Ospravedlňujeme sa, ale z technických príčin na našom webe môže aktuálne dochádzať k problémom pri dokončování a výdaji objednávok. Situáciu aktivne riešime

Reklamácia či vrátenie? Reklamácia či vrátenie?

Vŕtačky

Zobraziť katalóg
Cena
-
Dostupnosť
Stav tovaru
Typ
Uhlová
(10)
Mini
(4)
Stojanová
(7)
Príklep
S príklepom
(121)
Bez príklepu
(109)
Príkon
0 W
3200 W
-
Max. otáčky
220 ot./min
40000 ot./min
-
Max. krútiaci moment
1,8 nm
140 nm
-
Vlastnosti
Regulácia krútiaceho momentu
(115)
Regulácia otáčok
(186)
Ergonomické držadlo
(115)
Ľavý/pravý chod
(162)
Ukazovateľ stavu akumulátora
(70)
LED osvetlenie
(148)
Naklonenie 45°
(1)
Hmotnosť
0,1 kg
28 kg
-
Najnovšie objednávky

Elektrické vŕtačky môžete použiť na detailné vŕtanie pri činnostiach v domácnosti, vyvrtávanie otvorov na skrutky do stien, ale napríklad aj na búranie. Aké elektrické vŕtačky nájdete v ponuke a na čo sa zamerať pri ich výbere? Odpovede na tieto otázky prinášame v texte nižšie, tak sa smelo vrhnite do ďalšieho čítania.

Pokračovať

Elektrická vŕtačka – aké druhy existujú?

Na trhu nájdete mnoho druhov vŕtačiek. Líšia sa veľkosťou, výkonom alebo spôsobom vŕtania. Najčastejšie varianty uvádzame nižšie. Väčšinu z týchto nájdete aj v našej širokej ponuke.

Elektrické vŕtačky bez príklepu

Vŕtačky bez príklepu sú najčastejšou podobou, s akou sa stretnete. Používajú sa na bežné pracovné úkony ako je vŕtanie do mäkších materiálov. Nemajú funkciu tzv. príklepu, ktorý slúži na vŕtanie do tvrdých povrchov. Elektrické vŕtačky bez príklepu sa hodia napríklad na domáce majstrovanie v dielni, drobné domáce práce alebo všemožné práce s drevom.

Elektrická príklepová vŕtačka

Elektrická príklepová vŕtačka sa hodí na vŕtanie do tvrdých materiálov, ako sú betón, murivo alebo mäkké kamene. Na vŕtanie do mäkších materiálov, pre ktoré sa príklep nehodí (plech, plast a drevo), je možné príklep vypnúť. Tieto elektrické vŕtačky majú spravidla aj opačný chod a reguláciu otáčok, preto ich je možné použiť aj ako elektrické skrutkovače.

Príklepová aku vŕtačka AlzaTools

i

Elektrická vŕtačka príklepová ako 2 v 1

Vzhľadom na to, že takmer každá elektrická vŕtačka s príklepom umožňuje aj prevádzku bez príklepovej funkcie, môžete ju zaobstarať ako 2 v 1. Namiesto dvoch kusov náradia tak vlastne získate klasickú aj príklepovú vŕtačku v jednom zariadení.

Vŕtačky na extra tvrdú prácu, alebo kladivá

Vŕtacie a búracie kladivá patria medzi náradie pre veľmi ťažkú prácu. Sú k dispozícii v troch vyhotoveniach. Vŕtacie kladivá sa používajú na vŕtanie do veľmi tvrdých materiálov ako betón či panel. Búracie kladivá slúžia na demolačné práce napríklad pri rekonštrukciách a kombinované kladivá potom zvládajú presné vŕtanie aj demoláciu zároveň.

Pokiaľ vás zaujali kladivá, možno by sa vám mohla hodiť príklepová vŕtačka SDS či pneumatická vŕtačka.

Stolová a stojanová vŕtačka

Stolové a stojanové vŕtačky sú vhodné pre vŕtanie plochých predmetov. Dokážu vŕtať veľmi presné otvory, pretože vŕtačku nedržíte v ruke, ale je pevne uchytená na stĺpe. Možno nastaviť hĺbku vrtu. Stĺpová alebo stolová vŕtačka sa hodí napríklad na výrobu nábytku alebo v prípade, keď potrebujete viac veľmi presných otvorov.

i

Stolová el. vŕtačka pre domáceho majstra aj profíka

V ponuke je k dispozícii stolná el. vŕtačka pre profi prácu, ktorá sa predáva priamo so stojanom a nie je určená na bežné použitie. Zaobstarať si ale môžete tiež len stolový stojan zvlášť a upevniť do neho v podstate akúkoľvek vŕtačku, ktorú už máte napríklad doma.

Uhlová el. vŕtačka

Uhlové elektrické vŕtačky sa na prvý pohľad podobajú skôr brúskam. Ich špeciálny tvar vám umožní s nimi vŕtať aj v ťažko prístupných miestach, do akých by ste sa s klasickou vŕtačkou skrátka nikdy nezmestili. Sú vhodné skôr pre detailné vŕtanie. Do tvrdých materiálov s nimi nepreniknete tak ľahko.

Magnetické vŕtačky

Magnetické vŕtačky sú určené špeciálne pre vŕtanie do materiálov, ako je železo alebo oceľ. Sú pripevnené k osi s magnetom, ktorý priťahuje vŕtačku bližšie k magnetizujúcemu materiálu a uľahčuje tak vašu prácu pri vŕtaní.

Malá vŕtačka

Mini vŕtačky využijete na tú najdetailnejšiu prácu. Môžu poslúžiť na vyvrtávanie mini dierok pri práci v dielni alebo napríklad aj pri modelárstve. Malá vŕtačka býva k dispozícii s rôznymi nadstavcami, preto s ňou budete môcť napríklad aj brúsiť.

Klasická elektrická vrtačka bez príklepu
Vŕtačka bez príklepu

Stojanová el. vrtačka
Stojanová elektrická vŕtačka

Malá vrtačka
Malá vrtačka

Podľa čoho sa vyberá elektrická vŕtačka?

Každá elektrická vŕtačka má trochu iný krútiaci moment, výkon, rozmery alebo funkce. Nižšie v tom urobíme poriadok.

Napájanie elektrickej vŕtačky

Elektrické vŕtačky môžu byť napájané káblom zo zásuvky alebo z akumulátora. Starým dobrým variantom je tiež ručná vŕtačka.

 • Elektrické vŕtačky do zásuvky sú napájané klasickým káblom. Väčšinou mávajú vyšší výkon než tie aku vŕtačky.
 • Aku vŕtačky poháňa energia z akumulátora, ktorý treba čas od času nabiť. Pre prácu s nimi nepotrebujete zásuvku, navyše nebudete pri vŕtaní musieť zápasiť s prekážajúcim káblom.
 • Ručné vŕtačky známe skôr z dôb minulých. Aj dnes je možné ale použiť pre nejaké drobnejšie práce. Rotáciu vrtáka v ich prípade zaistíte vašimi vlastnými silami, a to otáčaním kľuky.

Medzi najobľúbenejšie patria Aku vŕtačky 18 V, ktoré zvládnu detailné vŕtanie, a zároveň majú dostatočný výkon na pokorenie tvrdších materiálov.

Aký maximálny krútiaci moment by mala mať elektrická vŕtačka?

Maximálny krútiaci moment určuje, akou silou je elektrická vŕtačka schopná utiahnuť skrutku alebo vyvŕtať otvor. Niektoré drahšie príklepové vŕtačky majú krútiaci moment nastaviteľný. Vďaka tomu môžete určiť, ako silno skrutku utiahnu.

 • 5 až 20 Nm – uťahovanie skrutiek v mäkších materiáloch.
 • 20 až 50 Nm – skrutky do priemeru cca 10 mm.
 • 50 Nm a viac – vŕtanie veľkým priemerom do tvrdých materiálov, uťahovanie skrutiek v tvrdých materiáloch.

Upínacie skľučovadlo

Staršie a lacnejšie modely majú spravidla upínacie skľučovadlo na kľuku. Kľuka sa môže stratiť a výmena vrtáka je časovo náročnejšia než pri vŕtačkách s rýchloupínacím skľučovadlom. Pri modeloch s rýchloupínacím skľučovadlom vymeníte vrták pootočením koncovej časti. Pokiaľ chcete vŕtať s vrtákom s veľkým priemerom, skontrolujte maximálnu veľkosť vrtáka, ktorý možno do skľučovadla upevniť.

Elektrická vŕtačka a ergonómia

Elektrická vŕtačka má spravidla prídavnú rukoväť pre stabilnejší úchop. Ak chcete používať príklepovú vŕtačku pravidelne, vyberte si model s nízkou hmotnosťou.

i

Stolné vŕtačky nedržíte v rukách. Vŕtaný predmet je pevne upevnený na vŕtacom stole vŕtačky. Hĺbku vrtu ovládate otočným ramenom. Vďaka tomu je práca s nimi veľmi bezpečná.

Maximálna rýchlosť otáčok vŕtačky

Tento parameter udáva maximálnu rýchlosť otáčania vrtáka. Vysoká rýchlosť otáčok vám môže pomôcť vyvŕtať otvor rýchlejšie, ale vrták sa pri vysokej rýchlosti môže pri nízkom krútiacom momente zaseknúť.

Elektrická vŕtačka a príkon

Príkon je výkonovým parametrom, ktorý ovplyvňuje maximálny počet otáčok a krútiaci moment. Tieto hodnoty sa však viac odvíjajú od sprevodovania samotného motora. Všeobecne možno ale povedať, že čím vyšší je príkon (Watt), tým lepší výkon vám vŕtačka ponúkne.

Aké funkcie navyše ponúkne elektrická vŕtačka?

Všetci výrobcovia sa dnes predbiehajú a snažia sa, aby ich elektrická vŕtačka ponúkla zákazníkovi čo najviac zaujímavých funkcií. Tieto patria medzi najčastejšie a najobľúbenejšie:

 • Obojsmerný chod umožní zaskrutkovávať a tiež vyskrutkovávať.
 • Prídavná rukoväť vám uľahčí vyvíjanie tlaku na vŕtaný materiál.
 • LED osvetlenie sa skvele hodí na vŕtanie za zhoršenej viditeľnosti.
 • Hĺbkový doraz za vás postráži hĺbku vŕtania, aby ste sa neprevŕtali napríklad k susedom.
 • Balenie s doplnkami nájdete väčšinou pri vŕtačke s kufrom. Predávajú sa tiež súpravy vŕtačiek aj s vrutmi.
 • Regulácia krútiaceho momentu a otáčok poslúži na lepšiu optimalizáciu vŕtačky pre konkrétne úkony.

Vŕtačka a príslušetnstvo – nezabudnite ani na vrtáky a ďalšie doplnky

Pre každé vŕtanie budete samozrejme potrebovať aj vrtáky a ďalšie príslušenstvo. Vyberte si u nás napríklad náhradný akumulátor, nadstavce v podobe kief, vŕtacie šablóny alebo správny stojan na vŕtačku pre domácich majstrov.

i

Využite naše akcie na elektrické vŕtačky

Zdá sa vám že nikde nemôžete nájsť dostatočne lacné elektrické vŕtačky? Akcie a zľavy na Alze pre vás majú vždy nejakú zaujímavú ponuku.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Aku vŕtačka – s príklepom, dvojrýchlostná, vhodná na sadrokartón, do panelu, do betónu, na sklo, na drevo, do steny a do železa, uhlíkový motor, max. otáčky 1500 ot./min, max. krútiaci moment 30 nm, max. rozsah skľučovadla 10 mm, regulácia krútiaceho momentu, regulácia otáčok, ergonomické držadlo, ľavý/pravý chod a LED osvetlenie, 2× akumulátor s kapacitou 2 Ah v balení, hmotnosť 0,9 kg
103,90 €

2.
Aku vŕtačka – s príklepom, dvojrýchlostná, uhlíkový motor, max. otáčky 1800 ot./min, max. krútiaci moment 50 nm, max. rozsah skľučovadla 13 mm, regulácia krútiaceho momentu, regulácia otáčok, ergonomické držadlo, ľavý/pravý chod, ukazovateľ stavu akumulátora a LED osvetlenie, 2× akumulátor s kapacitou 2 Ah v balení, hmotnosť 1,6 kg
175,90 €

3.
BOSCH GSB 18-2 RE Professional Na sklade > 5 ks
Vŕtačka – s príklepom, 800 W, otáčky až 3000 ot./min, dvojrýchlostná, max. točivý moment 24 nm, skľučovadlo s ozubeným vencom, rozsah skľučovadla 13 mm, hmotnosť 2,6 kg
102,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
301 položiek
Ľudová voľba
4,7 73×
Akumulátorová vŕtačka Bosch GSB 120-LI 2× 2 Ah + sada bitov a vrtákov 23 ks
Aku vŕtačka – s príklepom, dvojrýchlostná, vhodná na sadrokartón, do panelu, do betónu, na sklo, na drevo, do steny a do železa, uhlíkový motor, max. otáčky 1500 ot./min, max. krútiaci moment 30 nm, max. rozsah skľučovadla 10 mm, regulácia krútiaceho momentu, regulácia otáčok, ergonomické držadlo, ľavý/pravý chod a LED osvetlenie, 2× akumulátor s kapacitou 2 Ah v balení, hmotnosť 0,9 kg
93,51 € so zľavovým kódom  10BOSCH
103,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: BOC823a16
Zlatá stredná cesta
4,4 39×
BOSCH GSB 18V-50 2× 2.0 Ah + L-Case
Aku vŕtačka – s príklepom, dvojrýchlostná, vhodná na sadrokartón, na sklo, na drevo a do železa, bezuhlíkový motor, max. otáčky 1800 ot./min, max. krútiaci moment 50 nm, max. rozsah skľučovadla 13 mm, regulácia krútiaceho momentu, regulácia otáčok, ergonomické držadlo, ľavý/pravý chod a LED osvetlenie, 2× akumulátor s kapacitou 2 Ah v balení, hmotnosť 1,5 kg
177,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: BOC07022
Zlatá stredná cesta
4,9 13×
BOSCH GSR 18 V – 50 2× 2 Ah + súprava bitov 43 ks
Aku vŕtačka – dvojrýchlostná, bezuhlíkový motor, max. krútiaci moment 50 nm, regulácia krútiaceho momentu, regulácia otáčok, ergonomické držadlo, ľavý/pravý chod a LED osvetlenie, 2× akumulátor s kapacitou 2 Ah v balení
179,90 €
Na sklade 4 ks
Objednávací kód: BOC756v215
Pre náročných
4,7 11×
BOSCH PBD 40
Stojanová vŕtačka príkon 710W, voľnobežné otáčky 200-850 / min 0-2500 / min, rýchloupínacie skľučovadlo 1.5mm-13mm, hmotnosť 11,2kg, dvojstupňová prevodovka, digitálny ukazovateľ hĺbky vŕtania, maximálny zdvih 90mm
283,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BOC032a
4,8 46×
METABO SB 18 L Sada MD 2× 2,0 Ah
Aku vŕtačka – s príklepom, dvojrýchlostná, uhlíkový motor, max. otáčky 1800 ot./min, max. krútiaci moment 50 nm, max. rozsah skľučovadla 13 mm, regulácia krútiaceho momentu, regulácia otáčok, ergonomické držadlo, ľavý/pravý chod, ukazovateľ stavu akumulátora a LED osvetlenie, 2× akumulátor s kapacitou 2 Ah v balení, hmotnosť 1,6 kg
175,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: BOG027h
4,9 24×
Metabo BS 18Li mobilná dielňa, 2× 2 Ah
Aku vŕtačka – dvojrýchlostná, vhodná na sadrokartón, na sklo, na drevo a do železa, uhlíkový motor, max. otáčky 1650 ot./min, max. krútiaci moment 48 nm, max. rozsah skľučovadla 10 mm, regulácia krútiaceho momentu, ergonomické držadlo, ľavý/pravý chod a LED osvetlenie, 2× akumulátor s kapacitou 2 Ah v balení, hmotnosť 1,53 kg
Super cena
149,90 € Ušetríte 2 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: BOG002mb
5,0 18×
Bosch GSB 12V-30 2× 2 Ah + 14 ks vrtákov + 25 ks bitov v taške
Aku vŕtačka – s príklepom, dvojrýchlostná, vhodná na sadrokartón, do panelu, do betónu, na sklo, na drevo, do steny a do železa, bezuhlíkový motor, max. otáčky 1600 ot./min, max. krútiaci moment 30 nm, max. rozsah skľučovadla 10 mm, regulácia krútiaceho momentu, regulácia otáčok, ergonomické držadlo, ľavý/pravý chod, ukazovateľ stavu akumulátora a LED osvetlenie, 2× akumulátor s kapacitou 2 Ah v balení, hmotnosť 0,82 kg
134,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: BOC823a11
4,7 37×
POWERPLUS POWX1341
Priama brúska s príkonom 200W, 40000 ot./min, napájanie zo siete, regulácia otáčok, LED osvetlenie
Super cena
69,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PWP147
4,7 38×
Vŕtačka Bosch GSB 13 RE Professional
Vŕtačka – s príklepom, 600 W, otáčky až 2800 ot./min, jednorýchlostná, max. točivý moment 1,8 nm, skľučovadlo Press&Lock, rozsah skľučovadla 13 mm, hmotnosť 1,8 kg
59,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: BOC030j
5,0
DeWalt DCK211D2T Sada
Rázový uťahovák aku, typ prichytenia: vnútorný šesťhran 1/4", 2450ot./min, krútiaci moment 107Nm
113,28 €
Posledných 91 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: BODK230
5,0 14×
FIELDMANN FDV 10201-A
Aku vŕtačka – dvojrýchlostná, vhodná na sadrokartón, na sklo, na drevo a do železa, uhlíkový motor, max. otáčky 1500 ot./min, max. rozsah skľučovadla 10 mm, regulácia krútiaceho momentu, regulácia otáčok, ľavý/pravý chod, ukazovateľ stavu akumulátora a LED osvetlenie, 1× akumulátor s kapacitou 1,3 Ah v balení, hmotnosť 1,3 kg
35,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: BOJ402a
4,3 10×
Einhell Skrutkovač aku TC-CD 18-2 Li (1x1,5Ah)
Aku vŕtačka – dvojrýchlostná, max. krútiaci moment 38 nm, regulácia otáčok a LED osvetlenie, 1× akumulátor s kapacitou 1,5 Ah v balení, hmotnosť 1,37 kg
68,90 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: BOF128i
5,0
Makita DDF482RFEB 18 V 2× 3 Ah (limitovaná edícia)
Aku vŕtačka bez príklepu, 18 V, uhlíkový typ motora, súčasťou balenia 2×3 Ah batéria, max. krútiaci moment 62 Nm, rozsah skľučovadla 13 mm, s prepravným kufrom
190,90 €
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: MAKInar004
4,8 23×
BOSCH UniversalImpact 700
Vŕtačka – s príklepom, 701 W, otáčky až 3000 ot./min, jednorýchlostná, max. točivý moment 17 nm, skľučovadlo Press&Lock, rozsah skľučovadla 13 mm, hmotnosť 1,7 kg
77,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: BOCO030g4
4,9 10×
EXTOL PREMIUM 8891151
Aku vŕtačka – dvojrýchlostná, vhodná na sadrokartón, na sklo, na drevo a do železa, uhlíkový motor, max. otáčky 1350 ot./min, max. krútiaci moment 21 nm, max. rozsah skľučovadla 10 mm, regulácia krútiaceho momentu, regulácia otáčok, ľavý/pravý chod a LED osvetlenie, 2× akumulátor s kapacitou 1,5 Ah v balení, hmotnosť 0,9 kg
40,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: MAD0012
4,8 21×
EXTOL LADY 402401
Aku vŕtačka – dvojrýchlostná, vhodná na sadrokartón, na sklo, na drevo a do železa, uhlíkový motor, max. otáčky 1500 ot./min, max. krútiaci moment 18 nm, max. rozsah skľučovadla 10 mm, regulácia krútiaceho momentu, regulácia otáčok, ľavý/pravý chod, ukazovateľ stavu akumulátora a LED osvetlenie, 1× akumulátor s kapacitou 1,3 Ah v balení, hmotnosť 1 kg
62,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: MADVR35
5,0
BOSCH GSB 21-2 RCT
Príklepová vŕtačka , do betónu, na drevo a do steny, 1300 W, otáčky až 3000ot./min, dvojrýchlostná, rozsah skľučovadla 13 mm, max. krútiaci moment 43 nm, hmotnosť 2.9kg
207,90 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: BOFAC10f8
3,5
Makita DF488D002 18 V 2×1,5 Ah
Aku vŕtačka – dvojrýchlostná, vhodná na sadrokartón, na sklo, na drevo, do steny a do železa, uhlíkový motor, max. otáčky 1400 ot./min, max. krútiaci moment 42 nm, max. rozsah skľučovadla 13 mm, regulácia krútiaceho momentu, regulácia otáčok, ergonomické držadlo a ľavý/pravý chod, 2× akumulátor s kapacitou 1,5 Ah v balení, hmotnosť 1,7 kg
Cenová bomba
99,90 € Ušetríte 55,10 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: MAKI009
5,0 12×
Bosch GSR 12V-30 2× 2 Ah
Aku vŕtačka – dvojrýchlostná, vhodná na sadrokartón, na sklo, na drevo a do železa, bezuhlíkový motor, max. otáčky 1600 ot./min, max. krútiaci moment 30 nm, max. rozsah skľučovadla 10 mm, regulácia krútiaceho momentu, regulácia otáčok, ergonomické držadlo, ľavý/pravý chod, ukazovateľ stavu akumulátora a LED osvetlenie, 2× akumulátor s kapacitou 2 Ah v balení, hmotnosť 0,72 kg
114,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: BOC823a7
4,0
POWERPLUS POWE80060
Priama brúska s príkonom 135W, 32500 ot./min, napájanie zo siete, regulácia otáčok
39,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PWP146
5,0
Makita E-11689 súprava vrtákov a bitov, 256 ks
Sada bitov – imbusový, veľkosti H4, H5, PH0, PH1, PH2, T10, T15, T20, T25, T27, T30 a T40,, pochrómované, v balení sa nachádza držiak bitov, balené po 256ks, v plastovom kufríku
76,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: MAKI013
4,7
DREMEL 3000 Series EZ Wrap case
Priama brúska s príkonom 130W, 33000 ot./min, napájanie zo siete, regulácia otáčok
84,90 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: BOSCDre003
4,9 11×
Einhell TE-CD 18/40 Li-i +64 (2× 2,0 Ah)
Aku vŕtačka – s príklepom, dvojrýchlostná, vhodná do panelu, do betónu, na drevo, do steny a do železa, max. otáčky 1800 ot./min, max. krútiaci moment 40 nm, max. rozsah skľučovadla 13 mm, regulácia krútiaceho momentu, regulácia otáčok, ergonomické držadlo, ľavý/pravý chod, ukazovateľ stavu akumulátora a LED osvetlenie, 2× akumulátor s kapacitou 2 Ah v balení, hmotnosť 1,7 kg
Super cena
159,90 € Ušetríte 6 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: BOF214
4,7
Scheppach Mobilná dielňa DTB 20 ProS, 206 ks
Aku vŕtačka – s príklepom, dvojrýchlostná, vhodná na sadrokartón, do panelu, do betónu, na sklo, na drevo, do steny a do železa, uhlíkový motor, max. otáčky 1600 ot./min, max. krútiaci moment 45 nm, max. rozsah skľučovadla 13 mm, regulácia krútiaceho momentu a ľavý/pravý chod, 2× akumulátor s kapacitou 2 Ah v balení, hmotnosť 1,7 kg
124,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SCHWSE911

Vŕtačky

hobbyTavná pištoľ uspokojí kreatívne túžby a pomôže aj v domácnosti Tavná pištoľ je praktická pomôcka do domácnosti – skrýva sa v nej však aj veľa možností kreatívneho využitia. Na akom princípe vlastne funguje a čo všetko si s jej pomocou môžeme vyrobiť?
Ako sa vyznať medzi jednotlivými typmi vrtákov? Ktorý použiť na drevo, ktorý na kov? A čo robiť, keď sa vrták otupí? V tomto článku prenikáme do tajov tohto náradia a odpovieme na tie najzásadnejšie otázky.
Nový portál Bosch PRO360 poskytuje zákazníkom množstvo výhod. Môžete si tu napríklad zobraziť všetko svoje náradie, nájsť svoju záruku, získať informácie o produktoch a súčasťou je aj bezplatné predĺženie záruky na náradie Bosch Professional na 3 roky.
BoschBosch Servis zariadi opravu vášho náradia ľahko, rýchlo a na pár kliknutí Aby náradie dobre fungovalo, musí mať zodpovedajúcu starostlivosť. Na to, aby náradie Bosch skvele šliapalo, je tu jeho špecializovaný Bosch Servis, ktorý vám navyše šetrí veľa času a námahy.
S jedinou batériou môžete napájať široké spektrum zariadení, ktoré využívate na záhrade alebo v dielni. Vie to systém Bosch 18 V POWER FOR ALL.
Pre všetky akčné dámy predstavujeme náradie pre ženy, s ktorým zvládnete drobné aj zložitejšie opravy a úpravy všetkého druhu. Špeciálne prispôsobené náradie pre ženy so zníženou hmotnosťou vyniká ergonomickými prvkami aj moderným dizajnom, ktorému dominuje obľúbená...
Viac článkov Všetky články

Vŕtačky

V kategórii Vŕtačky máme práve teraz na Alza.sk celkom 302 produktov.
Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné vŕtačky Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie vŕtačky Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie vŕtačky Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii vŕtačky recenzie
P-DC1-WEB11
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií