Garmin Venu2S Rose Gold /White Band

Zobraziť katalóg
Garmin Venu2S Rose Gold /White Band
4,4 50 hodnotení
Smart hodinky – dámske, s ovládaním v slovenčine, AMOLED displej, GPS, NFC platby cez Garmin Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, barometer, hľadanie mobilu, prehrávač hudby v hodinkách, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, obchod s aplikáciami, vlastné ciferníky a navigácia, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, golf, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 240 h, detekcia pádu, materiál puzdra plast
Variant
Pridať do zoznamu
Záruka 24 mesiacov Kód:  PPvenu2Srgw Produktové číslo:  010-02429-13 Stránky výrobcu
Garmin Venu2S Rose Gold /White Band 420,44 € Na sklade 1 ks u partnera
Kúpiť

Garmin Venu2S Rose Gold /White Band

Dizajnové smart hodinky Garmin Venu 2S sú navrhnuté pre život v pohybe

Garmin Venu 2S ponúkajú dokonalú kombináciu moderného dizajnu a inteligentných fitness funkcií na sledovanie vášho zdravotného stavu a meranie pohybových aktivít. Vďaka vodotesnosti 5 ATM môžete smart hodinky bez obáv nosiť do bazéna alebo sa s nimi sprchovať. Atraktívny vzhľad hodiniek Garmin Venu 2S dopĺňa príjemný QuickRelease silikónový remienok v bielej farbe, ktorý môžete ľubovoľne vymeniť za remienok s inou farbou či materiálom tak, aby hodinky ladili so športovým aj formálnym oblečením či inými módnymi doplnkami. Displej hodiniek chráni odolné sklo Corning Gorilla Glass 3. Na presné určenie polohy ponúknu hodinky Garmin Venu 2S GPS, GLONASS, GALILEO.

Kľúčové vlastnosti smart hodiniek Garmin Venu 2S Rose Gold/White Band

 • Dizajnové vyhotovenie vhodné pre ženy
 • Smart hodinky Garmin Venu 2S umožnia pohodlné bezkontaktné platby pomocou Garmin Pay
 • Možnosť pripojenia cez ANT+, WiFi či Bluetooth
 • Na získanie presných informácií slúži aplikácia Garmin Connect, do ktorej sa po spárovaní so smartfónom ukladajú namerané hodnoty z hodiniek Garmin Venu 2S
 • Ochranné sklíčko Corner Gorilla Glass 3 zaistí pohodlné ovládanie a maximálnu ochranu displeja
 • Hodinky Garmin Venu 2S sú vodotesné do 5 ATM
 • Na displeji hodiniek si po spárovaní môžete zobraziť notifikácie z inteligentného telefónu alebo odpovedať na správy (ak máte Android telefón)
 • Integrovaný prehrávač hudby vám umožní používať hodinky Garmin Venu 2S samostatne bez mobilného telefónu, stačí ich len pripojiť k bezdrôtovým slúchadlám
 • V hodinkách nájdete množstvo športových režimov aj animované cvičenia
 • Presné určovanie polohy vďaka GPS, GLONASS a GALILEO

So smart hodinkami Garmin Venu 2S budete mať svoje telo pod kontrolou

Aby ste mali svoje telo pod kontrolou, smart hodinky Garmin Venu 2S vám ponúknu celý rad funkcií a technológií na získanie čo najpresnejších výsledkov. Hodinky napríklad dokážu určiť váš fitness vek na základe týždennej aktivity, vášho veku, izbovej tepovej frekvencie, BMI indexu. Keďže sa bežne stane, že vás cez deň niečo môže rozrušiť, v hodinkách Garmin Venu 2S sú aj dychové cvičenia, ktoré vám pomôžu upokojiť sa. Smart hodinky Garmin Venu 2S bez prestania merajú vašu tepovú frekvenciu a presne preto dokážu presne určiť, aký ťažký bol váš tréning. Spánok je samozrejme tiež dôležitý a presne preto dokážu hodinky určiť kvalitu vášho spánku a následne ukázať celkové spánkové skóre. Smart hodinky Garmin Venu 2S ponúkajú rad ďalších funkcií, ktoré vám môžu prísť vhod. Patria medzi ne:

 • Meranie dychu – smart hodinky Garmin Venu 2S dokážu merať vašu dychovú aktivitu naprieč celým dňom (počas aktivít, odpočinku aj spánku)
 • Sledovanie hydratácie – do smart hodiniek Garmin Venu 2S si môžete značiť váš pitný režim a nastaviť si upozornenie na doplnenie tekutín
 • Funkcie pre ženy – prostredníctvom aplikácie Garmin Connect môžete sledovať svoj menštruačný cyklus či tehotenstvo a zapisujete si vlastné poznámky či získavate najrôznejšie informácie alebo odporúčané cvičenia
 • Monitorovanie stresu – smart hodiny merajú aj vašu úroveň stresu a ak sa dostane nad zvýšenú hodnotu, hodinky Garmin Venu 2S vám odporučia dychové cvičenie na upokojenie
 • Snímač PULSE OX – snímač PULSE OX sa postará o presné a spoľahlivé meranie saturácie krvného hemoglobínu kyslíkom
 • Monitorovanie energie – hodinky Garmin Venu 2S dokážu určiť vaše energetické skóre a na základe toho vám odporučiť, či je ideálna chvíľa na vykonávanie aktivít alebo odpočinok

Vyberte si zo širokej ponuky športových aktivít alebo si vytvorte svoj tréning

V hodinkách Garmin Venu 2S nájdete rad animovaných cvikov a tréningov (kardio, silové tréningy, pilates a pod.), ale prostredníctvom aplikácie Garmin Connect si môžete do hodiniek stiahnuť rad ďalších. Garmin smartwatch vám už v základe ponúknu viac ako 25 prednastavených indoorových a outdoorových športových režimov – napríklad beh, chôdza, cyklistika, golf a celý rad ďalších. Ak si chcete zostaviť vlastný tréning, s využitím vášho inteligentného telefónu a aplikácie Garmin Connect tak môžete bez problémov urobiť a zostaviť si tréning na mieru. Keď ho budete mať pripravený, stačí ho presunúť z aplikácie v smartfóne do hodiniek Garmin Venu 2S.

Vďaka Garmin smart hodinkám Venu 2S budete mať dokonalý prehľad o všetkom a neustále budete v kontakte so svojím okolím

Ak spárujete Garmin smart hodinky Venu 2S so svojím mobilným telefónom, budete dostávať notifikácie o prichádzajúcich emailoch, správach (ak máte Android, možno na správy aj odpovedať) či hovoroch, takže budete mať o všetkom prehľad len pohľadom na vaše zápästie. Nevídaný komfort vám Garmin smart hodinky Venu 2S zaistia možnosťou využitia bezkontaktných platieb prostredníctvom Garmin Pay. Ak máte radi muziku, určite oceníte možnosť stiahnutia si pesničiek do hodiniek a s využitím bezdrôtových slúchadiel môžete počúvať hudbu aj bez nutnosti nosiť pri sebe smartfón. Ďalším benefitom Garmin smart hodiniek Venu 2S je aj bezpečnostné sledovanie vašej polohy. Ak prepojíte hodinky s inteligentným telefónom, v prípade nebezpečenstva alebo úrazu môžete poslať svojim kontaktom svoje súradnice, aby vám mohli privolať napríklad pomoc. Odoslanie možno aktivovať manuálne alebo automaticky (pri vybraných športových aktivitách).

GPS hodinky Garmin Venu 2S môžete nosiť celý deň a brať si ich so sebou kamkoľvek

GPS hodinky Garmin Venu 2S disponujú kvalitnou batériou, ktorá ich udrží pri režime smart hodiniek v chode až 11 dní. So zapnutou GPS sa dočkáte výdrže 22 hodín a keď si k tomu na GPS hodinkách Garmin Venu 2S zapnete aj muziku, môžete počítať až s 8-hodinovou výdržou. Veľkým benefitom je aj funkcia rýchleho nabíjania, kedy už po 10 minútach v nabíjačke získate do GPS hodiniek Garmin Venu 2S dostatok energie na 1 deň fungovania v režime inteligentných hodiniek alebo 1 hodinu so zapnutou GPS aj s prehrávaním hudby. Pokiaľ chcete mať maximálnu kontrolu nad spotrebou, môžete si sami nastaviť všetko potrebné tak, aby vám hodinky Garmin Venu 2S čo najdlhšie vydržali. Zaiste oceníte, že hodinky sú odolné do 5 ATM, teda s nimi môžete pohodlne plávať alebo si dopriať sprchu.

Garmin Venu 2S

Inteligentné hodinky Garmin Venu 2S používajú rýchloupínacie pásky QuickRelease

Vďaka vymeniteľným remienkom s rýchloupínacím mechanizmom QuickRelease môžete prispôsobiť vzhľad inteligentných hodiniek Garmin Venu 2S svojmu štýlu. Jednoducho vyberte pásik pomocou posunutia osičky a nasaďte iný. K dispozícii sú silikónové, kožené alebo kovové remienky v rôznych farebných vyhotoveniach.

Garmin Venu 2S

Obchod Connect IQ

Otvorená platforma Connect IQ je určená pre aplikácie vývojárov tretích strán, takže tu môžete objavovať a sťahovať nové aplikácie, ktoré vám pomôžu prispôsobiť si smart hodinky Garmin Venu 2S na mieru vašim potrebám. K dispozícii sú štýlové ciferníky, fitness aplikácie, hudobné online platformy, praktické nástroje, zábavné hry atď.

Parametre a špecifikácia

Porovnať
Športové aktivity
Beh , Cyklistika , Fitness , Golf , Chôdza , Joga , Lezenie , Lyžovanie , Outdoor , Plávanie , Turistika Hotovo!
Meranie tepu
Priame/zo zápästia Hotovo!
Kompatibilný OS
iOS, Android Hotovo!
Max. výdrž batérie
240 h (10 d) Hotovo!
Určenie
Dámske Hotovo!

Určenie

Určenie
Dámske Hotovo!

Hardvér a softvér

OS hodiniek
Vlastný OS výrobca Hotovo!
Kompatibilný OS
iOS, Android Hotovo!
Spôsob ovládania
Kombinované Hotovo!
Konektivita
ANT+ , WiFi , Bluetooth Hotovo!
Verzia kompatibilného OS
Android 12.0, Android 11.0 , Android 10.0 , Android 9.0 , Android 8.0 , Android 7.0 , iOS 15 , iOS 14 , iOS 13 , iOS 12 Hotovo!
Interné úložisko
Áno Hotovo!
Jazyk rozhrania
Angličtina , Čeština , Nemčina , Slovenčina , Maďarčina , Francúzština Hotovo!
Jazyk mobilnej aplikácie
Angličtina, Čeština, Nemčina, Maďarčina, Slovenčina, Francúzština Hotovo!

Vzhľad a displej

Tvar ciferníka
Guľatý Hotovo!
Zobrazenie času
Kombinované Hotovo!
Uhlopriečka displeja
1,1" Hotovo!
Materiál puzdra
Plast Hotovo!
Farba puzdra
Biela Hotovo!
Sklíčko
Gorilla Glass Hotovo!
Veľkosť puzdra
40 mm Hotovo!
Hmotnosť
38,2 g Hotovo!
Materiál lunety
Nehrdzavejúca oceľ Hotovo!
Farba lunety
Zlatá Hotovo!

Remienok

Vymeniteľný remienok
Áno Hotovo!
Materiál remienka
Silikón Hotovo!
Farba ramienka
Biela Hotovo!
Typ zapojenia
18mm Quick Release Hotovo!
Min. obvod zápästia
11 cm Hotovo!
Max. obvod zápästia
17,5 cm Hotovo!

Športové funkcie

Športové aktivity
Beh , Cyklistika , Fitness , Golf , Chôdza , Joga , Lezenie , Lyžovanie , Outdoor , Plávanie , Turistika Hotovo!
Funkcia merania športu
Detekcia začatia aktivity, Krokomer, Podpora aplikácie Strava, Rýchlosť, Tempo, Tepová frekvencia, Tepové zóny, Úroveň regenerácie tela, Virtuálny tréner, Výpočet kalórií, Vyjdené poschodia, Vzdialenosti, Prevýšenie Hotovo!
Špecializované funkcie pre aktivity
Outdoorové funkcie, Golfové funkcie, Lyžiarske funkcie Hotovo!

Zdravotné funkcie

Zdravotné funkcie
Dychové cvičenia , Pitný režim , Monitoring spánku , Meranie saturácie kyslíku v krvi , Meranie úrovne stresu , Pripomenutie pohybu , Sledovanie menštruačného cyklu , Upozornenie na srdcové problémy Hotovo!
Bezpečnostné funkcie
Detekcia pádu Hotovo!
Meranie tepu
Priame/zo zápästia Hotovo!

Smart funkcie

Hodinkové funkcie
Budík , Dátum , Deň v týždni , Duálny čas , Kalendár , Stopky Hotovo!
Sledovanie polohy a trasy
Pomocou GPS v hodinkách Hotovo!

Notifikácie a telefonovanie

Notifikácie z telefónu
Prichádzajúci hovor, Odmietnutie prichádzajúceho hovoru, SMS, WhatsApp, Messenger, Sociálne siete, Kalendár, E-mail Hotovo!
Správy
Prednastavené odpovede na správy Hotovo!

Vodotesnosť a odolnosť

Vodotesnosť
50 m (5 ATM) Hotovo!

Súčasť balenia

Súčasť balenia
Dobíjací kábel Hotovo!

Výdrž batérie

Max. výdrž batérie
240 h (10 d) Hotovo!
Bežná výdrž batérie
19 h Hotovo!

Jednoduchý výber

Aké hodinky hľadáte?
Lifestylové, Športový, Zdravotné Hotovo!
Viac parametrov
Poznámka:

Online chat

Vážený zákazník, ak máte otázky k službe, môžete ich s nami vyriešiť online. V prípade že chcete chat využiť prihláste sa prosím.

Varianty Garmin Venu2S Rose Gold /White Band:

Garmin Venu2S Light Gold/Sand Band

Smart hodinky – dámske, s ovládaním v slovenčine, AMOLED displej, GPS, NFC platby cez Garmin Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, barometer, hľadanie mobilu, prehrávač hudby v hodinkách, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, obchod s aplikáciami, vlastné ciferníky a navigácia, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, golf, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 240 h, detekcia pádu, materiál puzdra plast
Info
336,90 €
Momentálne nedostupné
 

Garmin Venu2S Slate/Black Band

Smart hodinky – pre mužov aj ženy, s ovládaním v slovenčine, AMOLED displej, GPS, NFC platby cez Garmin Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, barometer, hľadanie mobilu, prehrávač hudby v hodinkách, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, obchod s aplikáciami, vlastné ciferníky a navigácia, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, golf, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 240 h, detekcia pádu, materiál puzdra plast
Kúpiť
335,90 €
Na sklade > 5 ks
 

Garmin Venu2S Silver/Gray Band

Smart hodinky – dámske, s ovládaním v slovenčine, AMOLED displej, GPS, NFC platby cez Garmin Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, barometer, hľadanie mobilu, prehrávač hudby v hodinkách, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, obchod s aplikáciami, vlastné ciferníky a navigácia, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, golf, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 240 h, detekcia pádu, materiál puzdra plast
Kúpiť
420,44 €
Na sklade 5 ks u partnera
 

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter.

Dobrý den, dají se hodinky připojit k Jabra Talk 45. Děkuji

Dobrý den, měla bych zájem o tyto hodinky - silver, ale s bílým (white band) náramkem. Je taková kombinace možná? Děkuji za zprávu.

Dobrý den, zakoupila jsem zde Garmin Venu 2S. Je to cca 2 dny, kdy proběhla autom. aktualizace softwaru. Od té doby hodinky neukazují (neměří) kroky, vystoup. patra, tep, pulsní oxymetr, při náhledu (otočení ruky) se display nerozsvítí (neukazuje čas), musím použít tlačítko. Nastaveno je vše, restart jsem provedla, stav je stále stejný. Mám hodinky reklamovat nebo jak mám postupovat? Děkuji za odpověď.

Dobry den, hodinky sa mi pri vzdialeni sa od telefonu odpoja (co chapem), ale ked som naspat pri telefone, tak sa nevedia sami pripojit. Je potrebne propojenie trigernut v aplikacii Garmin Connect. Je to prosim Vas bezne? Da sa to nejako vyriesit? Alebo ide o chybny kus hodiniek? Dakujem

Dobrý den, jde s hodinkami diktovat zprávy?

Dobrý den, koupila jsem u Vás hodinky garmin venu 2s. Tyto hodinky mi ale např. po bytě počítají až nesmyslně mnoho kroků, nějaké dny mám až o polovinu více kroků než je možné. Dá se s tím něco dělat, nebo mám zboží reklamovat? Hezký den, Kateřina

Nestáli tieto hodinky ešte pre pár hodinami o približne 3000kč menej (~7000kč)? Existuje k tomuto zdraženiu nejaké logické vysvetlenie? Na konkurenčných stránkach sú totižto tieto hodinky výrazne lacnejšie.

Dobrý den, hodinky Garmin Venu 2s mi nevibrují při dosažení cíle (ušlý počet kroků...). Dá se to někde nastavit? Děkuji

Dobrý deň. Tieto hodinky mám 2 mesiace. Prestali mi merať VO2 Max najprv pri chôdzi, teraz nemerajú ani pri behu. Chôdza aj beh boli dostatočne dlhé aj intenzívne, signál gps dobrý. V čom môže byť chyba? Ďakujem.

Dobrý deň chcela by som sa opýtať zdá sa mi že hodinky mi nemeraju presne kalórie. Dá sa to nejako presnejšie nastaviť ? Keďže napr. Celý deň chodenia (nie nastavená aktivita chôdza) a mám spálených 76 aktivnych kalórií ...pri rozkliknuti kalórií píše výkričník v ktorom sa uvádza že presnosť sa zlepší 15minutovim behom alebo prechádzkou a aj po polhodinovej prechádzke vypisuje že pre presnejšie hodnoty sú potrebné ďalšie nastavenia

123...
Diskusia a poradňa k Garmin Venu2S Rose Gold /White Band
Príslušenstvo pre Garmin Venu2S Rose Gold /White Band Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si Garmin Venu 2S Rose Gold /White Band. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Garmin Venu 2S Rose Gold /White Band. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte Garmin Venu 2S Rose Gold /White Band. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: Garmin Venu2S Rose Gold /White Band.
P-DC1-WEB01
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií