Dovolenka pri vode

Podložky na cvičenie

Kvalitná podložka na cvičenie sa stane vaším najvernejším spoločníkom pri rôznych aktivitách. Nielenže vám prinesie požadovaný komfort pri fyzickej aktivite, ale poskytne vám tiež tepelnú izoláciu, efektívne tlmí nárazy a bráni kĺzaniu. Pred kúpou dbajte na typ, materiál, rozmery a doplnkové vlastnosti. S výberom tej správnej fitness podložky na cvičenie vám radi poradíme.

Pokračovať

Aké výhody ponúka podložka na cvičenie?

Hoci by sa niekomu mohlo zdať, že podložka na cvičenie nie je potrebná, opak je pravdou. Aké má výhody?

 • Poskytuje tepelnú izoláciu a správne odvádza pot.
 • Prináša požadovaný komfort a pohodlie pri cvičení.
 • Podložka na cvičenie kompenzuje nerovný povrch a bráni kĺzaniu po ňom.
 • Efektívne tlmí nárazy a zabraňuje rôznym zraneniam.
 • Dá sa využiť na pilates, jogu, rehabilitáciu aj aerobic.

Či už je vaším favoritom jogová, alebo gymnastická podložka na cvičenie, nikdy by ste mali zabudnúť ani na uterák. Nielenže je s ním cvičenie hygienickejšie, ale tiež zabraňuje prípadnému preklzávaniu.

Fitness podložky na cvičenie sa delia na niekoľko typov

Neexistuje len jediný typ fitness podložky na cvičenie. V ponuke je niekoľko typov, pričom každý sa hodí na iný druh cvičenia.

Jogamatka

Jogamatka je špeciálna fitness podložka na cvičenie jogy. Oproti klasickým fitness modelom sa líši predovšetkým tým, že je viac pevná, stabilná, vždy protišmyková a podrží vás aj v pozíciách, ktoré sú extrémne náročné. Protišmykové podložky na cvičenie jogy sú tiež dlhšie, pretože pri joge často ležíte, a vďaka správnym rozmerom tak môžete byť celí vystretí na podložke. Okrem toho sú vhodné aj ako karimatka na cvičenie pilatesu.

Airtrack

Airtrack je karimatka na cvičenie, ktorá predstavuje ideálnu pomôcku pri prechode z trampolíny na zem. Ide totiž o skladnú nafukovaciu žinenku, ktorú využijete nielen vonku, ale aj vo vnútri. Aitrack je vhodný na tréningy parkouru, gymnastiky, ale aj napríklad bojových športov. Výhodou tejto karimatky na cvičenie je predovšetkým to, že efektívne tlmí nárazy a pruží, čím šetrí vaše kĺby.

i

Špeciálnymi typmi sú podložky pod činky, ktoré bránia riziku poškodenia podlahy, poskytujú zvukovú izoláciu a znižujú prenos vibrácií. Sú vysokoodolné, a tak si poradia aj so záťažou.

Klasické podložky na cvičenie

Klasické podložky na cvičenie využijete k rôznym aktivitám – na domáce cvičenie aj do fitnescentra, na dynamické cvičenie aj preťahovanie či napríklad k rehabilitácii. Majú veľmi univerzálne využitie, avšak je potrebné brať vždy do úvahy niekoľko parametrov, pretože ku každému typu cvičenia sa hodí iná hrúbka, veľkosť, materiál či povrch karimatky na cvičenie. 

Podložka na cvičenie jogy
Jogamatka

Airtrack fitness podložka
Airtrack fitness podložky

Klasická podložka na cvičenie Alza
Klasická podložka na cvičenie

Dôležitý je aj materiál – na výber je korková, gumená aj penová podložka na cvičenie

Ďalším dôležitým kritériom je výber materiálu. K dispozícii je veľa druhov – korková, gumová či napríklad penová podložka na cvičenie. Z akých konkrétnych materiálov môžete vyberať a čím sú špecifické?

 • NBR je pena, ktorá sa hodí na cvičenie doma, v posilňovni, ale aj na vonkajšie tréning, pretože sa z nej vyrábajú hrubé podložky na cvičenie. Máva hrúbku 0,8 – 1,5 cm, vďaka čomu je vhodná aj pri bolestiach kĺbov.
 • PVC sa využíva takmer u všetkých podložiek, pretože ide o odolný materiál s jednoduchou údržbou (niekedy ho možno prať v práčke). PVC je cenovo výhodné, ľahké, avšak má menšiu výdrž.
 • Mikrovlákno je výhodné v tom, že má protišmykový povrch aj v prípade vysokej vlhkosti a potenia. Je ekologické a rozložiteľné v prírode, netrhá sa a neobsahuje umelé farbivá.
 • TPE je pena zaisťujúca komfort počas cvičenia. Podložky na cvičenie z tohto materiálu bývajú hrubé okolo 0,6 cm a sú protišmykové. TPE materiál zaisťuje veľmi dobrú stabilitu, a tak môžete robiť aj náročnejšie cviky.
 • Guma je protišmyková, a tak je veľmi stabilná a odolná – vďaka tomu na nej možno cvičiť takmer čokoľvek. Gumová podložka však vďaka svojim vlastnostiam býva drahšia a má väčšiu hmotnosť.
 • Korok vás osloví predovšetkým svojím neobvyklým vzhľadom a dizajnom, ktorý je čím ďalej obľúbenejší. Ide o ekologický materiál, ktorý je veľmi odolný – za tieto vlastnosti si však priplatíte.
 • Juta je typická drsnejším povrchom. Väčšinou ide o kombináciu prírodných materiálov a gumy, ktorá plní protišmykovú funkciu. Môžete sa tešiť na dlhú životnosť, avšak výmenou za vyššiu hmotnosť.
 • EVA je taktiež pena, ktorá je však tenšia – býva dostupná v hrúbke okolo 0,4 cm až 0,6 cm. Tieto penové karimatky na cvičenie sú skvelou voľbou na rôzne dynamické cvičenia, pretože sú odolné proti vlhkosti a sú extra ľahké.
 • Bavlna sa väčšinou používa na zhotovenie jogových koberčekov – je teda vhodná pre pokročilých jogínov či na náročnejšie cviky. Je typická svojou veľmi hrubou a pevnou štruktúrou.

V prípade airtrackov je telo podložky na cvičenie zhotovené zo zosilnenej dvojstennej tkaniny DWF s PVC vystužením, zatiaľ čo boky sú vyrobené z vysokokvalitného poťahu z PVC.

Hladší verzus drsnejší povrch karimatky na cvičenie

S materiálom súvisí tiež typ povrchu – ten môžu mať karimatky na cvičenie buď hladší, alebo drsnejší. Pokiaľ na podložke budete vykonávať náročnejšie pozície, oceníte skôr drsnejší povrch, o ktorý sa budete môcť zaprieť a nebude kĺzať. Ak budete naopak cvičiť skôr pomalšie alebo dynamické sekvencie, vystačíte si bohato s hladkou štruktúrou.

Podložka na cvičenie má tri dôležité parametre – šírku, hrúbku a dĺžku

Podložka na cvičenie by mala mať rozmery, vďaka ktorým bude pre vás tak akurát veľká, aby ste sa cítili uvoľnenie a v úplnom pohodlí.

 1. Dĺžka podložky sa pohybuje medzi 170 – 185 cm. Pri výbere je dôležité zohľadniť vašu výšku a prevažujúcu činnosť na podložke. Tá by mala byť ideálne dlhšia, než je vaša výška. Aitracky mávajú dĺžku až osem metrov.
 2. Šírka podložky sa štandardne pohybuje okolo 60 cm. V dnešnej dobe je čím ďalej vyhľadávanejšia široká podložka na cvičenie, ktorá môže dosahovať až 80 cm a zaisťuje dokonalý pocit pohodlia.
 3. Hrúbka podložky je tiež dôležitá. Bežne sa pohybuje okolo 4 mm s tým, že abnormálne mäkké podložky mávajú aj 8 – 10 mm. Naopak, tie najtenšie cestovné verzia majú občas len 1 mm. Pri výbere zohľadnite dva aspekty.
  • Druh cvičenia je veľmi podstatný parameter. Na pilates/jogu sa hodia skôr tenšie modely, aby ste plne vnímali zem. Naopak, pri dynamickom cvičení/rehabilitácii sa vám bude hodiť, ak bude podložka na cvičenie hrubá.
  • Postava úzko súvisí s hrúbkou podložky. Pre štíhlejšie postavy sa hodia skôr hrubšie podložky nad 4 mm, a naopak pre silnejšie postavy stačí tenšia hrúbka medzi 3 – 4 mm. Zvážte, čo znesú vaše kĺby.

S hrúbkou súvisí aj tvrdosť karimatky na cvičenie

Pokiaľ máte vybranú správnu veľkosť, zamerajte sa aj na tvrdosť karimatky na cvičenie. Silnejšie a mäkšie podložky ocenia všetci, ktorí majú problém s kolenami, pretože skvele tlmia dopady a uľavujú celému pohybovému aparátu. Na druhú stranu, čím mäkšia je fitness podložka, tým je na nej cvičenie náročnejšie.

Zamerajte sa aj na to, kde budete cvičiť – priamo s tým súvisí hmotnosť. Pokiaľ sa bude fitness podložka často prenášať, oceníte ultraľahké spracovanie. Ak budete cvičiť len doma, váhu riešiť nemusíte.

Fitness podložka na cvičenie podľa aktivity – prehľad

Zaujíma vás, aká fitness podložka na cvičenie by sa hodila na konkrétnu aktivitu? Pozrite sa na stručný prehľad.

Aktivita Hrúbka Tvrdosť Rozmery Ďalšie vlastnosti
Joga, pilates a strečing 0,5 – 2 cm Tvrdšia 180/200 × 60 cm Protišmyková úprava
Ďalšie spracovanie
Jogový dizajn
Dynamické cvičenia (aerobic či gymnastika) 2 – 6 cm Stredná 180 × 60 cm Tlmenie nárazov
Protišmyková úprava
Dokonalá priľnavosť
Rehabilitácia Nad 4 cm Mäkká 180/200 × 100 cm Väčšie rozmery
Príjemný materiál
Komfortné spracovanie

Aké ďalšie vlastnosti ponúkne tá najlepšia podložka na cvičenie?

Ak vás zaujíma, aká by bola tá najlepšia podložka na cvičenie pre vás, dbajte aj na niekoľko ďalších vlastností.

 • Protišmyková podložka na cvičenie je neoceniteľná takmer pri každom cvičení. Vďaka tomu, že zostane na svojom mieste, môžete sa plne sústrediť na cvičenie. Vďaka tomu vám protišmykové vyhotovenie zaistí lepšie výkony.
 • Skladacia podložka na cvičenie sa dá ľahko zrolovať/zložiť do tvaru, ktorý vám uľahčí prenášanie a skladovanie. Môže mať tiež tvar puzzle. Podložka na cvičenie sa tak vďaka tomu môže skladať podľa potreby.
 • Vodeodolné karimatky na cvičenie sú vhodné najmä na vonkajšie cvičenie. Či už je mokro alebo rosa, nemusíte sa báť, že by sa cvičebná podložka poškodila. Môžete ju využiť aj na fyzioterapiu vo vode.
 • Hypoalergénne podložky na cvičenie sú vyrobené z hypoalergenného materiálu, a tak sú vhodné pre alergikov. Mávajú nižší obsah látok a farbív, a tak je na nich aj každodenné cvičenie bezproblémové.
 • Integrované držadlá nájdete u airtrackov. Vďaka nim sa dá cvičebná podložka ľahko prenášať bez toho, aby ste ju museli skladať do tašky. Nemusíte sa báť, držadlá pri cvičení nikde neprekážajú.

Podložka na cvičenie so vzorom alebo bez vzoru?

Posledným bodom pri výbere je zvoliť si, či bude vaša nová podložka na cvičenie so vzorom, alebo bez vzoru. Jednofarebné varianty oceňujú ľudia, ktorí sa chcú plne sústrediť na jeden bod a nechcú sa rozptyľovať. Niektorí ľudia sa však naopak oveľa lepšie sústredia, keď majú vzorované podložky (mandalu, geometrické tvary).

Aké farby máva karimatka na cvičenie? Čierna, ružová aj pestrofarebná nie je výnimkou

Zaujíma vás, aké farebné spracovania máva karimatka na cvičenie? Ružový, čierny i úplne pestrofarebný variant nie je žiadnou výnimkou. Vyberú si ako milovníci divokejších odtieňov, tak aj tí, čo sa radšej držia viac pri zemi.

Molitanová fitness podložka na cvičenie – jednofarebná vs. vzorovaná

Jednofarebná vs. vzorovaná karimatka na cvičenie

Dbajte na to, aby sa dala fitness podložka na cvičenie dobre prenášať

Držiaky a obaly pre podložky na cvičenie by vám rozhodne nemali chýbať. Skvele sa hodia nielen vtedy, keď podložku prenášate, ale aj v prípade, keď ju potrebujete uskladniť – popruh či obal ju skvele stiahne, vďaka čomu ju potom môžete umiestniť takmer kamkoľvek. Fitness podložka máva popruh/obal často priamo súčasťou balenia.

Ako sa udržiava fitness podložka na cvičenie? Myslite na tri základné body

Nemenej dôležitá je tiež údržba a hygiena. Ako sa správne uchováva fitness podložka na cvičenie?

 1. Pred prvým použitím je vhodné podložku umyť vodou a nechať voľne uschnúť – nepokladajte ju na radiátor či kúrenie, nedávajte ju do sušičky, a ani ju nevešajte na šnúru, kde môže dôjsť k pokriveniam.
 2. Po každom cvičení by ste ju mali tiež jemne umyť, aby ste sa zbavili drobných nečistôt, potu a prachu. Niektoré fitness karimatky je dokonca možné prať pri nízkych stupňoch aj v práčke.
 3. Na čistenie vám bohato postačí handrička s vodou, avšak môžete si zaobstarať aj špeciálne čistiace prípravky či dezinfekčné prostriedky, ktorými sa karimatka na cvičenie len postrieka, čím sa vydezinfikuje a prevonia.

i

Zháňate lacné podložky na cvičenie? Navštívte náš bazár či výpredaj, kde nájdete skvosty za zlomok ceny, alebo si tovar zoraďte od najlacnejšieho. Ak vás zaujímajú názory ostatných zákazníkov, prečítajte si, čo hovoria na podložky na cvičenie recenzie.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Stormred AirTrack Red 600 cm Posledný kus na sklade
Airtrack - nafukovacia podložka, max. nosnosť 100kg, umývateľná, červená farba, súčasťou balenia je vzduchová pumpa s tlakomerom a opravná súprava, rozmery 600×100×10cm
-28%
274,90 €
198,90 €

2.
Stormred Yoga mat 8 Black Na sklade > 5 ks a na 5 predajniach
Podložka na cvičenie – protišmyková a umývateľná, materiál: TPE, farba čierna, rozmery 183×61×0.8cm (D׊×H)
25,90 €

3.
Sharp Shape Mat red Na sklade > 10 ks
Podložka na cvičenie – materiál: NBR, farba červená, rozmery 180×61×1.5cm (D׊×H)
20,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
267 položiek
Ľudová voľba
Sharp Shape ECO Yoga mat Freedom
Podložka na jogu – materiál: mikrovláknová, rozmery 178×61×0.35cm (D׊×H)

43,90 € bez DPH 36,58 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTsh789
Zlatá stredná cesta
YOGGYS – MULTIPACK BALI SOUL JADE - Podložka na jogu Varianty
YOGGYS – MULTIPACK BALI SOUL JADE
Podložka na jogu –

147,90 € bez DPH 123,25 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade 1 ks
Objednávací kód: SPTgymat123
Pre náročných
Shumee, 600 × 100 × 10 cm, ružový - Airtrack Varianty
Shumee, 600 × 100 × 10 cm, ružový
Airtrack - nafukovacia podložka, gumové držadlá, materiál podložky: PVC, ružová a sivá farba, hmotnosť 21.33kg, súčasťou balenia je vzduchová pumpa, rozmery 600×100×10cm

261,90 € bez DPH 218,25 €
Na objednávku do 10 dní
Objednávací kód: SPTshu021
Sharp Shape Mat red - Podložka na cvičenie Varianty
Sharp Shape Mat red
Podložka na cvičenie – materiál: NBR, farba červená, rozmery 180×61×1.5cm (D׊×H)

20,90 € bez DPH 17,42 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: SPTkn1333
Sharp Shape Microfibre travel mat Spiritual - Podložka na jogu Varianty
Sharp Shape Microfibre travel mat Spiritual
Podložka na jogu – materiál: mikrovláknová, hmotnosť 900g, rozmery 182×61×0.1cm (D׊×H)

36,90 € bez DPH 30,75 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTss0107
Sharp Shape ECO Yoga mat Asana
Podložka na jogu – materiál: mikrovláknová, v balení aj popruh, hmotnosť 2500g, rozmery 178×61×0.35cm (D׊×H)

43,90 € bez DPH 36,58 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTss0073
Lifefit Yoga mat exclusiv plus tyrkysová - Podložka na cvičenie Varianty
Lifefit Yoga mat exclusiv plus tyrkysová
Podložka na cvičenie – materiál: NBR, farba tyrkysová, rozmery 180×58×1.5cm (D׊×H)

20,90 € bez DPH 17,42 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: SPT2013
Lifefit Yoga mat exclusiv plus ružová - Podložka na cvičenie Varianty
Lifefit Yoga mat exclusiv plus ružová
Podložka na cvičenie – materiál: NBR, farba ružová, rozmery 180×58×1.5cm (D׊×H)

20,90 € bez DPH 17,42 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPT2012
Sissel Gym Mat sivá - Podložka na cvičenie Varianty
Sissel Gym Mat sivá
Podložka na cvičenie – materiál: NBR, farba sivá, rozmery 180×60×1.5cm (D׊×H)

48,90 € bez DPH 40,75 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPT6699
LifeFit Slimfit gymnastická čierna - Podložka na cvičenie Varianty
LifeFit Slimfit gymnastická čierna
Podložka na cvičenie – jogová, materiál: NBR, farba čierna, rozmery 173×58×0.4cm (D׊×H)

12,90 € bez DPH 10,75 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: SPTrul050
Lifefit Slimfit Plus gymnastická svetloružová - Podložka na cvičenie Varianty
Lifefit Slimfit Plus gymnastická svetloružová
Podložka na cvičenie – jogová, materiál: NBR, farba ružová, rozmery 173×58×0.6cm (D׊×H)

13,90 € bez DPH 11,58 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: SPTms0165
LifeFit Slimfit gymnastická svetlo ružová - Podložka na cvičenie Varianty
LifeFit Slimfit gymnastická svetlo ružová
Podložka na cvičenie – materiál: NBR, farba ružová, rozmery 173×58×0.4cm (D׊×H)

10 € bez DPH 8,33 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: SPT4345
Sharp Shape Mat blue - Podložka na cvičenie Varianty
Sharp Shape Mat blue
Podložka na cvičenie – materiál: NBR, farba modrá, rozmery 180×61×1.5cm (D׊×H)

20,90 € bez DPH 17,42 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: SPTkn1332
Lifefit Yoga Mat Exkluziv plus čierna - Podložka na cvičenie Varianty
Lifefit Yoga Mat Exkluziv plus čierna
Podložka na cvičenie – materiál: NBR, farba čierna, rozmery 180×58×1.5cm (D׊×H)

20,90 € bez DPH 17,42 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: SPTrul056
LifeFit Slimfit Plus gymnastická čierna - Podložka na cvičenie Varianty
LifeFit Slimfit Plus gymnastická čierna
Podložka na cvičenie – jogová, materiál: NBR, farba čierna, rozmery 173×58×0.6cm (D׊×H)

15,90 € bez DPH 13,25 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: SPTrul053
LifeFit Slimfit Plus gymnastická svetlo zelená - Podložka na cvičenie Varianty
LifeFit Slimfit Plus gymnastická svetlo zelená
Podložka na cvičenie – jogová, materiál: NBR, farba zelená, rozmery 173×58×0.6cm (D׊×H)

13,90 € bez DPH 11,58 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: SPTms0163
Lifefit Yoga Mat Exkluziv čierna
Podložka na cvičenie – materiál: NBR, rozmery 100×58×1cm (D׊×H)

20,90 € bez DPH 17,42 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTrul059
Stormred Yoga mat 8 Black
Podložka na cvičenie – protišmyková a umývateľná, materiál: TPE, farba čierna, rozmery 183×61×0.8cm (D׊×H)

25,90 € bez DPH 21,58 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTstorm042
Sharp Shape PU Yoga mat Blossom
Podložka na jogu – materiál: gumená, farba: červená, hmotnosť 3.1kg, rozmery 185×68×0.4cm (D׊×H)

47,90 € bez DPH 39,92 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTss0111
Sissel Yoga Mat podložka, modrá - Podložka na jogu
Varianty
Sissel Yoga Mat podložka, modrá
Podložka na jogu – materiál: PVC, farba: modrá, rozmery 180×60×0.4cm (D׊×H)

28,90 € bez DPH 24,08 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPT6704
Sharp Shape Microfibre travel mat Crystal - Podložka na jogu Varianty
Sharp Shape Microfibre travel mat Crystal
Podložka na jogu – materiál: mikrovláknová, rozmery 182×61×0.1cm (D׊×H)

40,90 € bez DPH 34,08 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTss0110
Sharp Shape ECO Yoga mat Flamingo
Podložka na jogu – materiál: mikrovláknová, viacfarebné vyhotovenie, hmotnosť 2.5kg, rozmery 178×61×0.35cm (D׊×H)

35,90 € bez DPH 29,92 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTsh456
Sharp Shape ECO Yoga mat Unicorn
Podložka na jogu – materiál: mikrovláknová, v balení aj popruh, hmotnosť 2500g, rozmery 178×61×0.35cm (D׊×H)

43,90 € bez DPH 36,58 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTss0077
Sharp Shape PU Yoga mat Flower
Podložka na jogu – materiál: gumená, rozmery 185×68×0.4cm (D׊×H)

59,90 € bez DPH 49,92 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTss0113

Podložky na cvičenie

fitnessTRX závesný systém (TIPY A TRIKY) ​​​​ TRX cviky zlepšujú kondíciu, spevnia stred tela, posilňujú svaly a spaľujú tuky. Ešte ste TRX...
Guma na cvičenie, tiež odporová guma či expandér, je šikovným pomocníkom pri domácom cvičení, s ktorým...
Prinášame vám skvelé tipy na domáce cvičenie, ako je joga, strečing aj posilňovanie, s ktorými si...
fitnessAko na cvičenie na hrazde? (NÁVOD) Cvičenie na hrazde nie je len záležitosťou posilňovní, trénovať na nej môžeme aj v pohodlí domova...
Ako začať cvičiť doma? Ide to lacno, účinne a bez nutnosti opustiť svoju izbu. V článku vám poradíme...
Viete, aký šport si vybrať, aby ste v lete zhodili pár kíl? A aké pri športovaní dodržiavať zásady?...
Viac článkov Všetky články

Podložky na cvičenie

V kategórii Podložky na cvičenie máme práve teraz na Alza.sk celkom 267 produktov.

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné podložky na cvičenie Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie podložky na cvičenie Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie podložky na cvičenie Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii podložky na cvičenie recenzie

P-DC1-WEB11
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií