Cenové bomby sú tu! Vyber si z produktov za extrémne nízke ceny a presvedč sa sám!

Cenové bomby - Philips

Vysávače

Vysávače patria medzi základné vybavenie každej domácnosti, a to či už máte drevené podlahy, alebo koberec. Pri výbere sa zamerajte predovšetkým na to, na aký účel chcete vysávač využívať, či požadujete model s vreckom, alebo bez neho a na základné parametre. Potrebujete poradiť? Prečítajte si viac.

Pokračovať

Aké vysávače nájdete v ponuke? Rozlišujeme 5 základných typov

Existujú rôzne vysávače, ktoré sa líšia spôsobom vysávania, konštrukciou, prevažujúcim účelom a ďalšími vlastnosťami.

 1. Klasické vysávače do domácnosti patria medzi najrozšírenejšie typy. Vyznačujú sa konštrukciou na kolieskach a dlhou sacou hubicou, s ktorou sa dostanete všade. Klasický elektrický vysávač sa hodí na upratovanie bežne znečistenej domácnosti.
 2. Ručné vysávače sú výbornými pomocníkmi na rýchle upratovanie, pretože si hravo poradia s vysatím rôznych odrobiniek, prachu či iných menších nečistôt. Ručný vysávač vám zaistí účinné a efektívne upratovanie.
 3. Tyčové vysávače sú typické tenkou konštrukciou, s ktorou je spojená obratnosť a skladnosť. Ak teda potrebujete vysávať menšie plochy a ťažko dostupné miesta, potom je pre vás ideálny práve vysávač tyčový.
 4. Robotické vysávače síce plne nenahradia manuálne vysávanie, ale oveľa ho oddialia, a tak sú vhodné na pravidelnú údržbu celej domácnosti. Robotický vysávač využijete obzvlášť vtedy, ak doma máte maznáčika.
 5. Priemyselné vysávače sa hodia predovšetkým do priemyselných hál, dielní či na stavby, kde je potrebný vyšší výkon a odolnejšia konštrukcia. Priemyselný vysávač si ľahko poradí so štrkom, pilinami, šponami, ale aj bahnom.
 6. Viacúčelové vysávače si hravo poradia ako so suchými nečistotami, tak aj s tekutinami, a to nielen z tvrdých podláh, ale aj z koberca. V niektorých variantoch dokonca zvládnu umývanie okien či parné čistenie.

Klasický domáci vysávač
Klasický elektrický vysávač

Tyčový a ručný mini vysávač
Tyčový a ručný vysávač

Robotické mini vysávače
Robotický vysávač do domácnosti

Priemyselný vysávač
Priemyselný vysávač

Potrebujete špeciálny vysávač na upratovanie konkrétnych nečistôt? Žiadny problém

Vysávače podľa použitia potešia každého, kto potrebuje vysávač na upratovanie konkrétnych nečistôt.

 • Vysávače na popol mávajú hliníkovú trubicu a odolnú kovovú nádobu, a to pre prípad, že by ste omylom vysali žeravý popol. Vysávač na popol môže byť malý ku krbu, ale aj veľký do dielne, garáže či haly.
 • Vysávače lístia ocení každý vlastník záhrady. Lístie sa po vysatí rozdrví a tento odpad sa zbiera do vaku. Vysávač na lístie si nasadíte pomocou nastaviteľného popruhu na rameno a môžete sa vrhnúť do vysávania.
 • Vysávače na zvieracie chlpy sú vhodné pre majiteľov domácich maznáčikov. Títo pomocníci si bez problémov poradia s akýmikoľvek chlpmi, a vy tak môžete udržiavať váš domov v dokonalej čistote.
 • Vysávače do auta sú veľmi kompaktné a poradia si s rýchlym upratovaním omrviniek, zvieracích chlpov a ďalších nečistôt v interiéri vozidla. Vysávač do auta je napájaný buď z autozásuvky, alebo akumulátorom.
 • Čističe okien sú výbornou alternatívou ku klasickému ručnému umývaniu. Fungujú na princípe vysávania špinavej vody, ktorá teda nikde nesteká. Vysávač na okná predstavuje jednoduché, rýchle a efektívne umývanie okien.
 • Parné vysávače využívajú na vysávanie horúcu paru, vďaka čomu dochádza k uvoľňovaniu aj hĺbkových nečistôt, ktoré sú následne s prebytočnou vodou odsaté. Hodia sa tak pre upratovanie väčších plôch či špecifických povrchov.
 • Vysávače do bazéna ocení každý, koho nebaví ručné vyberanie neporiadku z bazéna. Automatický bazénový vysávač si ľahko poradí so špinou aj lístím, ktoré sa nachádza na hladine aj dne bazéna, a to rýchlo a veľmi ľahko.
 • Vysávače na piliny sa hodia predovšetkým do drevárskeho priemyslu, kde dochádza k úniku veľkých nečistôt vo forme pilín a hoblín. Vysávač na piliny má odolnejšiu konštrukciu, ktorá si poradí s ostrými a veľkými kusmi dreva.

Elektrický vysávač na popol
Vysávač na popol

Malý vysávač na lístie
Vysávač na lístie

Vysávač na okná
Vysávač na okná

Vysávač do bazéna
Bazénový vysávač

Bezvreckový versus vreckový vysávač – aké sú (ne)výhody jednotlivých typov?

Pri výbere narazíte na možnosť zvoliť si bezvreckový, alebo vreckový vysávač s vreckom na jedno, alebo viac použití. Aké sú (ne)výhody jednotlivých typov?

Bezvreckové vysávače

Bezvreckové vysávače fungujú tak, že sú nečistoty vysávané do zbernej nádoby, alebo do vody. Pre alergikov, astmatikov či deti rozhodne odporúčame skôr vodné vysávače, ktoré sú oveľa hygienickejšie. Čím sa líšia vodné a multifunkčné vysávače a aké sú všeobecné výhody bezvreckových vysávačov?

 • Multifunkčné vysávače sú klasické vysávače, ktoré fungujú na princípe rotácie vzduchu v nádobke, ktorá pomocou odstredivej sily uvoľňuje aj tie najmenšie čiastočky. Cyklónové elektrické vysávače však nie sú príliš hygienické.
 • Vodné vysávače zbierajú nečistoty do nádoby s vodou, kde sa všetka špina prakticky ihneď rozpustí a potom ju len vylejete. Nevýhodou je nižší sací výkon a nutnosť častejšie vylievať vodu.
 • Odpadá nutnosť dokupovať vrecká
 • Pýšia sa stálym sacím výkon
 • Ich použitie je ekologickejšie
 • Hodia sa na mokré vysávanie
 • Vysypávanie nie je príliš hygienické
 • Musíte pravidelne myslieť na čistenie filtra

Vreckové vysávače

Vreckové vysávače sú menej ekologické. Jednorazové vrecúška sú najhygienickejším riešením, pretože zároveň slúžia ako filtre, a navyše nie ste v kontakte s prachom. Vrecká na viac použití už nie sú tak ideálne, pretože pri vysypávaní prichádzate do styku s nečistotami, navyše pri opakovanom používaní strácajú na kvalite.

 • Vrecká slúžia ako ďalšia filtrácia
 • Textilné nemusíte vysypávať vždy po vysávaní
 • V ponuke nájdete viac modelov
 • Nie je potrebná tak precízna údržba filtrov
 • Musíte mať stále v zásobe vrecúška
 • Plné vrecko znižuje výkon vysávača

Nekupujte vrecká do vysávača naslepo, prečítajte si nášho sprievodcu výberom vreciek.

Aký objem vrecka či nádoby by mal mať vysávač?

Objem zbernej nádoby má každý vysávač pomerne odlišný. Všeobecne však platí, že väčší objem umožňuje vysávať bez prerušenia kvôli vyprázdňovaniu nádoby či výmene vrecka. Objem vrecka však voľte nielen podľa veľkosti priestorov, ale aj podľa miery bežného znečistenia kobercov či podlahy a počtu členov domácnosti.

 • Vreckové vysávače mávajú väčší objem. Do 50 m2 využijete vrecko s objemom 2 – 2,5 l a do 100 m2 3 – 4 l vrecko.
 • Bezvreckové vysávače si vystačia s objemom nádoby 1,2 – 2 litre, pretože sa po každom vysatí vyprázdnia.

Sací výkon a príkon – 2 základné parametre pre výkonný vysávač

Ak hľadáte výkonný vysávač, začnite s tým, že si postrážite parametre, ako je sací výkon a príkon.

 1. Príkon vysávača sa pohybuje od jednotiek W až po 2 400 W a udáva, koľko vysávač do domácnosti spotrebuje elektrickej energie. Vyšší výkon teda znamená vyššiu spotrebu, ale na druhej strane aj lepší výkon.
 2. Sací výkon vysávača predstavuje cca 20 – 35 % príkonu a pohybuje sa medzi 600 a 2 500 W. Samozrejme záleží tiež na kvalitnej konštrukcii, vďaka ktorej nebudú nečistoty nikde unikať.

Vysávače – dostatočne dlhý prívodný kábel zaistí komfortné vysávanie

Aby bolo vysávanie čo najpohodlnejšie, myslite na dostatočne dlhú prívodnú šnúru – jej dĺžka sa pohybuje od 1,5 do 12 m. Dôležitejší je však akčný rádius, ktorý udáva dosah pri maximálnom využití kábla – líši sa od dĺžky, pretože sa doň započítava aj telo a trubica vysávača. Pohybuje sa od 2 do 15 metrov.

Na pohodlné vysávanie je dôležitá aj hmotnosť, ktorá sa odvíja od konštrukcie. Malé elektrické vysávače môžu mať iba 0,5 kg, tie priemyselné až 15 kg.

Ak vyberáte vysávač, energetický štítok obsahuje najdôležitejšie informácie

Vyberáte vysávač? Najdôležitejšie informácie nájdete na energetickom štítku, ktorý je umiestnený na vysávači.

 • Energetická trieda udáva pomer efektivity vysávania a spotreby. Rozlišuje sa trieda A (A+, A++ a A+++) až G s tým, že trieda A patrí medzi najúspornejšie. Vysávače sa už v nízkych triedach príliš nevyskytujú.
 • Ročná spotreba energie sa pohybuje medzi 16 – 40 kWh. Ide o položku v rádoch 3,8 eura, avšak pokiaľ investujete do úspornejšieho pomocníka, časom sa vám táto investícia vráti.
 • Trieda emisie prachu udáva, ako veľmi čistý vzduch vychádza z vysávača von. Kvalita filtrácie sa udáva triedami A až G – najúčinnejšie sú vysávače v triede A, ktoré zvládnu odfiltrovať 99,8 % prachu.
 • Účinnosť vysávania podlahy/koberca patrí medzi najdôležitejšie parametre, pretože ovplyvňuje výsledok vysávania. Opäť sa rozlišujú triedy A až G s tým, že v prípade kobercov budú tieto hodnoty väčšinou nižšie.
 • Hlučnosť ovplyvňuje najmä pohodlnosť používania. V ponuke nájdete naozaj veľmi tichý elektrický vysávač, ktorého hodnoty sa podľa typu pohybujú od 20 do 50 dB, ale tiež veľmi hlasné modely presahujúce 90 dB.

i

Nemáte priestor na skladovanie? Potom si kúpte malý vysávač

Ak máte malý priestor, v ktorom sa nenájde miesto na skladovanie väčšieho spotrebiča, kúpte si malý vysávač. Kompaktné rozmery automaticky neznamenajú nižší sací výkon či iné parametre. Stačí len pozorne sledovať energetický štítok a všetky dôležité parametre.

Kvalitnú filtráciu by mali mať aj bežné domáce vysávače: Býva 2, alebo 3-stupňová

Ak chcete vysávať efektívne, tak sa zamerajte na kvalitnú filtráciu, ktorú by mali mať aj bežné vysávače do domácnosti. Pokiaľ budú filtre nekvalitné, tak budete vysávať rovnaký prach stále dookola. Väčšinou sa rozlišujú tri stupne.

 1. Vrecko skvele funguje ako prvý filter, ktorý bráni tomu, že sa nečistoty dostanú do motora.
 2. Vstupný filter chráni taktiež motor vysávača a jeho výmena sa odporúča s každým novým vreckom.
 3. Výstupný filter je najdôležitejší. Stará sa o to, aby sa nečistoty nedostali späť do miestnosti.
  • Vysávače s HEPA filtrom patria medzi najpoužívanejšie a najdokonalejšie. Platí tu, že čím vyššie číslo je v názve filtra, tým sú lepšie. Alternatívou sú tiež EPA filtre, ktoré sú tiež vysoko účinné.
Skupina filtrov Trieda filtrácie Účinnosť (v %)
EPA E 10 min. 85
EPA E 11 min. 95
EPA E 12 min. 99,5
HEPA H 13 min. 99,95
HEPA H 14 min. 99,995

A ako je to s nabíjaním? V ponuke je ako elektrický vysávač, tak aj akumulátorový

Akumulátorové vysávače majú batériu (akumulátor), ktorý stačí nabiť a potom môžete spotrebič po určitý čas používať, a to bez nutnosti kábla. Čas nabíjania sa pohybuje v závislosti od modelu medzi 1 – 16 h, čas prevádzky potom 10 – 250 minút. Druhým typom je elektrický vysávač, teda klasický model, ktorý je napájaný sieťovo.

Ak sa rozhodnete pre akumulátorový vysávač, je dobré mať v zásobe druhú batériu, ktorú môžete využiť v prípade, že dôjde k vybitiu v nevhodnú chvíľu.

Príslušenstvo a prídavné nadstavce na vysávač z neho robia multifunkčného pomocníka

Príslušenstvo k vysávačom zahŕňa predovšetkým papierové a textilné vrecúška, náhradné filtre, batérie a vône. Neoddeliteľnou súčasťou sú však tiež prídavné nadstavce na vysávač, s ktorými dosiahnete maximálnu efektivitu upratovania.

 • Turbokefa je poháňaná nasávaným vzduchom. Výborne zachytí zvieracie chlpy a vlasy z kobercov.
 • Elektrická turbokefa má vlastný motor, a preto sa otáča stálou rýchlosťou a s veľkou silou.
 • Štrbinová hubica si poradí s úzkymi a zle dostupnými miestami, čím dosiahnete perfektnú čistotu.
 • Parketová hubica je šetrná a účinná voľba na upratovanie parketových, dlaždicových či plávajúcich podláh.
 • Hubica na čalúnenie je účinná pri čistení autosedačiek, sedacích súprav a ďalšieho čalúneného nábytku.
 • Kefový nadstavec sa hodí pre dôkladné čistenie kobercov, pretože sa dostane hlboko na vlákien.

i

Chcete pri kúpe vysávača ušetriť? V tom prípade sa pozrite do našej ponuky, kde nájdete ako vreckové, tak aj bezvreckové lacné vysávače v akcii. Ak si stále neviete dať rady, prečítajte si nášho sprievodcu Ako vybrať vysávač.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro White Na sklade > 5 ks a na 6 predajniach
Robotický vysávač – s mopom a na čistenie kobercov, hlučnosť 60dB, objem nádoby na prach 0.55l, automatické dobíjanie, predvoľba miestností na upratovanie, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, senzor proti pádu zo schodov, senzor proti nárazu, vysávanie viacerých miestností, detekcia znečistených miest a prispôsobenie povrchu podlahy, čistenie pomocou programov, HEPA filter
269,90 €

2.
Robotický vysávač – s mopom, na čistenie kobercov, na linoleum a na suché čistenie, doba prevádzky 180min, doba nabíjania 6h, hlučnosť 67dB(A), objem nádoby na prach 0.4l, automatické dobíjanie, vysypanie zásobníka do stanice, funkcia proti zamotaniu káblov, predvoľba miestností na upratovanie, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, senzor proti pádu zo schodov, odolnosť kief proti namotávaniu vlasov, senzor proti nárazu, vysávanie viacerých miestností, automatické vysypanie, prispôsobenie povrchu podlahy a funkcia odloženého upratovania, ovládanie cez aplikáciu, prekoná prekážky do výšky 2 cm, čistenie pomocou programov, spôsob navigácie laserová, BLDC motor, umývateľný filter a EPA E11 filter
898,90 €

3.
Dyson V8 Animal Plus Na sklade > 5 ks a na predajni Bratislava - centrála
Tyčový vysávač pre alergikov, na čistenie kobercov, na zvieracie chlpy a antibakteriálny, aku, na všetky druhy podláh, doba nabíjania 5h, typ batérie: Li-Ion, doba chodu 40min, HEPA filter a umývateľný filter, objem nádržky 0.54l, príslušenstvo: držiak na stenu, hubica na čalúnenie, kefová hubica, mäkčené kolieska, nabíjacia stanica, rotačná kefa a štrbinová hubica, bronzová farba
-11 %
349 €
309 €

Ďalšie najpredávanejšie
884 položiek
Ľudová voľba
Rowenta RO2981EA Swift Power Cyclonic Home & Car - Bezvreckový vysávač
Varianty
Rowenta RO2981EA Swift Power Cyclonic Home & Car
Bezvreckový vysávač 750 W, na čistenie kobercov, na všetky druhy podláh, hlučnosť 77 dB, hepa filter, umývateľný filter a penový filter, dĺžka kábla 5 m, akčný rádius 7.6 m, hubica na čalúnenie, parketová hubica, podlahová hubica, rotačná kefa a štrbinová hubica, materiál trubice: kov, šírka 25.5 cm, výška 30.4 cm, hĺbka 37 cm, modrá farba

Cenová bomba
85,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ROWBV425
Zlatá stredná cesta
Dyson V8 Animal Plus
Tyčový vysávač pre alergikov, na čistenie kobercov, na zvieracie chlpy a antibakteriálny, aku, na všetky druhy podláh, doba nabíjania 5h, typ batérie: Li-Ion, doba chodu 40min, HEPA filter a umývateľný filter, objem nádržky 0.54l, príslušenstvo: držiak na stenu, hubica na čalúnenie, kefová hubica, mäkčené kolieska, nabíjacia stanica, rotačná kefa a štrbinová hubica, bronzová farba

Zľavnené -11 %
309 € 349 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: DYSTV838
Pre náročných
iRobot Roomba i7 - Robotický vysávač Varianty
iRobot Roomba i7
Robotický vysávač – pre alergikov, na čistenie kobercov a na zvieracie chlpy, doba prevádzky 75min, doba nabíjania 1.5h, hlučnosť 58dB, objem nádoby na prach 0.4l, automatické dobíjanie, vysypanie zásobníka do stanice, funkcia proti zamotaniu káblov, predvoľba miestností na upratovanie, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, senzor proti pádu zo schodov, senzor proti nárazu, vysávanie viacerých miestností, automatické vysypanie a detekcia znečistených miest, ovládanie cez aplikáciu, prekoná prekážky do výšky 2 cm, čistenie pomocou programov, spôsob navigácie kamera, AeroForce filter

599 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: IROVRCZ28
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro White - Robotický vysávač
Varianty
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro White
Robotický vysávač – s mopom a na čistenie kobercov, hlučnosť 60dB, objem nádoby na prach 0.55l, automatické dobíjanie, predvoľba miestností na upratovanie, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, senzor proti pádu zo schodov, senzor proti nárazu, vysávanie viacerých miestností, detekcia znečistených miest a prispôsobenie povrchu podlahy, čistenie pomocou programov, HEPA filter

269,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: XIAROd07
iRobot Roomba s9+
Robotický vysávač – na zvieracie chlpy a antibakteriálny, doba prevádzky 120min, doba nabíjania 2h, hlučnosť 60dB, objem nádoby na prach 0.55l, automatické dobíjanie, vysypanie zásobníka do stanice, funkcia proti zamotaniu káblov, predvoľba miestností na upratovanie, senzor proti pádu zo schodov, senzor proti nárazu, automatické vysypanie a prispôsobenie povrchu podlahy, ovládanie cez aplikáciu, prekoná prekážky do výšky 2 cm, spôsob navigácie VSLAM

1 349 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade 5 ks
Objednávací kód: IROCZVR040
KÄRCHER FC 7 Cordless
Čistič podláh – už nikdy nebudete musieť vysávať pred umývaním tvrdej podlahy, akumulátorový podlahový čistič FC 7 odstráni všetky druhy suchých a mokrých každodenných nečistôt jedným krokom

368,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: KARTV955
Rowenta RH9690WO X-Force Flex 8.60 4v1 Aqua, 22V, 45min - Tyčový vysávač Varianty
Rowenta RH9690WO X-Force Flex 8.60 4v1 Aqua, 22V, 45min
Tyčový vysávač – 3 v 1 na všetky typy podláh, na koberce, na zbieranie nečistôt a zvieracích chlpov, hlavica Aqua na vytieranie aj vysávanie v jednom kroku, flexibilná ohybná trubica, doba nabíjania 3h, typ batérie Li-Ion, kapacita batérie 22V, funkcia intenzívneho výkonu Boost, doba prevádzky 3 min, High Efficiency filter a umývateľný filter, hlučnosť 82dB, objem nádržky 0.55l, dobíjacia vyberateľná batéria, LED osvetlenie, hubica na čalúnenie, rotačná turbokefa a štrbinová hubica, náhradné mopy v balení, farba modrá

229,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ROWTV988
Roborock S7 MaxV+ čierny/S7MaxV + Onyx Auto Empty Dock
Robotický vysávač – s mopom, na čistenie kobercov, na linoleum a na suché čistenie, doba prevádzky 180min, doba nabíjania 6h, hlučnosť 67dB(A), objem nádoby na prach 0.4l, automatické dobíjanie, vysypanie zásobníka do stanice, funkcia proti zamotaniu káblov, predvoľba miestností na upratovanie, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, senzor proti pádu zo schodov, odolnosť kief proti namotávaniu vlasov, senzor proti nárazu, vysávanie viacerých miestností, automatické vysypanie, prispôsobenie povrchu podlahy a funkcia odloženého upratovania, ovládanie cez aplikáciu, prekoná prekážky do výšky 2 cm, čistenie pomocou programov, spôsob navigácie laserová, BLDC motor, umývateľný filter a EPA E11 filter

898,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ROBRV602
iRobot Roomba i7+ light silver
Robotický vysávač – na čistenie kobercov a na suché čistenie, doba nabíjania 1.5h, hlučnosť 58dB(A), objem nádoby na prach 0.4l, automatické dobíjanie, vysypanie zásobníka do stanice, funkcia proti zamotaniu káblov, predvoľba miestností na upratovanie, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, senzor proti pádu zo schodov, senzor proti nárazu, automatické vysypanie, detekcia znečistených miest a funkcia odloženého upratovania, ovládanie cez aplikáciu, prekoná prekážky do výšky 1.3 cm, spôsob čistenia kefy, spôsob navigácie kamera, AeroForce filter

899 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: IRORV742
Rowenta RY8561WH Clean & Steam Multi
Tyčový vysávač – s príkonom 1700W, parný čistič 2v1, režim ECO a MAX, cyklónová technológia, sacia hlavica DUAL CLEAN&STEAM, odnímateľná nádržka na vodu s objemom 0.4l, objem zásobníka na prach 0.5l, doba prevádzky 30min, nahrievanie pary počas 30s, hlučnosť 84dB(A), eliminuje až 99.9% choroboplodných zárodkov a baktérií, bez použitia chemických čistiacich prípravkov, filtračná odvápňovacia kazeta, bezdotyková výmena mopov, na všetky typy podláh vrátane kobercov

259,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ROWSV988
ETA 0519 90000 Avanto
Vreckový vysávač 700 W, na čistenie kobercov, na koberce a na tvrdé podlahy, hlučnosť 69 dB, objem vrecka 3 l, epa e12 filter, materiál trubice: kov, dĺžka kábla 7 m, akčný rádius 10 m, parketová hubica, podlahová hubica, vankúšová hubica – na mäkké textílie a štrbinová hubica, šírka 31.5 cm, výška 46.9 cm, hĺbka 25.5 cm, biela farba

73,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ETAVS0519
Hoover HF122RH 011
Tyčový vysávač aku, na všetky druhy podláh, typ batérie: Li-Ion, doba chodu 40min, objem nádržky 0.9l, príslušenstvo: prachová kefa, rotačná kefa a štrbinová hubica, ružová a strieborná farba

117,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: CANVT676
Concept VP4380 18,5 V Real Force - Ručný vysávač Varianty
Concept VP4380 18,5 V Real Force
Ručný vysávač – aku, na zvieracie chlpy, 110W, doba chodu 35min, doba nabíjania 4h, typ batérie: Li-Ion, HEPA filter, hlučnosť 80dB, adaptér, držiak na stenu, kefová hubica, rotačná kefa a štrbinová hubica, čierna farba

73,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: CONRV542
Rowenta RO7487EA Silence Force Allergy+ - Vreckový vysávač
Varianty
Rowenta RO7487EA Silence Force Allergy+
Vreckový vysávač hlučnosť 57 dB, objem vrecka 4.5 l, high efficiency filter, materiál trubice: kov, dĺžka kábla 8.4 m, akčný rádius 11 m, na koberce, na zvieracie chlpy, na všetky druhy podláh, tvrdé podlahy, hladké podlahy, na auto a protialergický, hubica na čalúnenie, parketová hubica, podlahová hubica, rotačná turbokefa a štrbinová hubica, šírka 29.8 cm, výška 26.5 cm, hĺbka 52.8 cm, farba biela, sivá

219,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ROWVS247
Xiaomi Roborock S5 Max Black - Robotický vysávač
Varianty
Xiaomi Roborock S5 Max Black
Robotický vysávač – s mopom a na čistenie kobercov, doba prevádzky 180min, hlučnosť 60dB, automatické dobíjanie, predvoľba miestností na upratovanie, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, senzor proti pádu zo schodov, senzor proti nárazu a prispôsobenie povrchu podlahy, ovládanie cez aplikáciu, čistenie pomocou programov, spôsob navigácie Lidar, DC motor, HEPA filter

380,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: XIAROd05
Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2
Bezvreckový vysávač 700 W, na všetky druhy podláh, hlučnosť 80 dB, ročná spotreba energie 28 kWh/annum, hepa filter, dĺžka kábla 6.6 m, akčný rádius 9.66 m, hubica na čalúnenie, kefová hubica, rotačná kefa a štrbinová hubica, materiál trubice: kov, šírka 34.8 cm, výška 40 cm, hĺbka 29.5 cm, sivá farba

498,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: DYSVB415
ETA 3519 90000 Avanto
Vreckový vysávač 800 W, na čistenie kobercov a na zvieracie chlpy, na všetky druhy podláh, hlučnosť 68 dB, objem vrecka 3 l, hepa filter, materiál trubice: kov, dĺžka kábla 8 m, akčný rádius 11 m, kefová hubica, nadstavec na čistenie kobercov, podlahová hubica, vankúšová hubica – na mäkké textílie, rotačná kefa a štrbinová hubica, šírka 31.5 cm, výška 46.9 cm, hĺbka 25.5 cm, čierna a zlatá farba

119,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ETASV649
Samsung Jet70 easy VS15T7033R4
Tyčový vysávač pre alergikov, na čistenie kobercov, na zvieracie chlpy a antibakteriálny, aku, na všetky druhy podláh, doba nabíjania 3.5h, typ batérie: Li-Ion, príkon 410W, doba chodu 40min, high Efficiency filter, HEPA filter, umývateľný filter, penový filter a bezúdržbový filter, hlučnosť 86dB, objem nádržky 0.8l, príslušenstvo: držiak na stenu, indikátor plného koša, kefka s jemnými štetinkami, kefová hubica, kombinovaná hubica, mäkčené kolieska, nabíjací adaptér, nabíjacia stanica, podlahová hubica, regulácia výkonu, rotačná kefa a štrbinová hubica, biela farba

358,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SAMAV578
CONCEPT VP4351 11,1 V Wet & Dry Riser pet - Ručný vysávač Varianty
CONCEPT VP4351 11,1 V Wet & Dry Riser pet
Ručný vysávač na zvieracie chlpy a na vodu, doba chodu 20min, doba nabíjania 4h, typ batérie: Li-Ion, hlučnosť 70dB(A), HEPA filter, hubica na vodu, indikátor nabíjania, kefa PET na zvieracie chlpy, nabíjací adaptér, nabíjacia stanica a štrbinová hubica, čierna farba

40,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: CONRV444
Roborock S7+ čierny (vysávač S7 + Auto Empty Dock) - Robotický vysávač Varianty
Roborock S7+ čierny (vysávač S7 + Auto Empty Dock)
Robotický vysávač – s mopom, na čistenie kobercov, na mokré čistenie a na suché čistenie, doba prevádzky 180min, doba nabíjania 6h, hlučnosť 67dB(A), objem nádoby na prach 0.47l, automatické dobíjanie, vysypanie zásobníka do stanice, predvoľba miestností na upratovanie, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, senzor proti pádu zo schodov, senzor proti nárazu, vysávanie viacerých miestností, automatické vysypanie a prispôsobenie povrchu podlahy, ovládanie cez aplikáciu, prekoná prekážky do výšky 2 cm, čistenie pomocou programov, spôsob navigácie Lidar, DC motor, umývateľný filter a EPA E11 filter

644,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ROBRV251
Rowenta RO7260EA Silence Force Cyclonic Animal Care - Bezvreckový vysávač
Varianty
Rowenta RO7260EA Silence Force Cyclonic Animal Care
Bezvreckový vysávač – s hlučnosťou 67dB, penový filter, HEPA filter a umývateľný filter, XXL prachová nádoba s objemom 2.5l, dĺžka kábla: 6.2m, akčný rádius: 8.8m, na koberce, na vysávanie nečistôt, na všetky druhy podláh, na zvieracie chlpy, podlahová hubica, štrbinová hubica, parketová hubica, hubica na čalúnenie, mini rotačná turbokefa, materiál trubice: kov, šírka: 28.5cm, výška: 31.3cm, hĺbka: 45.5cm, farba: hnedá

159 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ROWBV347
SENCOR SVC 8618GD CLEAN&GO - Tyčový vysávač Varianty
SENCOR SVC 8618GD CLEAN&GO
Tyčový vysávač 2 v 1, na čistenie kobercov, aku, na všetky druhy podláh, doba nabíjania 6h, typ batérie: Li-Ion, príkon 100W, doba chodu 45min, HEPA filter, hlučnosť 78dB, objem nádržky 0.5l, príslušenstvo: HEPA filter, kefová hubica, nabíjacia stanica, podlahová hubica a štrbinová hubica, zlatá farba

91,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SENSV861
ETA Stellar 1221 90000
Bezvreckový vysávač príkon 700 W, hlučnosť 79 dB, 2×HEPA filter, dĺžka kábla 7 m, akčný rádius 10 m, na zbieranie nečistôt, na všetky druhy podláh, tvrdé podlahy, hladké podlahy, na koberce, protialergický, podlahová hubica s výsuvnou kefou, materiál trubice kov, objem nádoby na prach 1,5 l, šírka 42 cm, výška 28 cm, hĺbka 30 cm, farba modrá

79,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ETABV533
Roborock S6 Pure White - Robotický vysávač Varianty
Roborock S6 Pure White
Robotický vysávač – s mopom, na čistenie kobercov a na zvieracie chlpy, doba prevádzky 180min, doba nabíjania 3h, hlučnosť 60dB, objem nádoby na prach 0.48l, automatické dobíjanie, predvoľba miestností na upratovanie, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, senzor proti pádu zo schodov, odolnosť kief proti namotávaniu vlasov, senzor proti nárazu, vysávanie viacerých miestností, detekcia znečistených miest a prispôsobenie povrchu podlahy, ovládanie na tele aj cez aplikáciu, prekoná prekážky do výšky 1.5 cm, čistenie pomocou programov, spôsob navigácie základný a VSLAM, HEPA filter

345,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: XIAROd10

Vysávače

SencorExkluzívna predĺžená záruka 6 rokov na motor spotrebičov Sencor Značka Sencor ďakuje svojim zákazníkom za dôveru a poskytuje im záruku 6 rokov na motor pri vybraných...
V domácej recenzii sme pre vás vyskúšali robotický vysávač Niceboy Charles i4, ktorý sa pýši pokročilými...
Robotické vysávačeNové robotické vysávače Xiaomi na dokonalé upratovanie suchou aj mokrou cestou Nový rad robotických vysávačov Xiaomi má rozhodne čo ponúknuť, disponuje totiž modernými funkciami na...
Viac článkov Všetky články

Vysávače

Domáci vysávač je našim spojencom v boji za čistú domácnosť už viac ako sto rokov. Osvedčení výrobcovia ako EtaPhilips či Sencor neúnavne rozširujú svoju ponuku v snahe uspokojiť čoraz náročnejších zákazníkov.

Vysávač pre každého

Siahnite po vysávačoch klasickej konštrukcie, univerzálnych alebo ľahkých tyčových vysávačoch. Tie navyše veľmi ľahko premeníte na vysávače ručné. Potrebujete vrecká do vysávača? Tu ste na správnom mieste. Ak sa chcete naopak vyhnúť nutnosti ich neustáleho dokupovania, odporúčame vybrať bezvreckový vysávač.

Robotický vysávač

A čo keď trpíte averziou voči samotnému vysávaniu? Aj tento zdanlivo neriešiteľný problém má východisko v podobe jedného z robotických vysávačov spoločnosti iRobot. Vysávanie ešte nikdy nebolo také jednoduché, ako dnes!

Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné vysávače Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie vysávače Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie vysávače Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii vysávače recenzie

P-DC1-WEB11
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií