ASUS Vivobook 13 Slate OLED T3300KA-OLED109W Black Metallic
Laptop - Intel Pentium Silver N6000 Jasper Lake, 13.3" OLED glossy 1920 × 1080, RAM 8GB LPDDR4X, Intel UHD Graphics, SSD 256GB, webcam, USB-C, fingerprint reader, 3-cell battery, Windows 11 Home T3300KA-OLED109W
The product is localised for SK
Code:  NA535a0 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
ASUS Vivobook 13 Slate OLED T3300KA-OLED109W Black Metallic Discontinued
Specifications
SSD capacity
256 GB (0.26 TB)
Size of operational RAM
8 GB
Processor model number
Intel Pentium Silver N6000 Jasper Lake
Processor frequency
1.1 GHz (1,100 MHz)
Storage Type
SSD
Display size
13.3"
Storage capacity (total)
256 GB
Equipment
Fingerprint Reader, Memory Card Reader, Operating system, Stylus support
Processor
Processor type
Intel Pentium
Processor model number
Number of processor cores
4 ×
Processor frequency
1.1 GHz (1,100 MHz)
Core boost frequency
3.3 GHz (3,300 MHz)
Cache processor
4 MB
Memory
Size of operational RAM
8 GB
Memory type
LPDDR4X
GPU series/model
Graphics card series
Intel
Model graphics cards
Intel UHD Graphics
Operating system
Operating system
Windows 11 Home
Hard drive
Storage Type
SSD
Storage capacity (total)
256 GB
SSD capacity
256 GB (0.26 TB)
Equipment
Webcam
480 px
Battery
USB-C charging
Can be charged via USB-C
Charging connector
USB-C
Battery capacity
50 Wh
Number of cells
3pc(s)
Charging power
65 W
Maximum battery capacity
9.5 h
Construction
Convertibility
Detachable
Weight
Weight
0.75 kg
Interface
Data
USB-C
Graphical output ports
Audio
Combo Audio Jack
2 ×
Bluetooth
Bluetooth v5.1
WiFi
WiFi 802.11ax
WiFi version
WiFi 6
Optical drive
Without Optical Drive
Dimensions
Width
309.9 mm
Maximum height
7.9 mm
Depth
190 mm