Dobrý den, tiskárna mi hlásí nutnost vyměnit TONER. Ale tiskne stále pěkně. To mne překvapuje. Nyní již nelze na tiskárně vůbec tisknout. Poslední dva papíry vylezly potištěné pěkně. Lze tiskárnu nějakým resetem donutit dál tisknout? Díky za rdy a tipy.


