Beko - SDA dárek

Chladničky

Zobraziť katalóg
Cena
-
Dostupnosť
Stav tovaru
Hodnotenia od zákazníkov
Energetická trieda chladničky
a
(40)
B
(33)
C
(124)
D
(220)
E
(540)
F
(86)
G
(7)
Typ chladničky
Kombinovaná
(691)
Monoklimatická
(162)
Chladiaca vitrína
(25)
Absorpčná
(7)
Malé
(26)
Typ modelu chladničky
Samostatne stojací model
(858)
Vstavaný model
(186)
Farba chladničky
Biela
(334)
Strieborná
(298)
Čierna
(156)
Žiadna
(115)
Sivá
(57)
Najnovšie objednávky
Filtrovať

Výber chladničky je ovplyvnený nielen dizajnom, ale predovšetkým funkciami a technickými vlastnosťami. Zamerajte sa preto na parametre, ako je spotreba, úžitkový objem alebo hlučnosť. Na ktoré chladničky, resp. jednotlivé typy môžete v ponuke naraziť? A aké ďalšie požiadavky by ste mali pri výbere mať? Prečítajte si viac.

Pokračovať

Výber chladničky podľa veľkosti a typu

Vzhľadom na to, že každý z nás má iné požiadavky a žije v inom type domácnosti, prispôsobuje sa týmto kritériám aj výber vhodného typu chladničky.

 • Chladničky s mrazničkou sú najpraktickejším typom chladničky s mrazničkou v hornej alebo spodnej časti.
 • Chladničky bez mrazničky vďaka jej absencii poskytujú väčší objem chladiaceho priestoru.
 • Americká chladnička je nadštandardne priestranný spotrebič s oddelenou skriňou chladničky a mrazničky.
 • Vinotéka alebo na chladnička na víno udáva kapacitu zvyčajne v počte uskladniteľných fliaš s možnosťou vychladenia rôznych druhov vín.
 • Vitríny a minibary poslúžia k štýlovému uskladneniu zákuskov alebo ako chladnička na nápoje a limonády na bare.
 • Malá chladnička má menší objem. K dispozícii je aj ako malá kombinovaná chladnička s mrazničkou. Skvele sa hodí do kancelárií a hotelových izieb, kde nie je potrebné skladovať toľko jedla naraz.
 • Vstavané chladničky sú klasické kombinované chladničky, ktoré po zabudovaní splynú s kuchynskou linkou.
 • Chladničky s no frost funkciou zamedzujú vzniku námrazy rovnomernou cirkuláciou chladného vzduchu.
 • Retro chladničky sú štýlovým doplnkom domácnosti. Na výber sú rôzne farebné aj typové vyhotovenia.
 • Prenosná chladnička sa dá využiť buď ako klasická s izoláciou alebo ako chladnička do auta.

Smart chladnička nielen pre milovníkov technológií

Smart chladnička ponúkne veľa pokročilých funkcií. Môžete ju napríklad ovládať cez inteligentný telefón a na diaľku upravovať teplotu chladenia alebo aktivovať expresný mraziaci režim. V prípade problémov dokážu niektoré smart chladničky vykonať autodiagnostiku, zistiť príčinu problémov a prípadne všetko zase uviesť do normálu.

Smart chladničky ťuk ťuk – aby ste mali prehľad

Medzi smart modely patria tiež chladničky ťuk ťuk, ktoré majú na prednej strane samozatmavovacie okno, ktoré je štandardne nepriehľadné. Keď na neho ale zaklopete, sklo sa odtmaví a vy sa budete môcť pozrieť dovnútra aj cez zavreté dvere. Získate tak kedykoľvek rýchly prehľad o potravinách v chladničke a ušetríte energiu.

Vyskúšajte tiež chladničky s nulovou zónou pre dlhšiu trvanlivosť potravín a udržanie ich arómy. Chladničky na zrenie mäsa udržia kvalitu mäsa na maxime, hodia sa do reštaurácií alebo mäsiarstva.

Chladnička podľa vlastností

Chladničky podľa vlastností môžete vyberať podľa rozmerov, funkcií alebo farby. Zvoľte si napríklad obľúbené chladničky tiché, s výrobníkom ľadu alebo najrôznejšie farebné varianty cez chladničky modré, čierne či strieborné nerezové.

Hodila by sa vám chladnička na bar? Pozrite na našu kategóriu Gastro profi

Máte prevádzkareň alebo bar a hodila by sa vám chladnička v podobe minibaru na limonády alebo vitrína na zákusky? Navštívte našu kategóriu Gastro profi, v ktorej nájdete všetko potrebné pre váš podnik.

U nás nájdete aj množstvo užitočného príslušenstva, ktoré je kompatibilné na všetky ponúkané chladničky. Akcia či výpredaj sa týka aj tejto sekcie, vďaka čomu možno ušetriť nejaké to euro.

Úžitkový objem chladničky

Najdôležitejším parametrom pri výbere chladničky je úžitkový objem. V závislosti od životného štýlu rodiny je ideálna chladnička so zhruba 70 litrami chladiaceho priestoru a 25 litrami priestoru v mrazničke na osobu.

 • Pre páry a jednotlivcov sa hodí malá chladnička s výškou 140 – 170 cm.
 • Pre 3 – 4-člennú domácnosť odporúčame väčšie chladničky s výškou 180 cm a viac.
 • Pre početnejšiu domácnosť je ideálnym riešením priestranná americká chladnička.

Pozornosť venujte aj počtu a usporiadaniu políc a zásuviek vnútri chladničky, pretože tie majú na úžitkový priestor značný vplyv.

Čo ovplyvňuje naplnenie chladničky?

Všeobecne odporúčame využívať aspoň 70 % z úžitkového objemu chladničky. V takom prípade je chladnička najúspornejšia. Naopak pri využívaní 90 % a viac hrozí, že nebudú všetky potraviny riadne zamrazené.

Chladnička s mrazničkou a rozdiel medzi pojmami mraziaci výkon a výkon mrazenia

Mraziaci výkon chladničky s mrazničkou určuje, koľko potravín zvládne mraziak zamraziť za deň, zatiaľ čo výkon mrazenia udáva, ako silno je chladnička schopná potraviny zamraziť.

Hlučnosť chladničky

Chladničky patria k menej hlučným domácim spotrebičom, na druhej strane však bežia neustále, teda aj slabý hluk môže byť rušivý. Hlučnosť môžete ovplyvniť prostredím, v ktorom je spotrebič umiestnený. Menej hlučnejšia sa bude zdať chladnička stojaca v tesnej blízkosti tlmiacich prvkov – koberec, závesy a podobne.

 • Chladnička s hlukom do 35 dB sa vyznačuje takmer nepočuteľnou prevádzkou.
 • Chladnička s hlukom nad 35 dB môže pri bežnej práci v kuchyni a v noci pôsobiť rušivým dojmom.

i

Hlučnosť bežne nepresahuje 50 dB, čo zhruba zodpovedá rozhovoru v kancelárii. Vždy sa tiež uistite, že chladnička stojí na všetkých nožičkách, v opačnom prípade by mohla rezonovať.

Kedy oceníte možnosť zmeny otvárania dverí chladničky?

Každá kuchyňa je iná – niekomu sa môžu hodiť chladničky s ľavým otváraním, inému s pravým. Výrobcovia tento detail riešia možnosťou zmeny otvárania dverí, čo sa môže hodiť aj v prípade rekonštrukcie.

Či vami vybraná chladnička takúto zmenu umožňuje sa dozviete z produktového popisu, prípadne môžete použiť parametrický filter. Ak máte svojho obľúbeného výrobcu, u nás možno vyberať chladničky aj podľa značky.

Aké technológie môže chladnička ponúkať

Chladnička disponuje mnohými rôznymi technológiami. Spektrum výberu podľa použitých funkcií je dnes skutočne veľmi pestré. Väčšina z nich slúži na úsporu energie, rýchlejšie chladenie a ničenie baktérií.

 • MultiAirflow sa stará o stále prúdenie chladného vzduchu a rovnomernú teplotu v priestore chladničky.
 • Ionizátor chladničky zaisťuje mikroklímu predlžujúcu čerstvosť potravín.
 • Twin cooling značí dvojitý chladiaci systém s dvomi výparníkmi pre chladničku a mrazničku zvlášť.
 • Everfresh je špeciálny vákuový systém chladničky, ktorý uchová potraviny dlhšie čerstvé.
 • Antibakteriálny povrch poťahuje vnútorné steny chladničky a ničí baktérie a plesne.
 • Dávkovač vody a ľadu sa obvykle nachádza na prednej strane dverí. Je to žiadaná vlastnosť americkej chladničky.
 • Nulová zóna slúži na skladovanie ovocia, zeleniny alebo syrov. Býva v dolnej časti chladničky, kde je nižšia teplota.
 • Super chladenie a mrazenie krátkodobo a prudko zníži teplotu chladničky či mrazničky pri vkladaní nových potravín.
 • Ventilácia zabezpečuje rozvod studeného vzduchu vo vnútri chladničky a udržuje všade rovnakú teplotu. Predchádza teda tomu, aby sa v hornej časti chladničky držal teplý vzduch a v spodnej chladnejší.
 • Ice maker je označenie pre výrobník ľadu, ktorý je praktickým doplnkom. Niektoré chladničky prostredníctvom neho vyžadujú pripojenie na vodu (a súčasne umožňujú čapovanie chladnej vody), iné disponujú vyberateľnou nádobou.
 • Prázdninový režim udržuje stabilnú teplotu vo vnútri chladničky. Zároveň výrazne znižuje spotrebu počas obdobia, kedy ste preč a chladnička sa dlho neotvára.
 • Metalcooling je kovová zadná vrstva chladničky, ktorá zaisťuje účinnejšie chladenie.
 • Statické chladenie je chladiaci systém, pri ktorom sa síce námraza vnútri chladničky objavuje, ale je ihneď roztavená a odvedená do špeciálneho otvoru. Takáto chladnička vyžaduje pravidelné manuálne odmrazovanie.
 • 6. zmysel je senzorová technológia ovplyvňujúca výkon kompresora chladničky. Zaisťuje zachovanie ideálnej teploty na skladovanie potravín a predlžuje tak ich čerstvosť a trvanlivosť.
 • Plazma sterilizátor vďaka iónom s pozitívnym a negatívnym nábojom odstraňuje nežiaduce baktérie a zápach, a uchováva potraviny dlhšie čerstvé.
 • Výparník je priestor chladničky, do ktorého sa dostáva kvapalina z výmenníka (chladiaci plyn sa vo výmenníku vplyvom kondenzácie zmení na kvapalinu). Vo výparníku sa potom kvapalina kvôli zníženiu tlaku začne odparovať.

Chladničky No Frost/Total No Frost/Low Frost – aký je medzi nimi rozdiel?

Chladničky dnes disponujú najrôznejšími beznámrazovým technológiami, vďaka ktorým ich nemusíte vôbec odmrazovať alebo aspoň nie tak často. S akými označeniami sa môžete stretnúť?

 • No Frost (samoodmrazovanie) vďaka cirkulácii vzduchu zamedzuje vzniku námrazy v mrazničke, ktorý nie je potreba odmrazovať. V chladničke ale býva zvýšená vlhkosť a kvapky vody sa môžu držať na stenách v zadnej časti.
 • Total No Frost systém pokrýva celý spotrebič, mrazničku ani chladničku nie je potrebné vôbec odmrazovať.
 • Chladničky s funkciou Low Frost vyžadujú manuálne odmrazovanie, avšak nie tak často, ako obyčajná chladnička.

Ak si stále nie ste istí, aká chladnička je pre vašu domácnosť najvhodnejšia, pozrite sa na návod, ako vybrať chladničku. V prípade, že máte obmedzený rozpočet a hľadáte predovšetkým lacné chladničky, u nás nájdete širokú ponuku cenovo dostupných modelov so skvelým vybavením. Alebo sledujte našu ponuku na kombinované chladničky. Výpredaj či rôzne akcie vás potom určite neminú. Pokiaľ vám neprekáža krátko použitá, rozbalená či zánovná chladnička, bazár určite neprehliadnite.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
SAMSUNG RB38T607BS9/EF Na sklade > 5 ks
Chladnička – s mrazničkou, energetická trieda B, objem chladničky 273 l, objem mrazničky 114 l, smer otvárania doprava, 4 police, 3 priehradky v mrazničke, 2 chladiace okruhy, LED osvetlenie a nulový nábeh dverí, rozmery 203 × 59,5 × 65,8 cm (V׊×H)
725 €

2.
CANDY CCG1S 518EX Na sklade > 5 ks
Chladnička – s mrazničkou, energetická trieda E, objem chladničky 188 l, objem mrazničky 64 l, smer otvárania doprava, 4 police, 3 priehradky v mrazničke, 1 chladiaci okruh, LED osvetlenie, rozmery 179,4 × 54,5 × 54,5 cm (V׊×H)
298,90 €

3.
Siguro TF-J140S Fresh Na sklade > 5 ks
Chladnička – s mrazničkou hore, celková kapacita 211 l, objem chladiacej časti 170 l, objem mraziacej časti 41 l, energetická trieda E, voliteľná strana otvárania dverí, počet políc chladničky 3, výsuvná zásuvka na čerstvé potraviny, poličky vo dverách 3, antikorový držiak na fľaše, priehradky v mrazničke 2, LED osvetlenie, manuálna regulácia teploty, tmavo šedá/řierná farba, klimatická trieda N / ST, rozmery 142,8 × 54 × 55,1 cm (v × š × h), hmotnosť 40 kg, 12 rokov záruka na kompresor, 3 roky záruka
+Darček Služba AlzaPlus+ ročné členstvo ako darček v hodnote 11,99 €
245,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
1 058 položiek
Naša značka TOP kvalita za super cenu
Siguro TF-J140S Fresh - Chladnička Varianty
4,6 65×
Siguro TF-J140S Fresh + 12 rokov záruka na kompresor
Chladnička – s mrazničkou hore, celková kapacita 211 l, objem chladiacej časti 170 l, objem mraziacej časti 41 l, energetická trieda E, voliteľná strana otvárania dverí, počet políc chladničky 3, výsuvná zásuvka na čerstvé potraviny, poličky vo dverách 3, antikorový držiak na fľaše, priehradky v mrazničke 2, LED osvetlenie, manuálna regulácia teploty, tmavo šedá/řierná farba, klimatická trieda N / ST, rozmery 142,8 × 54 × 55,1 cm (v × š × h), hmotnosť 40 kg, 12 rokov záruka na kompresor, 3 roky záruka
+Darček Služba AlzaPlus+ ročné členstvo ako darček v hodnote 11,99 €
Super cena
245,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SGR_TF_J140S
Ľudová voľba Lacné, ale dobre hodnotené
GORENJE N619EAXL4 KitchenFit - Chladnička Varianty
4,7 53×
GORENJE N619EAXL4 KitchenFit
Chladnička – s mrazničkou, energetická trieda E, objem chladničky 207 l, objem mrazničky 97 l, smer otvárania doprava, 2 police, 3 priehradky v mrazničke, 1 chladiaci okruh, displej, LED osvetlenie a nulový nábeh dverí, rozmery 186 × 59,5 × 59 cm (V׊×H)
388,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: GORCHL131
Zlatá stredná cesta Dobrý pomer cena/výkon
4,7 23×
GORENJE NRS9182VB + 15 rokov záruka na motor PowerDrive po registrácii
Americká chladnička – dvojdverová, energetická trieda E, objem chladničky 371 l, objem mrazničky 191 l, 5 políc, 1 chladiaci okruh, displej, LED osvetlenie, detský zámok, prázdninový režim a indikácia otvorených dverí chladničky, rozmery 179 × 91 × 68 cm (V׊×H)
789,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: GORCHL091
Pre náročných Kvalita bez kompromisov
SAMSUNG Bespoke RB38C7B6AS9/EF - Chladnička Varianty Doprava
zadarmo
4,9 19×
SAMSUNG Bespoke RB38C7B6AS9/EF + 20 rokov záruka na kompresor
Chladnička – s mrazničkou, energetická trieda a, objem chladničky 273 l, objem mrazničky 114 l, smer otvárania doprava, 4 police, 3 priehradky v mrazničke, 2 chladiace okruhy, s ocenením Značky kvality dTest, displej, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, nulový nábeh dverí a smart funkcie, rozmery 203 × 59,5 × 65,8 cm (V׊×H)
Cena s CashBack 999 €
1 199 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SACHL164
SAMSUNG RB38T607BS9/EF - Chladnička Varianty
4,7 42×
SAMSUNG RB38T607BS9/EF + 20 rokov záruka na kompresor
Chladnička – s mrazničkou, energetická trieda B, objem chladničky 273 l, objem mrazničky 114 l, smer otvárania doprava, 4 police, 3 priehradky v mrazničke, 2 chladiace okruhy, LED osvetlenie a nulový nábeh dverí, rozmery 203 × 59,5 × 65,8 cm (V׊×H)
725 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SACHL174
4,8 41×
GORENJE NRS9182VX + 15 rokov záruka na motor PowerDrive po registrácii
Americká chladnička – dvojdverová, energetická trieda E, objem chladničky 371 l, objem mrazničky 191 l, 1 chladiaci okruh, displej, LED osvetlenie, prázdninový režim a indikácia otvorených dverí chladničky, rozmery 179 × 91 × 69 cm (V׊×H)
798,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: GORCHL090
4,5
BEKO CSA240K30SN
Chladnička – s mrazničkou, energetická trieda F, objem chladničky 142 l, objem mrazničky 87 l, smer otvárania voliteľný, 3 police, 3 priehradky v mrazničke, 1 chladiaci okruh, LED osvetlenie, rozmery 152,8 × 54 × 57,4 cm (V׊×H)
314,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BECHL156
4,6 50×
GORENJE RB493PW
Mini chladnička – s mrazničkou, energetická trieda D, klimatická trieda N a ST, objem chladničky 107 l, objem mrazničky 13 l, voliteľný, 1 police, 1 priehradka v mrazničke, 1 chladiaci okruh, biela farba, LED osvetlenie a výparník, rozmery 84,5 × 56 × (V׊×H) 57,9 cm
219,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: GORCHL124
4,5
SNAIGE CD40DM S3002
Chladiaca vitrína – energetická trieda E, objem chladničky 385 l, 5 políc, doprava, rozmery 202,5 × 60 × 60 cm (V׊×H), hmotnosť 74 kg, biela farba, LED osvetlenie a ventilácia
658,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SNGVT006
AMICA KGCR 387100 B - Chladnička Varianty
4,7 19×
AMICA KGCR 387100 B
Chladnička – s mrazničkou, energetická trieda E, objem chladničky 181 l, objem mrazničky 63 l, smer otvárania doprava, 4 police, 3 priehradky v mrazničke, 1 chladiaci okruh, retro dizajn, LED osvetlenie, rozmery 181 × 55 × 62 cm (V׊×H)
Zľavnené -12 %
505,90 € 578,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: AMICH49
4,8 51×
LG GBP31DSLZN + 10 rokov záruka na kompresor
Chladnička – s mrazničkou, energetická trieda E, objem chladničky 234 l, objem mrazničky 107 l, smer otvárania voliteľný, 3 police, 3 priehradky v mrazničke, 1 chladiaci okruh, displej, LED osvetlenie, antibakteriálne tesnenie, prázdninový režim, indikácia otvorených dverí chladničky a nulový nábeh dverí, rozmery 186 × 59,5 × 68,2 cm (V׊×H)
418,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: LGCHL038
4,8 21×
BOSCH KGE49AICA Séria 6
Chladnička – s mrazničkou, energetická trieda C, objem chladničky 302 l, objem mrazničky 117 l, smer otvárania doprava, 5 políc, 3 priehradky v mrazničke, 2 chladiace okruhy, LED osvetlenie, ventilácia, prázdninový režim, indikácia otvorených dverí chladničky a nulový nábeh dverí, rozmery 201 × 70 × 65 cm (V׊×H)
784,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BOCHL102
4,7 20×
GORENJE RK6192EW4 FrostLess
Chladnička – s mrazničkou, energetická trieda E, objem chladničky 205 l, objem mrazničky 109 l, smer otvárania doprava, 3 police, 3 priehradky v mrazničke, 1 chladiaci okruh, LED osvetlenie a nulový nábeh dverí, rozmery 185 × 60 × 59,2 cm (V׊×H)
346,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: GORCHL115
4,6 24×
AMICA VD 1442 AM
Chladnička – s mrazničkou, energetická trieda E, objem chladničky 162 l, objem mrazničky 44 l, smer otvárania doprava, 4 police, 2 priehradky v mrazničke, 1 chladiaci okruh, retro dizajn, LED osvetlenie, rozmery 144 × 55 × 62 cm (V׊×H)
Zľavnené -1 %
388,90 € 393,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: AMICH25
GORENJE NRK6202EW4 KitchenFit - Chladnička Varianty
4,5 55×
GORENJE NRK6202EW4 KitchenFit + 15 rokov záruka na invertorový motor po registrácii
Chladnička – s mrazničkou dole, energetická trieda E, objem chladničky 235 l, objem mrazničky 96 l, smer otvárania doprava, 5 políc, 3 priehradky v mrazničke, 1 chladiaci okruh, no Frost, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, rozmery 200 × 60 × 59,2 cm (V׊×H), KitchenFit inštalácia
398,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: GORCHL120
3,0
BEKO BCNA275E4SN
Vstavaná chladnička – s mrazničkou, energetická trieda E, objem chladničky 185 l, objem mrazničky 69 l, voliteľný, 3 police, 3 priehradky v mrazničke, 2 chladiace okruhy, displej, LED osvetlenie, prázdninový režim a indikácia otvorených dverí chladničky, rozmery 177,5 × 54 × 54,5 cm (V׊×H), čelný panel na dvierkach nie je súčasťou dodávky
533,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BECHL144