Cenové bomby sú tu! Vyber si z produktov za extrémne nízke ceny a presvedč sa sám!

Kolobežky

Zobraziť katalóg
Cena
-
Dostupnosť
Stav tovaru
Určenie
Pre dospelých
(121)
Pre deti
(153)
Nosnosť
20 kg
150 kg
-
Farba
Béžová
(1)
Biela
(19)
Bronzová
(2)
Čierna
(100)
Červená
(28)

Kolobežky sú obľúbeným dopravným prostriedkom u detí i dospelých. Sú ekologické a jednoducho skvelé na cesty do práce, školy alebo výlety do prírody. Pri výbere tej najlepšej kolobežky však môže nastať zmätok. Ktorá kolobežka vám najviac sadne? Ako je to s riadidlami alebo napríklad s kolieskami? Poďme sa na to pozrieť.

Pokračovať

Správna kolobežka pre vás? Zvážte spôsob použitia, určenia alebo pohon

Úplne na začiatok sa zamyslite, čo by mala spĺňať a ako by mala vyzerať vaša kolobežka. S tým vám pomôžu jednotlivé kategórie, v ktorých nájdete prehľadne roztriedené produkty.

Kolobežky podľa využitia

Kolobežky podľa využitia delíme do troch základných kategórií. Záleží na tom, či pôjdete po ulici, lesom alebo do skate parku. Je pre vás tou pravou mestská, terénna športová kolobežka, alebo kolobežka freestyle?

V našej ponuke možno nájsť lacné kolobežky zoradené podľa ceny

Kolobežky podľa uspôsobenia konštrukcie

Kolobežky podľa uspôsobenia konštrukcie rozdeľujeme opäť na tri typy. Zvolíte si pevnú konštrukciu v klasike, variant so sedadlom alebo pre vás bude lepšia skladacia kolobežka?

 • Kolobežky s klasickou pevnou konštrukciou poznajú asi všetci. Môžu mať kompaktnú podobu či pevnejšiu stavbu do terénu. Oba varianty vám ale nezaberú veľa miesta a ľahko ich preveziete aj vynesiete do schodov.
 • Kolobežky so sedadlom (chopper kolobežky) umožňujú jazdu v stoji aj v sede. Najčastejšie sa vyrábajú s elektromotorom a sú vhodné aj na cesty.
 • Skladacia kolobežka je vysoko mobilná a skladná. Tieto kolobežky sa dajú jednoducho a rýchlo zložiť, vziať do ruky a nosiť aj dlhší čas. Hodia sa napríklad na cestovanie po meste.

i

Okrem rôznych tvarov sa môže konštrukcia líšiť aj vo farbe a dizajne povrchu. Oslní vás napríklad ružová kolobežka alebo dúhová kolobežka?

Kolobežky podľa pohonu

Kolobežky môžu mať podľa pohonu dvojakú podobu. Záleží, či máte radšej pohyb, alebo uprednostňujete pohodlie. Bude tou vašou klasické „odrážadlo“ alebo moderná elektrická kolobežka?

 • Odrážacie kolobežky sú ideálne na šport, aktívny pobyt v prírode alebo aj detskú zábavu. Aby vám to išlo, budete musieť používať vlastné nohy.
 • Elektrické kolobežky sú poháňané elektrickým motorom, ale možno na nich jazdiť aj bez podpory elektromotora. Hodia sa, keď sa niekam chcete dostať rýchlo, lacno a bez námahy.

Kolobežky podľa určenia – pre dospeláka alebo dieťa?

Kolobežky podľa určenia delíme do dvoch kategórií na základe veku jazdca. Kým kolobežka pre deti bude hlavne záležitosťou dizajnu, u kolobežky pre dospelého pôjde o špeciálne vlastnosti ideálne pre určitý spôsob jazdy.

Na čo ďalšie sa pri výbere kolobežky zamerať?

Hoci sa možno na prvý pohľad zdá, že rozdelenie na typy je pre výber kolobežky postačujúce, je potrebné zohľadniť mnoho ďalších faktorov. Poďme si preto spoločne prejsť pár technických aspektov, ktoré výber zjednodušia.

Ako veľké kolesá môže mať kolobežka?

Kolobežka môže mať rôznu veľkosť kolies. Tá ovplyvňuje rýchlosť aj celkový pôžitok z jazdy. Ruka v ruke s priemerom kolies obvykle ide aj veľkosť stúpadla. Pamätajte, že stúpadlo by malo byť pre nohu pohodlné.

Aké sú výhody a nevýhody veľkých kolies kolobežky?

Kolobežka s veľkými kolesami zaručuje rýchlu a pohodlnú jazdu, avšak za cenu horšej obratnosti a mobility.

 • Efektivita – perfektne idú hneď po prvom odrazení
 • Skvele tlmia vibrácie
 • Poradia si aj s väčšími nerovnosťami terénu
 • Zvyčajne má taká kolobežka väčší priestor na nohy
 • Hmotnosť a veľkosť kolobežky sú menej praktické
 • Horšia obratnosť, väčší polomer otáčania

A ako to majú kolobežky s menšími kolesami?

Malé kolesá sú dobre prenositeľné, ale pomalšie. Pocítite silnejšie vibrácie, väčšie prekážky neprekonáte vôbec.

 • Nižšia hmotnosť
 • Oveľa obratnejšie, menší polomer otáčania
 • Jednoduchší rozjazd a následné zastavenie
 • Horšie tlmia vibrácie
 • Neprekonajú väčšie nerovnosti terénu

i

Čo je typické pre kolobežky s nafukovacími kolesami?

Kolobežky s nafukovacími kolesami sú oveľa pohodlnejšie oproti tým ostatným. Rozdiel je najlepšie viditeľný pri jazde v teréne. V zásade platí, že keď je predné koleso väčšie a zadné koleso menšie, je kolobežka obratnejšia. Obe kolesá rovnako veľké – vyššia rýchlosť a stabilita.

Kolobežka môže mať aj rôznu tvrdosť koliesok

Tvrdosť koliesok sa určuje pomocou durometra, jej hodnoty sú medzi 0 a 100 A. Väčšina koliesok má napríklad tvrdosť 85 A. Mäkké kolieska zaistia väčšiu priľnavosť k povrchu a lepšiu ovládateľnosť, ale zároveň sa rýchlejšie opotrebujú. Naopak tvrdé kolieska sú charakteristické dlhšou životnosťou a lepšie udržujú rýchlosť.

i

Z čoho sú kolieska kolobežky, pokiaľ nie sú nafukovacie?

Väčšina kolobežiek má kolieska s plastovými ráfikmi a polyuretánovými pneumatikami. Polyuretán je totiž ideálnym materiálom, hlavne pre jazdu napríklad v meste.

Kolobežka a jej ložiská – čo je ABEC?

Pre skladacie a freestylové kolobežky, ale aj kolieskové korčule, platí, že kvalita ložísk je udávaná pomocou stupnice ABEC 1 až 9, kde číslovka 9 predstavuje najkvalitnejšie ložisko. Čím kvalitnejšie ložisko, tým koliesko lepšie ide. Pre komfortnú jazdu preto odporúčame vyberať ložiská s označením minimálne ABEC 5.

Ak sa chcete o ložiskách dozvedieť viac informácií, prečítajte si náš článok Ložiská.

Rozhodne nepodceňujte výšku riadidiel kolobežky

Optimálna výška riadidiel kolobežky závisí od výšky jazdca a jazdného štýlu. Zatiaľ čo freestyle kolobežka máva riadidlá nižšie (poskytujú väčšiu kontrolu), pre bežnú jazdu využijete vyššie riadidlá (sú pohodlnejšie).

Optimálna výška riadidiel pre bežnú jazdu

Výška jazdca Výška riadidiel Výška jazdca Výška riadidiel
100 – 110 cm 50 cm 150 – 160 cm 75 cm
110 – 120 cm 55 cm 160 – 170 cm 80 cm
120 – 130 cm 60 cm 170 – 180 cm 85 cm
130 – 140 cm 65 cm 180 – 190 cm 90 cm
140 – 150 cm 70 cm 190 – 200 cm 95 cm


Optimálna výška riadidiel freestyle kolobežky

Výška jazdca Výška riadidiel Výška jazdca Výška riadidiel
100 – 110 cm 29 – 34 cm 150 – 160 cm 55 – 60 cm
110 – 120 cm 34 – 39 cm 160 – 170 cm 60 – 65 cm
120 – 130 cm 39 – 45 cm 170 – 180 cm 65 – 71 cm
130 – 140 cm 45 – 50 cm 180 – 190 cm 71 – 76 cm
140 – 150 cm 50 – 55 cm 190 – 200 cm 76 – 81 cm

Hodnoty v tabuľkách sú orientačné.

Optimálna výška riadidiel je ľahko nad spodnou časťou chrbta. Ak ich zafixujete nižšie, chrbát sa rýchlo unaví. Ak vyššie, ovládanie kolobežky bude zložitejšie.

Všetko okolo rámu kolobežky – materiál a výška

V dnešnej dobe sa rámy pre kolobežky vyrábajú z rôznych materiálov v závislosti od potreby zákazníka. Mestské kolobežky majú zvyčajne rám vyrobený z hliníka, ocele alebo rôznych ďalších zliatin (napr. karbón).

 • Hliníkový rám je najbežnejším materiálom. Taký rám je odolný, lacný a výhodou je aj nízka hmotnosť a výborná pevnosť. Pre zvýšenie pevnosti sa k hliníku pridáva uhlíková oceľ a sklenené vlákna.
 • Oceľový rám je pevnejší, ale aj oveľa ťažší. Využíva sa pri modeloch, ktoré vyžadujú vyššiu odolnosť.
 • Karbónový rám sa vyznačuje vysokou cenou, ale je pevný a zo všetkých materiálov najľahší.

Čo sa týka výšky, tak platí, že nižšie rámy sú pre jazdu pohodlnejšie a prirodzenejšie, navyše sa na nich lepšie odráža. Nevýhodou je, že sa môžete ľahko zachytiť o rôzne nerovnosti cesty.

A ako bude kolobežka brzdiť?

Asi nie je tajomstvom, že kolobežka nevyvinie závratne vysokú rýchlosť. Avšak aj tak je pochopiteľne potrebné mať svoju jazdu pod kontrolou, preto je samozrejmosťou kolobežka s brzdou. A hádate správne – rozlišujeme viac druhov.

 • Nášľapné brzdy nájdete predovšetkým pri lacnejších kolobežkách. Výhodou je nízka cena a jednoduchá údržba.
 • Čeľusťové (ako na väčšine bicyklov) brzdia oproti tým nášľapným o niečo efektívnejšie. Sú však drahšie.
 • Kotúčové sú najkvalitnejšie, ale aj najdrahšie. Sú náročnejšie na nastavenie a náchylnejšie na poškodenie.

Kolobežka musí mať dostatočnú nosnosť

Kolobežka kvôli podceňovaniu nosnosti často nedopadne dobre. Nejde o hmotnosť jazdca, ale ide o tzv. maximálne možné zaťaženie. Napríklad pri skoku a následnom dopade sa hmotnosť pôsobiaca na kolobežku znásobí.

 • U mestských typov sa pri hmotnosti jazdca 75 kg odporúča nosnosť kolobežky okolo 100 kg.
 • Dôležitý parameter hlavne pre freeride – čím vyššia maximálna nosnosť, tým lepšie.

Kolobežka a hlavne elektrokolobežka vyžadujú opatrnosť – zdravie na prvom mieste

Kolobežka vám poskytne veľa zábavy, športového vyžitia aj úžitku, jazda na nej môže byť ale aj nebezpečná. Odporúčame chrániče lakťov, kolien, a tiež helmu či ďalšie príslušenstvo a doplnky.

Ak si stále neviete dať rady alebo potrebujete ujasniť niektoré ďalšie body, odporúčame vám článok Ako vybrať kolobežku, ktorý vám s výberom pomôže.

Kolobežka pre vás nie je tá pravá? A čo takto longboard alebo štvorkolka?

Ak sa potrebujete rýchlo premiestňovať po meste alebo radi len tak jazdíte a potrebujete ešte kompaktnejšie riešenie ako kolobežku, vyskúšajte elektrický longboard. A ak radi vyrazíte na jazdu mestom s dieťaťom a chcete pre neho bezpečnejšie vozidlo, štvorkolka bude najlepšia.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Freestyle kolobežka s nosnosťou 100kg, rám: hliník, ložiská ABEC 9, tvrdosť koliesok 88A, veľkosť koliesok 4.33", hmotnosť 3.9kg
108,90 €

2.
Kolobežka s nosnosťou 90kg, veľkosť kolies 16 "/12 ", zelená farba, s čeľusťovými brzdami, rám: oceľový, max. výška riadidiel 91 cm, hmotnosť 8.5kg
76,90 €

3.
Sulov Original, 200 mm Na sklade 1 ks
Skladacia kolobežka , nosnosť 100kg, pre jazdcov vysokých cca 150 cm, max. výška riadidiel 95 cm, materiál rámu: hliník, s nášľapnou brzdou, hmotnosť 4.3kg
70,19 €

Ďalšie najpredávanejšie
211 položiek
Street Surfing Ripper Bloody Black - Freestyle kolobežka Varianty
Street Surfing Ripper Bloody Black
Freestyle kolobežka s nosnosťou 100kg, rám: hliník, ložiská ABEC 9, tvrdosť koliesok 88A, veľkosť koliesok 4.33", hmotnosť 3.9kg

108,90 €
Môžete mať dnes od 13:15
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: SPTepic62
Street Surfing Ripper Myth Silver - Freestyle kolobežka Varianty
Street Surfing Ripper Myth Silver
Freestyle kolobežka s nosnosťou 100kg, rám: hliník, ložiská ABEC 9, tvrdosť koliesok 88A, veľkosť koliesok 4.33", hmotnosť 3.9kg

99,90 €
Môžete mať dnes od 13:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTstr002
Brother Huricane zelená 16"/12"
Kolobežka s nosnosťou 90kg, veľkosť kolies 16 "/12 ", zelená farba, s čeľusťovými brzdami, rám: oceľový, max. výška riadidiel 91 cm, hmotnosť 8.5kg

76,90 €
Môžete mať dnes od 13:15
Na sklade 1 ks
Objednávací kód: SPTMPkj02
Street Surfing Trickster Blossom Black - Freestyle kolobežka
Varianty
Street Surfing Trickster Blossom Black
Freestyle kolobežka s nosnosťou 100kg, rám: hliník, ložiská ABEC 5, tvrdosť koliesok 88A, veľkosť koliesok 3.94", hmotnosť 2.6kg

54,90 €
Môžete mať dnes od 13:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTstr003
Street Surfing Destroyer White Fire Mask
Freestyle kolobežka s nosnosťou 100kg, rám: hliník, ložiská ABEC 7, tvrdosť koliesok 88A, veľkosť koliesok 4.33", hmotnosť 3.5kg

72,90 €
Môžete mať dnes od 13:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTepic77
Street Surfing Urban XPR AIR False Alarm
Skladacia kolobežka , nosnosť 100kg, pre jazdcov vysokých cca 130 cm, max. výška riadidiel 99 cm, materiál rámu: hliník, s nášľapnou brzdou, hmotnosť 4.5kg

100,90 €
Môžete mať dnes od 13:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTepic61
Street Surfing Bandit Shooter Reward
Freestyle kolobežka s nosnosťou 100kg, rám: hliník, ložiská ABEC 9, tvrdosť koliesok 88A, veľkosť koliesok 3.94", hmotnosť 3.4kg

100,90 €
Môžete mať dnes od 13:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTepic059
Street Surfing Trickster Pink Renegade
Freestyle kolobežka s nosnosťou 100kg, rám: hliník, ložiská ABEC 5, tvrdosť koliesok 88A, veľkosť koliesok 3.94", hmotnosť 2.6kg

60,90 €
Môžete mať dnes od 13:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTepic66
STIGA Comet 120-S čierna - Skladacia kolobežka Varianty
STIGA Comet 120-S čierna
Skladacia kolobežka , nosnosť 50kg, max. výška riadidiel 82 cm, materiál rámu: oceľový, s nášľapnou brzdou, hmotnosť 2.1kg

48,90 €
Môžete mať dnes od 13:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTjech031
Street Surfing Urban XPR Burst
Skladacia kolobežka , nosnosť 100kg, pre jazdcov vysokých cca 130 cm, max. výška riadidiel 99 cm, materiál rámu: hliník, s nášľapnou brzdou, hmotnosť 4.5kg

69,90 €
Môžete mať dnes od 13:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTepic60
Street Surfing Bandit Blast Olive Cr-Mo - Freestyle kolobežka Varianty
Street Surfing Bandit Blast Olive Cr-Mo
Freestyle kolobežka s nosnosťou 100kg, rám: hliník, ložiská ABEC 9, tvrdosť koliesok 88A, veľkosť koliesok 3.94", hmotnosť 3.5kg

Super cena
79,90 € Ušetríte 4,70 €
Môžete mať dnes od 13:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTepic71
Stiga Cruise 145-S modrá - Skladacia kolobežka
Varianty
Stiga Cruise 145-S modrá
Skladacia kolobežka , max. výška riadidiel 95 cm, materiál rámu: oceľový, s nášľapnou brzdou, hmotnosť 4.15kg

Cenová bomba
58,90 € Ušetríte 16,05 €
Môžete mať dnes od 13:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTsc1071
Bestial Wolf Rocky R12 Rainbow - Freestyle kolobežka
Varianty
Bestial Wolf Rocky R12 Rainbow
Freestyle kolobežka s nosnosťou 100kg, rám: hliník, ložiská ABEC 9, tvrdosť koliesok 88A, veľkosť koliesok 4.33", hmotnosť 3.95kg

217,90 €
Môžete mať dnes od 13:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTsco124
Frenzy – FR 230 Dual Brake – Blue - Skladacia kolobežka Varianty
Frenzy – FR 230 Dual Brake – Blue
Skladacia kolobežka , nosnosť 100kg, max. výška riadidiel 105.7 cm, materiál rámu: hliník a oceľový, s čeľusťovými brzdami a s nášľapnou brzdou, hmotnosť 4.9kg

152,90 €
Môžete mať dnes od 13:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPThon26
Frenzy – FR 230 Dual Brake – Burgundy - Skladacia kolobežka Varianty
Frenzy – FR 230 Dual Brake – Burgundy
Skladacia kolobežka , nosnosť 100kg, max. výška riadidiel 105.7 cm, materiál rámu: hliník a oceľový, s čeľusťovými brzdami a s nášľapnou brzdou, hmotnosť 4.9kg

152,90 €
Môžete mať dnes od 13:15
Na sklade 4 ks
Objednávací kód: SPThon27
Micro Mini Micro Classic Black LED – limitovaná edícia - Kolobežka
Varianty
Micro Mini Micro Classic Black LED – limitovaná edícia
Kolobežka s nosnosťou 20kg, čierna farba, s nášľapnou brzdou, rám: hliník, max. výška riadidiel 55 cm, hmotnosť 1.9kg

Zľavnené -22 %
57,90 € 73,90 €
Môžete mať dnes od 13:15
Na sklade 5 ks
Objednávací kód: SPTmi016
Street Surfing Torpedo Armour - Freestyle kolobežka Varianty
Street Surfing Torpedo Armour
Freestyle kolobežka s nosnosťou 100kg, rám: hliník, ložiská ABEC 7, tvrdosť koliesok 88A, veľkosť koliesok 3.94", hmotnosť 3.5kg

73,90 €
Môžete mať dnes od 13:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPT6909
Street Surfing Torpedo Poison Fish - Freestyle kolobežka Varianty
Street Surfing Torpedo Poison Fish
Freestyle kolobežka s nosnosťou 100kg, rám: hliník, ložiská ABEC 7, tvrdosť koliesok 88A, veľkosť koliesok 3.94", hmotnosť 3.5kg

73,90 €
Môžete mať dnes od 13:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPT5341
Sulov Circle 200 mm čierno/modrá - Skladacia kolobežka Varianty
Sulov Circle 200 mm čierno/modrá
Skladacia kolobežka , nosnosť 100kg, max. výška riadidiel 93 cm, materiál rámu: hliník, s nášľapnou brzdou, hmotnosť 4.3kg

61,90 €
Môžete mať dnes od 13:15
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: SPT5532
Street Surfing Destroyer Green Lightning
Freestyle kolobežka s nosnosťou 100kg, rám: hliník, ložiská ABEC 7, tvrdosť koliesok 88A, veľkosť koliesok 4.33", hmotnosť 3.5kg

94,90 €
Môžete mať dnes od 13:15
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: SPTepic75
Street Surfing Urban XPR Purple Pink - Skladacia kolobežka
Varianty
Street Surfing Urban XPR Purple Pink
Skladacia kolobežka , nosnosť 100kg, pre jazdcov vysokých cca 130 cm, max. výška riadidiel 99 cm, materiál rámu: hliník, s nášľapnou brzdou, hmotnosť 4.5kg

75,90 €
Môžete mať dnes od 13:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTepi004
Chilli Reaper Wave
Freestyle kolobežka s nosnosťou 100kg, rám: hliník, ložiská ABEC 9, tvrdosť koliesok 88A, veľkosť koliesok 4.33", hmotnosť 3.8kg

157,90 €
Môžete mať dnes od 13:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPT7236
Street Surfing Destroyer Red Lightning
Freestyle kolobežka s nosnosťou 100kg, rám: hliník, ložiská ABEC 7, tvrdosť koliesok 88A, veľkosť koliesok 4.33", hmotnosť 3.5kg

86,90 €
Môžete mať dnes od 13:15
Na sklade 1 ks
Objednávací kód: SPTepic76
Stiga Hood čierna - Freestyle kolobežka Varianty
Stiga Hood čierna
Freestyle kolobežka , rám: oceľový, ložiská ABEC 9, tvrdosť koliesok 90A, veľkosť koliesok 3.94", hmotnosť 3.45kg

104,90 €
Môžete mať dnes od 13:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTsc1075

Kolobežky

inteligentný zámokSmart zámok Pealock 2 spoľahlivo ochráni vašu športovú výbavu Smart zámok Pealock 2 je kompletne českým produktom, ktorý spoľahlivo ochráni vašu športovú výbavu. A rozhodne...
Servis a pravidelná údržba vášho bicykla je kľúčom k tomu, aby vám dobre a dlho slúžil. Čo si zvládnete...
Jazda na kolobežke je nielen praktický spôsob premiestňovania, ale tiež skvelá činnosť na efektívne chudnutie....
článokInline korčule, tenis, volejbal: ako na letné chudnutie? Viete, aký šport si vybrať, aby ste v lete zhodili pár kíl? A aké pri športovaní dodržiavať zásady? Prinášame...
Máte nový bicykel a kupujete aj ďalšiu cyklistickú výbavu? Potom práve pre vás je určený náš návod, ktorý vás...
Máte nový bicykel a zariaďujete jeho osvetlenie? Potom je práve vám určený náš článok, ktorý vás prevedie...
Viac článkov Všetky články

Kolobežky

V kategórii Kolobežky máme práve teraz na Alza.sk celkom 211 produktov.
Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné kolobežky Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie kolobežky Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie kolobežky Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii kolobežky recenzie
P-DC1-WEB29
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií