AlzaPlus+ sport MPLA292425

Krokomery

Zobraziť katalóg
Cena
-
Dostupnosť
Stav tovaru
Určenie
Dámske
(5)
Unisex
(31)
Detské
(14)
Kompatibilný OS
Android
(43)
IOS
(49)
Android s GMS
(7)
Farba ramienka
Čierna
(20)
Biela
(2)
Zlatá
(2)
Béžová
(4)
Ružová
(7)
Sivá
(2)
Modrá
(2)
Zelená
(7)
Fialová
(2)
Červená
(1)
Materiál remienka
Nehrdzavejúca oceľ
(1)
Guma
(2)
Silikón
(37)
Plast
(7)
Polyuretán
(3)
Športové aktivity
Chôdza
(45)
Cyklistika
(32)
Beh
(30)
Fitness
(27)
Plávanie
(25)
Funkcia merania športu
Krokomer
(50)
Tepová frekvencia
(37)
Vzdialenosti
(37)
Rýchlosť
(28)
Výpočet kalórií
(28)
Najnovšie objednávky

Krokomer je inteligentný náramok, ktorý meria vaše pohybové aktivity. Využívajú ho nielen športovci, ale aj ľudia so sedavým zamestnaním, pretože ich motivuje k pohybu. Vyrába sa v mnohých verziách a výnimkou nie je ani krokomer na ruku pre seniorov. Zistite, aké krokomery sú v ponuke a ako ako si vybrať ten najlepší pre vás.

Pokračovať

Vyberte si krokomer (pedometer) podľa účelu použitia a ceny

Ak zháňate krokomer, čiže pedometer, rozhodnite sa, či vám postačí lacnejší, ktorý bude napríklad len počítať kroky a merať tep, alebo si radšej vyberiete pokročilejší model. Ten vám navyše zmeria aj prejdenú vzdialenosť alebo postráži spánok. Náramkový krokomer na ruku zaručuje pohodlie a dostupnosť údajov o vašej pohybovej aktivite pri akejkoľvek činnosti.

Chcete lacnejší krokomer?

Lacnejší krokomer zvyčajne dokáže prepínať medzi dvoma módami. V dennom móde počíta kroky a telesné aktivity. Keď sa prepne do nočného módu, monitoruje váš spánok. Tieto funkcie vám dokážu poskytnúť prehľad o celom dni. Lacný krokomer na ruku ponúka základné funkcie a ovládanie, takže je ideálny pre seniorov.

 • Nízka obstarávacia cena.
 • Zvládne monitorovať aj spánok.
 • Nepodporuje toľko športov ako lepší pedometer.

Krokomer v strednej cenovej relácii

Ak chcete zvoliť zlatú strednú cestu a nepotrebujete špičkový model, vyberte si krokomer alias pedometer, ktorý možno prepojiť s mobilným telefónom. Zvládne sa napojiť aj na iné vybavenie, ktorým je napríklad hrudný pás. Takýto merač krokov mnohokrát zvládne aj meranie tepovej frekvencie pomocou senzora s infračerveným svetlom.

 • Dokáže lepšie merať tep.
 • Pomer cena/výkon je veľmi vysoký.
 • Stále to však nie je najpresnejší krokomer a môže vytvárať odchýlky.

Najdrahší krokomer pre náročných

Ten úplne najdrahší krokomer má zvyčajne dotykový displej, je vodotesný do hĺbky desiatok metrov a využijete ho takmer pri každom športe. Dokáže samozrejme vypočítať aj spálené kalórie, analyzovať spánok a zmerať tep.

 • Podporuje až 100 rôznych športov.
 • Vodotesnosť do desiatok metrov.
 • Vysoká obstarávacia cena.

Zorientujte sa aj v ďalších parametroch a vyberte si ten najlepší pedometer

Pedometer si vyberajte aj podľa prostredia, kde ho chcete používať. Pri vodných športoch bude nevyhnutná vodotesnosť. Na outdoorové aktivity sa potom hodí prachotesnosť. Horolezci zas využijú krokomer s GPS alebo výškomerom.

Krokomery – presnosť merania je dôležitá

Krokomery môžu merať počet krokov dvoma spôsobmi. Prvou je 2D metóda, ktorá sa používa pri lacnejších modeloch. 3D krokomer meria počet krokov v troch rovinách a preto nezapočítava napríklad natriasanie auta na hrboľoch.

Ak si chcete overiť, ako presne vaše počítadlo krokov meria, môžete skúsiť chvíľu počítať kroky individuálne. Pri 100 krokoch by odchýlka modelu nemala byť vyššia ako 5 krokov.

Pokročilejší pedometer má nižšiu výdrž batérie

Jednoduchý pedometer, ktorý sa nepripája k telefónu, vydrží nabitý mesiace alebo dokonca rok, v závislosti od vašej doby používania. Pokročilejší pedometer alebo inteligentné hodinky bude potrebné dobíjať aspoň raz týždenne.

Krokomery na displeji prehľadne zobrazia namerané hodnoty

Najlepšiu viditeľnosť aj na slnku zaistia krokomery s podsvieteným displejom. Ešte lepšie sú potom krokomery s dotykovým displejom OLED. Štýlovou vychytávkou môže byť obrazovka, ktorá sa rozsvieti mávnutím ruky.

i

Krokomer na ruku ako hodinky – prečo nie?

Krokomer na ruku nielen pekne vyzerá, ale funguje aj ako hodinky. Okrem toho má množstvo ďalších inteligentných funkcií. Na bežné zistenie času vám stačí jednoduchý digitálny pedometer.

Plavci pozor – ako veľmi vodoodolný krokomer budete potrebovať?

Vodoodolnosť krokomeru sa meria buď v metroch, alebo stopách. Stupňuje sa podľa účelu použitia, a to od náhodného kontaktu s vodou cez plávanie, šnorchlovanie, potápanie v malých hĺbkach až po profesionálne použitie.

 • Odolnosť do 30 m stačí pri sprchovaní alebo daždi.
 • Dĺžka do 50 m sa hodí pre každého plavca.
 • Dĺžka do 100 m je ideálna na šnorchlovanie.
 • Dlhšia ako 100 m je vhodná pre potápačov.

Prachotesný krokomer na ruku sa vám bude hodiť, ak radi venujete čas nielen outdoorovým športom. Odolnosť voči prachu sa čísluje na stupnici od 0 do 6.
Zatiaľ čo nula neochráni vôbec, šiesty stupeň poskytuje najvyššiu ochranu.

Ako si vybrať krokomer na ruku, aby perfektne sadol?

Krokomer na ruku je potrebné vybrať tak, aby vám vyhovoval ako materiál náramku, tak aj veľkosť ciferníka.

 • S veľkosťou náramku si nemusíte lámať hlavu, dá sa ľubovoľne nastaviť.
 • Vyberte si počítadlo krokov vo farbe, ktorá sa vám páči. Aj tá ovplyvní váš pocit pohodlia.
 • Zvoľte podometer s takým displejom, aby spĺňal funkčné aj dizajnové požiadavky.

i

Krokomer na fitness a iné športy by mal byť čo najľahší

Svoju rolu môže zohrávať aj hmotnosť krokomeru, nielen ak sa venujete fitness aktivitám alebo iným športom. Koniec koncov, je pohodlnejšie, keď máte na ruke ľahký krokomer, ktorý takmer necítite.

Materiál náramku

Takmer každý spoľahlivý krokomer sa nosí na ruke ako hodinky. Použitý materiál sa však môže líšiť. Najčastejšie sa používajú gumové, silikónové alebo plátenné remienky. Výnimkou nie sú ani kovové náramkové krokomery.

 • Gumové a silikónové náramky neabsorbujú vodu, a preto sú vždy suché. Ľahšie sa však pretrhnú.
 • Plátenné náramky síce nasiaknu vodou, ale majú oveľa väčšiu odolnosť a priedušnosť.
 • Kovové náramky sa správajú podobne ako gumené, ale nezlomia sa tak ľahko.

Zapínanie náramku

Krokomery majú na remienku rôzne skobky. Niektoré typy majú malú skobku podobnú tej na opasku nohavíc, iné majú malý kolíček, ktorý sa zasunie do vybraného otvoru na druhej strane remienka.

Ak cítite, že vás pedometer príliš zväzuje, k dispozícii je aj krokomer na nohu. Pripína sa na nohavice alebo sa vkladá pod podrážku topánky. Môžete ho skúsiť nosiť na členku, ale nebudete vidieť displej a niektoré funkcie nemusia fungovať správne.

Ďalšie funkcie, ktorými vás pedometer prekvapí

Okrem merania počtu krokov ponúka pedometer aj ďalšie užitočné funkcie. Niektoré z nich vám spríjemnia plánovanie tréningov, iné zas uľahčia komunikáciu s priateľmi. Vyberte si podľa športových, zdravotných a inteligentných funkcií, ktoré vás prekvapia.

 • Športové funkcie dokážu rozlíšiť aj aktivity, ktoré vykonávate. Zmerajte si svoje tempo, vzdialenosť, prevýšenie alebo zaznamenávajte trasu. Poteší vás aj automatické spustenie aktivity, virtuálny tréner a omnoho viac.
 • Zdravotné funkcie vám pripomenú pohyb, dychové cvičenia či hydratáciu. Pedometer vám vypočíta prijaté kalórie, saturáciu kyslíka v krvi a okrem merania krvného tlaku alebo tepu zvládne zmerať aj vašu telesnú teplotu a úroveň stresu.
 • Inteligentné funkcie po pripojení k telefónu ovládajú volania, oznámenia a vyhľadávanie telefónu. Na hodinkách sa prehráva hudba a na telefóne sa ovláda prehrávač. Zobrazujú predpoveď počasia a sledujú vašu polohu.

Ako funguje krokomer v mobile?

Aj najlacnejší krokomer obvykle prepojíte so smartfónom prostredníctvom aplikácie od výrobcu. Pri výbere dajte pozor na kompatibilitu – či vami vybratý krokomer podporuje OS Android, iOS alebo dokonca oboje.

i

Budú k dispozícii aplikácie na stiahnutie pre váš krokomer zdarma?

Takmer každý krokomer ponúka aplikácie na stiahnutie a spojenie s vlastnou aplikáciou v cene. Pokročilé modely potom spojíte aj so športovými asistentmi, ako je Runkeeper alebo Runtastic.

Krokomer na ruku pre seniorov – radosť z pohybu

Krokomer na ruku pre seniorov by mal mať väčší displej a jednoduchšie ovládanie, pretože nie každý bude používať mobilnú aplikáciu. Zároveň postačia len základné funkcie. Hodinky s krokomerom pre seniorov sú skvelou voľbou.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Fitness náramok – pre mužov aj ženy, s ovládaním v češtine, AMOLED displej, dotykový displej, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, ovládanie prehrávača hudby v mobile a režim spánku/nerušiť, vodoodolnosť Vodotesné 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 384 h, materiál puzdra ostatné kovy
44,90 €

2.
Xiaomi Smart Band 7 Na sklade > 5 ks
Fitness náramok – pre mužov aj ženy, s ovládaním v češtine, AMOLED displej, dotykový displej, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, hľadanie mobilu, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť a always On Display, vhodný na beh, cyklistiku, jógu, plávanie, vodoodolnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 336 h, materiál puzdra silikón
32,90 €

3.
Fitness náramok – pre mužov aj ženy, s ovládaním v češtine, TFT displej, dotykový displej, telefonovanie z hodiniek cez spárovaný telefón (v dosahu Bluetooth), meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, hľadanie mobilu, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť a always On Display, vhodný na, cyklistiku, vodoodolnosť Vodotesné 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 336 h, materiál puzdra plast
23,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
50 položiek
Ľudová voľba Lacné, ale dobre hodnotené
Xiaomi Smart Band 8 Graphite Black - Fitness náramok Varianty
4,6 57×
Xiaomi Smart Band 8 Graphite Black
Fitness náramok – pre mužov aj ženy, s ovládaním v češtine, AMOLED displej, dotykový displej, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, ovládanie prehrávača hudby v mobile a režim spánku/nerušiť, vodoodolnosť Vodotesné 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 384 h, materiál puzdra ostatné kovy
44,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: XI7000e1
Zlatá stredná cesta Dobrý pomer cena/výkon
Huawei Watch Fit SE Nebula Pink - Fitness náramok Varianty
4,5
Huawei Watch Fit SE Nebula Pink
Fitness náramok – dámske, s ovládaním v češtine, AMOLED displej, GPS, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, hľadanie mobilu, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, vlastné ciferníky a always On Display, vhodný na beh, cyklistiku, jógu, plávanie, vodoodolnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 216 h, detekcia zloženia, materiál puzdra plast
Zľavnené -4 %
76,90 € 79,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: HU8057s2
Zlatá stredná cesta Dobrý pomer cena/výkon
Huawei Watch Fit SE Forest Green - Fitness náramok Varianty
4,5
Huawei Watch Fit SE Forest Green
Fitness náramok – pre mužov aj ženy, s ovládaním v češtine, AMOLED displej, GPS, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, hľadanie mobilu, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, vlastné ciferníky a always On Display, vhodný na beh, cyklistiku, jógu, plávanie, vodoodolnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 216 h, detekcia zloženia, materiál puzdra plast
Zľavnené -4 %
76,90 € 79,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: HU8057s3
Pre náročných Kvalita bez kompromisov
3,0
Garmin vivosmart5 Black (veľkosť L)
Fitness náramok – pre mužov aj ženy, s ovládaním v češtine, OLED displej, dotykový displej, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, hľadanie mobilu, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia a režim spánku/nerušiť, vhodný na beh, cyklistiku, jógu, plávanie, vodoodolnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 168 h, materiál puzdra plast
128,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PPviv5s5
3,4 96×
Niceboy X-fit Plus
Fitness náramok – pre mužov aj ženy, OLED displej, meranie tepu, monitoring spánku, tlakomer, krokomer, hľadanie mobilu, vodoodolnosť IP67, max. výdrž batérie 240 h, materiál puzdra hliník
15,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: ncbxfplus
4,6 197×
Xiaomi Smart Band 7
Fitness náramok – pre mužov aj ženy, s ovládaním v češtine, AMOLED displej, dotykový displej, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, hľadanie mobilu, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť a always On Display, vhodný na beh, cyklistiku, jógu, plávanie, vodoodolnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 336 h, materiál puzdra silikón
32,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: XI7000a
HUAWEI Band 8 Midnight Black - Fitness náramok Varianty
4,4 42×
HUAWEI Band 8 Midnight Black
Fitness náramok – pre mužov aj ženy, s ovládaním v češtine, AMOLED displej, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, hľadanie mobilu, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, vlastné ciferníky a uľahčenie pre hendikepovaných, vhodný na beh, cyklistiku, jógu, plávanie, vodoodolnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 336 h, materiál puzdra silikón
48,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: HUB8b1
Xiaomi Smart Band 8 Active Black - Fitness náramok Varianty
4,5
Xiaomi Smart Band 8 Active Black
Fitness náramok – pre mužov aj ženy, s ovládaním v češtine, TFT displej, dotykový displej, telefonovanie z hodiniek cez spárovaný telefón (v dosahu Bluetooth), meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, hľadanie mobilu, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť a always On Display, vhodný na, cyklistiku, vodoodolnosť Vodotesné 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 336 h, materiál puzdra plast
23,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: XI7000f2
Xiaomi Smart Band 8 Champagne Gold - Fitness náramok Varianty
4,6 57×
Xiaomi Smart Band 8 Champagne Gold
Fitness náramok – pre mužov aj ženy, s ovládaním v češtine, AMOLED displej, dotykový displej, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, ovládanie prehrávača hudby v mobile a režim spánku/nerušiť, vodoodolnosť Vodotesné 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 384 h, materiál puzdra ostatné kovy
44,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: XI7000e2
Xiaomi Redmi Smart Band 2 GL Black - Fitness náramok Varianty
4,5 34×
Xiaomi Redmi Smart Band 2 GL Black
Fitness náramok – pre mužov aj ženy, s ovládaním v češtine, TFT displej, dotykový displej, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, hľadanie mobilu, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť a always On Display, vhodný na beh, cyklistiku, golf, plávanie, vodoodolnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 336 h, materiál puzdra plast
24,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: XIRedS2b2
HUAWEI Band 8 Sakura Pink - Fitness náramok Varianty
4,4 42×
HUAWEI Band 8 Sakura Pink
Fitness náramok – pre mužov aj ženy, s ovládaním v češtine, AMOLED displej, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, hľadanie mobilu, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, vlastné ciferníky a uľahčenie pre hendikepovaných, vhodný na beh, cyklistiku, jógu, plávanie, vodoodolnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 336 h, materiál puzdra silikón
48,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: HUB8b2
Xiaomi Smart Band 8 Active Pink - Fitness náramok Varianty
4,5
Xiaomi Smart Band 8 Active Pink
Fitness náramok – pre mužov aj ženy, s ovládaním v češtine, TFT displej, dotykový displej, telefonovanie z hodiniek cez spárovaný telefón (v dosahu Bluetooth), meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, hľadanie mobilu, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť a always On Display, vhodný na, cyklistiku, vodoodolnosť Vodotesné 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 336 h, materiál puzdra plast
23,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: XI7000f1
Amazfit Band 7 Black - Fitness náramok Varianty
4,4 40×
Amazfit Band 7 Black
Fitness náramok – pre mužov aj ženy, s ovládaním v češtine, AMOLED displej, dotykový displej, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, hľadanie mobilu, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, vlastné ciferníky a always On Display, vhodný na beh, cyklistiku, jógu, golf, plávanie, vodoodolnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 672 h, materiál puzdra plast
46,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: XIgt402b1
Xiaomi Smart Band 7 Pro čierny - Fitness náramok Varianty
3,9 40×
Xiaomi Smart Band 7 Pro čierny
Fitness náramok – pre mužov aj ženy, s ovládaním v češtine, AMOLED displej, dotykový displej, GPS, meranie tepu, monitoring spánku, tlakomer, krokomer, oxymeter, hľadanie mobilu, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, vlastné ciferníky a always On Display, vhodný na beh, cyklistiku, jógu, vodoodolnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 288 h, materiál puzdra ostatné kovy
64,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: XI7000b1
HUAWEI Band 8 Emerald Green - Fitness náramok Varianty
4,4 42×
HUAWEI Band 8 Emerald Green
Fitness náramok – pre mužov aj ženy, s ovládaním v češtine, AMOLED displej, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, hľadanie mobilu, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, vlastné ciferníky a uľahčenie pre hendikepovaných, vhodný na beh, cyklistiku, jógu, plávanie, vodoodolnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 336 h, materiál puzdra silikón
48,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: HUB8b3
4,7 15×
Garmin vívofit junior3 Pink
Fitness náramok – detské, transflektívny MIP displej, monitoring spánku, krokomer, vodoodolnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 8760 h
81,90 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: HUGjr301
Xiaomi Smart Band 7 Pro biely - Fitness náramok Varianty
3,9 40×
Xiaomi Smart Band 7 Pro biely
Fitness náramok – pre mužov aj ženy, s ovládaním v češtine, AMOLED displej, dotykový displej, GPS, meranie tepu, monitoring spánku, tlakomer, krokomer, oxymeter, hľadanie mobilu, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, vlastné ciferníky a always On Display, vhodný na beh, cyklistiku, jógu, vodoodolnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 288 h, materiál puzdra ostatné kovy
69,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: XI7000b2
4,7 15×
Garmin vívofit junior3 Black Panther
Fitness náramok – detské, transflektívny MIP displej, monitoring spánku, krokomer, max. výdrž batérie 8760 h
81,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: HUGjr303
Amazfit Band 7 Pink - Fitness náramok Varianty
4,4 40×
Amazfit Band 7 Pink
Fitness náramok – dámske, s ovládaním v češtine, AMOLED displej, dotykový displej, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, hľadanie mobilu, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, vlastné ciferníky a always On Display, vhodný na beh, cyklistiku, jógu, golf, plávanie, vodoodolnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 672 h, materiál puzdra plast
46,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: XIgt402b3
Xiaomi Redmi Smart Band 2 GL Ivory - Fitness náramok Varianty
4,5 34×
Xiaomi Redmi Smart Band 2 GL Ivory
Fitness náramok – pre mužov aj ženy, s ovládaním v češtine, TFT displej, dotykový displej, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, hľadanie mobilu, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť a always On Display, vhodný na beh, cyklistiku, golf, plávanie, vodoodolnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 336 h, materiál puzdra plast
26,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: XIRedS2b1
Garmin vivosmart5 Black (veľkosť S/M) - Fitness náramok Varianty
4,1
Garmin vivosmart5 Black (veľkosť S/M)
Fitness náramok – pre mužov aj ženy, s ovládaním v češtine, OLED displej, dotykový displej, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, hľadanie mobilu, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia a režim spánku/nerušiť, vhodný na beh, cyklistiku, jógu, plávanie, vodoodolnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 168 h, materiál puzdra plast
136,90 €
Na sklade 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PPviv5s1
Honor Band 7 Coral Pink - Fitness náramok Varianty
4,4 41×
Honor Band 7 Coral Pink
Fitness náramok – dámske, s ovládaním v češtine, AMOLED displej, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, hľadanie mobilu, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, vlastné ciferníky a always On Display, vhodný na beh, cyklistiku, jógu, plávanie, vodoodolnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 336 h, materiál puzdra plast
52,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: HONb007b2
Amazfit Band 7 Beige - Fitness náramok Varianty
4,4 40×
Amazfit Band 7 Beige
Fitness náramok – pre mužov aj ženy, s ovládaním v češtine, AMOLED displej, dotykový displej, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, hľadanie mobilu, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, vlastné ciferníky a always On Display, vhodný na beh, cyklistiku, jógu, golf, plávanie, vodoodolnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 672 h, materiál puzdra plast
46,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: XIgt402b2
Garmin vivosmart5 Mint (veľkosť S/M) - Fitness náramok Varianty
4,1
Garmin vivosmart5 Mint (veľkosť S/M)
Fitness náramok – pre mužov aj ženy, s ovládaním v češtine, OLED displej, dotykový displej, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, hľadanie mobilu, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia a režim spánku/nerušiť, vhodný na beh, cyklistiku, jógu, plávanie, vodoodolnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 168 h, materiál puzdra plast
128,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PPviv5s3

Krokomery

mobilné telefónyOchranné sklo Corning Gorilla Glass – najnovšia verzia, typy, pôvod Čím ďalej známejšie a čím ďalej rozšírenejšie. To je ochranné sklo Corning Gorilla Glass, ktoré zvyšuje odolnosť inteligentných telefónov, nositeľnej elektroniky a celého radu ďalších produktov.
Navigácia na bicykel? Dnes už nič neobvyklé. Zaujímavou možnosťou je napr. Mio Cyclo Discover Connect, ktorá vám ukáže nielen cestu, ale aj zaujímavé miesta pozdĺž trasy.
Tretia generácia populárnych inteligentných hodiniek spoločnosti Fitbit prináša všetko, čo by si bežný používateľ mohol želať. Výnimkou nie je ani rozumná cenovka, ktorá už určite nalákala nejedného zákazníka. Ako ale dopadli reálne testy a v čom výrobca urobil chybu?...
Apple WatchAko funguje sledovanie spánku na Apple Watch? Viete vôbec o tom, že od roku 2020 dokážu hodinky Apple Watch úplne automaticky merať dĺžku spánku? Čo je potrebné nastaviť na hodinkách Apple Watch, aby vás ráno budili príjemnými vibráciami?
Prečítajte si, ako Apple Watch merajú elektrokardiogram (EKG), a pozrite sa na pár rád, ako dosiahnuť presnejšie meranie. Tiež vás v článku zoznámime s tým, ktoré Apple Watch vlastne meranie EKG podporujú. 
Pripravili sme pre vás zoznam najlepších fitness náramkov, ktoré dnes nájdete na trhu. Zaujmú niektoré z nich aj vás?
Viac článkov Všetky články

Krokomery

V kategórii Krokomery máme práve teraz na Alza.sk celkom 50 produktov.
Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné krokomery Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie krokomery Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie krokomery Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii krokomery recenzie
P-DC1-WEB19
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií