AlzaPlus+

GPS navigácie

Zobraziť katalóg
Cena
-
Dostupnosť
Stav tovaru
Značka
Určenie
Auto
(17)
Nákladné auto
(9)
Motocykel
(3)
Autobus
(4)
Uhlopriečka
4,3 "
7 "
- 10,92 cm 17,78 cm
Typ pamäťovej karty
MicroSD
(9)
Micro SDHC
(5)
Nepodporuje
(5)
Vlastnosti
Vodoodolná
(3)
Možno upevniť na palubnú dosku
(1)
Jazyk hlásenia
Angličtina
(22)
Čeština
(22)
Francúzština
(22)
Maďarčina
(22)
Nemčina
(22)
Jazyk rozhrania
Angličtina
(19)
Čeština
(19)
Nemčina
(19)
Slovenčina
(19)
Francúzština
(18)
Kompatibilný OS
IOS
(18)
Android
(18)
Najnovšie objednávky

Pamätáte si, keď sa na cestách ešte používali papierové mapy? GPS navigácia ich už dávno nahradila a doplnila o ďalšie funkcie. Umožní vám naplánovať trasy, vypočítať približnú dobu jazdy, presnú vzdialenosť, alebo vás upozorní na radary a možné uzávierky ciest. Pri výbere GPS navigácie zohľadnite niekoľko dôležitých parametrov. Aké to sú? Čítajte ďalej.

Pokračovať

Výhody a nevýhody GPS navigácie

Oproti tradičným papierovým mapám majú GPS navigácie plno výhod, ale aj nevýhod.

 • Aktualizácia trás.
 • Výpočet doby jazdy.
 • Hlasová navigácia.
 • Upozornenie na vysokorýchlostnú jazdu.
 • Široká ponuka podľa typu dopravného prostriedku.
 • Prehľad o colniciach, kolónach a opravách.
 • Vyššia obstarávacia cena.
 • Nutnosť občasnej aktualizácie trás.
 • Vyžaduje pripojenie k sieti alebo nabitú batériu.

Jazdíte často do prírody mimo signál a potrebujete mať vždy dostupné mapy? GPS navigácia nemusí mať na výlet dostatočnú kapacitu batérie. V takýchto prípadoch pomôžu klasické mapy.

Na čo sa zíde GPS navigácia v dobe inteligentných telefónov?

Inteligentné telefóny sú v dnešnej dobe multifunkčné zariadenia, ktorým nechýba ani GPS navigácia. Ich hlavnou slabinou je ale nutnosť pripojenia k internetu alebo sťahovanie veľkého množstva dát. Nepretržité používanie telefónu počas dlhej cesty ho môže tiež prehriať a poškodiť batériu. GPS navigácie sú za to na tieto účely stavané.

i

Plánovanie trasy zvládne aj držiak na mobil a inteligentná mobilná aplikácia. Navigácia telefónom ale vyžaduje neustále pripojenie k internetu, ktoré rýchlejšie vybíja batériu. Aj napriek tomu GPS navigácia do mobilu postačí na občasné, krátke trate.

Ako sa delia GPS navigácie podľa dopravného prostriedku?

Všeobecne rozlišujeme GPS navigácie do auta, na motorku a pre nákladiaky. Každý typ má svoje určité špecifikácie, ktoré sú nevyhnutné pre jednoduché a bezproblémové používanie v danom prostredí.

GPS navigácia do auta

GPS navigácia do auta v sebe kombinuje praktickosť a elegantný dizajn. Zameriava sa na funkcie, medzi nimi napríklad zobrazovanie záujmových bodov, parkovací asistent a multimediálny prehliadač, ktoré sú dôležité pre používateľov automobilov.

GPS navigácia pre kamióny

GPS navigácia pre kamióny je určená priamo na mieru vodičom nákladiakov. Disponuje dôležitými funkciami pre vodiča a vyhľadáva tú najlepšiu cestu s dostatočnou šírkou a kvalitou vozovky. GPS navigácie do kamiónu sa vyznačujú väčšími displejmi s uhlopriečkou šesť a viac palcov.

V sekcii príslušenstvo si pre svoju GPS navigáciu môžete dokúpiť puzdrá alebo držiaky.

GPS navigácia na motorku

GPS navigácia na motorku je prispôsobená outdoorovým podmienkam a zaručí ľahké čítanie údajov z displeja. Je preto chránená proti dažďu a niektoré druhy sú vybavené aj slnečnou clonou. Prémiová GPS navigácia na motorku dokonca prenáša zvuk priamo do prilby pomocou Bluetooth.

GPS navigácia na bicykel

GPS navigácia na bicykel najviac poslúži občasným turistickým aj profesionálnym cyklistom, ktorí jazdia dennodenne. Vlastnosťami je podobná tej na motorky, ale býva ľahšia, aby príliš neovplyvnila riadenie bicykla. GPS aplikácia na bicykel sa tiež líši menším displejom, ktorý poskytuje menej detailov, často bez farebných vizuálov.

GPS navigácia na turistiku

GPS navigácia na turistiku je určená predovšetkým na pešie použitie v odľahlých oblastiach, kde nie je ľahké získať signál v telefóne. Ide o vysoko odolné zariadenie s vyššou kapacitou batérie, menším displejom a nízkou hmotnosťou. Turistická GPS navigácia je často vybavená aj výškomerom a kompasom.

GPS navigácie s extra funkciami

GPS navigácie s extra funkciami navyše môžu disponovať kamerou alebo rádiom.

GPS navigácia do auta s kamerou

GPS navigácia do auta s kamerou v sebe kombinuje klasickú navigáciu do auta a kameru, ktorá zaznamenáva priebeh vašej cesty a v prípade dopravnej nehody môžete tieto záznamy využiť. Tento typ GPS navigácie do auta musíte umiestniť tak, aby mala kamera dostatočne dobrý záber.

Autorádiá s GPS navigáciou

GPS navigácie s autorádiom sa zapájajú priamo do palubnej dosky. Väčšinou sú vo veľkosti 2 DIN, teda dvoch autorádií, a okrem rádia dokážu prehrať aj médiá z CD, DVD aj USB flash diskov. Ide o ideálne riešenie pre každého, kto hľadá modernú kombináciu GPS navigácie a rádia.

i

Vstavaná navigácia do auta: je stále ešte v móde?

Vstavaná navigácia do auta bola populárnym a dôležitým prvkom výbavy po dlhú dobu. Spravidla bola umiestnená na palubovke už od výroby automobilu, alebo sa dala dokúpiť napríklad v komplete so zabudovaným rádiom. Dnes sú vstavané GPS navigácie drahším riešením, ktoré v aute zaberajú zbytočne veľa miesta.

Aké mapy GPS navigácie obsahujú?

Dôležitým parametrom počas výberu GPS navigácie je ich pokrytie a aktualizácia máp.

Pokrytie GPS navigácie: kam máte v pláne vyraziť?

Mapy a ich pokrytie sú základom každej GPS navigácie do auta. Dobre si rozmyslite, či GPS využijete len po Slovenskej republike, alebo či plánujete cestovať aj v zahraničí. Všetky modely disponujú určitým balíčkom predinštalovaných máp. Najlepšia navigácia je tá, ktorá už od kúpy obsahuje všetky požadované mapy.

 • Základné modely ponúkajú spravidla mapy len pre Slovenskú republiku.
 • Balíčky si možno dokúpiť aj neskôr, prípadne možno dokúpiť len mapu pre určitú krajinu.
 • Drahšia GPS navigácia do auta obsahuje mapy strednej alebo východnej Európy a veľa ďalších.

Objavte nové trasy s aktualizáciou GPS navigácie

S navigáciami úzko súvisí aj aktualizácia máp. Nie je totiž nič horšie, ako keď vás zastaralé GPS navigácie vedú veľkými okľukami okolo rok starej diaľnice. Veľa výrobcov ponúka aktualizácie zadarmo doživotne alebo na určitý čas od nákupu. Prípadne si aktualizované mapy do GPS navigácie môžete aj zakúpiť.

Dá sa GPS navigácia do auta zadarmo aktualizovať? Je to je možné. Niektorí výrobcovia totiž poskytujú doživotnú aktualizáciu máp bez poplatkov.

Na čo sa zamerať pri výbere GPS navigácie?

Počas výberu GPS navigácie odporúčame vyberať podľa nasledujúcich parametrov:

Ako dlho vydrží GPS navigácia na jedno nabitie?

U bežnej GPS navigácie do auta nemusíte kapacitu batérie riešiť, pretože ju môžete jednoducho nabíjať počas cesty. Preto je tento parameter dôležitý pre motorkárov a cyklistov, ktorí počas cesty GPS nenabíja. Na výber je navigácia GPS s až šesťhodinovou výdržou, vyberte si preto zodpovedajúcu kapacitu podľa vašich trás.

Veľkosť displeja GPS navigácie

GPS navigácie do auta sú bežne v ponuke s veľkosťou uhlopriečky od 3,5 palcov, teda necelých 9 cm. Pre komfortné ovládanie a prehľad sa odporúča zvoliť uhlopriečku displeja okolo štyri až päť palcov, ale môžete si zaobstarať aj displej s uhlopriečkou deväť palcov, ak máte naozaj veľké čelné sklo a navigácia vám nebude prekážať vo výhľade.

i

Dávate prednosť konkrétnej značke? Obľúbené sú navigácie TomTom, Garmin, Mio a Navitel.

Jazyková lokalizácia GPS navigácie

GPS navigácie prichádzajú s rôznymi jazykovými lokáciami. Medzi najčastejšie jazyky hlásenia cesty aj rozhrania patrí angličtina a nemčina, ale nemal by byť problém ani so slovenčinou. Vyberte si preto tú správnu GPS, ktorej budete rozumieť.

Koľko máp pojme GPS navigácia?

Parameter interného úložiska značí, koľko máp a bodov záujmov dokáže GPS navigácia uložiť. Podľa modelu dokáže pojať až 16 GB dát s možnosťou rozšírenia úložiska pomocou SD karty pre ešte viac máp alebo dokonca hudby. Preto odporúčame vyberať si navigácie GPS podľa množstva máp a súborov, ktoré budete potrebovať.

Neviete, ktorá by bola pre vás tá najlepšia navigácia do auta? Recenzie ostatných zákazníkov vás určite navedú tým správnym smerom.

GPS navigácia s RDS-TMC sleduje aktuálne informácie o doprave a počasí

GPS navigácia do auta vybavená RDS-TMC prijímačom včas zistí, kde sú na ceste dopravné problémy a informuje vás o nich s dostatočným predstihom. Za túto službu vodiči neplatia žiadne poplatky navyše.

Pripojenie k internetu rozšíri možnosti používania GPS navigácie

GPS navigácie s pripojením k internetu vám mnohonásobne uľahčia vašu cestu. Vďaka tejto funkcii budete mať vždy aktuálne informácie o doprave. Pripojenie k sieti WiFi ďalej umožňuje aktualizáciu máp bez počítača, a dokonca dovolí preniesť trasu naplánovanú vo smartfóne do GPS navigácie.

GPS navigácia ponúka rôzne užitočné vlastnosti a funkcie

GPS navigácia môže mať mnoho funkcií a vlastností, ktoré vám ešte viac spríjemnia cestu.

 • Parkovací asistent pomáha vyhľadať v cieli miesto na parkovanie.
 • Multimediálny prehliadač umožňuje prehliadanie fotografií a spúšťanie hudby.
 • Služby Live vám posielajú najnovšie dopravné informácie cez RDS-TMC prijímač zadarmo.
 • Asistent radenia do pruhov vám pomôže s predstihom sa zaradiť do správneho jazdného pruhu.
 • Podporou záujmových bodov vám auto navigácia ukáže aj benzínky, parkovisko, zaujímavé miesta atď.
 • Antireflexný displej zamedzí nepríjemným oslepujúcim odleskom a zaistí výbornú viditeľnosť.
 • Fotorealistické náhľady križovatiek vám vďaka grafickému znázorneniu križovatky uľahčia orientáciu.
 • Funkcia eko trasy plánuje cestu tak, aby došlo k úspore paliva a zníženiu negatívnych vplyvov na životné prostredie
 • S ukazovateľom povolenej rýchlosti vám autonavigácia na displeji ukáže maximálnu povolenú rýchlosť v danom úseku. Pri jej prekročení vás zvukovým signálom upozorní.

i

Ako sa hľadá najlacnejšia navigácia do auta? Bazár vám ponúkne zaujímavé kúsky

Príde vám zbytočné míňať toľko peňazí za nutný základ, ako je GPS navigácia? Bazár vám ponúkne zlacnený tovar v záruke.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
NAVITEL E700 Lifetime Na sklade > 5 ks
GPS navigácia – do auta, do autobusu, do nákladného auta, uhlopriečka displeja 7", rozlíšenie 800 × 480 px, funkcie mapy ČR + Európa, radenie do jazdných pruhov, databáza radarov a doživotná aktualizácia máp, FM, prehrávač hudby a dotykový displej, aktualizácia cez počítač, kapacita pamäťovej karty 32 GB, rozmery 110 × 175 × 13 mm (V׊×H), hmotnosť 200 g
-13 %
101,90 €
88,90 €

2.
TomTom GO Expert Plus PP Na sklade 2 ks
GPS navigácia – do nákladného auta, uhlopriečka displeja 7", rozlíšenie 1280 × 800, funkcie ovládanie hlasom, RDS TMC (aktualizovaný prehľad dopravy), radenie do jazdných pruhov, QuickGPSfix (rýchle zameranie GPS), databáza radarov, 3D budovy, doživotná aktualizácia máp, aktuálny čas jazdy a aktuálna rýchlosť, dotykový displej, možno upevniť na palubnú dosku, aktualizácia cez mobilný telefón, príjem dopravných informácií mobilným telefónom, vnútorná pamäť 32000 MB, bez pamäťovej karty, kompatibilný OS iOS a Android, kompatibilná s WiFi, Bluetooth a USB, dobíjací kábel, držiak, duálna nabíjačka do auta a puzdro súčasťou balenia, čierna farba puzdra, rozmery 122 × 187 × 20 mm (V׊×H), hmotnosť 400 g
493,90 €

3.
TomTom GO Superior 6 Na sklade > 5 ks
GPS navigácia – do auta, uhlopriečka displeja 6", rozlíšenie 1280 × 720 px, funkcie ovládanie hlasom, RDS TMC (aktualizovaný prehľad dopravy), radenie do jazdných pruhov, databáza radarov, eko trasy, 3D budovy, doživotná aktualizácia máp, aktuálny čas jazdy a aktuálna rýchlosť, dotykový displej, aktualizácia cez mobilný telefón, príjem dopravných informácií mobilným telefónom, vnútorná pamäť 32000 MB, bez pamäťovej karty, kompatibilný OS iOS a Android, kompatibilná s WiFi, Bluetooth a USB, dobíjací kábel a držiak súčasťou balenia, čierna farba puzdra, rozmery 164 × 100 × 18 mm (V׊×H), hmotnosť 270 g
+Darček Kamera do auta Nextbase v hodnote 44,90 €
299,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
23 položiek
3,8 18×
NAVITEL E700 Lifetime
GPS navigácia – do auta, do autobusu, do nákladného auta, uhlopriečka displeja 7", rozlíšenie 800 × 480 px, funkcie mapy ČR + Európa, radenie do jazdných pruhov, databáza radarov a doživotná aktualizácia máp, FM, prehrávač hudby a dotykový displej, aktualizácia cez počítač, kapacita pamäťovej karty 32 GB, rozmery 110 × 175 × 13 mm (V׊×H), hmotnosť 200 g
Zľavnené -13 %
88,90 € 101,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PP700b
3,5 12×
NAVITEL G550 Moto GPS Lifetime
GPS navigácia – na motorku, do auta, uhlopriečka displeja 4,3", rozlíšenie 480 × 272 px, funkcie mapy ČR + Európa, databáza radarov a doživotná aktualizácia máp, FM, prehrávač hudby a dotykový displej, vodoodolná, aktualizácia cez počítač, vnútorná pamäť 8 GB, kapacita pamäťovej karty 32 GB, kompatibilná s Bluetooth, rozmery 87 × 127 × 18 mm (V׊×H)
Zľavnené -9 %
126,90 € 139,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PP7110c
4,8
TomTom GO CLASSIC 5"
GPS navigácia – do auta, uhlopriečka displeja 5", rozlíšenie 480 × 272 px, funkcie mapy ČR + Európa, RDS TMC (aktualizovaný prehľad dopravy), radenie do jazdných pruhov, databáza radarov a doživotná aktualizácia máp, dotykový displej, aktualizácia cez mobilný telefón, príjem dopravných informácií mobilným telefónom, výdrž batérie 1 h, vnútorná pamäť 16 GB, kapacita pamäťovej karty 32768 MB, kompatibilný OS iOS a Android, kompatibilná s WiFi a Bluetooth, rozmery 104,8 × 162,5 × 23,8 mm (V׊×H), hmotnosť 201 g
134,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PP585u39
4,4 14×
TomTom GO CLASSIC 6"
GPS navigácia – do auta, uhlopriečka displeja 6", rozlíšenie 800 × 480 px, funkcie mapy ČR + Európa, RDS TMC (aktualizovaný prehľad dopravy), radenie do jazdných pruhov, databáza radarov a doživotná aktualizácia máp, dotykový displej, aktualizácia cez mobilný telefón, príjem dopravných informácií mobilným telefónom, výdrž batérie 1 h, vnútorná pamäť 16 GB, kapacita pamäťovej karty 32768 MB, kompatibilný OS iOS a Android, kompatibilná s WiFi a Bluetooth, rozmery 104,8 × 162,5 × 23,8 mm (V׊×H), hmotnosť 201 g
153,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PP585u40
3,7
NAVITEL E505 Lifetime
GPS navigácia – do auta, do autobusu, do nákladného auta, uhlopriečka displeja 5", rozlíšenie 480 × 272 px, funkcie mapy ČR + Európa, 3D budovy a doživotná aktualizácia máp, FM, prehrávač hudby, prehrávač videa a dotykový displej, vnútorná pamäť 8 GB, kapacita pamäťovej karty 32 GB, rozmery 89 × 132 × 14,5 mm (V׊×H), hmotnosť 177 g
101,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PP710b1
2,6
NAVITEL E707 Magnetic
GPS navigácia – do auta, do autobusu, do nákladného auta, uhlopriečka displeja 7", rozlíšenie 800 × 480 px, funkcie mapy ČR + Európa, radenie do jazdných pruhov, databáza radarov a doživotná aktualizácia máp, dotykový displej, vnútorná pamäť 8 GB, kapacita pamäťovej karty 32 GB, rozmery 89 × 132 × 17,5 mm (V׊×H), hmotnosť 248 g
Cenová bomba
94,90 € Ušetríte 14,10 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PP7110d
4,0
TomTom GO EXPERT 5"
GPS navigácia – do auta, do nákladného auta, uhlopriečka displeja 5", rozlíšenie 854 × 480 px, funkcie ovládanie hlasom, mapy ČR + Európa, radenie do jazdných pruhov, databáza radarov, súradnice, 3D budovy a doživotná aktualizácia máp, dotykový displej, aktualizácia cez mobilný telefón, príjem dopravných informácií mobilným telefónom, výdrž batérie 1 h, vnútorná pamäť 32 GB, kompatibilný OS iOS a Android, kompatibilná s WiFi a Bluetooth, rozmery 86 × 140 × 19 mm (V׊×H), hmotnosť 207 g
+Darček Kamera do auta Nextbase v hodnote 80,90 €
269,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: Tomnav01
4,0
TomTom GO Camper Max
GPS navigácia – do auta, uhlopriečka displeja 7", rozlíšenie 1280 × 800 px, funkcie ovládanie hlasom, mapy ČR + Európa, RDS TMC (aktualizovaný prehľad dopravy), databáza radarov, súradnice, 3D budovy a doživotná aktualizácia máp, dotykový displej, aktualizácia cez mobilný telefón, príjem dopravných informácií mobilným telefónom, výdrž batérie 1,93 h, vnútorná pamäť 32 GB, kompatibilný OS iOS a Android, kompatibilná s WiFi a Bluetooth, rozmery 122 × 187 × 20 mm (V׊×H), hmotnosť 360 g
359,90 €
Na sklade 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: Tomnav03
4,9 11×
TomTom Rider 500 EU pre motocykle Lifetime
GPS navigácia – na motorku, uhlopriečka displeja 4,9", rozlíšenie 480 × 272 px, funkcie mapy ČR + Európa, RDS TMC (aktualizovaný prehľad dopravy), QuickGPSfix (rýchle zameranie GPS), databáza radarov a doživotná aktualizácia máp, dotykový displej, vodoodolná, aktualizácia cez mobilný telefón, príjem dopravných informácií rádiovými vlnami (RDS-TMC), výdrž batérie 6 h, vnútorná pamäť 16 GB,, kompatibilný OS iOS a Android, kompatibilná s WiFi a Bluetooth, rozmery 88,4 × 136,8 × 30,5 mm (V׊×H), hmotnosť 280 g
+Darček Intercom CARDO v hodnote 80,90 €
369,90 €
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PP583n03
5,0
TomTom GO Camper Tour
GPS navigácia – do auta, uhlopriečka displeja 6", rozlíšenie 800 × 480 px, funkcie ovládanie hlasom, mapy ČR + Európa, RDS TMC (aktualizovaný prehľad dopravy), databáza radarov, súradnice, 3D budovy a doživotná aktualizácia máp, dotykový displej, aktualizácia cez mobilný telefón, príjem dopravných informácií mobilným telefónom, výdrž batérie 1 h, vnútorná pamäť 16 GB, kapacita pamäťovej karty 32 GB, kompatibilný OS iOS a Android, kompatibilná s WiFi a Bluetooth, rozmery 105,6 × 162,9 × 18,9 mm (V׊×H), hmotnosť 262 g
266,90 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: Tomnav02
5,0
TomTom GO Navigator 6"
GPS navigácia – do auta, uhlopriečka displeja 6", rozlíšenie 800 × 480 px, funkcie ovládanie hlasom, RDS TMC (aktualizovaný prehľad dopravy), radenie do jazdných pruhov, súradnice, 3D budovy, doživotná aktualizácia máp, aktuálny čas jazdy a aktuálna rýchlosť, dotykový displej, aktualizácia cez mobilný telefón, príjem dopravných informácií mobilným telefónom, vnútorná pamäť 16000 MB, kapacita pamäťovej karty 32000 MB, kompatibilný OS iOS a Android, kompatibilná s WiFi, Bluetooth a USB, dobíjací kábel a držiak súčasťou balenia, čierna farba puzdra, rozmery 163 × 106 × 18 mm (V׊×H), hmotnosť 270 g
248,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PP585u45
TomTom GO Superior 6
GPS navigácia – do auta, uhlopriečka displeja 6", rozlíšenie 1280 × 720 px, funkcie ovládanie hlasom, RDS TMC (aktualizovaný prehľad dopravy), radenie do jazdných pruhov, databáza radarov, eko trasy, 3D budovy, doživotná aktualizácia máp, aktuálny čas jazdy a aktuálna rýchlosť, dotykový displej, aktualizácia cez mobilný telefón, príjem dopravných informácií mobilným telefónom, vnútorná pamäť 32000 MB, bez pamäťovej karty, kompatibilný OS iOS a Android, kompatibilná s WiFi, Bluetooth a USB, dobíjací kábel a držiak súčasťou balenia, čierna farba puzdra, rozmery 164 × 100 × 18 mm (V׊×H), hmotnosť 270 g
+Darček Kamera do auta Nextbase v hodnote 44,90 €
Novinka
299,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PP585u49
4,8
TomTom GO CLASSIC 5"
GPS navigácia – do auta, uhlopriečka displeja 5", rozlíšenie 480 × 272 px, funkcie mapy ČR + Európa, RDS TMC (aktualizovaný prehľad dopravy), radenie do jazdných pruhov, databáza radarov a doživotná aktualizácia máp, dotykový displej, aktualizácia cez mobilný telefón, príjem dopravných informácií mobilným telefónom, výdrž batérie 1 h, vnútorná pamäť 16 GB, kapacita pamäťovej karty 32768 MB, kompatibilný OS iOS a Android, kompatibilná s WiFi a Bluetooth, rozmery 104,8 × 162,5 × 23,8 mm (V׊×H), hmotnosť 201 g
113,68 €
Rozbalené
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PP585u39
4,7
TomTom GO Discover 7"
GPS navigácia – do auta, uhlopriečka displeja 7", rozlíšenie 1280 × 800 px, funkcie mapy ČR + Európa, parkovací asistent (vyhľadanie parkoviska), radenie do jazdných pruhov, databáza radarov a doživotná aktualizácia máp, dotykový displej, aktualizácia cez mobilný telefón, príjem dopravných informácií mobilným telefónom, výdrž batérie 2 h, kompatibilný OS iOS a Android, kompatibilná s WiFi a Bluetooth, rozmery 100 × 187 × 218 mm (V׊×H), hmotnosť 360 g
318,05 €
Rozbalené
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PP585u38
TomTom GO Expert Plus 6"
GPS navigácia – do nákladného auta, uhlopriečka displeja 6", rozlíšenie 1280 × 720 px, funkcie ovládanie hlasom, RDS TMC (aktualizovaný prehľad dopravy), radenie do jazdných pruhov, QuickGPSfix (rýchle zameranie GPS), databáza radarov, 3D budovy, doživotná aktualizácia máp, aktuálny čas jazdy a aktuálna rýchlosť, dotykový displej, aktualizácia cez mobilný telefón, príjem dopravných informácií mobilným telefónom, vnútorná pamäť 32000 MB, bez pamäťovej karty, kompatibilný OS iOS a Android, kompatibilná s WiFi, Bluetooth a USB, dobíjací kábel a držiak súčasťou balenia, čierna farba puzdra, rozmery 100 × 164 × 18 mm (V׊×H), hmotnosť 270 g
+Darček Kamera do auta Nextbase v hodnote 44,90 €
Novinka
399,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PP585u46
TomTom GO Superior 7
GPS navigácia – do auta, uhlopriečka displeja 7", rozlíšenie 1280 × 800, funkcie ovládanie hlasom, RDS TMC (aktualizovaný prehľad dopravy), radenie do jazdných pruhov, databáza radarov, eko trasy, 3D budovy, doživotná aktualizácia máp, aktuálny čas jazdy a aktuálna rýchlosť, dotykový displej, aktualizácia cez mobilný telefón, príjem dopravných informácií mobilným telefónom, vnútorná pamäť 32000 MB, bez pamäťovej karty, kompatibilný OS iOS a Android, kompatibilná s WiFi, Bluetooth a USB, dobíjací kábel a držiak súčasťou balenia, čierna farba puzdra, rozmery 187 × 122 × 20 mm (V׊×H), hmotnosť 400 g
+Darček Kamera do auta Nextbase v hodnote 44,90 €
Novinka
349,90 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PP585u50
5,0
TomTom GO Camper Tour
GPS navigácia – do auta, uhlopriečka displeja 6", rozlíšenie 800 × 480 px, funkcie ovládanie hlasom, mapy ČR + Európa, RDS TMC (aktualizovaný prehľad dopravy), databáza radarov, súradnice, 3D budovy a doživotná aktualizácia máp, dotykový displej, aktualizácia cez mobilný telefón, príjem dopravných informácií mobilným telefónom, výdrž batérie 1 h, vnútorná pamäť 16 GB, kapacita pamäťovej karty 32 GB, kompatibilný OS iOS a Android, kompatibilná s WiFi a Bluetooth, rozmery 105,6 × 162,9 × 18,9 mm (V׊×H), hmotnosť 262 g
229,67 €
Rozbalené
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: Tomnav02
TomTom GO Expert Plus PP
GPS navigácia – do nákladného auta, uhlopriečka displeja 7", rozlíšenie 1280 × 800, funkcie ovládanie hlasom, RDS TMC (aktualizovaný prehľad dopravy), radenie do jazdných pruhov, QuickGPSfix (rýchle zameranie GPS), databáza radarov, 3D budovy, doživotná aktualizácia máp, aktuálny čas jazdy a aktuálna rýchlosť, dotykový displej, možno upevniť na palubnú dosku, aktualizácia cez mobilný telefón, príjem dopravných informácií mobilným telefónom, vnútorná pamäť 32000 MB, bez pamäťovej karty, kompatibilný OS iOS a Android, kompatibilná s WiFi, Bluetooth a USB, dobíjací kábel, držiak, duálna nabíjačka do auta a puzdro súčasťou balenia, čierna farba puzdra, rozmery 122 × 187 × 20 mm (V׊×H), hmotnosť 400 g
Novinka
493,90 €
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: PP585u48
3,8 18×
NAVITEL E700 Lifetime
GPS navigácia – do auta, do autobusu, do nákladného auta, uhlopriečka displeja 7", rozlíšenie 800 × 480 px, funkcie mapy ČR + Európa, radenie do jazdných pruhov, databáza radarov a doživotná aktualizácia máp, FM, prehrávač hudby a dotykový displej, aktualizácia cez počítač, kapacita pamäťovej karty 32 GB, rozmery 110 × 175 × 13 mm (V׊×H), hmotnosť 200 g
86,04 €
Rozbalené
Objednávací kód: PP700b
4,7
TomTom GO Discover 7"
GPS navigácia – do auta, uhlopriečka displeja 7", rozlíšenie 1280 × 800 px, funkcie mapy ČR + Európa, parkovací asistent (vyhľadanie parkoviska), radenie do jazdných pruhov, databáza radarov a doživotná aktualizácia máp, dotykový displej, aktualizácia cez mobilný telefón, príjem dopravných informácií mobilným telefónom, výdrž batérie 2 h, kompatibilný OS iOS a Android, kompatibilná s WiFi a Bluetooth, rozmery 100 × 187 × 218 mm (V׊×H), hmotnosť 360 g
288,82 €
Zánovné
Objednávací kód: PP585u38
5,0
TomTom GO EXPERT 6"
GPS navigácia – do nákladného auta, uhlopriečka displeja 6", rozlíšenie 1280 × 800 px, funkcie ovládanie hlasom a doživotná aktualizácia máp, dotykový displej, príjem dopravných informácií mobilným telefónom, výdrž batérie 2 h, vnútorná pamäť 32 GB, kompatibilný OS iOS a Android, kompatibilná s WiFi a Bluetooth, rozmery 122 × 187 × 20 mm (V׊×H), hmotnosť 360 g
310,03 €
Zánovné
Objednávací kód: PP585u44
4,9 11×
TomTom Rider 500 EU pre motocykle Lifetime
GPS navigácia – na motorku, uhlopriečka displeja 4,9", rozlíšenie 480 × 272 px, funkcie mapy ČR + Európa, RDS TMC (aktualizovaný prehľad dopravy), QuickGPSfix (rýchle zameranie GPS), databáza radarov a doživotná aktualizácia máp, dotykový displej, vodoodolná, aktualizácia cez mobilný telefón, príjem dopravných informácií rádiovými vlnami (RDS-TMC), výdrž batérie 6 h, vnútorná pamäť 16 GB,, kompatibilný OS iOS a Android, kompatibilná s WiFi a Bluetooth, rozmery 88,4 × 136,8 × 30,5 mm (V׊×H), hmotnosť 280 g
320,96 €
Rozbalené
Objednávací kód: PP583n03
1,0
TomTom GO Expert Plus 7"
GPS navigácia – do nákladného auta, uhlopriečka displeja 7", rozlíšenie 1280 × 800, funkcie ovládanie hlasom, RDS TMC (aktualizovaný prehľad dopravy), radenie do jazdných pruhov, QuickGPSfix (rýchle zameranie GPS), databáza radarov, 3D budovy, doživotná aktualizácia máp, aktuálny čas jazdy a aktuálna rýchlosť, dotykový displej, aktualizácia cez mobilný telefón, príjem dopravných informácií mobilným telefónom, vnútorná pamäť 32000 MB, bez pamäťovej karty, kompatibilný OS iOS a Android, kompatibilná s WiFi, Bluetooth a USB, dobíjací kábel a držiak súčasťou balenia, čierna farba puzdra, rozmery 122 × 187 × 20 mm (V׊×H), hmotnosť 400 g
Zľavnené -6 %
404,90 € 430,90 €
Prijímame predobjednávky
Objednávací kód: PP585u47

GPS navigácie

reproduktoryToto leto si užiješ na MAX s produktmi od LAMAX Je to tu! Prichádza leto a s ním množstvo slniečka, kúpania, výletov a nových zážitkov. Spolu s tým aj nadšenie, radosť, optimizmus a dobrá nálada. Spálenú kožu alebo bolesť hlavy po dlhej letnej párty teraz riešiť nebudeme. Zameriame sa na to, ako si toto leto užiť na...
MirrorLink je funkcia, ktorá umožňuje pripojiť telefón k displeju automobilu. Obsah sa potom priamo zrkadlí medzi oboma displejmi, avšak celý systém má hneď niekoľko nevýhod, z ktorých hlavnou je takmer nulová podpora v moderných telefónoch. Ako funguje MirrorLink a...
Či už vyrážate autom na cesty párkrát ročne, alebo jazdíte denne, spoľahlivá navigácia sa hodí v akejkoľvek situácii. Ide o parťáka, ktorý vás zdarne dovezie na miesto dôležité schôdzky či dovolenky. Povieme si viac o navigáciách pre vodiča kamiónu aj o základných...
autoDuálne kamery NAVITEL: majte pod kontrolou situáciu pred aj za svojím vozidlom Duálne autokamery od českého výrobcu NAVITEL vás postrážia – a to spredu aj zozadu. Ponúkajú pokročilé technológie (napr. nočné videnie), nahrávanie v slučke aj veľmi jednoduchú inštaláciu. Tento spôsob zabezpečenia vozidla rozhodne nepodceňujte. V určitých...
Do konca roka 2020 môžete pri zakúpení produktov značky MIO získať predĺženú 3-ročnú záruku. Čo pre to urobiť? Stačia tieto tri jednoduché kroky!
Viac článkov

GPS navigácie

V kategórii GPS navigácie máme práve teraz na Alza.sk celkom 23 produktov.

GPS navigácie – osvedčené značky

Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné GPS navigácie Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie GPS navigácie Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie GPS navigácie Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii GPS navigácie recenzie
P-DC1-WEB11
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií