34" LG UltraWide 34U650A-B
5 1 rating
Monitor - IPS, curved, Ultra Wide QHD 3400 × 1440 (21:9), 100 Hz, matte display, 10 bit, 5 ms, Adaptive-Sync, adjustable height, Power Delivery max. 96 W, speakers, HDMI, USB-C and DisplayPort, USB, USB-C and RJ-45 (LAN) data interface, VESA
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store.
34" LG UltraWide 34U650A-B 432.90 € Unsealed - in stock 1 pcs
Buy
34" LG UltraWide 34U650A-B
34" LG UltraWide 34U650A-B is an almost new item, in perfect condition, and comes with a full warranty. However, someone opened the original packaging before you. Why? It could have been an unwanted gift. For detailed information, click here.
Specifications
Compare
Diagonal
34" (86.36 cm)
Resolution Type
Ultra Wide QHD
Resolution
3400 × 1440
Construction
Angled
Panel technology
LCD
Power outlet type
Country
Austria, Croatia, Czechia, France, Germany, Hungary, Poland, Romania, Russia, Slovakia, Slovenia
Display diagonal and resolution
Diagonal
34" (86.36 cm)
Resolution Type
Ultra Wide QHD
Resolution
3400 × 1440
Construction
Angled
Panel and screen technology
Panel technology
LCD
Panel type
IPS
Refresh rate
100 Hz
Response time
5 ms
Maximum brightness
300 cd/m2
Native contrast
Surface display
Matte
Technology
Adaptive-Sync
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type
Widescreen
Aspect Ratio
21:9
Connection
Graphical user interface
DisplayPort, HDMI, USB-C
Graphical user interface (GUI) standards
DisplayPort 1.4, HDMI 2.0
Data interface
RJ-45 (LAN), USB, USB-C
Data interface standards
USB 3.2 Gen 2
Audio interface
3.5mm IR connector
HDMI
2 ×
DisplayPort
1 ×
USB-C
1 ×
USB 3.2 Gen 2
3 ×
USB
3 ×
Colour gamut
Adobe RGB
78 %
sRGB
99 %
Colour
Colour
Black
Dimensions and weight
Width
Height
Depth
23 cm
Weight
10.1 kg
VESA mounting
Packaging
Cables included
DisplayPort, HDMI, USB-C
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode
F
Energy consumption in SDR mode
30 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
46 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode
G
Standby consumption
0.5 W
Maximum power consumption
43 W
Typical power consumption
27 W