LED svietidlá

Zobraziť katalóg
Cena
-
Dostupnosť
Stav tovaru
Hodnotenia od zákazníkov
Značka
Príkon
0,00 W
3680 W
-
Svetelný tok
0 lm
60000 lm
-
Farebná teplota svetla
Teplá biela
(1917)
Neutrálna biela
(1785)
Studená biela
(1305)
Ďalšie vlastnosti
Smart
(1108)
Mobilná aplikácia
(964)
Nastavenie chromatickosti
(915)
Nastavenie farby svetla (RGB)
(695)
Najnovšie objednávky
Filtrovať

LED svietidlá sú najnovšou a najúspornejšou technológiou. Okrem toho majú dlhú životnosť a vysokú svietivosť. Viete, na čo by ste nemali zabudnúť, ak práve vyberáte LED osvetlenie? Čítajte ďalej.

Pokračovať

LED svietidlá a čo od nich môžete očakávať

LED svietidlá sú doteraz najúspornejšou technológiou osvetlenia. Je dokázané, že s LED žiarovkou ušetríte až 80 % výdavkov za elektrinu v porovnaní s bežnými žiarovkami. LED svetlá vďaka dielenskému spracovaniu nájdete v niekoľkých podobách. Veľkosť svetelných diód umožňuje umiestniť zdroj svetla aj do pásikov, lampičiek a bateriek.

LED svetlo a jeho výhody

LED svetlo má na rozdiel od bežných žiaroviek hneď niekoľko výhod. Aké to sú?

  • V porovnaní s bežnými žiarovkami je až desaťkrát účinnejšie, ale aj odolnejšie voči nárazom a otrasom.
  • Má vysokú životnosť a pri svietení 6 hodín denne vydrží až 6 rokov, navyše si môžete zaobstarať aj LED osvetlenie napájané batériami.
  • Niekoľkonásobné vypínanie/zapínanie nemá vplyv na výdrž a neobsahuje nebezpečné látky, ako je ortuť.
  • Svetlo LED je k dispozícii v rôznych farbách a niektoré modely zvládnu dokonca farby aj meniť.
  • Vďaka kompaktným rozmerom diód ho možno umiestniť prakticky kdekoľvek.

Vyberte si LED osvetlenie podľa svojich potrieb

LED osvetlenie je k dispozícii v niekoľkých variantoch. Medzi najobľúbenejšie patria LED pásy a LED lampy.

LED pásiky ponúknu praktické využitie

LED pásiky ponúkajú praktické využitie. Vďaka malým rozmerom diód ich možno pomerne ľahko umiestniť vedľa seba. Pásiky môžeme použiť ako LED osvetlenie pod kuchynskú linku, za televízor, v akváriu a všade tam, kde chceme vytvoriť jedinečnú svetelnú atmosféru.

LED žiarovky dokážu rozžiariť nielen vašu domácnosť

LED žiarovky sú známe svojou dlhou výdržou a najmä odolnosťou. Svoje využitie nájdu v akejkoľvek miestnosti vo vašej domácnosti. Dokonale sa hodia ako vonkajšie LED svetlá do záhrady, ktoré rozžiaria váš dom aj počas tmavej noci.

i

Zaobstarať si môžete aj LED svetlo do zásuvky. Môže obsahovať snímač pohybu a rozsvietiť sa v noci, keď prechádzate tmavou chodbou. Dobre funguje aj ako LED osvetlenie schodiska.

LED lampy a lampičky na akýkoľvek stôl

LED lampy a lampičky sú perfektnými spoločníkmi na pracovný stôl alebo nočný stolík na večery strávené nad prácou alebo knihou. Majú elegantný a minimalistický dizajn. Lampičky využijete aj ako LED svetlá do dielne, kde poskytnú dostatok osvetlenia aj na tú najnáročnejšiu prácu.

LED reflektory na prácu ako stvorené

LED reflektory nájdu svoje využitie najlepšie pri práci v zhoršených svetelných podmienkach. Sú prenosné a na akumulátore dokážu svietiť v rozmedzí 3 až 10 hodín. Reflektory často označujeme ako pracovné LED svetlá, pretože sa používajú pri stavebných prácach alebo na priemyselných areáloch.

LED panely pre kancelárie, nemocnice a iné miesta

LED panely nájdu uplatnenie v kanceláriách, školách alebo nemocniciach. Ponúkajú dostatok svetla, ktoré je potrebné na osvetlenie veľkých miestností a chodieb. Používajú sa ako LED svetlá na strop.

Reflektory, nástenné LED lampy a záhradné stĺpiky sa radia medzi vonkajšie LED osvetlenie. Ak hľadáte skôr interiérové svietidlá, pozrite sa do kategórie Vnútorné ledkové svetlá.

Podľa akých parametrov vyberať LED svetlá?

LED svetlá do kuchyne, na chodbu alebo do izby budú rozhodne odlišné. Poďme si povedať niekoľko základných parametrov, ktoré by ste mali zvážiť pred kúpou akéhokoľvek svetla LED.

LED svetlá do izby, kúpeľne alebo exteriéru nevyberajte podľa wattov

LED svetlá rozhodne nevyberajte podľa wattov, aby zodpovedali klasickej žiarovke. Pri diódovej technológii sledujte svetelný tok, ktorý sa udáva v lúmenoch, čo je najdôležitejší údaj. Svetlo LED so svietivosťou 800 lúmenov je ekvivalentom 60-wattovej klasickej žiarovky.

LED osvetlenie – životnosť zohráva úlohu

LED osvetlenie vyberajte podľa životnosti. Tá sa pri dnešných diódach pohybuje v rozmedzí od 10 000 do 50 000 hodín, čo pri bežnom používaní predstavuje približne 10 až 50 rokov svietenia. Ďalší dôležitý údaj spojený so životnosťou je aj úspora energie, ktorá sa pohybuje v rozmedzí 80 alebo 90 % oproti klasickým žiarovkám.

LED svietidlá vyberajte podľa teploty

LED svietidlá do kúpeľne, chodby alebo kuchyne budú mať rozhodne denný biely odtieň, ktorý je pre tento typ miestností ideálny. Chladnejšie odtiene sa hodia na pracovnú aktivitu v kancelárii. Naopak, teplejšie LED svetlo je relaxačné a svoje uplatnenie nájde v spálni, obývačke alebo detskej izbe.

Teplota farieb LED svietidla

Teplota svetla sa určuje v kelvinoch a na obrázku môžete vidieť rozdiely medzi studenou, dennou a teplou bielou.

Nezabudnite na rozmery LED svetla

LED svetlo sa vyrába v niekoľkých variantoch. Nezabudnite, že neexistuje jeden univerzálny typ, preto nakupujte podľa parametrov, ktoré máte pribalené pri lampách, lustroch alebo svietidlách, do ktorých budete LED osvetlenie montovať. Dôležitý je aj typ pätice samotnej žiarovky.

LED svetlá a ich rozptyl

Dôležitým parametrom pri výbere LED svetla je uhol rozptylu. Čím je väčší, tým viac priestoru osvetľuje. Ako príklad možno uviesť uhol 45°, ktorý sa používa pri lampičkách, ale aj bodových lampách. Tam, kde chcete pokryť väčšiu plochu, sú vhodné LED svietidlá s uhlom 120°.

Napájanie LED svetla vám ujasní, kam ho máte zapojiť

Napájanie LED svetla 12 V je určené na dekoráciu vo forme pásikov alebo žiaroviek do áut. Naopak svetlá, ktoré majú vyššiu hodnotu, napríklad 230 V, využijete v lustroch. Vždy sa však uistite, do akého osvetlenia chcete LED svietidlo nainštalovať a aké napájanie podporuje.

Inteligentné LED svietidlá do domácnosti

Smart LED svietidlá dnes využijete v súlade s inteligentnou domácnosťou. Stačí, aby boli pripojené k WiFi, a vy tak prostredníctvom aplikácie alebo inteligentnej asistentky môžete mať kontrolu nad celou domácnosťou vrátane výdavkov spojených s prevádzkou.

Čo ponúkajú inteligentné LED svetlá?

  • Možnosť ovládania LED svetla na diaľku dokonca aj z dovolenky a nastaviť ich automatické zapínanie v určitú dobu.
  • LED svetlo so senzorom umožní automatické vypnutie po určitom čase nedetegovania osoby.
  • Voľba ľubovoľného farebného variantu alebo teploty LED svietidla v spojení so sociálnymi sieťami upozornia na notifikácie.

i

Bez problémov si môžete zaobstarať aj LED svetlá do auta. Neváhajte a navštívte kategóriu LED žiarovky do auta, kde nájdete všetko potrebné. Ani cyklisti nezostanú ochudobnení. Tí si môžu zadovážiť LED svetlá na bicykel, ktoré zabezpečia, že budú dobre viditeľní za každých okolností.

Typy pätíc

Pätica je časť žiarovky, ktorá spája žiarovku so svietidlom. Existuje niekoľko typov pätíc:

E27 – najpoužívanejšia pätica vôbec

Ide o jeden z najpoužívanejších závitov vôbec. Priemer je 27 mm. Využívajú ho takmer všetky zdroje svetla s napätím 230 V. Najčastejšie ho majú stropné alebo LED svetlá na stenu a nájdete ho aj v lustroch.

E14 je pätica používaná v lampách a menších svietidlách

Táto pätica má podobný závit ako E27. Líšia sa len priemerom, ktorý je 14 mm. Pracovné napätie je 230 V. Používa sa najmä v lampách, bodových svetlách alebo lustroch, ktoré sa skladajú z viacerých žiaroviek.

GU10 sa využíva v bodových svetlách napríklad v kúpeľniach a na toaletách

V tejto pätici nie je závit, ale dva kolíky s priemerom 5 mm, ktoré sa do svietidla iba zacvaknú a mierne pootočia. Pracuje s napätím 230 V a najčastejšie sa nachádza v podhľadoch, bodových svietidlách alebo v kúpeľni a na toalete.

G4 do kuchyne a za bar

G4 je bezzávitová pätica, do svietidla sa len zacvaknú dva kolíky s rozstupom 4 mm. Pracuje s napätím 12 V. Najčastejšie sa s ňou stretnete pri osvetlení kuchynských liniek, nízkych stropov alebo barov.

LED svetlo s päticou E27
Pätica E27

LED svietidlo s päticou E14
Pätica E14

Ledkové svietidlo s päticou GU10
Pätica GU10

LED svetlo s päticou G4
Pätica G4

Vybavte svoje osvetlenie vysoko kvalitnými a úspornými LED žiarovkami AlzaPower so skvelým indexom podania farieb, ktoré nájdete iba u nás.

GU5.3 pre malé bodové svetlá

GU5.3 je tiež bezzávitová pätica, do svietidla sa zacvaknú dva kolíky s priemerom 1 mm, ktoré sú od seba vzdialené 5,3 mm. Pätica je určená pre napätie 12 V. Najväčšie uplatnenie má v lampách a bodových svetlách.

G9 je toaletná mini pätica

G9 je ďalšia bezzávitová pätica. Má dva kolíky, ktoré sa zacvaknú do svietidla. Ide o najmenší rozmer LED žiaroviek s napätím 230 V. Najčastejšie sa používa v podhľadoch, bodových svetlách alebo v kúpeľniach a WC.

R7s nahrádza halogénové trubice v reflektoroch

Táto pätica má tvar trubičky, ktorá sa vkladá do vidlíc s rozostupom od 78 do 189 mm a pracuje s napätím 230 V.

GU4 pre reflektory napríklad do chodby

GU4 je bezzávitová pätica podobná ostatným z radu GU. Do svietidla sa len zacvaknú dva kolíky s rozstupom 4 mm, priemerom 1 mm a dĺžkou minimálne 6 mm.

GX53 pre stropné LED svietidlá alebo LED stojace lampy

Táto pätica sa používa v stropných svietidlách, stojacích lampách alebo základových pásoch. Vzdialenosť medzi jednotlivými kolíkmi je 53 mm.

LED svetlo s päticou GU5.3
Pätica GU5.3

LED svietidlo s päticou G9
Pätica G9

LED svetlo s päticou R7s
Pätica R7s

LED svietidlo s päticou GX53
Pätica GX53

Orientačná porovnávacia tabuľka

Táto tabuľka znázorňuje úsporu elektrickej energie pri používaní rôznych druhov technológií žiaroviek. Z tohto porovnania vychádzajú LED svetlá ako najlepšia možnosť.

Svetelný tok 220 lm 400 lm 700 lm 900 lm 1 300 lm
LED žiarovka 4 W 6 W 10 W 13 W 18 W
Úsporná žiarovka 6 W 9 W 12 W 15 W 20 W
Halogénová žiarovka 18 W 28 W 42 W 53 W 70 W
Štandardná žiarovka 25 W 40 W 60 W 75 W 100 W

LED svietidlá s praktickými funkciami

Na záver pre vás máme zopár tipov na funkcie, ktorými môžu LED svietidlá disponovať.

i

Ledkové svetlá vyžadujú špeciálne príslušenstvo. Ide najmä o sieťové adaptéry, napájacie zdroje, prepojovacie konektory a káble pre LED pásiky a ďalšie.

Vianočnú atmosféru vykúzlia LED svetlá na stromček

V našej ponuke nechýbajú ani LED svetlá na stromček, ktoré postupne nahrádzajú klasické žiarovky. V ponuke nájdete rôzne farebné varianty, ktoré rozžiaria nielen stromček, ale aj dom či záhradu.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Philips Hue LightStrip Plus v4 Na sklade > 5 ks
LED pásik – inteligentný, nastaviteľná farba svetla (RGB), 200cm, vstupné napätie 230 V, samolepiaci, stmievateľný, napájanie do siete, nastaviteľná teplota svetla (2000–6500K), kompatibilný s Philips Hue, podporované OS: Android a iOS, mobilná aplikácia v češtine, energetický štítok G, jeden kus v balení
90,90 €

2.
BenQ ScreenBar Halo Na sklade > 5 ks
Svetlo na monitor – klipsová lampička, na monitor, LED, 6,5W, 2700-6500K, 2 zdroje svetla, stmievateľná, automatická regulácia jasu, bezdrôtový ovládač, USB, strieborno-čierna
143,90 €

3.
Bridge – hlavný ovládací prvok, komunikácia protokolom ZigBee, až 50 žiaroviek Hue, pripojenie až 12 príslušenstiev Hue , kompatibilný so systémami Amazon Alexa a Apple Homekit
60,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
2 623 položiek
4,8 23×
AlzaPower LED 8 – 55 W, GU10, 2 700 K, súprava 2 ks
LED žiarovka – patica GU10, príkon 8W, 230V, svetelný tok 720lm, teplé svetlo (2700K), priemer 50mm, životnosť 25000h, energetický štítok F, 2 kusy v balení
Super cena
4 €
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: APWLED-0010
4,8 35×
AlzaPower LED 12 – 80 W, E27, 4 000 K, súprava 3 ks
LED žiarovka - pätica E27, príkon 12 W, 230 V, svetelný tok 1160 lm, (4000 K), index podania farieb (CRI) 80 Ra, priemer 60 mm, životnosť 25000 h, energetický štítok F, 3 kusy v balení
Super cena
6,40 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: APWLED-0005
4,8 34×
AlzaPower LED 6-55 W, E14, 2 700 K, Filament, súprava 2 ks
LED žiarovka – filament, patica E14, príkon 6W, 230V, svetelný tok 750lm, teplé svetlo (2700k ), priemer 35mm, životnosť 25000h, energetický štítok E, 2 kusy v balení
Super cena
4,39 €
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: APWLED-0013
4,8 16×
AlzaPower LED 8 – 55 W, E14, 4 000 K, súprava 2 ks
LED žiarovka - pätica E14, príkon 8 W, 230 V, svetelný tok 720 lm, (4000 K), index podania farieb (CRI) 80 Ra, priemer 37 mm, životnosť 25000 h, energetický štítok F, 2 kusy v balení
Super cena
Od  3,59 €
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: APWLED-0009
4,8 26×
AlzaPower LED 8-75 W, E27, 2 700 K, Filament, súprava 2 ks
LED žiarovka - pätica E27, príkon 8 W, 230 V, svetelný tok 1055 lm, teplé svetlo (2700 K), index podania farieb (CRI) 80 Ra, priemer 60 mm, životnosť 25000 h, energetický štítok E, 2 kusy v balení
Super cena
4,79 €
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: APWLED-0012
4,4 15×
AlzaPower LED 18 –115 W, E27, 2 700 K, súprava 2 ks
LED žiarovka - pätica E27, príkon 18 W, 230 V, svetelný tok 1820 lm, teplé svetlo (2700 K), index podania farieb (CRI) 80 Ra, priemer 70 mm, životnosť 25000 h, energetický štítok F, 2 kusy v balení
Super cena
7,99 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: APWLED-0007
4,5
AlzaPower LED 4.2 – 40 W, G9, 2 700 K, súprava 2 ks
LED žiarovka – patica G9, príkon 4,2W, 230V, svetelný tok 450lm, teplé svetlo (2700K), priemer 15,9mm, životnosť 25000h, energetický štítok F, 2 kusy v balení
Super cena
5,99 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: APWLED-0015
4,5 32×
AlzaPower LED 9 – 60 W, E27, 2 700 K, súprava 3 ks
LED žiarovka - pätica E27, príkon 9 W, 230 V, svetelný tok 820 lm, teplé svetlo (2700 K), index podania farieb (CRI) 80 Ra, priemer 60 mm, životnosť 25000 h, energetický štítok F, 3 kusy v balení
Super cena
Od  5,03 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: APWLED-0001
4,8 19×
AlzaPower LED 8 – 55 W, E14, 2 700 K, súprava 2 ks
LED žiarovka – patica E14, príkon 8W, 230V, svetelný tok 720lm, teplé svetlo (2700K), priemer 37mm, životnosť 25000h, energetický štítok F, 2 kusy v balení
Super cena
Od  3,59 €
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: APWLED-0008
3,4 15×
AlzaPower LED 1.8 – 20 W, G4, 2 700 K, súprava 2 ks
LED žiarovka – patica G4, príkon 1,8W, 12V, svetelný tok 180lm, teplé svetlo (2700K), priemer 10,4mm, životnosť 25000h, energetický štítok F, 2 kusy v balení
Super cena
5,99 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: APWLED-0014
4,9 15×
AlzaPower LED 8-55 W, E14, P45, 2 700 K, súprava 2 ks
LED žiarovka - pätica E14, príkon 8 W, 230 V, svetelný tok 720 lm, teplé svetlo (2700 K), index podania farieb (CRI) 80 Ra, priemer 45 mm, životnosť 25000 h, energetický štítok F, 2 kusy v balení
Super cena
4 €
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: APWLED-0011
4,5
AVATTO SLB01 WiFi Light bar
LED svietidlo – vnútorné, RGB (nastaviteľná farba svetla), inteligentné, pripojenie cez WiFi 2,4 GHz a Bluetooth, ovládanie pomocou aplikácie v angličtine, kompatibilné s Tuya a Smartlife, na využitie všetkých funkcií je nutný bridge, materiál: plast, max. výška 32cm, šírka 3.1cm
Novinka
29,90 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: AVT041a
Meross Smart WiFi LED Strip 5 m, Apple HomeKit
LED pásik , nastaviteľná farba svetla (RGB), 500cm, napájanie do siete, nastaviteľná teplota svetla (2700–6500K), jeden kus v balení
Novinka
33,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: Mer24_02
Meross Smart LED Floor Lamp
LED svietidlo – vnútorné, RGB (nastaviteľná farba svetla), príkon 12W, svetelný tok 650lm, nastaviteľná teplota svetla, (2700–6000K) materiál: hliník a plast, max. výška 56cm, šírka 23cm
Novinka
79 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: Mer24_04
4,8 212×
Philips Hue Bridge 2.0, Apple Homekit kompatibilný
Bridge – hlavný ovládací prvok, komunikácia protokolom ZigBee, až 50 žiaroviek Hue, pripojenie až 12 príslušenstiev Hue , kompatibilný so systémami Amazon Alexa a Apple Homekit
60,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: ESO2556s1
Solight - Stolová lampička stmievateľná, 12 W, čierna - Stolová lampa Varianty
4,8 397×
Solight - Stolová lampička stmievateľná, 12 W, čierna
Stolová lampa – LED, moderný a klasický štýl, detská, do spálne, do pracovne, čierna farba, so stmievačom, na nočný stolík a na písací stôl, teplé biele, neutrálne biele, studené biele svetlo, chromatickosť 6000 K, príkon 12 W, s dotykovým ovládaním, možnosť nastavenia farby svetla, rozmery 12,5 × 36 cm (Š×D), minimálna výška 40 cm
42,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SD070g2
4,6 93×
Philips Hue LightStrip Plus v4
LED pásik – inteligentný, nastaviteľná farba svetla (RGB), 200cm, vstupné napätie 230 V, samolepiaci, stmievateľný, napájanie do siete, nastaviteľná teplota svetla (2000–6500K), kompatibilný s Philips Hue, podporované OS: Android a iOS, mobilná aplikácia v češtine, energetický štítok G, jeden kus v balení
90,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PHL20033
4,7 249×
Yeelight Plug-in Light Sensor Nightlight
Nočné svetlo – vnútorné použitie, zdroj svetla integrovaný LED, príkon 0.5W, vstupné napätie 230 V, teplá biela farba, maximálna chromatickosť 2500K, napájanie zo siete, životnosť 25000 h, rozmer 7×7×6.9cm (V׊×D), materiál: plast
Super cena
10,90 € Ušetríte 1 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: YeeLa35
Hue Play gradient lightstrip 55" EU + Philips Hue HDMI Sync Box EMEA + Philips HUE Bridge EU
Súprava inteligentného osvetlenia kombatibilná s Apple Siri skratky,
533,90 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PHL23031set
Philis Hue Iris gen4 white + Philips HUE Bridge
Súprava inteligentného osvetlenia kombatibilná s IFTTT, v balení 2ks,
171,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PHL23004set
Philips Hue LightStrip Plus v4 + Bridge 2.0
LED pásik – inteligentný, 200cm, vstupné napätie 230 V, stmievateľný, napájanie do siete, nastaviteľná teplota svetla (2000–6500K), kompatibilný s Philips Hue, podporované OS: Android a iOS, jeden kus v balení
151,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PHL20033bridge
Philips Hue White and Color Ambiance Play Double pack + Philips Hue Bridge
Súprava inteligentného osvetlenia kombatibilná s Philips Hue, podporované operačné systémy: Android, Windows a iOS, životnosť 25000h
200,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PHL21081set
Immax LED, stolná lampička Kingfisher, čierna - Stolová lampa Varianty
4,6 196×
Immax LED, stolná lampička Kingfisher, čierna
Stolová lampa – LED, moderný štýl, detská, do chodby, do spálne, do obývačky, do pracovne, čierna farba, so stmievačom, na nočný stolík a na písací stôl, teplé biele, neutrálne biele svetlo, chromatickosť 5500 K, príkon 9 W, s dotykovým ovládaním, rozmery 36 × 13,9 × 18,2 cm (V׊×D), minimálna výška 18,2 cm
Cenová bomba
39,90 € Ušetríte 9 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: IMX151r
Philips Hue Valentínska súprava
Súprava inteligentného osvetlenia Speciální Valentýnský balíček vám pomůže vytvořit správnou atmosféru pro jakoukoli příležitost. Okořeňte si Valentýnskou večeři!
254,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PHL23001

LED svietidlá

Philips HuePhilips Hue Perifo – koľajnicový svetelný systém na mieru Koľajnicový systém osvetlenia Philips Hue Perifo dokáže svetlo úplne prispôsobiť vašim potrebám. Behom pár sekúnd tak zmeníte nielen intenzitu a farbu osvetlenia, ale aj rozmiestnenie svetelných zdrojov bez nutnosti zložitej montáže.
Nové nízkonapäťové vonkajšie osvetlenie Philips Hue s označením Low volt slúži na osvetlenie vonkajšieho priestoru úplne inovatívnym spôsobom. Aké sú jeho možnosti, v čom spočívajú jeho výhody a prečo by sa mal práve tento druh osvetlenia stať súčasťou aj vašej záhrady,...
Vykúzliť si v prenajatom byte jedinečnú atmosféru zvyčajne nebýva jednoduchá úloha. Vymaľovať steny obľúbenými farbami vám totiž skôr zakážu, než povolia. Pokiaľ ale radi trávite čas obklopení farbami a svetlom, kúpte si rovnako ako ja inteligentné LED žiarovky Niceboy...
Philips HueAko vybrať osvetlenie do spálne Nechajte sa inšpirovať výberom vhodného osvetlenia do spálne, ktoré celkovo podčiarkne príjemnú atmosféru miesta, kam chodíme odpočívať, relaxovať a snívať. Poradíme vám, aký luster do spálne, aj to, aké svetlo do spálne na čítanie by u vás nemalo chýbať, a zameriame sa...
LED pásik je skvelý spôsob osvetlenia prakticky akéhokoľvek interiéru, môže však slúžiť aj ako dekorácia alebo tlmené svietidlo na príjemnejšie sledovanie televízora vo večerných hodinách. Dnes už na jeho zapojenie nepotrebujete elektrikára, ale zvládnete to sami za pár...
Teplé svetlo, studené svetlo. Ako sa líšia? Pochopiteľne v teplote chromatickosti, to znamená vo farbe. Od teploty svetla sa odvíjajú niektoré jeho vlastnosti, ako je napríklad vplyv na náš cirkadiánny rytmus. Všetko, čo potrebujete vedieť o teplote svetla, sa dozviete...
Viac článkov Všetky články

LED svietidlá

V kategórii LED svietidlá máme práve teraz na Alza.sk celkom 3342 produktov.
Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné LED svietidlá Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie LED svietidlá Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii LED svietidlá recenzie
P-DC1-WEB12
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií