honey and chilli
Healthy Crisps - palm oil-free, allergens: cereals containing gluten (wheat, rye, barley, oats, spelt), nuts and nut products (all types of nuts) and soya beans (soya) and soy products, 513,14 kcal per 100 g, weight 295 g - 33.53 €/1 kg
  9.89 €
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix350
4.8 17×
Watch Price/Availability
Mixit Muesli low carb - forest fruit 500 g
Muesli - - 19.78 €/1 kg
  9.89 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix259
4.9 66×
Watch Price/Availability
Mixit Chocolate-laying 450g
Muesli - - 21.98 €/1 kg
  9.89 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix011
4.9 538×
Watch Price/Availability
Mixit Large Crispy Fruit - Banana and Strawberry, 160g
Freeze-Dried Fruit -, 160 g - 62.44 €/1 kg
  9.99 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix155
5.0 1×
Watch Price/Availability
Mixit Mixitella Pistachio
Nut Cream - smooth, pistachio, natural, 9 g protein per 100 g, 607.02 kcal per 100 g, weight 220 g - 49.55 €/1 kg
  10.90 €
Currently Unavailable
Order Code: SPTmix329
Watch Price/Availability
Mixit Protein granola from the oven Maple syrup and pecans
Granola - 31.14 €/1 kg
  10.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix357
Watch Price/Availability
Mixit Protein granola from the oven Toffee & cashew
Granola - 31.14 €/1 kg
  10.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix356
5.0 3×
Watch Price/Availability
Mixit Single Origin - Hazelnuts from Piedmont 200 g
Nuts - natural hazelnut, 200 g - 54.50 €/1 kg
  10.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix305
4.9 538×
Watch Price/Availability
Mixit Big crunchy fruit - banana, strawberry, blueberry, 160g
Freeze-Dried Fruit -, 160 g - 68.13 €/1 kg
  10.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix154
4.9 32×
Watch Price/Availability
Mixit Chocolate Protein Muesli by Adam Ondra 450g
Muesli - - 27.25 €/1 kg
  10.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix022
4.9 538×
Watch Price/Availability
Mixit Big crunchy fruit 150g
Freeze-Dried Fruit -, 150 g - 72.67 €/1 kg
Great price 10.90 € Save 0.59 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix026
5.0 7×
Watch Price/Availability
Mixit Mixitella Crunchy Dubai cream with kataifi
Nut Cream - crunchy, pistachio, 9.2 g protein per 100 g, 607.02 kcal per 100 g, weight 220 g - 54.09 €/1 kg
  11.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix328
4.4 3×
Watch Price/Availability
Mixit Crunchy mix Cheese, crunchy corn and nuts with truffle
Healthy Crisps - palm oil-free, allergens: milk and milk products, nuts and nut products (all types of nuts) and soya beans (soya) and soy products, 558,29 kcal per 100 g, weight 300 g - 39.67 €/1 kg
  11.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix351
Check out products sorted by price starting with the lowest price in the category cheap healthy Eating Mixit Find products sorted from the most expensive to the cheapest in the category most expensive healthy Eating Mixit