-->
Zaujímavé postavy LEGO NINJAGO

Vydajte sa do sveta nindžov s LEGO® NINJAGO®

Preneste sa na ďaleký východ za bojovníkov z ríše LEGO® NINJAGO®. Súčasťou stavebníc sú nielen postavy nebojácnych nindžov, ale aj posvätné chrámy, rôzne vozidlá, lode a lietadlá. LEGO® NINJAGO® v sebe ukrýva množstvo nástrah. V domácej bitke o bájnu ríšu nebude núdza o veľkolepé súboje. Drak, had alebo robot, to sú súperi, s ktorými si poradí len ten najlepší nindža.

Inšpirujte sa obľúbenými príbehmi LEGO® NINJAGO®

LEGO® NINJAGO® vzniklo na základe rovnomenného animovaného televízneho seriálu. Vysiela sa už od roku 2011. Týmito príbehmi sa môžu deti pri hre inšpirovať a využiť pritom obľúbené miesta, zvieratá aj postavy. Medzi hlavné LEGO® NINJAGO® postavy patria nindžovia Kai, Nya, Lloyd, Zane, Cole alebo Jay, záporák Garmadon, kráľ podsvetia Samukai a mnoho ďalších postáv ako je Nadakhan či Pythor.

LEGO NINJAGO ako inšpirácia seriálom
LEGO NINJAGO je dobrodružné aj poučné

LEGO® NINJAGO® prináša vzrušujúce dobrodružstvo

Stavebnice LEGO® NINJAGO® sú skvelým darčekom pre akčné deti. S nindžami a ich pomocníkmi sa môžu ponoriť do vzrušujúcich dobrodružstiev a stať sa statočnými hrdinami, ktorí ctia pozitívne hodnoty, akými je priateľstvo a pomoc druhým. Rovnako ako oni sa naučia zdravej sebadôvere a snahe o sebarozvoj. Chrám Spinjitzu je ideálne miesto na prípravu nindžov na boj proti zlu. Pod vedením múdrych majstrov sa tu okrem iného naučia aj starodávne ninjovské bojové umenie.

Stavebnica LEGO NINJAGO pre malých aj veľkých

Zábava pre deti aj dospelých

S LEGO® NINJAGO® sa vyhrajú deti už od 4 rokov. Pre tých najmenších sú určené stavebnice s menším počtom dielikov. Väčšie súpravy sú potom pre staršie deti aj dospelých fanúšikov.

Zahrajte si LEGO NINJAGO hry

S LEGO® NINJAGO® hrajte aj virtuálne

Vďaka svojej obľube dostalo LEGO® NINJAGO® podobu hry na PC aj herné konzoly Xbox a PS. Prípadne si ju môžete užiť aj v obľúbenej mobilnej verzii.

LEGO NINJAGO spracované do detailu

Prepracované do detailu

Aby sa deti vžili do hry s LEGO® NINJAGO® naozaj dokonale, sú postavičky, vozidlá aj budovy prepracované do toho najmenšieho detailu a nechýba žiadny doplnok.