Chladničky

Zobraziť katalóg
Cena
-
Dostupnosť
Stav tovaru
Hodnotenia od zákazníkov
Energetická trieda chladničky
a
(37)
B
(32)
C
(127)
D
(222)
E
(566)
F
(63)
G
(7)
Typ chladničky
Kombinovaná
(686)
Monoklimatická
(153)
Chladiaca vitrína
(26)
Absorpčná
(7)
Malé
(33)
Typ modelu chladničky
Samostatne stojací model
(862)
Vstavaný model
(186)
Farba chladničky
Biela
(345)
Strieborná
(293)
Čierna
(162)
Žiadna
(107)
Sivá
(57)
Najnovšie objednávky
Filtrovať

Je na vašom zozname nová chladnička? Jej výber je ovplyvnený nielen dizajnom, ale predovšetkým funkciami a technickými vlastnosťami. Zamerajte sa preto na parametre, ako je spotreba, úžitkový objem alebo hlučnosť. Na ktoré chladničky, resp. jednotlivé typy môžete v ponuke naraziť? A aké ďalšie požiadavky by ste mali pri výbere mať? Prečítajte si viac.

Pokračovať

Chladnička – ako na výber podľa veľkosti a typu

Každý z nás má iné požiadavky a žije v inom type domácnosti, tieto kritériá tak preto ovplyvnia, aká chladnička bude pre nás tá najvhodnejšia.

 • Chladnička s mrazničkou je najpraktickejším typom chladničky s mrazničkou v hornej alebo spodnej časti.
 • Chladničky bez mrazničky vďaka jej absencii poskytujú väčší objem chladiaceho priestoru.
 • Americká chladnička je nadštandardne priestranný spotrebič s oddelenou skriňou chladničky a mrazničky.
 • Vinotéka alebo chladnička na víno udáva kapacitu zvyčajne v počte uskladniteľných fliaš s možnosťou vychladenia rôznych druhov vín.
 • Vitríny a minibary poslúžia na štýlové uskladnenie zákuskov alebo ako mini chladnička na nápoje a limonády na bare.
 • Malá chladnička má menší objem. K dispozícii je aj ako malá kombinovaná chladnička s mrazničkou. Skvele sa hodí do kancelárií a hotelových izieb, kde nie je potrebné skladovať toľko jedla naraz.
 • Vstavaná chladnička je klasická kombinovaná chladnička, ktorá po zabudovaní splynie s kuchynskou linkou.
 • Chladničky s no frost funkciou zamedzujú vzniku námrazy rovnomernou cirkuláciou chladného vzduchu.
 • Retro chladničky sú štýlovým doplnkom domácnosti. Na výber sú rôzne farebné aj typové vyhotovenia.
 • Prenosná chladnička sa dá využiť buď ako klasická s izoláciou alebo ako chladnička do auta.

Smart chladnička nielen pre milovníkov technológií

Smart chladnička ponúkne veľa pokročilých funkcií. Môžete ju napríklad ovládať cez inteligentný telefón a na diaľku upravovať teplotu chladenia alebo aktivovať expresný mraziaci režim. V prípade problémov dokážu niektoré smart chladničky vykonať autodiagnostiku, zistiť príčinu problémov a prípadne všetko zasa uviesť do normálu.

Chladničky podľa vlastností

Chladničky podľa vlastností môžete vyberať podľa rozmerov, funkcií alebo farby. Zvoľte si napríklad obľúbené chladničky tiché, s výrobníkom ľadu alebo najrôznejšie farebné varianty cez chladničky modré, čierne či strieborné nerezové.

Hodila by sa vám chladnička na bar? Pozrite na našu kategóriu Gastro profi

Máte prevádzkareň alebo bar a hodila by sa vám chladnička v podobe minibaru na limonády alebo vitrína na zákusky? Navštívte našu kategóriu Gastro profi, v ktorej nájdete všetko potrebné pre váš podnik.

U nás nájdete aj množstvo užitočného príslušenstva, ktoré je kompatibilné so všetkými ponúkanými chladničkami. Akcia či výpredaj sa týka aj tejto sekcie, vďaka čomu možno ušetriť nejaké to euro.

Úžitkový objem chladničky

Najdôležitejším parametrom pri výbere chladničky je úžitkový objem. V závislosti od životného štýlu rodiny je ideálna chladnička s približne 70 litrami chladiaceho priestoru a 25 litrami priestoru v mrazničke na osobu.

 • Pre páry a jednotlivcov sa hodí malá chladnička s výškou 140 – 170 cm.
 • Pre 3 – 4-člennú domácnosť odporúčame väčšie chladničky s výškou 180 cm a viac.
 • Pre početnejšiu domácnosť je ideálnym riešením priestranná americká chladnička.

Pozornosť venujte aj počtu a usporiadaniu políc a zásuviek vnútri chladničky, pretože tie majú na úžitkový priestor výrazný vplyv.

Chladnička – čo ovplyvňuje jej naplnenie?

Všeobecne odporúčame využívať aspoň 70 % z úžitkového objemu, ktorý chladnička má. V takom prípade je chladnička najúspornejšia. Naopak pri využívaní 90 % a viac hrozí, že nebudú všetky potraviny riadne zamrazené.

Chladnička s mrazničkou a rozdiel medzi pojmami mraziaci výkon a výkon mrazenia

Mraziaci výkon, ktorým chladnička s mrazničkou disponuje, určuje, koľko potravín zvládne mraznička zamraziť za deň, zatiaľ čo výkon mrazenia udáva, do akej miery je chladnička schopná potraviny zamraziť.

Hlučnosť chladničky

Chladničky patria k menej hlučným domácim spotrebičom, na druhej strane však bežia neustále, teda aj slabý hluk môže byť rušivý. Hlučnosť môžete ovplyvniť prostredím, v ktorom je spotrebič umiestnený. Menej hlučnejšia sa bude zdať chladnička stojaca v tesnej blízkosti tlmiacich prvkov – koberec, závesy a podobne.

 • Chladnička s hlukom do 35 dB sa vyznačuje takmer nepočuteľnou prevádzkou.
 • Chladničky s hlukom nad 35 dB môžu pri bežnej práci v kuchyni a v noci pôsobiť rušivým dojmom.

i

Hlučnosť bežne nepresahuje 50 dB, čo približne zodpovedá rozhovoru v kancelárii. Vždy sa tiež uistite, že chladnička stojí na všetkých nožičkách, v opačnom prípade by mohla rezonovať.

Kedy oceníte možnosť zmeny otvárania dverí chladničky?

Každá kuchyňa je iná – niekomu sa môžu hodiť chladničky s ľavým otváraním, inému s pravým. Výrobcovia tento detail riešia možnosťou zmeny otvárania dverí, čo sa môže hodiť aj v prípade rekonštrukcie.

Či vami vybraná chladnička takúto zmenu umožňuje sa dozviete z produktového popisu, prípadne môžete použiť parametrický filter. Ak máte svojho obľúbeného výrobcu, u nás možno vyberať chladničky aj podľa značky.

Aké technológie môže chladnička ponúkať

Chladnička ponúka množstvo rôznych technológií. Spektrum výberu podľa použitých funkcií je dnes skutočne veľmi pestré. Väčšina z nich slúži na úsporu energie, rýchlejšie chladenie a ničenie baktérií.

 • MultiAirflow sa stará o stále prúdenie chladného vzduchu a rovnomernú teplotu v priestore chladničky.
 • Ionizátor chladničky zaisťuje mikroklímu predlžujúcu čerstvosť potravín.
 • Twin cooling označuje dvojitý chladiaci systém s dvomi výparníkmi pre chladničku a mrazničku zvlášť.
 • Everfresh je špeciálny vákuový systém vďaka ktorému chladnička uchová potraviny dlhšie čerstvé.
 • Antibakteriálny povrch poťahuje vnútorné steny chladničky a ničí baktérie a plesne.
 • Dávkovač vody a ľadu sa obvykle nachádza na prednej strane dverí. Ide o žiadanú vlastnosť, ak vás zaujala americká chladnička.
 • Nulová zóna slúži na skladovanie ovocia, zeleniny alebo syrov. Býva v dolnej časti chladničky, kde je nižšia teplota.
 • Super chladenie a mrazenie krátkodobo a prudko zníži teplotu chladničky či mrazničky pri vkladaní nových potravín.
 • Ventilácia zabezpečuje rozvod studeného vzduchu vo vnútri chladničky a udržuje všade rovnakú teplotu. Predchádza teda tomu, aby chladnička vo svojej hornej časti držala teplý vzduch a v spodnej chladnejší.
 • Ice maker je označenie pre výrobník ľadu, ktorý je praktickým doplnkom. Nejedna chladnička prostredníctvom neho vyžaduje pripojenie na vodu (a súčasne umožňuje čapovanie chladnej vody), iné disponujú vyberateľnou nádobou.
 • Prázdninový režim udržuje stabilnú teplotu vo vnútri chladničky. Zároveň výrazne znižuje spotrebu počas obdobia, kedy ste preč a chladnička sa dlho neotvára.
 • Metalcooling je kovová zadná vrstva chladničky, ktorá zaisťuje účinnejšie chladenie.
 • Statické chladenie je chladiaci systém, pri ktorom sa síce námraza vnútri chladničky objavuje, ale je ihneď roztavená a odvedená do špeciálneho otvoru. Takáto chladnička vyžaduje pravidelné manuálne odmrazovanie.
 • 6. zmysel je senzorová technológia ovplyvňujúca výkon kompresora chladničky. Zaisťuje zachovanie ideálnej teploty na skladovanie potravín a predlžuje tak ich čerstvosť a trvanlivosť.
 • Plazma sterilizátor vďaka iónom s pozitívnym a negatívnym nábojom odstraňuje nežiaduce baktérie a zápach, chladnička tak uchováva potraviny dlhšie čerstvé.
 • Výparník je priestor chladničky, do ktorého sa dostáva kvapalina z výmenníka (chladiaci plyn sa vo výmenníku vplyvom kondenzácie zmení na kvapalinu). Vo výparníku sa potom kvapalina kvôli zníženiu tlaku začne odparovať.
 • Displej môže byť súčasťou moderných chladničiek. Slúži nielen na zobrazenie dôležitých informácií, ale aj na jednoduchšie ovládanie chladničky.
 • Indikácia otvorených dverí vás akusticky upozorní na nedovreté dvierka chladničky.

Moderná chladnička
Úsporné LED osvetlenie chladničky

Chladnička malá
Nulová zóna chladničky

Chladnička No Frost/Total No Frost/Low Frost – aký je medzi nimi rozdiel?

Chladnička dnes môže disponovať najrôznejšími beznámrazovým technológiami, vďaka ktorým ju nemusíte vôbec odmrazovať alebo aspoň nie tak často. S akými označeniami sa môžete stretnúť?

 • No Frost (samoodmrazovanie) vďaka cirkulácii vzduchu zamedzuje vzniku námrazy v mrazničke, ktorý nie je potrebné odmrazovať. V chladničke ale býva zvýšená vlhkosť a kvapky vody sa môžu držať na stenách v zadnej časti.
 • Total No Frost systém pokrýva celý spotrebič, mrazničku ani chladničku nie je potrebné vôbec odmrazovať.
 • Chladničky s funkciou Low Frost vyžadujú manuálne odmrazovanie, avšak nie tak často, ako obyčajná chladnička.

Chladnička – pri výbere sa zamerajte na jej energetickú náročnosť

Každá chladnička má určitú energetickú náročnosť. Ide o kľúčový faktor pri výbere, pretože priamo ovplyvňuje spotrebu elektrickej energie a následné prevádzkové náklady. Moderná chladnička je navrhnutá tak, aby bola čo najúspornejšia, čo sa odráža v zníženej spotrebe energie aj v nižšom dopade na životné prostredie. Výber chladničky s nižšou energetickou náročnosťou tak predstavuje nielen ekonomickú, ale aj ekologickú voľbu.

Vybrať si z bohatej ponuky kvalitný spotrebič môže byť ťažké. S výberom vám ale môže pomôcť Dtest, ktorý označuje tie najlepšie chladničky. Pozrite sa na ocenené chladničky do kategórie Chladnička so Značkou kvality dTest.

Akú spotrebu má chladnička? Bude vás o nej informovať energetický štítok

Energetický štítok, ktorým chladnička disponuje, slúži na poskytovanie dôležitých informácií nielen o energetickej účinnosti a spotrebe elektrickej energie. Energetické štítky sú rozdelené do kategórií označených písmenami od A až G, kde A označuje najúspornejšie spotrebiče a G naopak tie najmenej úsporné. Energetický štítok tiež obsahuje ďalšie užitočné informácie, ako je ročná spotreba energie v kWh, úložný objem chladničky či hlučnosť v decibeloch. Pozrite sa na chladničky podľa energetickej triedy.

Ak si stále nie ste istí, aká chladnička je pre vašu domácnosť najvhodnejšia, pozrite sa na návod, ako vybrať chladničku. V prípade, že máte obmedzený rozpočet a hľadáte predovšetkým lacné chladničky, u nás nájdete širokú ponuku cenovo dostupných modelov so skvelým vybavením. Alebo sledujte našu ponuku na kombinované chladničky. Výpredaj či rôzne akcie vás potom určite neminú. Pokiaľ vám neprekáža krátko použitá, rozbalená či zánovná chladnička, bazár určite neprehliadnite.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Siguro MB-A160 W Bulk Na sklade > 5 ks
Mini chladnička – celková kapacita 46l, energetická trieda E, klimatická trieda N/ST, voliteľná strana otvárania dverí, 1 polica chladničky, SOFT FREEZE priehradka, 2 poličky vo dverách, manuálna regulácia teploty, biela farba, 49,6×47×44,7cm (vך×h), hmotnosť 14kg, 3 roky záruka
129,90 €

2.
Siguro TF-J140 W Fresh Na sklade > 5 ks
Chladnička – s mrazničkou hore, celková kapacita 211 l, objem chladiacej časti 170 l, objem mraziacej časti 41 l, energetická trieda E, voliteľná strana otvárania dverí, počet políc chladničky 3, výsuvná zásuvka na čerstvé potraviny, poličky vo dverách 3, antikorový držiak na fľaše, priehradky v mrazničke 2, LED osvetlenie, manuálna regulácia teploty, biela farba, klimatická trieda N/ST, rozmery 142,8 × 54 × 55,1 cm (v × š × h), hmotnosť 40 kg, 12 rokov záruka na kompresor, 3 roky záruka
+Darček Služba AlzaPlus+ ročné členstvo ako darček v hodnote 11,99 €
245,90 €

3.
Siguro TF-J140Y Fresh Na objednávku – termín upresníme > 5 ks
Chladnička – s mrazničkou hore, celková kapacita 211l, objem chladiacej časti 170l, objem mraziacej časti 41l, energetická trieda E, voliteľná strana otvárania dverí, počet políc chladničky 3, výsuvná zásuvka na čerstvé potraviny, poličky vo dverách 3, antikorový držiak na fľaše, priehradky v mrazničke 2, LED osvetlenie, manuálna regulácia teploty, strieborná farba, klimatická trieda N / ST, rozmery 142,8 × 54 × 55,1 cm (v × š × h), hmotnosť 40kg, 12 rokov záruka na kompresor, 3 roky záruka
245,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
1 059 položiek
Naša značka TOP kvalita za super cenu
4,5 30×
Siguro MB-A160 W Bulk + 12 rokov záruka na kompresor
Mini chladnička – celková kapacita 46l, energetická trieda E, klimatická trieda N/ST, voliteľná strana otvárania dverí, 1 polica chladničky, SOFT FREEZE priehradka, 2 poličky vo dverách, manuálna regulácia teploty, biela farba, 49,6×47×44,7cm (vך×h), hmotnosť 14kg, 3 roky záruka
Super cena
129,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SGR_MB_A160W
Ľudová voľba Lacné, ale dobre hodnotené
GORENJE N619EAXL4 KitchenFit - Chladnička Varianty
4,6 58×
GORENJE N619EAXL4 KitchenFit + zľava 80% na malý spotrebič
Chladnička – s mrazničkou, energetická trieda E, objem chladničky 207 l, objem mrazničky 97 l, smer otvárania doprava, 2 police, 3 priehradky v mrazničke, 1 chladiaci okruh, displej, LED osvetlenie a nulový nábeh dverí, rozmery 186 × 59,5 × 59 cm (V׊×H)
388,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: GORCHL131
Zlatá stredná cesta Dobrý pomer cena/výkon
BOSCH KGE49AICA Séria 6 - Chladnička Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 23×
BOSCH KGE49AICA Séria 6
Chladnička – s mrazničkou, energetická trieda C, objem chladničky 302 l, objem mrazničky 117 l, smer otvárania doprava, 5 políc, 3 priehradky v mrazničke, 2 chladiace okruhy, LED osvetlenie, ventilácia, prázdninový režim, indikácia otvorených dverí chladničky a nulový nábeh dverí, rozmery 201 × 70 × 65 cm (V׊×H)
799,90 €
Na sklade 4 ks
Objednávací kód: BOCHL102
Pre náročných Kvalita bez kompromisov
BOSCH KIF81PFE0 Séria 8 - Vstavaná chladnička Doručenie na
predajňu zadarmo
5,0
BOSCH KIF81PFE0 Séria 8
Vstavaná chladnička – bez mrazničky, energetická trieda E, objem chladničky 289 l, doprava, 7 políc, 1 chladiaci okruh, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky a nulový nábeh dverí, rozmery 177,2 × 55,8 × 54,5 cm (V׊×H), čelný panel na dvierkach nie je súčasťou dodávky
1 229 €
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: BOCHL210
3,0 11×
WHIRLPOOL ART 66102 + 10 rokov záruka na kompresor po registrácii
Vstavaná chladnička – s mrazničkou, energetická trieda E, objem chladničky 194 l, objem mrazničky 79 l, voliteľný, 5 políc, 1 chladiaci okruh, ventilácia, rozmery 177 × 54 × 54,5 cm (V׊×H), čelný panel na dvierkach nie je súčasťou dodávky
489 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: WHCHL098
4,8 43×
GORENJE NRS9182VX + 15 rokov záruka na motor PowerDrive po registrácii + zľava 80% na malý spotrebič
Americká chladnička – dvojdverová, energetická trieda E, objem chladničky 371 l, objem mrazničky 191 l, 1 chladiaci okruh, displej, LED osvetlenie, prázdninový režim a indikácia otvorených dverí chladničky, rozmery 179 × 91 × 69 cm (V׊×H)
778,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: GORCHL090
4,7 21×
GORENJE R4142PW
Chladnička – bez mrazničky, energetická trieda E, objem chladničky 242 l, smer otvárania doprava, 4 police, 1 chladiaci okruh, antibakteriálne tesnenie, rozmery 143,4 × 55 × 54,2 cm (V׊×H)
276,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: GORCHL123
4,5
SNAIGE CD40DM S3002
Chladiaca vitrína – energetická trieda E, objem chladničky 385 l, 5 políc, doprava, rozmery 202,5 × 60 × 60 cm (V׊×H), hmotnosť 74 kg, biela farba, LED osvetlenie a ventilácia
623,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SNGVT006
4,6 50×
GORENJE RB493PW
Mini chladnička – s mrazničkou, energetická trieda D, klimatická trieda N a ST, objem chladničky 107 l, objem mrazničky 13 l, voliteľný, 1 police, 1 priehradka v mrazničke, 1 chladiaci okruh, biela farba, LED osvetlenie a výparník, rozmery 84,5 × 56 × (V׊×H) 57,9 cm
219,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: GORCHL124
4,7 23×
GORENJE NRS9182VB + 15 rokov záruka na motor PowerDrive po registrácii + zľava 80% na malý spotrebič
Americká chladnička – dvojdverová, energetická trieda E, objem chladničky 371 l, objem mrazničky 191 l, 5 políc, 1 chladiaci okruh, displej, LED osvetlenie, detský zámok, prázdninový režim a indikácia otvorených dverí chladničky, rozmery 179 × 91 × 68 cm (V׊×H)
788,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: GORCHL091
GORENJE NRK6202EW4 KitchenFit - Chladnička Varianty
4,6 63×
GORENJE NRK6202EW4 KitchenFit + 15 rokov záruka na motor PowerDrive po registrácii + zľava 80% na malý spotrebič
Chladnička – s mrazničkou dole, energetická trieda E, objem chladničky 235 l, objem mrazničky 96 l, smer otvárania doprava, 5 políc, 3 priehradky v mrazničke, 1 chladiaci okruh, no Frost, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, rozmery 200 × 60 × 59,2 cm (V׊×H), KitchenFit inštalácia
403,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: GORCHL120
4,6 20×
GORENJE NRS8182KX InverterCompressor + 15 rokov záruka na invertorový motor po registrácii + zľava 80% na malý spotrebič
Americká chladnička – dvojdverová, energetická trieda E, objem chladničky 266 l, objem mrazničky 175 l, 4 police, 6 priehradiek v mrazničke, 1 chladiaci okruh, displej, LED osvetlenie a prázdninový režim, rozmery 177,7 × 83,2 × 62,3 cm (V׊×H)
528,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: GORCHL132
4,8 22×
GORENJE RK6192EW4 FrostLess
Chladnička – s mrazničkou, energetická trieda E, objem chladničky 205 l, objem mrazničky 109 l, smer otvárania doprava, 3 police, 3 priehradky v mrazničke, 1 chladiaci okruh, LED osvetlenie a nulový nábeh dverí, rozmery 185 × 60 × 59,2 cm (V׊×H)
367,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: GORCHL115
4,9 11×
BOSCH KGE49AWCA Séria 6
Chladnička – s mrazničkou, energetická trieda C, objem chladničky 302 l, objem mrazničky 117 l, smer otvárania doprava, 5 políc, 3 priehradky v mrazničke, 2 chladiace okruhy, LED osvetlenie, vinotéka, prázdninový režim, indikácia otvorených dverí chladničky a nulový nábeh dverí, rozmery 201 × 70 × 65 cm (V׊×H)
778,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BOCHL103
SAMSUNG RS68A884CB1/EF - Americká chladnička Doprava
zadarmo
4,8 17×
SAMSUNG RS68A884CB1/EF + 20 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička – dvojdverová, energetická trieda C, objem chladničky 409 l, 4 police, 4 priehradky v mrazničke, 2 chladiace okruhy, displej, LED osvetlenie, antibakteriálne tesnenie, prázdninový režim a indikácia otvorených dverí chladničky, rozmery 178 × 91,2 × 71,6 cm (V׊×H)
Cena s CashBack 1 429 €
1 629 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SACHL128
4,7 25×
AMICA VD 1442 AM
Chladnička – s mrazničkou, energetická trieda E, objem chladničky 162 l, objem mrazničky 44 l, smer otvárania doprava, 4 police, 2 priehradky v mrazničke, 1 chladiaci okruh, retro dizajn, LED osvetlenie, rozmery 144 × 55 × 62 cm (V׊×H)
388,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: AMICH25
3,9
BEKO RDSA240K30WN
Chladnička – s mrazničkou, energetická trieda F, objem chladničky 177 l, objem mrazničky 46 l, smer otvárania voliteľný, 4 police, 2 priehradky v mrazničke, 1 chladiaci okruh, LED osvetlenie, rozmery 146,5 × 54 × 57,4 cm (V׊×H)
219,90 €
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: BECHL129
GORENJE N619EAW4 KitchenFit - Chladnička Varianty
4,6 58×
GORENJE N619EAW4 KitchenFit + 15 rokov záruka na motor PowerDrive po registrácii + zľava 80% na malý spotrebič
Chladnička – s mrazničkou, energetická trieda E, objem chladničky 207 l, objem mrazničky 97 l, smer otvárania doprava, 2 police, 3 priehradky v mrazničke, 1 chladiaci okruh, displej, LED osvetlenie a nulový nábeh dverí, rozmery 186 × 59,5 × 59 cm (V׊×H)
399 €