55" Samsung UE55M70H
Television - SMART, 139cm, 4K Ultra HD, 50 / 60Hz (50Hz), Mini LED, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 1× USB, CI+, WiFi, Bluetooth, game mode, voice control, Tizen OS, VESA 200×200, 20 W speaker(s), DTS Digital Surround, F
Price with Cashback
Add to list
55" Samsung UE55M70H 549 € Expected June 2026
55" Samsung UE55M70H
Diagonal
55 " (139.7 cm)
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
Mini LED
Screen size and resolution
Diagonal
55 " (139.7 cm)
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
Mini LED
TV depth
7.66 cm
TV weight
10 kg
Height without stand
Depth without stand
7.66 cm
Package height
81 cm
Package weight
14.5 kg
Colour
Black, Silver
Energy efficiency class in SDR mode
F
Standby consumption
0.5 W
Maximum power consumption
125 W
Typical power consumption
77 W
There are no posts in this discussion.
Accessories for 55" Samsung UE55M70H
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 55" Samsung UE55M70H
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 55" Samsung UE55M70H
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 55" Samsung UE55M70H
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 55" Samsung UE55M70H