100" Hisense 100DM66E
Large-Format Display 4K Ultra HD 3840 × 2160, VA, 16:9, 8 ms, 60Hz, Without image synchronisation, 8bit, 500 cd/m2, 500:1 contrast, HDMI and DisplayPort, WiFi, headphone output, speakers, VESA, Power Delivery up to 450 W
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store. Watch Availability
Add to list
100" Hisense 100DM66E 4,589 € Currently Unavailable
100" Hisense 100DM66E
Specifications
Compare
Diagonal
100" (254 cm)
Resolution Type
4K Ultra HD
Resolution
3840 × 2160
Construction
Straight
Panel technology
LCD
Display diagonal and resolution
Diagonal
100" (254 cm)
Resolution Type
4K Ultra HD
Resolution
3840 × 2160
Construction
Straight
Panel and screen technology
Panel technology
LCD
Panel type
VA
Refresh rate
60 Hz
Response time
8 ms
Maximum brightness
500 cd/m2
Native contrast
Surface display
Matte
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type
Standard
Aspect Ratio
16:9
Colour gamut
Adobe RGB
65.7 %
sRGB
90 %
Colour
Colour
Black
Dimensions and weight
Width
Height
Depth
8.65 cm
Weight
58.7 kg
VESA mounting
Power outlet type
Country
Austria, Croatia, Czechia, France, Germany, Hungary, Poland, Romania, Russia, Slovakia, Slovenia
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode
G
Energy consumption in SDR mode
396 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
399 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode
G
More Specifications
Note:
There are no posts in this discussion.
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 100" Hisense 100DM66E
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 100" Hisense 100DM66E
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 100" Hisense 100DM66E
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 100" Hisense 100DM66E