Diablo IV Si ready na ďalší level?

Hry na PC a konzoly bazár

Zobraziť katalóg
Cena
-
Dostupnosť
Stav tovaru
Dátum vydania
Značka
SONY
(4)
Microsoft
(2)
Ubisoft
(2)
Activision
(1)
Platforma
PC
(4)
PlayStation 5
(7)
PlayStation 4
(3)
Xbox Series X
(5)
Xbox One
(4)
Nintendo Switch
(3)
Žáner
Akčný
(13)
RPG
(4)
Simulátor
(4)
Strieľačky
(4)
Adventúra
(1)
Arkády
(1)
Detský
(1)
Next-gen optimalizácia
Xbox Series X optimalizácia
(4)
PlayStation 5 optimalizácia
(2)
Textová lokalizácia
CS
(4)
EN
(19)
DE
(12)
HU
(1)
PL
(1)
FR
(2)
Zvuková lokalizácia
EN
(19)
DE
(8)
Vekové obmedzenie
3 rokov
18 rokov
-
Herné a filmové série
Star Wars
(7)
Pokémon
(6)
Super Mario
(4)
Gran Turismo
(3)
Call of Duty
(2)
Rozbalené – plne funkčný tovar, ktorý nevykazuje známky obvyklého opotrebovania. Obsahuje kompletné balenie. Poskytujeme naň plnú záruku v dĺžke 24 mesiacov (IČ: 12 mesiacov)..

Zánovné – plne funkčný tovar, ktorý vykazuje známky obvyklého opotrebovania. Ide o bežne používaný prístroj so známkami použitia, ako sú napríklad jemné vlásočnice na LCD či drobné škrabance na kryte tovaru. Poskytujeme záruku v dĺžke 21 mesiacov (IČ: 12 mesiacov)..

Použité – plne funkčný tovar, ktorý vykazuje známky výraznejšieho opotrebovania. Ide o prístroj s viditeľným povrchovým opotrebovaním, ako sú napríklad škrabance a vrypy, ktoré sú na prvý pohľad viditeľné. Poskytujeme záruku v dĺžke 12 mesiacov.

Viac informácií o bazárovom tovare tu.

Hľadáte skôr nebazárové produkty? Pozrite sa na lacné hry na PC a konzoly.
54 položiek
4,8 82×
Zaklínač (Rozšířená Edícia)
Hra na PC – krabicová verzia, žáner: RPG, – kto by nepoznal zaklínača Geralta? Vyskúšajte si, aké to je byť v jeho koži a prekonávajte prekážky, odhaľujte intrigy, robte svoje vlastné rozhodnutia a neste ich následky; ešte nikdy ste nemali toľko možností ovplyvňovať priebeh hry
5,69 €
Rozbalené
Objednávací kód: WG079
5,0
Tom Clancys Rainbow Six Extraction - Limited Edition - Xbox
Hra na konzolu – Xbox One S/Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verzia, žáner: akčný a strieľačky, pre online hranie vyžaduje predplatné Xbox Live Gold, – zostavte svoj elitný tím z operátorov Rainbow Six, aby ste podnikli výpravy do nepredvídateľných uzavretých zón a odhalili záhady, ktoré sa skrývajú za smrtiacou a neustále sa vyvíjajúcou mimozemskou hrozbou Archæns. Znalosť, kooperácia a taktický prístup sú vašimi najlepšími zbraňami.
13,28 €
Rozbalené
Objednávací kód: XBSE0072le
Battle Axe – PS4
Hra na konzolu – PS4/PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), škatuľová verzia, žáner: akčný
24,65 €
Rozbalené
Objednávací kód: MSX1107
4,9 36×
Call of Duty: Modern Warfare (2019) – PS4
Hra na konzolu – PS4/PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verzia, žáner: akčný a strieľačky, pre online hranie vyžaduje predplatné PlayStation Plus, – obroda série Modern Warfare inšpirovaná témou moderného terorizmu, hra ponúkne ako singleplayer, kde sa stretneme napr. s postavou kapitána Pricea, tak aj multiplayer
26,70 €
Rozbalené
Objednávací kód: MSX638
Friday the 13th: The Game – Ultimate Slasher Edition – Nintendo Switch
Hra na konzolu – Nintendo Switch, krabicová verzia, žáner: akčný,
27,46 €
Rozbalené
Objednávací kód: NSW781
5,0
Way of the Hunter – Xbox Series X
Hra na konzolu – Xbox Series X, krabicová verzia, žáner: simulátor a strieľačky, – tento autentický lovecký zážitok vám umožní objavovať veľké otvorené prostredia v USA a v Európe a loviť v nich. Objavte verne stvárnené zvieratá v nádhernej prírode a používajte rôzne detailné a vysoko realistické zbrane.
34,31 €
Rozbalené
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: XBSE0202
Kao the Kangaroo: Super Jump Edition
Hra na PC – krabicová verzia, kľúč pre Steam, žáner: detský, –Klokan Kao sa vydáva na neuveriteľnú cestu pri hľadaní svojho zmiznutého otca. Bude to dobrodružstvo, ktoré nepochybne zmení jeho život.
38,11 €
Rozbalené
Objednávací kód: WG1358
5,0
Among Us: Ejected Edition – PS5
Hra na konzolu – PS5 (s mechanikou), krabicová verzia, žáner: akčný, – Pripojte sa k posádke skutočných ľudí a užite si zábavnú tímovú spoluprácu.., plnú klamstiev, sabotáží a vrážd! Hrajte online v štyroch až pätnástich hráčov a snažte sa udržať svoju vesmírnu loď v prevádzke, pokiaľ sa nevrátite do civilizácie. Ale pozor, na palube sa nachádza najmenej jeden mimozemský mimozemšťan!
40,14 €
Rozbalené
Objednávací kód: PSV0185
Farming Simulator 23 – Nintendo Switch
Hra na konzolu – Nintendo Switch, krabicová verzia, žáner: simulátor, - Od orania cez zber po predaj vašich produktov – Farming Simulator 23 pozýva hráčov, aby sa ujali správy vlastnej farmy a vybudovali poľnohospodárske impérium! Viac strojov od skutočných značiek, dve mapy, nové plodiny a zvieratá, sezónne vizuálne efekty a produkčné reťazce ponúkajú zdanlivo nekonečnú hrateľnosť v rodinnom prostredí otvoreného sveta.
41,98 €
Rozbalené
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: NSW1185
One Piece Odyssey – PS5
Hra na konzolu – PS5 (s mechanikou), krabicová verzia, žáner: akčný a RPG,
47,65 €
Rozbalené
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PSV0293
Dusk Diver 2 – Day One Edition – PS4
Hra na konzolu – PS4/PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verzia, žáner: akčný a RPG, – Napínavá hra pokračuje v príbehu Yumo a jej priateľov, ktorí sa opäť chopia zbraní, aby ochránili ľudskú ríšu pred dimenzionálnym zlom, ktoré sa zbieha do rušnej štvrte Ximending v Taipei a jej temného podsvetia Youshanding. Komu môžu Yumo a strážcovia Kunlunu dôverovať? Akým dôsledkom ich minulosti budú čeliť? Bojujte, aby ste našli pravdu a znovu zachráňte mesto!
53,39 €
Rozbalené
Objednávací kód: MSX1366
4,0
Hitman 3 – Xbox
Hra na konzolu – Xbox One S/Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verzia, žáner: akčný, – Agent 47 sa vracia ako nemilosrdný profesionál pre najdôležitejšie kontrakty celej svojej kariéry. Za pomoci agentky Diany Burnwood spojí sily so strateným priateľom Lucasom Grayom. Ich poslaním je eliminovať partnerov Providence.
56,44 €
Rozbalené
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: XBSE0011
3,8
Microsoft Flight Simulator
Hra na PC – krabicová verzia, žáner: simulátor, – nový Flight Simulator ponúkne možnosť zalietať si na mnohých lietadlách, od tých malých až po veľké dopravné
64,86 €
Rozbalené
Objednávací kód: WG1150
5,0
Assassin's Creed Odyssey – Omega edition + Uterák – Xbox One
Hra na konzolu – Edícia obsahuje: osušku s rozmermi 140×70, hru v prémiovom obale, mapu sveta, 32-stranový Artbook, Kronos pack, Temporary boosts
71,68 €
Zánovné
Objednávací kód: MXO500dr
5,0
Dying Light 2: Stay Human – Deluxe Edition – Xbox
Hra na konzolu – Xbox One S/Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verzia, žáner: akčný a strieľačky, pre online hranie vyžaduje predplatné Xbox Live Gold, – pred viac ako 20 rokmi sme v Harrane bojovali proti vírusu – a prehrali sme. Teraz prehrávame znova. Mesto, jedna z posledných veľkých ľudských osád, je rozorvané konfliktom. Civilizácia sa vrátila späť do obdobia temna. A napriek tomu máme stále ešte nádej.
72,22 €
Rozbalené
Objednávací kód: MXO519de
Call of the Sea – Journey Edition – PS5
Hra na konzolu – PS5 (s mechanikou), krabicová verzia, žáner: akčný a adventúra, – limitované v počte 1000ks. Píše sa rok 1934 a sme vo vzdialených kútoch južného Pacifiku. Norah sa práve preplavila cez oceán po stopách nezvestnej výpravy svojho manžela a ocitá sa v bujnom ostrovnom raji – na bezmennom, zabudnutom mieste plnom pozostatkov stratenej civilizácie.
89,11 €
Rozbalené
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PSV0164je
Five Nights at Freddys: Security Breach – Collectors Edition – PS5
Hra na konzolu – PS5 (s mechanikou), krabicová verzia, žáner: arkády, – vžite sa do úlohy Gregoryho, malého chlapca uväzneného cez noc v zábavnom komplexe Mega Pizzaplex Freddyho Fazbeara. Pomocou samotného Freddyho budete musieť prežiť nielen takmer neutíchajúcu štvanicu organizovanú na vás novo spracovanými postavami zo série Five Nights at Freddy’s, ale aj veľa ďalších desivých hrozieb.
107,59 €
Rozbalené
Objednávací kód: PSV0233
4,3
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom: Collectors Edition – Nintendo Switch
Hra na konzolu – Nintendo Switch, krabicová verzia, žáner: akčný a RPG, – v tomto pokračovaní hry The Legend of Zelda: Breath of the Wild budeš sám rozhodovať o svojej ceste rozľahlou krajinou Hyrule a tajomnými ostrovmi, ktoré sa vznášajú na rozľahlej oblohe. Dokážeš využiť silu Linkových nových schopností, aby si sa postavil zlovoľným silám, ktoré ohrozujú kráľovstvo?
122,11 €
Rozbalené
Objednávací kód: NSW876ce
Gotham Knights: Collectors Edition – Xbox Series X
Hra na konzolu – Xbox Series X, krabicová verzia, žáner: akčný, – Hra sa odohráva v dobe, kedy je Batman mŕtvy a jeho rolu musí prevziať Batgirl, Nightwing, Red Hood a Robin, ktorí ako jediní môžu dať nádej občanom Gothamu, ktorý zmieta chaos. Hráči musia zachrániť Gotham pred zostupom do chaosu a znovuobjaviť v sebe svoju vlastnú verziu Temného rytiera.
122,30 €
Rozbalené
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: XBSE0002ce
4,8
Microsoft Flight Simulator – Premium Deluxe Edition
Hra na PC – krabicová verzia, žáner: simulátor, – nový Flight Simulator ponúkne možnosť zalietať si na mnohých strojoch od malých lietadiel až po veľké dopravné lietadlá. Premium Deluxe edícia navyše obsahuje 10 vysoko presných lietadiel s jedinečnými letovými modelmi a ďalších 10 ručne vytvorených medzinárodných letísk.
124,74 €
Zánovné
Objednávací kód: WG1150de
5,0
Funko POP! Star Wars Holiday – C-3PO
Figúrka – figúrka, soška, zberateľská, výška 9 cm, materiál vinyl, s pohyblivou hlavou
6,29 €
Rozbalené
Objednávací kód: GMERCHf333
4,7
Ravensburger puzzle 171880 Challenge Puzzle: Minecraft 1000 dielikov
Puzzle – patria medzi náročnejšie, 1000 dielikov v balení, vhodné od 14 rokov
11,77 €
Rozbalené
Objednávací kód: HRApv00221
Lexibook Star Wars Mikrofón High Sensibility
Hudobná hračka pre chlapcov, vhodné od 5 rokov
13,58 €
Rozbalené
Objednávací kód: HRAbz04667
1,6
Star Wars Mandalorian – Iron Mando – tričko L
Tričko – s krátkymi rukávmi, s guľatým výstrihom, veľkosť L, poznáte z Star Wars, materiál bavlna
17,51 €
Rozbalené
Objednávací kód: GMERCHc0099l

Hry na PC a konzoly bazár

Všetko, čo vieme (špeciály)Nintendo Switch 2/Pro – Všetko, čo vieme (ŠPEKULÁCIA) O novej verzii hybridnej konzoly Nintendo Switch sa v herných kuloároch šušká už celé roky. Dostali sme už...
Radi sa bojíte a premýšľate, čo si (večer) zahrať? Potom ste na správnej adrese: v našom pravidelne...
Technologický vývoj je neúprosný, a hoci len relatívne nedávno Sony dokázalo konečne vyriešiť problémy s...
Všetko, čo vieme (špeciály)The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom (RECENZIA – Súhrn) Akčné RPG The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom splnilo vysoké očakávania a v mnohých ohľadoch dokonca...
Malá konzola Nintendo Switch disponuje až nečakane veľkou knižnicou kvalitných titulov, na ktoré by žiadny...
Legendárny Counter-Strike: Global Offensive oslávil v roku 2022 desiate narodeniny, a aj keď je to v hernom...
Viac článkov Všetky články
P-DC1-WEB20
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií