AP+ nový vizuál Dvojročná záruka teraz aj pre firmy

Bezzrkadlovky

Zobraziť katalóg
Cena
-
Dostupnosť
Stav tovaru
Veľkosť snímača
Full Frame
(65)
APS-C
(84)
Micro 4/3
(36)
1/2,3"
(3)
Rozlíšenie snímača
10,2 Mpx
47,3 Mpx
-
Maximálne rozlíšenie videa
8K
(3)
6K
(23)
5K
(4)
4K
(150)
Full HD
(8)
5,7K
(3)
Funkcie displeja
Otočný/výklopný
(119)
Otočný/výklopný o 180° (Selfie)
(69)
Dotykový
(180)
Živý náhľad (Live View)
(99)
Typ pamäťovej karty
SD
(191)
SDHC
(178)
SDXC
(166)
CFexpress Type B
(13)
Memory Stick Micro
(12)
Farba
Biela
(3)
Čierna
(173)
Strieborná
(18)
Najnovšie objednávky

Bezzrkadlovky alebo digitálne fotoaparáty bez zrkadla, sú najnovšou a rýchlo sa rozvíjajúcou skupinou fotoaparátov. Oproti klasickým zrkadlovkám sa vyznačujú absenciou zrkadla a optického hľadáčika, menšími rozmermi a nižšou hmotnosťou. Čo všetko je nutné pri výbere bezzrkadlovky zohľadniť a na aké parametre sa zamerať?

Pokračovať

Bezzrkadlovka alebo fotoaparát s množstvom výhod

Bezzrkadlovka niekedy označovaná aj ako kompakt s výmennými objektívmi či CSC fotoaparát, dosahuje oproti zrkadlovkám menšie rozmery a nižšiu hmotnosť, a pritom si zachováva ich zásadné výhody. O čo teda konkrétne ide?

 • Hlavný snímač funguje aj ako autofokus senzor – zaostrenie je vždy presné.
 • Kvalitný elektronický hľadáčik je na rozdiel od optického spoľahlivý aj v horších svetelných podmienkach.
 • Ručné zaostrenie je vďaka možnosti zväčšenia obrazu v hľadáčiku oveľa presnejšie ako so zrkadlovkou.
 • Bezzrkadlovka umožňuje fotografovať bez charakteristického zvuku spúšte.

Zaujíma vás, aká je tá najlepšia bezzrkadlovka? Recenzie ostatných zákazníkov hovoria za všetko.

Bezzrkadlovky s objektívom – ideálna voľba pre začiatočníkov

Bezzrkadlovky s objektívom sú ideálnym riešením najmä pre začínajúcich fotografov, pretože vďaka ich zhotoveniu sa už nebudete musieť starať o dokupovanie správneho objektívu či tela fotoaparátu. Celý set teda obsahuje samotné telo a základný objektív alebo sadu viacerých objektívov. Výhodou takejto bezzrkadlovky pre začiatočníkov je aj jej nižšia a prívetivejšia cena.

Bezzrkadlovky bez objektívu zaručia voľnosť výberu

Bezzrkadlovky bez objektívu obsahujú iba samotné telo, ku ktorému je nutné zaobstarať objektív alebo viac rôznych objektívov. Než si teda takýto fotoaparát zaobstaráte je nutné vziať do úvahy fakt, že bude nutné dokúpiť ďalšie fotopríslušenstvo. Pri výbere objektívu a iného príslušenstva tak dajte pozor, aby komponenty boli kompatibilné.

Bezzrkadlovka Olympus s objektívom
Bezzrkadlovka s objektívom

Bezzrkadlovka Canon bez objektívu
Bezzrkadlovka bez objektívu

V ponuke máme samozrejme aj samotné objektívy, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou ako zrkadloviek, tak bezzrkadlovek.

Bezzrkadlovka a jej výber – najdôležitejšie parametre

Je bezzrkadlovka na vašom zozname vysnívaných položiek, ale neviete, na čo sa pri výbere zamerať? Nižšie uvedené parametre vám pomôžu sa vo svete týchto fotoaparátov zorientovať a vybrať to najlepšie práve pre vás.

Rozmery snímača ovplyvňujú kvalitu fotografie

Veľkosť snímača bezzrkadlovky má zásadný vplyv na kvalitu obrazovej informácie. Všeobecne platí, že čím väčší snímač, tým kvalitnejší obraz, a to aj pri slabom osvetlení – jednotlivé pixely totiž zachytia viac svetla, vďaka čomu klesá úroveň šumu a rastie kvalita v detailoch.

 • Full Frame, považovaný skoro za svätý grál, je snímač s veľkosťou políčka 35 mm filmu a je v podstate tým najlepším, čo môžete u fotoaparátu získať. Nájdete ho najmä u bezzrkadloviek najvyššej kategórie.
 • APS-C je obrazový snímač polovičnej veľkosti oproti Full Frame a je využívaný pri stredne pokročilých modeloch zrkadloviek a bezzrkadloviek. Vhodný je skôr pre začínajúcich, alebo menej náročných fotografov.
 • 4/3" je snímač v približne štvrtinovej veľkosti v porovnaní s Full Frame senzormi. Je štandardom u bezzrkadlovek ideálnych napríklad na cestovanie.

i

Full Frame snímače majú tiež menšiu hĺbku ostrosti, čo môže byť výhodné pre niektoré typy fotografií, ako je portrétna alebo produktová fotografia. Bývajú však drahšie ako napr. snímače APS-C, ktoré sa bežne vyskytujú v bezzrkadlovkach základnej a strednej triedy.

Rozlíšenie snímača rozhodne o detailnosti fotografie

Rozlíšenie snímača nám udáva počet obrazových bodov, z ktorých je zložená výsledná snímka. Má teda zásadný vplyv na kvalitu a rozmer snímky pri tlači. Všeobecne platí, že čím väčšie rozlíšenie, tým vyššia je úroveň detailov a možnosť tlače do väčších formátov – možnosť väčšieho priblíženia. V súčasnosti sa stretnete s rozlíšením cca od 10 do 47 Mpx.

i

Nechcete za nové vybavenie minúť celý majetok a premýšľate kde sa dá zohnať lacná bezzrkadlovka? Bazár pre vás môže byť tou správnou voľbou.

Stabilizátor obrazu – už žiadne rozmazané fotografie

Stabilizátor obrazu zamedzuje rozostreniu snímok vplyvom chvenia fotoaparátu. Pomôže vám najmä pri fotení statických fotiek, keď nemáte po ruke statív, ale je užitočný napríklad aj pri slabom osvetlení či pri natáčaní videa, kedy je každý najmenší pohyb fotoaparátu poznať.

Keďže stabilizátory kvalitný statív nikdy úplne nenahradia, máme pre vás vytvorenú celú samostatnú kategóriu statívy, kde nájdete aj tipy, ako túto fotografickú pomôcku vybrať.

Natáčanie videa s bezzrkadlovkou? Žiadny problém

Možnosť natáčania videa prostredníctvom digitálneho fotoaparátu je dnes už bežnou záležitosťou. Pozornosť venujte najmä rozlíšeniu, kde platí to isté ako pri rozlíšení snímača – čím vyššie, tým viac detailov.

 • Full HD (1 920 × 1 080 px) rozlíšenie je dnes považované za štandard a podporuje ho väčšina bezzrkadloviek.
 • Ultra HD (3 840 × 2 160 px) rozlíšenie postupne začína nahrádzať Full HD. Obsahuje štvornásobné množstvo obrazových bodov, čo sa pozitívne odrazí na kvalite obrazu, ale aj na veľkosti súboru.
 • 4K (4 096 × 2 160 px) rozlíšenie obsahuje viac pixelov ako Ultra HD, nemá však pomer strán 16:9 a nevykreslí tak celú plochu širokouhlej obrazovky a pri prehrávaní vytvorí čierne pruhy nad a pod obrazom.

i

Dôležitým parametrom je tiež snímková frekvencia, ktorá určuje, koľko snímok je zariadenie schopné zachytiť za 1 sekundu videa čiže s akou plynulosťou bezzrkadlovka video zaznamená.

Ďalšie doplnkové funkcie, ktoré by bezzrkadlovka mala mať

Okrem vyššie uvedených parametrov a vlastností, môže mať bezzrkadlovka aj ďalšie praktické funkcie, ktoré vám uľahčia jej používanie. O aké funkcie teda ide a ako vám môžu pomôcť?

 • Pamäťové karty využívajú bezzrkadlovky na ukladanie snímok, pretože zabudovaná interná pamäť býva väčšinou iba symbolickej veľkosti.
 • GPS funkcia pridá k snímkam súradnice a vy si tak budete môcť pripomenúť, kde ste fotografiu zhotovili.
 • Vodoodolnosť vám dovolí s bezzrkadlovkou fotiť a natáčať aj za nepriaznivého počasia.
 • Wi-Fi, Bluetooth a NFC zaistí bezdrôtové pripojenie k smartfónu či tabletu s možnosťou diaľkového ovládania.

Pokiaľ si výberom stále nie ste istí, pozrite sa na náš článok Ako vybrať fotoaparát, Kde vás čaká sprievodca, ktorý poradí, ako sa vyznať v rade parametrov a fotografických pojmov.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Canon EOS R6 telo Na sklade 3 ks
Digitálny fotoaparát – bezzrkadlovka, odolný, so sánkami na blesk, so statívovým závitom, vhodný na video, s vymeniteľnými objektívmi, elektronický hľadáčik, stabilizácia obrazu na snímači (IBIS), bajonet Canon RF, Full Frame snímač, rozlíšenie snímača 21,4 Mpx, maximálne rozlíšenie videa 4K, 10-bitové video, Log, HLG a zebra, uhlopriečka displeja 3", rozlíšenie displeja 1,62 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej, podporovaný formát RAW a JPEG , SD, SDHC a SDXC pamäťová karta, rozhranie USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), bezdrôtové rozhranie WiFi a bezdrôtové rozhranie Bluetooth, micro HDMI, externý mikrofón, USB-C a jack 3,5 mm súčasťou, rozmery 9,75 × 13,8 × 8,84 cm (V׊×H), hmotnosť 0,68 kg
-3 %
1 609 €
1 559 €

2.
Sony Alpha A7 III + FE 28–70 mm OSS Na objednávku – termín upresníme > 5 ks
Digitálny fotoaparát – bezzrkadlovka, odolný, so sánkami na blesk, so statívovým závitom, vhodný na video, s vymeniteľnými objektívmi, elektronický hľadáčik, stabilizácia obrazu na snímači (IBIS), bajonet Sony FE, Full Frame snímač, rozlíšenie snímača 24,2 Mpx, maximálne rozlíšenie videa 4K, Log, HLG a zebra, uhlopriečka displeja 3", rozlíšenie displeja 0,921 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej so živým náhľadom (Live View), SD, SDHC, SDXC, Memory Stick PRO a Memory Stick Micro pamäťová karta, maximálna veľkosť SD karty 256 GB, rozhranie USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), bezdrôtové rozhranie WiFi, bezdrôtové rozhranie Bluetooth a bezdrôtové rozhranie NFC, micro HDMI súčasťou, rozmery 9,56 × 12,69 × 7,37 cm (V׊×H), hmotnosť 0,65 kg, akumulátor, popruh/pútko, USB kábel, napájací kábel/adaptér a krytka tela súčasťou balenia
1 759 €

3.
Digitálny fotoaparát – bezzrkadlovka, odolný, so sánkami na blesk, so statívovým závitom, vhodný na video, s vymeniteľnými objektívmi, bez hľadáčika, elektronická stabilizácia obrazu, bajonet Sony E, APS-C snímač, rozlíšenie snímača 24,2 Mpx, maximálne rozlíšenie videa 4K, Log, HLG a zebra, uhlopriečka displeja 3", rozlíšenie displeja 0,921 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej so živým náhľadom (Live View), podporovaný formát RAW a JPEG , SD, SDHC, SDXC a Memory Stick PRO pamäťová karta, rozhranie USB-C, bezdrôtové rozhranie WiFi a bezdrôtové rozhranie Bluetooth, micro HDMI a jack 3,5 mm súčasťou, rozmery 6,42 × 11,52 × 4,48 cm (V׊×H), hmotnosť 0,343 kg, akumulátor, popruh/pútko, používateľská príručka, USB kábel, napájací kábel/adaptér a objektív súčasťou balenia
679 €

Ďalšie najpredávanejšie
191 položiek
Ľudová voľba Lacné, ale dobre hodnotené
Canon EOS RP + RF 24 – 105 mm f/4 IS STM - Digitálny fotoaparát Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
5,0 14×
Canon EOS RP + RF 24 – 105 mm f/4 IS STM
Digitálny fotoaparát – bezzrkadlovka, so sánkami na blesk, so statívovým závitom, so vstavaným bleskom, vhodný na video, s vymeniteľnými objektívmi, elektronický hľadáčik, optická stabilizácia obrazu, bajonet Canon RF, Full Frame snímač, rozlíšenie snímača 26,2 Mpx, maximálne rozlíšenie videa 4K, uhlopriečka displeja 3", rozlíšenie displeja 1,04 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej so živým náhľadom (Live View), podporovaný formát RAW a JPEG , SD, SDHC a SDXC pamäťová karta, maximálna veľkosť SD karty 512 GB, rozhranie USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), bezdrôtové rozhranie WiFi a bezdrôtové rozhranie Bluetooth, mini HDMI, externý mikrofón a jack 3,5 mm súčasťou, rozmery 8,5 × 13,25 × 7 cm (V׊×H), hmotnosť 0,485 kg, popruh/pútko, manuál, napájací kábel/adaptér, objektív a krytka objektívu súčasťou balenia
1 089 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OC850a5
Zlatá stredná cesta Dobrý pomer cena/výkon
Sony Alpha A7 III, telo - Digitálny fotoaparát Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,9 24×
Sony Alpha A7 III, telo
Digitálny fotoaparát – bezzrkadlovka, odolný, so sánkami na blesk, so statívovým závitom, vhodný na video, s vymeniteľnými objektívmi, elektronický hľadáčik, stabilizácia obrazu na snímači (IBIS), bajonet Sony FE, Full Frame snímač, rozlíšenie snímača 24,2 Mpx, maximálne rozlíšenie videa 4K, Log, HLG a zebra, uhlopriečka displeja 3", rozlíšenie displeja 0,921 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej so živým náhľadom (Live View), SD, SDHC, SDXC a Memory Stick Micro pamäťová karta, maximálna veľkosť SD karty 256 GB, rozhranie USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), bezdrôtové rozhranie WiFi, bezdrôtové rozhranie Bluetooth a bezdrôtové rozhranie NFC, micro HDMI súčasťou, rozmery 9,56 × 12,69 × 7,37 cm (V׊×H), hmotnosť 0,65 kg, akumulátor, popruh/pútko, USB kábel, napájací kábel/adaptér a krytka tela súčasťou balenia
+Darček Predĺžená záruka SONY v hodnote 73,90 €
Kúpiť s kódom SONYTRA4 1 349 €
1 549 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OS160a
Zlatá stredná cesta Dobrý pomer cena/výkon
Sony Alpha A6700 čierny + E 18-135 mm f/3.5-5.6 - Digitálny fotoaparát Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,9
Sony Alpha A6700 čierny + E 18-135 mm f/3.5-5.6
Digitálny fotoaparát – bezzrkadlovka, deteguje tváre, možnosť použitia namiesto webkamery, odolný, so sánkami na blesk, vhodný na video, elektronický hľadáčik, stabilizácia obrazu na snímači (IBIS), bajonet Sony E, APS-C snímač, rozlíšenie snímača 26 Mpx, maximálne rozlíšenie videa 4K, zebra, uhlopriečka displeja 3", rozlíšenie displeja 1,04 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej, podporovaný formát RAW a JPEG , SD, SDHC a SDXC pamäťová karta, micro HDMI a jack 3,5 mm súčasťou, výška 6,9 cm, hmotnosť 0,409 kg, akumulátor, popruh/pútko, USB kábel, objektív a krytka tela súčasťou balenia
1 909 €
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OS073d1c
Pre náročných Kvalita bez kompromisov
Sony Alpha A7 IV + FE 28-70 mm F3,5-5,6 OSS - Digitálny fotoaparát
Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
5,0 17×
Sony Alpha A7 IV + FE 28-70 mm F3,5-5,6 OSS
Digitálny fotoaparát – bezzrkadlovka, deteguje tváre, so stavovým displejom, vhodný na video, s vymeniteľnými objektívmi, elektronický hľadáčik, optická stabilizácia obrazu na snímači (IBIS), bajonet Sony FE, Full Frame snímač, rozlíšenie snímača 33 Mpx, maximálne rozlíšenie videa 4K, 10-bitové video, Log, HLG, neobmedzené nahrávanie a zebra, uhlopriečka displeja 3", rozlíšenie displeja 1,04 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej so živým náhľadom (Live View), podporovaný formát RAW , SD, SDHC, SDXC a CFexpress Type A pamäťová karta, rozhranie USB-C, bezdrôtové rozhranie WiFi a bezdrôtové rozhranie Bluetooth, objektív súčasťou balenia
+Darček Predĺžená záruka SONY v hodnote 73,90 €
Kúpiť s kódom SONYTRA4 2 349 €
2 549 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OS170b
Canon EOS R6 + objektív 24-105 STM - Digitálny fotoaparát Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,6
Canon EOS R6 + objektív 24-105 STM
Digitálny fotoaparát – bezzrkadlovka, odolný, so sánkami na blesk, so statívovým závitom, vhodný na video, s vymeniteľnými objektívmi, elektronický hľadáčik, stabilizácia obrazu na snímači (IBIS), bajonet Canon RF, Full Frame snímač, rozlíšenie snímača 21,4 Mpx, maximálne rozlíšenie videa 4K, 10-bitové video, Log, HLG a zebra, uhlopriečka displeja 3", rozlíšenie displeja 1,62 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej, podporovaný formát RAW a JPEG , SD, SDHC a SDXC pamäťová karta, rozhranie USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), bezdrôtové rozhranie WiFi, bezdrôtové rozhranie Bluetooth a rozhranie Micro USB, externý mikrofón, USB-C a jack 3,5 mm súčasťou, rozmery 9,75 × 13,8 × 8,84 cm (V׊×H), hmotnosť 0,68 kg, popruh/pútko, napájací kábel/adaptér, objektív a krytka tela súčasťou balenia
1 949 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OC418
Sony Alpha A7 IV, telo - Digitálny fotoaparát
Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
5,0 17×
Sony Alpha A7 IV, telo
Digitálny fotoaparát – bezzrkadlovka, deteguje tváre, so stavovým displejom, vhodný na video, s vymeniteľnými objektívmi, elektronický hľadáčik, stabilizácia obrazu na snímači (IBIS), bajonet Sony FE, Full Frame snímač, rozlíšenie snímača 33 Mpx, maximálne rozlíšenie videa 4K, 10-bitové video, Log, HLG, neobmedzené nahrávanie a zebra, rozlíšenie displeja 1,04 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej so živým náhľadom (Live View), podporovaný formát RAW a JPEG , SD, SDHC, SDXC a CFexpress Type A pamäťová karta, rozhranie USB-C, bezdrôtové rozhranie WiFi a bezdrôtové rozhranie Bluetooth, rozmery 9,64 × 13,13 × 7,98 cm (V׊×H), hmotnosť 0,658 kg
+Darček Predĺžená záruka SONY v hodnote 73,90 €
Kúpiť s kódom SONYTRA4 2 109 €
Zľavnené -1 %
2 309 € 2 339 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OS170a
Fujifilm X-S10 + 15–45 mm čierny - Digitálny fotoaparát Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
5,0
Fujifilm X-S10 + 15–45 mm čierny
Digitálny fotoaparát – bezzrkadlovka, so sánkami na blesk, so vstavaným bleskom, s vymeniteľnými objektívmi, elektronický hľadáčik, stabilizácia obrazu na snímači (IBIS), bajonet Fujifilm X, APS-C snímač, rozlíšenie snímača 26,1 Mpx, maximálne rozlíšenie videa 4K, zebra, uhlopriečka displeja 3", rozlíšenie displeja 1,04 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej so živým náhľadom (Live View), podporovaný formát RAW a JPEG , SD pamäťová karta, micro HDMI, USB-C a jack 3,5 mm súčasťou, rozmery 8,51 × 12,6 × 6,54 cm (V׊×H), hmotnosť 0,415 kg, objektív súčasťou balenia
+Darček Set K&F Concept v hodnote 89 €
938,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OF250w1a4
Nikon Z5 telo - Digitálny fotoaparát Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,1
Nikon Z5 telo
Digitálny fotoaparát – bezzrkadlovka, so sánkami na blesk, so statívovým závitom, so vstavaným bleskom, vhodný na video, s vymeniteľnými objektívmi, elektronický hľadáčik, stabilizácia obrazu na snímači (IBIS), bajonet Nikon Z, Full Frame snímač, rozlíšenie snímača 24,3 Mpx, maximálne rozlíšenie videa 4K, uhlopriečka displeja 3,2", rozlíšenie displeja 1,04 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej so živým náhľadom (Live View), podporovaný formát RAW a JPEG , SD, SDHC a SDXC pamäťová karta, rozhranie USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) a bezdrôtové rozhranie WiFi, mini HDMI, externý mikrofón, USB-C a jack 3,5 mm súčasťou, rozmery 10,05 × 13,4 × 6,95 cm (V׊×H), hmotnosť 0,59 kg
1 399 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OI2115a1
Nikon Z6 II telo - Digitálny fotoaparát Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,5
Nikon Z6 II telo
Digitálny fotoaparát – bezzrkadlovka, so sánkami na blesk, so statívovým závitom, so stavovým displejom, vhodný na video, s vymeniteľnými objektívmi, elektronický hľadáčik, stabilizácia obrazu na snímači (IBIS), bajonet Nikon Z, Full Frame snímač, rozlíšenie snímača 25 Mpx, maximálne rozlíšenie videa 4K, Log, uhlopriečka displeja 3,2", rozlíšenie displeja 2,1 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej so živým náhľadom (Live View), podporovaný formát RAW a JPEG , SD, SDHC, SDXC, CFexpress Type B a XQD pamäťová karta, rozhranie USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), bezdrôtové rozhranie WiFi a bezdrôtové rozhranie Bluetooth, micro HDMI, externý mikrofón a jack 3,5 mm súčasťou, rozmery 10,1 × 13,4 × 7 cm (V׊×H), hmotnosť 0,705 kg
2 099 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OI4506z1
Fujifilm X-S10 + 18–55 mm čierny - Digitálny fotoaparát Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
5,0
Fujifilm X-S10 + 18–55 mm čierny
Digitálny fotoaparát – bezzrkadlovka, so sánkami na blesk, so vstavaným bleskom, s vymeniteľnými objektívmi, elektronický hľadáčik, stabilizácia obrazu na snímači (IBIS), bajonet Fujifilm X, APS-C snímač, rozlíšenie snímača 26,1 Mpx, maximálne rozlíšenie videa 4K, zebra, uhlopriečka displeja 3", rozlíšenie displeja 1,04 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej so živým náhľadom (Live View), podporovaný formát RAW a JPEG , SD, SDHC a SDXC pamäťová karta, micro HDMI, USB-C a jack 3,5 mm súčasťou, rozmery 8,51 × 12,6 × 6,54 cm (V׊×H), hmotnosť 0,465 kg, objektív súčasťou balenia
Cenová bomba
1 219 € Ušetríte 240 €
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OF250w1a2
Sony Alpha A7II, telo - Digitálny fotoaparát Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,8 18×
Sony Alpha A7II, telo
Digitálny fotoaparát – bezzrkadlovka, so sánkami na blesk, so statívovým závitom, vhodný na video, s vymeniteľnými objektívmi, elektronický hľadáčik, stabilizácia obrazu na snímači (IBIS), bajonet Sony FE, Full Frame snímač, rozlíšenie snímača 24,3 Mpx, Full HD video, Log a zebra, uhlopriečka displeja 3", rozlíšenie displeja 1,24 Mpx, otočný/výklopný displej, podporovaný formát RAW a JPEG , SD, SDHC a SDXC pamäťová karta, maximálna veľkosť SD karty 256 GB, rozhranie USB 2.0, bezdrôtové rozhranie WiFi a bezdrôtové rozhranie NFC, micro HDMI, externý mikrofón a jack 3,5 mm súčasťou, možnosť priamej tlače pomocou DPOF (Digital Print Order format), rozmery 9,57 × 12,69 × 5,97 cm (V׊×H), hmotnosť 0,556 kg, akumulátor, popruh/pútko, USB kábel, manuál, napájací kábel/adaptér, držiak a krytka tela súčasťou balenia
+Darček Predĺžená záruka SONY v hodnote 73,90 €
Zľavnené -4 %
999 € 1 039 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OS072i1p5
Canon EOS R6 Mark II + RF 24 – 105 mm f/4 L IS USM - Digitálny fotoaparát Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
5,0
Canon EOS R6 Mark II + RF 24 – 105 mm f/4 L IS USM
Digitálny fotoaparát – bezzrkadlovka, elektronický hľadáčik, optická stabilizácia obrazu, bajonet Canon RF, Full Frame snímač, rozlíšenie snímača 24,2 Mpx, maximálne rozlíšenie videa 4K, uhlopriečka displeja 3", dotykový displej so živým náhľadom (Live View), podporovaný formát RAW a JPEG , SD, SDHC a SDXC pamäťová karta, rozhranie USB-C, bezdrôtové rozhranie WiFi a bezdrôtové rozhranie Bluetooth, micro HDMI súčasťou, rozmery 9,84 × 13,84 × 8,84 cm (V׊×H), hmotnosť 0,588 kg
3 749 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OC095a2
Fujifilm X-S10 + 16–80 mm čierny - Digitálny fotoaparát Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
5,0
Fujifilm X-S10 + 16–80 mm čierny
Digitálny fotoaparát – bezzrkadlovka, so sánkami na blesk, so vstavaným bleskom, s vymeniteľnými objektívmi, elektronický hľadáčik, stabilizácia obrazu na snímači (IBIS), bajonet Fujifilm X, APS-C snímač, rozlíšenie snímača 26,1 Mpx, maximálne rozlíšenie videa 4K, zebra, uhlopriečka displeja 3", rozlíšenie displeja 1,04 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej so živým náhľadom (Live View), podporovaný formát RAW a JPEG , SD pamäťová karta, micro HDMI, USB-C a jack 3,5 mm súčasťou, rozmery 8,51 × 12,6 × 6,54 cm (V׊×H), hmotnosť 0,415 kg, objektív súčasťou balenia
Cenová bomba
1 309 € Ušetríte 230 €
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OF250w1a3
Canon EOS R8 + RF 24–50 mm f/4.5–6.3 IS STM - Digitálny fotoaparát Varianty Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,8
Canon EOS R8 + RF 24–50 mm f/4.5–6.3 IS STM
Digitálny fotoaparát – bezzrkadlovka, deteguje tváre, možnosť použitia namiesto webkamery, odolný, so sánkami na blesk, so statívovým závitom, vhodný na video, s vymeniteľnými objektívmi, elektronický hľadáčik, optická stabilizácia obrazu, bajonet Canon RF, Full Frame snímač, rozlíšenie snímača 24,2 Mpx, maximálne rozlíšenie videa 4K, 10-bitové video, objektív Canon RF 24-50mm f/4,5-6,3 IS STM, uhlopriečka displeja 3", dotykový, otočný/výklopný displej, podporovaný formát RAW , JPEG , DCF a HEIF, SD, SDHC a SDXC pamäťová karta, rozhranie USB-C, bezdrôtové rozhranie WiFi a bezdrôtové rozhranie Bluetooth, micro HDMI a externý mikrofón súčasťou, možnosť priamej tlače pomocou DPOF (Digital Print Order format), rozmery 8,61 × 13,25 × 7 cm (V׊×H), hmotnosť 0,414 kg, popruh/pútko, napájací kábel/adaptér, objektív a krytka objektívu súčasťou balenia
Zľavnené -5 %
1 769 € 1 859 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OC0990a2
Sony Alpha A6600, telo - Digitálny fotoaparát Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
5,0
Sony Alpha A6600, telo
Digitálny fotoaparát – bezzrkadlovka, so sánkami na blesk, vhodný na video, elektronický hľadáčik, stabilizácia obrazu na snímači (IBIS), bajonet Sony E, APS-C snímač, rozlíšenie snímača 24,2 Mpx, maximálne rozlíšenie videa 4K, Log, HLG a zebra, uhlopriečka displeja 3", rozlíšenie displeja 0,921 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej, SD, SDHC a SDXC pamäťová karta, rozhranie USB 2.0, bezdrôtové rozhranie WiFi, bezdrôtové rozhranie Bluetooth a bezdrôtové rozhranie NFC, micro HDMI, externý mikrofón a jack 3,5 mm súčasťou, rozmery 6,7 × 12 × 6,93 cm (V׊×H), hmotnosť 0,503 kg
Zľavnené -2 %
1 249 € 1 279 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OS073b1
Sony Alpha A7C strieborný + FE 28–60 mm f/4-5,6 - Digitálny fotoaparát Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
5,0
Sony Alpha A7C strieborný + FE 28–60 mm f/4-5,6
Digitálny fotoaparát – bezzrkadlovka, deteguje tváre, odolný, so sánkami na blesk, so statívovým závitom, vhodný na video, elektronický hľadáčik, stabilizácia obrazu na snímači (IBIS), bajonet Sony FE, Full Frame snímač, rozlíšenie snímača 24,2 Mpx, maximálne rozlíšenie videa 4K, Log, HLG a zebra, uhlopriečka displeja 3", rozlíšenie displeja 0,921 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej so živým náhľadom (Live View), podporovaný formát RAW a JPEG , SD, SDHC a SDXC pamäťová karta, rozhranie USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), bezdrôtové rozhranie WiFi, bezdrôtové rozhranie Bluetooth a bezdrôtové rozhranie NFC, micro HDMI, externý mikrofón a jack 3,5 mm súčasťou, rozmery 7,1 × 12,4 × 6 cm (V׊×H), hmotnosť 0,509 kg, akumulátor, popruh/pútko a objektív súčasťou balenia
+Darček Predĺžená záruka SONY v hodnote 73,90 €
Kúpiť s kódom SONYTRA3 2 299 €
2 449 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OS0821i3
Canon EOS R6 Mark II, telo - Digitálny fotoaparát Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
5,0
Canon EOS R6 Mark II, telo
Digitálny fotoaparát – bezzrkadlovka, odolný, so sánkami na blesk, so statívovým závitom, so vstavaným bleskom, vhodný na video, s vymeniteľnými objektívmi, elektronický hľadáčik, stabilizácia obrazu na snímači (IBIS), bajonet Canon RF, Full Frame snímač, rozlíšenie snímača 25,6 Mpx, maximálne rozlíšenie videa 4K, 10-bitové video, Log a HLG, uhlopriečka displeja 3", rozlíšenie displeja 1,62 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej so živým náhľadom (Live View), podporovaný formát RAW , JPEG a JPG, SD, SDHC a SDXC pamäťová karta, rozhranie USB-C, rozhranie USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), bezdrôtové rozhranie WiFi a bezdrôtové rozhranie Bluetooth, micro HDMI súčasťou, rozmery 9,84 × 13,84 × 8,84 cm (V׊×H), hmotnosť 0,588 kg
2 499 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OC095a1
Nikon Z5 + 24-50 mm - Digitálny fotoaparát Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,1
Nikon Z5 + 24-50 mm
Digitálny fotoaparát – bezzrkadlovka, so sánkami na blesk, so statívovým závitom, so vstavaným bleskom, vhodný na video, s vymeniteľnými objektívmi, elektronický hľadáčik, stabilizácia obrazu na snímači (IBIS), bajonet Nikon Z, Full Frame snímač, rozlíšenie snímača 24,3 Mpx, maximálne rozlíšenie videa 4K, uhlopriečka displeja 3,2", rozlíšenie displeja 1,04 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej so živým náhľadom (Live View), podporovaný formát RAW a JPEG , SD, SDHC a SDXC pamäťová karta, rozhranie USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) a bezdrôtové rozhranie WiFi, mini HDMI, externý mikrofón, USB-C a jack 3,5 mm súčasťou, rozmery 10,05 × 13,4 × 6,95 cm (V׊×H), hmotnosť 0,59 kg, objektív súčasťou balenia
1 749 €
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OI2115a2
Sony Alpha A6400 čierny + E 18-13 5mm f/3.5-5.6 OSS - Digitálny fotoaparát Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,9 16×
Sony Alpha A6400 čierny + E 18-13 5mm f/3.5-5.6 OSS
Digitálny fotoaparát – bezzrkadlovka, odolný, so statívovým závitom, so vstavaným bleskom, vhodný na video, s vymeniteľnými objektívmi, elektronický hľadáčik, bajonet Sony E, APS-C snímač, rozlíšenie snímača 24,2 Mpx, maximálne rozlíšenie videa 4K, Log, HLG a zebra, uhlopriečka displeja 3", rozlíšenie displeja 0,921 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej so živým náhľadom (Live View), SD, SDHC, SDXC a Memory Stick Micro pamäťová karta, bezdrôtové rozhranie WiFi, bezdrôtové rozhranie Bluetooth a bezdrôtové rozhranie NFC, micro HDMI, externý mikrofón a jack 3,5 mm súčasťou, rozmery 6,7 × 12 × 6 cm (V׊×H), hmotnosť 0,403 kg, akumulátor, popruh/pútko, používateľská príručka, USB kábel, manuál, napájací kábel/adaptér, objektív, držiak, krytka objektívu a krytka tela súčasťou balenia
1 399 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OS072i1m3
Canon EOS R8, telo - Digitálny fotoaparát
Varianty Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,8
Canon EOS R8, telo
Digitálny fotoaparát – bezzrkadlovka, deteguje tváre, možnosť použitia namiesto webkamery, odolný, so sánkami na blesk, so statívovým závitom, vhodný na video, s vymeniteľnými objektívmi, elektronický hľadáčik, optická stabilizácia obrazu, bajonet Canon RF, Full Frame snímač, rozlíšenie snímača 24,2 Mpx, maximálne rozlíšenie videa 4K, 10-bitové video, uhlopriečka displeja 3", dotykový, otočný/výklopný displej, podporovaný formát RAW , JPEG , DCF a HEIF, SD, SDHC a SDXC pamäťová karta, rozhranie USB-C, bezdrôtové rozhranie WiFi a bezdrôtové rozhranie Bluetooth, micro HDMI a externý mikrofón súčasťou, rozmery 8,61 × 13,25 × 7 cm (V׊×H), hmotnosť 0,46 kg, popruh/pútko a napájací kábel/adaptér súčasťou balenia
Zľavnené -5 %
1 569 € 1 659 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OC0990a1
Sony Alpha A6600 čierny + 18–135 mm OSS SEL - Digitálny fotoaparát Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
5,0
Sony Alpha A6600 čierny + 18–135 mm OSS SEL
Digitálny fotoaparát – bezzrkadlovka, deteguje tváre, so statívovým závitom, vhodný na video, s vymeniteľnými objektívmi, elektronický hľadáčik, stabilizácia obrazu na snímači (IBIS), bajonet Sony E, APS-C snímač, rozlíšenie snímača 24,2 Mpx, maximálne rozlíšenie videa 4K, Log, HLG a zebra, uhlopriečka displeja 3", rozlíšenie displeja 0,921 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej, podporovaný formát RAW a JPEG , SD, SDHC, SDXC a Memory Stick Micro pamäťová karta, bezdrôtové rozhranie WiFi, micro HDMI, externý mikrofón a jack 3,5 mm súčasťou, rozmery 6,7 × 12 × 6,93 cm (V׊×H), hmotnosť 0,503 kg, objektív súčasťou balenia
2 149 €
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OS073c1
Nikon Z fc + Z DX 16–50 mm f/3.5–6.3 VR Silver - Digitálny fotoaparát Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,8
Nikon Z fc + Z DX 16–50 mm f/3.5–6.3 VR Silver
Digitálny fotoaparát – bezzrkadlovka, so sánkami na blesk, so vstavaným bleskom, vhodný na video, s vymeniteľnými objektívmi, elektronický hľadáčik, bez stabilizácie obrazu, bajonet Nikon Z, APS-C snímač, rozlíšenie snímača 20,9 Mpx, maximálne rozlíšenie videa 4K, uhlopriečka displeja 3", rozlíšenie displeja 1,04 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej so živým náhľadom (Live View), podporovaný formát RAW a JPEG , SD a SDHC pamäťová karta, rozhranie USB-C, bezdrôtové rozhranie WiFi a bezdrôtové rozhranie Bluetooth, jack 3,5 mm súčasťou, rozmery 9,35 × 13,45 × 4,35 cm (V׊×H), hmotnosť 0,445 kg, akumulátor, popruh/pútko, software (CD), používateľská príručka, objektív a krytka tela súčasťou balenia
+Darček UV filter K&F Concept v hodnote 19,90 €
1 159 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OI22fck
Canon EOS RP telo čierny - Digitálny fotoaparát Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
5,0 14×
Canon EOS RP telo čierny
Digitálny fotoaparát – bezzrkadlovka, so sánkami na blesk, so statívovým závitom, vhodný na video, s vymeniteľnými objektívmi, elektronický hľadáčik, elektronická stabilizácia obrazu, bajonet Canon RF, Full Frame snímač, rozlíšenie snímača 26,2 Mpx, maximálne rozlíšenie videa 4K, uhlopriečka displeja 3", rozlíšenie displeja 1,04 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej so živým náhľadom (Live View), podporovaný formát RAW a JPEG , SD, SDHC a SDXC pamäťová karta, maximálna veľkosť SD karty 512 GB, rozhranie USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), bezdrôtové rozhranie WiFi a bezdrôtové rozhranie Bluetooth, mini HDMI, externý mikrofón a jack 3,5 mm súčasťou, rozmery 8,5 × 13,25 × 7 cm (V׊×H), hmotnosť 0,485 kg
847,90 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OC098d1
Nikon Z 30 Vlogger kit - Digitálny fotoaparát Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,5
Nikon Z 30 Vlogger kit
Digitálny fotoaparát – bezzrkadlovka, so selfie zrkadlom, vhodný na video, s vymeniteľnými objektívmi, bez hľadáčika, bez stabilizácie obrazu, bajonet Nikon Z, APS-C snímač, rozlíšenie snímača 20,9 Mpx, maximálne rozlíšenie videa 4K, uhlopriečka displeja 3", dotykový, otočný/výklopný displej so živým náhľadom (Live View), podporovaný formát RAW a JPEG , SD a SDHC pamäťová karta, rozhranie USB-C, bezdrôtové rozhranie WiFi a bezdrôtové rozhranie Bluetooth, jack 3,5 mm súčasťou, rozmery 7,35 × 12,8 × 5,95 cm (V׊×H), hmotnosť 0,405 kg, akumulátor, používateľská príručka, USB kábel, objektív, statív a diaľkový ovládač súčasťou balenia
+Darček Držiak Peak Design v hodnote 79,99 €
1 099 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OI209a4

Bezzrkadlovky

recenziaSony Alpha A6700 (RECENZIA): najlepšia kompaktná bezzrkadlovka od Sony? Ak hľadáte kompaktnú bezzrkadlovku, neprehliadnite model Sony Alpha A6700. Ide o najlepšie vybavený model radu Sony Alpha, ktorý sa spolieha na čip formátu APS-C. Ako tento fotoaparát hodnotí vo svojej recenzii fotograf Michal Kupsa? Odpoveď nájdete v recenzii!
Začínate s fotografovaním a hľadáte bezzrkadlovku, ktorá nestojí príliš veľa, napriek tomu ponúkne kvalitnú stabilizáciu, vynikajúci autofokus alebo bohatú konektivitu? Potom neprehliadnite recenziu fotoaparátu Nikon Z5, najlacnejšieho zástupcu Full Frame radu Z....
Prinášame vám recenziu objektívu Sony 16 – 50 mm f/3,5 – 5,6 OSS, ktorý sa často nachádza v súprave spolu s bezzrkadlovkou Sony a ktorý bude pre veľa fotografov voľbou číslo jedna v používaní. Základný objektív Sony 16 – 50 mm f/3,5 – 5,6 OSS disponuje svetelnosťou...
recenziaNikon Z DX 24 mm f/1,7 (RECENZIA) Medzi fotografmi sú malé, ľahké a lacné objektívy stále veľmi obľúbené. A presne pre ich potreby vznikol nový objektív Nikon Z DX 24 mm f/1,7 určený pre bezzrkadlovky Nikon formátu APS-C. Fotograf Michal Kupsa ho podrobne otestoval a vy sa môže v nasledujúcej recenzii...
Rukami Michala Kupsu prešla ďalšia bezzrkadlovka od Nikonu, konkrétne ide o model Nikon Z fc. Fotoaparát spája atraktívny retro dizajn s modernou konektivitou a optikou. Ako tento model fotí a aké sú jeho klady a zápory? To sa dočítate v nasledujúcom článku!
Dvadsiate storočie by sa dalo charakterizovať ako storočie domáceho audia. Aké boli jeho počiatky, aké vynálezy dokázali otočiť okolo audiopriemyslu a viedli k masovému rozšíreniu vinylových dosiek? Odpovieme v článku.
Viac článkov Všetky články

Bezzrkadlovky

Digitálny fotoaparát s výmenným objektívom kombinuje výhody kompaktov a digitálnych zrkadloviek. Oproti zrkadlovkám má nižšiu hmotnosť a rozmery, zachováva si však výhodu v podobe výmenných objektívov, ktoré je možné k telu fotoaparátu dokúpiť. Kompaktné fotoaparáty s výmennými objektívmi sú veľmi dobre skladné pri cestovaní a ich výsledné fotografie sú na solídnej kvalitatívnej úrovni.

Kompakty pre skúsených fotografov

Kompakt s výmenným objektívom ponúka automatické režimy aj manuálne nastavenia, ide teda o poloprofesionálny foťák vhodný pre mierne pokročilých a skúsenejších fotografov. V ich výbave nájdeme autofokus, teda automatické zaostrovanie, alebo napríklad dotykovú obrazovku, niekedy s možnosťou vyklápania. Štandardne ponúka kompakt s výmenným objektívom aj možnosť natáčania videa. 

Kvalitné kompakty s výmennými objektívmi

Kvalita výsledných snímok je vyššia ako s jednoduchými vreckovými kompaktmi. Fotoaparáty s výmenným objektívom je možné zakúpiť samostatne alebo vo výhodnej súprave s objektívom. Vysokokvalitné kompakty s výmenným objektívom môžete v našej ponuke nájsť od výrobcov Olympus alebo Panasonic, u ktorých je záruka precízneho vyhotovenia.

Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.
Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné bezzrkadlovky Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie bezzrkadlovky Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie bezzrkadlovky Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii bezzrkadlovky recenzie
P-DC1-WEB12
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií