Všechny dárky jako na dlani Soundpeats - pravé ucho - SK

Klávesové nástroje

V porovnaní s klasickými klavírmi zaberajú klávesy len minimum miesta. Vďaka mnohým rozširujúcim funkciám a realistickému zvuku môžu slúžiť nielen na každodenné cvičenie, ale aj na bežné vystúpenie. Ako vybrať klávesy, ktoré splnia všetky vaše očakávania? Čítajte ďalej a dozviete sa. 

Pokračovať

Čo sú klávesy a aké majú výhody oproti klasickému klavíru?

Klávesy predstavujú zvyčajne digitálne klávesové nástroje, ktoré sú vybavené radom registrov, sprievodov, rytmov a ďalších doplnkov. Môžete na nich hrať všetko od popových skladieb až po tie klasické. Nastavíte si tempo, hlasitosť, bicie sady a iné zvukové funkcie, ktoré dodajú skladbe šmrnc. Aké majú klávesové hudobné nástroje výhody oproti klavíru? 

 
 • Klávesy sú skladnejšie.
 • Môžete ich kamkoľvek prenášať.
 • Ponúkajú rad inteligentných funkcií.
 • Možnosť nastaviť si hlasitosť.
 • Počúvať možno aj cez slúchadlá.
 • Chýba autentický zvuk klavíra.

Klávesy zahŕňajú niekoľko hudobných nástrojov

Klávesy zahŕňajú niekoľko hudobných nástrojov, ktoré delíme podľa klaviatúry, dostupných funkcií a účelu.

Keyboardy

Keyboardy sú štandardné, relatívne ľahké klávesy pre začiatočníkov. Sú však vhodné aj pre profesionálov, ktorí to s nimi môžu na koncertoch dobre roztočiť. Klaviatúra veľmi pripomína klasické piano, avšak najväčšou prednosťou je, že podporujú MIDI. Tým keyboardy ponúkajú širokú paletu zvukov a efektov, vďaka ktorým môžete tvoriť aj vlastné skladby.

 • Ak chcete plnohodnotný keyboard, ktorý bude reagovať na silu úderu, zvoľte keyboard s dynamikou.

i

Keyboardy sú ideálne ako klávesy pre deti

Keyboardy ponúknu aj špeciálny variant, ktorý výborne poslúži ako detské klávesy. Cena za ne je veľmi nízka, čo je príhodné. Nikdy neviete, či deťom nadšenie vydrží. Detské klávesy sú dostupné aj v rôznych farebných modeloch, čo dietky zaiste zaujme. 

Digitálne piano

Digitálne piano je alternatívou tradičných pián a snaží sa čo najvernejšie napodobniť ich akustické rozhranie. Oproti profesionálnemu koncertnému pianu majú výhodu v nižších rozmeroch, cene a funkciách navyše (napríklad nahrávanie skladieb). Digitálne klávesy sú vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých. 

Stage piano

Stage piano sa vyznačuje maximálnou výbavou a kvalitnou akustikou určenou predovšetkým pre hudobníkov na koncertoch. Okrem toho býva ľahké a jednoducho sa prenáša. Z dôvodu svojej výšky však väčšinou ide o klávesy so stojanom. Vďaka širokej ponuke funkcií môžu stage klávesy nahradiť aj organ alebo syntetizátor.

Zaujímavou výnimkou sú melodiky, ktoré disponujú klávesmi, ale patria medzi dychové nástroje.

Syntetizátory 

Syntetizátory fungujú na princípe spojenia (syntetizácie) zvukových signálov a vytvorenia nového. Delia sa na analógové a digitálne, niektoré v sebe majú zabudované klávesy. Syntetizátory slúžia predovšetkým na tvorbu modernej elektronickej hudby. Vďaka zlučovaniu zvukov ponúkajú muzikantom nespočetné možnosti.

MIDI klávesy

MIDI klávesy obsahujú bežné elektronické klávesy a MIDI kontrolér. Sú určené na nahrávanie klávesových partov do počítača cez USB, ale spravidla neobsahujú žiadny zvukový generátor. K fungovaniu preto vyžadujú ešte počítač s DAW softvérom, alebo modul so zvukovou bankou.

i

V sekcii DJ technika nájdete dodatočné vybavenie, ktoré je vhodné pre každého DJ-a.

MIDI kontroléry

MIDI kontroléry sú moderné klávesové nástroje určené pre hudobníkov každého druhu. Jednotlivé klávesy vysielajú signál do počítača, v ktorom ho spracuje hudobný softvér a potom vytvára zvuk. MIDI kontrolér dokáže mixovať, meniť hlasitosť či tempo hudby a mnoho ďalšieho.

Samplery a zvukové moduly

Samplery a zvukové moduly sú zariadenia väčšinou menších rozmerov, ktoré pomáhajú s tvorbou hudby. Samplery pracujú so zvukovými vzorkami (sample) a spoločne s MIDI protokolmi a softvérom ich umožňujú duplikovať stlačením kláves. Ako zdroj samplov môžete využiť počítač, pamäťové karty alebo zvukový modul.

Čo je klaviatúra? Tóny, ktoré budete môcť zahrať

Klaviatúra patrí medzi najdôležitejšie časti klávesov, pretože zásadným spôsobom ovplyvňuje to, čo všetko budete môcť zahrať. Zamerať by ste sa mali predovšetkým na rozsah, mechaniku, povrch a materiál. 

Ako vyzerá klaviatúra: počet klávesov nepodceňujte

Štandardné koncertné klavíry majú väčšinou 88 klávesov, zatiaľ čo klávesy (nástroj) zvyčajne mávajú 61 až 76, avšak ani 88 nie je výnimkou. Pre skúsených hudobníkov a deti, ktoré už s hudobnou výukou pokročili, zvoľte modely s rozsahom minimálne 61 kláves a s dynamikou úderu. MIDI klávesy a syntetizátory majú naopak zvyčajne menej klávesov.

i

Kladivková mechanika uľahčuje prechod na piano

Kladivková mechanika sa vyskytuje u klasického piana. Kladivko udrie do struny, ktorá sa rozoznie, a pretože klaviatúra kladie odpor, hudobník musí do klávesy udrieť. Lacnejšie klávesy túto mechaniku nemajú, alebo sa ju snažia nasimulovať, čo je vhodné predovšetkým v prípade, keď chcete prejsť na piano.

Klávesy s dynamikou alebo bez nej?

Hlasitosť aj nástup tónu možno ovplyvniť silou stlačení klávesy. Tomu sa hovorí dynamika úderu.

 • Klávesy bez dynamiky sú ľahšie na ovládanie, čo ocenia predovšetkým začiatočníci.
 • Klávesy s dynamikou sú lepšou voľbou v prípade, ak budete chcieť prejsť na piano.

Ako klaviatúra na klavír, tak aj klávesy sa delia na tri typy

Okrem počtu klávesovv je dôležité si vybrať klávesový nástroj aj podľa dynamiky úderu, ktorá ovplyvňuje obťažnosť hrania a možnosť ovládať intenzitu tónu. Klaviatúra klavíra aj klávesov sa delí do troch skupín:

 1. Nevyvážená klaviatúra vracia klávesy pomocou pružiny. Poskytuje veľmi ľahký stisk a je vhodná skôr pre MIDI a detské klávesy.
 2. Polovyvážená klaviatúra vracia klávesy za pomoci kombinácie pružiny a závažia. Stlačenie klávesy je ľahšie než u klasického klavíra, a umožní hrať bez veľkého úsilia aj rýchle pasáže.
 3. Vyvážená klaviatúra funguje pomocou precízne vyladených kladiviek a vlastnej hmotnosti, čo prináša takmer rovnaký efekt ako klasický klavír. Sila stisku potom ovplyvňuje intenzitu tónu.

Aká klaviatúra je najlepšia? Zohľadnite materiál a povrch

Ďalej by ste mali brať do úvahy, aký materiál a povrch klaviatúra má. Zvoliť správny typ pre pohodlné hranie vám v tomto prípade pomôže popis produktu. Matné klávesy nie sú príliš vhodné pre hráčov so suchšou pokožkou. Naopak, lesklé klávesy bývajú drahšie a lepšie sajú pot. Ide však o individuálnu záležitosť a každý preferuje iné.

Ak si nechcete kupovať kompletné klávesy, pretože si napríklad skladáte vlastné skladby na počítači, existuje klaviatúra k PC. Tú stačí pripojiť k počítaču a je hotovo.

Klávesové nástroje ponúkajú šesť rôznych zvukových možností

Klávesové nástroje ponúkajú rôzne zvukové možnosti, ktoré sa líšia najmä podľa druhu modelu.

 1. Registre sú palety zvukov, ktoré sú klávesy schopné zahrať. Zahŕňajú klavíry, sláčikové nástroje, gitary aj rôzne doplnkové zvuky. Jeden register spravidla zodpovedá jednému nástroju.
 2. Rytmy predstavujú vzorky nahrávok bicích nástrojov. Vďaka tomu môžete hudbu pekne udržať v rytme alebo ju ozvláštniť. Podľa modelu je k dispozícii niekoľko desiatok až stoviek rytmov.
 3. Automatické sprievody sú podobné rytmom. Sprievody sú tvorené rôznymi nástrojmi, s ktorými si môžete vytvoriť vlastnú hudbu. Označujú sa väčšinou podľa štýlu hudby.
 4. Knižnica akordov je vhodná najmä pre začiatočníkov, ktorí si nie sú ešte úplne istí, ako zahrať akordy. Knižnica zobrazí správny prstoklad a uvádza aj jeho možné obraty.
 5. Polyfónia udáva, koľko tónov/hlasov je možné zahrať súčasne. Počet hlasov je štandardne zhodný s počtom tónov. Viac hlasov vzniká iba pri využití oneskorenia (efekt delay) alebo ozveny (reverb).
 6. Transpozícia posúva klaviatúru o zvolený počet tónov nižšie/vyššie (presunutie skladby z jednej tóniny do inej, napr. z C do E). Používa sa najmä pre jednoduché prispôsobenie sa hlasovému rozsahu. 

Ako vybrať klávesy alebo ďalšie dôležité parametre pri výbere

Ako vybrať klávesový hudobný nástroj? Pri výbere vám odporúčame držať sa aj nasledujúcich parametrov:

Akými konektormi môžu elektronické klávesy disponovať?

Elektronické klávesy ponúknu rôzne konektory, ktoré sa budú hodiť k pripojeniu audio techniky.

 • Slúchadlový výstup Jack využijete na pripojenie slúchadiel alebo štúdiových monitorov.
 • AUX in nájde svoje využitie napríklad pri zapájaní klávesov do domáceho kina či k reproduktorom.
 • Slot na pamäťové karty príde vhod pri ukladaní MIDI dát a ich následného použitia/spracovania na počítači. 
 • Line-in funguje ako analógový vstup pre MP3/CD/MM prehrávača alebo telefón s hudobným sprievodom.
 • Line-out je užitočný na pripojenie k externému zosilňovaču alebo aktívnym reproduktorom.
 • MIDI in/out je konektor vhodný na pripojenie k počítaču alebo príjem MIDI dát. 
 • USB slúži na pripojenie k počítaču, príjmu MIDI dát alebo na nabíjanie.

i

Klávesové nástroje by mali mať optimálnu hmotnosť a rozmery

Klávesové nástroje nezabudnite vyberať tiež podľa rozmerov a hmotnosti. Ak budú príliš ťažké a rozmerné, nebude ľahké ich prenášať na skúšky, koncerty či doučovanie, avšak ponúknu širší rozsah a viac funkcií. 

Aké užitočné funkcie môže mať klávesový nástroj

Klávesový nástroj môže okrem konektorov ponúkať aj zaujímavé funkcie a vlastnosti, ktoré otvárajú ďalšie možnosti hrania:

 • Metronóm sa hodí na trénovanie tempa a precízny nácvik prehrávania skladieb.
 • Funkcia dual zvládne hrať dva odlišné tóny či nástroje stlačením jednej klávesy.
 • Interná pamäť je užitočná na nahrávanie vlastných zvukov, skladieb aj melódií.
 • Ekvalizér dokáže v reálnom čase zvýšiť alebo znížiť frekvenčnú charakteristiku tónov.
 • Funkcia split rozdelí klávesy na dve časti a na každej si môžete nastaviť iný hudobný nástroj.
 • Displej uľahčuje ovládanie ostatných funkcií klávesov a ukazuje práve zvolený efekt a podobne.
 • Sustain (damper) pedál predlžuje dĺžku znenia tónov, aj keď fyzicky už klávesy nedržíte.
 • Bicie, sprievody, výukové programy spríjemnia prehrávanie skladieb.
 • Arpeggio dokáže prehrávať akordy po jednotlivých tónoch. Zvyčajne si vyberiete poradie tónov, tempo a takt.

Klávesové nástroje majú celý rad príslušenstva

Klávesové nástroje môžu mať kopec príslušenstva, ktoré sa bude starať nielen o vašich nových spoločníkov, ale aj o vaše pohodlie. Zahŕňa v sebe predovšetkým pedále, puzdrá, káble, slúchadlástojan na klávesy a stoličky, s ktorými sa čoskoro stanete majstrom. 

i

Zháňate lacné klávesy? Bazár je skvelým miestom, kde nájdete riadne skvosty. Ak vás zaujímajú názory ostatných zákazníkov, prečítajte si, čo hovoria na klávesy recenzie.

Päť tipov, ako sa naučiť hrať na klávesy

Ako sa naučiť hrať na klávesy? Prečítajte si niekoľko tipov, ktoré vám s hraním pomôžu:

 1. Vyberte si vhodný hudobný klávesový nástroj, a to tak, že si o každom prečítate dostupné informácie.
 2. Zoznámte sa so svojím nástrojom. Prečítajte si, ako funguje, z čoho sa skladá, akú má klávesnicu a podobne.
 3. Naučte sa čítať noty. Kúpte si knihu alebo chodievajte na hodiny hudobnej teórie. Noty sa vám budú hodiť ku všetkým nástrojom.
 4. Skúšajte a sústreďte sa na rôzne štýly, rytmy a linky, ktoré môžete použiť v neskorších skladbách.
 5. Dôležité je neustále cvičiť, bez toho to bohužiaľ nepôjde. Potom môžete skúsiť hrať aj s niekým ďalším.

Ak sa nechcete učiť noty, môžete sa naučiť hrať na klávesy podľa sluchu. To znamená, že skúšate trafiť kláves podľa toho, aký tón počujete. Spočiatku je to ťažké, ale po chvíli sa to zlepší.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
KURZWEIL KA130 WH Na sklade > 5 ks
Digitálne piano – USB MIDI, v balení: adaptér a stolička s dynamikou 88 klávesov, s vyváženou klaviatúrou a kladivkovou mechanikou, povrch klávesov: lesklý, 16 zvukov, polyfónia: 32, reproduktory s výkonom 30 W, slúchadlový výstup, výučbový systém, hmotnosť 43.5kg
-19%
781,90 €
635,90 €

2.
KORG B2SP WH Na sklade > 5 ks
Digitálne piano – USB MIDI, v balení: adaptér a notový pult s dynamikou 88 klávesov, s vyváženou klaviatúrou a kladivkovou mechanikou s aftertouch, povrch klávesov: lesklý, 12 zvukov, polyfónia: 120, reproduktory s výkonom 30 W, slúchadlový výstup, vstup na pedál, hmotnosť 21kg
543,90 €

3.
KORG B1-WH Na sklade 2 ks
Digitálne piano –, v balení: adaptér s dynamikou 88 klávesov, s vyváženou klaviatúrou a kladivkovou mechanikou s aftertouch, povrch klávesov: lesklý, 8 zvukov, polyfónia: 120, reproduktory s výkonom 18 W, slúchadlový výstup, vstup na pedál, hmotnosť 11.8kg
517,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
257 položiek
AKAI MPK mini MK3 White - MIDI klávesy
Varianty
AKAI MPK mini MK3 White
MIDI klávesy – s dynamikou, 25 klávesov, povrch klávesov: lesklý, USB MIDI, vstup na pedál, hmotnosť 0.75kg

-12% 99,90 €
87,90 € bez DPH 73,25 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: AKI008a1c
CASIO CT S300
Klávesy – USB MIDI, v balení: adaptér a notový pult s dynamikou 61 klávesov, s polovyváženou klaviatúrou, povrch klávesov: lesklý, 400 zvukov, polyfónia: 48, reproduktory s výkonom 5 W, automatické sprievody, slúchadlový výstup, vstup na pedál, výučbový systém, prevádzka na batérie, hmotnosť 3.3kg

-14% 184,90 €
159 € bez DPH 132,50 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: QS553d07
Sencor SDP 100 WH - Digitálne piano Varianty
Sencor SDP 100 WH
Digitálne piano – USB MIDI, v balení: adaptér s dynamikou 88 klávesov, s vyváženou klaviatúrou a kladivkovou mechanikou, povrch klávesov: lesklý, 8 zvukov, polyfónia: 64, reproduktory, slúchadlový výstup, vstup na pedál, hmotnosť 55kg

609 € bez DPH 507,50 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade 5 ks
Objednávací kód: JN425a06
M-Audio Keystation Mini 32 MK3
MIDI klávesy – s dynamikou, 32 klávesov, mini klávesy, s polovyváženou klaviatúrou, povrch klávesov: lesklý, USB MIDI, hmotnosť 0.45kg

-12% 49,90 €
43,90 € bez DPH 36,58 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: MAU004b
FOX 168 BK - Klávesy Varianty
FOX 168 BK
Klávesy – USB a DIN MIDI, v balení: adaptér a notový pult s dynamikou 61 klávesov, s polovyváženou klaviatúrou, povrch klávesov: lesklý, 128 zvukov, polyfónia: 32, reproduktory s výkonom 12 W, automatické sprievody, slúchadlový výstup, výučbový systém, prevádzka na batérie, hmotnosť 5kg

122,90 € bez DPH 102,42 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: FOX003c
AKAI MPK mini MK3 Black - MIDI klávesy
Varianty
AKAI MPK mini MK3 Black
MIDI klávesy – s dynamikou, 25 klávesov, povrch klávesov: lesklý, USB MIDI, vstup na pedál, hmotnosť 0.75kg

-12% 99,90 €
87,90 € bez DPH 73,25 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: AKI008a1b
AKAI MPK mini MK3 - MIDI klávesy
Varianty
AKAI MPK mini MK3
MIDI klávesy – s dynamikou, 25 klávesov, povrch klávesov: lesklý, USB MIDI, vstup na pedál, hmotnosť 0.75kg

-12% 99,90 €
87,90 € bez DPH 73,25 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: AKI008a1a
AKAI MPK Mini PLAY
MIDI klávesy – s dynamikou, 25 klávesov, mini klávesy, s polovyváženou klaviatúrou, povrch klávesov: lesklý, USB MIDI, vstup na pedál, prevádzka na batérie, hmotnosť 0.45kg

129 € bez DPH 107,50 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: AKI008a2
CASIO SA 47 - Klávesy Varianty
CASIO SA 47
Klávesy – bez dynamiky detské, 32 klávesov, mini klávesy, povrch klávesov: lesklý, 100 zvukov, polyfónia: 8, reproduktory, automatické sprievody, slúchadlový výstup, výučbový systém, prevádzka na batérie, hmotnosť 1kg

47,90 € bez DPH 39,92 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: QS551h
CASIO CT S100
Klávesy – USB MIDI, v balení: notový pult bez dynamiky 61 klávesov, s nevyváženou klaviatúrou, povrch klávesov: lesklý, 122 zvukov, polyfónia: 32, reproduktory s výkonom 5 W, automatické sprievody, slúchadlový výstup, prevádzka na batérie, hmotnosť 3.3kg

-19% 108,90 €
87,90 € bez DPH 73,25 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: QS553d03
TEENAGE ENGINEERING PO-33 K.O.!
Syntetizátor – tlačidlový syntetizátor, so sekvencerom, USB MIDI, USB to Host a USB to Device, 47 klávesov, slúchadlový výstup, chod na batérie, priložený softvér

85,90 € bez DPH 71,58 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: TNE003a
KORG B1-WH
Digitálne piano –, v balení: adaptér s dynamikou 88 klávesov, s vyváženou klaviatúrou a kladivkovou mechanikou s aftertouch, povrch klávesov: lesklý, 8 zvukov, polyfónia: 120, reproduktory s výkonom 18 W, slúchadlový výstup, vstup na pedál, hmotnosť 11.8kg

517,90 € bez DPH 431,58 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: KRG3f1
KURZWEIL KA130 WH - Digitálne piano
Varianty
KURZWEIL KA130 WH
Digitálne piano – USB MIDI, v balení: adaptér a stolička s dynamikou 88 klávesov, s vyváženou klaviatúrou a kladivkovou mechanikou, povrch klávesov: lesklý, 16 zvukov, polyfónia: 32, reproduktory s výkonom 30 W, slúchadlový výstup, výučbový systém, hmotnosť 43.5kg

-19% 781,90 €
635,90 € bez DPH 529,92 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: KRZW002j
KURZWEIL KA130 SR - Digitálne piano
Varianty
KURZWEIL KA130 SR
Digitálne piano – USB MIDI, v balení: adaptér a stolička s dynamikou 88 klávesov, s vyváženou klaviatúrou a kladivkovou mechanikou, povrch klávesov: lesklý, 16 zvukov, polyfónia: 32, reproduktory s výkonom 30 W, slúchadlový výstup, výučbový systém, hmotnosť 43.5kg

-12% 718,90 €
635,90 € bez DPH 529,92 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: KRZW002l
KURZWEIL KP110
Klávesy – USB MIDI, v balení: adaptér a notový pult s dynamikou 61 klávesov, s polovyváženou klaviatúrou, povrch klávesov: lesklý, 653 zvukov, polyfónia: 128, reproduktory s výkonom 20 W, automatické sprievody, slúchadlový výstup, vstup na pedál, hmotnosť 5.3kg

-17% 248,90 €
206,90 € bez DPH 172,42 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: KRZW002b
Sencor SDP 200 WH - Digitálne piano
Varianty
Sencor SDP 200 WH
Digitálne piano – USB a DIN MIDI, v balení: adaptér s dynamikou 88 klávesov, s vyváženou klaviatúrou a kladivkovou mechanikou, povrch klávesov: lesklý, 138 zvukov, polyfónia: 64, reproduktory, automatické sprievody, slúchadlový výstup, vstup na pedál, hmotnosť 55kg

-10% 586,90 €
529 € bez DPH 440,83 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: JN425a10
Sencor SDP 200 BK - Digitálne piano
Varianty
Sencor SDP 200 BK
Digitálne piano – USB a DIN MIDI, v balení: adaptér s dynamikou 88 klávesov, s vyváženou klaviatúrou a kladivkovou mechanikou, povrch klávesov: lesklý, 138 zvukov, polyfónia: 64, reproduktory s výkonom 28 W, automatické sprievody, slúchadlový výstup, vstup na pedál, hmotnosť 55kg

-10% 584,90 €
529 € bez DPH 440,83 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: JN425a07
AKAI Pro APC Key 25
MIDI klávesy – s dynamikou, 25 klávesov, mini klávesy, s polovyváženou klaviatúrou, povrch klávesov: syntetická slonovina, USB MIDI, hmotnosť 0.76kg

89 € bez DPH 74,17 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: AKI006z
FOX 168 WH - Klávesy Varianty
FOX 168 WH
Klávesy – USB a DIN MIDI, v balení: adaptér a notový pult s dynamikou 61 klávesov, s polovyváženou klaviatúrou, povrch klávesov: lesklý, 128 zvukov, polyfónia: 32, reproduktory s výkonom 12 W, automatické sprievody, slúchadlový výstup, výučbový systém, prevádzka na batérie, hmotnosť 5kg

107,90 € bez DPH 89,92 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: FOX003d
NOVATION Launchkey 49 MK3
MIDI klávesy – s dynamikou, 49 klávesov, s polovyváženou klaviatúrou, povrch klávesov: lesklý, USB a DIN MIDI, DIN MIDI: MIDI Out, vstup na pedál, hmotnosť 3.03kg

218,90 € bez DPH 182,42 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: NVN004d
KURZWEIL KP70
Klávesy – USB MIDI, v balení: notový pult s dynamikou 61 klávesov, s polovyváženou klaviatúrou, povrch klávesov: lesklý, 300 zvukov, polyfónia: 32, reproduktory s výkonom 6 W, automatické sprievody, slúchadlový výstup, vstup na pedál, výučbový systém, prevádzka na batérie, hmotnosť 3.75kg

-18% 188,90 €
154,90 € bez DPH 129,08 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: KRZW002a
NOVATION Launchkey 37 MK3
MIDI klávesy – s dynamikou, 37 klávesov, s polovyváženou klaviatúrou, povrch klávesov: lesklý, USB a DIN MIDI, DIN MIDI: MIDI Out, vstup na pedál, hmotnosť 2.18kg

168,90 € bez DPH 140,75 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade 5 ks
Objednávací kód: NVN004c
Casio CTK 240
Klávesy –, v balení: notový pult bez dynamiky 49 klávesov, s nevyváženou klaviatúrou, povrch klávesov: lesklý, 100 zvukov, polyfónia: 12, reproduktory s výkonom 3 W, automatické sprievody, slúchadlový výstup, výučbový systém, prevádzka na batérie, hmotnosť 2.8kg

88,90 € bez DPH 74,08 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: QS553d
NOVATION Launchkey Mini MK3
MIDI klávesy – s dynamikou, 25 klávesov, mini klávesy, s nevyváženou klaviatúrou, povrch klávesov: lesklý, USB MIDI, vstup na pedál, hmotnosť 0.675kg

100,90 € bez DPH 84,08 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: NOV001a3

Klávesové nástroje

hudbaDruhy hudobných nástrojov Gitara, flauta, klávesy, husle – hudobných nástrojov je niekoľko stoviek. V našom článku sa podrobnejšie...
Gramofóny sa opäť dostávajú do módy. A hudobníci svoje albumy čoraz viac vydávajú tiež na vinylových...
S návratom gramofónov a vinylových platní späť na výslnie sa na český a slovenský trh vracia tiež...

Horúce novinky týždňa

CASIO CT S400
310,90 €
KURZWEIL KP10
53,90 €
CASIO LK S450
318,90 €

Klávesové nástroje

V kategórii Klávesové nástroje máme práve teraz na Alza.sk celkom 257 produktov.

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné klávesové nástroje Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie klávesové nástroje Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie klávesové nástroje Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii klávesové nástroje recenzie

Tisíce produktov ihneď k odberu na našich pobočkách.

Výhodný prenájom elektroniky bez prevádzkových problémov.

Nakúp tovar s viacerými ľuďmi a získajte ohromnú zľavu.


Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Pre organizácie Ako nakúpiť
P-DC1-WEB16
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi