Chladničky

Zobraziť katalóg
Cena
-
Dostupnosť
Stav tovaru
Energetická trieda
A
(8)
B
(7)
C
(58)
D
(166)
E
(370)
F
(318)
G
(7)
Objem (chladený priestor)
4 l
484 l
-
Objem (priestor na mrazené potraviny)
0 l
316 l
-
Typ modelu
Samostatne stojací model
(799)
Vstavaný model
(153)
Funkcie
Výška
27 cm
205 cm
-

Výber chladničky je ovplyvnený nielen dizajnom, ale predovšetkým funkciami a technickými vlastnosťami. Zamerajte sa preto na parametre, ako je spotreba, úžitkový objem alebo hlučnosť. Na ktoré chladničky, resp. jednotlivé typy môžete v ponuke naraziť? A aké ďalšie požiadavky by ste mali pri výbere mať? Prečítajte si viac.

Pokračovať

Výber chladničky podľa veľkosti a typu

Vzhľadom na to, že každý z nás má iné požiadavky a žije v inom type domácnosti, prispôsobuje sa týmto kritériám aj výber vhodného typu chladničky.

 • Chladničky s mrazničkou sú najpraktickejším typom chladničky s mrazničkou v hornej alebo spodnej časti.
 • Chladničky bez mrazničky vďaka jeho absencii poskytujú väčší objem chladiaceho priestoru.
 • Americká chladnička je nadštandardne priestranný spotrebič s oddelenou skriňou chladničky a mrazničky.
 • Vinotéka alebo na chladnička na víno udáva kapacitu zvyčajne v počte uskladniteľných fliaš s možnosťou vychladenia rôznych druhov vín.
 • Vitríny a minibary poslúžia k štýlovému uskladneniu zákuskov alebo ako chladnička na nápoje a limonády na bare.
 • Malá chladnička má menší objem. K dispozícii je aj ako malá kombinovaná chladnička s mrazničkou. Skvele sa hodí do kancelárií a hotelových izieb, kde nie je potrebné skladovať toľko jedla naraz.
 • Vstavané chladničky sú klasické kombinované chladničky, ktoré po zabudovaní splynú s kuchynskou linkou.
 • Chladnička s no frost funkciou zamedzujú vzniku námrazy rovnomernou cirkuláciou chladného vzduchu.
 • Retro chladničky sú štýlovým doplnkom domácnosti. Na výber sú rôzne farebné aj typové vyhotovenia.
 • Prenosná chladnička sa dá využiť buď ako klasická s izoláciou alebo ako chladnička do auta.

Smart chladnička nielen pre milovníkov technológií

Smart chladnička ponúkne veľa pokročilých funkcií. Môžete ju napríklad ovládať cez inteligentný telefón a na diaľku upravovať teplotu chladenia alebo aktivovať expresný mraziaci režim. V prípade problémov dokážu niektoré smart chladničky vykonať autodiagnostiku, zistiť príčinu problémov a prípadne všetko zase uviesť do normálu.

Smart chladničky ťuk ťuk – aby ste mali prehľad

Medzi smart modely patria tiež chladničky ťuk ťuk, ktoré majú na prednej strane samozatmavovacie okno, ktoré je štandardne nepriehľadné. Keď na neho ale zaklopete, sklo sa odtmaví a vy sa budete môcť pozrieť dovnútra aj cez zavreté dvere. Získate tak kedykoľvek rýchly prehľad o potravinách v chladničke a ušetríte energiu.

Vyskúšajte tiež chladničky s nulovou zónou pre dlhšiu trvanlivosť potravín a udržanie ich arómy. Chladničky na zrenie mäsa udržia kvalitu mäsa na maxime, hodia sa do reštaurácií alebo mäsiarstva.

Chladnička podľa vlastností

Chladničky podľa vlastností môžete vyberať podľa rozmerov, funkcií alebo farby. Zvoľte si napríklad obľúbené chladničky tiché, s výrobníkom ľadu alebo najrôznejšie farebné varianty cez chladničky modré, čierne či strieborné nerezové.

Hodila by sa vám chladnička na bar? Pozrite na našu kategóriu Gastro profi

Máte prevádzkareň alebo bar a hodila by sa vám chladnička v podobe minibaru na limonády alebo vitrína na zákusky? Navštívte našu kategóriu Gastro profi, v ktorej nájdete všetko potrebné pre váš podnik.

U nás nájdete aj množstvo užitočného príslušenstva, ktoré je kompatibilné na všetky ponúkané chladničky. Akcia či výpredaj sa týka aj tejto sekcie, vďaka čomu možno ušetriť nejaké to euro.

Úžitkový objem chladničky

Najdôležitejším parametrom pri výbere chladničky je úžitkový objem. V závislosti od životného štýlu rodiny je ideálna chladnička so zhruba 70 litrami chladiaceho priestoru a 25 litrami priestoru v mrazničke na osobu.

 • Pre páry a jednotlivcov sa hodí malá chladnička s výškou 140 – 170 cm.
 • Pre 3 – 4-člennú domácnosť odporúčame väčšie chladničky s výškou 180 cm a viac.
 • Pre početnejšiu domácnosť je ideálnym riešením priestranná americká chladnička.

Pozornosť venujte aj počtu a usporiadaniu políc a zásuviek vnútri chladničky, pretože tie majú na úžitkový priestor značný vplyv.

Čo ovplyvňuje naplnenie chladničky?

Všeobecne odporúčame využívať aspoň 70 % z úžitkového objemu chladničky. V takom prípade je chladnička najúspornejšia. Naopak pri využívaní 90 % a viac hrozí, že nebudú všetky potraviny riadne zamrazené.

Chladnička s mrazničkou a rozdiel medzi pojmami mraziaci výkon a výkon mrazenie

Mraziaci výkon chladničky s mrazničkou určuje, koľko potravín zvládne mraziak zamraziť za deň, zatiaľ čo výkon mrazenia udáva, ako silno je chladnička schopná potraviny zamraziť.

Hlučnosť chladničky

Chladničky patria k menej hlučným domácim spotrebičom, na druhej strane však bežia neustále, teda aj slabý hluk môže byť rušivý. Hlučnosť môžete ovplyvniť prostredím, v ktorom je spotrebič umiestnený. Menej hlučnejšia sa bude zdať chladnička stojaca v tesnej blízkosti tlmiacich prvkov – koberec, závesy a podobne.

 • Chladnička s hlukom do 35 dB sa vyznačuje takmer nepočuteľnou prevádzkou.
 • Chladnička s hlukom nad 35 dB môže pri bežnej práci v kuchyni a v noci pôsobiť rušivým dojmom.

i

Hlučnosť bežne nepresahuje 50 dB, čo zhruba zodpovedá rozhovoru v kancelárii. Vždy sa tiež uistite, že chladnička stojí na všetkých nožičkách, v opačnom prípade by mohla rezonovať.

Kedy oceníte možnosť zmeny otvárania dverí chladničky?

Každá kuchyňa je iná – niekomu sa môžu hodiť chladničky s ľavým otváraním, inému s pravým. Výrobcovia tento detail riešia možnosťou zmeny otvárania dverí, čo sa môže hodiť aj v prípade rekonštrukcie.

Či vami vybraná chladnička takúto zmenu umožňuje sa dozviete z produktového popisu, prípadne môžete použiť parametrický filter. Ak máte svojho obľúbeného výrobcu, u nás možno vyberať chladničky aj podľa značky.

Aké technológie môže chladnička ponúkať

Chladnička disponuje mnohými rôznymi technológiami. Spektrum výberu podľa použitých funkcií je dnes skutočne veľmi pestré. Väčšina z nich slúži na úsporu energie, rýchlejšie chladenie a ničenie baktérií.

 • MultiAirflow sa stará o stále prúdenie chladného vzduchu a rovnomernú teplotu v priestore chladničky.
 • Ionizátor chladničky zaisťuje mikroklímu predlžujúcu čerstvosť potravín.
 • Twin cooling značí dvojitý chladiaci systém s dvomi výparníkmi pre chladničku a mrazničku zvlášť.
 • Everfresh je špeciálny vákuový systém chladničky, ktorý uchová potraviny dlhšie čerstvé.
 • Antibakteriálny povrch poťahuje vnútorné steny chladničky a ničí baktérie a plesne.
 • Dávkovač vody a ľadu sa obvykle nachádza na prednej strane dverí. Je to žiadaná vlastnosť americkej chladničky.
 • Nulová zóna slúži na skladovanie ovocia, zeleniny alebo syrov. Býva v dolnej časti chladničky, kde je nižšia teplota.
 • Super chladenie a mrazenie krátkodobo a prudko zníži teplotu chladničky či mrazničky pri vkladaní nových potravín.
 • Ventilácia zabezpečuje rozvod studeného vzduchu vo vnútri chladničky a udržuje všade rovnakú teplotu. Predchádza teda tomu, aby sa v hornej časti chladničky držal teplý vzduch a v spodnej chladnejší.
 • Ice maker je označenie pre výrobník ľadu, ktorý je praktickým doplnkom. Niektoré chladničky prostredníctvom neho vyžadujú pripojenie na vodu (a súčasne umožňujú čapovanie chladnej vody), iné disponujú vyberateľnou nádobou.
 • Prázdninový režim udržuje stabilnú teplotu vo vnútri chladničky. Zároveň výrazne znižuje spotrebu počas obdobia, kedy ste preč a chladnička sa dlho neotvára.
 • Metalcooling je kovová zadná vrstva chladničky, ktorá zaisťuje účinnejšie chladenie.
 • Statické chladenie je chladiaci systém, pri ktorom sa síce námraza vnútri chladničky objavuje, ale je ihneď roztavená a odvedená do špeciálneho otvoru. Takáto chladnička vyžaduje pravidelné manuálne odmrazovanie.
 • 6. zmysel je senzorová technológia ovplyvňujúca výkon kompresora chladničky. Zaisťuje zachovanie ideálnej teploty na skladovanie potravín a predlžuje tak ich čerstvosť a trvanlivosť.
 • Plazma sterilizátor vďaka iónom s pozitívnym a negatívnym nábojom odstraňuje nežiaduce baktérie a zápach a uchováva potraviny dlhšie čerstvé.
 • Výparník je priestor chladničky, do ktorého sa dostáva kvapalina z výmenníka (chladiaci plyn sa vo výmenníku vplyvom kondenzácie zmení na kvapalinu). Vo výparníku sa potom kvapalina kvôli zníženiu tlaku začne odparovať.

Chladničky No Frost/Total No Frost/Low Frost – aký je medzi nimi rozdiel?

Chladničky dnes disponujú najrôznejšími beznámrazovým technológiami, vďaka ktorým ich nemusíte vôbec odmrazovať alebo aspoň nie tak často. S akými označeniami sa môžete stretnúť?

 • No Frost (samoodmrazovanie) vďaka cirkulácii vzduchu zamedzuje vzniku námrazy v mrazničke, ktorý nie je potreba odmrazovať. V chladničke ale býva zvýšená vlhkosť a kvapky vody sa môžu držať na stenách v zadnej časti.
 • Total No Frost systém pokrýva celý spotrebič, mrazničku ani chladničku nie je potrebné vôbec odmrazovať.
 • Chladničky s funkciou Low Frost vyžadujú manuálne odmrazovanie, avšak nie tak často, ako obyčajná chladnička.

Ak si stále nie ste istí, aká chladnička je pre vašu domácnosť najvhodnejšia, pozrite sa na návod, ako vybrať chladničku. V prípade, že máte obmedzený rozpočet a hľadáte predovšetkým lacné chladničky, u nás nájdete širokú ponuku cenovo dostupných modelov so skvelým vybavením. Alebo sledujte našu ponuku na kombinované chladničky. Výpredaj či rôzne akcie vás potom určite neminú. Pokiaľ vám neprekáža krátko použitá, rozbalená či zánovná chladnička, bazár určite neprehliadnite.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
SAMSUNG RB38A7B6AS9/EF Na sklade > 5 ks
Chladnička – s mrazničkou na spodku, energetická trieda A, klimatická trieda SN-T, objem chladničky 273 l, objem mrazničky 114 l, smer otvárania doprava, 4 police, 3 priehradky v mrazničke, 2 chladiace okruhy, strieborná farba, total No Frost, displej, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, twin Cooling, rozmery 203 × 59,5 × 65,8 cm (V׊×H)
1 099 €

2.
HYUNDAI RSD086GW8AF Na sklade > 5 ks
Chladnička – s mrazničkou na vrchu, energetická trieda F, klimatická trieda N, ST a T, objem chladničky 93 l, smer otvárania doprava, 2 police, 1 priehradka v mrazničke, biela farba, manuálna regulácia teploty, rozmery 86 × 47,2 × 45 cm (V׊×H)
149,90 €

3.
MIDEA MDRD142SLF30 Na sklade > 5 ks
Mini chladnička – s mrazničkou na vrchu, energetická trieda F, klimatická trieda N a ST, objem chladničky 93 l, smer otvárania doprava, 2 police, 1 chladiaci okruh, retro dizajn, čierna farba, s výparníkom, rozmery 83,5 × 48,8 × 44 cm (V׊×H)
134,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
956 položiek
Ľudová voľba
LG GBP31DSLZN - Chladnička
Varianty
LG GBP31DSLZN + 10 rokov záruka na kompresor
Chladnička – s mrazničkou na spodku, energetická trieda E, klimatická trieda SN-T, objem chladničky 234 l, objem mrazničky 107 l, smer otvárania voliteľný, 3 police, 3 priehradky v mrazničke, 1 chladiaci okruh, čierna farba, total No Frost, displej, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, antibakteriálne tesnenie, Door Cooling+, Linear Cooling, Zero Clearance, rozmery 186 × 59,5 × 68,2 cm (V׊×H)

429,90 €
Môžete mať v stredu 5.10. od 9:00
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: LGCHL038
Zlatá stredná cesta
SAMSUNG RB38A7B6AS9/EF - Chladnička Varianty
SAMSUNG RB38A7B6AS9/EF + 20 rokov záruka na kompresor
Chladnička – s mrazničkou na spodku, energetická trieda A, klimatická trieda SN-T, objem chladničky 273 l, objem mrazničky 114 l, smer otvárania doprava, 4 police, 3 priehradky v mrazničke, 2 chladiace okruhy, strieborná farba, total No Frost, displej, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, twin Cooling, rozmery 203 × 59,5 × 65,8 cm (V׊×H)

899 € Cena s CashBack  Podrobnosti
1 099 €
Môžete mať zajtra od 8:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SACHL103
Pre náročných
LG GMX844MCKV + 10 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička štvordverová, energetická trieda F, klimatická trieda N-T, objem chladničky 288 l, objem mrazničky 220 l, počet chladiacich okruhov 1, čierna farba, funkcie total No Frost, s pripojením na vodu, výrobník ľadových kociek, LED osvetlenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, InstaView Door-in-Door™, inteligentná, detský zámok, Door-in-Door™, Door Cooling+, Linear Cooling, Zero Clearance, 178,7 × 83,5 × 73,4 cm (V׊×H)

1 719 € Cena s CashBack  Podrobnosti
1 799 €
Môžete mať v stredu 5.10. od 8:00
Na sklade 4 ks
Objednávací kód: LGCHL024
SAMSUNG RB38T705CSR/EF - Chladnička Varianty
SAMSUNG RB38T705CSR/EF + 20 rokov záruka na kompresor
Chladnička – s mrazničkou na spodku, energetická trieda C, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 276 l, objem mrazničky 114 l, smer otvárania doprava, 4 police, 3 priehradky v mrazničke, 1 chladiaci okruh, antikorová farba, total No Frost, nulová zóna, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, metal Cooling, antibakteriálne tesnenie, rozmery 203 × 59,5 × 65,8 cm (V׊×H)

768,90 €
Môžete mať zajtra od 8:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SACHL077
BEKO BCNA306E4SN - 10 rokov záruka na kompresor po registrácii
Vstavaná chladnička – s mrazničkou na spodku, energetická trieda E, klimatická trieda SN-T, objem chladničky 215 l, objem mrazničky 69 l, smer otvárania voliteľný, 5 políc, 3 priehradky v mrazničke, 2 chladiace okruhy, biela farba, displej, nulová zóna, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, twin Cooling, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, metal Cooling, statické chladenie, rozmery 193,5 × 54 × 54,5 cm (V׊×H)

768,90 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BECHL164
BOSCH KGE49AWCA
Chladnička – s mrazničkou na spodku, energetická trieda C, klimatická trieda SN a T, objem chladničky 302 l, objem mrazničky 117 l, smer otvárania doprava, 5 políc, 3 priehradky v mrazničke, 2 chladiace okruhy, biela farba, displej, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, twin Cooling, ventilácia, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, LowFrost, statické chladenie, rozmery 201 × 70 × 65 cm (V׊×H)

758,90 €
Môžete mať zajtra od 8:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BOCHL103
SAMSUNG RB38T605CWW/EF + 20 rokov záruka na kompresor
Chladnička – s mrazničkou na spodku, energetická trieda C, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 276 l, objem mrazničky 114 l, smer otvárania doprava, 4 police, 3 priehradky v mrazničke, 1 chladiaci okruh, biela farba, total No Frost, výrobník ľadových kociek, displej, nulová zóna, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, vínotéka, antibakteriálne tesnenie, rozmery 203 × 59,5 × 65,8 cm (V׊×H)

675,90 €
Môžete mať zajtra od 8:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SACHL076
SAMSUNG RS67A8811B1/EF + 20 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička dvojdverová, energetická trieda E, klimatická trieda N, T, ST, SN, objem chladničky 409 l, objem mrazničky 225 l, počet políc chladničky 4, počet priehradiek mrazničky 4, počet chladiacich okruhov 2, čierna a antikorová farba, funkcie total No Frost, s pripojením na vodu, výrobník ľadových kociek, výrobník ľadovej triešte, výdajník vody, displej, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, twin Cooling, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, antibakteriálne tesnenie, 178 × 91,2 × 71,6 cm (V׊×H)

1 099 € Cena s CashBack  Podrobnosti
1 139 €
Môžete mať zajtra od 8:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SACHL082
SNAIGE CD40DM S3002
Chladiaca vitrína – 5 políc, voliteľná strana otvárania, rozmery 202,5 × 60 × 60 cm (V׊×H), hmotnosť 77,5 kg, biela farba, LED osvetlenie a ventilácia

668,90 €
Môžete mať zajtra od 8:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SNGVT006
SAMSUNG RB36T675CSA/EF - Chladnička Varianty
SAMSUNG RB36T675CSA/EF + 20 rokov záruka na kompresor
Chladnička – s mrazničkou na spodku, energetická trieda C, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 251 l, objem mrazničky 114 l, smer otvárania doprava, 3 police, 3 priehradky v mrazničke, 1 chladiaci okruh, antikorová farba, total No Frost, displej, nulová zóna, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, antibakteriálne tesnenie, rozmery 193,5 × 59,5 × 65,8 cm (V׊×H)

712,90 €
Môžete mať zajtra od 8:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SACHL070
GORENJE NRK6202EW4 IonAir - Chladnička Varianty
GORENJE NRK6202EW4 IonAir + 15 rokov záruka na kompresor po registrácii
Chladnička – s mrazničkou na spodku, energetická trieda E, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 235 l, objem mrazničky 96 l, smer otvárania doprava, 4 police, 3 priehradky v mrazničke, 1 chladiaci okruh, biela farba, no Frost, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, rozmery 200 × 60 × 59,2 cm (V׊×H)

429,90 €
Môžete mať zajtra od 8:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: GORCHL120
GORENJE RF4141PW4
Chladnička – s mrazničkou na vrchu, energetická trieda F, klimatická trieda N a ST, objem chladničky 165 l, objem mrazničky 41 l, smer otvárania doprava, 3 police, 2 priehradky v mrazničke, 1 chladiaci okruh, biela farba, manuálna regulácia teploty, antibakteriálne tesnenie, statické chladenie, rozmery 143,4 × 55 × 54,2 cm (V׊×H)

260,90 €
Môžete mať zajtra od 8:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: GORCHL127
GORENJE NRS9182VB
Americká chladnička dvojdverová, energetická trieda E, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 371 l, objem mrazničky 191 l, počet políc chladničky 5, počet chladiacich okruhov 1, čierna farba, funkcie automatické odmrazovanie, výrobník ľadových kociek, výrobník ľadovej triešte, výdajník vody, zásobník na vodu, displej, nulová zóna, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, bez pripojenia na vodu, 179,3 × 90,8 × 67,9 cm (V׊×H)

998,90 €
Môžete mať zajtra od 8:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: GORCHL091
MIDEA MDRD142SLF30 - Mini chladnička Varianty
MIDEA MDRD142SLF30
Mini chladnička – s mrazničkou na vrchu, energetická trieda F, klimatická trieda N a ST, objem chladničky 93 l, smer otvárania doprava, 2 police, 1 chladiaci okruh, retro dizajn, čierna farba, s výparníkom, rozmery 83,5 × 48,8 × 44 cm (V׊×H)

134,90 €
Môžete mať zajtra od 8:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: MIDCHLT009
SAMSUNG RB34T670ESA/EF - Chladnička Varianty
SAMSUNG RB34T670ESA/EF + 20 rokov záruka na kompresor
Chladnička – s mrazničkou na spodku, energetická trieda E, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 230 l, objem mrazničky 114 l, smer otvárania doprava, 3 police, 3 priehradky v mrazničke, 1 chladiaci okruh, antikorová farba, total No Frost, displej, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, antibakteriálne tesnenie, rozmery 185,3 × 59,5 × 65,8 cm (V׊×H)

517,90 €
Môžete mať zajtra od 8:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SACHL068
BOSCH KGN36NLEA
Chladnička – s mrazničkou na spodku, energetická trieda E, klimatická trieda SN a T, objem chladničky 216 l, objem mrazničky 89 l, smer otvárania doprava, 4 police, 3 priehradky v mrazničke, 2 chladiace okruhy, antikorová farba, no Frost, total No Frost, samorozmrazovacia mraznička, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super mrazenie, twin Cooling, rozmery 186 × 60 × 66 cm (V׊×H)

433,90 €
Môžete mať zajtra od 8:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BOCHL085
HISENSE RS650N4AF2 + 10 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička dvojdverová, energetická trieda E, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 334 l, objem mrazničky 165 l, počet políc chladničky 5, počet priehradiek mrazničky 7, počet chladiacich okruhov 1, čierna farba, funkcie total No Frost, výrobník ľadových kociek, výrobník ľadovej triešte, výdajník vody, zásobník na vodu, displej, nulová zóna, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, 179,1 × 91 × 64,6 cm (V׊×H)

898,90 €
Môžete mať zajtra od 8:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HISCHL030
SAMSUNG RB38T600DB1/EF - Chladnička Varianty
SAMSUNG RB38T600DB1/EF + 20 rokov záruka na kompresor
Chladnička – s mrazničkou na spodku, energetická trieda D, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 276 l, objem mrazničky 114 l, smer otvárania doprava, 5 políc, 3 priehradky v mrazničke, 1 chladiaci okruh, čierna farba, total No Frost, displej, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, antibakteriálne tesnenie, rozmery 203 × 59,5 × 65,8 cm (V׊×H)

628,90 €
Môžete mať zajtra od 8:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SACHL072
SAMSUNG BRB30705EWW/EF + 20 rokov záruka na kompresor
Vstavaná chladnička – s mrazničkou na spodku, energetická trieda E, klimatická trieda SN-T, objem chladničky 224 l, objem mrazničky 74 l, smer otvárania voliteľný, 3 police, 3 priehradky v mrazničke, 2 chladiace okruhy, biela farba, total No Frost, displej, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, twin Cooling, elektronické ovládanie teploty, rozmery 193,5 × 54 × 55 cm (V׊×H)

1 059 € Cena s CashBack  Podrobnosti
1 099 €
Môžete mať zajtra od 8:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SACHL102
BEKO BU1153HCN
Vstavaná chladnička – s mrazničkou na vrchu, energetická trieda F, klimatická trieda SN a T, objem chladničky 92 l, objem mrazničky 15 l, smer otvárania voliteľný, 3 police, 1 priehradka v mrazničke, 1 chladiaci okruh, LED osvetlenie, manuálna regulácia teploty, statické chladenie, rozmery 81,8 × 59,5 × 54,5 cm (V׊×H)

358,90 €
Môžete mať zajtra od 8:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BECHL170
SAMSUNG RB38T600DSA/EF - Chladnička Varianty
SAMSUNG RB38T600DSA/EF + 20 rokov záruka na kompresor
Chladnička – s mrazničkou na spodku, energetická trieda D, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 276 l, objem mrazničky 114 l, smer otvárania doprava, 5 políc, 3 priehradky v mrazničke, 1 chladiaci okruh, antikorová farba, total No Frost, displej, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, antibakteriálne tesnenie, rozmery 203 × 59,5 × 65,8 cm (V׊×H)

588,90 €
Môžete mať zajtra od 8:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SACHL071
BOSCH KGE39ALCA - Chladnička Varianty
BOSCH KGE39ALCA
Chladnička – s mrazničkou na spodku, energetická trieda C, klimatická trieda SN a T, objem chladničky 249 l, objem mrazničky 94 l, smer otvárania doprava, 5 políc, 3 priehradky v mrazničke, 2 chladiace okruhy, antikorová farba, s výparníkom, displej, nulová zóna, LED osvetlenie, super chladenie, super mrazenie, twin Cooling, ventilácia, statické chladenie, rozmery 201 × 60 × 65 cm (V׊×H)

725,90 €
Môžete mať zajtra od 8:45
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: BOCHL069
GORENJE RI4182E1 IonAir
Vstavaná chladnička – bez mrazničky, energetická trieda F, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 301 l, smer otvárania voliteľný, 7 políc, 1 chladiaci okruh, biela farba, ionizátor, LED osvetlenie, ventilácia, manuálna regulácia teploty, rozmery 177,2 × 54 × 54,5 cm (V׊×H)

578,90 €
Môžete mať zajtra od 8:45
Na sklade 5 ks
Objednávací kód: GORCHL069
WHIRLPOOL W5 811E W 1 + 5 rokov záruka na kompresor po registrácii
Chladnička – s mrazničkou na spodku, energetická trieda F, klimatická trieda N-T, objem chladničky 228 l, objem mrazničky 111 l, smer otvárania voliteľný, 4 police, 3 priehradky v mrazničke, 1 chladiaci okruh, biela farba, automatické odmrazovanie, displej, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, elektronické ovládanie teploty, 6, zmysel, rozmery 188,9 × 59,5 × 65,5 cm (V׊×H)

407,90 €
Môžete mať zajtra od 8:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: WHCHL086

Chladničky

CandyChladničky Candy Fresco – čerstvý vánok v chladení Chcete naplno využiť vnútorný priestor chladničky? Nový rad Candy Fresco disponuje XXL vnútorným priestorom...
Chcete si pozrieť náš tovar v reálnom prostredí? Vďaka novej funkcii v aplikácii Alza si môžete vybrané...
Nové chladničky Bosch s francúzskymi dverami sú mimoriadne priestranné, pohodlné a udržateľné. Nechýbajú im...
CES 2018To najlepšie z CES 2022 v celku Najväčší veľtrh spotrebnej elektroniky na svete, CES 2022, je za nami. V článku nájdete prehľad najlepších a...
Aké možnosti ponúkajú kombinované chladničky Bosch? Také, aby boli uložené potraviny v tých najlepších rukách...
Pozvite do svojho domova najnovšie technológie a užívajte si inteligentnú domácnosť plnými dúškami. Práčka vás...
Viac článkov Všetky články

Horúce novinky týždňa

Chladničky

Chladničku máme doma všetci, naše predstavy o tom, aké parametre má chladnička spĺňať a ako priestranná chladnička má byť, sa však môžu značne líšiť. Dôležitej otázke ako vybrať chladničku sa nevyhne nikto, kto si plánuje zaobstarať kvalitnú chladničku. Venujte preto výberu toho správneho modelu patričnú pozornosť.


Konštrukcia chladničky

Pri výbere chladničky je dôležité sa zamyslieť, či vám vyhovuje kombinovaný model s mrazničkou alebo samostatná monoklimatická chladnička bez mrazničky. Ďalej zvážte, či v dohľadnej dobe plánujete v kuchyni väčšie zmeny a podľa toho zvoľte chladničku vstavanú alebo voľne stojacu. Otázkou je aj veľkosť chladničky. Malá pultová chladnička sa pohodlne zmestí aj do menších interiérov ako je garsónka, naopak pri kúpe veľkej chladničky je potrebné zvážiť jej umiestnenie a predinštalačnú transportnú cestu vaším bývaním. Samozrejmosťou, garantovanou výrobcami chladničiek, býva použitie nerezových materiálov.

Úspornosť prevádzky chladničky

Chladničky sú neustále v prevádzke, preto je dôležité, aby nezaťažovali rodinný rozpo