Aktuálna rýchlosť doručenia:
Alza predajne
Alzaboxy
Doručenie na adresu
Partnerské odberné miesta

0-1 deň
0-1 deň
0-2 dni
1-2 dni

Chladničky

Zobraziť katalóg
Cena
-
Dostupnosť
Stav tovaru
Energetická trieda
A
(4)
B
(8)
C
(36)
D
(129)
E
(220)
F
(208)
G
(1)
Objem (chladený priestor)
10 l
569 l
-
Objem (priestor na mrazené potraviny)
0 l
273 l
-
Typ modelu
Samostatne stojací model
(525)
Vstavaný model
(90)
Funkcie
Výška
36 cm
205 cm
-

Výber chladničky je ovplyvnený nielen dizajnom, ale predovšetkým funkciami a technickými vlastnosťami. Zamerajte sa preto na parametre, ako je spotreba, úžitkový objem alebo hlučnosť. Na ktoré chladničky, resp. jednotlivé typy môžete v ponuke naraziť? A aké ďalšie požiadavky by ste mali pri výbere mať? Prečítajte si viac.

Pokračovať

Výber chladničky podľa veľkosti a typu

Vzhľadom na to, že každý z nás má iné požiadavky a žije v inom type domácnosti, prispôsobuje sa týmto kritériám aj výber vhodného typu chladničky.

 • Chladničky s mrazničkou sú najpraktickejším typom chladničky s mrazničkou v hornej alebo spodnej časti.
 • Chladničky bez mrazničky vďaka jeho absencii poskytujú väčší objem chladiaceho priestoru.
 • Americká chladnička je nadštandardne priestranný spotrebič s oddelenou skriňou chladničky a mrazničky.
 • Vinotéka alebo na chladnička na víno udáva kapacitu zvyčajne v počte uskladniteľných fliaš s možnosťou vychladenia rôznych druhov vín.
 • Vitríny a minibary poslúžia k štýlovému uskladneniu zákuskov alebo ako chladnička na nápoje a limonády na bare.
 • Malá chladnička má menší objem. K dispozícii je aj ako malá kombinovaná chladnička s mrazničkou. Skvele sa hodí do kancelárií a hotelových izieb, kde nie je potrebné skladovať toľko jedla naraz.
 • Vstavané chladničky sú klasické kombinované chladničky, ktoré po zabudovaní splynú s kuchynskou linkou.
 • Chladnička s no frost funkciou zamedzujú vzniku námrazy rovnomernou cirkuláciou chladného vzduchu.
 • Retro chladničky sú štýlovým doplnkom domácnosti. Na výber sú rôzne farebné aj typové vyhotovenia.
 • Prenosná chladnička sa dá využiť buď ako klasická s izoláciou alebo ako chladnička do auta.

Smart chladnička nielen pre milovníkov technológií

Smart chladnička ponúkne veľa pokročilých funkcií. Môžete ju napríklad ovládať cez inteligentný telefón a na diaľku upravovať teplotu chladenia alebo aktivovať expresný mraziaci režim. V prípade problémov dokážu niektoré smart chladničky vykonať autodiagnostiku, zistiť príčinu problémov a prípadne všetko zase uviesť do normálu.

Smart chladničky ťuk ťuk – aby ste mali prehľad

Medzi smart modely patria tiež chladničky ťuk ťuk, ktoré majú na prednej strane samozatmavovacie okno, ktoré je štandardne nepriehľadné. Keď na neho ale zaklopete, sklo sa odtmaví a vy sa budete môcť pozrieť dovnútra aj cez zavreté dvere. Získate tak kedykoľvek rýchly prehľad o potravinách v chladničke a ušetríte energiu.

Vyskúšajte tiež chladničky s nulovou zónou pre dlhšiu trvanlivosť potravín a udržanie ich arómy. Chladničky na zrenie mäsa udržia kvalitu mäsa na maxime, hodia sa do reštaurácií alebo mäsiarstva.

Chladnička podľa vlastností

Chladničky podľa vlastností môžete vyberať podľa rozmerov, funkcií alebo farby. Zvoľte si napríklad obľúbené chladničky tiché, s výrobníkom ľadu alebo najrôznejšie farebné varianty cez chladničky modré, čierne či strieborné nerezové.

Hodila by sa vám chladnička na bar? Pozrite na našu kategóriu Gastro profi

Máte prevádzkareň alebo bar a hodila by sa vám chladnička v podobe minibaru na limonády alebo vitrína na zákusky? Navštívte našu kategóriu Gastro profi, v ktorej nájdete všetko potrebné pre váš podnik.

U nás nájdete aj množstvo užitočného príslušenstva, ktoré je kompatibilné na všetky ponúkané chladničky. Akcia či výpredaj sa týka aj tejto sekcie, vďaka čomu možno ušetriť nejaké to euro.

Úžitkový objem chladničky

Najdôležitejším parametrom pri výbere chladničky je úžitkový objem. V závislosti od životného štýlu rodiny je ideálna chladnička so zhruba 70 litrami chladiaceho priestoru a 25 litrami priestoru v mrazničke na osobu.

 • Pre páry a jednotlivcov sa hodí malá chladnička s výškou 140 – 170 cm.
 • Pre 3 – 4-člennú domácnosť odporúčame väčšie chladničky s výškou 180 cm a viac.
 • Pre početnejšiu domácnosť je ideálnym riešením priestranná americká chladnička.

Pozornosť venujte aj počtu a usporiadaniu políc a zásuviek vnútri chladničky, pretože tie majú na úžitkový priestor značný vplyv.

Čo ovplyvňuje naplnenie chladničky?

Všeobecne odporúčame využívať aspoň 70 % z úžitkového objemu chladničky. V takom prípade je chladnička najúspornejšia. Naopak pri využívaní 90 % a viac hrozí, že nebudú všetky potraviny riadne zamrazené.

Chladnička s mrazničkou a rozdiel medzi pojmami mraziaci výkon a výkon mrazenie

Mraziaci výkon chladničky s mrazničkou určuje, koľko potravín zvládne mraziak zamraziť za deň, zatiaľ čo výkon mrazenia udáva, ako silno je chladnička schopná potraviny zamraziť.

Hlučnosť chladničky

Chladničky patria k menej hlučným domácim spotrebičom, na druhej strane však bežia neustále, teda aj slabý hluk môže byť rušivý. Hlučnosť môžete ovplyvniť prostredím, v ktorom je spotrebič umiestnený. Menej hlučnejšia sa bude zdať chladnička stojaca v tesnej blízkosti tlmiacich prvkov – koberec, závesy a podobne.

 • Chladnička s hlukom do 35 dB sa vyznačuje takmer nepočuteľnou prevádzkou.
 • Chladnička s hlukom nad 35 dB môže pri bežnej práci v kuchyni a v noci pôsobiť rušivým dojmom.

i

Hlučnosť bežne nepresahuje 50 dB, čo zhruba zodpovedá rozhovoru v kancelárii. Vždy sa tiež uistite, že chladnička stojí na všetkých nožičkách, v opačnom prípade by mohla rezonovať.

Kedy oceníte možnosť zmeny otvárania dverí chladničky?

Každá kuchyňa je iná – niekomu sa môžu hodiť chladničky s ľavým otváraním, inému s pravým. Výrobcovia tento detail riešia možnosťou zmeny otvárania dverí, čo sa môže hodiť aj v prípade rekonštrukcie.

Či vami vybraná chladnička takúto zmenu umožňuje sa dozviete z produktového popisu, prípadne môžete použiť parametrický filter. Ak máte svojho obľúbeného výrobcu, u nás možno vyberať chladničky aj podľa značky.

Aké technológie môže chladnička ponúkať

Chladnička disponuje mnohými rôznymi technológiami. Spektrum výberu podľa použitých funkcií je dnes skutočne veľmi pestré. Väčšina z nich slúži na úsporu energie, rýchlejšie chladenie a ničenie baktérií.

 • MultiAirflow sa stará o stále prúdenie chladného vzduchu a rovnomernú teplotu v priestore chladničky.
 • Ionizátor chladničky zaisťuje mikroklímu predlžujúcu čerstvosť potravín.
 • Twin cooling značí dvojitý chladiaci systém s dvomi výparníkmi pre chladničku a mrazničku zvlášť.
 • Everfresh je špeciálny vákuový systém chladničky, ktorý uchová potraviny dlhšie čerstvé.
 • Antibakteriálny povrch poťahuje vnútorné steny chladničky a ničí baktérie a plesne.
 • Dávkovač vody a ľadu sa obvykle nachádza na prednej strane dverí. Je to žiadaná vlastnosť americkej chladničky.
 • Nulová zóna slúži na skladovanie ovocia, zeleniny alebo syrov. Býva v dolnej časti chladničky, kde je nižšia teplota.
 • Super chladenie a mrazenie krátkodobo a prudko zníži teplotu chladničky či mrazničky pri vkladaní nových potravín.
 • Ventilácia zabezpečuje rozvod studeného vzduchu vo vnútri chladničky a udržuje všade rovnakú teplotu. Predchádza teda tomu, aby sa v hornej časti chladničky držal teplý vzduch a v spodnej chladnejší.
 • Ice maker je označenie pre výrobník ľadu, ktorý je praktickým doplnkom. Niektoré chladničky prostredníctvom neho vyžadujú pripojenie na vodu (a súčasne umožňujú čapovanie chladnej vody), iné disponujú vyberateľnou nádobou.
 • Prázdninový režim udržuje stabilnú teplotu vo vnútri chladničky. Zároveň výrazne znižuje spotrebu počas obdobia, kedy ste preč a chladnička sa dlho neotvára.
 • Metalcooling je kovová zadná vrstva chladničky, ktorá zaisťuje účinnejšie chladenie.
 • Statické chladenie je chladiaci systém, pri ktorom sa síce námraza vnútri chladničky objavuje, ale je ihneď roztavená a odvedená do špeciálneho otvoru. Takáto chladnička vyžaduje pravidelné manuálne odmrazovanie.
 • 6. zmysel je senzorová technológia ovplyvňujúca výkon kompresora chladničky. Zaisťuje zachovanie ideálnej teploty na skladovanie potravín a predlžuje tak ich čerstvosť a trvanlivosť.
 • Plazma sterilizátor vďaka iónom s pozitívnym a negatívnym nábojom odstraňuje nežiaduce baktérie a zápach a uchováva potraviny dlhšie čerstvé.
 • Výparník je priestor chladničky, do ktorého sa dostáva kvapalina z výmenníka (chladiaci plyn sa vo výmenníku vplyvom kondenzácie zmení na kvapalinu). Vo výparníku sa potom kvapalina kvôli zníženiu tlaku začne odparovať.

Chladničky No Frost/Total No Frost/Low Frost – aký je medzi nimi rozdiel?

Chladničky dnes disponujú najrôznejšími beznámrazovým technológiami, vďaka ktorým ich nemusíte vôbec odmrazovať alebo aspoň nie tak často. S akými označeniami sa môžete stretnúť?

 • No Frost (samoodmrazovanie) vďaka cirkulácii vzduchu zamedzuje vzniku námrazy v mrazničke, ktorý nie je potreba odmrazovať. V chladničke ale býva zvýšená vlhkosť a kvapky vody sa môžu držať na stenách v zadnej časti.
 • Total No Frost systém pokrýva celý spotrebič, mrazničku ani chladničku nie je potrebné vôbec odmrazovať.
 • Chladničky s funkciou Low Frost vyžadujú manuálne odmrazovanie, avšak nie tak často, ako obyčajná chladnička.

Ak si stále nie ste istí, aká chladnička je pre vašu domácnosť najvhodnejšia, pozrite sa na návod, ako vybrať chladničku. V prípade, že máte obmedzený rozpočet a hľadáte predovšetkým lacné chladničky, u nás nájdete širokú ponuku cenovo dostupných modelov so skvelým vybavením. Alebo sledujte našu ponuku na kombinované chladničky. Výpredaj či rôzne akcie vás potom určite neminú. Pokiaľ vám neprekáža krátko použitá, rozbalená či zánovná chladnička, bazár určite neprehliadnite.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
SAMSUNG Bespoke RB38A7B6AB1/EF Na sklade > 5 ks
Chladnička – s mrazničkou dole, energetická trieda A, klimatická trieda SN-T, objem chladničky 273 l, objem mrazničky 114 l, smer otvárania voliteľný, 4 police, 3 priehradky v mrazničke, 2 chladiace okruhy, čierna a antikorová farba, s ocenením Značky kvality dTest, no Frost, výrobník ľadových kociek, displej, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, twin Cooling, metal Cooling, vínotéka, rozmery 203 × 59,5 × 65,8 cm (V׊×H)
1 399 €

2.
SAMSUNG RB38T705CSR/EF Na sklade > 5 ks
Chladnička – s mrazničkou dole, energetická trieda C, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 276 l, objem mrazničky 114 l, smer otvárania doprava, 4 police, 3 priehradky v mrazničke, 1 chladiaci okruh, antikorová farba, total No Frost, výrobník ľadových kociek, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, antibakteriálne tesnenie, rozmery 203 × 59,5 × 65,8 cm (V׊×H)
734,90 €

3.
SAMSUNG RS66A8100SL/EF Na sklade > 5 ks
Americká chladnička – dvojdverová, energetická trieda F, klimatická trieda SN a T, objem chladničky 409 l, objem mrazničky 243 l, 4 police, 6 priehradiek v mrazničke, 2 chladiace okruhy, antikorová a strieborná farba, total No Frost, výrobník ľadových kociek, displej, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, twin Cooling, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, antibakteriálne tesnenie, rozmery 178 × 91,2 × 71,6 cm (V׊×H)
813,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
616 položiek
Ľudová voľba
SAMSUNG RB36T675CWW/EF - Chladnička
Varianty
SAMSUNG RB36T675CWW/EF + 20 rokov záruka na kompresor
Chladnička – s mrazničkou dole, energetická trieda C, klimatická trieda SN a T, objem chladničky 251 l, objem mrazničky 114 l, smer otvárania doprava, 3 police, 3 priehradky v mrazničke, 1 chladiaci okruh, biela farba, total No Frost, displej, nulová zóna, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, antibakteriálne tesnenie, rozmery 193,5 × 59,5 × 65,8 cm (V׊×H)

668,90 €
Môžete mať dnes od 9:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SACHL069
Zlatá stredná cesta
SAMSUNG RF50K5920S8/EO + 20 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička výška 192 cm, energetická trieda A+, objem chladničky 336 l, objem mrazničky 190 l, hlučnosť 42 dB, klimatická trieda N, SN, ST a T, počet políc chladničky 4, počet priehradiek mrazničky 2, led osvetlenie, nofrost, perfectfresh , super chladenie, multi airflow – udržiavaná optimálna teplota a výrobník ľadu, výška 192 cm, šírka 79.5 cm, hĺbka 74.5 cm, hmotnosť 113 kg, smer otvárania: pánty vpravo,

Cenová bomba
1 469 € Ušetríte 160 €
Môžete mať dnes od 9:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SACHL064
Pre náročných
LG GMX844MCKV + 10 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička – štvordverová, energetická trieda F, klimatická trieda N-T, objem chladničky 288 l, objem mrazničky 220 l, 1 chladiaci okruh, čierna farba, total No Frost, s pripojením na vodu, výrobník ľadových kociek, LED osvetlenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, InstaView Door-in-Door™, inteligentná, detský zámok, Door-in-Door™, Door Cooling+, Linear Cooling, Zero Clearance, rozmery 178,7 × 83,5 × 73,4 cm (V׊×H)

1 899 €
Môžete mať dnes od 9:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: LGCHL024
SAMSUNG RB38T705CSR/EF - Chladnička Varianty
SAMSUNG RB38T705CSR/EF + 20 rokov záruka na kompresor
Chladnička – s mrazničkou dole, energetická trieda C, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 276 l, objem mrazničky 114 l, smer otvárania doprava, 4 police, 3 priehradky v mrazničke, 1 chladiaci okruh, antikorová farba, total No Frost, výrobník ľadových kociek, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, antibakteriálne tesnenie, rozmery 203 × 59,5 × 65,8 cm (V׊×H)

734,90 €
Môžete mať dnes od 9:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SACHL077
HISENSE RQ515N4AC2 + 10 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička – štvordverová, energetická trieda E, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 278 l, objem mrazničky 149 l, 1 chladiaci okruh, antikorová farba, total No Frost, automatické odmrazovanie, displej, nulová zóna, LED osvetlenie, super chladenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, antibakteriálne tesnenie

705,42 € so zľavovým kódom  VIANOCNETRHAKY15
829,90 €
Môžete mať dnes od 9:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HISAL410
SAMSUNG Bespoke RB38A7B6AB1/EF - Chladnička
Varianty
SAMSUNG Bespoke RB38A7B6AB1/EF + 20 rokov záruka na kompresor
Chladnička – s mrazničkou dole, energetická trieda A, klimatická trieda SN-T, objem chladničky 273 l, objem mrazničky 114 l, smer otvárania voliteľný, 4 police, 3 priehradky v mrazničke, 2 chladiace okruhy, čierna a antikorová farba, s ocenením Značky kvality dTest, no Frost, výrobník ľadových kociek, displej, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, twin Cooling, metal Cooling, vínotéka, rozmery 203 × 59,5 × 65,8 cm (V׊×H)

1 399 €
Môžete mať dnes od 9:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SACHL119
ELECTROLUX LTB1AF24U0 - 5 rokov záruka na motor (kompresor) po registrácii
Chladnička – s mrazničkou hore, energetická trieda F, klimatická trieda SN, N a ST, objem chladničky 165 l, objem mrazničky 41 l, smer otvárania doprava, 3 police, 1 priehradka v mrazničke, 1 chladiaci okruh, antikorová farba, LED osvetlenie, rozmery 144 × 55,1 × 54,2 cm (V׊×H)

319,90 €
Môžete mať dnes od 9:45
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: ELXCHL075
AMICA KGCR 387100 R - Chladnička Varianty
AMICA KGCR 387100 R
Chladnička – s mrazničkou dole, energetická trieda E, klimatická trieda N a ST, objem chladničky 181 l, objem mrazničky 63 l, smer otvárania doprava, 4 police, 3 priehradky v mrazničke, 1 chladiaci okruh, retro dizajn, červená farba, LED osvetlenie, manuálna regulácia teploty, statické chladenie, rozmery 181 × 55 × 61,5 cm (V׊×H)

Cenová bomba
498,90 € Ušetríte 50 €
Môžete mať dnes od 9:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: AMICH48
SAMSUNG RB34T670EWW/EF - Chladnička Varianty
SAMSUNG RB34T670EWW/EF + 20 rokov záruka na kompresor
Chladnička – s mrazničkou dole, energetická trieda E, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 230 l, objem mrazničky 114 l, smer otvárania doprava, 3 police, 3 priehradky v mrazničke, 1 chladiaci okruh, biela farba, total No Frost, displej, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, antibakteriálne tesnenie, rozmery 185,3 × 59,5 × 65,8 cm (V׊×H)

409,62 € so zľavovým kódom  VIANOCNETRHAKY15
481,90 €
Môžete mať dnes od 9:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SACHL067
BEKO CSA270K30XPN
Chladnička – s mrazničkou dole, energetická trieda F, klimatická trieda SN a ST, objem chladničky 175 l, objem mrazničky 87 l, smer otvárania voliteľný, 4 police, 3 priehradky v mrazničke, 1 chladiaci okruh, antikorová farba, LED osvetlenie, manuálna regulácia teploty, LowFrost, statické chladenie, rozmery 170,8 × 54 × 60 cm (V׊×H)

329,90 €
Môžete mať dnes od 9:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BECHL119
BOSCH KGE49AWCA
Chladnička – s mrazničkou dole, energetická trieda C, klimatická trieda SN a T, objem chladničky 302 l, objem mrazničky 117 l, smer otvárania doprava, 5 políc, 3 priehradky v mrazničke, 2 chladiace okruhy, biela farba, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, twin Cooling, ventilácia, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, LowFrost, rozmery 201 × 70 × 65 cm (V׊×H)

818,90 €
Môžete mať dnes od 9:45
Na sklade 1 ks
Objednávací kód: BOCHL103
SAMSUNG RB38T600DB1/EF - Chladnička Varianty
SAMSUNG RB38T600DB1/EF + 20 rokov záruka na kompresor
Chladnička – s mrazničkou dole, energetická trieda D, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 276 l, objem mrazničky 114 l, smer otvárania doprava, 5 políc, 3 priehradky v mrazničke, 1 chladiaci okruh, čierna farba, s ocenením Značky kvality dTest, total No Frost, displej, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, antibakteriálne tesnenie, rozmery 203 × 59,5 × 65,8 cm (V׊×H)

528,90 €
Môžete mať dnes od 9:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SACHL072
SAMSUNG RS66A8100SL/EF + 20 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička – dvojdverová, energetická trieda F, klimatická trieda SN a T, objem chladničky 409 l, objem mrazničky 243 l, 4 police, 6 priehradiek v mrazničke, 2 chladiace okruhy, antikorová a strieborná farba, total No Frost, výrobník ľadových kociek, displej, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, twin Cooling, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, antibakteriálne tesnenie, rozmery 178 × 91,2 × 71,6 cm (V׊×H)

813,90 €
Môžete mať dnes od 9:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SACHL079
BEKO RCNA366K40WN
Chladnička – s mrazničkou dole, energetická trieda E, klimatická trieda SN a T, objem chladničky 215 l, objem mrazničky 109 l, smer otvárania voliteľný, 4 police, 3 priehradky v mrazničke, 2 chladiace okruhy, biela farba, no Frost, nulová zóna, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super mrazenie, twin Cooling, prázdninový režim, manuálna regulácia teploty, rozmery 185,2 × 59,5 × 67 cm (V׊×H)

393,90 €
Môžete mať dnes od 9:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BECHL135
LG GBP62DSNFN + 10 rokov záruka na kompresor
Chladnička – s mrazničkou dole, energetická trieda D, klimatická trieda SN-T, objem chladničky 277 l, objem mrazničky 107 l, smer otvárania doprava, 3 police, 3 priehradky v mrazničke, 1 chladiaci okruh, sivá farba, total No Frost, displej, nulová zóna, LED osvetlenie, super chladenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, antibakteriálne tesnenie, Door Cooling+, Linear Cooling, Zero Clearance, Fresh Converter, Moist Balance Crisper, rozmery 203 × 59,5 × 68,2 cm (V׊×H)

562,90 €
Môžete mať dnes od 9:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: LGCHL040
WHIRLPOOL W5 911E W 1 - Chladnička
Varianty
WHIRLPOOL W5 911E W 1 + 5 rokov záruka na kompresor po registrácii
Chladnička – s mrazničkou dole, energetická trieda F, klimatická trieda SN-ST, objem chladničky 261 l, objem mrazničky 111 l, smer otvárania voliteľný, 5 políc, 3 priehradky v mrazničke, 1 chladiaci okruh, biela farba, automatické odmrazovanie, displej, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, elektronické ovládanie teploty, 6, zmysel, rozmery 201,3 × 59,5 × 65,5 cm (V׊×H)

Super cena
427,90 € Ušetríte 11,10 €
Môžete mať dnes od 9:45
Na sklade 5 ks
Objednávací kód: WHCHL084
BOSCH KGE39ALCA - Chladnička Varianty
BOSCH KGE39ALCA
Chladnička – s mrazničkou dole, energetická trieda C, klimatická trieda SN a T, objem chladničky 249 l, objem mrazničky 94 l, smer otvárania doprava, 5 políc, 3 priehradky v mrazničke, 2 chladiace okruhy, antikorová farba, s výparníkom, displej, nulová zóna, LED osvetlenie, super chladenie, super mrazenie, twin Cooling, ventilácia, statické chladenie, rozmery 201 × 60 × 65 cm (V׊×H)

Zľavnené -3 %
700,90 € 725,90 €
Môžete mať dnes od 9:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BOCHL069
AMICA VC 1752 AX
Chladnička – s mrazničkou dole, energetická trieda E, klimatická trieda ST, objem chladničky 187 l, objem mrazničky 75 l, smer otvárania doprava, 3 police, 3 priehradky v mrazničke, 1 chladiaci okruh, antikorová farba, LED osvetlenie, super chladenie, manuálna regulácia teploty, statické chladenie, rozmery 176 × 54 × 55 cm (V׊×H)

368,90 €
Môžete mať dnes od 9:45
Na sklade 5 ks
Objednávací kód: AMICHL012
HISENSE RF750N4ISF
Americká chladnička – so zásuvkou, energetická trieda F, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 419 l, objem mrazničky 177 l, 3 police, 2 priehradky v mrazničke, 1 chladiaci okruh, antikorová farba, total No Frost, automatické odmrazovanie, s pripojením na vodu, výrobník ľadových kociek, výdajník vody, displej, nulová zóna, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, metal Cooling, vínotéka, antibakteriálne tesnenie, rozmery 177,8 × 91,2 × 72,5 cm (V׊×H)

752,90 €
Môžete mať dnes od 9:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HISCHL027
BOSCH KGE39AWCA - Chladnička Varianty
BOSCH KGE39AWCA
Chladnička – s mrazničkou dole, energetická trieda C, klimatická trieda SN a T, objem chladničky 249 l, objem mrazničky 94 l, smer otvárania doprava, 5 políc, 3 priehradky v mrazničke, 2 chladiace okruhy, biela farba, s výparníkom, displej, nulová zóna, LED osvetlenie, super chladenie, super mrazenie, twin Cooling, ventilácia, statické chladenie, rozmery 201 × 60 × 65 cm (V׊×H)

662,90 €
Môžete mať dnes od 9:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BOCHL080
GORENJE NRS8182KX InverterCompressor
Americká chladnička – dvojdverová, energetická trieda E, klimatická trieda N a ST, 4 police, 6 priehradiek v mrazničke, 1 chladiaci okruh, strieborná farba, no Frost, samorozmrazovacia mraznička, displej, LED osvetlenie, super chladenie, super mrazenie, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, rozmery 177,7 × 83,2 × 62,3 cm (V׊×H)

638,90 €
Môžete mať dnes od 9:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: GORCHL132
SAMSUNG RB38T605DWW/EF + 20 rokov záruka na kompresor
Chladnička – s mrazničkou dole, energetická trieda D, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 276 l, objem mrazničky 114 l, smer otvárania doprava, 4 police, 3 priehradky v mrazničke, 1 chladiaci okruh, biela farba, total No Frost, displej, nulová zóna, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, antibakteriálne tesnenie, rozmery 203 × 59,5 × 65,8 cm (V׊×H)

556,90 €
Môžete mať dnes od 9:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SACHL073
HISENSE RS650N4AF2 + 10 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička – dvojdverová, energetická trieda E, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 334 l, objem mrazničky 165 l, 5 políc, 7 priehradiek v mrazničke, 1 chladiaci okruh, čierna farba, total No Frost, výrobník ľadových kociek, výrobník ľadovej triešte, výdajník vody, zásobník na vodu, displej, nulová zóna, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, rozmery 179,1 × 91 × 64,6 cm (V׊×H)

719,87 € so zľavovým kódom  VIANOCNETRHAKY15
846,90 €
Môžete mať dnes od 9:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HISCHL030
GORENJE NRC620CSXL4WF ConnectLife + 15 rokov záruka na kompresor po registrácii
Chladnička – s mrazničkou dole, energetická trieda C, klimatická trieda N, T, ST, SN, objem chladničky 229 l, objem mrazničky 106 l, smer otvárania voliteľný, 3 police, 3 priehradky v mrazničke, 1 chladiaci okruh, antikorová farba, no Frost, rozmery 200 × 60 × 66,3 cm (V׊×H)

759 €
Môžete mať dnes od 9:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: GORCHL187

Chladničky

CandyChladničky Candy Fresco – čerstvý vánok v chladení Chcete naplno využiť vnútorný priestor chladničky? Nový rad Candy Fresco disponuje XXL vnútorným priestorom...
Chcete si pozrieť náš tovar v reálnom prostredí? Vďaka novej funkcii v aplikácii Alza si môžete vybrané...
Nové chladničky Bosch s francúzskymi dverami sú mimoriadne priestranné, pohodlné a udržateľné. Nechýbajú im...
CES 2018To najlepšie z CES 2022 v celku Najväčší veľtrh spotrebnej elektroniky na svete, CES 2022, je za nami. V článku nájdete prehľad najlepších a...
Aké možnosti ponúkajú kombinované chladničky Bosch? Také, aby boli uložené potraviny v tých najlepších rukách...
Pozvite do svojho domova najnovšie technológie a užívajte si inteligentnú domácnosť plnými dúškami. Práčka vás...
Viac článkov Všetky články

Horúce novinky týždňa