Bazény

Zobraziť katalóg
Cena
-
Dostupnosť
Stav tovaru
Tvar
Štvorec
(13)
Kruh
(48)
Ovál
(2)
Obdĺžnik
(4)
Iný
(5)
Konštrukcia
Samonosný bazén
(23)
Kovová konštrukcia
(12)
Nafukovací
(35)
Priemer
1,25 m
5,49 m
-
Objem
450 l
23062 l
-
Priemer priechodov stenou
32 mm
150 mm
-
Filtrácia v balení
Bez filtrácie
(2)
Kartušová filtrácia
(47)
Piesková filtrácia
(2)
Filtračné čerpadlo
(11)
Výkon filtrácie
1,25 m3/h
1741 m3/h
-
Farba
Antracitová
(5)
Béžová
(3)
Biela
(6)
Čierna
(12)
Červená
(1)
Hnedá
(9)
Modrá
(24)
Strieborná
(1)
Sivá
(16)
Žltá
(2)

Nadzemné bazény sú skvelou investíciou prevažne v horúcich letných dňoch. Nielen, že sa v nich osviežite, ale tiež si užijete veľa zábavy s celou rodinou. Vonkajší bazén využijete na záhrade alebo terase, vírivku možno umiestniť aj do interiéru. Ako vybrať bazén priamo pre vás? Prečítajte si viac.

Pokračovať

Hľadáte umiestnenie pre nadzemný bazén? Dbajte na tieto 4 veci

Ak hľadáte umiestnenie pre nadzemný bazén, myslite na niekoľko základných vecí. Mali by ste mať priestor nielen na bazén, ale aj na umiestnenie čerpadla, filtrácie, rebríka a ďalšieho príslušenstva. Čo ďalšie by ste mali brať do úvahy?

 1. Cesta k bazénu by mala byť vedená predovšetkým priamo z domu, alebo aspoň tak, aby ste videli na deti.
 2. Exteriérové doplnky zaberajú na záhrade tiež priestor, a tak dbajte na to, aby neboli príliš blízko bazéna.
 3. Slnečné lúče by mali dopadať priamo na bazén, aby ste mali dlho svetlo a mohli sa opaľovať.
 4. Vzdialenosť stromov/kríkov by mala byť čo najdlhšia, aby ste nemali záhradný bazén plný listov a zbytočný tieň.

Pevný bazén nadzemný s konštrukciou verzus nafukovací variant – aké sú rozdiely?

Chcete si na leto zaobstarať bazén na záhradu a neviete, ktorý pre vás bude ten správny? V ponuke nájdete pevné bazény nadzemné s konštrukciou aj nafukovacie varianty – aké sú rozdiely?

Nafukovacie záhradné bazény predstavujú lacný, ale postačujúci variant

Nafukovacie záhradné bazény rýchlo a jednoducho nafúknete a potom zasa zložíte a uskladníte. Bazény na záhradu využijú nielen deti, ale aj dospelí. Vaše ratolesti môže zaujať aj bazén pre deti, ktorý je vyrobený v tvare rôznych zvieratiek, ako je napríklad plameniak alebo korytnačka. Čo patrí medzi výhody a nevýhody?

 • Ide o lacný variant.
 • Montáž je veľmi jednoduchá.
 • Sú maximálne skladné.
 • Oblé hrany zaisťujú bezpečnosť.
 • Využijete ich na terase aj záhrade.
 • Možno ich ľahšie poškodiť.
 • Musíte ich mimo sezónu uskladniť.

Kvalitné bazény nadzemné s konštrukciou sú vhodné pre celú rodinu

Kvalitné bazény nadzemné s konštrukciou disponujú pevnou kovovou alebo oceľovou konštrukciou, ktorá zaisťuje ich stabilitu. V ponuke najčastejšie nájdete modely, ktorých steny sú vyrobené z laminovanej fólie vystuženej tkaninou. Sú typické tiež tým, že majú po celom obvode stále rovnaké rozmery a nezužujú sa.

 • Pevný a odolný rám zaisťuje stabilitu.
 • Ponúkajú veľmi jednoduchú montáž.
 • Vydržia vám niekoľko dlhých rokov.
 • Sú kvalitnejšie ako nafukovacie bazény.
 • Fungujú ako celoročné nadzemné bazény.
 • Musia stáť napevno na vopred vybranom mieste.

Nafukovací domáci bazén nadzemný
Nafukovacie bazény nadzemné

Bazény nadzemné s konštrukciou
Nadzemné bazény s konštrukciou

(Polo)zapustené bazény sú vhodné na plávanie a na veľké záhrady

K dispozícii sú aj polozapustené bazény (alebo čiastočne zapustené bazény), ktoré sú celoročné, a nemusíte ich teda cez zimu uskladňovať. Zapustené bazény sú vhodné na väčšiu záhradu a ušetria vám prácu so skladaním alebo nafukovaním jeho okrajov.

i

K ďalším typom patria plechové bazény

Plechové bazény nemajú iba oceľovú konštrukciu, ale majú celé steny zhotovené z oceľového plechu s antikoróznou úpravou, teda sú veľmi odolné aj proti poveternostným podmienkam. Plechový bazén je opatrený aj bazénovou fóliou proti mrazu.

Aký môže mať záhradný bazén tvar?

Záhradný bazén môže mať niekoľko tvarov, z ktorých medzi najobľúbenejšie patria kruh, obdĺžnik alebo ovál.

 • Kruhové bazény nadzemné sú najčastejším a najobľúbenejším variantom. Využijete ich na štvorcových záhradách a máte k dispozícii mnoho veľkostí od malých detských až po veľké domáce bazény pre celú rodinu.
 • Obdĺžnikové bazény nadzemné sú vhodné pre celú rodinu. Nájdu uplatnenie na pozdĺžnych záhradách či terasách. Obdĺžnikový vonkajší bazén zaobstaráte ako nafukovací alebo s konštrukciou.
 • Oválne nadzemné bazény s väčším rozmerom môžu slúžiť aj ako plavecký bazén. Sú vhodné pre celú rodinu a vybrať si ich môžete v nafukovacom či pevnom vyhotovení.

Nafukovací nadzemný bazén kruh
Bazén nadzemný – kruh

Nadzemný bazén obdĺžnik
Bazén nadzemný – obdĺžnik

Nadzemný bazén ovál
Bazén nadzemný – ovál

Chcete urobiť radosť aj vášmu štvornohému maznáčikovi? Navštívte kategóriu bazény pre psov, kde nájdete nejeden kvalitný bazén pre psa aj menší model pre mačky.

Hĺbka, objem, materiál a rozmery alebo základné parametre na bazény nadzemné

Pri výbere sa zamerajte aj na základné parametre, ako je hĺbka, objem, materiál a rozmery – pre predstavu, také 3 m bazény nadzemné by mali byť v dnešnej dobe na komfortné plávanie štandardom.

 • Hĺbka nadzemných bazénov sa bežne pohybuje okolo 1 – 1,5 m, čo je vhodná výška na plávanie. Pre menšie deti vám postačí menšia hĺbka, avšak myslite na to, že onedlho vyrastú.
 • Rozmery závisia od toho, či plánujete v bazéne aspoň trochu plávať alebo sa len osviežiť. Kruhový bazén by mal mať priemer aspoň 3,5 m, obdĺžnikový/oválny potom rozmery aspoň 6 × 3 m (prípadne 2,5 × 4,5 m).
 • Objem bazéna na rekreačné a rodinné kúpanie sa pohybuje od 4 000 do cca 9 000 litrov s tým, že čím väčší bude objem vody, tým komfortnejšie plávanie a viac priestoru pri kúpaní vás čaká.
 • Materiál na výrobu predovšetkým detských nadzemných bazénov je guma, a potom rôzne PVC fólie. Obľúbeným variantom sú kvalitné bazény nadzemné drevené, ktoré slúžia ako celoročné.

Zaujímajú vás vzhľadovo luxusné nadzemné bazény? Ratan je skvelým materiálom, ktorý urobí vonkajší bazén tiež perfektným doplnkom celej záhrady.

Čistá a kvalitná voda – záhradné bazény môžu mať 2 typy filtrácie

Bazénové filtrácie slúžia na pravidelné čistenie vody od rôznych nečistôt a zároveň zvyšujú kvalitu vody. Niektoré vonkajšie bazény obsahujú filtráciu v balení, pri iných je potrebné ju zakúpiť zvlášť. K dispozícii sú dva druhy filtrácie, a to kartušová a piesková. Ďalej si môžete vybrať aj filtračné vložky, skimmery a hadice.

 1. Bazén s pieskovou filtráciou filtruje vodu cez pieskovú kremičitú náplň, ktorá zachytí nečistoty a čistú vodu vracia späť. Znižuje spotrebu bazénovej chémie, je ekonomickejší a menej náročný na údržbu.
 2. Bazén s kartušovou filtráciou zahŕňa čerpadlo a kartušovú vložku, ktorá zachytáva všetky nečistoty, a teda je nutné ho veľmi často čistiť. Je cenovo dostupnejší, avšak kvalita filtrovania nie je na príliš vysokej úrovni.

Nadzemný bazén s filtráciou už v balení vám ušetrí starosti

Nadzemný bazén s filtráciou obsahuje už v balení kartušovú alebo pieskovú filtráciu. Pomocou filtrácie zostane voda vo vnútri dlho čistá a zvýši svoju kvalitu. Kartušová filtrácia je dodávaná s výkonom zodpovedajúcim malým objemom, avšak pre lepší výsledok možno dokúpiť aj pieskovú filtráciu, ktorá je vhodná do väčších bazénov.Teplota svetla

Zháňate malý bazén pre tých najmenších? Také nájdete v našej sekcii detské bazény.

Vybrali ste vhodný bazén nadzemný? Ďalším krokom je správna inštalácia

Pokiaľ ste už vybrali správny bazén nadzemný, ďalším krokom je správna inštalácia. Každý domáci bazén disponuje podrobnými inštrukciami, ako postupovať – všeobecne sa však držte týchto pokynov.

 • Terén slúžiaci na postavenie bazéna musí byť vyrovnaný. Dorovnať povrch môžete udupanou zeminou či pieskom.
 • Odstráňte všetky ostré predmety, ktoré by mohli poškodiť bazén – najlepšie je umiestniť pod neho podložku.
 • Bazén nadzemný nechajte aspoň jednu hodinu po postavení ležať, aby stihol materiál zmäknúť a zvyknúť si na povrch.
 • Pripravte si filtráciu a bazén otočte tak, aby boli všetky otvory na pripojenie správne natočené.
 • Potom už vonkajší bazén napustite podľa toho, či ide o nafukovací bazén alebo nadzemný bazén s rámovou konštrukciou. Nezabúdajte, že rámové bazény (bazény s konštrukciou) musia stáť na rovnej podkladovej ploche.

Príslušenstvo a doplnky na bazény na záhradu – aké si vybrať?

Príslušenstvo na bazény na záhradu vám spríjemnia a uľahčia pobyt v bazéne, udržia vodu čistú alebo zlepšia jej kvalitu. Nájdete tu napríklad schodíky, krycie plachty, vysávače, osvetlenie, pumpy alebo člny a ležadlá.

Nepatríte medzi otužilcov? Kúpte si pre záhradný bazén ohrievač

Záhradný bazén nemá vždy teplú vodu, čo nie je každému úplne príjemné. Na dosiahnutie vami prijateľnej teploty vody môžete zvoliť tepelné čerpadlo alebo solárny ohrievač.

 • Tepelné čerpadlá k bazénu sú oveľa výkonnejšie a často ponúknu aj rôzne inteligentné funkcie, ale zato sú drahšie, mohutnejšie a vyžadujú na prevádzku pripojenie do elektrickej siete.
 • Solárny ohrev bazéna je naopak skôr pasívny a vodu ohrieva podľa počasia. Jednoducho sa inštaluje, nepotrebuje elektrinu a je úplne ekologický, ale bohužiaľ menej výkonný a nie vždy spoľahlivý.

Solárne sprchy sú ekologickým variantom sprchovania

Ekologické solárne sprchy nájdu využitie na každej záhrade a slúžia na osprchovanie sa pred alebo po použití bazéna, aby nedošlo k znečisteniu vody. Kedykoľvek ich môžete tiež využiť na osvieženie počas horúceho počasia.

 • Telo solárnej sprchy slúži ako zásobník vody, ktorý sa ohrieva pomocou slnečných lúčov.
 • Jednoducho k nej pripojíte hadicu s prívodom vody a behom chvíle máte vodu ohriatu.

i

Nákupom to však nekončí – o všetky vonkajšie bazény sa musíte starať

Vonkajšie bazény potrebujú stálu údržbu. Mechanické nečistoty ľahko odstránite sieťkou alebo vysávačom, avšak na čistotu vody je dôležitá bazénová chémia. Tá chráni vodu pred nežiaducimi riasami, dezinfikuje a stabilizuje pH vody a jej tvrdosť. Zaobstarať si môžete testery na meranie pH, hodnoty kyslíka alebo zásaditosť.

Vonkajší bazén nie je to pravé, čo hľadáte? Mrknite sa na podobné relaxačné metódy

Ak hľadáte miesto na osvieženie či relaxáciu, ale vonkajší bazén nie je to pravé, kúpte si vírivku či saunu.

Vírivky nájdu uplatnenie aj mimo sezónu

Nafukovacie vírivky sú skvelým relaxačným pomocníkom nielen v zime, ale aj v letných dňoch. Veľmi ľahko ich nafúknete a kedykoľvek zasa zložíte. Možno ich umiestniť na záhradu či terasu, ale aj do interiéru. K dispozícii sú so štvorcovým, kruhovým alebo oválnym pôdorysom a sú vyrábané pre 2 – 6 osôb.

 • Vírivky pre 2 majú väčšinou oválny pôdorys a menší objem okolo cca 600 litrov.
 • Vírivky pre 4 sú štvorcového alebo kruhového tvaru, ich objem je väčšinou od 600 do 800 litrov.
 • Vírivky pre 5 a viac osôb majú objem 800 litrov a viac, priemer potom okolo 1,85 až 2 metrov.

Vírivky aj nafukovacie nadzemné bazény patria medzi samonosné bazény. To znamená, že stačí iba nafúknuť horný okraj bazéna a napustiť vodu – bazénová fólia sa napne sama podľa objemu vody a samonosný bazén sa tak postaví doslova sám.

Sauny ponúknu skvelé účinky na zdravie

Sauny ocení každý, kto preferuje teplú paru nad osviežením v bazéne. Na rozdiel od bazéna ich môžete umiestniť aj do interiéru a poskytujú trochu iné zdravotné benefity. Relaxácia v saune uvoľňuje napätie, regeneruje organizmus, posilňuje odolnosť tela, zlepšuje dýchanie a oveľa viac. Pre správny účinok sa často odporúča kombinovať relaxáciu v saune s osviežením v bazéne.


Bazén záhradný – nafukovacia vírivka
Nafukovacia vírivka

Sauna
Sauna

i

Chcete niečo málo ušetriť, ale zaujali vás nadzemné bazény? Akcia je perfektnou príležitosťou, kde nakúpite skvelé kúsky za výhodné ceny.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Venice-6P Skladom
Vírivka – nafukovacia, kruhová s priemerom 204cm a objemom 956 litrov, určené pre 4 až 6 osôb, 140 trysiek, duálny ohrievací systém, bezpečnostný zámok, vrchný kryt, chránič základne, filtračná vložka
311,32 €

2.
Venice-4P Skladom
Vírivka – nafukovacia, kruhová s priemerom 175cm a objemom 800 litrov, určené pre 2 až 4 osoby, 110 trysiek, duálny ohrievací systém, bezpečnostný zámok, vrchný kryt, chránič základne, filtračná vložka
290,53 €

3.
Vírivka – nafukovacia, 130 dýz, pre 6 osôb, tvar štvorca s rozmermi 1.85×1.85m a výškou 0.65m, objem 930l, kartušová filtrácia, krycia plachta a podložka súčasťou balenia
332,10 €

Ďalšie najpredávanejšie
72 položiek
3,8
NetSpa BOHEMIAN
Vírivka – nafukovacia, 100 dýz, pre 2 osoby, tvar štvorca s rozmermi 1.58×1.58m a výškou 0.7m, objem 650l, kartušová filtrácia

273,91 €
Skladom
Objednávací kód: HHO014a
Belatrix Luxury 155
Vírivka – nafukovacia, 130 dýz, pre 6 osôb, tvar štvorca s rozmermi 1.85×1.85m a výškou 0.65m, objem 930l, kartušová filtrácia, krycia plachta a podložka súčasťou balenia

332,10 €
Skladom
Objednávací kód: GOA0002
Venice-6P
Vírivka – nafukovacia, kruhová s priemerom 204cm a objemom 956 litrov, určené pre 4 až 6 osôb, 140 trysiek, duálny ohrievací systém, bezpečnostný zámok, vrchný kryt, chránič základne, filtračná vložka

311,32 €
Skladom
Objednávací kód: AUPR271530
5,0
Belatrix Luxury 125 Rattan
Vírivka – nafukovacia, 130 dýz, pre 4 osoby, tvar štvorca s rozmermi 1.55×1.55m a výškou 0.65m, objem 600l, kartušová filtrácia, krycia plachta a podložka súčasťou balenia

332,10 €
Skladom
Objednávací kód: GOA0047
5,0
Belatrix Sorrento 115
Vírivka – nafukovacia, 130 dýz, pre 4 osoby, tvar štvorca s rozmermi 1.55×1.55m a výškou 0.65m, objem 650l, kartušová filtrácia, krycia plachta a podložka súčasťou balenia

332,10 €
Skladom
Objednávací kód: GOA0003a
Belatrix Sorrento 150
Vírivka – nafukovacia, 130 dýz, pre 6 osôb, tvar kruhu s priemerom 2.08m, objem 1200l, kartušová filtrácia, krycia plachta a podložka súčasťou balenia

323,78 €
Skladom
Objednávací kód: GOA0003c
Milan
Vírivka – nafukovacia, 90 dýz, pre 4 osoby, tvar kruhu s priemerom 1.45m, objem 800l, hadica, krycia plachta a podložka súčasťou balenia

Super cena
323,78 € Ušetríte 445,22 €
Skladom
Objednávací kód: AUPR271555
5,0
Belatrix Montana 130
Vírivka – 130 dýz, pre 6 osôb, tvar kruhu s priemerom 1.65m, objem 970l, kartušová filtrácia, krycia plachta a podložka súčasťou balenia

498,36 €
Skladom
Objednávací kód: GOA0066
INTEX Jet Bubble Deluxe 220 – 240 V
Vírivka – nafukovacia, 120 dýz, pre 4 osoby, objem 795l, filtračné čerpadlo s výkonom 1741m³, krycia plachta a podložka súčasťou balenia, s výškou 0.71m

905,70 €
Skladom
Objednávací kód: INTEXa068
NetSpa 3700691407177
Vírivka – nafukovacia, 130 dýz, pre 5 osôb, objem 850l, kartušová filtrácia, hadica, krycia plachta a podložka súčasťou balenia, s výškou 0.7m

662,90 €
Posledný kus na sklade
Objednávací kód: HHO011
Venice-4P
Vírivka – nafukovacia, kruhová s priemerom 175cm a objemom 800 litrov, určené pre 2 až 4 osoby, 110 trysiek, duálny ohrievací systém, bezpečnostný zámok, vrchný kryt, chránič základne, filtračná vložka

290,53 €
Skladom
Objednávací kód: AUPR271527
Belatrix Mountain 120 Rattan
Vírivka – nafukovacia, 130 dýz, pre 2 osoby, oválny tvar s rozmermi 1.95×1.2m (D׊) a výškou 0.65m, objem 550l, kartušová filtrácia, krycia plachta a podložka súčasťou balenia

664,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: GOA0050
5,0
Bestway - Vířivka Vancouver AirJet Plus 1,55 m x 60 cm
Vírivka – 140 dýz, pre 5 osôb, tvar kruhu s priemerom 1.55m, kartušová filtrácia s výkonom 1.325m³, skimmer a krycia plachta súčasťou balenia

629,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: AUPR316791
BeneoSpa pre 4 osoby, čierno-biela
Vírivka – nafukovacia, 130 dýz, pre 4 osoby, tvar kruhu s priemerom 1.8m, objem 800l, kartušová filtrácia, hadica, krycia plachta a podložka súčasťou balenia

344,57 €
Skladom
Objednávací kód: BENEO005
BeneoSpa pre 4 osoby, sivá
Vírivka – nafukovacia, 130 dýz, pre 4 osoby, tvar kruhu s priemerom 1.8m, objem 800l, kartušová filtrácia, hadica, krycia plachta a podložka súčasťou balenia

344,57 €
Skladom
Objednávací kód: BENEO007
Belatrix Luxury 155 Rattan
Vírivka – nafukovacia, 130 dýz, pre 6 osôb, tvar štvorca s rozmermi 1.85×1.85m a výškou 0.65m, objem 930l, kartušová filtrácia, krycia plachta a podložka súčasťou balenia

332,10 €
Skladom
Objednávací kód: GOA0048
5,0
Avenli Nafukovací bazén s príslušenstvom 3,05 m (filtrácia)
Bazén – s konštrukciou, kruhový tvar s priemerom 3,05 m, v balení filtračné čerpadlo

158,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: AUPR321478
Belatrix Luxury 125
Vírivka – nafukovacia, 130 dýz, pre 4 osoby, tvar štvorca s rozmermi 1.55×1.55m a výškou 0.65m, objem 600l, kartušová filtrácia, krycia plachta a podložka súčasťou balenia

489,90 €
Na sklade 5 ks
Objednávací kód: GOA0003
NetSpa MONTANA L
Vírivka – nafukovacia, 110 dýz, pre 4 osoby, tvar kruhu s priemerom 1.75m, objem 700l, kartušová filtrácia, hadica, krycia plachta a podložka súčasťou balenia

332,10 €
Skladom
Objednávací kód: HHO009
Intex 28116 sada 3,05 × 0,61 m
Bazén – samonosný, kruhový tvar s priemerom 3,05 m, hĺbka 0,5 m

43,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ALLTOHo079
Victory
Vírivka – nafukovacia, 90 dýz, pre 5 osôb, objem 940l, hadica, krycia plachta a podložka súčasťou balenia, s výškou 0.7m

352,88 €
Skladom
Objednávací kód: AUPR271558
INTEX Jet Bubble Deluxe 220-240 V
Vírivka – nafukovacia, 140 dýz, pre 6 osôb, objem 1098l, kartušová filtrácia, rozmery 0.218m×0.071m (D×V)

1 013,76 €
Skladom
Objednávací kód: INTEXa069
4,0
Intex 28118 sada 3,05 ×0,61 m
Bazén – samonosný, kruhový tvar s priemerom 3,05 m, v balení kartušová filtrácia, hĺbka 0,6 m, výkon filtrácie 1,25 m³/h, skimmer a hadica súčasťou balenia

73,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ALLTOHo080
Avenli Nafukovací bazén s príslušenstvom 3,0 m (filtrácia)
Bazén – samonosný, kruhový tvar s priemerom 3 m, v balení filtračné čerpadlo

75,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: AUPR321476

Bazény

hobbyTavná pištoľ uspokojí kreatívne túžby a pomôže aj v domácnosti Tavná pištoľ je praktická pomôcka do domácnosti – skrýva sa v nej však aj veľa možností kreatívneho využitia....
Spoľahlivosť, vysoká odolnosť a hlavne stopercentná presnosť. To sú hlavné charakteristiky meracej techniky od...
Nový portál Bosch PRO360 poskytuje zákazníkom množstvo výhod. Môžete si tu napríklad zobraziť všetko svoje...
GrilAko zapáliť gril? Grilovanie je obľúbená letná kratochvíľa. Základom je dobre rozpálený gril. Ako ho ale zapáliť, aký je...
Aby náradie dobre fungovalo, musí mať zodpovedajúcu starostlivosť. Na to, aby náradie Bosch skvele šliapalo,...
S jedinou batériou môžete napájať široké spektrum zariadení, ktoré využívate na záhrade alebo v dielni. Vie to...
Viac článkov Všetky články

Bazény

V kategórii Bazény máme práve teraz na Alza.sk celkom 72 produktov.
Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné bazény Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie bazény Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie bazény Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii bazény recenzie
P-DC1-WEB06
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií