Nakupování budoucnosti Pet Výcvikové pamlsky

Krmivo pre psov

Kvalitné krmivo pre psov je základom pre úspešný chov a zdravie vášho chlpatého priateľa. Malo by obsahovať optimálny podiel živočíšnych bielkovín, tukov, sacharidov a tiež vitamínov a vlákniny. Viete, ako vybrať krmivo pre psa podľa veku a veľkosti plemena alebo aké nároky na psie krmivo má gravidná suka? Poradíme vám.

Pokračovať

Granule, konzervy, kapsičky – aké krmivo pre psa vybrať?

Vo všeobecnosti sa krmivo pre psa delí na suché (granule) a mokré (šťavnaté kapsičky, konzervy a iné.). Líšia sa najmä podielom jednotlivých živín. Najmä vlhké krmivá pre psov pozostávajú z veľkej časti z vody, preto je potrebné podávať ich vo vyšších dávkach alebo ich kombinovať s granulami. Aké krmivo pre psa nájdete v ponuke?

 • Granule pre psov sú z hľadiska výživy najvyváženejšie a môžu tvoriť hlavnú časť potravy. Ľahko sa skladujú, podporujú silu chrupu a nie sú tak aromatické ako kapsičky/konzervy. Najlepšou voľbou sú superprémiové granule pre psov.
 • Konzervy pre psov sú aromatické, a tým pádom veľmi lákavé. Takéto jedlo pre psa môže byť hlavnou zložkou potravy – ale obsah konzervy tvorí z veľkej časti voda, takže nejde o príliš ekonomický variant.
 • Kapsičky pre psov slúžia na spestrenie jedálnička alebo ako potrava pre psa na cestách. Sú k dispozícii v mnohých príchutiach, takže ich môžete ľubovoľne obmieňať. Odmenou vám potom bude spokojný pes.
 • Maškrty pre psov sú ideálne na motiváciu vášho domáceho miláčika k výcviku a môžu tiež spestriť jeho každodennú stravu. Pes ich môže používať aj na posilnenie chrupu, na to sú ideálne napríklad sušené mäsové pochúťky.
 • Paštéty pre psov sú rýchlou voľbou, keď chcete rýchlo pripraviť výdatné jedlo pre psa, ktoré obsahuje všetky dôležité živiny. Je to jednak obľúbená pochúťka, ale aj chutné spestrenie klasickej potravy.
 • Krmivo pre šteňatá je svojím zložením mierne odlišné ako strava pre psa. Šteniatka potrebujú pochopiteľne viac energie na rast, avšak v malých dávkach. Kapsičky alebo granule pre šteňatá vyberajte vždy podľa veľkosti plemena.

  • Mlieko pre šteňatá je určené najmä pre novorodené šteňatá, ale aj pre gravidné alebo dojčiace suky a pre psy v rekonvalescencii. Zabezpečuje optimálny rast a zdravie a je tiež veľmi ľahko stráviteľné.

Ak máte doma aj mačku, určite vás poteší, že niektoré krmivá pre psov sú vhodné aj pre ňu.

Zamerajte sa na zloženie – akých 7 zložiek by malo krmivo pre psov určite obsahovať?

Krmivo pre psov by malo obsahovať základné zložky, ktoré poskytnú vášmu domácemu miláčikovi všetko, čo potrebuje – konzervačné látky a farbivá do krmiva pre psov rozhodne nepatria. Ak má váš domáci miláčik problémy s hmotnosťou, vyberte si diétne žrádlo pre psov. Vždy dbajte na to, aby mala strava pre psa jasne špecifikovanú konkrétnu zložku nie len „obilniny“, „mäso“, „živočíšny tuk“, ...).

 1. Bielkoviny by mali byť najmä živočíšneho pôvodu, t. j. z mäsa (jahňacie, kuracie, hovädzie, ryby, ...).
 2. Sacharidy sa počas trávenia menia na cukry a stávajú sa zdrojom energie (zemiaky, kukurica, obilniny, ...).
 3. Tuky živočíšneho pôvodu sú dôležitou súčasťou krmiva pre psov (ryby, kuracie, hovädzie, bravčové mäso atď. ).
 4. Vláknina podporuje správnu funkciu čriev. Dodáva totiž krmivu objem a vyvoláva pocit sýtosti.
 5. Vitamíny urýchľujú biochemické reakcie a podieľajú sa na metabolizme (A, B1, B2, B6, B11, B12, C, D, E, K).
 6. Minerály slúžia ako na stavbu kostí a tkanív, tak aj ako biokatalyzátory (vápnik, fosfor, sodík, draslík).
 7. Zelenina, esenciálne mastné kyseliny (omega-3 a 6), esenciálne aminokyseliny a prebiotiká.
Zložka Optimálny pomer
Bielkoviny najmenej 18 %
Sacharidy len malé množstvo
Tuky 9 až 20 %
Vláknina približne 4 %

Kvalitné krmivo pre psa obsahuje predovšetkým mäso

Kvalitné krmivo pre psa by malo obsahovať obzvlášť vysoký podiel mäsa. Je dôležité rozlišovať medzi čerstvým a sušeným mäsom – čerstvé mäso obsahuje až 80 % vody, takže jeho množstvo v potravinách nie je také veľké, ako sa uvádza. Skutočne kvalitná potrava pre psa by mala obsahovať aspoň 30 % živočíšnych bielkovín z mäsa.

i

Výrobca krmiva pre psov musí na obale uvádzať jeho zloženie. Jednotlivé zložky sú zoradené podľa ich percentuálneho zastúpenia (najviac zastúpená zložka je na prvom mieste). Zo zákona je povinné uvádzať obsah bielkovín, tukov, vlákniny a niektorých vitamínov a minerálov.

 • Povinne sa uvádza aj obsah popola – nejde o popol pridaný do krmiva pre psov, ale o hodnotu, ktorá udáva, koľko popola zostane po tom, ako sa úplne spáli potrava pre psa.

Z akého druhu mäsa sa vyrába krmivo pre psov?

Krmivo pre psov môže byť vyrobené z rôznych druhov mäsa, z ktorých si vyberie aj ten najväčší jedák. Medzi klasické patria najmä kuracie, hovädzie, kačacie, rybie, morčacie alebo bravčové príchute. Obľúbená je aj zverina, jeleň alebo diviak, ďalej ryby (tuniak, sleď, treska, kapor, ...), ale aj nezvyčajné a zaujímavé príchute, ako je klokan, sob alebo kôň.

Ak chcete pre svojho psa to najlepšie, holistická potrava pre psa je jasnou voľbou. Ide o ľahko stráviteľné organické psie krmivo pripravené len z mäsa zvierat chovaných v priaznivých podmienkach.

Podľa čoho si vybrať správne krmivo pre psov? Seniori a juniori musia byť rozmaznávaní

Krmivo pre psov určené pre staršie psy je svojím zložením odlišné ako psie krmivo určené pre šteňatá. Okrem veku by ste však mali zvážiť aj to, či hľadáte granule pre malé alebo veľké plemená, ako aj fyzickú aktivitu zvieraťa. Poznáte výživové nároky aktívneho psa alebo gravidnej či dojčiacej suky? Pripravili sme pre vás prehľad, ktorý vám pomôže rýchlo a jednoducho vybrať žrádlo pre psov.

 • Šteňa/junior je pes vo veku 0 – 24 mesiacov, v závislosti od plemena. Junior strava pre psa podporuje správny rast a vývoj kĺbov, čo je v tomto období nevyhnutné. Ideálny je vyšší obsah bielkovín a stredný obsah tuku.
 • Starý pes/senior má pomalší metabolizmus a zvýšené riziko ochorenia. Senior jedlo pre psa alebo vlhké krmivo pre psa seniora preto podporujú imunitný systém a majú nižšiu energetickú hodnotu.
 • Aktívny pes má so zvyšujúcou sa fyzickou záťažou vyššie energetické nároky, a práve tomu by malo zodpovedať aj psie žrádlo. Pes by mal dostávať dostatočný počet kalórií spolu s kvalitnými bielkovinami, ktoré pochádzajú z mäsa.
 • Gravidná a dojčiaca sučka tiež potrebuje jedlo pre psa s dostatočným obsahom kalórií. Najmä v období laktácie potrebuje sučka až 8× vyšší energetický príjem ako sučka bez laktácie v rovnakom veku.
Veľkosť plemena Hmotnosť v dospelosti Dosiahnutie dospelosti
Malé plemená do 10 kg 10. – 12. mesiac
Stredné plemená do 25 kg 12. mesiac
Veľké plemená do 45 kg 15. – 18. mesiac
Obrie plemená nad 45 kg 24. mesiac

Ak máte aktívneho psa v záťaži alebo staršieho psa, neváhajte mu zaobstarať takú potravu pre psa, ktorá obsahuje kĺbovú výživu. Takéto jedlo pre psa napomáha regenerácii kĺbov a je tiež účinnou prevenciou proti ich opotrebovaniu.

Krmivo pre psa musí byť nielen kvalitné, ale aj podávané v správnom množstve

Akonáhle si vyberiete kvalitné krmivo pre psa, je potrebné zvoliť správne množstvo, ktoré je zvyčajne uvedené na obale výrobku. Najlepší spôsob, ako zistiť, či vaše zviera prijíma dostatok potravy, je občas ho zvážiť a vďaka tomu zistiť, či priberá na váhe alebo nepriberá. Ak je pes stále príliš chudý, navýšte jedlo pre psa o 10 %.

Ako zistíte, či vášmu domácemu miláčikovi vyhovuje krmivo pre psa?

Po niekoľkých týždňoch by ste mali byť schopní určiť, či krmivo pre psa vyhovuje. Spoznáte to podľa lesklej a mäkkej srsti, tmavej a pevnej stolice, dychu bez zápachu, psovi nechýba chuť do jedla a netrpí únavou.

Niektorí domáci miláčikovia majú špeciálne požiadavky na krmivo pre psov

Ak váš domáci miláčik trpí určitými zdravotnými problémami, je potrebné vybrať špeciálne krmivo pre psov.

 • Hypoalergénne krmivá pre psov zabraňujú nadmernému nadúvaniu, zvracaniu a ďalším nepríjemným príznakom alergií na niektoré zložky potravín. Najčastejšou je alergia na lepok, ktorý je nahradený napríklad zemiakmi.
 • Krmivo pre psov, ktoré sú obézne a kastrované je špeciálne vyvinuté tak, aby obsahovalo menej kalórií. To znamená, že obsahujú väčšie množstvo vlákniny a celkovo menej tukov a sacharidov.
 • Strava pre psa s inými zdravotnými problémami by mala byť vybraná individuálne. Pri zápale žalúdka znížte množstvo tukov, na zvýšenie imunity je možné zvýšiť množstvo byliniek. Diabetici potrebujú taktiež špeciálne upravené psie žrádlo.

V akom množstve kúpiť krmivo pre psov? Výhodnejšie sú veľké balenia

Ak už viete, že vybrané krmivo pre psov bude mať u vášho domáceho miláčika úspech, kúpte mu rovno veľké balenie. Nielenže je 15 kg strava pre psa cenovo výhodnejšia, ale odpadajú vám aj starosti s neustálym nakupovaním. Odporúča sa však striedať príchute, aby zvieraťu neprestalo jedlo pre psa chutiť.

i

Barely na granule sú ideálnym pomocníkom pri skladovaní krmiva pre psov. Nielenže sa zbavíte nevzhľadných vrecúšok, ale aj dávkovanie bude oveľa jednoduchšie.

Pripravte domáce krmivo pre psa – ako na to?

Krmivo pre psa pochádza z priemyselnej výroby a nie je možné mať 100 % kontrolu nad jeho zložením. Chceli by ste radšej svojmu štvornohému priateľovi variť? Je na vás, čo všetko bude domáce psie krmivo obsahovať.

 • Základom sú živočíšne bielkoviny a tuky, bez ktorých sa nezaobíde žiadne domáce žrádlo pre psov.
 • Zelenina, ovocie a prípadne obilné výrobky sú zdrojom vlákniny a sacharidov.

Hľadáte lacné jedlo pre psa? Akcie zahŕňajú výpredajové položky za skvelé ceny. Ak vás zaujímajú názory ostatných zákazníkov na krmivá pre psov, recenzie vám povedia viac.

Prirodzené krmivo pre psov – BARF alebo inak surová strava

Čo možno označiť za úplne prírodné krmivo pre psov? BARF alebo surová strava je ideálnou alternatívou k už namiešaným kŕmnym zmesiam. Takéto jedlo pre psa spočíva v strave pozostávajúcej najmä z čerstvého mäsa, kostí, zeleniny a ďalších doplnkových zložiek, ktoré neprechádzajú žiadnou tepelnou úpravou.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Brit Mono Protein beef  400 g Na sklade > 50 ks a na 11 predajniach
Konzerva pre psov pre všetky plemená s normálnou aktivitou, hovädzia príchuť, obsah čerstvého mäsa v sušine 78%, tuk (hovädzí) 7%, špecifiká zloženia: s antioxidantmi, hypoalergénne a bez GMO - Od 0,43 €/100 g
Od 1,70 €

2.
Brit Mono Protein rabbit 400 g Na sklade > 50 ks a na 13 predajniach
Konzerva pre psov pre všetky plemená s normálnou aktivitou, králičia príchuť, obsah čerstvého mäsa v sušine 76%, tuk (živočíšny) 7%, špecifiká zloženia: s antioxidantmi, hypoalergénne a bez GMO - Od 0,43 €/100 g
Od 1,70 €

3.
Brit Paté & Meat Puppy 400 g Na sklade > 50 ks a na 12 predajniach
Konzerva pre psov pre všetky plemená s normálnou aktivitou, kuracia, hydinová a morčacia príchuť, obsah čerstvého mäsa v sušine 70%, tuk 8%, bez obilnín, špecifiká zloženia: bez konzervantov a bez GMO - Od 0,37 €/100 g
Od 1,46 €

Ďalšie najpredávanejšie
1 862 položiek
Brit Premium by Nature Sensitive Lamb 15 kg
Granuly pre psov pre všetky plemená s normálnou aktivitou, kuracia a jahňacia príchuť, živočíšne bielkoviny 35%, tuk (kurací) 13%, s kĺbovou výživou, špecifiká zloženia: sensitive - 2,33 €/1 kg

-10% 38,90 €
34,90 € bez DPH 29,08 €
Kúpiť
Akciová cena
Môžete mať ihneď na 3 predajniach
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: KRMrk1358
Brit Mono Protein beef  400 g - Konzerva pre psov
Varianty
Brit Mono Protein beef  400 g
Konzerva pre psov pre všetky plemená s normálnou aktivitou, hovädzia príchuť, obsah čerstvého mäsa v sušine 78%, tuk (hovädzí) 7%, špecifiká zloženia: s antioxidantmi, hypoalergénne a bez GMO - Od 0,43 €/100 g

Od 1,70 € bez DPH 1,42 €
Kúpiť
Môžete mať ihneď na 11 predajniach
Na sklade > 50 ks
Objednávací kód: KRMrk1215
Brit Care adult medium breed lamb & rice 12 kg
Granuly pre psov pre stredne veľké plemená s normálnou aktivitou, jahňacia príchuť, živočíšne bielkoviny 38%, tuk (kurací) 16%, s kĺbovou výživou, špecifiká zloženia: hypoalergénne - 3,24 €/1 kg

-7% 41,90 €
38,90 € bez DPH 32,42 €
Kúpiť
Akciová cena
Môžete mať ihneď na predajni Bratislava - centrála
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: KRMrk1136
Brit Mono Protein rabbit 400 g - Konzerva pre psov
Varianty
Brit Mono Protein rabbit 400 g
Konzerva pre psov pre všetky plemená s normálnou aktivitou, králičia príchuť, obsah čerstvého mäsa v sušine 76%, tuk (živočíšny) 7%, špecifiká zloženia: s antioxidantmi, hypoalergénne a bez GMO - Od 0,43 €/100 g

Od 1,70 € bez DPH 1,42 €
Kúpiť
Môžete mať ihneď na 13 predajniach
Na sklade > 50 ks
Objednávací kód: KRMrk1218
Brit Premium by Nature Sensitive Lamb 8 kg
Granuly pre psov pre všetky plemená s normálnou aktivitou, kuracia a jahňacia príchuť, živočíšne bielkoviny 35%, tuk (kurací) 13%, s kĺbovou výživou, špecifiká zloženia: sensitive - 2,74 €/1 kg

21,90 € bez DPH 18,25 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 17:00
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: KRMrk1357
Brit Premium by Nature Adult M 15 kg
Granuly pre psov pre stredne veľké plemená s normálnou aktivitou, kuracia príchuť, živočíšne bielkoviny 45%, tuk (kurací) 15%, s kĺbovou výživou, špecifiká zloženia: s antioxidantmi a s obsahom juky - 1,99 €/1 kg

-9% 32,90 €
29,90 € bez DPH 24,92 €
Kúpiť
Akciová cena
Môžete mať ihneď na 3 predajniach
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: KRMrk1337
Nativia Adult lamb & rice 15 kg
Granuly pre psov pre všetky plemená s normálnou aktivitou, jahňacia príchuť, živočíšne bielkoviny 75%, tuk (bravčový) 12%, s kĺbovou výživou, špecifiká zloženia: s antioxidantmi, hypoalergénne, s obsahom juky a sensitive - 3,33 €/1 kg

49,90 € bez DPH 41,58 €
Kúpiť
Akciová cena
Môžete mať ihneď na predajni Senec
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: KRMrk0019
Brit Care puppy lamb & rice 3 kg
Granuly pre šteniatka pre všetky plemená s normálnou aktivitou, jahňacia príchuť, živočíšne bielkoviny 45%, tuk (kurací) 18%, s kĺbovou výživou, špecifiká zloženia: hypoalergénne - 4,03 €/1 kg

-13% 13,90 €
12,10 € bez DPH 10,08 €
Kúpiť
Akciová cena
Môžete mať ihneď na 6 predajniach
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: KRMrk1128
Brit Care grain-free adult salmon & potato 12 kg
Granuly pre psov pre malé a stredne veľké plemená s normálnou aktivitou, lososová príchuť, živočíšne bielkoviny 45%, tuk (kurací) 15%, s kĺbovou výživou, bez obilnín, špecifiká zloženia: s obsahom juky - 3,59 €/1 kg

-10% 47,90 €
43,10 € bez DPH 35,92 €
Kúpiť
Akciová cena
Môžete mať dnes od 17:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: KRMrk1151
Brit Care senior lamb & rice 12 kg
Granuly pre psov pre všetky seniorské plemená s nízkou a normálnou aktivitou, jahňacia príchuť, živočíšne bielkoviny 35%, tuk (kurací) 12%, s kĺbovou výživou, špecifiká zloženia: hypoalergénne - 3,33 €/1 kg

-5% 41,90 €
39,90 € bez DPH 33,25 €
Kúpiť
Môžete mať ihneď na 2 predajniach
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: KRMrk1142
Platinum natural beef potatoes hovädzie so zemiakmi 5 kg
Granuly pre psov pre všetky plemená s normálnou aktivitou, hovädzia príchuť, obsah čerstvého mäsa v sušine 70%, živočíšne bielkoviny 24%, tuk 16%, s kĺbovou výživou, bez obilnín, špecifiká zloženia: s antioxidantmi, hypoalergénne a s obsahom juky - 6,18 €/1 kg

-11% 34,90 €
30,90 € bez DPH 25,75 €
Kúpiť
Môžete mať ihneď na 2 predajniach
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: KRMrk1487
Fitmin dog For Life Puppy 15 kg
Granuly pre šteniatka pre všetky plemená s normálnou aktivitou, hydinová, hovädzia a bravčová príchuť, živočíšne bielkoviny 0.7% - 1,99 €/1 kg

-6% 31,90 €
29,90 € bez DPH 24,92 €
Kúpiť
Akciová cena
Môžete mať dnes od 17:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: KRMrk1566
Brit Care adult small breed lamb & rice 3 kg
Granuly pre psov pre malé plemená s normálnou aktivitou, jahňacia príchuť, živočíšne bielkoviny 40%, tuk (kurací) 17%, s kĺbovou výživou, špecifiká zloženia: hypoalergénne - 4,30 €/1 kg

12,90 € bez DPH 10,75 €
Kúpiť
Môžete mať ihneď na 7 predajniach
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: KRMrk1134
Brit Paté & Meat Puppy 400 g - Konzerva pre psov
Varianty
Brit Paté & Meat Puppy 400 g
Konzerva pre psov pre všetky plemená s normálnou aktivitou, kuracia, hydinová a morčacia príchuť, obsah čerstvého mäsa v sušine 70%, tuk 8%, bez obilnín, špecifiká zloženia: bez konzervantov a bez GMO - Od 0,37 €/100 g

Od 1,46 € bez DPH 1,22 €
Kúpiť
Môžete mať ihneď na 12 predajniach
Na sklade > 50 ks
Objednávací kód: KRMrk1201
Brit Care puppy lamb & rice 12 kg
Granuly pre šteniatka pre všetky plemená s normálnou aktivitou, jahňacia príchuť, živočíšne bielkoviny 45%, tuk (kurací) 18%, s kĺbovou výživou, špecifiká zloženia: hypoalergénne - 3,83 €/1 kg

45,90 € bez DPH 38,25 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 17:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: KRMrk1127
Brit Care adult small breed lamb & rice 7,5 kg
Granuly pre psov pre malé plemená s normálnou aktivitou, jahňacia príchuť, živočíšne bielkoviny 40%, tuk (kurací) 17%, s kĺbovou výživou, špecifiká zloženia: hypoalergénne - 3,85 €/1 kg

-6% 30,90 €
28,90 € bez DPH 24,08 €
Kúpiť
Môžete mať ihneď na 2 predajniach
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: KRMrk1133
Brit Training Snack Puppies 200 g
Maškrty pre psov – výcvikové, kuracia príchuť, pre všetky plemená s vysokou aktivitou, tuk (kurací) 7.8% - 1,20 €/100 g

-11% 2,69 €
2,39 € bez DPH 1,99 €
Kúpiť
Môžete mať ihneď na 10 predajniach
Na sklade > 20 ks
Objednávací kód: KRMrk1370
Pedigree DentaStix large 28 ks - Maškrty pre psov
Varianty
Pedigree DentaStix large 28 ks
Maškrty pre psov – na čistenie zubov a na posilnenie žuvacích svalov, kuracia a hovädzia príchuť, pre veľké plemená s normálnou aktivitou, tuk (živočíšny) 1.8%, diétne - 0,27 €/ks - Od 0,71 €/100 g

-29% 10,90 €
7,69 € bez DPH 6,41 €
Kúpiť
Môžete mať ihneď na 9 predajniach
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: KRMrk1037
N&D low grain DOG Puppy M/L Lamb & Blueberry 12 kg
Granuly pre šteniatka pre veľké plemená s normálnou aktivitou, jahňacia príchuť, obsah čerstvého mäsa v sušine 20%, živočíšne bielkoviny 60%, tuk (kurací) 20%, s kĺbovou výživou, špecifiká zloženia: s antioxidantmi a bez GMO - 4,91 €/1 kg

-9% 64,90 €
58,90 € bez DPH 49,08 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 17:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: KRMrk0402
Brit Care junior large breed lamb & rice 12 kg
Granuly pre šteniatka pre veľké plemená s normálnou aktivitou, jahňacia príchuť, živočíšne bielkoviny 42%, tuk (kurací) 14%, s kĺbovou výživou, špecifiká zloženia: hypoalergénne - 3,43 €/1 kg

-10% 45,90 €
41,20 € bez DPH 34,33 €
Kúpiť
Akciová cena
Môžete mať ihneď na 2 predajniach
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: KRMrk1130
Brit Mono Protein lamb 400 g - Konzerva pre psov
Varianty
Brit Mono Protein lamb 400 g
Konzerva pre psov s normálnou aktivitou, jahňacia príchuť, obsah čerstvého mäsa v sušine 76%, tuk 7%, špecifiká zloženia: bez konzervantov - Od 0,43 €/100 g

Od 1,70 € bez DPH 1,42 €
Kúpiť
Môžete mať ihneď na 10 predajniach
Na sklade > 50 ks
Objednávací kód: KRMrk1216
Royal Canin maxi puppy 15 kg
Granuly pre šteniatka pre veľké plemená s normálnou aktivitou, hydinová príchuť, špecifiká zloženia: s antioxidantmi a s obsahom juky - 3,93 €/1 kg

-12% 66,90 €
58,90 € bez DPH 49,08 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 17:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: KRMrk1465
Brit Premium by Nature Adult L 15 kg
Granuly pre psov pre veľké plemená s normálnou aktivitou, kuracia príchuť, živočíšne bielkoviny 45%, tuk (kurací) 14%, s kĺbovou výživou, špecifiká zloženia: s antioxidantmi a s obsahom juky - 2,06 €/1 kg

-11% 34,90 €
30,90 € bez DPH 25,75 €
Kúpiť
Akciová cena
Môžete mať ihneď na predajni Bratislava - Petržalka
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: KRMrk1346
Brit Care adult large breed lamb & rice 12 kg
Granuly pre psov pre veľké plemená s normálnou aktivitou, jahňacia príchuť, živočíšne bielkoviny 38%, tuk (kurací) 14%, s kĺbovou výživou, špecifiká zloženia: hypoalergénne - 3,24 €/1 kg

-7% 41,90 €
38,90 € bez DPH 32,42 €
Kúpiť
Akciová cena
Môžete mať dnes od 17:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: KRMrk1139

Krmivo pre psov

radcaSocializácia psa Chcete mať pohodového psieho parťáka, ktorý bez problémov vychádza s ľuďmi aj ostatnými psami a dobre sa...
Doprajte svojmu psíkovi odmenu v podobe tréningových maškŕt AKINU, ktoré vynikajú poctivou mäsovou chuťou...
Kedy je najlepšie začať s výchovou šteňaťa a jeho socializáciou? A čo všetko by sa malo šteňa naučiť? Aké...
chovateľstvoZákladná výbava pre šteňa Rozhodli ste sa, že si zaobstaráte šteňa? Zistite si o šteniatkach čo najviac informácií, aby ste sa mohli...
Zoznámte sa so základnými princípmi vyváženej stravy pre šteňa, dospelého psa aj psieho seniora. Doprajte...
Prekvapte svojho maznáčika a urobte mu psiu tortu. Podľa našich jednoduchých receptov z kvalitných surovín...
Viac článkov Všetky články

Horúce novinky týždňa

Krmivo pre psov

V kategórii Krmivo pre psov máme práve teraz na Alza.sk celkom 1857 produktov.

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné krmivo pre psov Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahší krmivo pre psov Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie krmivo pre psov Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii krmivo pre psov recenzie

Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Pre organizácie Ako nakúpiť
P-DC1-WEB21
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi