Naše pobočky sú otvorené iba v režime výdajní.
Viac informácií k prevzatiu objednávok.

Pre rýchlejší výdaj na pobočkách odporúčame využiť vyzdvihnutie cez aplikáciu.

Pre reklamáciu alebo vrátenie tovaru, využite prosím online formulár.

Nakupování budoucnosti Hobby Bosch Bosch

Bazény

Bazény nadzemné sú skvelou investíciou prevažne v horúcich letných dňoch. Nielen, že sa v nich osviežite, ale tiež si užijete veľa zábavy s celou rodinou. Vonkajší bazén využijete na záhrade alebo terase, vírivku možno umiestniť aj do interiéru. K dispozícii je niekoľko typov, pozrite sa, aké záhradné bazény sú v ponuke.

Pokračovať

Hľadáte umiestnenia na nadzemný bazén? Dbajte na tieto 4 veci

Pokiaľ hľadáte umiestnenie na nadzemný bazén, myslite na niekoľko základných vecí. Mali by ste mať priestor nielen na bazén, ale aj na umiestnenie čerpadla, filtrácie, rebríka a ďalšieho príslušenstva. Čo ďalšie by ste mali brať do úvahy?

 1. Cesta k bazénu by mala byť vedená predovšetkým priamo z domu, alebo aspoň tak, aby ste videli na deti.
 2. Exteriérové doplnky zaberajú na záhrade tiež priestor, a tak dbajte na to, aby neboli príliš blízko bazéna.
 3. Slnečné lúče by mali dopadať priamo na bazén, aby ste mali dlho svetlo a mohli sa opaľovať.
 4. Vzdialenosť stromov/kríkov by mala byť čo najdlhšia, aby ste nemali záhradný bazén plný listov a zbytočný tieň.

Pevný bazén nadzemný s konštrukciou verzus nafukovací variant – aké sú rozdiely?

Chcete si na leto zaobstarať bazén na záhradu a neviete, ktorý pre vás bude ten správny? V ponuke nájdete pevné bazény nadzemné s konštrukciou aj nafukovacie varianty – aké sú rozdiely?

Nafukovacie záhradné bazény predstavujú lacný, ale postačujúci variant

Nafukovacie záhradné bazény rýchlo a jednoducho nafúknete a potom zase zložíte a uskladníte. Bazény na záhradu využijú nielen deti, ale aj dospelí. Vaše ratolesti môže zaujať aj bazén pre deti, ktorý je vyrobený v tvare rôznych zvieratiek, ako je napríklad plameniak alebo korytnačka. Čo patrí medzi výhody a nevýhody?

 • Ide o lacný variant.
 • Montáž je veľmi jednoduchá.
 • Sú maximálne skladné.
 • Oblé hrany zaisťujú bezpečnosť.
 • Využijete ich na terase aj záhrade.
 • Možno ich ľahšie poškodiť.
 • Musíte ich mimo sezónu uskladniť.

Kvalitné bazény nadzemné s konštrukciou sú vhodné pre celú rodinu

Kvalitné bazény nadzemné s konštrukciou disponujú pevnou kovovou alebo oceľovou konštrukciou, ktorá zaisťuje ich stabilitu. V ponuke najčastejšie nájdete modely, ktorých steny sú vyrobené z laminovanej fólie vystužené tkaninou. Sú typické tiež tým, že majú po celom obvode stále rovnaké rozmery a nezužujú sa.

 • Pevný a odolný rám zaisťuje stabilitu.
 • Ponúkajú veľmi jednoduchú montáž.
 • Vydržia vám niekoľko dlhých rokov.
 • Sú kvalitnejšie ako nafukovacie bazény.
 • Fungujú ako celoročné nadzemné bazény.
 • Musia stáť napevno na vopred vybranom mieste.

Nafukovací domáci bazén nadzemný
Nafukovacie bazény nadzemné

Nadzemný bazén s konštrukciou
Nadzemné bazény s konštrukciou

(Polo)zapustené bazény sú vhodné na plávanie a na veľké záhrady

K dispozícii sú aj polozapustené bazény, ktoré sú celoročné, a nemusíte ich teda cez zimu uskladňovať. Zapustené bazény sú vhodné na väčšiu záhradu a ušetria vám prácu so skladaním alebo nafukovaním jeho okrajov.

i

K ďalším typom patria plechové bazény

Plechové bazény nemajú iba oceľovú konštrukciu, ale majú celé steny zhotovené z oceľového plechu s antikoróznou úpravou, teda sú veľmi odolné aj proti poveternostným podmienkam. Plechový bazén je opatrený aj bazénovou fóliou proti mrazu.

Aký môže mať záhradný bazén tvar?

Záhradný bazén môže mať niekoľko tvarov, z ktorých medzi najobľúbenejšie patria kruh, obdĺžnik alebo ovál.

 • Kruhové bazény nadzemné sú najčastejším a najobľúbenejším variantom. Využijete ich na štvorcových záhradách a máte k dispozícii mnoho veľkostí od malých detských až po veľké domáce bazény pre celú rodinu.
 • Obdĺžnikové bazény nadzemné sú vhodné pre celú rodinu. Nájdu uplatnenie na pozdĺžnych záhradách či terasách. Obdĺžnikový vonkajší bazén zaobstaráte ako nafukovací alebo s konštrukciou.
 • Oválne nadzemné bazény s väčším rozmerom môžu slúžiť aj ako plavecký bazén. Sú vhodné pre celú rodinu a vybrať si ich môžete v nafukovacom či pevnom vyhotovení.

Nafukovací nadzemný bazén kruh
Bazén nadzemný – kruh

Nadzemný bazén obdĺžnik
Bazén nadzemný – obdĺžnik

Nadzemný bazén ovál
Bazén nadzemný – ovál

Hĺbka, objem, materiál a rozmery alebo základné parametre na bazény nadzemné

Pri výbere sa zamerajte aj na základné parametre, ako je hĺbka, objem, materiál a rozmery – pre predstavu, také 3 m bazény nadzemné by mali byť v dnešnej dobe na komfortné plávanie štandardom.

 • Hĺbka nadzemných bazénov sa bežne pohybuje okolo 1 – 1,5 m, čo je vhodná výška na plávanie. Pre menšie deti vám postačí menšia hĺbka, avšak myslite na to, že onedlho vyrastú.
 • Rozmery závisia od toho, či plánujete v bazéne aspoň trochu plávať alebo sa len osviežiť. Kruhový bazén by mal mať priemer aspoň 3,5 m, obdĺžnikový/oválny potom rozmery aspoň 6 × 3 m (prípadne 2,5 × 4,5 m).
 • Objem bazéna na rekreačné a rodinné kúpanie sa pohybuje od 4 000 do cca 9 000 litrov s tým, že čím väčší bude objem vody, tým komfortnejšie plávanie a viac priestoru pri kúpaní vás čaká.
 • Materiál na výrobu predovšetkým detských nadzemných bazénov je guma, a potom rôzne PVC fólie. Obľúbeným variantom sú kvalitné bazény nadzemné drevené, ktoré slúžia ako celoročné.

Zaujímajú vás vzhľadovo luxusné nadzemné bazény? Ratan je skvelým materiálom, ktorý urobí vonkajší bazén tiež perfektným doplnkom celej záhrady.

Čistá a kvalitná voda – záhradné bazény môžu mať 2 typy filtrácie

Bazénové filtrácie slúžia na pravidelné čistenie vody od rôznych nečistôt a zároveň zvyšujú kvalitu vody. Niektoré vonkajšie bazény obsahujú filtráciu v balení, pri iných je potrebné ju zakúpiť zvlášť. K dispozícii sú dva druhy filtrácie, a to kartušová a piesková. Ďalej si môžete vybrať aj filtračné vložky, skimmery a hadice.

 1. Bazén s pieskovou filtráciou filtruje vodu cez pieskovú kremičitú náplň, ktorá zachytí nečistoty a čistú vodu vracia späť. Znižuje spotrebu bazénovej chémie, je ekonomickejší a menej náročný na údržbu.
 2. Bazén s kartušovou filtráciou zahŕňa čerpadlo a kartušovú vložku, ktorá zachytáva všetky nečistoty, a teda je nutné ho veľmi často čistiť. Je cenovo dostupnejší, avšak kvalita filtrovania nie je na príliš vysokej úrovni.

Nadzemný bazén s filtráciou už v balení vám ušetrí starosti

Nadzemný bazén s filtráciou obsahuje už v balení kartušovú alebo pieskovú filtráciu. Pomocou filtrácie zostane voda vo vnútri dlho čistá a zvýši svoju kvalitu. Kartušová filtrácia je dodávaná s výkonom zodpovedajúcim malým objemom, avšak pre lepší výsledok možno dokúpiť aj pieskovú filtráciu, ktorá je vhodná do väčších bazénov.

Vybrali ste vhodný bazén nadzemný? Ďalším krokom je správna inštalácia

Pokiaľ ste už vybrali správny bazén nadzemný, ďalším krokom je správna inštalácia. Každý domáci bazén disponuje podrobnými inštrukciami, ako postupovať – všeobecne sa však držte týchto pokynov.

 • Terén slúžiaci na postavenie bazéna musí byť vyrovnaný. Dorovnať povrch môžete udupanou zeminou či pieskom.
 • Odstráňte všetky ostré predmety, ktoré by mohli poškodiť bazén – najlepšie je umiestniť pod neho podložku.
 • Bazén nadzemný nechajte aspoň jednu hodinu po postavení ležať, aby stihol materiál zmäknúť a zvyknúť si na povrch.
 • Pripravte si filtráciu a bazén otočte tak, aby boli všetky otvory na pripojenie správne natočené.
 • Potom už vonkajší bazén napustite podľa toho, či ide o nafukovací bazén alebo nadzemný bazén s rámovou konštrukciou.

Vonkajší bazén nie je to pravé, čo hľadáte? Kúpte si vírivku

Ak hľadáte miesto na osvieženie či relaxáciu, ale vonkajší bazén nie je to pravé, kúpte si vírivku.

Vírivky nájdu uplatnenie aj mimo sezónu

Nafukovacie vírivky sú skvelým relaxačným pomocníkom nielen v zime, ale aj v letných dňoch. Veľmi ľahko ich nafúknete a kedykoľvek zase zložíte. Možno ich umiestniť na záhradu či terasu, ale aj do interiéru. K dispozícii sú so štvorcovým, kruhovým alebo oválnym pôdorysom a sú vyrábané pre 2 – 6 osôb.

 • Vírivky pre 2 majú väčšinou oválny pôdorys a menší objem okolo cca 600 litrov.
 • Vírivky pre 4 sú štvorcového alebo kruhového tvaru, ich objem je väčšinou od 600 do 800 litrov.
 • Vírivky pre 5 a viac osôb majú objem 800 litrov a viac, priemer potom okolo 1,85 až 2 metrov.

i

Vírivky aj nafukovacie nadzemné bazény patria medzi samonosné bazény. To znamená, že stačí iba nafúknuť horný okraj bazéna a napustiť vodu – bazénová fólia sa napne sama podľa objemu vody a samonosný bazén sa tak postaví doslova sám.

Bazén záhradný – Nafukovacia vírivka
Nafukovacia vírivka

Bazén – Solárna sprcha
Solárna sprcha

Príslušenstvo a doplnky na bazény na záhradu – aké si vybrať?

Príslušenstvo na bazény na záhradu vám spríjemnia a uľahčia pobyt v bazéne, udržia vodu čistú alebo zlepšia jej kvalitu. Nájdete tu napríklad schodíky, krycie plachty, vysávače, osvetlenie, pumpy alebo člny a ležadlá.

Solárne sprchy sú ekologickým variantom sprchovania

Ekologické solárne sprchy nájdu využitie na každej záhrade a slúžia na osprchovanie sa pred alebo po použití bazéna, aby nedošlo k znečisteniu vody. Kedykoľvek ich môžete tiež využiť na osvieženie počas horúceho počasia.

 • Telo solárnej sprchy slúži ako zásobník vody, ktorý sa ohrieva pomocou slnečných lúčov.
 • Jednoducho k nej pripojíte hadicu s prívodom vody a behom chvíle máte vodu ohriatu.

Nákupom to však nekončí – o všetky vonkajšie bazény sa musíte starať

Vonkajšie bazény potrebujú stálu údržbu. Mechanické nečistoty ľahko odstránite sieťkou alebo vysávačom, avšak na čistotu vody je dôležitá bazénová chémia. Tá chráni vodu pred nežiaducimi riasami, dezinfikuje a stabilizuje pH vody a jej tvrdosť. Zaobstarať si môžete testery na meranie pH, hodnoty kyslíka alebo zásaditosť.

Chcete niečo málo ušetriť, ale zaujali vás nadzemné bazény? Akcia je perfektnou príležitosťou, kde nakúpite skvelé kúsky za výhodné ceny.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Vírivka , okrúhla s priemerom 2.16 m, objem 1098 l, 170 dýz
721,90 €

2.
Vírivka , okrúhla s priemerom 1.96 m, objem 795 l, 140 dýz
641,90 €

3.
Bali Na sklade > 5 ks
Vírivka – nafukovacia, kruhová s priemerom 165cm a objemom 686 litrov, určené pre 2 až 3 osoby, 105 trysiek, duálny ohrievací systém, bezpečnostný zámok, vrchný kryt, chránič základne, filtračná vložka
430,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
107 položiek
Belatrix Luxury 125
Vírivka , štvorcový pôdorys, rozmery 1.55×1.55 m, kartušová filtrácia, objem 600 l, 130 dýz

454,90 € bez DPH 379,08 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: GOA0003
Belatrix Sorrento 115
Vírivka nafukovacia, štvorcový pôdorys, hĺbka 0.65 m, rozmery 1.55×1.55 m, kartušová filtrácia, objem 600 l, 130 dýz

454,90 € bez DPH 379,08 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: GOA0003a
NetSpa BOHEMIAN
Vírivka nafukovacia, štvorcový pôdorys, rozmery 1.58×1.58 m, kartušová filtrácia, objem 650 l, 100 dýz

384,30 € bez DPH 320,25 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: HHO014a
Belatrix Mountain 120 Rattan
Vírivka , oválny pôdorys, rozmery 1.2×1.95 m, kartušová filtrácia, objem 500 l, 130 dýz

492,90 € bez DPH 410,75 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: GOA0050
MARIMEX Tampa 3,05 × 0,76 m s kartušovou filtráciou - Bazén
-36%
MARIMEX Tampa 3,05 × 0,76 m s kartušovou filtráciou
Bazén nafukovací, kruhový s priemerom 3.05 m, výška bazéna 0.76 m, kartušová filtrácia s výkonom 1.25 m3/h

-36% 88,90 €
56,90 € bez DPH 47,42 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: MARBA020
Bali
Vírivka – nafukovacia, kruhová s priemerom 165cm a objemom 686 litrov, určené pre 2 až 3 osoby, 105 trysiek, duálny ohrievací systém, bezpečnostný zámok, vrchný kryt, chránič základne, filtračná vložka

430,90 € bez DPH 359,08 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: AUPR271524
MARIMEX Florida RATAN 3,66 × 0,99 m bez príslušenstva - Bazén
-24%
MARIMEX Florida RATAN 3,66 × 0,99 m bez príslušenstva
Bazén s konštrukciou, kruhový s priemerom 3.66 m, výška bazéna 0.99 m, bez filtrácie

-24% 309,90 €
236,90 € bez DPH 197,42 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: MARBA202R
MARIMEX Bazén Tampa 3,66 × 0,91 m RATAN - Bazén
-38%
MARIMEX Bazén Tampa 3,66 × 0,91 m RATAN
Bazén nafukovací, kruhový s priemerom 3.66 m, výška bazéna 0.91 m, bez filtrácie

-38% 194,90 €
119,90 € bez DPH 99,92 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: MARSA0035
MARIMEX Tampa 3,05 × 0,76 m RATAN - Bazén
-47%
MARIMEX Tampa 3,05 × 0,76 m RATAN
Bazén nafukovací, kruhový s priemerom 3.05 m, výška bazéna 0.76 m, bez filtrácie

-47% 127,90 €
67,90 € bez DPH 56,58 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: MARSA115
MARIMEX Florida 3,05 × 0,91 m KAMEŇ - Bazén
-31%
MARIMEX Florida 3,05 × 0,91 m KAMEŇ
Bazén s konštrukciou, kruhový s priemerom 3.05 m, výška bazéna 0.91 m, bez filtrácie

-31% 265,90 €
182,90 € bez DPH 152,42 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: MARSA116
MARIMEX Bazén pre psov skladací 100cm - Bazén
-26%
MARIMEX Bazén pre psov skladací 100cm
Bazén nafukovací, výška bazéna 0.3 m, bez filtrácie

-26% 53,90 €
39,90 € bez DPH 33,25 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: MARSA046
MARIMEX Tampa 3,66 × 0,91 m bez filtrácie - Bazén
-33%
MARIMEX Tampa 3,66 × 0,91 m bez filtrácie
Bazén nafukovací, kruhový s priemerom 3.66 m, výška bazéna 0.91 m, bez filtrácie

-33% 143,90 €
96,90 € bez DPH 80,75 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: MARBA019
MARIMEX Orlando 3,66 × 0,91 m + skimmer Olympic (bez hadíc a schodíkov) - Bazén
-18%
MARIMEX Orlando 3,66 × 0,91 m + skimmer Olympic (bez hadíc a schodíkov)
Bazén s kovovou stenou, kruhový s priemerom 3.66 m, výška bazéna 0.91 m, bez filtrácie

-18% 307,90 €
253,90 € bez DPH 211,58 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: MARBA012
MARIMEX Tahiti 2,74 × 5,49 × 1,32 m komplet + PF Sand 4 (od 2013)
Bazén s konštrukciou, obdĺžnik ový pôdorys, výška bazéna 1.32 m, rozmery 2.74×5.49 m, piesková filtrácia s výkonom 4 m3/h, vrátane schodíkov

993,90 € bez DPH 828,25 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 18:00
Objednávací kód: MARBA014
MARIMEX Florida 3.05 x 0.91m RATAN - Bazén
-14%
MARIMEX Florida 3.05 x 0.91m RATAN
Bazén s konštrukciou, kruhový s priemerom 3.05 m, výška bazéna 0.91 m, bez filtrácie

-14% 209,90 €
179,90 € bez DPH 149,92 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: MARSA037
MARIMEX Bazén vírivý nafukovací Pure Spa - Bubble HWS MODRÝ - Vírivka
-17%
MARIMEX Bazén vírivý nafukovací Pure Spa - Bubble HWS MODRÝ
Vírivka , okrúhla s priemerom 1.96 m, objem 795 l, 140 dýz

-17% 719,90 €
599,90 € bez DPH 499,92 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: MARBA026
MARIMEX Vírivý nafukovací bazén Pure Spa – Bubble HWS - Vírivka
-20%
MARIMEX Vírivý nafukovací bazén Pure Spa – Bubble HWS
Vírivka , okrúhla s priemerom 1.91 m, objem 795 l, 120 dýz

-20% 659,90 €
530,90 € bez DPH 442,42 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: MARBA027
MARIMEX Bazén pre psov skladací 120 cm - Bazén
-26%
MARIMEX Bazén pre psov skladací 120 cm
Bazén nafukovací, kruhový s priemerom 1.2 m, výška bazéna 0.3 m, bez filtrácie

-26% 75,90 €
55,90 € bez DPH 46,58 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: MARSA0033
MARIMEX Bazén Florida 3,66 ×1,22 m - Bazén
-14%
MARIMEX Bazén Florida 3,66 ×1,22 m
Bazén s konštrukciou, kruhový s priemerom 3.66 m, výška bazéna 1.22 m, bez filtrácie

-14% 289 €
248,90 € bez DPH 207,42 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: MARSA0030
MARIMEX Orlando 3,66 × 0,91 m - Bazén
-22%
MARIMEX Orlando 3,66 × 0,91 m
Bazén s kovovou stenou, kruhový s priemerom 3.66 m, výška bazéna 0.91 m, bez filtrácie

-22% 294,90 €
228,90 € bez DPH 190,75 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: MARBA010
MARIMEX Bazén Florida 3,05 × 0,91m - Bazén
-12%
MARIMEX Bazén Florida 3,05 × 0,91m
Bazén s konštrukciou, kruhový s priemerom 3.05 m, výška bazéna 0.91 m, bez filtrácie

-12% 163,90 €
144,90 € bez DPH 120,75 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: MARSA0029
MARIMEX Tampa 3,05 × 0,76 m bez filtrácie - Bazén
-28%
MARIMEX Tampa 3,05 × 0,76 m bez filtrácie
Bazén nafukovací, kruhový s priemerom 3.05 m, výška bazéna 0.76 m, bez filtrácie

-28% 71,90 €
51,90 € bez DPH 43,25 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: MRX003a
Belatrix Luxury 155 - Vírivka
-5%
Belatrix Luxury 155
Vírivka nafukovacia, štvorcový pôdorys, hĺbka 0.65 m, rozmery 1.85×1.85 m, kartušová filtrácia, objem 930 l, 130 dýz

-5% 559,90 €
530,90 € bez DPH 442,42 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: GOA0002
Belatrix Mountine 120
Vírivka , oválny pôdorys, rozmery 1.2×1.95 m, kartušová filtrácia, objem 500 l, 130 dýz

492,90 € bez DPH 410,75 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: GOA0007

Bazény

jar v záhrade4 typy záhradkárov: Ktorý z nich ste vy? Záhradníčenie patrí k tým najobľúbenejším záľubám. Niekto si pestuje kvety za oknom, iný sa stará o...
Rozmaznávajte vašu záhradu a všetko čo v nej máte aj v zimných mesiacoch. Kontrolujte svoje stromy a kríky...
Koniec sezóny je tu a záhrada ešte naposledy v tomto roku hýri farbami. Stromy strácajú farebné lístie...
zelená voda v bazéneAko na čistú vodu v bazéne? Jedine s bazénovou chémiou Marimex Premýšľate, s akými prípravkami tento rok vyhrať boj proti zelenej vode, kalu a vysokému pH? Potom...
Záhrada si zaslúži starostlivosť aj v zime. Predovšetkým okrasné stromčeky treba chrániť pred polámaním a...
Nadzemný bazén je ideálnym doplnkom na vašu záhradu v období teplých letných dní. Ponúkne vám osviežujúce...
Viac článkov

Bazény

V kategórii Bazény máme práve teraz na Alza.sk celkom 107 produktov.

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné bazény Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahší bazény Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie bazény Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii bazény recenzie

Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Pre organizácie Ako nakúpiť
P-DC1-WEB01
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi