AP+ nový vizuál AlzaBoxy Q1

Americké chladničky (side-by-side)

Zobraziť katalóg
Cena
-
Dostupnosť
Stav tovaru
Hodnotenia od zákazníkov
Energetická trieda chladničky
a
(7)
C
(10)
D
(17)
E
(81)
F
(12)
Typ chladničky
Americká chladnička – zásuvka
(16)
Americká chladnička – 2 dvierka
(59)
Americká chladnička – 3 dvierka
(2)
Americká chladnička – 4 dvierka
(50)
Typ modelu chladničky
Samostatne stojací model
(125)
Vstavaný model
(2)
Farba chladničky
Biela
(4)
Čierna
(42)
Strieborná
(64)
Sivá
(13)
Žiadna
(2)
Najnovšie objednávky
Filtrovať

Americká chladnička sa pýši veľkým úžitkovým objemom, prehľadným vnútorným priestorom a perfektnou funkčnou vybavenosťou. Vďaka tejto kombinácii je ideálnym riešením do väčších domácností, v ktorých bude zároveň dominantným dizajnovým prvkom. Oceníte aj pokročilé technológie, ako je ovládanie pomocou aplikácie alebo zónové chladenie, ktoré zvyšujú pohodlie pri používaní. Pokračujte v čítaní a dozviete sa, čím sa riadiť pri výbere a aké ďalšie výhody americké chladničky prinášajú.

Pokračovať

Aké výhody a nevýhody má americká chladnička?

Americká chladnička, nazývaná tiež ako Side-by-Side (bok po boku), je priestranná chladnička obvykle aj s mrazničkou, ktorá sa líši najmä počtom dverí – tie môžu byť štandardne dvoje, alebo dokonca štyri. Tieto americké chladničky ponúkajú množstvo predností, ktoré uspokoja aj náročných používateľov (napríklad dávkovač vody, výrobník ľadu alebo vstavanú vinotéku), oproti tomu majú aj niektoré nevýhody, ktoré by ste mali pri výbere zvážiť. Na čo sa môžete tešiť a na čo si dať pozor?

 • Nadštandardný priestor na potraviny.
 • Dizajnový prvok celej kuchyne.
 • Množstvo funkcií na uľahčenie používania.
 • Prehľadné usporiadanie vnútorného priestoru.
 • Výrobník ľadu a možnosť napustenia čerstvej vody.
 • Vyššia hlučnosť.
 • Vyššie počiatočné investície.
 • Vyššia spotreba energie.
 • Väčšie rozmery.

Americká chladnička (s mrazničkou) má často minibar, ktorý je dostupný aj bez otvárania hlavných dverí. Tým nedochádza k vyššej spotrebe.

Americká chladnička vás očarí svojím dizajnom

Americká chladnička patrí, čo sa týka dizajnu, k tomu najlepšiemu, s čím sa na trhu môžete stretnúť. Väčšinou je vyrábaná vo vyhotovení z nehrdzavejúcej ocele či iných farbách, ktoré zapadajú do všetkých moderných kuchýň. Každý kúsok americkej chladničky je spracovaný do najmenších detailov, ktoré sú nielen elegantné, ale aj veľmi praktické. Jej sofistikovaný vzhľad dopĺňajú inovatívne technológie, ako napríklad integrovaná vinotéka, výdajník vody a ľadu atď.

 • Biele americké chladničky side-by-side môžu pripomínať klasické chladničky, ktoré mal v domácnosti každý. Avšak tento typ má veľmi moderný vzhľad. Biela farba ladí s každým interiérom, a navyše skvele presvetlí vašu kuchyňu, je teda v každom prípade dobrou voľbou.
 • Čierne americké chladničky side-by-side sú populárne po celom svete. Budú dokonale ladiť s čiernou linkou, ale aj napríklad čiernobielou či sivou. K dispozícii sa vám naskytnú v matne čiernej alebo s lesklým odtieňom, kedy každý typ dodá kuchyni úplne iný vzhľad.
 • Strieborné americké chladničky s mrazničkou prinesú do každej kuchyne nádych sofistikovanosti a moderna. Hodia sa do tradičných aj moderných kuchýň a vďaka svojej neutrálnej farbe sa ľahko kombinujú s ďalšími farbami aj materiálmi. Nešliapnete tak pri tejto voľbe vedľa.

i

Častým vyhotovením je americká chladnička s mrazničkou z nehrdzavejúcej ocele, ktorá sa bude vynímať v každej kuchyni. Siahnuť však môžete aj po farebnom variante.

Vstavaná americká chladnička s mrazničkou pre jednotný vzhľad kuchyne

Vstavaná americká chladnička s mrazničkou je vyrobená tak, aby sa umiestnila do kuchynskej linky. Nebudete si tak musieť lámať hlavu nad tým, aký vzhľad alebo farbu chladničky vybrať. Tento typ je v poslednom čase veľmi obľúbený a využívaný. Vstavanie americkej chladničky do linky pôsobí nielen esteticky, ale aj prakticky, pretože chladnička dokonale splynie s ďalšími prvkami v kuchyni. To prispieva k jednotnému vzhľadu. Vďaka moderným funkciám potom získate nielen krásny, ale aj vysoko funkčný domáci spotrebič.

Americká chladnička s mrazničkou a základné typy

Americká chladnička s mrazničkou, respektíve jej typy, sa delia na niekoľko kategórií, ktoré sa líšia nielen rozmermi, ale aj spracovaním a funkciami. To vám umožňuje vybrať si model, ktorý bude najviac vyhovovať vašim potrebám aj priestoru v kuchyni. Každá kategória ponúka špecifické výhody – pre tých, ktorí preferujú jednoduché a kompaktné riešenie až po tých, ktorí vyžadujú veľké priestory na skladovanie a ocenia širokú paletu moderných technológií. Čo všetko môže americká chladnička side-by-side ponúknuť?

Chladničky (americké nevynímajúc) s inteligentnými systémami zahŕňajú aj funkcie na udržanie optimálnej vlhkosti a teploty, ktoré zvyšujú trvanlivosť.

Šetrite – americké chladničky s mrazničkou majú rôznu spotrebu

Americké chladničky s mrazničkou nájdete zaradené do energetických tried označených písmenami A až F. Trieda A predstavuje najúspornejšie modely, naopak trieda F označuje chladničky s najvyššou spotrebou. Tá sa pohybuje pri bežných modeloch od približne 200 až do 450 kWh za rok. Záleží pritom na veľkosti aj funkciách každého spotrebiča. Vyššia energetická trieda dokáže výrazne znížiť náklady na prevádzku a prispieť k ochrane životného prostredia.

Akú úlohu hrá počet dverí, ktorými disponuje americká chladnička?

Americká chladnička sa dá zohnať s rôznou konfiguráciou dverí. Zaobstarať si tak môžete dvojdverové, trojdverové alebo štvordverové modely, každý so svojimi špecifickými vlastnosťami, či už je to zásuvka alebo možnosť využiť priestor a jeho organizáciu na maximum. Pri výbere tiež vezmite do úvahy to, na akej strane sú pánty dverí, či vľavo alebo vpravo. Niektoré americké chladničky side-by-side dokonca ponúkajú možnosť strany vymeniť.

Americká chladnička s mrazničkou vyžaduje aj údržbu. Príslušenstvo vám ponúkne vodné filtre, pohlcovače prachu či handričky a utierky.

Americká chladnička disponuje veľkým úžitkovým objemom

Americká chladnička je rozmerovo výrazne väčšia ako chladnička klasická, čomu tiež zodpovedá veľkosť úžitkového objemu. Informácie o úžitkovom objeme a ďalších parametroch nájdete na energetickom štítku americkej chladničky. Pri výbere zvážte ešte niekoľko ďalších kľúčových aspektov, napríklad kapacitu a usporiadanie. Dobre zvolený objem aj vnútorné usporiadanie totiž výrazne prispejú k ľahšiemu používaniu chladničky a efektivite v kuchyni.

 • Objem chladiaceho priestoru sa pohybuje od približne 200 do 600 l a objem mrazničky v rozmedzí od cca 70 do 260 l.
 • Venujte pozornosť aj vnútornému usporiadaniu políc, ktoré môže úžitkový objem americkej chladničky znížiť či maximalizovať.
 • Konkrétny potrebný objem závisí od počtu členov domácnosti a bežného množstva skladovaných potravín.
 • Optimálna kapacita je minimálne 70 l chladiaceho priestoru a 25 l mraziaceho na jednu osobu.

Aká je široká americká chladnička? Rozmery sú pri výbere dôležité

Aké by mala mať americká chladnička rozmery? Okrem objemu sa zamerajte aj na výšku, hĺbku a šírku, ktoré hrajú úlohu pri menších priestoroch. Rozmery sú dôležité aj pri výbere vstavanej chladničky. Majte na pamäti, že americké chladničky side-by-side sú trochu širšie ako klasické, ich šírka môže byť až 121 cm, výška potom od 175 cm do 203 cm. Okrem toho treba tiež zohľadniť hĺbku, ktorá sa pohybuje od cca 60 do 90 cm. Tento rozmer je kľúčový pre to, aby chladnička (americká) dobre zapadla do kuchynskej linky.

Aké rozmery má úzka americká chladnička?

Zaujala vás americká chladnička, ale nemáte v kuchyni veľa miesta? Najužšia americká chladnička môže mať aj 65 cm na šírku. Tá síce nebude taká priestranná, ale ľahko ju umiestnite aj do menšej kuchyne. V ponuke nájdete aj 70 cm americké chladničky s mrazničkou, ktoré sa tiež radia medzi tie užšie. Tieto kompaktné modely sa hodia pre tých, ktorí si chcú užívať výhody americkej chladničky bez toho, aby na to mali dostatok voľného priestoru. Aj napriek tejto úspornosti majú tieto americké chladničky šikovne usporiadaný vnútorný priestor.

i

Koľko kg má americká chladnička side-by-side? Jej hmotnosť môže byť až 200 kg a je pomerne rozmerná. Odporúčame teda vopred premyslieť prepravnú trasu.

Americká chladnička s mrazničkou musí spĺňať určité kritériá

Aby americká chladnička s mrazničkou správne fungovala, odporúčame myslieť aj na akumulačný čas, mraziaci výkon a výkon mrazenia. Zamerajte sa tiež na umiestnenie mrazničky. Niektoré chladničky majú mrazničku dole, iné napríklad vľavo alebo vpravo. Vybrať si môžete aj počet dvierok v mrazničke. O čom tieto pojmy vypovedajú? Každý z týchto parametrov zohráva kľúčovú úlohu v účinnosti a praktickosti vašej americkej chladničky pri každodennom používaní.

 • Výkon mrazenia určuje, ako účinne je schopný mraziaci box potraviny zamraziť a dosiahnuť ideálnu teplotu.
 • Mraziaci výkon udáva, koľko kilogramov potravín sú americké chladničky s mrazničkou schopné zamraziť v priebehu jedného dňa.
 • Akumulačný čas sa stará o udržanie potravín v zamrazenom stave v prípade výpadku energie.

Stále si neviete dať rady, aký typ americkej chladničky zvoliť? Pomôže vám náš sprievodca a výber podľa značky.

Americká chladnička má dva okruhy chladenia

Americká chladnička je charakteristická dvoma oddelenými okruhmi, ktoré fungujú nezávisle na sebe. V prípade potreby je možné vypnúť chladiaci okruh chladničky a nechať zapnutú iba mrazničku a naopak. Táto technológia sa vám bude hodiť napríklad pri odchode na dovolenku. Môžete sa tu stretnúť aj s parametrom klimatická trieda, ktorá udáva, pre aké prostredie sa chladnička (americká) najviac hodí, a zaručuje tak optimálny výkon v rôznych podmienkach. Zohľadňuje napríklad teplotu a vlhkosť prostredia.

i

Prvá chladnička: Spojené štáty americké spoznali jej výhody oveľa skôr

To, aké výhody ponúka chladnička, spoznali ako prvé Spojené štáty americké. Tento spotrebič začali Američania naplno využívať už od konca 30. rokov. V tejto dobe ho vlastnila viac ako polovica domácností. V Európe sa tento trend rozšíril až koncom 70. rokov. Toto oneskorenie bolo spôsobené množstvom faktorov vrátane pomalšieho hospodárskeho rozvoja a nižších príjmov obyvateľov, čo zohráva výraznú úlohu pri nákupoch.

Akú hlučnosť dosahujú americké chladničky s mrazničkou?

Americké chladničky s mrazničkou sú v skutočnosti o niečo hlučnejšie ako klasické chladničky, čo súvisí s oveľa vyšším výkonom, ktorý je dôležitý na udržanie rovnomernej vnútornej teploty. Miera hluku sa pohybuje v rozmedzí 36 – 46 dB, čo zodpovedá tlmenému rozhovoru alebo bežnému šumu v dome. Hoci môže byť tento hluk pre niekoho znateľný, často si rýchlo zvyknete a nebudete ho považovať za rušivý, a to aj vzhľadom na výhody, ktoré americké chladničky ponúkajú.

Ak zaznamenáte zvýšenú hlučnosť, je možné, že sa americká chladnička side-by-side niekde dotýka steny alebo nestojí na rovnom povrchu.

Aké funkcie a technológie v sebe ukrýva americká chladnička?

Americká chladnička disponuje množstvom funkcií, ktoré majú za úlohu znížiť spotrebu energie či zabrániť výskytu baktérií. Patrí sem napríklad displej, ktorý umožňuje sledovať a regulovať teplotu v chladničke aj mrazničke. Výdajník vody vám dodá vždy studenú a čerstvú vodu a výrobník ľadu zaistí, že budete mať ľad do zásoby na celý deň. Takmer štandardom je už technológia Nofrost, ktorá zabraňuje tvorbe námrazy a pravidelne spotrebič automaticky odmrazuje za vás.

 • Prázdninový režim sa aktivuje pri dlhodobejšom nepoužívaní americkej chladničky. Udržuje teplotu na 12 °C.
 • Americká chladnička s vinotékou má vstavaný box, kam je možné umiestniť niekoľko vín a regulovať teplotu zvlášť.
 • Ionizátor obmedzuje výskyt baktérií a vírusov. Pomôže tak uchovať potraviny dlhšie čerstvé a neutralizuje pachy.
 • Twin Cooling udržuje pomocou dvoch chladiacich systémov optimálne podmienky v chladiacej aj mraziacej časti.
 • Antibakteriálny povrch na vnútorných stenách americkej chladničky zabraňuje vzniku baktérií a plesní.
 • Nulová zóna je špeciálny chladiaci priestor, v ktorom môžete znížiť teplotu a nastaviť vlhkosť.
 • Super chladenie a mrazenie pri vkladaní nových potravín prudko zníži teplotu na 2 °C.

Americká chladnička Samsung
Výrobník ľadu

Americká chladnička Gorenje
Displej

Americká chladnička Haier
Antibakteriálne svetlo

Americká chladnička LG
Vinotéka

i

Najlacnejšia americká chladnička ušetrí vaše financie

Americká chladnička nemusí byť vždy drahá záležitosť. Najlacnejšie americké chladničky nemajú síce toľko vychytávok, ale ich funkčnosť je rovnaká ako pri drahších modeloch. Navštíviť môžete našu sekciu Lacné americké chladničky s mrazničkou a vybrať si z našej ponuky. Nájdete tu široký výber modelov, ktoré sú cenovo dostupné, a napriek tomu kvalitné a spoľahlivé so všetkými výhodami amerických chladničiek.

Americká chladnička s mrazničkou sa pýši jednoduchou údržbou

Vždy je potrebné, aby bola americká chladnička s mrazničkou čo najčistejšia. Tak si zaistíte neškodnosť potravín a zabránite zvyšovaniu spotreby. Raz za čas stačí z chladničky vytiahnuť všetok obsah, následne vybrať vnútorné vybavenie a spoločne so zvyškom spotrebiča ho umyť. Nechajte všetko voľne uschnúť a vložte späť do americkej chladničky. Dôkladné čistenie nielenže predĺži životnosť americkej chladničky, ale aj ju udrží v optimálnej kondícii a ušetrí náklady na prevádzku.

Chcete ušetriť, ale napriek tomu vás láka americká chladnička? Bazár je tým pravým miestom, kde nájdete skvosty za skvelé ceny.

Americká chladnička Side-by-Side – Ako taký typ vyzerá?

Americká chladnička Side-by-Side, alebo dvojkrídlová chladnička, je vybavená minimálne dvomi dverami, ktoré sa nachádzajú vedľa seba. Niektoré typy dokonca disponujú štyrmi dverami a môžu tiež obsahovať dávkovač vody alebo výrobník ľadu. Tento typ chladničky je veľmi priestranný, čo sa odráža na jeho rozmeroch. Táto konfigurácia umožňuje efektívnu organizáciu potravín aj ľahký prístup k chladničke aj mrazničke, preto je ideálna pre veľké rodiny aj tam, kde potrebujete ukladať veľké množstvo potravín.

i

Pokiaľ vás zaujímajú názory ostatných spokojných zákazníkov, prečítajte si, aké má americká chladnička s mrazničkou recenzie.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
GORENJE NRR9185EAXL Na sklade > 5 ks
Americká chladnička – dvojdverová, energetická trieda E, objem chladničky 358 l, objem mrazničky 192 l, smer otvárania doprava, 4 police, 6 priehradiek v mrazničke, displej, LED osvetlenie a ventilácia, rozmery 178,6 × 91,5 × 67,2 cm (V׊×H)
579,90 €

2.
GORENJE NRS9182VB Na sklade > 5 ks
Americká chladnička – dvojdverová, energetická trieda E, objem chladničky 371 l, objem mrazničky 191 l, 5 políc, 1 chladiaci okruh, displej, LED osvetlenie, detský zámok, prázdninový režim a indikácia otvorených dverí chladničky, rozmery 179 × 91 × 68 cm (V׊×H)
789,90 €

3.
HAIER HCR3818ENMM Na sklade > 5 ks
Americká chladnička – štvordverová, energetická trieda E, objem chladničky 311 l, objem mrazničky 156 l, 3 police, 6 priehradiek v mrazničke, 2 chladiace okruhy, displej, LED osvetlenie a nulový nábeh dverí, rozmery 181,5 × 83 × 65 cm (V׊×H)
731,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
127 položiek
Ľudová voľba Lacné, ale dobre hodnotené
4,7 23×
GORENJE NRS9182VB + 15 rokov záruka na motor PowerDrive po registrácii
Americká chladnička – dvojdverová, energetická trieda E, objem chladničky 371 l, objem mrazničky 191 l, 5 políc, 1 chladiaci okruh, displej, LED osvetlenie, detský zámok, prázdninový režim a indikácia otvorených dverí chladničky, rozmery 179 × 91 × 68 cm (V׊×H)
789,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: GORCHL091
Zlatá stredná cesta Dobrý pomer cena/výkon
SAMSUNG RS68A884CB1/EF - Americká chladnička Doprava
zadarmo
4,8 17×
SAMSUNG RS68A884CB1/EF + 20 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička – dvojdverová, energetická trieda C, objem chladničky 409 l, 4 police, 4 priehradky v mrazničke, 2 chladiace okruhy, displej, LED osvetlenie, antibakteriálne tesnenie, prázdninový režim a indikácia otvorených dverí chladničky, rozmery 178 × 91,2 × 71,6 cm (V׊×H)
Cena s CashBack 1 429 €
1 629 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SACHL128
Zlatá stredná cesta Dobrý pomer cena/výkon
BOSCH KFN96VPEA Séria 4 - Americká chladnička Doručenie na
predajňu zadarmo
5,0
BOSCH KFN96VPEA Séria 4
Americká chladnička – štvordverová, energetická trieda E, objem chladničky 405 l, 3 police, 6 priehradiek v mrazničke, 1 chladiaci okruh, displej, LED osvetlenie, prázdninový režim, indikácia otvorených dverí chladničky a nulový nábeh dverí, rozmery 183 × 91 × 73,1 cm (V׊×H)
Zľavnené -1 %
1 409 € 1 429 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BOCHL132
Pre náročných Kvalita bez kompromisov
WHIRLPOOL WQ9I MO1L - Americká chladnička Doručenie na
predajňu zadarmo
4,4
WHIRLPOOL WQ9I MO1L + 10 rokov záruka na kompresor po registrácii + darček po registrácii
Americká chladnička – štvordverová, energetická trieda F, objem chladničky 355 l, objem mrazničky 237 l, 3 police, 6 priehradiek v mrazničke, 3 chladiace okruhy, displej, LED osvetlenie, ventilácia, prázdninový režim, indikácia otvorených dverí chladničky a smart funkcie, rozmery 187,6 × 90,8 × 72,4 cm (V׊×H)
2 309 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: WHCHL088
4,8 41×
GORENJE NRS9182VX + 15 rokov záruka na motor PowerDrive po registrácii
Americká chladnička – dvojdverová, energetická trieda E, objem chladničky 371 l, objem mrazničky 191 l, 1 chladiaci okruh, displej, LED osvetlenie, prázdninový režim a indikácia otvorených dverí chladničky, rozmery 179 × 91 × 69 cm (V׊×H)
798,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: GORCHL090
4,9
HAIER HCR3818ENMM + 5 rokov záruka + 20 rokov záruka na kompresor po registrácii
Americká chladnička – štvordverová, energetická trieda E, objem chladničky 311 l, objem mrazničky 156 l, 3 police, 6 priehradiek v mrazničke, 2 chladiace okruhy, displej, LED osvetlenie a nulový nábeh dverí, rozmery 181,5 × 83 × 65 cm (V׊×H)
731,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HALED065
HISENSE RS650N4AF2 - Americká chladnička Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 26×
HISENSE RS650N4AF2 + Súťaž o lístky na ME vo futbale
Americká chladnička – dvojdverová, energetická trieda E, objem chladničky 334 l, objem mrazničky 165 l, 5 políc, 7 priehradiek v mrazničke, 1 chladiaci okruh, displej a prázdninový režim, rozmery 179 × 91 × 65 cm (V׊×H)
+Darček Futbalová lopta ADIDAS v hodnote 38,90 €
853,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HISCHL030
SAMSUNG RS66A8101S9/EF - Americká chladnička Doručenie na
predajňu zadarmo
4,0 11×
SAMSUNG RS66A8101S9/EF + 20 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička – dvojdverová, energetická trieda E, objem chladničky 409 l, objem mrazničky 243 l, 4 police, 4 priehradky v mrazničke, displej a LED osvetlenie, rozmery 178 × 91,2 × 71,6 cm (V׊×H)
Zľavnené -10 %
899 € 999 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SACHL091
GORENJE NRR9185EAXL - Americká chladnička Varianty
4,3 15×
GORENJE NRR9185EAXL + 15 rokov záruka na motor PowerDrive po registrácii
Americká chladnička – dvojdverová, energetická trieda E, objem chladničky 358 l, objem mrazničky 192 l, smer otvárania doprava, 4 police, 6 priehradiek v mrazničke, displej, LED osvetlenie a ventilácia, rozmery 178,6 × 91,5 × 67,2 cm (V׊×H)
579,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: GORCHL207
4,7 20×
HISENSE RQ515N4AC2 + Súťaž o lístky na ME vo futbale
Americká chladnička – štvordverová, energetická trieda E, objem chladničky 278 l, objem mrazničky 149 l, 1 chladiaci okruh, displej, LED osvetlenie, antibakteriálne tesnenie a prázdninový režim
+Darček Futbalová lopta ADIDAS v hodnote 38,90 €
629,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HISAL410
HISENSE RF815N4SESE - Americká chladnička Doručenie na
predajňu zadarmo
4,5
HISENSE RF815N4SESE + Súťaž o lístky na ME vo futbale
Americká chladnička – so zásuvkou, energetická trieda E, objem chladničky 438 l, objem mrazničky 196 l, smer otvárania voliteľný, 2 police, 1 priehradka v mrazničke, 2 chladiace okruhy, smart funkcie, rozmery 178,5 × 91,4 × 73 cm (V׊×H)
+Darček Futbalová lopta ADIDAS v hodnote 38,90 €
999,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HISCHL099
HISENSE RS650N4AC2 - Americká chladnička Doručenie na
predajňu zadarmo
4,7 18×
HISENSE RS650N4AC2 + Súťaž o lístky na ME vo futbale
Americká chladnička – dvojdverová, energetická trieda E, objem chladničky 334 l, objem mrazničky 165 l, 4 police, 6 priehradiek v mrazničke, 1 chladiaci okruh, displej, LED osvetlenie, vinotéka, antibakteriálne tesnenie, prázdninový režim a indikácia otvorených dverí chladničky, rozmery 179,1 × 91 × 64,6 cm (V׊×H)
+Darček Futbalová lopta ADIDAS v hodnote 38,90 €
928,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HISCHL012
4,8
CONCEPT LA3883ss SINFONIA + 5 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička – dvojdverová, energetická trieda F, objem chladničky 267 l, objem mrazničky 173 l, 4 police, 2 priehradky v mrazničke, antibakteriálne tesnenie a prázdninový režim, rozmery 178 × 83 × 64 cm (V׊×H)
+Darček Služba AlzaPlus+ ročné členstvo ako darček v hodnote 11,99 €
666,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: CONCHL006
HAIER B3FE742CMJW - Americká chladnička Doručenie na
predajňu zadarmo
5,0
HAIER B3FE742CMJW + 5 rokov záruka po registrácii
Americká chladnička – štvordverová, energetická trieda E, objem chladničky 307 l, objem mrazničky 151 l, 3 police, 2 priehradky v mrazničke, 2 chladiace okruhy, displej, LED osvetlenie, antibakteriálne tesnenie, prázdninový režim a indikácia otvorených dverí chladničky, rozmery 190,5 × 70 × 67,6 cm (V׊×H)
Zľavnené -9 %
1 069 € 1 179 €
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: HAI100x
HAIER HB17FPAAA - Americká chladnička Doručenie na
predajňu zadarmo
4,7 10×
HAIER HB17FPAAA + 5 rokov záruka + 20 rokov záruka na kompresor po registrácii
Americká chladnička – so zásuvkou, energetická trieda E, objem chladničky 306 l, objem mrazničky 140 l, 3 police, 2 priehradky v mrazničke, 1 chladiaci okruh, displej, LED osvetlenie, prázdninový režim a indikácia otvorených dverí chladničky, rozmery 190 × 70 × 67,5 cm (V׊×H)
843,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HALED034
HAIER HTF-520IP7 - Americká chladnička Doručenie na
predajňu zadarmo
4,5
HAIER HTF-520IP7 + 5 rokov záruka po registrácii
Americká chladnička – štvordverová, energetická trieda F, objem chladničky 351 l, objem mrazničky 174 l, 3 police, 4 priehradky v mrazničke, 1 chladiaci okruh, displej, LED osvetlenie, antibakteriálne tesnenie, detský zámok, prázdninový režim a indikácia otvorených dverí chladničky, rozmery 190 × 90,5 × 64,8 cm (V׊×H)
Zľavnené -3 %
1 289 € 1 329 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HALED031
GORENJE NRS9182VXB1 InverterCompressor - Americká chladnička Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 15×
GORENJE NRS9182VXB1 InverterCompressor + 15 rokov záruka na motor PowerDrive po registrácii
Americká chladnička – dvojdverová, energetická trieda E, objem chladničky 369 l, objem mrazničky 191 l, 5 políc, 7 priehradiek v mrazničke, 1 chladiaci okruh, displej, LED osvetlenie, prázdninový režim a indikácia otvorených dverí chladničky, rozmery 179,3 × 91 × 73,4 cm (V׊×H)
849 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: GORCHL133
5,0
HISENSE RS711N4WFD + Súťaž o lístky na ME vo futbale
Americká chladnička – dvojdverová, energetická trieda D, objem chladničky 355 l, 3 police, 2 priehradky v mrazničke, 2 chladiace okruhy, rozmery 178,6 × 91,5 × 67 cm (V׊×H)
+Darček Futbalová lopta ADIDAS v hodnote 38,90 €
Zľavnené -10 %
791,90 € 879,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HISCHL089
HAIER HCR3818ENPT - Americká chladnička Doručenie na
predajňu zadarmo
4,6
HAIER HCR3818ENPT + 5 rokov záruka + 20 rokov záruka na kompresor po registrácii
Americká chladnička – štvordverová, energetická trieda E, objem chladničky 311 l, objem mrazničky 156 l, 3 police, 6 priehradiek v mrazničke, 2 chladiace okruhy, displej, LED osvetlenie a nulový nábeh dverí, rozmery 181,5 × 83 × 65 cm (V׊×H)
985,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HALED064
4,9 10×
GORENJE NRS9182VX1 + 15 rokov záruka na motor PowerDrive po registrácii
Americká chladnička – dvojdverová, energetická trieda E, objem chladničky 371 l, objem mrazničky 191 l, 5 políc, 2 priehradky v mrazničke, displej, LED osvetlenie, prázdninový režim a indikácia otvorených dverí chladničky, rozmery 179,3 × 91 × 68,7 cm (V׊×H)
798,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: GORCHL146
HAIER HSW59F18EIPT - Americká chladnička Doručenie na
predajňu zadarmo
5,0
HAIER HSW59F18EIPT + 5 rokov záruka + 20 rokov záruka na kompresor po registrácii
Americká chladnička – dvojdverová, energetická trieda E, objem chladničky 391 l, smer otvárania voliteľný, 4 police, 8 priehradiek v mrazničke, 1 chladiaci okruh, LED osvetlenie, prázdninový režim, nulový nábeh dverí a smart funkcie, rozmery 177,5 × 90,5 × 72,6 cm (V׊×H)
Super cena
948,90 € Ušetríte 50,10 €
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: HALED069
3,7
HAIER HSR3918ENPB + 5 rokov záruka + 20 rokov záruka na kompresor po registrácii
Americká chladnička – dvojdverová, energetická trieda E, objem chladničky 337 l, objem mrazničky 191 l, 4 police, 2 priehradky v mrazničke, 1 chladiaci okruh, displej, LED osvetlenie, prázdninový režim, indikácia otvorených dverí chladničky a nulový nábeh dverí, rozmery 177,5 × 90,8 × 64,7 cm (V׊×H)
Zľavnené -7 %
699,90 € 759,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HALED035
5,0
HOOVER HHCR3818ENPL + 20 rokov záruka na kompresor po registrácii
Americká chladnička – štvordverová, energetická trieda E, objem chladničky 311 l, objem mrazničky 156 l, 3 police, 6 priehradiek v mrazničke, 1 chladiaci okruh, displej, LED osvetlenie a nulový nábeh dverí, rozmery 181,5 × 83,3 × 65 cm (V׊×H)
768,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HOOVCH021
GORENJE NRR9185EABXL - Americká chladnička Varianty
4,3 15×
GORENJE NRR9185EABXL + 15 rokov záruka na motor PowerDrive po registrácii
Americká chladnička – dvojdverová, energetická trieda E, objem chladničky 358 l, objem mrazničky 192 l, smer otvárania doprava, 4 police, 6 priehradiek v mrazničke, displej, LED osvetlenie a ventilácia, rozmery 178,6 × 91,5 × 67,1 cm (V׊×H)
593,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: GORCHL206

Americké chladničky (side-by-side)

Inovatívne TCL chladničky a práčky ohromia skvelým výkonom a množstvom praktických funkcií TCL chladničky a práčky sú moderné spotrebiče, ktoré disponujú celým radom praktických funkcií. Inovatívne technológie zaisťujú úplne bezproblémový chod spotrebiča. TCL spotrebiče sú optimálnou voľbou pre tých z vás, kto hľadáte skvelý výkon za rozumnú cenu.
Nové chladničky Bosch s francúzskymi dverami sú mimoriadne priestranné, pohodlné a udržateľné. Nechýbajú im inovatívne funkcie, ako sú systém MultiAirflow, technológia NoFrost či zóna VitaFresh, navyše disponujú extra kapacitou s objemom až 605 litrov.
Získajte až 200 EUR späť za nákup akéhokoľvek spotrebiča BioFresh LIEBHERR Kúpte si kombinovanú chladničku s mrazničkou s inovatívnou technológiou BioFresh od LIEBHERR oveľa výhodnejšie. Ak váš nákup v období od 1. 5. do 31. 7. 2021 zaregistrujete, máte možnosť získať až 200 EUR späť. Prečítajte si, aké sú podmienky účasti v tejto cashback...
Hľadáte rýchly a efektívny spôsob, ako na rozmrazovanie chladničky a mrazničky? V tom prípade si prečítajte náš článok. Pripravili sme pre vás jednoduchý návod, ako na to. Pridáme tiež pár užitočných rád a tipov, vďaka ktorým predĺžite životnosť vášho spotrebiča aj...
Chladnička nechladí, vibruje, je príliš hlučná, nesvieti? To signalizuje problém. Dnes sa pozrieme na najčastejšie poruchy chladničiek a mrazničiek a zistíme, kedy je potrebné sa znepokojovať a volať opravára a kedy si poradíme sami.
Viac článkov Všetky články

Americké chladničky (side-by-side)

Do chladničiek typu side-by-side uskladníte všetko potrebné aj po veľkom nákupe, preto sú ideálnym riešením do početných domácností s priestrannou kuchyňou. Hlavná výhoda americkej chladničky spočíva v prehľadnom a objemnom vnútornom priestore a vo funkčnej vybavenosti. Dvojdverová chladnička tiež zaujme štýlovým vzhľadom a poskytne ľahký prístup ku všetkým potravinám.

Výbava amerických chladničiek

Moderné funkcie sú pre americké chladničky typické. Častým prvkom je výrobník ľadových kociek alebo dávkovač vody. Pripravte si v horúcich dňoch vychladený nápoj alebo osviežujúcu ľadovú dreň. Minibar poskytne rýchly prístup bez nutnosti otvárania dverí chladničky. Protizápachový filter je užitočné príslušenstvo na minimalizáciu nepríjemných pachov a plynov vnútri chladničky.

Elegantné chladničky amerického typu

Obľúbené sú americké chladničky BEKO alebo americké chladničky LG. Vyberte si z vkusných čiernych amerických chladničiek alebo širokého sortimentu moderných antikorových amerických chladničiek.

Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.
Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné americké chladničky (side-by-side) Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie americké chladničky (side-by-side) Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie americké chladničky (side-by-side) Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii americké chladničky (side-by-side) recenzie
P-DC1-WEB01
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií