Levé ucho Alza dny Pravé ucho Alza dny

Vysávače

Zobraziť katalóg
Cena
-
Dostupnosť
Stav tovaru
Typ vysávača
Bezvreckový
(420)
Vreckový
(177)
Robotický
(197)
Tyčový
(305)
Ručný (samostatný)
(83)
Typ povrchu
Všetky druhy podláh
(740)
Koberce
(546)
Mäkké povrchy
(285)
Čalúnenie
(294)
Určenie
Pre alergikov
(261)
Na zvieracie chlpy
(362)
Antibakteriálny
(134)
Typ upratovania
Vysávanie
(522)
Utieranie
(242)
Mokré čistenie
(290)
Suché čistenie
(512)
Typ napájania
Aku
(536)
S káblom
(346)
Mechanický
(11)
Typ filtra
High Efficiency filter
(41)
Mikrofilter
(40)
Vodný filter
(22)
Príkon
12 W
2450 W
-
Hlučnosť
0 dB
92 dB
-
Objem
0,1 l
56,13 l
-
Hmotnosť
0,1 kg
16 kg
-
Farba
Antracitová
(3)
Azúrová
(2)
Béžová
(3)
Biela
(241)
Bronzová
(2)
Čierna
(338)
Čierno-oranžová
(1)
Červená
(81)
Fialová
(21)
Grafit
(1)
Hnedá
(8)
Champagne
(2)
Medená
(3)
Metalická
(1)
Modrá
(125)
Antikoro
(12)
Oranžová
(20)
Petrolejová
(2)
Rose gold
(1)
Ružová
(5)
Strieborná
(38)
Svetlosivá
(3)
Sivá
(95)
Titánová
(1)
Tmavosivá
(3)
Tyrkysová
(4)
Viac farieb
(2)
Viacfarebná
(1)
Vínová
(3)
Zelená
(40)
Zlatá
(20)
Žltá
(59)
Najnovšie objednávky

Vysávače patria medzi základné vybavenie každej domácnosti, a to či už máte drevené podlahy, alebo koberec. Pri výbere sa zamerajte predovšetkým na to, na aký účel chcete vysávač využívať, či požadujete model s vreckom, alebo bez neho a na základné parametre. Potrebujete poradiť? Prečítajte si viac.

Pokračovať

Aké vysávače nájdete v ponuke? Rozlišujeme 5 základných typov

Existujú rôzne vysávače, ktoré sa líšia spôsobom vysávania, konštrukciou, prevažujúcim účelom a ďalšími vlastnosťami.

 1. Klasické vysávače do domácnosti patria medzi najrozšírenejšie typy. Vyznačujú sa konštrukciou na kolieskach a dlhou sacou hubicou, s ktorou sa dostanete všade. Klasický elektrický vysávač sa hodí na upratovanie bežne znečistenej domácnosti.
 2. Ručné vysávače sú výbornými pomocníkmi na rýchle upratovanie, pretože si hravo poradia s vysatím rôznych odrobiniek, prachu či iných menších nečistôt. Ručný vysávač vám zaistí účinné a efektívne upratovanie.
 3. Tyčové vysávače sú typické tenkou konštrukciou, s ktorou je spojená obratnosť a skladnosť. Ak teda potrebujete vysávať menšie plochy a ťažko dostupné miesta, potom je pre vás ideálny práve vysávač tyčový.
 4. Robotické vysávače síce plne nenahradia manuálne vysávanie, ale oveľa ho oddialia, a tak sú vhodné na pravidelnú údržbu celej domácnosti. Robotický vysávač využijete obzvlášť vtedy, ak doma máte maznáčika.
 5. Priemyselné vysávače sa hodia predovšetkým do priemyselných hál, dielní či na stavby, kde je potrebný vyšší výkon a odolnejšia konštrukcia. Priemyselný vysávač si ľahko poradí so štrkom, pilinami, šponami, ale aj bahnom.
 6. Viacúčelové vysávače si hravo poradia ako so suchými nečistotami, tak aj s tekutinami, a to nielen z tvrdých podláh, ale aj z koberca. V niektorých variantoch dokonca zvládnu umývanie okien či parné čistenie.

Klasický domáci vysávač
Klasický elektrický vysávač

Tyčový a ručný mini vysávač
Tyčový a ručný vysávač

Robotické mini vysávače
Robotický vysávač do domácnosti

Priemyselný vysávač
Priemyselný vysávač

Potrebujete špeciálny vysávač na upratovanie konkrétnych nečistôt? Žiadny problém

Vysávače podľa použitia potešia každého, kto potrebuje vysávač na upratovanie konkrétnych nečistôt.

 • Vysávače na popol mávajú hliníkovú trubicu a odolnú kovovú nádobu, a to pre prípad, že by ste omylom vysali žeravý popol. Vysávač na popol môže byť malý ku krbu, ale aj veľký do dielne, garáže či haly.
 • Vysávače lístia ocení každý vlastník záhrady. Lístie sa po vysatí rozdrví a tento odpad sa zbiera do vaku. Vysávač na lístie si nasadíte pomocou nastaviteľného popruhu na rameno a môžete sa vrhnúť do vysávania.
 • Vysávače na zvieracie chlpy sú vhodné pre majiteľov domácich maznáčikov. Títo pomocníci si bez problémov poradia s akýmikoľvek chlpmi, a vy tak môžete udržiavať váš domov v dokonalej čistote.
 • Vysávače do auta sú veľmi kompaktné a poradia si s rýchlym upratovaním omrviniek, zvieracích chlpov a ďalších nečistôt v interiéri vozidla. Vysávač do auta je napájaný buď z autozásuvky, alebo akumulátorom.
 • Čističe okien sú výbornou alternatívou ku klasickému ručnému umývaniu. Fungujú na princípe vysávania špinavej vody, ktorá teda nikde nesteká. Vysávač na okná predstavuje jednoduché, rýchle a efektívne umývanie okien.
 • Parné vysávače využívajú na vysávanie horúcu paru, vďaka čomu dochádza k uvoľňovaniu aj hĺbkových nečistôt, ktoré sú následne s prebytočnou vodou odsaté. Hodia sa tak pre upratovanie väčších plôch či špecifických povrchov.
 • Vysávače do bazéna ocení každý, koho nebaví ručné vyberanie neporiadku z bazéna. Automatický bazénový vysávač si ľahko poradí so špinou aj lístím, ktoré sa nachádza na hladine aj dne bazéna, a to rýchlo a veľmi ľahko.
 • Vysávače na piliny sa hodia predovšetkým do drevárskeho priemyslu, kde dochádza k úniku veľkých nečistôt vo forme pilín a hoblín. Vysávač na piliny má odolnejšiu konštrukciu, ktorá si poradí s ostrými a veľkými kusmi dreva.

Elektrický vysávač na popol
Vysávač na popol

Malý vysávač na lístie
Vysávač na lístie

Vysávač na okná
Vysávač na okná

Vysávač do bazéna
Bazénový vysávač

Bezvreckový versus vreckový vysávač – aké sú (ne)výhody jednotlivých typov?

Pri výbere narazíte na možnosť zvoliť si bezvreckový, alebo vreckový vysávač s vreckom na jedno, alebo viac použití. Aké sú (ne)výhody jednotlivých typov?

Bezvreckové vysávače

Bezvreckové vysávače fungujú tak, že sú nečistoty vysávané do zbernej nádoby, alebo do vody. Pre alergikov, astmatikov či deti rozhodne odporúčame skôr vodné vysávače, ktoré sú oveľa hygienickejšie. Čím sa líšia vodné a multifunkčné vysávače a aké sú všeobecné výhody bezvreckových vysávačov?

 • Multifunkčné vysávače sú klasické vysávače, ktoré fungujú na princípe rotácie vzduchu v nádobke, ktorá pomocou odstredivej sily uvoľňuje aj tie najmenšie čiastočky. Cyklónové elektrické vysávače však nie sú príliš hygienické.
 • Vodné vysávače zbierajú nečistoty do nádoby s vodou, kde sa všetka špina prakticky ihneď rozpustí a potom ju len vylejete. Nevýhodou je nižší sací výkon a nutnosť častejšie vylievať vodu.
 • Odpadá nutnosť dokupovať vrecká
 • Pýšia sa stálym sacím výkon
 • Ich použitie je ekologickejšie
 • Hodia sa na mokré vysávanie
 • Vysypávanie nie je príliš hygienické
 • Musíte pravidelne myslieť na čistenie filtra

Vreckové vysávače

Vreckové vysávače sú menej ekologické. Jednorazové vrecúška sú najhygienickejším riešením, pretože zároveň slúžia ako filtre, a navyše nie ste v kontakte s prachom. Vrecká na viac použití už nie sú tak ideálne, pretože pri vysypávaní prichádzate do styku s nečistotami, navyše pri opakovanom používaní strácajú na kvalite.

 • Vrecká slúžia ako ďalšia filtrácia
 • Textilné nemusíte vysypávať vždy po vysávaní
 • V ponuke nájdete viac modelov
 • Nie je potrebná tak precízna údržba filtrov
 • Musíte mať stále v zásobe vrecúška
 • Plné vrecko znižuje výkon vysávača

Nekupujte vrecká do vysávača naslepo, prečítajte si nášho sprievodcu výberom vreciek.

Aký objem vrecka či nádoby by mal mať vysávač?

Objem zbernej nádoby má každý vysávač pomerne odlišný. Všeobecne však platí, že väčší objem umožňuje vysávať bez prerušenia kvôli vyprázdňovaniu nádoby či výmene vrecka. Objem vrecka však voľte nielen podľa veľkosti priestorov, ale aj podľa miery bežného znečistenia kobercov či podlahy a počtu členov domácnosti.

 • Vreckové vysávače mávajú väčší objem. Do 50 m2 využijete vrecko s objemom 2 – 2,5 l a do 100 m2 3 – 4 l vrecko.
 • Bezvreckové vysávače si vystačia s objemom nádoby 1,2 – 2 litre, pretože sa po každom vysatí vyprázdnia.

Sací výkon a príkon – 2 základné parametre pre výkonný vysávač

Ak hľadáte výkonný vysávač, začnite s tým, že si postrážite parametre, ako je sací výkon a príkon.

 1. Príkon vysávača sa pohybuje od jednotiek W až po 2 400 W a udáva, koľko vysávač do domácnosti spotrebuje elektrickej energie. Vyšší výkon teda znamená vyššiu spotrebu, ale na druhej strane aj lepší výkon.
 2. Sací výkon vysávača predstavuje cca 20 – 35 % príkonu a pohybuje sa medzi 600 a 2 500 W. Samozrejme záleží tiež na kvalitnej konštrukcii, vďaka ktorej nebudú nečistoty nikde unikať.

Vysávače – dostatočne dlhý prívodný kábel zaistí komfortné vysávanie

Aby bolo vysávanie čo najpohodlnejšie, myslite na dostatočne dlhú prívodnú šnúru – jej dĺžka sa pohybuje od 1,5 do 12 m. Dôležitejší je však akčný rádius, ktorý udáva dosah pri maximálnom využití kábla – líši sa od dĺžky, pretože sa doň započítava aj telo a trubica vysávača. Pohybuje sa od 2 do 15 metrov.

Na pohodlné vysávanie je dôležitá aj hmotnosť, ktorá sa odvíja od konštrukcie. Malé elektrické vysávače môžu mať iba 0,5 kg, tie priemyselné až 15 kg.

Ak vyberáte vysávač, energetický štítok obsahuje najdôležitejšie informácie

Vyberáte vysávač? Najdôležitejšie informácie nájdete na energetickom štítku, ktorý je umiestnený na vysávači.

 • Energetická trieda udáva pomer efektivity vysávania a spotreby. Rozlišuje sa trieda A (A+, A++ a A+++) až G s tým, že trieda A patrí medzi najúspornejšie. Vysávače sa už v nízkych triedach príliš nevyskytujú.
 • Ročná spotreba energie sa pohybuje medzi 16 – 40 kWh. Ide o položku v rádoch 3,8 eura, avšak pokiaľ investujete do úspornejšieho pomocníka, časom sa vám táto investícia vráti.
 • Trieda emisie prachu udáva, ako veľmi čistý vzduch vychádza z vysávača von. Kvalita filtrácie sa udáva triedami A až G – najúčinnejšie sú vysávače v triede A, ktoré zvládnu odfiltrovať 99,8 % prachu.
 • Účinnosť vysávania podlahy/koberca patrí medzi najdôležitejšie parametre, pretože ovplyvňuje výsledok vysávania. Opäť sa rozlišujú triedy A až G s tým, že v prípade kobercov budú tieto hodnoty väčšinou nižšie.
 • Hlučnosť ovplyvňuje najmä pohodlnosť používania. V ponuke nájdete naozaj veľmi tichý elektrický vysávač, ktorého hodnoty sa podľa typu pohybujú od 20 do 50 dB, ale tiež veľmi hlasné modely presahujúce 90 dB.

i

Nemáte priestor na skladovanie? Potom si kúpte malý vysávač

Ak máte malý priestor, v ktorom sa nenájde miesto na skladovanie väčšieho spotrebiča, kúpte si malý vysávač. Kompaktné rozmery automaticky neznamenajú nižší sací výkon či iné parametre. Stačí len pozorne sledovať energetický štítok a všetky dôležité parametre.

Kvalitnú filtráciu by mali mať aj bežné domáce vysávače: Býva 2, alebo 3-stupňová

Ak chcete vysávať efektívne, tak sa zamerajte na kvalitnú filtráciu, ktorú by mali mať aj bežné vysávače do domácnosti. Pokiaľ budú filtre nekvalitné, tak budete vysávať rovnaký prach stále dookola. Väčšinou sa rozlišujú tri stupne.

 1. Vrecko skvele funguje ako prvý filter, ktorý bráni tomu, že sa nečistoty dostanú do motora.
 2. Vstupný filter chráni taktiež motor vysávača a jeho výmena sa odporúča s každým novým vreckom.
 3. Výstupný filter je najdôležitejší. Stará sa o to, aby sa nečistoty nedostali späť do miestnosti.
  • Vysávače s HEPA filtrom patria medzi najpoužívanejšie a najdokonalejšie. Platí tu, že čím vyššie číslo je v názve filtra, tým sú lepšie. Alternatívou sú tiež EPA filtre, ktoré sú tiež vysoko účinné.
Skupina filtrov Trieda filtrácie Účinnosť (v %)
EPA E 10 min. 85
EPA E 11 min. 95
EPA E 12 min. 99,5
HEPA H 13 min. 99,95
HEPA H 14 min. 99,995

A ako je to s nabíjaním? V ponuke je ako elektrický vysávač, tak aj akumulátorový

Akumulátorové vysávače majú batériu (akumulátor), ktorý stačí nabiť a potom môžete spotrebič po určitý čas používať, a to bez nutnosti kábla. Čas nabíjania sa pohybuje v závislosti od modelu medzi 1 – 16 h, čas prevádzky potom 10 – 250 minút. Druhým typom je elektrický vysávač, teda klasický model, ktorý je napájaný sieťovo.

Ak sa rozhodnete pre akumulátorový vysávač, je dobré mať v zásobe druhú batériu, ktorú môžete využiť v prípade, že dôjde k vybitiu v nevhodnú chvíľu.

Príslušenstvo a prídavné nadstavce na vysávač z neho robia multifunkčného pomocníka

Príslušenstvo k vysávačom zahŕňa predovšetkým papierové a textilné vrecúška, náhradné filtre, batérie a vône. Neoddeliteľnou súčasťou sú však tiež prídavné nadstavce na vysávač, s ktorými dosiahnete maximálnu efektivitu upratovania.

 • Turbokefa je poháňaná nasávaným vzduchom. Výborne zachytí zvieracie chlpy a vlasy z kobercov.
 • Elektrická turbokefa má vlastný motor, a preto sa otáča stálou rýchlosťou a s veľkou silou.
 • Štrbinová hubica si poradí s úzkymi a zle dostupnými miestami, čím dosiahnete perfektnú čistotu.
 • Parketová hubica je šetrná a účinná voľba na upratovanie parketových, dlaždicových či plávajúcich podláh.
 • Hubica na čalúnenie je účinná pri čistení autosedačiek, sedacích súprav a ďalšieho čalúneného nábytku.
 • Kefový nadstavec sa hodí pre dôkladné čistenie kobercov, pretože sa dostane hlboko na vlákien.

i

Chcete pri kúpe vysávača ušetriť? V tom prípade sa pozrite do našej ponuky, kde nájdete ako vreckové, tak aj bezvreckové lacné vysávače v akcii. Ak si stále neviete dať rady, prečítajte si nášho sprievodcu Ako vybrať vysávač.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Xiaomi Robot Vacuum S10 EU Na objednávku – termín upresníme > 5 ks
Robotický vysávač – na linoleum, plávajúce podlahy a hladké podlahy, na vysávanie, umývateľný filter, automatické dobíjanie, senzor proti nárazu, vysávanie viacerých miestností, senzor proti pádu zo schodov a časový rozvrh upratovania, indikátor nabíjania a indikátor plného koša, ovládanie mobilnou aplikáciou, na tele, plastová zberná nádoba o objeme 0,47 l, laserová navigácia, Li-Ion batérie, doba chodu 130 min, doba nabíjania 6 h, hlučnosť 65 dB, automatický oklep, kompatibilný s Bluetooth, príkon 45 W, rozmery 9,5 × 35 × 35 cm (V׊×H), hmotnosť 4,77 kg, nabíjacia stanica súčasťou balenia, biela farba
248,90 €

2.
Xiaomi Robot Vacuum X10+ Na sklade > 5 ks
Robotický vysávač s mopom – pre alergikov, na zvieracie chlpy a antibakteriálny, na všetky druhy podláh, na vysávanie, suché čistenie, mokré čistenie, bavlnený filter, senzor proti nárazu, automatické vysypanie, vysávanie viacerých miestností, senzor proti pádu zo schodov, prispôsobenie povrchu podlahy, detekcia znečistených miest, funkcia odloženého upratovania a časový rozvrh upratovania, diaľkové ovládanie, indikátor nabíjania, indikátor plného koša, LED displej, LED kontrolka nastaveného stupňa výkonu, regulácia výkonu, trojstupňový čistiaci systém a odolnosť kief proti namotávaniu vlasov, ovládanie mobilnou aplikáciou, na tele, objem nádoby na prach 3,5 l, plastová zberná nádoba o objeme 2 l, 3 bočné kefy, prekoná prekážky do výšky 5 cm, laserová a kamerová navigácia, AC motor, Li-Ion batérie, doba chodu 120 min, doba nabíjania 6 h, hlučnosť 75 dB, automatický oklep, trieda prašnosti L, kompatibilný s Bluetooth, Google Home, Wi-Fi, príkon 1000 W, rozmery 9,7 × 35 × 35 cm (V׊×H), hmotnosť 8,3 kg, akumulátor a nabíjacia st
698,90 €

3.
Roborock S8 čierny Na sklade > 5 ks
Robotický vysávač s mopom – na všetky druhy podláh, na vysávanie, umývateľný filter a EPA E11 filter, senzor proti nárazu, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, vysávanie viacerých miestností, senzor proti pádu zo schodov, predvoľba miestností na upratovanie, funkcia odloženého upratovania a časový rozvrh upratovania, mäkčené kolieska a odolnosť kief proti namotávaniu vlasov, ovládanie hlasom, mobilnou aplikáciou, na tele, objem nádoby na prach 0,4 l, zberná nádoba o objeme 0,4 l, 1 bočná kefa, prekoná prekážky do výšky 2 cm, LiDAR navigácia, Li-Ion batérie, doba chodu 180 min, hlučnosť 68,5 dB, kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant, Wi-Fi, príkon 69 W, rozmery 9,5 × 35 × 35,3 cm (V׊×H), hmotnosť 4,8 kg, akumulátor, nabíjací adaptér, nabíjacia stanica a napájací kábel súčasťou balenia, čierna farba
559 €

Ďalšie najpredávanejšie
998 položiek
Ľudová voľba
4,7 207×
ETA 3519 90000 Avanto
Vreckový vysávač – s káblom, na všetky druhy podláh, na zvieracie chlpy, na vysávanie a suché čistenie, HEPA 12 filter, príkon 800 W, hlučnosť 68 dB, zberná nádoba o objeme 3 l, ovládanie na tele, dĺžka kábla 8 m, akčný rádius 11 m, automatické navíjanie kábla, indikátor plného koša, regulácia výkonu a mäkčené kolieska, s teleskopickou trubicou, rozmery 46,9 × 31,5 × 25,5 cm (V׊×H), hmotnosť 6,63 kg, čierna a zlatá farba
Cenová bomba
118,90 € Ušetríte 20,10 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ETASV649
Zlatá stredná cesta
iRobot Roomba i7 - Robotický vysávač Varianty
4,5 87×
iRobot Roomba i7
Robotický vysávač – pre alergikov a na zvieracie chlpy, na všetky druhy podláh, na vysávanie, AeroForce filter, automatické dobíjanie, senzor proti nárazu, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, automatické vysypanie, vysávanie viacerých miestností, senzor proti pádu zo schodov, predvoľba miestností na upratovanie, funkcia proti zamotaniu káblov a detekcia znečistených miest, ovládanie mobilnou aplikáciou, objem nádoby na prach 0,4 l, 1 bočná kefa, prekoná prekážky do výšky 2 cm, kamerová navigácia, Li-Ion batérie, doba chodu 75 min, doba nabíjania 1,5 h, hlučnosť 58 dB, kompatibilný s Wi-Fi, príkon 33 W, rozmery 9 × 34 × 34 cm (V׊×H), hmotnosť 3 kg, nabíjacia stanica súčasťou balenia, čierna a strieborná farba
Cenová bomba
464,90 € Ušetríte 134,10 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: IROVRCZ28
Zlatá stredná cesta
4,7 25×
KÄRCHER FC 7 Cordless
Čistič podláh – už nikdy nebudete musieť vysávať pred umývaním tvrdej podlahy, akumulátorový podlahový čistič FC 7 odstráni všetky druhy suchých a mokrých každodenných nečistôt jedným krokom
385,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: KARTV955
Pre náročných
Roborock S8 čierny - Robotický vysávač Varianty
4,9 24×
Roborock S8 čierny
Robotický vysávač s mopom – na všetky druhy podláh, na vysávanie, umývateľný filter a EPA E11 filter, senzor proti nárazu, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, vysávanie viacerých miestností, senzor proti pádu zo schodov, predvoľba miestností na upratovanie, funkcia odloženého upratovania a časový rozvrh upratovania, mäkčené kolieska a odolnosť kief proti namotávaniu vlasov, ovládanie hlasom, mobilnou aplikáciou, na tele, objem nádoby na prach 0,4 l, zberná nádoba o objeme 0,4 l, 1 bočná kefa, prekoná prekážky do výšky 2 cm, LiDAR navigácia, Li-Ion batérie, doba chodu 180 min, hlučnosť 68,5 dB, kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant, Wi-Fi, príkon 69 W, rozmery 9,5 × 35 × 35,3 cm (V׊×H), hmotnosť 4,8 kg, akumulátor, nabíjací adaptér, nabíjacia stanica a napájací kábel súčasťou balenia, čierna farba
559 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: ROBRV514
Rowenta RH9690WO X-Force Flex 8.60 3v1 Aqua - Tyčový vysávač Doprava
zadarmo
4,3 51×
Rowenta RH9690WO X-Force Flex 8.60 3v1 Aqua
Tyčový vysávač – 3 v 1 na všetky typy podláh, na koberce, na vysávanie nečistôt a zvieracích chlpov, hlavica Aqua na umývanie aj vysávanie v jednom kroku, flexibilná ohybná trubica, doba nabíjania 3h, typ batérie Li-Ion, kapacita batérie 22V, funkcia intenzívneho výkonu Boost, doba chodu 3 min, filter High Efficiency a umývateľný filter, hlučnosť 82dB, objem nádržky 0.55l, dobíjacia vyberateľná batéria, osvetlenie LED, hubica na čalúnenie, rotačná turbokefa a štrbinová hubica, náhradné mopy v balení, farba modrá, 15-ročná záruka na opravu
Cenová bomba
208,90 € Ušetríte 30,10 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ROWTV988
4,0 73×
ETA Supersonic 1231 90000
Tyčový vysávač – aku, na všetky druhy podláh, na vysávanie, na Li-Ion batérie, doba chodu 40 min, doba nabíjania 4 h, HEPA filter, hlučnosť 79 dB, plastová zberná nádoba o objeme 0,45 l, ovládanie na tele, LED osvetlenie a regulácia výkonu, s predlžovacou trubicou, rozmery 110,5 × 26 × 23 cm (V׊×H), hmotnosť 2,57 kg, držiak na stenu súčasťou balenia, biela farba
Cenová bomba
108,90 € Ušetríte 20,10 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ETATV465
SENCOR SVC 8618GD CLEAN&GO - Tyčový vysávač
Varianty
4,5 193×
SENCOR SVC 8618GD CLEAN&GO
Tyčový vysávač – aku, na koberce, tvrdé podlahy, linoleum, drevené podlahy a plávajúce podlahy, na vysávanie, na Li-Ion batérie, doba chodu 50 min, doba nabíjania 6 h, HEPA filter, príkon 100 W, hlučnosť 78 dB, objem zbernej nádoby 0,5 l, ovládanie na tele, LED osvetlenie, rozmery 116 × 27,3 × 16,2 cm (V׊×H), hmotnosť 2,4 kg, zásobník na nečistoty na vysávanie súčasťou balenia, zlatá farba
99,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SENSV861
4,4 25×
ETA Falco Smart 2515 90000
Robotický vysávač 2v1 na umývanie podláh, na koberce, na zbieranie nečistôt, na všetky druhy podláh, tvrdé podlahy, hladké podlahy a mäkké povrchy, dĺžka prevádzky 120 min, čas nabíjania 5 h, automatické dobíjanie, predvoľba miestností na upratovanie, senzor proti pádu zo schodov, senzor proti nárazu, vysávanie viacerých miestností a prispôsobenie povrchu podlahy, objem nádoby 0.6 l, počet bočných štetcov 2, prekoná prekážku do 1,5 cm, spôsob navigácie: gyro, DC motor, typ ovládania diaľkový ovládač, spôsob čistenia: kefy, programy a mopovanie, typ batérie Li-Ion, HEPA filter, hlučnosť 72 dB(A), mobilná aplikácia, bočná kefa, diaľkové ovládanie, mopovací modul s mopovacou tkaninou, mopovacia textília (2ks), nabíjací adaptér, nabíjacia základňa a virtuálna stena, farba strieborná
Cenová bomba
258,90 € Ušetríte 70,10 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: ETARV410
4,5 57×
ETA Ambito 0516 90000
Bezvreckový vysávač – s úsporným ECO motorom, veľmi kvalitný a účinný HEPA filter č.12, objem prachovej nádoby 1.5l, akčný rádius 8m, ergonomicky tvarovaná rukoväť s integrovanou reguláciou vedľajšieho nasávania vzduchu, 1× parkovacia poloha podlahovej hubice, dĺžka napájacieho kábla 5m, otočné koliesko o 360° na jednoduché otáčanie vysávača, mäkčené kolieska na ochranu tvrdých podláh a nábytku, automatické navíjanie napájacieho kábla, príkon 700W, pripojovací priemer príslušenstva 35mm, príslušenstvo – univerzálna podlahová hubica s výsuvnou kefou, štrbinová hubica, vankúšová hubica, kefka, kovová teleskopická trubica (78cm )
Cenová bomba
62,90 € Ušetríte 12,10 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: ETABV694
4,4 73×
Rowenta RY8561WH Clean & Steam Multi
Tyčový vysávač – s príkonom 1700W, parný čistič 2v1, režim ECO a MAX, cyklónová technológia, sacia hlavica DUAL CLEAN&STEAM, odnímateľná nádržka na vodu s objemom 0.4l, objem zásobníka na prach 0.5l, doba prevádzky 30min, nahrievanie pary počas 30s, hlučnosť 84dB(A), eliminuje až 99.9% choroboplodných zárodkov a baktérií, bez použitia chemických čistiacich prípravkov, filtračná odvápňovacia kazeta, bezdotyková výmena mopov, na všetky typy podláh vrátane kobercov, 15-ročná záruka opraviteľnosti
Cenová bomba
248,90 € Ušetríte 40,10 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ROWSV988
Rowenta RO2933EA Swift Power Cyclonic - Bezvreckový vysávač Varianty
4,7 193×
Rowenta RO2933EA Swift Power Cyclonic
Bezvreckový vysávač – príkon 750W, monocyklónový systém, motor EffiTech, 3 úrovne filtrácie, cyklónový filter, penový filter pred motorom, High Efficiency filter na výstupe, objem 1.2l, hlučnosť 77dB(A), dĺžka prívodnej šnúry 5m, akčný rádius 7.55m, teleskopická kovová sacia trubica, podlahová hubica, parketová hubica, nadstavec na štrbiny 2v1, vysávač nie je určený na vysávanie akýchkoľvek tekutín, 15-ročná záruka opraviteľnosti
74,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: ROWBV401
Rowenta RO7487EA Silence Force Allergy+ - Vreckový vysávač
Varianty Doprava
zadarmo
4,8 57×
Rowenta RO7487EA Silence Force Allergy+
Vreckový vysávač hlučnosť 57 dB, objem vrecka 4.5 l, high efficiency filter, materiál trubice: kov, dĺžka kábla 8.4 m, akčný rádius 11 m, na koberce, na zvieracie chlpy, na všetky druhy podláh, tvrdé podlahy, hladké podlahy, na auto a protialergický, hubica na čalúnenie, parketová hubica, podlahová hubica, rotačná turbokefa a štrbinová hubica, šírka 29.8 cm, výška 26.5 cm, hĺbka 52.8 cm, farba biela, sivá, 15-ročná záruka opraviteľnosti
227,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: ROWVS247
Philips PowerPro Compact FC9330/09 - Bezvreckový vysávač Varianty
4,7 68×
Philips PowerPro Compact FC9330/09
Bezvreckový vysávač – s káblom, na všetky druhy podláh, pre alergikov, na vysávanie, umývateľný filter a HEPA H13 filter, príkon 900 W, hlučnosť 76 dB, plastová zberná nádoba o obejme 1,5 l, ovládanie na tele, dĺžka kábla 6 m, akčný rádius 9 m, automatické navíjanie kábla, s teleskopickou trubicou, rozmery 24,7 × 28,1 × 41 cm (V׊×H), hmotnosť 4,5 kg, čierna, červená a modrá farba
Cenová bomba
98,90 € Ušetríte 31 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PHIPPC268
4,6 12×
BOSCH BWD41700
Viacúčelový vysávač – na všetky typy podláh, na vysávanie, mokré čistenie a suché čistenie, objem zbernej nádoby 3,5 l, automatické navíjanie kábla a indikátor plného koša, HEPA filter, vodný filter, umývateľný filter a EPA filter, ovládanie na tele, dĺžka kábla 6 m, akčný rádius 9 m, teleskopická trubica súčasťou balenia, s káblom, hlučnosť 79 dB, modrá farba
Cenová bomba
225,90 € Ušetríte 53,10 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: BOVS428
CONCEPT VP4150 Mighty 21,6 V strieborný - Tyčový vysávač Varianty
4,0 63×
CONCEPT VP4150 Mighty 21,6 V strieborný
Tyčový vysávač – aku, na všetky druhy podláh, pre alergikov a na zvieracie chlpy, na suché čistenie, na vysávanie, na Li-Ion batérie, doba chodu 50 min, doba nabíjania 5 h, EPA filter, príkon 160 W, hlučnosť 81 dB, plastová zberná nádoba o objeme 0,5 l, ovládanie na tele, rozmery 113 × 26,4 × 17,5 cm (V׊×H), hmotnosť 2,7 kg, biela farba
Cenová bomba
106,90 € Ušetríte 38,10 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: CONTV751
4,9 20×
Xiaomi Robot Vacuum X10+
Robotický vysávač s mopom – pre alergikov, na zvieracie chlpy a antibakteriálny, na všetky druhy podláh, na vysávanie, suché čistenie, mokré čistenie, bavlnený filter, senzor proti nárazu, automatické vysypanie, vysávanie viacerých miestností, senzor proti pádu zo schodov, prispôsobenie povrchu podlahy, detekcia znečistených miest, funkcia odloženého upratovania a časový rozvrh upratovania, diaľkové ovládanie, indikátor nabíjania, indikátor plného koša, LED displej, LED kontrolka nastaveného stupňa výkonu, regulácia výkonu, trojstupňový čistiaci systém a odolnosť kief proti namotávaniu vlasov, ovládanie mobilnou aplikáciou, na tele, objem nádoby na prach 3,5 l, plastová zberná nádoba o objeme 2 l, 3 bočné kefy, prekoná prekážky do výšky 5 cm, laserová a kamerová navigácia, AC motor, Li-Ion batérie, doba chodu 120 min, doba nabíjania 6 h, hlučnosť 75 dB, automatický oklep, trieda prašnosti L, kompatibilný s Bluetooth, Google Home, Wi-Fi, príkon 1000 W, rozmery 9,7 × 35 × 35 cm (V׊×H), hmotnosť 8,3 kg, akumulátor a nabíjacia st
698,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: XIARV070
Concept VP8291 4A PERFECT CLEAN 700 W - Vreckový vysávač Varianty
4,6 41×
Concept VP8291 4A PERFECT CLEAN 700 W
Vreckový vysávač – s káblom, na všetky druhy podláh, na zvieracie chlpy a antibakteriálny, na vysávanie, HEPA filter a HEPA H13 filter, príkon 700 W, hlučnosť 67 dB, plastová zberná nádoba o obejme 3 l, ovládanie na tele, dĺžka kábla 7 m, akčný rádius 11 m, automatické navíjanie kábla a regulácia výkonu, s teleskopickou trubicou, rozmery 25,5 × 47 × 31,5 cm (V׊×H), hmotnosť 4,7 kg, biela farba
Cenová bomba
119,90 € Ušetríte 19,10 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: CONVS894
4,7 78×
ETA Salvet 0513 90000
Bezvreckový vysávač – s káblom, na všetky druhy podláh, pre alergikov, na vysávanie, HEPA filter, príkon 700 W, hlučnosť 70 dB, plastová zberná nádoba o obejme 2,2 l, ovládanie na tele, dĺžka kábla 7 m, akčný rádius 10 m, automatické navíjanie kábla, indikátor plného koša, parkovacia poloha pre podlahovú hubicu a mäkčené kolieska, s teleskopickou trubicou, rozmery 28,5 × 42 × 29,5 cm (V׊×H), hmotnosť 6,58 kg, zásobník na nečistoty na vysávanie súčasťou balenia, biela a červená farba
Cenová bomba
94,90 € Ušetríte 20,10 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: ETASA130
SENCOR SVC 8621TI CLEAN&GO - Tyčový vysávač Varianty
4,5 193×
SENCOR SVC 8621TI CLEAN&GO
Tyčový vysávač – aku, na koberce, tvrdé podlahy, linoleum, drevené podlahy a plávajúce podlahy, na vysávanie, na Li-Ion batérie, doba chodu 50 min, doba nabíjania 6 h, HEPA filter, príkon 100 W, hlučnosť 78 dB, plastová zberná nádoba o objeme 0,5 l, ovládanie na tele, LED osvetlenie, rozmery 116 × 27,3 × 16,2 cm (V׊×H), hmotnosť 2,4 kg, zásobník na nečistoty na vysávanie súčasťou balenia, sivá farba
118,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SENSV862
4,4 37×
ETA Aquasim PRO 1265 90000
Parný čistič – príkon 900W, 1 nádoba, objem nádoby 0.22l, tlak pary 3bar, bezpečnostný ventil, kontrolná dióda, indikátor pripravenosti pary
Cenová bomba
30,90 € Ušetríte 5 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: ETAPC342
4,7 207×
ETA Avanto AAAA 1519 90000
Vreckový vysávač – s káblom, na všetky druhy podláh, na vysávanie, HEPA filter, príkon 800 W, hlučnosť 68 dB, zberná nádoba o objeme 3 l, ovládanie na tele, dĺžka kábla 7 m, akčný rádius 10 m, indikátor plného koša a mäkčené kolieska, s teleskopickou trubicou, rozmery 24,5 × 31,5 × 47,5 cm (V׊×H), hmotnosť 7,2 kg, čierna farba
99,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: ETASV632
4,3 59×
Rowenta RO4825EA Compact Power XXL Cyclonic
Bezvreckový vysávač – s hlučnosťou 75dB, penový filter, HEPA filter a umývateľný filter, XXL prachová nádoba s objemom 2.5l, dĺžka kábla: 6.2m, akčný rádius: 8.8m, na koberce, na vysávanie nečistôt, na všetky druhy podláh, podlahová hubica a štrbinová hubica, materiál trubice: kov, šírka: 27.6cm, výška: 29.1cm, hĺbka: 40.9cm, farba: čierna, 15-ročná záruka opraviteľnosti
89,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: ROWBV453
4,4 35×
BOSCH BCH3P255 Flexxo 2 v 1
Tyčový vysávač – aku, na všetky druhy podláh, na vysávanie, na Li-Ion batérie, doba chodu 55 min, doba nabíjania 5 h, umývateľný filter, hlučnosť 82 dB, plastová zberná nádoba o objeme 0,4 l, ovládanie na tele, rozmery 115 × 26,5 × 18 cm (V׊×H), hmotnosť 3 kg, modrá farba
199,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BSHVT255
5,0
Dyson V15 Detect Absolute 2023
Tyčový vysávač – aku, na všetky druhy podláh, pre alergikov, na zvieracie chlpy a antibakteriálny, na vysávanie, na Li-Ion batérie, doba chodu 60 min, doba nabíjania 4,5 h, HEPA filter, príkon 660 W, plastová zberná nádoba o objeme 0,76 l, ovládanie na tele, indikátor nabíjania, LED displej a LED kontrolka nastaveného stupňa výkonu, rozmery 126 × 25 × 27 cm (V׊×H), hmotnosť 3,1 kg, fialová, sivá a zlatá farba
798,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: DYSTV754

Vysávače

iRobotRobotický vysávač iRobot Roomba j7+ (RECENZIA) V domácnosti s dvoma malými deťmi sme riadne otestovali robotický vysávač iRobot Roomba j7+, ktorý sa pýši pokrokovými funkciami, inovatívnymi technológiami, vysokým výkonom a personalizovaným upratovaním. V čom nás tento moderný pomocník prekvapil, ako sa s ním...
Kúpte si nový spotrebič z vybraných modelov značky Concept, napíšte recenziu a získajte voucher v hodnote 13 € na ďalší nákup. Viac informácií sa dozviete v článku. Akcia platí od 7. 7. do 30. 9. 2023.
Spoločnosť Concept prichádza s horúcou novinkou – robotickým vysávačom Concept VR3550 visiOne 3D, ktorý zvládne efektívne upratovanie všetkých druhov podláh suchou aj mokrou cestou. Čo je na ňom také výnimočné a prečo si práve tento model zaslúži vašu pozornosť?
recenziaRobotický vysávač Roborock S8 Pro Ultra (RECENZIA) Na vlastnej podlahe sme vyskúšali robotický vysávač Roborock S8 Pro Ultra, ktorý predstavuje technologickú novinku posledného radu robotických vysávačov Roborock S8. Testovanie prebiehalo v domácnosti s dvoma deťmi, kde je každodenné upratovanie podlahy nutnosťou. Ako...
Roborock, tvorca ultrainteligentnej domácej robotiky, prichádza na trh s novým radom robotických vysávačov Roborock S8, ktoré vynikajú pokrokovým štýlom upratovania. Spoznajte, v čom spočíva technologická inovácia a jedinečnosť troch modelov Roborock S8 Pro Ultra,...
Chcete vedieť, aké sú najlepšie robotické vysávače posledného obdobia? Nestrácajte čas zdĺhavým hľadaním a porovnávaním na internete. Máme pre vás prehľad, ktorý vám aj s odôvodnením povie, aké sú najlepšie robotické vysávače roka 2023. Nájdete v ňom tie najlepšie...
Viac článkov Všetky články

Vysávače

Domáci vysávač je našim spojencom v boji za čistú domácnosť už viac ako sto rokov. Osvedčení výrobcovia ako EtaPhilips či Sencor neúnavne rozširujú svoju ponuku v snahe uspokojiť čoraz náročnejších zákazníkov.

Vysávač pre každého

Siahnite po vysávačoch klasickej konštrukcie, univerzálnych alebo ľahkých tyčových vysávačoch. Tie navyše veľmi ľahko premeníte na vysávače ručné. Potrebujete vrecká do vysávača? Tu ste na správnom mieste. Ak sa chcete naopak vyhnúť nutnosti ich neustáleho dokupovania, odporúčame vybrať bezvreckový vysávač.

Robotický vysávač

A čo keď trpíte averziou voči samotnému vysávaniu? Aj tento zdanlivo neriešiteľný problém má východisko v podobe jedného z robotických vysávačov spoločnosti iRobot. Vysávanie ešte nikdy nebolo také jednoduché, ako dnes!

Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.
Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné vysávače Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie vysávače Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie vysávače Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii vysávače recenzie
P-DC1-WEB01
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií