Nakupování budoucnosti Sport

Kolobežky

Kolobežky sú obľúbeným dopravným prostriedkom u detí i dospelých. Sú ekologické a jednoducho skvelé na cesty do práce, školy alebo výlety do prírody. Pri výbere tej najlepšej kolobežky však môže nastať zmätok. Ktorá kolobežka vám najviac sadne? Ako je to s riadidlami alebo napríklad s kolieskami? Poďme sa na to pozrieť.

Pokračovať

Správna kolobežka pre vás? Zvážte spôsob použitia, určenia alebo pohon

Úplne na začiatok sa zamyslite, čo by mala spĺňať a ako by mala vyzerať vaša kolobežka. S tým vám pomôžu jednotlivé kategórie, v ktorých nájdete prehľadne roztriedené produkty.

Kolobežky podľa využitia

Kolobežky podľa využitia delíme do troch základných kategórií. Záleží na tom, či pôjdete po ulici, lesom alebo do skate parku. Je pre vás tou pravou mestská, terénna športová kolobežka, alebo kolobežka freestyle?

V našej ponuke možno nájsť lacné kolobežky zoradené podľa ceny

Kolobežky podľa uspôsobenia konštrukcie

Kolobežky podľa uspôsobenia konštrukcie rozdeľujeme opäť na tri typy. Zvolíte si pevnú konštrukciu v klasike, variant so sedadlom alebo pre vás bude lepšia skladacia kolobežka?

 • Kolobežky s klasickou pevnou konštrukciou poznajú asi všetci. Môžu mať kompaktnú podobu či pevnejšiu stavbu do terénu. Oba varianty vám ale nezaberú veľa miesta a ľahko ich preveziete aj vynesiete do schodov.
 • Kolobežky so sedadlom (chopper kolobežky) umožňujú jazdu v stoji aj v sede. Najčastejšie sa vyrábajú s elektromotorom a sú vhodné aj na cesty.
 • Skladacia kolobežka je vysoko mobilná a skladná. Tieto kolobežky sa dajú jednoducho a rýchlo zložiť, vziať do ruky a nosiť aj dlhší čas. Hodia sa napríklad na cestovanie po meste.

i

Okrem rôznych tvarov sa môže konštrukcia líšiť aj vo farbe a dizajne povrchu. Oslní vás napríklad ružová kolobežka alebo dúhová kolobežka?

Kolobežky podľa pohonu

Kolobežky môžu mať podľa pohonu dvojakú podobu. Záleží, či máte radšej pohyb, alebo uprednostňujete pohodlie. Bude tou vašou klasické „odrážadlo“ alebo moderná elektrická kolobežka?

 • Odrážacie kolobežky sú ideálne na šport, aktívny pobyt v prírode alebo aj detskú zábavu. Aby vám to išlo, budete musieť používať vlastné nohy.
 • Elektrické kolobežky sú poháňané elektrickým motorom, ale možno na nich jazdiť aj bez podpory elektromotora. Hodia sa, keď sa niekam chcete dostať rýchlo, lacno a bez námahy.

Kolobežky podľa určenia – pre dospeláka alebo dieťa?

Kolobežky podľa určenia delíme do dvoch kategórií na základe veku jazdca. Kým kolobežka pre deti bude hlavne záležitosťou dizajnu, u kolobežky pre dospelého pôjde o špeciálne vlastnosti ideálne pre určitý spôsob jazdy.

Na čo ďalšie sa pri výbere kolobežky zamerať?

Hoci sa možno na prvý pohľad zdá, že rozdelenie na typy je pre výber kolobežky postačujúce, je potrebné zohľadniť mnoho ďalších faktorov. Poďme si preto spoločne prejsť pár technických aspektov, ktoré výber zjednodušia.

Ako veľké kolesá môže mať kolobežka?

Kolobežka môže mať rôznu veľkosť kolies. Tá ovplyvňuje rýchlosť aj celkový pôžitok z jazdy. Ruka v ruke s priemerom kolies obvykle ide aj veľkosť stúpadla. Pamätajte, že stúpadlo by malo byť pre nohu pohodlné.

Aké sú výhody a nevýhody veľkých kolies kolobežky?

Kolobežka s veľkými kolesami zaručuje rýchlu a pohodlnú jazdu, avšak za cenu horšej obratnosti a mobility.

 • Efektivita – perfektne idú hneď po prvom odrazení
 • Skvele tlmia vibrácie
 • Poradia si aj s väčšími nerovnosťami terénu
 • Zvyčajne má taká kolobežka väčší priestor na nohy
 • Hmotnosť a veľkosť kolobežky sú menej praktické
 • Horšia obratnosť, väčší polomer otáčania

A ako to majú kolobežky s menšími kolesami?

Malé kolesá sú dobre prenositeľné, ale pomalšie. Pocítite silnejšie vibrácie, väčšie prekážky neprekonáte vôbec.

 • Nižšia hmotnosť
 • Oveľa obratnejšie, menší polomer otáčania
 • Jednoduchší rozjazd a následné zastavenie
 • Horšie tlmia vibrácie
 • Neprekonajú väčšie nerovnosti terénu

i

Čo je typické pre kolobežky s nafukovacími kolesami?

Kolobežky s nafukovacími kolesami sú oveľa pohodlnejšie oproti tým ostatným. Rozdiel je najlepšie viditeľný pri jazde v teréne. V zásade platí, že keď je predné koleso väčšie a zadné koleso menšie, je kolobežka obratnejšia. Obe kolesá rovnako veľké – vyššia rýchlosť a stabilita.

Kolobežka môže mať aj rôznu tvrdosť koliesok

Tvrdosť koliesok sa určuje pomocou durometra, jej hodnoty sú medzi 0 a 100 A. Väčšina koliesok má napríklad tvrdosť 85 A. Mäkké kolieska zaistia väčšiu priľnavosť k povrchu a lepšiu ovládateľnosť, ale zároveň sa rýchlejšie opotrebujú. Naopak tvrdé kolieska sú charakteristické dlhšou životnosťou a lepšie udržujú rýchlosť.

i

Z čoho sú kolieska kolobežky, pokiaľ nie sú nafukovacie?

Väčšina kolobežiek má kolieska s plastovými ráfikmi a polyuretánovými pneumatikami. Polyuretán je totiž ideálnym materiálom, hlavne pre jazdu napríklad v meste.

Kolobežka a jej ložiská – čo je ABEC?

Pre skladacie a freestylové kolobežky, ale aj kolieskové korčule, platí, že kvalita ložísk je udávaná pomocou stupnice ABEC 1 až 9, kde číslovka 9 predstavuje najkvalitnejšie ložisko. Čím kvalitnejšie ložisko, tým koliesko lepšie ide. Pre komfortnú jazdu preto odporúčame vyberať ložiská s označením minimálne ABEC 5.

Ak sa chcete o ložiskách dozvedieť viac informácií, prečítajte si náš článok Ložiská.

Rozhodne nepodceňujte výšku riadidiel kolobežky

Optimálna výška riadidiel kolobežky závisí od výšky jazdca a jazdného štýlu. Zatiaľ čo freestyle kolobežka máva riadidlá nižšie (poskytujú väčšiu kontrolu), pre bežnú jazdu využijete vyššie riadidlá (sú pohodlnejšie).

Optimálna výška riadidiel pre bežnú jazdu

Výška jazdca Výška riadidiel Výška jazdca Výška riadidiel
100 – 110 cm 50 cm 150 – 160 cm 75 cm
110 – 120 cm 55 cm 160 – 170 cm 80 cm
120 – 130 cm 60 cm 170 – 180 cm 85 cm
130 – 140 cm 65 cm 180 – 190 cm 90 cm
140 – 150 cm 70 cm 190 – 200 cm 95 cm


Optimálna výška riadidiel freestyle kolobežky

Výška jazdca Výška riadidiel Výška jazdca Výška riadidiel
100 – 110 cm 29 – 34 cm 150 – 160 cm 55 – 60 cm
110 – 120 cm 34 – 39 cm 160 – 170 cm 60 – 65 cm
120 – 130 cm 39 – 45 cm 170 – 180 cm 65 – 71 cm
130 – 140 cm 45 – 50 cm 180 – 190 cm 71 – 76 cm
140 – 150 cm 50 – 55 cm 190 – 200 cm 76 – 81 cm

Hodnoty v tabuľkách sú orientačné.

Optimálna výška riadidiel je ľahko nad spodnou časťou chrbta. Ak ich zafixujete nižšie, chrbát sa rýchlo unaví. Ak vyššie, ovládanie kolobežky bude zložitejšie.

Všetko okolo rámu kolobežky – materiál a výška

V dnešnej dobe sa rámy pre kolobežky vyrábajú z rôznych materiálov v závislosti od potreby zákazníka. Mestské kolobežky majú zvyčajne rám vyrobený z hliníka, ocele alebo rôznych ďalších zliatin (napr. karbón).

 • Hliníkový rám je najbežnejším materiálom. Taký rám je odolný, lacný a výhodou je aj nízka hmotnosť a výborná pevnosť. Pre zvýšenie pevnosti sa k hliníku pridáva uhlíková oceľ a sklenené vlákna.
 • Oceľový rám je pevnejší, ale aj oveľa ťažší. Využíva sa pri modeloch, ktoré vyžadujú vyššiu odolnosť.
 • Karbónový rám sa vyznačuje vysokou cenou, ale je pevný a zo všetkých materiálov najľahší.

Čo sa týka výšky, tak platí, že nižšie rámy sú pre jazdu pohodlnejšie a prirodzenejšie, navyše sa na nich lepšie odráža. Nevýhodou je, že sa môžete ľahko zachytiť o rôzne nerovnosti cesty.

A ako bude kolobežka brzdiť?

Asi nie je tajomstvom, že kolobežka nevyvinie závratne vysokú rýchlosť. Avšak aj tak je pochopiteľne potrebné mať svoju jazdu pod kontrolou, preto je samozrejmosťou kolobežka s brzdou. A hádate správne – rozlišujeme viac druhov.

 • Nášľapné brzdy nájdete predovšetkým pri lacnejších kolobežkách. Výhodou je nízka cena a jednoduchá údržba.
 • Čeľusťové (ako na väčšine bicyklov) brzdia oproti tým nášľapným o niečo efektívnejšie. Sú však drahšie.
 • Kotúčové sú najkvalitnejšie, ale aj najdrahšie. Sú náročnejšie na nastavenie a náchylnejšie na poškodenie.

Kolobežka musí mať dostatočnú nosnosť

Kolobežka kvôli podceňovaniu nosnosti často nedopadne dobre. Nejde o hmotnosť jazdca, ale ide o tzv. maximálne možné zaťaženie. Napríklad pri skoku a následnom dopade sa hmotnosť pôsobiaca na kolobežku znásobí.

 • U mestských typov sa pri hmotnosti jazdca 75 kg odporúča nosnosť kolobežky okolo 100 kg.
 • Dôležitý parameter hlavne pre freeride – čím vyššia maximálna nosnosť, tým lepšie.

Kolobežka a hlavne elektrokolobežka vyžadujú opatrnosť – zdravie na prvom mieste

Kolobežka vám poskytne veľa zábavy, športového vyžitia aj úžitku, jazda na nej môže byť ale aj nebezpečná. Odporúčame chrániče lakťov, kolien, a tiež helmu či ďalšie príslušenstvo a doplnky.

Ak si stále neviete dať rady alebo potrebujete ujasniť niektoré ďalšie body, odporúčame vám článok Ako vybrať kolobežku, ktorý vám s výberom pomôže.

Kolobežka pre vás nie je tá pravá? A čo takto longboard alebo štvorkolka?

Ak sa potrebujete rýchlo premiestňovať po meste alebo radi len tak jazdíte a potrebujete ešte kompaktnejšie riešenie ako kolobežku, vyskúšajte elektrický longboard. A ak radi vyrazíte na jazdu mestom s dieťaťom a chcete pre neho bezpečnejšie vozidlo, štvorkolka bude najlepšia.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Freestyle kolobežka s nosnosťou 100kg, rám: hliník, ložiská ABEC 9, tvrdosť koliesok 88, veľkosť koliesok 4.33", hmotnosť 3.9kg
-10%
124,99 €
111,90 €

2.
Freestyle kolobežka s nosnosťou 100kg, rám: hliník, ložiská ABEC 5, tvrdosť koliesok 88, veľkosť koliesok 3.94", hmotnosť 2.6kg
-15%
59,99 €
50,90 €

3.
STIGA Comet 120-S, ružová Na sklade > 5 ks
Skladacia kolobežka , nosnosť 50kg, max. výška riadidiel 82 cm, materiál rámu: oceľový, s nášľapnou brzdou, hmotnosť 2.1kg
-34%
58,90 €
38,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
207 položiek
Ľudová voľba
Street Surfing Torpedo Black Core - Freestyle kolobežka Varianty
Street Surfing Torpedo Black Core
Freestyle kolobežka s nosnosťou 100kg, rám: hliník, ložiská ABEC 7, tvrdosť koliesok 88, veľkosť koliesok 3.94", hmotnosť 3.5kg

75,90 € bez DPH 63,25 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTsc366
Zlatá stredná cesta
Street Surfing Ripper Bloody Gold - Freestyle kolobežka
Varianty
Street Surfing Ripper Bloody Gold
Freestyle kolobežka s nosnosťou 100kg, rám: hliník, ložiská ABEC 9, tvrdosť koliesok 88, veľkosť koliesok 4.33", hmotnosť 3.9kg

-10% 124,99 €
111,90 € bez DPH 93,25 €
Kúpiť
Akciová cena
Môžete mať dnes od 8:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTepi003
Pre náročných
Yedoo Three Numbers blue - Kolobežka Varianty
Yedoo Three Numbers blue
Kolobežka s nosnosťou 120kg, veľkosť kolies 16 "/12 ", modrá farba, s čeľusťovými brzdami, rám: oceľový, max. výška riadidiel 102 cm, hmotnosť 9.3kg

199,90 € bez DPH 166,58 €
Kúpiť
Akciová cena
Môžete mať dnes od 8:15
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: SPTyed085
Street Surfing Trickster Glaciar
Freestyle kolobežka s nosnosťou 100kg, rám: hliník, ložiská ABEC 5, tvrdosť koliesok 88, veľkosť koliesok 3.94", hmotnosť 2.6kg

-15% 59,99 €
50,90 € bez DPH 42,42 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTepic64
Street Surfing Bandit Shooter Reward
Freestyle kolobežka s nosnosťou 100kg, rám: hliník, ložiská ABEC 9, tvrdosť koliesok 88, veľkosť koliesok 3.94", hmotnosť 3.4kg

-20% 109,99 €
87,90 € bez DPH 73,25 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTepic059
Stiga Route 200-S ľadovo modrá - Skladacia kolobežka Varianty
Stiga Route 200-S ľadovo modrá
Skladacia kolobežka , nosnosť 100kg, max. výška riadidiel 101 cm, materiál rámu: oceľový, s nášľapnou brzdou, hmotnosť 3.9kg

77,90 € bez DPH 64,92 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTsc1073
Street Surfing Trickster Blossom Black - Freestyle kolobežka
Varianty
Street Surfing Trickster Blossom Black
Freestyle kolobežka s nosnosťou 100kg, rám: hliník, ložiská ABEC 5, tvrdosť koliesok 88, veľkosť koliesok 3.94", hmotnosť 2.6kg

-10% 59,99 €
53,90 € bez DPH 44,92 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTstr003
STIGA Comet 120-S, ružová - Skladacia kolobežka
Varianty
STIGA Comet 120-S, ružová
Skladacia kolobežka , nosnosť 50kg, max. výška riadidiel 82 cm, materiál rámu: oceľový, s nášľapnou brzdou, hmotnosť 2.1kg

-34% 58,90 €
38,90 € bez DPH 32,42 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTstig101
STIGA Comet 120-S čierna - Skladacia kolobežka Varianty
STIGA Comet 120-S čierna
Skladacia kolobežka , nosnosť 50kg, max. výška riadidiel 82 cm, materiál rámu: oceľový, s nášľapnou brzdou, hmotnosť 2.1kg

38,90 € bez DPH 32,42 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTjech031
Street Surfing Ripper Neo Chrome
Freestyle kolobežka s nosnosťou 100kg, rám: hliník, ložiská ABEC 9, tvrdosť koliesok 88, veľkosť koliesok 4.33", hmotnosť 3.9kg

-8% 184,99 €
169,90 € bez DPH 141,58 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTepic78
Yedoo Mula RunRun biela - Kolobežka
Varianty
Yedoo Mula RunRun biela
Kolobežka s nosnosťou 150kg, veľkosť kolies 20 "/16 ", čierna a biela farba, s čeľusťovými brzdami, rám: oceľový, max. výška riadidiel 101 cm, hmotnosť 9.8kg

-7% 275,90 €
257,90 € bez DPH 214,92 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTyed020
Brother Mistral zelená 12"/12" - Kolobežka Varianty
Brother Mistral zelená 12"/12"
Kolobežka s nosnosťou 75kg, veľkosť kolies 12 "/12 ", zelená farba, s čeľusťovými brzdami, rám: oceľový, max. výška riadidiel 90 cm, hmotnosť 6.5kg

66,90 € bez DPH 55,75 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTMPka01
Street Surfing Torpedo Armour - Freestyle kolobežka Varianty
Street Surfing Torpedo Armour
Freestyle kolobežka s nosnosťou 100kg, rám: hliník, ložiská ABEC 7, tvrdosť koliesok 88, veľkosť koliesok 3.94", hmotnosť 3.5kg

84,90 € bez DPH 70,75 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPT6909
Micro Sprite červená - Skladacia kolobežka Varianty
Micro Sprite červená
Skladacia kolobežka , nosnosť 100kg, max. výška riadidiel 93 cm, materiál rámu: hliník, s nášľapnou brzdou, hmotnosť 2.7kg

108,90 € bez DPH 90,75 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTm0176
Street Surfing Torpedo Poison Fish - Freestyle kolobežka Varianty
Street Surfing Torpedo Poison Fish
Freestyle kolobežka s nosnosťou 100kg, rám: hliník, ložiská ABEC 7, tvrdosť koliesok 88, veľkosť koliesok 3.94", hmotnosť 3.5kg

77,90 € bez DPH 64,92 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPT5341
Street Surfing Urban XPR Burst
Skladacia kolobežka , nosnosť 100kg, pre jazdcov vysokých cca 130 cm, max. výška riadidiel 99 cm, materiál rámu: hliník, s nášľapnou brzdou, hmotnosť 4.5kg

84,90 € bez DPH 70,75 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTepic60
Micro Sprite Alu - Skladacia kolobežka Varianty
Micro Sprite Alu
Skladacia kolobežka , nosnosť 100kg, max. výška riadidiel 93 cm, materiál rámu: hliník, s nášľapnou brzdou, hmotnosť 2.7kg

108,90 € bez DPH 90,75 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTm0179
Micro Mini 2go Deluxe ružová - Detská kolobežka Varianty
Micro Mini 2go Deluxe ružová
Detská kolobežka s nosnosťou do 35kg, trojkolesová, hmotnosť 3.75kg

127,90 € bez DPH 106,58 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPT0192DLP
Street Surfing Torpedo Glaciar
Freestyle kolobežka s nosnosťou 100kg, rám: hliník, ložiská ABEC 7, tvrdosť koliesok 88, veľkosť koliesok 3.94", hmotnosť 3.5kg

75,90 € bez DPH 63,25 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTepic74
Stiga Route 200-S čierna - Skladacia kolobežka Varianty
Stiga Route 200-S čierna
Skladacia kolobežka , nosnosť 100kg, max. výška riadidiel 101 cm, materiál rámu: oceľový, s nášľapnou brzdou, hmotnosť 3.9kg

78,90 € bez DPH 65,75 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTsc1072
Razor A125 - pink - Skladacia kolobežka
Varianty
Razor A125 - pink
Skladacia kolobežka , nosnosť 100kg, max. výška riadidiel 85 cm, materiál rámu: hliník a oceľový, s nášľapnou brzdou, hmotnosť 2.26kg

-17% 51,90 €
42,90 € bez DPH 35,75 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTm0305
Stiga Cruise 145-S modrá - Skladacia kolobežka
Varianty
Stiga Cruise 145-S modrá
Skladacia kolobežka , max. výška riadidiel 95 cm, materiál rámu: oceľový, s nášľapnou brzdou, hmotnosť 4.15kg

74,90 € bez DPH 62,42 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTsc1071
Lifefit Rider 16"/12" červeno/biela - Kolobežka
Varianty
Lifefit Rider 16"/12" červeno/biela
Kolobežka s nosnosťou 120kg, veľkosť kolies 16 "/12 ", červená farba, s čeľusťovými brzdami, max. výška riadidiel 90 cm, hmotnosť 8kg

97,90 € bez DPH 81,58 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPT5540
STIGA Mini Kick Supreme, zelená - Detská kolobežka Varianty
STIGA Mini Kick Supreme, zelená
Detská kolobežka pre deti od 3 rokov, skladacia, trojkolesová, nosnosť 50kg, výška riadidiel 52–66 cm, rám: oceľový, hmotnosť 2kg

64,90 € bez DPH 54,08 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTstig104

Kolobežky

CyklistikaServis bicykla: Ako na to? Servis a pravidelná údržba vášho bicykla je kľúčom k tomu, aby vám dobre a dlho slúžil. Čo si zvládnete...
Jazda na kolobežke je nielen praktický spôsob premiestňovania, ale tiež skvelá činnosť na efektívne...
Viete, aký šport si vybrať, aby ste v lete zhodili pár kíl? A aké pri športovaní dodržiavať zásady?...
prilbaAko vybrať prilbu na bicykel Máte nový bicykel a kupujete aj ďalšiu cyklistickú výbavu? Potom práve pre vás je určený náš návod, ktorý...
Máte nový bicykel a zariaďujete jeho osvetlenie? Potom je práve vám určený náš článok, ktorý vás prevedie...
Kolobežky Yedoo sú ideálnym približovadlom do mesta. Svoj model si vyberú deti i dospelí, pričom ich...
Viac článkov Všetky články

Horúce novinky týždňa

Kolobežky

V kategórii Kolobežky máme práve teraz na Alza.sk celkom 207 produktov.

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné kolobežky Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahší kolobežky Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie kolobežky Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii kolobežky recenzie

Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Pre organizácie Ako nakúpiť
P-DC1-WEB28
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi