Aktuálna rýchlosť doručenia:
Alza predajne
Alzaboxy
Doručenie na adresu
Partnerské odberné miesta

0-1 deň
0-1 deň
0-2 dni
1-2 dni
Upozorňujeme na podvodnú reklamu na Facebooku, ktorá zneužíva meno našej spoločnosti. Viac informácií nájdete tu.

LED svietidlá

Zobraziť katalóg
Cena
-
Dostupnosť
Stav tovaru
Príkon
0,06 W
200 W
-
Svetelný tok
1,2 lm
22000 lm
-
Farebná teplota svetla
Teplá biela
(1041)
Neutrálna biela
(963)
Studená biela
(690)
Ďalšie vlastnosti
Smart
(776)
Mobilná aplikácia
(626)
Nastavenie chromatickosti
(608)
Časovač
(355)

LED svietidlá sú najnovšou a najúspornejšou technológiou. Okrem toho majú dlhú životnosť a vysokú svietivosť. Viete, na čo by ste nemali zabudnúť, ak práve vyberáte LED osvetlenie? Čítajte ďalej a všetko sa dozviete.

Pokračovať

LED svietidlá a čo od nich môžete očakávať

LED svietidlá sú doteraz najúspornejšou technológiou osvetlenia. Je dokázané, že s LED žiarovkou ušetríte až 80 % výdavkov za elektrinu v porovnaní s bežnými žiarovkami. LED svetlá vďaka dielenskému spracovaniu nájdete v niekoľkých podobách. Veľkosť svetelných diód umožňuje umiestniť zdroj svetla aj do pásikov, lampičiek a bateriek.

LED svetlo a jeho výhody

LED svetlo má na rozdiel od bežných žiaroviek hneď niekoľko výhod. Aké to sú?

  • V porovnaní s bežnými žiarovkami je až desaťkrát účinnejšie, ale aj odolnejšie voči nárazom a otrasom.
  • Má vysokú životnosť a pri svietení 6 hodín denne vydrží až 6 rokov, navyše si môžete zaobstarať aj LED osvetlenie napájané batériami.
  • Niekoľkonásobné vypínanie/zapínanie nemá vplyv na výdrž a neobsahuje nebezpečné látky, ako je ortuť.
  • Svetlo LED je k dispozícii v rôznych farbách a niektoré modely zvládnu dokonca farby aj meniť.
  • Vďaka kompaktným rozmerom diód ho možno umiestniť prakticky kdekoľvek.

Vyberte si LED osvetlenie podľa svojich potrieb

LED osvetlenie je k dispozícii v niekoľkých variantoch. Medzi najobľúbenejšie patria LED pásy a LED lampy.

LED pásiky ponúknu praktické využitie

LED pásiky ponúkajú praktické využitie. Vďaka malým rozmerom diód ich možno pomerne ľahko umiestniť vedľa seba. Pásiky môžeme použiť ako osvetlenie LED pod kuchynskú linku, za televízor, v akváriu a všade tam, kde chceme vytvoriť jedinečnú svetelnú atmosféru.

LED žiarovky dokážu rozžiariť nielen vašu domácnosť

LED žiarovky sú známe svojou dlhou výdržou a najmä odolnosťou. Svoje využitie nájdu v akejkoľvek miestnosti vo vašej domácnosti. Dokonale sa hodia ako vonkajšie LED svetlá, ktoré rozžiaria váš dom aj počas tmavej noci.

i

Zaobstarať si môžete aj LED svetlo do zásuvky. Môže obsahovať snímač pohybu a rozsvietiť sa v noci, keď prechádzate tmavou chodbou. Dobre funguje aj ako LED osvetlenie schodiska.

LED lampy a lampičky na akýkoľvek stôl

LED lampy a lampičky sú perfektnými spoločníkmi na pracovný stôl alebo nočný stolík na večery strávené nad prácou alebo knihou. Majú elegantný a minimalistický dizajn. Lampičky využijete aj ako LED svetlá do dielne, kde poskytnú dostatok osvetlenia aj na tú najnáročnejšiu prácu.

LED reflektory na prácu ako stvorené

LED reflektory nájdu svoje využitie najlepšie pri práci v zhoršených svetelných podmienkach. Sú prenosné a na akumulátore dokážu svietiť v rozmedzí 3 až 10 hodín. Reflektory často označujeme ako pracovné LED svetlá, pretože sa používajú pri stavebných prácach alebo na priemyselných areáloch.

LED panely pre kancelárie, nemocnice a iné miesta

LED panely nájdu uplatnenie v kanceláriách, školách alebo nemocniciach. Ponúkajú dostatok svetla, ktoré je potrebné na osvetlenie veľkých miestností a chodieb. Používajú sa ako LED svetlá na strop.

LED svetlá na baterky perfektne padnú do vrecka a sú skvelé na cesty. Úsporná technológia zaistí výdrž aj niekoľko hodín.

Podľa akých parametrov vyberať LED svetlá?

LED svetlá do kuchyne, na chodbu alebo do izby budú rozhodne odlišné. Poďme si povedať niekoľko základných parametrov, ktoré by ste mali zvážiť pred kúpou akéhokoľvek svetla LED.

LED svetlá do izby, kúpeľne alebo exteriéru nevyberajte podľa wattov

LED svetlá rozhodne nevyberajte podľa wattov, aby zodpovedali klasickej žiarovke. Pri diódovej technológii sledujte svetelný tok, ktorý sa udáva v lúmenoch, čo je najdôležitejší údaj. Svetlo LED so svietivosťou 800 lúmenov je ekvivalentom 60-wattovej klasickej žiarovky.

LED osvetlenie – životnosť zohráva úlohu

LED osvetlenie vyberajte podľa životnosti. Tá sa pri dnešných diódach pohybuje v rozmedzí od 10 000 do 50 000 hodín, čo pri bežnom používaní predstavuje približne 10 až 50 rokov svietenia. Ďalší dôležitý údaj spojený so životnosťou je aj úspora energie, ktorá sa pohybuje v rozmedzí 80 alebo 90 % oproti klasickým žiarovkám.

LED svietidlá vyberajte podľa teploty

LED svietidlá do kúpeľne, chodby alebo kuchyne budú mať rozhodne denný biely odtieň, ktorý je pre tento typ miestností ideálny. Chladnejšie odtiene sa hodia na pracovnú aktivitu v kancelárii. Naopak, teplejšie LED svetlo je relaxačné a svoje uplatnenie nájde v spálni, obývačke alebo detskej izbe.

Teplota farieb LED svietidla

Teplota svetla sa určuje v kelvinoch a na obrázku môžete vidieť rozdiely medzi studenou, dennou a teplou bielou.

Nezabudnite na rozmery LED svetla

LED svetlo sa vyrába v niekoľkých variantoch. Nezabudnite, že neexistuje jeden univerzálny typ, preto nakupujte podľa parametrov, ktoré máte pribalené pri lampách, lustroch alebo svietidlách, do ktorých budete LED osvetlenie montovať. Dôležitý je aj typ pätice samotnej žiarovky.

LED svetlá a ich rozptyl

Dôležitým parametrom pri výbere LED svetla je uhol rozptylu. Čím je väčší, tým viac priestoru osvetľuje. Ako príklad možno uviesť uhol 45°, ktorý sa používa pri lampičkách, ale aj bodových lampách. Tam, kde chcete pokryť väčšiu plochu, sú vhodné LED svietidlá s uhlom 120°.

Napájanie LED svetla vám ujasní, kam ho máte zapojiť

Napájanie LED svetla 12 V je určené na dekoráciu vo forme pásikov alebo žiaroviek do áut. Naopak svetlá, ktoré majú vyššiu hodnotu, napríklad 230 V, využijete v lustroch. Vždy sa však uistite, do akého osvetlenia chcete LED svietidlo nainštalovať a aké napájanie podporuje.

Inteligentné LED svietidlá do domácnosti

LED svietidlá dnes využijete v súlade s inteligentnou domácnosťou. Stačí, aby boli pripojené k WiFi, a vy tak prostredníctvom aplikácie alebo inteligentnej asistentky môžete mať kontrolu nad celou domácnosťou vrátane výdavkov spojených s prevádzkou.

Čo ponúkajú inteligentné LED svetlá?

  • Možnosť ovládania LED svetla na diaľku dokonca aj z dovolenky a nastaviť ich automatické zapínanie v určitú dobu.
  • LED svetlo so senzorom umožní automatické vypnutie po určitom čase nedetegovania osoby.
  • Voľba ľubovoľného farebného variantu alebo teploty LED svietidla v spojení so sociálnymi sieťami upozornia na notifikácie.

i

Bez problémov si môžete zaobstarať aj LED svetlá do auta. Neváhajte a navštívte kategóriu LED žiarovky do auta, kde nájdete všetko potrebné. Ani cyklisti nezostanú ochudobnení. Tí si môžu zadovážiť LED svetlá na bicykel, ktoré zabezpečia, že budú dobre viditeľní za každých okolností.

Typy pätíc

Pätica je časť žiarovky, ktorá spája žiarovku so svietidlom. Existuje niekoľko typov pätíc:

E27 – najpoužívanejšia pätica vôbec

Ide o jeden z najpoužívanejších závitov vôbec. Priemer je 27 mm. Využívajú ho takmer všetky zdroje svetla s napätím 230 V. Najčastejšie ho majú stropné alebo LED svetlá na stenu a nájdete ho aj v lustroch.

E14 je pätica používaná v lampách a menších svietidlách

Táto pätica má podobný závit ako E27. Líšia sa len priemerom, ktorý je 14 mm. Pracovné napätie je 230 V. Používa sa najmä v lampách, bodových svetlách alebo lustroch, ktoré sa skladajú z viacerých žiaroviek.

GU10 sa využíva v bodových svetlách napríklad v kúpeľniach a na toaletách

V tejto pätici nie je závit, ale dva kolíky s priemerom 5 mm, ktoré sa do svietidla iba zacvaknú a mierne pootočia. Pracuje s napätím 230 V a najčastejšie sa nachádza v podhľadoch, bodových svietidlách alebo v kúpeľni a na toalete.

G4 do kuchyne a za bar

G4 je bezzávitová pätica, do svietidla sa len zacvaknú dva kolíky s rozstupom 4 mm. Pracuje s napätím 12 V. Najčastejšie sa s ňou stretnete pri osvetlení kuchynských liniek, nízkych stropov alebo barov.

Pätica E27
Pätica E27

Pätica E14
Pätica E14

Pätica GU10
Pätica GU10

Pätica G4
Pätica G4

GU5.3 pre malé bodové svetlá

GU5.3 je tiež bezzávitová pätica, do svietidla sa zacvaknú dva kolíky s priemerom 1 mm, ktoré sú od seba vzdialené 5,3 mm. Pätica je určená pre napätie 12 V. Najväčšie uplatnenie má v lampách a bodových svetlách.

G9 je toaletná mini pätica

G9 je ďalšia bezzávitová pätica. Má dva kolíky, ktoré sa zacvaknú do svietidla. Ide o najmenší rozmer LED žiaroviek s napätím 230 V. Najčastejšie sa používa v podhľadoch, bodových svetlách alebo v kúpeľniach a WC.

R7s nahrádza halogénové trubice v reflektoroch

Táto pätica má tvar trubičky, ktorá sa vkladá do vidlíc s rozostupom od 78 do 189 mm a pracuje s napätím 230 V.

GU4 pre reflektory napríklad do chodby

GU4 je bezzávitová pätica podobná ostatným z radu GU. Do svietidla sa len zacvaknú dva kolíky s rozstupom 4 mm, priemerom 1 mm a dĺžkou minimálne 6 mm.

GX53 pre stropné LED svietidlá alebo LED stojace lampy

Táto pätica sa používa v stropných svietidlách, stojacích lampách alebo základových pásoch. Vzdialenosť medzi jednotlivými kolíkmi je 53 mm.

Pätica GU5.3
Pätica GU5.3

Pätica  G9
Pätica G9

Pätica R7
Pätica R7

Pätica GX53
Pätica GX53

Orientačná porovnávacia tabuľka

Táto tabuľka znázorňuje úsporu elektrickej energie pri používaní rôznych druhov technológií žiaroviek. Z tohto porovnania vychádzajú LED svetlá ako najlepšia možnosť.

Svetelný tok 220 lm 400 lm 700 lm 900 lm 1 300 lm
LED žiarovka 4 W 6 W 10 W 13 W 18 W
Úsporná žiarovka 6 W 9 W 12 W 15 W 20 W
Halogénová žiarovka 18 W 28 W 42 W 53 W 70 W
Štandardná žiarovka 25 W 40 W 60 W 75 W 100 W

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
WILIT LED stmievateľná stolná lampička s displejom H3 Na sklade > 5 ks a na 3 predajniach
Stolová lampa – na nočný stolík a na písací stôl, LED, moderný štýl, biela, napájanie: do siete, materiál: plast, dotykové ovládanie, stmievateľná, príkon 7W, svetelný tok 450lm, nastaviteľná teplota svetla (3000–5500K), dĺžka prívodu 1.5m, výška 35.5cm, šírka 16.5cm, IP20
48,90 €

2.
LED žiarovka – pätica GU5,3, príkon 4.5W, 12 V, svetelný tok 380lm, teplé svetlo (3000K), priemer 50mm, životnosť 30000h, energetický štítok F, 1 kus v balení
4,39 €

3.
Govee WiFi RGB Smart LED pásik 5 m Na sklade > 5 ks a na 2 predajniach
LED pásik – inteligentný, nastaviteľná farba svetla (RGB), 500cm, stmievateľný, napájanie do siete, kompatibilný s Google Assistant a Amazon Alexa, podporované OS: Android a iOS
32,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
1 701 položiek
EMOS COB LED nabíjací pracovný reflektor P4536, 2000 lm, 8000 mAh
LED reflektor – vonkajšie použitie, svetelný tok 2000lm, studená biela farba, na jednu Li-ion batériu, stupeň krytia IP20, doba chodu batérie 14.5h, rozmery 28×21.4×5.6cm (V׊×D)

Cenová bomba
42,90 € Ušetríte 4,45 €
Môžete mať ihneď na 3 predajniach
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: EMS20076
Philips Hue LightStrip Plus v4
LED pásik – inteligentný, nastaviteľná farba svetla (RGB), 200cm, vstupné napätie 230 V, samolepiaci, stmievateľný, napájanie do siete, nastaviteľná teplota svetla (2000–6500K), kompatibilný s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, podporované OS: Android a iOS, mobilná aplikácia v češtine, energetický štítok G, jeden kus v balení

90,90 €
Môžete mať ihneď na 12 predajniach
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PHL20033
Yeelight Plug-in Light Sensor Nightlight
Nočné svetlo – vnútorné použitie, zdroj svetla integrovaný LED, príkon 0.5W, vstupné napätie 230 V, teplá biela farba, maximálna chromatickosť 2500K, napájanie zo siete, životnosť 25000 h, rozmer 7×7×6.9cm (V׊×D), materiál: plast

8,72 € so zľavovým kódom  VIANOCNETRHAKY20
Super cena
Od  10,33 € Ušetríte 1 €
Môžete mať ihneď na 4 predajniach
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: YeeLa35
Solight - Stolová lampička stmievacia, 12 W, biela - Stolová lampa Varianty
Solight - Stolová lampička stmievacia, 12 W, biela
Stolová lampa – na nočný stolík a na písací stôl, LED, moderný štýl, biela, napájanie: do siete, materiál: plast, dotykové ovládanie, stmievateľná, príkon 12W, svetelný tok 700lm, výška 43cm, šírka 12.5cm

42,90 €
Môžete mať ihneď na 5 predajniach
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SD070g1
Immax LED, stolná lampička Kingfisher, čierna - Stolová lampa Varianty
Immax LED, stolná lampička Kingfisher, čierna
Stolová lampa – na nočný stolík a na písací stôl, LED, moderný štýl, čierna, napájanie: do siete, materiál: kov a plast, dotykové ovládanie, stmievateľná, príkon 9W, svetelný tok 450lm, nastaviteľná teplota svetla (2700–5500K), dĺžka prívodu 1.5m, výška 36cm, šírka 13.9cm, IP20

58,90 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: IMX151r
Philips Hue LightStrip Plus v4 extension
LED pásik – inteligentný, nastaviteľná farba svetla (RGB), 100cm, vstupné napätie 230 V, stmievateľný, napájanie do siete, nastaviteľná teplota svetla (2000–6500K), kompatibilný s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, podporované OS: Android a iOS, mobilná aplikácia v češtine, energetický štítok G, jeden kus v balení

Zľavnené -3 %
31,90 € 32,90 €
Môžete mať ihneď na 9 predajniach
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PHL20034
Solight - Stolová lampička stmievateľná, 12 W, čierna - Stolová lampa Varianty
Solight - Stolová lampička stmievateľná, 12 W, čierna
Stolová lampa – na nočný stolík a na písací stôl, LED, moderný a klasický štýl, čierna, napájanie: do siete, materiál: plast, dotykové ovládanie, stmievateľná, príkon 12W, svetelný tok 700lm, nastaviteľná teplota svetla (3000–6000K), šírka 12.5cm

42,90 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SD070g2
LED stolná lampička Immax KINGFISHER Qi čierna s bezdrôtovým nabíjaním Qi a USB - Stolová lampa Varianty
LED stolná lampička Immax KINGFISHER Qi čierna s bezdrôtovým nabíjaním Qi a USB
Stolová lampa – na nočný stolík a na písací stôl, LED, moderný štýl, čierna, napájanie: do siete, materiál: kov a plast, dotykové ovládanie, stmievateľná, príkon 8.5W, svetelný tok 400lm, nastaviteľná teplota svetla (2700–5500K), dĺžka prívodu 0.15m, výška 60cm, šírka 13.9cm, IP20

44,90 €
Môžete mať ihneď na 2 predajniach
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: IMXX19275
RETLUX RXL 202 reťaz 50 LED 5 + 5 m WW TM
Svetelná reťaz – 50× LED, vonkajšie a vnútorné použitie, napájanie: do siete, dĺžka 10m, IP44, časovač, dĺžka prívodu 5m

13,90 €
Môžete mať ihneď na 6 predajniach
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: RTL0002
EMOS LED žiarovka Classic MR16 4,5 W GU5,3 teplá biela
LED žiarovka – pätica GU5,3, príkon 4.5W, 12 V, svetelný tok 380lm, teplé svetlo (3000K), priemer 50mm, životnosť 30000h, energetický štítok F, 1 kus v balení

4,39 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 20 ks
Objednávací kód: EMSD202073
EMOS LED REFLEKTOR TAMBO 20 W 1600 lm PIR
LED reflektor – vonkajšie a vnútorné použitie, príkon 20W, svetelný tok 1600lm, neutrálna biela farba, so senzorom pohybu, napájanie: do siete, vstupné napätie: 230 V, maximálna chromatickosť 4000K, uhol svietenia 120°, časovač, vodoodolný, stupeň krytia IP54, životnosť 25000h, rozmery 16.5×13.5×6.4cm (V׊×D)

Super cena
Od  16,12 €
Môžete mať ihneď na 2 predajniach
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: EMS20006
OPTY 150SR
LED pásik , nastaviteľná farba svetla (RGB), 150cm, s diaľkovým ovládačom, samolepiaci, vodoodolný, USB napájanie, 45 LEDiek, nastaviteľná teplota svetla, jeden kus v balení

12,90 €
Môžete mať ihneď na 2 predajniach
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: OPT001u1
Philips LED 9 – 60W, E27 2700 K, 3 ks
LED žiarovka – pätica E27, príkon 9W, 230 V, svetelný tok 806lm, teplé svetlo (2700K), priemer 60mm, životnosť 15000h, energetický štítok F, 3 kusy v balení

Od  7,93 €
Môžete mať ihneď na 7 predajniach
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: PHL19080
Yeelight sensor nighlight
LED svietidlo – vnútorné, so senzorom pohybu, na baterky, inteligentné, stmievateľné, príkon 0.25W, svetelný tok 3lm, teplé svetlo ovládanie pomocou aplikácie v angličtine, na využitie všetkých funkcií je nutný bridge, materiál: plast, max. výška 5.6cm, šírka 8cm, IP20

15,12 € so zľavovým kódom  VIANOCNETRHAKY20
18,90 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: YeeLa03
Philips Hue Outdoor Motion Sensor
Pohybový senzor , napájanie na baterky, kompatibilný s technológiou Apple HomeKit a Amazon Alexa, pripojenie cez ZigBee

50,90 €
Môžete mať ihneď na 2 predajniach
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PHL19021
RETLUX RXL 205 reťaz 100 LED 10 + 5 m WW TM
Svetelná reťaz – 100× LED, napájanie: do siete, dĺžka 15m, IP44, časovač, dĺžka prívodu 5m

Zľavnené -7 %
12,90 € 13,90 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: RTL0005
Philips Hue White and Color ambiance 9 W E27 sada 2 ks
LED žiarovka – inteligentná, pätica E27, príkon 6.5W, 230 V, svetelný tok 800lm, nastaviteľná farebná teplota svetla (2000–6500K), priemer 62mm, ZigBee a Bluetooth, kompatibilná s Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa, aplikácia v angličtine a češtine, životnosť 25000h, energetický štítok F, 2 kusy v balení

99,90 €
Môžete mať ihneď na 2 predajniach
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PHL19048
Solight LED pásik WM56
LED pásik , na baterky, 100cm, so senzorom pohybu, samolepiaci, 30 LEDiek, jeden kus v balení

8,50 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: SOLO18019
WILIT LED stmievateľná stolná lampička s displejom H3
Stolová lampa – na nočný stolík a na písací stôl, LED, moderný štýl, biela, napájanie: do siete, materiál: plast, dotykové ovládanie, stmievateľná, príkon 7W, svetelný tok 450lm, nastaviteľná teplota svetla (3000–5500K), dĺžka prívodu 1.5m, výška 35.5cm, šírka 16.5cm, IP20

48,90 €
Môžete mať ihneď na 3 predajniach
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: WiLLy01
Immax stolná lampička Leather Black - Stolová lampa
Varianty
Immax stolná lampička Leather Black
Stolová lampa – na nočný stolík a na písací stôl, LED, moderný štýl, čierna, napájanie: do siete, materiál: kov a plast, dotykové ovládanie, stmievateľná, príkon 7W, svetelný tok 200lm, dĺžka prívodu 1.5m, výška 40cm, šírka 6.5cm, IP20

34,90 €
Môžete mať ihneď na 5 predajniach
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: IMX151an
Philips LED 13 – 100W, E27 2700 K, 2 ks
LED žiarovka – pätica E27, príkon 13W, 230 V, svetelný tok 1521lm, teplé svetlo (2700K), priemer 60mm, životnosť 15000h, energetický štítok E, 2 kusy v balení

6,49 €
Môžete mať ihneď na 6 predajniach
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: PHL19086
Immax stolná lampička LED Kingfisher biela - Stolová lampa Varianty
Immax stolná lampička LED Kingfisher biela
Stolová lampa – na nočný stolík a na písací stôl, LED, moderný štýl, biela, napájanie: do siete, materiál: kov a plast, dotykové ovládanie, stmievateľná, príkon 9W, svetelný tok 450lm, nastaviteľná teplota svetla (2700–5500K), dĺžka prívodu 1.5m, výška 36cm, šírka 13.9cm, IP20

38,90 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: IMX151r2
Philips Hue White Turaco 16472/93/P0 - Lampa na stenu Varianty
Philips Hue White Turaco 16472/93/P0
Lampa na stenu – inteligentná, LED, moderný štýl, sivá, materiál: kov a plast, stmievateľná, svetelný tok 806lm, teplé svetlo (2700K), ovládanie pomocou aplikácie v češtine, kompatibilná s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, na využitie všetkých funkcií je nutný bridge, výška 21.2cm, šírka 11.8cm, IP44

94,90 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PHL18020
Philips Hue Iris čierna
Stolová lampa – na nočný stolík, LED, moderný štýl, čierna, napájanie: do siete, materiál: kov, inteligentná stmievateľná, príkon 8.1W, svetelný tok 570lm, nastaviteľná teplota svetla (2000–6500K), diaľkové ovládanie, pripojenie cez ZigBee a Bluetooth, ovládanie pomocou aplikácie v češtine, kompatibilná s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, na využitie všetkých funkcií je nutný bridge, výška 22.2cm, šírka 16.5cm, IP20

Zľavnené -4 %
109,90 € 113,90 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PHL20053

LED svietidlá

Philips HuePhilips Hue Perifo – koľajnicový svetelný systém na mieru Koľajnicový systém osvetlenia Philips Hue Perifo dokáže svetlo úplne prispôsobiť vašim potrebám. Behom pár...
Nové nízkonapäťové vonkajšie osvetlenie Philips Hue s označením Low volt slúži na osvetlenie vonkajšieho...
Vykúzliť si v prenajatom byte jedinečnú atmosféru zvyčajne nebýva jednoduchá úloha. Vymaľovať steny obľúbenými...
Philips HueAko vybrať osvetlenie do spálne Nechajte sa inšpirovať výberom vhodného osvetlenia do spálne, ktoré celkovo podčiarkne príjemnú atmosféru...
LED pásik je skvelý spôsob osvetlenia prakticky akéhokoľvek interiéru, môže však slúžiť aj ako dekorácia alebo...
Teplé svetlo, studené svetlo. Ako sa líšia? Pochopiteľne v teplote chromatickosti, to znamená vo farbe. Od...
Viac článkov Všetky články

LED svietidlá

V kategórii LED svietidlá máme práve teraz na Alza.sk celkom 1969 produktov.
Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné LED svietidlá Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie LED svietidlá Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii LED svietidlá recenzie
P-DC1-WEB26
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií