Cenové bomby sú tu! Vyber si z produktov za extrémne nízke ceny a presvedč sa sám!

Samsung Week

Gramofóny

Ak sa vám páčia gramofóny a pomýšľate na to, že by ste si jeden kúpili, potom by ste si mali položiť nasledovnú otázku: chcete na ňom iba prehrávať dosky, alebo si užívať naozaj kvalitný zvuk? Ak zvolíte druhú možnosť, určite by ste nemali kupovať ako modely pod 150 €, tak ani multifunkčné gramofóny s reproduktormi. Na čo sa ďalej pri výbere sústrediť? Čítajte ďalej.

Pokračovať

Čo je gramofón a na čo slúži?

Gramofón je mechanický hudobný prehrávač, ktorý číta pomocou ramienka s ihlou analógový záznam z drážok vytlačených do vinylových platní. Nedigitalizovaný zvuk je plnší a teoreticky by ste nemali spoznať rozdiel medzi ním a živou hudbou. Tomu môže brániť iba nedokonalý prenos mechanických kmitov po súčiastkach. Preto, ak túžite po ničím nerušenom počúvaní, je lepšie si priplatiť za kvalitné gramofóny, ktoré vás odmenia úžasným výkonom a malebným zvukom.

Aký gramofón si môžete zaobstarať?

Prvou predstavou mnohých ľudí môže byť starožitný retro gramofón s trúbkou. Tento prehrávač platní však rovnako, ako všetko okolo nás, prešiel od doby svojho vzniku mnohými premenami. Moderný gramofón však dokáže oveľa viac, než len vyčarovať zvuk z vinylových platní. 

Chýba vám gramofónová platňa vášho obľúbeného interpreta? Potom zavítajte do sekcie vinylové platne a LP dosky.

Moderné gramofóny

Moderné gramofóny sa v dnešnej dobe vyrábajú s mnohými zaujímavými funkciami. Dokážu prehrať hudbu aj z iných médií, ako sú vinylové platne. Niektorých ľudí môže potešiť napríklad gramofón s CD prehrávačom, iných zase modely s možnosťou pripojenia bezdrôtových slúchadiel.

Gramofón s reproduktormi (všetko v jednom)

Gramofóny s reproduktormi a zabudovaným zosilňovačom sa hodia skôr pre nenáročných poslucháčov. Okrem prehrávania vinylových platní bývajú tiež vybavené doplnkovými funkciami, ako sú napríklad FM rádio, budík alebo hodiny, a niekedy sú uložené v kufríku, aby bolo zaistené ich jednoduchšie prenášanie.

Kufríkové gramofóny vás môžu sprevádzať na cestách. 

HiFi gramofóny

HiFi gramofóny majú jednoduchý čistý dizajn. Spravidla umožňujú vymeniť prenosku podľa vašich preferencií a tiež prehrávajú hudbu lepšie, než zariadenia typu „všetko v jednom“. Musíte k nim však ešte dokúpiť reproduktory, prípadne zosilňovač či receiver. V prípade, že chcete HiFi gramofón počúvať na slušnej úrovni z viackanálového AV receivera, potom sa poobzerajte po prístroji od 700 eur. K zosilňovaču alebo receiveru ľahko pripojte akékoľvek pasívne reproduktory.

i

V prípade, že máte záujem len o vinylový prehrávač, budú k nemu vhodným riešením aktívne reproduktory. Ku gramofónu vo väčšine prípadov dokážu prijímať signál len z jedného ďalšieho zdroja, čo môže byť limitujúcim faktorom pri budúcom rozširovaní HiFi zostavy.

Gramofóny pre dídžejov

Gramofóny pre dídžejov sú vyhotovené tak, aby zniesli náročné zaobchádzanie. Základom je priamy náhon a motor so silným krútiacim momentom. Tento prehrávač platní maximálne využijete v prípade, že si k nemu zaobstaráte aj mixážny pult, ku ktorému následne pripojíte štúdiové monitory.

Retro prehrávač platní
Gramofón so zosilňovačom

Prehrávač na platne s reproduktorom
HiFi gramofón

DJ gramofón na platne
Gramofón pre dídžeja

Retro gramofóny

Retro gramofóny majú okrem prehrávania hudby jeden úžasný benefit, ktorý s nimi ide ruka v ruke. Ide totiž o skutočne jedinečný interiérový doplnok. Vaša chodba či obývačka sa s jedným z nich okamžite stane mimoriadne štýlovou a zaručene nadchne nejedného návštevníka. Staré gramofóny s trúbkou všetci dobre poznáme aj z rozprávok či z klasických filmov.

Retro gramofóny na kľučku s trúbkou vás vrátia späť v čase do minulého storočia a počúvanie hudby tak nadobudne úplne iný, priam až magický rozmer.

Ako funguje gramofón na kľučku?

Ako obyčajný, tak aj kufríkový gramofón na kľučku funguje na rovnakom mechanickom princípe. Otáčaním kľuky sa natiahne pružina, ktorá následne roztáča vinylovú platňu.

Gramorádio, čiže gramofón s rádiom

Staré gramorádio, čiže rádiogram by ste našli v pivnici či na povale nejednej domácnosti. Kedysi išlo o veľmi populárny prístroj. Gramorádiá dokážu okrem vinylových platní zachytávať aj stanice FM rádia.

Stále si neviete rady s výberom? Prečítajte si náš návod ako vybrať gramofón.

Gramofónové zostavy

V ponuke nájdete tiež gramofónové zostavy, ktoré obsahujú nielen samotný prehrávač, ale aj pokročilú vežu s veľkým množstvom funkcií a možností alebo výkonné reproduktory, ktoré k celej zostave skvele pasujú. Nebudete si tak musieť lámať hlavu s kompatibilitou jednotlivých komponentov.

Ako sa ovláda gramofón?

Gramofón môže mať tri druhy ovládania:

  1. Manuálne ovládanie ponechá začiatok aj ukončenie prehrávania na vás. Gramofón sa nevypne ani na konci dosky a otáča sa, až dokým ho nevypnete. Tento systém využívajú drahé HiFi prístroje.
  2. Poloautomat sa na konci dosky buď vypne, alebo sa zodvihne ramienko, prípadne sa ramienko gramofónu vráti do základne. Na vás zostáva už teda len spustenie prehrávania a položenie ramienka na dosku.
  3. Automat po vložení dosky spustí stlačením tlačidla prehrávanie a gramofón už všetko zariadi za vás. Niekedy je k dispozícii aj funkcia „repeat“ pre automatické opakovanie celej strany dosky.

Gramofónová prenoska

Prenoska sa stará o rekonštrukciu zvuku z drážky dosky. Je jednou z najdôležitejších súčastí gramofónu a jej kvalita sa priamo prejavuje vo výslednom zvuku. Pri výbere alternatívnej prenosky je nutné vždy dodržať rozsah hmotnosti a prítlaku pre konkrétnu ramienko.

Hľadáte náhradné prenosky či ihly? Pozrite sa do sekcie príslušenstvo pre gramofóny.

Piezoelektrická prenoska

Piezoelektrická prenoska (keramická/kryštálová – do 20 eur) je najčastejšia u gramofónov typu „všetko v jednom“ a veľmi lacných riešení. Ponúka však nižšiu zvukovú kvalitu (frekvenčný rozsah približne 50 – 10 000 Hz) v porovnaní s MM/MC. Vyžaduje tiež až trojnásobne väčší tlak hrotu, čím zvyšuje opotrebovanie dosky. Niekedy je navyše fixne spojená s ramienkom, čo znemožňuje výmenu v prípade poničenia prenosky.

Elektromagnetická prenoska

Elektromagnetická prenoska (MM/MC – od 20 eur) je lepším variantom. Najpoužívanejšia je MM (s pohyblivým magnetom), ktorá ponúka výborné zvukové vlastnosti pri priaznivej obstarávacej cene a pokrýva aj širší frekvenčný rozsah než CD (cca 20 – 20 000 Hz). Variant MC (s pohyblivou cievkou) je určený pre „fajnšmekrov“ a zvukový prínos je poznať iba so špičkovým predzosilňovačom a zodpovedajúcou HiFi zostavou v cene stoviek eur.

i

Frekvenčný rozsah prenosky udáva, aké frekvencie (kmitočty) dokáže prenoska sňať z drážky gramofónovej platne a následne ich odovzdať zosilňovaču či aktívnym reproduktorom. Mladý človek do 30 rokov počuje frekvencie v rozsahu 20 – 20 000 Hz, krajné frekvencie však počuje len veľmi potichu. S vyšším vekom sa tento útlm okrajov (basov/výšok) zväčšuje.

Gramofónový predzosilňovač

Elektromagnetické prenosky (MM/MC) vytvárajú zvukový výstup s napätím menším, než vyžaduje bežný analógový vstup. Preto musí byť medzi týmito typmi prenosiek a zosilňovačom ešte predzosilňovač. Ten musí vedieť spolupracovať s prenoskou osadenou v gramofónu. Všetky predzosilňovače dokážu zosilniť signál z prenosiek MM, kvalitnejšie potom aj z typu MC (predzosilňovač Phono MM/MC). Gramofóny s piezoelektrickou prenoskou predzosilňovač nepotrebujú.

Akým spôsobom môže byť riešený predzosilňovač gramofónu?

Predzosilňovač gramofónu môže byť riešený tromi spôsobmi.

  1. Gramofón s predzosilňovačom pripojíte k ľubovoľnému zosilňovaču, AV receiveru či aktívnym reproduktorom.
  2. Gramofón s vypínateľným predzosilňovačom umožňuje použitie externého predzosilňovača aj vstavaného v gramofónu. Predzosilnený výstup je označovaný „Line“ a neupravený signál prenosky „Phono“.
  3. Gramofón bez predzosilňovača je HiFi model. Pri takýchto sa počíta s použitím kvalitnejších stereofónnych zosilňovačov/receiverov so vstavaným predzosilňovačom či použitím samostatne predávaných predzosilňovačov najvyššej kvality.

Vinylový prehrávač: dual zosilňovač
Phono MM/MC

Prehrávač LP platní so zosilňovačom
Phono MM

LP prehrávač s reproduktormi
bez Phono

Aký typ náhonu pre gramofóny vybrať?

Náhon je dôležitý pre to, aby sa doska správne otáčala a gramofóny bezchybne fungovali.

  • Náhon remienkom využívajú gramofóny na domáce počúvanie. Nezáleží pri tom, či ide o cenovo dostupné modely, alebo HiFi výrobky. Ak je motor dokonale oddelený od šasi gramofónu (ideálne uložený úplne mimo tanier), prináša to výhodu minimálneho prenosu vibrácií na dosku. Remienok ale musíte raz za čas vymeniť.
  • Priamy (stredový motor) mávajú hlavne gramofóny pre dídžejov, kde je kvôli presnému riadeniu otáčok, silnému krútiacemu momentu a jemnému nastaveniu rôznych parametrov jediným použiteľným riešením. Nájdete ho aj u niektorých gramofónov na domáce počúvanie.

Zaujímajú vás lacné gramofóny? Vyskúšajte zoradenie podľa ceny.

Najpoužívanejšie rýchlosti otáčok a formáty vinylových platní

Všetky v súčasnosti vydávané dosky sú určené pre rýchlosť prehrávania 45 alebo 33,3 otáčok za minútu a obe tieto rýchlosti podporujú všetky gramofóny v našej ponuke. Rýchlosť prehrávania 78 ot./min vyžadujú iba staré šelakové platne, ktorých výroba skončila v 60. rokoch.

Priemer dosky Rýchlosť otáčok Typ
12" (30 cm) 33,3 ot./min 45 min LP (dlhohrajúca doska)
45 ot./min 12" single, maxi single
10" (25 cm) 33,3 ot./min LP (dlhohrajúca doska)
78 ot./min 3 min doska (*vyžaduje špeciálnu ihlu)
7" (17,5 cm) 45 ot./min Single
45 ot./min Rozšírený single (EP – extended play)

i

Ak gramofón podporuje rýchlosť 78 ot./min, neznamená to, že by ste mohli bez akejkoľvek zmeny púšťať dosky s rýchlosťou 33/45 a 75 ot./min. Vo väčšine prípadov na prehrávanie rýchlosťou 78 ot./min musíte zakúpiť a nainštalovať špeciálnu prenosku alebo minimálne vymeniť ihlu kvôli odlišnej šírke drážky vinylov.

Aké majú gramofóny ramienko?

To, aký typ ramienka majú gramofóny, hrá väčšiu úlohu než sa môže zdať.

  • Rovné ramienka držia dosky lepšie v drážke než tie zahnuté, v zvukovej kvalite za nimi však vo väčšine prípadov zaostávajú.
  • Zahnuté alebo dvojito zahnuté (esovité) ramienko umožňuje lepšie nastavenie snímacieho uhlu, výborne kopíruje drážku dosky a poskytuje lepší zvuk než rovné ramienko. U poškriabaných dosiek horšej kvality môže vyskočiť z drážky.

Hľadáte cenovo dostupnejšie gramofóny? Bazár ponúka rozbalený tovar za zaujímavé ceny.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Roadstar TTR-8634 Na sklade > 5 ks
Gramofón - s reproduktormi, vstavaný predzosilňovač, rýchlosť 33,3, 45 a 78 otáčok za minútu, moderný dizajn, rádio, náhon remienkom, poloautomatické ovládanie, rovné ramienko, v balení priehľadný horný kryt a prevodník pre 45 ot./min
49,90 €

2.
Victrola VTA-270B hnedý Na sklade 4 ks a na predajni Žilina
Gramofón - s reproduktormi, vstavaný predzosilňovač, rýchlosť 33,3, 45 a 78 otáčok za minútu, retro dizajn, rádio, Bluetooth, náhon remienkom, poloautomatické ovládanie, jednoducho zahnuté ramienko, slúchadlový výstup
259,90 €

3.
Gramofón - s reproduktormi, vstavaný predzosilňovač, rýchlosť 33,3, 45 a 78 otáčok za minútu, retro dizajn, Bluetooth, priamy náhon, poloautomatické ovládanie, rovné ramienko, RCA výstup, slúchadlový výstup, v balení prevodník pre 45 ot./min
-15 %
108,90 €
92,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
219 položiek
Ľudová voľba
Audio-Technica AT-LP60XUSBGM
Gramofón - vstavaný predzosilňovač s možnosťou vypnutia, rýchlosť 33,3 a 45 otáčok za minútu, moderný dizajn, náhon remienkom, automatické ovládanie, rovné ramienko, USB, funkcia digitalizácie vinylov

150,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ADT050x7
Zlatá stredná cesta
Pro-Ject T1 BT Piano OM5e - Gramofón Varianty
Pro-Ject T1 BT Piano OM5e
Gramofón - vstavaný predzosilňovač, rýchlosť 33,3 a 45 otáčok za minútu, moderný dizajn, náhon remienkom, rovné ramienko, RCA výstup, v balení podložka Slipmat, priehľadný horný kryt, prevodník pre 45 ot./min a prevodník RCA

413,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: PRO109a3a1
Pre náročných
Pro-Ject Debut Carbon Evo + 2MRed – Satin Black - Gramofón Varianty
Pro-Ject Debut Carbon Evo + 2MRed – Satin Black
Gramofón - rýchlosť 33,3, 45 a 78 otáčok za minútu, moderný dizajn, náhon remienkom, rovné ramienko, RCA výstup, v balení priehľadný horný kryt

599 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade 4 ks
Objednávací kód: PRO104e2
Victrola VTA-200B hnedý
Gramofón - s reproduktormi, vstavaný predzosilňovač, rýchlosť 33,3, 45 a 78 otáčok za minútu, retro dizajn, rádio, Bluetooth, náhon remienkom, poloautomatické ovládanie, jednoducho zahnuté ramienko

209,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade 4 ks
Objednávací kód: VICT004a1a2
Roadstar TTR-8634
Gramofón - s reproduktormi, vstavaný predzosilňovač, rýchlosť 33,3, 45 a 78 otáčok za minútu, moderný dizajn, rádio, náhon remienkom, poloautomatické ovládanie, rovné ramienko, v balení priehľadný horný kryt a prevodník pre 45 ot./min

49,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: RDS006a
Lenco LS-10 Wood - Gramofón Varianty
Lenco LS-10 Wood
Gramofón - s reproduktormi, vstavaný predzosilňovač, rýchlosť 33,3 a 45 otáčok za minútu, moderný dizajn, náhon remienkom, poloautomatické ovládanie, rovné ramienko, v balení podložka Slipmat, priehľadný horný kryt, prevodník pre 45 ot./min a prevodník RCA

85,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade 4 ks
Objednávací kód: WZ993a0a1
ION Premier LP Natural - Gramofón Varianty
ION Premier LP Natural
Gramofón - s reproduktormi, vstavaný predzosilňovač, rýchlosť 33,3, 45 a 78 otáčok za minútu, moderný dizajn, Bluetooth, náhon remienkom, automatické ovládanie, rovné ramienko, USB, funkcia digitalizácie vinylov, RCA výstup, slúchadlový výstup, v balení podložka Slipmat, priehľadný horný kryt, prevodník pre 45 ot./min, USB kábel a Vinyl Converter Software

131,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: ION002a1b
DENON DP-450 USB Black - Gramofón Varianty
DENON DP-450 USB Black
Gramofón - vstavaný predzosilňovač, rýchlosť 33,3, 45 a 78 otáčok za minútu, moderný dizajn, náhon remienkom, poloautomatické ovládanie, esovité ramienko, USB

648,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade 4 ks
Objednávací kód: DEN115h
Technics SL-1500 čierny - Gramofón Varianty
Technics SL-1500 čierny
Gramofón - vstavaný predzosilňovač, rýchlosť 33,3, 45 a 78 otáčok za minútu, moderný dizajn, priamy náhon, poloautomatické ovládanie, jednoducho zahnuté ramienko, RCA výstup, slúchadlový výstup

1 059 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade 4 ks
Objednávací kód: TECH002d
DENON DP-400 White - Gramofón Varianty
DENON DP-400 White
Gramofón - vstavaný predzosilňovač, rýchlosť 33,3, 45 a 78 otáčok za minútu, moderný dizajn, náhon remienkom, poloautomatické ovládanie, esovité ramienko, slúchadlový výstup, v balení priehľadný horný kryt

447,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: DEN115g1
RELOOP RP-7000 MK2
Gramofón - vstavaný predzosilňovač, rýchlosť 33,3, 45 a 78 otáčok za minútu, moderný dizajn, vhodné pro DJ, priamy náhon, esovité ramienko, USB, RCA výstup, slúchadlový výstup, v balení podložka Slipmat

628,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: RLP003j
DENON DP-450 USB White - Gramofón Varianty
DENON DP-450 USB White
Gramofón - vstavaný predzosilňovač, rýchlosť 33,3, 45 a 78 otáčok za minútu, moderný dizajn, náhon remienkom, poloautomatické ovládanie, esovité ramienko, USB, funkcia digitalizácie vinylov, v balení priehľadný horný kryt a Vinyl Converter Software

648,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: DEN115h1
Lenco L-3808 sivý - Gramofón
Varianty
Lenco L-3808 sivý
Gramofón - vstavaný predzosilňovač, rýchlosť 33,3 a 45 otáčok za minútu, moderný dizajn, vhodné pro DJ, priamy náhon, esovité ramienko, USB, funkcia digitalizácie vinylov, RCA výstup, v balení prevodník pre 45 ot./min

249,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade 4 ks
Objednávací kód: WZ994z2
House of Marley Stir it up - black
Gramofón - vstavaný predzosilňovač, rýchlosť 33,3 a 45 otáčok za minútu, moderný dizajn, náhon remienkom, automatické ovládanie, rovné ramienko, USB, funkcia digitalizácie vinylov, v balení prevodník pre 45 ot./min, softvér Audacity a USB kábel

528,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Posledné 2 ks na sklade
Objednávací kód: HMR0030a
Audio-technica AT-LP3 čierny
Gramofón - vstavaný predzosilňovač s možnosťou vypnutia, rýchlosť 33,3 a 45 otáčok za minútu, moderný dizajn, náhon remienkom, rovné ramienko, v balení priehľadný horný kryt a prevodník pre 45 ot./min

300,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: ADT030x3
Pro-Ject Primary + OM5E - čierny
Gramofón - rýchlosť 33,3 a 45 otáčok za minútu, moderný dizajn, náhon remienkom, rovné ramienko

222,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade 5 ks
Objednávací kód: PRO108a
Hyundai RTCC 513 RIP
Gramofón - s reproduktormi, vstavaný predzosilňovač, rýchlosť 33,3, 45 a 78 otáčok za minútu, retro dizajn, rádio, priamy náhon, automatické ovládanie, rovné ramienko, USB, MP3 prehrávač, slúchadlový výstup, v balení prevodník pre 45 ot./min

160,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: JHY452h2
Teac TN-3B čierny - Gramofón
Varianty
Teac TN-3B čierny
Gramofón - vstavaný predzosilňovač, rýchlosť 33,3 a 45 otáčok za minútu, moderný dizajn, Bluetooth, náhon remienkom, esovité ramienko, USB, funkcia digitalizácie vinylov, RCA výstup, v balení podložka Slipmat, priehľadný horný kryt a prevodník pre 45 ot./min

458,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade 1 ks
Objednávací kód: TEA008b3
Lenco LBT-188 Wood - Gramofón Varianty
Lenco LBT-188 Wood
Gramofón - vstavaný predzosilňovač, rýchlosť 33,3 a 45 otáčok za minútu, moderný dizajn, Bluetooth, náhon remienkom, rovné ramienko, USB, funkcia digitalizácie vinylov, v balení podložka Slipmat, priehľadný horný kryt, prevodník pre 45 ot./min, prevodník RCA a softvér Audacity

200,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: WZ996a1a1
DENON DP-300F premium silver
Gramofón - vstavaný predzosilňovač s možnosťou vypnutia, rýchlosť 33,3 a 45 otáčok za minútu, moderný dizajn, náhon remienkom, automatické ovládanie, rovné ramienko, v balení priehľadný horný kryt

325,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: DEN115b
DENON DP-29F silver
Gramofón - vstavaný predzosilňovač s možnosťou vypnutia, rýchlosť 33,3 a 45 otáčok za minútu, moderný dizajn, náhon remienkom, automatické ovládanie, rovné ramienko, v balení priehľadný horný kryt

146,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: DEN110a
Soundmaster PL196H
Gramofón - s reproduktormi, rýchlosť 33,3, 45 a 78 otáčok za minútu, retro dizajn, rádio, priamy náhon, rovné ramienko, RCA výstup, slúchadlový výstup, v balení priehľadný horný kryt

60,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SNM022b3
Victrola VTA-67 hnedý
Gramofón - s reproduktormi, rýchlosť 33,3, 45 a 78 otáčok za minútu, retro dizajn, rádio, Bluetooth, náhon remienkom, poloautomatické ovládanie, jednoducho zahnuté ramienko, v balení priehľadný horný kryt

102,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: VICT004a1a1a
Lenco LS-10 Black - Gramofón Varianty
Lenco LS-10 Black
Gramofón - s reproduktormi, vstavaný predzosilňovač, rýchlosť 33,3 a 45 otáčok za minútu, moderný dizajn, náhon remienkom, poloautomatické ovládanie, rovné ramienko, v balení podložka Slipmat, priehľadný horný kryt, prevodník pre 45 ot./min a prevodník RCA

85,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: WZ993a0a2

Gramofóny

DABČo je to DAB/DAB+ a čo používateľom prináša? Prechod na digitálny rozhlasový signál DAB vzbudzuje u čím ďalej viac poslucháčov obavy. Čo konkrétne DAB...
Najväčší veľtrh spotrebnej elektroniky na svete, CES 2022, je za nami. V článku nájdete prehľad najlepších...
Na veľtrhu CES 2022 sa opäť predstavil rad audio noviniek a nových technológií naprieč celým spektrom...
ako vybraťAko vybrať najlepší gramofón? Gramofóny sa opäť dostávajú do módy. A hudobníci svoje albumy čoraz viac vydávajú tiež na vinylových...
S návratom gramofónov a vinylových platní späť na výslnie sa na český a slovenský trh vracia tiež...
Gramofóny posledné roky zažívajú po desiatkach rokov útlmu nebývalý rozkvet. Prečo gramofóny zmizli zo...
Viac článkov Všetky články

Gramofóny

V kategórii Gramofóny máme práve teraz na Alza.sk celkom 219 produktov.

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné gramofóny Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie gramofóny Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie gramofóny Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii gramofóny recenzie

P-DC1-WEB11
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií