Lenovo IdeaPad Yoga 510-14ISK White
Tablet PC - Intel Pentium Dual Core 4405U Skylake, multitouch 14" 1366x768 IPS, RAM 4GB, Intel HD Graphics 510, HDD 500GB 5400 RPM HDD, WiFi 802.11ac, Bluetooth 4.0, HD webcam, Windows 10 Home 64bit
The product is localised for SK
Code:  NT301w3e2 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
Lenovo IdeaPad Yoga 510-14ISK White Discontinued
Specifications
Size of operational RAM
4 GB
Processor frequency
2.1 GHz (2,100 MHz)
Display size
14"
Storage capacity (total)
500 GB
Equipment
Memory Card Reader, Operating system, Touch display
Processor
Processor type
Intel Pentium
Processor frequency
2.1 GHz (2,100 MHz)
Cache processor
2 MB
Memory
Size of operational RAM
4 GB
GPU series/model
Graphics card series
Intel
Storage capacity (total)
500 GB
Equipment
Width
336.4 mm
Depth
232 mm