Cenové bomby sú tu! Vyber si z produktov za extrémne nízke ceny a presvedč sa sám!

Krmivo pre psov

Zobraziť katalóg
Cena
-
Dostupnosť
Stav tovaru
Zviera
Pes
(1567)
Mačka
(2)
Pes a mačka
(25)
Vek zvieraťa
Šteňa/Junior
(235)
Mačiatko/Junior
(1)
Dospelý/Adult
(883)
Senior
(103)
Bez obmedzenia veku
(477)
Veľkosť zvieraťa
Malý pes
(298)
Stredný pes
(206)
Veľký a obrí pes
(225)
Veľká mačka
(2)
Všetky plemená
(1023)
Aktivita zvieraťa
Nízka aktivita
(223)
Normálna aktivita
(1475)
Vysoká aktivita
(214)
Kastrovaný pes
(105)
Gravidné a dojčiace
(205)
Príchuť (Protein)
Kuracia
(452)
Hovädzia
(238)
Jahňacia
(221)
Hydinová
(190)
Lososová
(141)
Typ krmiva
Granuly
(634)
Maškrty
(437)
Konzerva
(288)
Vrecúško
(81)
Sušené mäso
(64)
Hmotnosť balenia
0,01 kg
20 kg
-
Konzistencia
Suché
(943)
Polovlhké
(324)
Mokré
(300)

Kvalitné krmivo pre psov je základom pre úspešný chov a zdravie vášho chlpatého priateľa. Malo by obsahovať optimálny podiel živočíšnych bielkovín, tukov, sacharidov a tiež vitamínov a vlákniny. Viete, ako vybrať krmivo pre psa podľa veku a veľkosti plemena alebo aké nároky na psie krmivo má gravidná suka? Poradíme vám.

Pokračovať

Granule, konzervy, kapsičky – aké krmivo pre psa vybrať?

Vo všeobecnosti sa krmivo pre psa delí na suché (granule) a mokré (šťavnaté kapsičky, konzervy a iné.). Mokré a suché krmivo pre psa sa líši najmä podielom jednotlivých živín. Najmä vlhké krmivá pre psov pozostávajú z veľkej časti z vody, preto je potrebné podávať ich vo vyšších dávkach alebo ich kombinovať s granulami. Aké krmivo pre psa nájdete v ponuke?

 • Granule pre psov sú z hľadiska výživy najvyváženejšie a môžu tvoriť hlavnú časť potravy. Ľahko sa skladujú, podporujú silu chrupu a nie sú tak aromatické ako kapsičky/konzervy. Najlepšou voľbou sú superprémiové granule pre psov.
 • Konzervy pre psov sú aromatické, a tým pádom veľmi lákavé. Takéto jedlo pre psa môže byť hlavnou zložkou potravy – ale obsah konzervy tvorí z veľkej časti voda, takže nejde o príliš ekonomický variant.
 • Kapsičky pre psov slúžia na spestrenie jedálnička alebo ako potrava pre psa na cestách. Sú k dispozícii v mnohých príchutiach, takže ich môžete ľubovoľne obmieňať. Odmenou vám potom bude spokojný pes.
 • Maškrty pre psov sú ideálne na motiváciu vášho domáceho miláčika k výcviku a môžu tiež spestriť jeho každodennú stravu. Pes ich môže používať aj na posilnenie chrupu, na to sú ideálne napríklad sušené mäsové pochúťky.
 • Paštéty pre psov sú rýchlou voľbou, keď chcete rýchlo pripraviť výdatné jedlo pre psa, ktoré obsahuje všetky dôležité živiny. Je to jednak obľúbená pochúťka, ale aj chutné spestrenie klasickej potravy.
 • Krmivo pre šteňatá je svojím zložením mierne odlišné ako strava pre psa. Šteniatka potrebujú pochopiteľne viac energie na rast, avšak v malých dávkach, čo im granule pre psov junior zabezpečia. Kapsičky alebo granule pre šteňatá vyberajte vždy podľa veľkosti plemena.

  • Mlieko pre šteňatá je určené najmä pre novorodené šteňatá, ale aj pre gravidné alebo dojčiace suky a pre psy v rekonvalescencii. Zabezpečuje optimálny rast a zdravie a je tiež veľmi ľahko stráviteľné.

Ak máte doma aj mačku, určite vás poteší, že niektoré krmivá pre psov sú vhodné aj pre ňu.

Zamerajte sa na zloženie – akých 7 zložiek by malo krmivo pre psov určite obsahovať?

Krmivo pre psov by malo obsahovať základné zložky, ktoré poskytnú vášmu domácemu miláčikovi všetko, čo potrebuje – konzervačné látky a farbivá do krmiva pre psov rozhodne nepatria. Ak má váš domáci miláčik problémy s hmotnosťou, vyberte si diétne žrádlo pre psov. Vždy dbajte na to, aby mala strava pre psa jasne špecifikovanú konkrétnu zložku nie len „obilniny“, „mäso“, „živočíšny tuk“, ...).

 1. Bielkoviny by mali byť najmä živočíšneho pôvodu, t. j. z mäsa (jahňacie, kuracie, hovädzie, ryby, ...).
 2. Sacharidy sa počas trávenia menia na cukry a stávajú sa zdrojom energie (zemiaky, kukurica, obilniny, ...).
 3. Tuky živočíšneho pôvodu sú dôležitou súčasťou krmiva pre psov (ryby, kuracie, hovädzie, bravčové mäso atď. ).
 4. Vláknina podporuje správnu funkciu čriev. Dodáva totiž krmivu objem a vyvoláva pocit sýtosti.
 5. Vitamíny urýchľujú biochemické reakcie a podieľajú sa na metabolizme (A, B1, B2, B6, B11, B12, C, D, E, K).
 6. Minerály slúžia ako na stavbu kostí a tkanív, tak aj ako biokatalyzátory (vápnik, fosfor, sodík, draslík).
 7. Zelenina, esenciálne mastné kyseliny (omega-3 a 6), esenciálne aminokyseliny a prebiotiká.
Zložka Optimálny pomer
Bielkoviny najmenej 18 %
Sacharidy len malé množstvo
Tuky 9 až 20 %
Vláknina približne 4 %

Kvalitné krmivo pre psa obsahuje predovšetkým mäso

Kvalitné krmivo pre psa by malo obsahovať obzvlášť vysoký podiel mäsa. Je dôležité rozlišovať medzi čerstvým a sušeným mäsom – čerstvé mäso obsahuje až 80 % vody, takže jeho množstvo v potravinách nie je také veľké, ako sa uvádza. Skutočne kvalitná potrava pre psa by mala obsahovať aspoň 30 % živočíšnych bielkovín z mäsa.

i

Výrobca krmiva pre psov musí na obale uvádzať jeho zloženie. Jednotlivé zložky sú zoradené podľa ich percentuálneho zastúpenia (najviac zastúpená zložka je na prvom mieste). Zo zákona je povinné uvádzať obsah bielkovín, tukov, vlákniny a niektorých vitamínov a minerálov.

 • Povinne sa uvádza aj obsah popola – nejde o popol pridaný do krmiva pre psov, ale o hodnotu, ktorá udáva, koľko popola zostane po tom, ako sa úplne spáli potrava pre psa.

Hľadáte lacné krmivo pre psa? Bazár nemusí byť ideálnym riešením. Ak nechcete potrápiť vašu peňaženku, no potrebujete krmivo pre psov, akcia ponúkne nový tovar za výhodné ceny.

Z akého druhu mäsa sa vyrába krmivo pre psov?

Krmivo pre psov môže byť vyrobené z rôznych druhov mäsa, z ktorých si vyberie aj ten najväčší jedák. Medzi klasické patria najmä kuracie, hovädzie, kačacie, rybie, morčacie alebo bravčové príchute. Obľúbená je aj zverina, jeleň alebo diviak, ďalej ryby (tuniak, sleď, treska, kapor, ...), ale aj nezvyčajné a zaujímavé príchute, ako je klokan, sob alebo kôň.

Ak chcete pre svojho psa to najlepšie, holistická potrava pre psa je jasnou voľbou. Ide o ľahko stráviteľné organické psie krmivo pripravené len z mäsa zvierat chovaných v priaznivých podmienkach.

Podľa čoho si vybrať správne krmivo pre psov? Seniori a juniori musia byť rozmaznávaní

Krmivo pre psov určené pre staršie psy je svojím zložením odlišné ako psie krmivo určené pre šteňatá. Okrem veku by ste však mali zvážiť aj to, či hľadáte granule pre malé alebo veľké plemená, ako aj fyzickú aktivitu zvieraťa. Poznáte výživové nároky aktívneho psa alebo gravidnej či dojčiacej suky? Pripravili sme pre vás prehľad, ktorý vám pomôže rýchlo a jednoducho vybrať žrádlo pre psov.

 • Šteňa/junior je pes vo veku 0 – 24 mesiacov, v závislosti od plemena. Junior strava pre psa podporuje správny rast a vývoj kĺbov, čo je v tomto období nevyhnutné. Ideálny je vyšší obsah bielkovín a stredný obsah tuku, čo krmivo pre psov junior spĺňa.
 • Starý pes/senior má pomalší metabolizmus a zvýšené riziko ochorenia. Senior jedlo pre psa alebo vlhké krmivo pre psa seniora preto podporujú imunitný systém a majú nižšiu energetickú hodnotu. Krmivo pre psov seniorov im ponúkne všetko, čo potrebujú, no nezaťažia ich trávenie.
 • Aktívny pes má so zvyšujúcou sa fyzickou záťažou vyššie energetické nároky, a práve tomu by malo zodpovedať aj psie žrádlo. Pes by mal dostávať dostatočný počet kalórií spolu s kvalitnými bielkovinami, ktoré pochádzajú z mäsa.
 • Gravidná a dojčiaca sučka tiež potrebuje jedlo pre psa s dostatočným obsahom kalórií. Najmä v období laktácie potrebuje sučka až 8× vyšší energetický príjem ako sučka bez laktácie v rovnakom veku.
Veľkosť plemena Hmotnosť v dospelosti Dosiahnutie dospelosti
Malé plemená do 10 kg 10. – 12. mesiac
Stredné plemená do 25 kg 12. mesiac
Veľké plemená do 45 kg 15. – 18. mesiac
Obrie plemená nad 45 kg 24. mesiac

Ak máte aktívneho psa v záťaži alebo staršieho psa, neváhajte mu zaobstarať takú potravu pre psa, ktorá obsahuje kĺbovú výživu. Takéto jedlo pre psa napomáha regenerácii kĺbov a je tiež účinnou prevenciou proti ich opotrebovaniu.

Krmivo pre psa musí byť nielen kvalitné, ale aj podávané v správnom množstve

Akonáhle si vyberiete kvalitné krmivo pre psa, je potrebné zvoliť správne množstvo, ktoré je zvyčajne uvedené na obale výrobku. Najlepší spôsob, ako zistiť, či vaše zviera prijíma dostatok potravy, je občas ho zvážiť a vďaka tomu zistiť, či priberá na váhe alebo nepriberá. Ak je pes stále príliš chudý, navýšte jedlo pre psa o 10 %.

Ako zistíte, či vášmu domácemu miláčikovi vyhovuje krmivo pre psa?

Po niekoľkých týždňoch by ste mali byť schopní určiť, či krmivo pre psa vyhovuje. Spoznáte to podľa lesklej a mäkkej srsti, tmavej a pevnej stolice, dychu bez zápachu, psovi nechýba chuť do jedla a netrpí únavou.

Niektorí domáci miláčikovia majú špeciálne požiadavky na krmivo pre psov

Ak váš domáci miláčik trpí určitými zdravotnými problémami, je potrebné vybrať špeciálne krmivo pre psov.

 • Hypoalergénne krmivá pre psov zabraňujú nadmernému nadúvaniu, zvracaniu a ďalším nepríjemným príznakom alergií na niektoré zložky potravín. Najčastejšou je alergia na lepok, ktorý je nahradený napríklad zemiakmi.
 • Krmivo pre psov, ktoré sú obézne a kastrované je špeciálne vyvinuté tak, aby obsahovalo menej kalórií. To znamená, že obsahujú väčšie množstvo vlákniny a celkovo menej tukov a sacharidov.
 • Strava pre psa s inými zdravotnými problémami by mala byť vybraná individuálne. Pri zápale žalúdka znížte množstvo tukov, na zvýšenie imunity je možné zvýšiť množstvo byliniek. Diabetici potrebujú taktiež špeciálne upravené psie žrádlo.

V akom množstve kúpiť krmivo pre psov? Výhodnejšie sú veľké balenia

Ak už viete, že vybrané krmivo pre psov bude mať u vášho domáceho miláčika úspech, kúpte mu rovno veľké balenie. Nielenže sú granule pre psov 20 kg alebo 15 kg strava pre psa cenovo výhodnejšia, ale odpadajú vám aj starosti s neustálym nakupovaním. Odporúča sa však striedať príchute, aby zvieraťu neprestalo jedlo pre psa chutiť.

i

Barely na granule sú ideálnym pomocníkom pri skladovaní krmiva pre psov. Nielenže sa zbavíte nevzhľadných vrecúšok, ale aj dávkovanie bude oveľa jednoduchšie.

Pripravte domáce krmivo pre psa – ako na to?

Krmivo pre psa pochádza z priemyselnej výroby a nie je možné mať 100 % kontrolu nad jeho zložením. Chceli by ste radšej svojmu štvornohému priateľovi variť? Je na vás, čo všetko bude domáce psie krmivo obsahovať.

 • Základom sú živočíšne bielkoviny a tuky, bez ktorých sa nezaobíde žiadne domáce žrádlo pre psov.
 • Zelenina, ovocie a prípadne obilné výrobky sú zdrojom vlákniny a sacharidov.

Rozhoduje u vás pri výbere krmiva pre psa cena? Akcie zahŕňajú výpredajové položky. Ak vás zaujímajú názory ostatných zákazníkov na krmivo pre psa, recenzie vám povedia viac a pomôžu vám vybrať to najlepšie.

Prirodzené krmivo pre psov – BARF alebo inak surová strava

Čo možno označiť za úplne prírodné krmivo pre psov? BARF alebo surová strava je ideálnou alternatívou k už namiešaným kŕmnym zmesiam. Takéto jedlo pre psa spočíva v strave pozostávajúcej najmä z čerstvého mäsa, kostí, zeleniny a ďalších doplnkových zložiek, ktoré neprechádzajú žiadnou tepelnou úpravou.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Propesko mix mäsa 48 × 100 g Na sklade > 10 ks a na predajni Poprad
Kapsička pre psov , pre všetky plemená s normálnou aktivitou, kuracia, hovädzia, jahňacia a morčacia príchuť, tuk 5%, špecifiká zloženia: bez konzervantov - 0,25 €/100 g
11,90 €

2.
Brit Premium by Nature Sensitive Lamb 15 kg Na sklade > 5 ks a na 4 predajniach
Granuly pre psov , pre všetky plemená s normálnou aktivitou, kuracia a jahňacia príchuť, živočíšne bielkoviny 35%, tuk (kurací) 13%, s kĺbovou výživou, špecifiká zloženia: sensitive - 3,19 €/1 kg
47,90 €

3.
Brit Care adult small breed lamb & rice 3 kg Na sklade > 10 ks a na 8 predajniach
Granuly pre psov , pre malé plemená s normálnou aktivitou, jahňacia príchuť, živočíšne bielkoviny 40%, tuk (kurací) 17%, s kĺbovou výživou, špecifiká zloženia: hypoalergénne - 5,30 €/1 kg
15,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
1 595 položiek
Brit Premium by Nature Adult M 15 kg
Granuly pre psov , pre stredne veľké plemená s normálnou aktivitou, kuracia príchuť, živočíšne bielkoviny 45%, tuk (kurací) 15%, s kĺbovou výživou, špecifiká zloženia: s antioxidantmi a s obsahom juky - 2,66 €/1 kg

39,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: KRMrk1337
Brit Care adult small breed lamb & rice 3 kg
Granuly pre psov , pre malé plemená s normálnou aktivitou, jahňacia príchuť, živočíšne bielkoviny 40%, tuk (kurací) 17%, s kĺbovou výživou, špecifiká zloženia: hypoalergénne - 5,30 €/1 kg

15,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: KRMrk1134
Brit Premium by Nature Light 15 kg
Granuly pre psov , pre všetky plemená nízkou aktivitou, kuracia a morčacia príchuť, živočíšne bielkoviny 30%, tuk (kurací) 8%, s kĺbovou výživou, špecifiká zloženia: diétne - 2,73 €/1 kg

40,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: KRMrk1354
Brit Premium by Nature Sensitive Lamb 15 kg
Granuly pre psov , pre všetky plemená s normálnou aktivitou, kuracia a jahňacia príchuť, živočíšne bielkoviny 35%, tuk (kurací) 13%, s kĺbovou výživou, špecifiká zloženia: sensitive - 3,19 €/1 kg

47,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: KRMrk1358
Brit Care adult small breed lamb & rice 7,5 kg
Granuly pre psov , pre malé plemená s normálnou aktivitou, jahňacia príchuť, živočíšne bielkoviny 40%, tuk (kurací) 17%, s kĺbovou výživou, špecifiká zloženia: hypoalergénne - 4,92 €/1 kg

36,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: KRMrk1133
Pedigree DentaStix small 28 ks - Maškrty pre psov Varianty
Pedigree DentaStix small 28 ks
Maškrty pre psov – na čistenie zubov a na posilnenie žuvacích svalov, kuracia a hovädzia príchuť, pre malé plemená s normálnou aktivitou, tuk 1.8% - 0,21 €/ks

Cenová bomba
5,99 € Ušetríte 0,77 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: KRMrk1036
Brit Premium by Nature Sensitive Lamb 8 kg
Granuly pre psov , pre všetky plemená s normálnou aktivitou, kuracia a jahňacia príchuť, živočíšne bielkoviny 35%, tuk (kurací) 13%, s kĺbovou výživou, špecifiká zloženia: sensitive - 3,36 €/1 kg

Zľavnené -4 %
26,90 € 27,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: KRMrk1357
Friskies adult kapsičky s hovädzím, kuracím a jahňacím v šťave 24 × 100 g
Kapsička pre psov , pre všetky plemená s normálnou aktivitou, kuracia, hovädzia a jahňacia príchuť, živočíšne bielkoviny 6.5%, tuk 3%, špecifiká zloženia: bez konzervantov a s antioxidantmi - 0,33 €/100 g

Cenová bomba
7,90 € Ušetríte 3,59 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: KRMsv0034
Friskies Balance 15 kg
Granuly pre psov , pre všetky plemená s normálnou aktivitou, kuracia príchuť - 1,46 €/1 kg

21,90 €
Môžete mať dnes od 13:15
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: KRMsv0043
Nativia Adult lamb & rice 15 kg
Granuly pre psov , pre všetky plemená s normálnou aktivitou, jahňacia príchuť, živočíšne bielkoviny 75%, tuk (bravčový) 12%, s kĺbovou výživou, špecifiká zloženia: s antioxidantmi, hypoalergénne, s obsahom juky a sensitive - 3,33 €/1 kg

49,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: KRMrk0019
Brit Care adult small breed lamb & rice 1 kg
Granuly pre psov , pre malé plemená s normálnou aktivitou, jahňacia príchuť, živočíšne bielkoviny 40%, tuk (kurací) 17%, s kĺbovou výživou, špecifiká zloženia: hypoalergénne - 4,39 €/1 kg

4,39 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: KRMrk1135
Brit Care adult medium breed lamb & rice 3 kg
Granuly pre psov , pre stredne veľké plemená s normálnou aktivitou, jahňacia príchuť, živočíšne bielkoviny 38%, tuk (kurací) 16%, s kĺbovou výživou, špecifiká zloženia: hypoalergénne - 5,30 €/1 kg

15,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: KRMrk1137
Brit Care grain-free sensitive 12 kg
Granuly pre psov , pre všetky plemená s normálnou aktivitou, divinová príchuť, živočíšne bielkoviny 36%, tuk (kurací) 14%, s kĺbovou výživou, bez obilnín, špecifiká zloženia: sensitive - 5,27 €/1 kg

63,20 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: KRMrk1172
Pedigree DentaStix medium 28 ks - Maškrty pre psov Varianty
Pedigree DentaStix medium 28 ks
Maškrty pre psov – na čistenie zubov a na posilnenie žuvacích svalov, kuracia a hovädzia príchuť, pre stredne veľké plemená s normálnou aktivitou, tuk (živočíšny) 1.8%, diétne - 0,29 €/ks - Od 1,12 €/100 g

Super cena
8,09 € Ušetríte 0,65 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: KRMrk1038
Pedigree DentaStix large 28 ks - Maškrty pre psov Varianty
Pedigree DentaStix large 28 ks
Maškrty pre psov – na čistenie zubov a na posilnenie žuvacích svalov, kuracia a hovädzia príchuť, pre veľké plemená s normálnou aktivitou, tuk (živočíšny) 1.8%, diétne - 0,35 €/ks - Od 0,92 €/100 g

Super cena
9,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: KRMrk1037
Pedigree Vital Protection mäsový výber so zeleninou na šťave 48× 100 g - Kapsička pre psov Varianty
Pedigree Vital Protection mäsový výber so zeleninou na šťave 48× 100 g
Kapsička pre psov , pre všetky plemená s normálnou aktivitou, kuracia, hovädzia a morčacia príchuť, obsah čerstvého mäsa so sušinou 30%, tuk (živočíšny) 5.5%, špecifiká zloženia: bez konzervantov a s antioxidantmi - 0,46 €/100 g

21,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: KRMrk2854
Brit Premium by Nature Adult L 15 kg
Granuly pre psov , pre veľké plemená s normálnou aktivitou, kuracia príchuť, živočíšne bielkoviny 45%, tuk (kurací) 14%, s kĺbovou výživou, špecifiká zloženia: s antioxidantmi a s obsahom juky - 2,79 €/1 kg

41,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: KRMrk1346
MAX deluxe kúsky kuraťa 400 g, 6 ks
Konzerva pre psov , pre všetky plemená s nízkou, normálnou a vysokou aktivitou, kuracia príchuť, obsah čerstvého mäsa so sušinou 100% - 0,50 €/100 g

11,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: KRMrk0213
TIM 1200 g pečeňová, 4 ks - Konzerva pre psov Varianty
TIM 1200 g pečeňová, 4 ks
Konzerva pre psov , pre všetky kastrované plemená s nízkou, normálnou a vysokou aktivitou, obsah čerstvého mäsa so sušinou 100%, bez obilnín - 0,19 €/100 g

8,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: KRMrk2551
Brit Care Dog Functional Snack Mobility Squid 150 g
Maškrty pre psov , pre všetky plemená s normálnou aktivitou, bez obilnín

Super cena
3,89 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 20 ks
Objednávací kód: KRMrk1930
Brit Care adult large breed lamb & rice 12 kg
Granuly pre psov , pre veľké plemená s normálnou aktivitou, jahňacia príchuť, živočíšne bielkoviny 38%, tuk (kurací) 14%, s kĺbovou výživou, špecifiká zloženia: hypoalergénne - 4,33 €/1 kg

51,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: KRMrk1139
Brit Care puppy lamb & rice 3 kg
Granule pre šteniatka , pre všetky plemená s normálnou aktivitou, jahňacia príchuť, živočíšne bielkoviny 45%, tuk (kurací) 18%, s kĺbovou výživou, špecifiká zloženia: hypoalergénne - 6,30 €/1 kg

18,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: KRMrk1128
Brit Care senior lamb & rice 3 kg
Granuly pre psov , pre všetky seniorské plemená s nízkou a normálnou aktivitou, jahňacia príchuť, živočíšne bielkoviny 35%, tuk (kurací) 12%, s kĺbovou výživou, špecifiká zloženia: hypoalergénne - 5,30 €/1 kg

15,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: KRMrk1143
Propesko mix mäsa 48 × 100 g
Kapsička pre psov , pre všetky plemená s normálnou aktivitou, kuracia, hovädzia, jahňacia a morčacia príchuť, tuk 5%, špecifiká zloženia: bez konzervantov - 0,25 €/100 g

11,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: KRMP0263

Krmivo pre psov

radcaPsie množiarne – ako ich spoznať a prečo sa im vyhnúť? Čo riskujete, ak si zaobstaráte psa z množiarne? Aké sú najčastejšie praktiky majiteľov množiarní? Poradíme,...
Chcete si zaobstarať psa? Poradíme vám, aké plemeno vybrať do bytu alebo k deťom a na čo si dať pri výbere psa...
Úškrny bokom! Predstava hmyzu ako bežnej súčasti nášho jedálnička nám možno naháňa husiu kožu, ale určite by...
radcaSocializácia psa Chcete mať pohodového psieho parťáka, ktorý bez problémov vychádza s ľuďmi aj ostatnými psami a dobre sa...
Doprajte svojmu psíkovi odmenu v podobe tréningových maškŕt AKINU, ktoré vynikajú poctivou mäsovou chuťou a sú...
Kedy je najlepšie začať s výchovou šteňaťa a jeho socializáciou? A čo všetko by sa malo šteňa naučiť? Aké sú...
Viac článkov Všetky články

Krmivo pre psov

V kategórii Krmivo pre psov máme práve teraz na Alza.sk celkom 1595 produktov.
Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné krmivo pre psov Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie krmivo pre psov Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie krmivo pre psov Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii krmivo pre psov recenzie
P-DC1-WEB16
Zavoláme Vám a odborne poradime