Concept prémiový servis

Vysávače

Zobraziť katalóg
Cena
-
Dostupnosť
Stav tovaru
Typ povrchu
Na všetky druhy podláh
(675)
Na koberce
(526)
Na mäkké povrchy
(249)
Na čalúnenie
(245)
Určenie
Pre alergikov
(162)
Na zvieracie chlpy
(293)
Antibakteriálny
(92)
Typ upratovania
Vysávanie
(19)
Utieranie
(261)
Mokré čistenie
(248)
Suché čistenie
(389)
Hmotnosť
0,16 kg
16 kg
-
Typ vysávača
Bezvreckový
(388)
Tyčový
(259)
Robotický
(200)
Vreckový
(161)
2 v 1
(147)
Objem
0,2 l
45 l
-
Hlučnosť
50 dB
750 dB
-
Typ filtra
High Efficiency filter
(52)
Mikrofilter
(49)
Vodný filter
(23)
Príkon
8 W
2450 W
-
Typ napájania
Aku
(445)
S káblom
(230)
Mechanický
(11)
Farba
Antracitová
(1)
Azúrová
(4)
Biela
(216)
Bronzová
(3)
Čierna
(280)
Červená
(67)
Fialová
(14)
Grafit
(1)
Hnedá
(6)
Medená
(2)
Metalická
(1)
Modrá
(116)
Nehrdzavejúca oceľ
(6)
Oranžová
(15)
Petrolejová
(3)
Rose gold
(1)
Ružová
(4)
Strieborná
(30)
Sivá
(81)
Tmavosivá
(2)
Tyrkysová
(7)
Viacfarebná
(1)
Vínová
(3)
Zelená
(28)
Zlatá
(10)
Žltá
(30)

Vysávače patria medzi základné vybavenie každej domácnosti, a to či už máte drevené podlahy, alebo koberec. Pri výbere sa zamerajte predovšetkým na to, na aký účel chcete vysávač využívať, či požadujete model s vreckom, alebo bez neho a na základné parametre. Potrebujete poradiť? Prečítajte si viac.

Pokračovať

Aké vysávače nájdete v ponuke? Rozlišujeme 5 základných typov

Existujú rôzne vysávače, ktoré sa líšia spôsobom vysávania, konštrukciou, prevažujúcim účelom a ďalšími vlastnosťami.

 1. Klasické vysávače do domácnosti patria medzi najrozšírenejšie typy. Vyznačujú sa konštrukciou na kolieskach a dlhou sacou hubicou, s ktorou sa dostanete všade. Klasický elektrický vysávač sa hodí na upratovanie bežne znečistenej domácnosti.
 2. Ručné vysávače sú výbornými pomocníkmi na rýchle upratovanie, pretože si hravo poradia s vysatím rôznych odrobiniek, prachu či iných menších nečistôt. Ručný vysávač vám zaistí účinné a efektívne upratovanie.
 3. Tyčové vysávače sú typické tenkou konštrukciou, s ktorou je spojená obratnosť a skladnosť. Ak teda potrebujete vysávať menšie plochy a ťažko dostupné miesta, potom je pre vás ideálny práve vysávač tyčový.
 4. Robotické vysávače síce plne nenahradia manuálne vysávanie, ale oveľa ho oddialia, a tak sú vhodné na pravidelnú údržbu celej domácnosti. Robotický vysávač využijete obzvlášť vtedy, ak doma máte maznáčika.
 5. Priemyselné vysávače sa hodia predovšetkým do priemyselných hál, dielní či na stavby, kde je potrebný vyšší výkon a odolnejšia konštrukcia. Priemyselný vysávač si ľahko poradí so štrkom, pilinami, šponami, ale aj bahnom.
 6. Viacúčelové vysávače si hravo poradia ako so suchými nečistotami, tak aj s tekutinami, a to nielen z tvrdých podláh, ale aj z koberca. V niektorých variantoch dokonca zvládnu umývanie okien či parné čistenie.

Klasický domáci vysávač
Klasický elektrický vysávač

Tyčový a ručný mini vysávač
Tyčový a ručný vysávač

Robotické mini vysávače
Robotický vysávač do domácnosti

Priemyselný vysávač
Priemyselný vysávač

Potrebujete špeciálny vysávač na upratovanie konkrétnych nečistôt? Žiadny problém

Vysávače podľa použitia potešia každého, kto potrebuje vysávač na upratovanie konkrétnych nečistôt.

 • Vysávače na popol mávajú hliníkovú trubicu a odolnú kovovú nádobu, a to pre prípad, že by ste omylom vysali žeravý popol. Vysávač na popol môže byť malý ku krbu, ale aj veľký do dielne, garáže či haly.
 • Vysávače lístia ocení každý vlastník záhrady. Lístie sa po vysatí rozdrví a tento odpad sa zbiera do vaku. Vysávač na lístie si nasadíte pomocou nastaviteľného popruhu na rameno a môžete sa vrhnúť do vysávania.
 • Vysávače na zvieracie chlpy sú vhodné pre majiteľov domácich maznáčikov. Títo pomocníci si bez problémov poradia s akýmikoľvek chlpmi, a vy tak môžete udržiavať váš domov v dokonalej čistote.
 • Vysávače do auta sú veľmi kompaktné a poradia si s rýchlym upratovaním omrviniek, zvieracích chlpov a ďalších nečistôt v interiéri vozidla. Vysávač do auta je napájaný buď z autozásuvky, alebo akumulátorom.
 • Čističe okien sú výbornou alternatívou ku klasickému ručnému umývaniu. Fungujú na princípe vysávania špinavej vody, ktorá teda nikde nesteká. Vysávač na okná predstavuje jednoduché, rýchle a efektívne umývanie okien.
 • Parné vysávače využívajú na vysávanie horúcu paru, vďaka čomu dochádza k uvoľňovaniu aj hĺbkových nečistôt, ktoré sú následne s prebytočnou vodou odsaté. Hodia sa tak pre upratovanie väčších plôch či špecifických povrchov.
 • Vysávače do bazéna ocení každý, koho nebaví ručné vyberanie neporiadku z bazéna. Automatický bazénový vysávač si ľahko poradí so špinou aj lístím, ktoré sa nachádza na hladine aj dne bazéna, a to rýchlo a veľmi ľahko.
 • Vysávače na piliny sa hodia predovšetkým do drevárskeho priemyslu, kde dochádza k úniku veľkých nečistôt vo forme pilín a hoblín. Vysávač na piliny má odolnejšiu konštrukciu, ktorá si poradí s ostrými a veľkými kusmi dreva.

Elektrický vysávač na popol
Vysávač na popol

Malý vysávač na lístie
Vysávač na lístie

Vysávač na okná
Vysávač na okná

Vysávač do bazéna
Bazénový vysávač

Bezvreckový versus vreckový vysávač – aké sú (ne)výhody jednotlivých typov?

Pri výbere narazíte na možnosť zvoliť si bezvreckový, alebo vreckový vysávač s vreckom na jedno, alebo viac použití. Aké sú (ne)výhody jednotlivých typov?

Bezvreckové vysávače

Bezvreckové vysávače fungujú tak, že sú nečistoty vysávané do zbernej nádoby, alebo do vody. Pre alergikov, astmatikov či deti rozhodne odporúčame skôr vodné vysávače, ktoré sú oveľa hygienickejšie. Čím sa líšia vodné a multifunkčné vysávače a aké sú všeobecné výhody bezvreckových vysávačov?

 • Multifunkčné vysávače sú klasické vysávače, ktoré fungujú na princípe rotácie vzduchu v nádobke, ktorá pomocou odstredivej sily uvoľňuje aj tie najmenšie čiastočky. Cyklónové elektrické vysávače však nie sú príliš hygienické.
 • Vodné vysávače zbierajú nečistoty do nádoby s vodou, kde sa všetka špina prakticky ihneď rozpustí a potom ju len vylejete. Nevýhodou je nižší sací výkon a nutnosť častejšie vylievať vodu.
 • Odpadá nutnosť dokupovať vrecká
 • Pýšia sa stálym sacím výkon
 • Ich použitie je ekologickejšie
 • Hodia sa na mokré vysávanie
 • Vysypávanie nie je príliš hygienické
 • Musíte pravidelne myslieť na čistenie filtra

Vreckové vysávače

Vreckové vysávače sú menej ekologické. Jednorazové vrecúška sú najhygienickejším riešením, pretože zároveň slúžia ako filtre, a navyše nie ste v kontakte s prachom. Vrecká na viac použití už nie sú tak ideálne, pretože pri vysypávaní prichádzate do styku s nečistotami, navyše pri opakovanom používaní strácajú na kvalite.

 • Vrecká slúžia ako ďalšia filtrácia
 • Textilné nemusíte vysypávať vždy po vysávaní
 • V ponuke nájdete viac modelov
 • Nie je potrebná tak precízna údržba filtrov
 • Musíte mať stále v zásobe vrecúška
 • Plné vrecko znižuje výkon vysávača

Nekupujte vrecká do vysávača naslepo, prečítajte si nášho sprievodcu výberom vreciek.

Aký objem vrecka či nádoby by mal mať vysávač?

Objem zbernej nádoby má každý vysávač pomerne odlišný. Všeobecne však platí, že väčší objem umožňuje vysávať bez prerušenia kvôli vyprázdňovaniu nádoby či výmene vrecka. Objem vrecka však voľte nielen podľa veľkosti priestorov, ale aj podľa miery bežného znečistenia kobercov či podlahy a počtu členov domácnosti.

 • Vreckové vysávače mávajú väčší objem. Do 50 m2 využijete vrecko s objemom 2 – 2,5 l a do 100 m2 3 – 4 l vrecko.
 • Bezvreckové vysávače si vystačia s objemom nádoby 1,2 – 2 litre, pretože sa po každom vysatí vyprázdnia.

Sací výkon a príkon – 2 základné parametre pre výkonný vysávač

Ak hľadáte výkonný vysávač, začnite s tým, že si postrážite parametre, ako je sací výkon a príkon.

 1. Príkon vysávača sa pohybuje od jednotiek W až po 2 400 W a udáva, koľko vysávač do domácnosti spotrebuje elektrickej energie. Vyšší výkon teda znamená vyššiu spotrebu, ale na druhej strane aj lepší výkon.
 2. Sací výkon vysávača predstavuje cca 20 – 35 % príkonu a pohybuje sa medzi 600 a 2 500 W. Samozrejme záleží tiež na kvalitnej konštrukcii, vďaka ktorej nebudú nečistoty nikde unikať.

Vysávače – dostatočne dlhý prívodný kábel zaistí komfortné vysávanie

Aby bolo vysávanie čo najpohodlnejšie, myslite na dostatočne dlhú prívodnú šnúru – jej dĺžka sa pohybuje od 1,5 do 12 m. Dôležitejší je však akčný rádius, ktorý udáva dosah pri maximálnom využití kábla – líši sa od dĺžky, pretože sa doň započítava aj telo a trubica vysávača. Pohybuje sa od 2 do 15 metrov.

Na pohodlné vysávanie je dôležitá aj hmotnosť, ktorá sa odvíja od konštrukcie. Malé elektrické vysávače môžu mať iba 0,5 kg, tie priemyselné až 15 kg.

Ak vyberáte vysávač, energetický štítok obsahuje najdôležitejšie informácie

Vyberáte vysávač? Najdôležitejšie informácie nájdete na energetickom štítku, ktorý je umiestnený na vysávači.

 • Energetická trieda udáva pomer efektivity vysávania a spotreby. Rozlišuje sa trieda A (A+, A++ a A+++) až G s tým, že trieda A patrí medzi najúspornejšie. Vysávače sa už v nízkych triedach príliš nevyskytujú.
 • Ročná spotreba energie sa pohybuje medzi 16 – 40 kWh. Ide o položku v rádoch 3,8 eura, avšak pokiaľ investujete do úspornejšieho pomocníka, časom sa vám táto investícia vráti.
 • Trieda emisie prachu udáva, ako veľmi čistý vzduch vychádza z vysávača von. Kvalita filtrácie sa udáva triedami A až G – najúčinnejšie sú vysávače v triede A, ktoré zvládnu odfiltrovať 99,8 % prachu.
 • Účinnosť vysávania podlahy/koberca patrí medzi najdôležitejšie parametre, pretože ovplyvňuje výsledok vysávania. Opäť sa rozlišujú triedy A až G s tým, že v prípade kobercov budú tieto hodnoty väčšinou nižšie.
 • Hlučnosť ovplyvňuje najmä pohodlnosť používania. V ponuke nájdete naozaj veľmi tichý elektrický vysávač, ktorého hodnoty sa podľa typu pohybujú od 20 do 50 dB, ale tiež veľmi hlasné modely presahujúce 90 dB.

i

Nemáte priestor na skladovanie? Potom si kúpte malý vysávač

Ak máte malý priestor, v ktorom sa nenájde miesto na skladovanie väčšieho spotrebiča, kúpte si malý vysávač. Kompaktné rozmery automaticky neznamenajú nižší sací výkon či iné parametre. Stačí len pozorne sledovať energetický štítok a všetky dôležité parametre.

Kvalitnú filtráciu by mali mať aj bežné domáce vysávače: Býva 2, alebo 3-stupňová

Ak chcete vysávať efektívne, tak sa zamerajte na kvalitnú filtráciu, ktorú by mali mať aj bežné vysávače do domácnosti. Pokiaľ budú filtre nekvalitné, tak budete vysávať rovnaký prach stále dookola. Väčšinou sa rozlišujú tri stupne.

 1. Vrecko skvele funguje ako prvý filter, ktorý bráni tomu, že sa nečistoty dostanú do motora.
 2. Vstupný filter chráni taktiež motor vysávača a jeho výmena sa odporúča s každým novým vreckom.
 3. Výstupný filter je najdôležitejší. Stará sa o to, aby sa nečistoty nedostali späť do miestnosti.
  • Vysávače s HEPA filtrom patria medzi najpoužívanejšie a najdokonalejšie. Platí tu, že čím vyššie číslo je v názve filtra, tým sú lepšie. Alternatívou sú tiež EPA filtre, ktoré sú tiež vysoko účinné.
Skupina filtrov Trieda filtrácie Účinnosť (v %)
EPA E 10 min. 85
EPA E 11 min. 95
EPA E 12 min. 99,5
HEPA H 13 min. 99,95
HEPA H 14 min. 99,995

A ako je to s nabíjaním? V ponuke je ako elektrický vysávač, tak aj akumulátorový

Akumulátorové vysávače majú batériu (akumulátor), ktorý stačí nabiť a potom môžete spotrebič po určitý čas používať, a to bez nutnosti kábla. Čas nabíjania sa pohybuje v závislosti od modelu medzi 1 – 16 h, čas prevádzky potom 10 – 250 minút. Druhým typom je elektrický vysávač, teda klasický model, ktorý je napájaný sieťovo.

Ak sa rozhodnete pre akumulátorový vysávač, je dobré mať v zásobe druhú batériu, ktorú môžete využiť v prípade, že dôjde k vybitiu v nevhodnú chvíľu.

Príslušenstvo a prídavné nadstavce na vysávač z neho robia multifunkčného pomocníka

Príslušenstvo k vysávačom zahŕňa predovšetkým papierové a textilné vrecúška, náhradné filtre, batérie a vône. Neoddeliteľnou súčasťou sú však tiež prídavné nadstavce na vysávač, s ktorými dosiahnete maximálnu efektivitu upratovania.

 • Turbokefa je poháňaná nasávaným vzduchom. Výborne zachytí zvieracie chlpy a vlasy z kobercov.
 • Elektrická turbokefa má vlastný motor, a preto sa otáča stálou rýchlosťou a s veľkou silou.
 • Štrbinová hubica si poradí s úzkymi a zle dostupnými miestami, čím dosiahnete perfektnú čistotu.
 • Parketová hubica je šetrná a účinná voľba na upratovanie parketových, dlaždicových či plávajúcich podláh.
 • Hubica na čalúnenie je účinná pri čistení autosedačiek, sedacích súprav a ďalšieho čalúneného nábytku.
 • Kefový nadstavec sa hodí pre dôkladné čistenie kobercov, pretože sa dostane hlboko na vlákien.

i

Chcete pri kúpe vysávača ušetriť? V tom prípade sa pozrite do našej ponuky, kde nájdete ako vreckové, tak aj bezvreckové lacné vysávače v akcii. Ak si stále neviete dať rady, prečítajte si nášho sprievodcu Ako vybrať vysávač.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
ETA Aron 3512 90000 Na sklade > 5 ks
Robotický vysávač – na všetky druhy podláh, na koberce, na tvrdé podlahy, na mäkké povrchy, na linoleum, na drevené podlahy a na plávajúce podlahy, doba prevádzky 120min, doba nabíjania 6h, hlučnosť 72 dB, automatické dobíjanie, senzor proti pádu zo schodov, senzor proti nárazu, funkcia odloženého upratovania a časový rozvrh upratovania, ovládanie na tele aj cez aplikáciu a diaľkové ovládanie, počet bočných štetcov 2, prekoná prekážky do výšky 1.5 cm, spôsob navigácie gyro, DC motor, HEPA filter
-17 %
238,90 €
198,90 €

2.
Dyson V8 Absolute 2022 Na sklade > 5 ks
Tyčový vysávač – Tyčový, Bezvreckový a 2 v 1, na zvieracie chlpy, LED kontrolky stavu nabitia batérie, aku, doba nabíjania 5 h, doba chodu 40 min, na všetky druhy podláh, príkon 425 W, objem nádržky 1 l, flexibilná štrbinová hubica, kombinovaná hubica, hmotnosť 2,5 kg, farba sivá
-5 %
398,90 €
378,90 €

3.
Dyson V15 Detect Absolute Na sklade > 5 ks
Tyčový vysávač – Tyčový a Bezvreckový, pre alergikov a na zvieracie chlpy, regulácia výkonu, aku, doba nabíjania 4,5 h, doba chodu 60 min, na všetky druhy podláh, príkon 660 W, objem nádržky 1 l, HEPA filter, podlahová hubica, štrbinová hubica, kefa turbo, držiak na stenu súčasťou balenia, hmotnosť 3 kg, materiál trubice plast, farba sivá
699 €

Ďalšie najpredávanejšie
918 položiek
Ľudová voľba
4,7
ETA Aron 3512 90000
Robotický vysávač – na všetky druhy podláh, na koberce, na tvrdé podlahy, na mäkké povrchy, na linoleum, na drevené podlahy a na plávajúce podlahy, doba prevádzky 120min, doba nabíjania 6h, hlučnosť 72 dB, automatické dobíjanie, senzor proti pádu zo schodov, senzor proti nárazu, funkcia odloženého upratovania a časový rozvrh upratovania, ovládanie na tele aj cez aplikáciu a diaľkové ovládanie, počet bočných štetcov 2, prekoná prekážky do výšky 1.5 cm, spôsob navigácie gyro, DC motor, HEPA filter

Zľavnené -17 %
198,90 € 238,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ETARV000
Zlatá stredná cesta
4,9 11×
Dyson V8 Absolute 2022
Tyčový vysávač – Tyčový, Bezvreckový a 2 v 1, na zvieracie chlpy, LED kontrolky stavu nabitia batérie, aku, doba nabíjania 5 h, doba chodu 40 min, na všetky druhy podláh, príkon 425 W, objem nádržky 1 l, flexibilná štrbinová hubica, kombinovaná hubica, hmotnosť 2,5 kg, farba sivá

Zľavnené -5 %
378,90 € 398,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: DYSTV585
Pre náročných
4,7 41×
Dyson V15 Detect Absolute
Tyčový vysávač – Tyčový a Bezvreckový, pre alergikov a na zvieracie chlpy, regulácia výkonu, aku, doba nabíjania 4,5 h, doba chodu 60 min, na všetky druhy podláh, príkon 660 W, objem nádržky 1 l, HEPA filter, podlahová hubica, štrbinová hubica, kefa turbo, držiak na stenu súčasťou balenia, hmotnosť 3 kg, materiál trubice plast, farba sivá

699 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: DYSTV017
5,0 16×
Roborock S7 MaxV ULTRA čierny/S7MaxV + Empty Wash Fill dock
Robotický vysávač – na všetky druhy podláh, na koberce, na tvrdé podlahy, na drevené podlahy a na plávajúce podlahy, doba prevádzky 180min, doba nabíjania 6h, hlučnosť 67 dB, automatické dobíjanie, funkcia proti zamotaniu káblov, predvoľba miestností na upratovanie, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, senzor proti pádu zo schodov, senzor proti nárazu, vysávanie viacerých miestností, automatické vysypanie, prispôsobenie povrchu podlahy, funkcia odloženého upratovania a časový rozvrh upratovania, ovládanie cez aplikáciu, prekoná prekážky do výšky 2 cm, spôsob navigácie laserová, BLDC motor, umývateľný filter a EPA E11 filter

1 339 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ROBRV749
Rowenta RO7649EA Silence Force Cyclonic Parquet - Bezvreckový vysávač Varianty
4,7 17×
Rowenta RO7649EA Silence Force Cyclonic Parquet
Bezvreckový vysávač – hlučnosť 65dB, HEPA filter a penový umývateľný filter, XXL prachová nádoba s objemom 2.5l, dĺžka kábla 8.4m, akčný rádius 11m, na koberce, na zbieranie nečistôt, na všetky druhy podláh, podlahová hubica, dlhá štrbinová hubica, parketová hubica, hubica na čalúnenie, materiál trubice kov, šírka 30cm, výška 33cm, hĺbka 43.5cm, farba červená, 15-ročná záruka opraviteľnosti

Cenová bomba
179,90 € Ušetríte 59,10 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ROWBV101
4,5 59×
Rowenta RY8561WH Clean & Steam Multi
Tyčový vysávač – s príkonom 1700W, parný čistič 2v1, režim ECO a MAX, cyklónová technológia, sacia hlavica DUAL CLEAN&STEAM, odnímateľná nádržka na vodu s objemom 0.4l, objem zásobníka na prach 0.5l, doba prevádzky 30min, nahrievanie pary počas 30s, hlučnosť 84dB(A), eliminuje až 99.9% choroboplodných zárodkov a baktérií, bez použitia chemických čistiacich prípravkov, filtračná odvápňovacia kazeta, bezdotyková výmena mopov, na všetky typy podláh vrátane kobercov, 15-ročná záruka opraviteľnosti

240 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ROWSV988
SENCOR SVC 8618GD CLEAN&GO - Tyčový vysávač Varianty
4,5 131×
SENCOR SVC 8618GD CLEAN&GO
Tyčový vysávač – Tyčový, Bezvreckový a 2 v 1, aku, doba nabíjania 6 h, doba chodu 45 min, na všetky druhy podláh, príkon 100 W, hlučnosť 78 dB, objem nádržky 1 l, HEPA filter, podlahová hubica, štrbinová hubica, hmotnosť 2,3 kg, materiál trubice plast, farba zlatá

93,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SENSV861
4,5 11×
Roborock S7 MaxV+ čierny/S7MaxV + Onyx Auto Empty Dock
Robotický vysávač – na všetky druhy podláh, na koberce, na tvrdé podlahy, na drevené podlahy a na plávajúce podlahy, doba prevádzky 180min, doba nabíjania 6h, hlučnosť 67 dB, automatické dobíjanie, funkcia proti zamotaniu káblov, predvoľba miestností na upratovanie, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, senzor proti pádu zo schodov, senzor proti nárazu, vysávanie viacerých miestností, automatické vysypanie, prispôsobenie povrchu podlahy, funkcia odloženého upratovania a časový rozvrh upratovania, ovládanie cez aplikáciu, prekoná prekážky do výšky 2 cm, spôsob navigácie laserová, BLDC motor, umývateľný filter a EPA E11 filter

906,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ROBRV602
SENCOR SVC 511TQ-EUE2 Allegro - Bezvreckový vysávač Varianty
4,5 350×
SENCOR SVC 511TQ-EUE2 Allegro
Bezvreckový vysávač – príkon 890 W, na koberce, na tvrdé podlahy a na čalúnenie, hlučnosť 76 dB, mikrofilter, hepa filter a umývateľný filter, objem vrecka 2 l, materiál trubice plast, dĺžka kábla 5 m, akčný rádius 7.5 m, rozmery 22,5 × 27,7 × 33 cm (V׊×H), modrá farba

55,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: EAD1185b
5,0
TESLA AeroStar T500
Bezvreckový vysávač – príkon 800 W, na zvieracie chlpy, na všetky druhy podláh, na koberce, na čalúnenie, na linoleum, na drevené podlahy a na plávajúce podlahy, hlučnosť 78 dB, hepa filter, objem vrecka 3 l, materiál trubice plast, dĺžka kábla 7 m, akčný rádius 9 m, rozmery 40 × 28 × 34 cm (V׊×H), sivá farba

62,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: TESBV086
Roborock Q7 Max biely
Robotický vysávač –, objem nádoby na prach 0,47 l, senzor proti pádu zo schodov, senzor proti nárazu a vysávanie viacerých miestností, ovládanie cez aplikáciu, spôsob navigácie Lidar, umývateľný filter a EPA E11 filter

Zľavnené -15 %
358,90 € 419,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ROBRV855
5,0
Dyson V10 Absolute 2022
Tyčový vysávač – Tyčový, Bezvreckový a 2 v 1, pre alergikov a na zvieracie chlpy, regulácia výkonu, aku, doba nabíjania 3,5 h, doba chodu 60 min, na všetky druhy podláh, objem nádržky 1 l, HEPA filter, podlahová hubica, štrbinová hubica, kefa turbo, držiak na stenu súčasťou balenia, hmotnosť 2,67 kg, materiál trubice plast, farba medená

498,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: DYSTV295
Roborock S7+ čierny (vysávač S7 + Auto Empty Dock) - Robotický vysávač Varianty
4,7 14×
Roborock S7+ čierny (vysávač S7 + Auto Empty Dock)
Robotický vysávač – na všetky druhy podláh, na koberce, na linoleum, na drevené podlahy a na plávajúce podlahy, doba prevádzky 180min, doba nabíjania 6h, hlučnosť 67 dB, automatické dobíjanie, predvoľba miestností na upratovanie, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, senzor proti pádu zo schodov, senzor proti nárazu, vysávanie viacerých miestností, automatické vysypanie, prispôsobenie povrchu podlahy a časový rozvrh upratovania, ovládanie cez aplikáciu, prekoná prekážky do výšky 2 cm, spôsob navigácie Lidar, DC motor, umývateľný filter a EPA E11 filter

698,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ROBRV251
Rowenta RO7690EA Silence Force Cyclonic Animal Care - Bezvreckový vysávač
Varianty
4,7 17×
Rowenta RO7690EA Silence Force Cyclonic Animal Care
Bezvreckový vysávač – hlučnosť 65dB, HEPA filter a penový umývateľný filter, XXL prachová nádoba s objemom 2.5l, dĺžka kábla 8.4m, akčný rádius 11m, na koberce, na zbieranie nečistôt, na všetky druhy podláh, na zvieracie chlpy, podlahová hubica, štrbinová hubica, parketová hubica, hubica na čalúnenie, mini a maxi rotačná turbokefa, materiál trubice kov, šírka 30cm, výška 33cm, hĺbka 43.5cm, farba modrá, 15-ročná záruka opraviteľnosti

Zľavnené -5 %
246,90 € 258,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ROWBV118
5,0
Dyson V12 Detect Slim Absolute
Tyčový vysávač – Tyčový, Bezvreckový a 2 v 1, pre alergikov a na zvieracie chlpy, regulácia výkonu, aku, doba nabíjania 3,5 h, doba chodu 60 min, na všetky druhy podláh, HEPA filter, podlahová hubica, štrbinová hubica, kefa turbo, držiak na stenu súčasťou balenia, hmotnosť 2,2 kg, materiál trubice plast, farba sivá

679 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: DYSTV233
Concept VP4380 18,5 V Real Force - Ručný vysávač Varianty
4,6 141×
Concept VP4380 18,5 V Real Force
Ručný vysávač – aku, na zvieracie chlpy, 110W, doba chodu 35min, doba nabíjania 4h, typ batérie: Li-Ion, HEPA filter, hlučnosť 80 dB, držiak na stenu, čierna farba

82,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: CONRV542
Concept VP4360 11,1V WET & DRY - Ručný vysávač Varianty
4,6 141×
Concept VP4360 11,1V WET & DRY
Ručný vysávač – aku, 70W, doba chodu 45min, doba nabíjania 5h, typ batérie: Li-Ion, HEPA filter, držiak na stenu, zlatá farba

58,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: CONVR528
4,8
iRobot Roomba i7+ light silver
Robotický vysávač – na všetky druhy podláh, na koberce, na tvrdé podlahy, na mäkké povrchy, na linoleum, na drevené podlahy a na plávajúce podlahy, doba nabíjania 1.5h, hlučnosť 58 dB, automatické dobíjanie, funkcia proti zamotaniu káblov, predvoľba miestností na upratovanie, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, senzor proti pádu zo schodov, senzor proti nárazu, automatické vysypanie, detekcia znečistených miest a funkcia odloženého upratovania, ovládanie cez aplikáciu, prekoná prekážky do výšky 1.3 cm, spôsob navigácie kamera, AeroForce filter

799 €
Na sklade 4 ks
Objednávací kód: IRORV742
4,8 47×
Electrolux EC41-2SW
Bezvreckový vysávač – príkon 700 W, na všetky druhy podláh, na čalúnenie, na linoleum, na drevené podlahy a na plávajúce podlahy, hlučnosť 80 dB, umývateľný filter, objem vrecka 2 l, materiál trubice kov, dĺžka kábla 6 m, akčný rádius 7 m, rozmery 31 × 35 × 41,5 cm (V׊×H), biela farba

103,38 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ELEVB814
4,4 12×
Rowenta RO7260EA Silence Force Cyclonic Animal Care
Bezvreckový vysávač – s hlučnosťou 67dB, penový filter, HEPA filter a umývateľný filter, XXL prachová nádoba s objemom 2.5l, dĺžka kábla: 6.2m, akčný rádius: 8.8m, na koberce, na vysávanie nečistôt, na všetky druhy podláh, na zvieracie chlpy, podlahová hubica, štrbinová hubica, parketová hubica, hubica na čalúnenie, mini rotačná turbokefa, materiál trubice: kov, šírka: 28.5cm, výška: 31.3cm, hĺbka: 45.5cm, farba: hnedá, 15-ročná záruka opraviteľnosti

178,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ROWBV347
Rowenta RO2981EA Swift Power Cyclonic Home & Car - Bezvreckový vysávač
Varianty
4,7 117×
Rowenta RO2981EA Swift Power Cyclonic Home & Car
Bezvreckový vysávač – príkon 750 W, hlučnosť 77 dB, penový filter, HEPA filter a umývateľný filter, dĺžka kábla 5 m, akčný rádius 7,6 m, na koberce, na zbieranie nečistôt, na všetky druhy podláh a na auto, flexibilná štrbinová hubica XL, hubica na čalúnenie, parketová hubica, podlahová hubica, rotačná turbokefa a štrbinová hubica, materiál trubice kov, šírka 25,5 cm, výška 30,4 cm, hĺbka 37 cm, farba modrá, 15-ročná záruka opraviteľnosti

89,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ROWBV425
3,8 32×
ETA Verto 7,2 V Li-Ion 1442 90000 WET & DRY
Ručný vysávač doba chodu 15min, doba nabíjania 5h, typ batérie: Li-Ion, HEPA filter, hlučnosť 78 dB, modrá farba

Zľavnené -10 %
26,90 € 29,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ETARV472
4,7 25×
Philips SpeedPro Max Aqua 3 v 1 FC6904/01
Tyčový vysávač – Tyčový, Bezvreckový a 3 v 1, na zvieracie chlpy, LED osvetlenie a mäkčené kolieska, aku, doba nabíjania 5 h, doba chodu 75 min, na všetky druhy podláh, hlučnosť 84 dB, objem nádržky 1 l, umývateľný filter, kefa rotačná a turbo, držiak na stenu a nádobka na vodu súčasťou balenia, hmotnosť 2,73 kg, materiál trubice kov, farba azúrová a čierna

421,90 €
Na sklade 1 ks
Objednávací kód: PHIVT904
4,6 58×
Rowenta RH6753WO Dual Force 2 v 1
Tyčový vysávač – aku, 2v1, doba nabíjania 5 h, doba prevádzky 45 min, na čistenie kobercov a na zvieracie chlpy, na všetky druhy podláh, umývateľný filter, hlučnosť 79 dB, objem nádržky 0,6 l, rotačná kefa a štrbinová hubica, farba červená, 15-ročná záruka opraviteľnosti

158,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ROWTV088

Vysávače

Concept prémiový servis k vybraným vysávačom zadarmo Kupujete si robotický alebo tyčový vysávač a chcete predĺžiť životnosť vysávača a v budúcnosti obnoviť jeho...
Spoznajte nový tyčový akumulátorový vysávač Niceboy ION Hurricane H5, ktorý je kombináciou klasického tyčového...
Pri nákupe vybraných vysávačov Hoover môžete využiť špeciálnu akciu a získať žehličku Hoover úplne zadarmo....
XiaomiNovinky Xiaomi v podobe stolného mixéra, tyčového a robotického vysávača Pod značkou Xiaomi nájdeme širokú ponuku domácich spotrebičov zameraných na upratovanie, varenie aj trávenie...
Tyčový vysávač a elektronický mop v jednom Rowenta GZ3039W X-Combo 3 v 1 Cordless Vacuum & Mop Allergy+...
Máte doma alergika alebo astmatika a zakladáte si na perfektne čistej domácnosti? Hľadáte vysávač, ktorý si...
Viac článkov Všetky články

Vysávače

Domáci vysávač je našim spojencom v boji za čistú domácnosť už viac ako sto rokov. Osvedčení výrobcovia ako EtaPhilips či Sencor neúnavne rozširujú svoju ponuku v snahe uspokojiť čoraz náročnejších zákazníkov.

Vysávač pre každého

Siahnite po vysávačoch klasickej konštrukcie, univerzálnych alebo ľahkých tyčových vysávačoch. Tie navyše veľmi ľahko premeníte na vysávače ručné. Potrebujete vrecká do vysávača? Tu ste na správnom mieste. Ak sa chcete naopak vyhnúť nutnosti ich neustáleho dokupovania, odporúčame vybrať bezvreckový vysávač.

Robotický vysávač

A čo keď trpíte averziou voči samotnému vysávaniu? Aj tento zdanlivo neriešiteľný problém má východisko v podobe jedného z robotických vysávačov spoločnosti iRobot. Vysávanie ešte nikdy nebolo také jednoduché, ako dnes!

Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.
Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné vysávače Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie vysávače Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie vysávače Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii vysávače recenzie
P-DC1-WEB32
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií