Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka

Naše pobočky sú otvorené iba v režime výdajní.
Viac informácií k prevzatiu objednávok.

Pre rýchlejší výdaj na pobočkách odporúčame využiť vyzdvihnutie cez aplikáciu.

Reklamácie počas lockdownu prijímame bohužiaľ iba cez online formulár.

Velkolepý výprodej Persil XXL týdny

Detská výživa

0

Správna detská výživa a pitný režim sú u bábätiek dôležité pre zdravý rast a vývoj, a preto si dajte s výberom záležať. Dbajte na kvalitné zloženie a žiadne umelé dochucovadlá či konzervanty. V ponuke nájdete dojčenské mlieka, príkrmy, kaše pre dojčatá, sušienky aj nápoje. Ako sa v nich zorientovať? Poradíme vám.

Pokračovať

Aké má už hotová detská výživa výhody?

Optimálna detská výživa má pozitívny vplyv na zdravý rast aj vývoj dieťaťa, preto by mala mať predovšetkým kvalitné zloženie. Aké majú hotové produkty výhody?

 • Ušetria vám veľa času, keď nestíhate varenie
 • Zloženie je prispôsobené detským potrebám
 • Sú tepelne zakonzervované, majú teda dlhšiu trvanlivosť
 • Neotvorené je možné uchovávať pri izbovej teplote
 • Vďaka obalu a skladnosti sa hodia predovšetkým na cestovanie

Detská výživa alebo 5 základných pravidiel, ktoré by ste mali dodržiavať

Detská výživa a jej príprava má niekoľko základných pravidiel, ktoré by ste mali dodržiavať. Jedine tak zaistíte, že výživa pre dieťa bude mať kvalitné zloženie a bude pripravená úplne správne.

 1. Čítajte zloženie. Detská strava musí byť pestrá, nutrične vyvážená a pripravená z kvalitných surovín.
 2. Dbajte na to, aby bola detská výživa bez cukru, neobsahovala soľ, konzervačné látky či arómy.
 3. Nič nepokazíte tým, keď bude strava pre deti obohatená o minerálne látky a rôzne vitamíny.
 4. Výživa pre deti by mala byť ihneď po otvorení uchovávaná v chlade, a čo najrýchlejšie spotrebovaná.
 5. Výživy sa iba ohrievajú, nikdy nevaria. Raz ohriate jedlo už dieťaťu nepodávajte znova.

Umelá detská výživa podľa veku – ocení ju dojča aj batoľa

Umelá detská výživa nie je vhodná iba pre novorodencov. Vzhľadom na jej optimálne zloženie pre zdravý rast a vývoj si ju vychutná aj dojča či staršie dieťa. Ako sa dojčenská výživa rozdeľuje?

 • Počiatočné mlieko je vhodné pre deti od narodenia až do 6 mesiacov. Navyše kopíruje zloženie materského mlieka, a tak deťom poskytuje kompletnú výživu pre zdravý vývoj.
 • Pokračovacie mlieko sa podáva deťom od 6 mesiacov, a to väčšinou spoločne s príkrmami, pretože už neobsahuje kompletnú výživu, ale iný pomer látok než počiatočné mlieko.
 • Batoľacie mlieko sa hodí pre deti od 1 roka. Takisto neobsahuje kompletnú výživu, avšak v zložení nájdete množstvo aktívnych látok, vitamínov a minerálov pre optimálny vývoj.

Aká je najlepšia detská výživa pre novorodenca? Rozhodne dojčenské mlieko

Dojčenské mlieko v sušine je vhodné pre všetky mamičky, ktorým sa buď z nejakého dôvodu nedarí dojčiť, alebo ani zo zdravotných dôvodov nesmú. Tieto detské výživy pre novorodencov sa pýšia kvalitným zložením s cennými živinami, ktoré bábätká v počiatkoch svojho života tak veľmi potrebujú k zdravému rastu a vývoju.

i

Hoci je základné zloženie dojčenskej výživy upravené slovenskou aj európskou legislatívou, neznamená to, že sú všetky rovnaké. Nezameriavajte sa teda len na najlacnejšie dojčenské mlieko, ale aj na vek a aktuálny zdravotný stav dieťaťa.

Zdravotné ťažkosti dokáže zmierniť výživa bez laktózy či alergénov

Špeciálne dojčenské mlieko je vhodné v prípade, že vaše dieťa trápi napríklad neznášanlivosť rôznych potravín, náchylnosť k alergiám či refluxné choroby. Podľa druhu zdravotných ťažkostí môžu vašej ratolesti pomôcť jedlá pre deti bez laktózy, hypoalergénna výživa alebo antirefluxná výživa zlepšujúca trávenie bábätka.

Ak pripravujete dojčenské mlieko, vždy dbajte na výber vhodnej vody. Po narodení by sa mala používať iba balená dojčenská voda, ktorú je vhodné pred použitím prevariť.

Detská výživa v podobe príkrmov – zoznámte s ňou vaše ratolesti včas

Detské príkrmy sa môžu nedojčeným deťom začať podávať už od ukončeného štvrtého mesiaca, tým dojčeným potom od ukončeného šiesteho mesiaca. Spočiatku sa s príkrmami ešte kombinuje materské či umelé dojčenské mlieko, ktoré sa podáva najmä ráno, a to do doby, než bude jedálniček tvoriť len samotná výživa.

Detská výživa – od kedy je vhodná? Porovnanie 3 základných druhov

Detská výživa musí byť do jedálnička zaradená postupne. Spočiatku teda dávajte napríklad jednu lyžičku denne a postupne pridávajte, než si dieťa zvykne. V ponuke nájdete rôzne druhy príkrmov – kedy s akým začať?

 • Zeleninové príkrmy by mali byť do jedálnička zaradené ako prvé. Začnite predovšetkým mrkvou so zemiakmi, potom podávajte aj ďalšiu zeleninu, ako hrášok, brokolicu, karfiol či zelené fazuľky.
 • Mäsozeleninové príkrmy sa zavádzajú približne tri týždne po zeleninových. Môžete zvoliť akékoľvek mäso, teda kuracie, hovädzie, králičie aj rybie – väčšinou sú mixované v jednom príkrme spoločne so zeleninou.
 • Ovocné príkrmy sa zaraďujú ako posledné – akonáhle by si totiž dieťa navyklo na sladkú chuť, mohlo by odmietať ostatné detské jedlá. Jablková detská výživa by mala patriť medzi prvé, ktoré dieťa vyskúša, navyše si ju jednoducho dokážete pripraviť aj v pohodlí domova. Detská výživa z jabĺk a mrkvy alebo banána bude deťom nielen chutiť, ale tiež poskytne dôležité živiny.

i

Viac informácií nájdete v našom sprievodcovi Kedy začať s príkrmami a ako na to?

Detská výživa sa rozhodne nezaobíde bez kaše

Kaše pre deti – bez nich sa nezaobíde žiadna detská strava. Môžete ich začať podávať ako doplnok stravy deťom od ukončeného 4. mesiaca. Kaša ako dojčenská výživa by mala byť vyrobená z najlepších surovín a obohatená o dôležité vitamíny a minerálne látky, naopak by nemala obsahovať pridaný cukor, konzervačné látky či farbivá.

Kaša ako detská výživa má niekoľko podôb

Kaša ako detská výživa má niekoľko podôb, medzi ktorými si môžete vyberať. Základom sú mliečne kaše a nemliečne kaše – záleží, ako dieťa znáša mlieko. Prvé kaše pre bábätká od 4. mesiaca by však mali byť bez lepku a bez príchute, aby sa podobali materskému mlieku. V ponuke nájdete aj kaše na dobrú noc, ktoré predstavujú výdatnú večeru.

Všetky instantné kaše pre dojčatá majú podobnú prípravu – stačí zmes zmiešať s ohriatou dojčenskou vodou, dôkladne premiešať, nechať chvíľu odstáť a skontrolovať, aby výsledná kaša nebola príliš horúca.

Aká je ideálna detská výživa na desiatu či cestovanie?

Ideálna detská výživa na desiatu či cestovanie by mala mať takú formu a množstvo, aby ste s ňou kedykoľvek a kdekoľvek mohli nakŕmiť svoje dieťatko. O aké konkrétne desiaty či chutné dezerty ide?

 • Kapsičky pre deti majú veľkú výhodu v tom, že ich môžu deti samy držať a jesť, navyše sa skvele hodia na cesty. V ponuke nájdete ovocné kapsičky, kapsičky s hotovými jedlami či kaše v kapsičke.
 • Dezerty a pudingy pre deti sa deťom väčšinou dávajú od ukončeného 6. mesiaca. Mali by byť bez konzervantov, umelých farbív, pridaného cukru a soli, najlepšie potom ešte navyše v bio kvalite.
 • Chrumky môžete podávať, akonáhle začínate s príkrmami. Výhodou je, že sú veľmi jemné, rýchlo sa v puse rozpustia a sú bez lepku a soli. Skôr, než aby mali výživové hodnoty, trénujú jemnú motoriku.
 • Sušienky pre deti a detské piškóty môžete podávať deťom od 1 roka. Majú špeciálne zdravšie zloženie, sú bez pridaného cukru, majú rôzne príchute a sú obohatené o vitamíny a minerálne látky.

Ak patríte medzi nové mamičky a neviete, ktorá detská výživa je tá najlepšia, vyberať môžete aj na základe recenzií a testov priamo od zákazníkov, teda od skúsených mamičiek.

Detská výživa by mala byť doplnená aj o nápoje

Ak dieťa plne dojčíte, nepotrebuje žiadne ďalšie nápoje. Detská výživa by však už mala byť doplnená o pitný režim. Najprv môžete dať svojej ratolesti prevarenú dojčenskú vodu a potom rôzne detské čaje či šťavy.

 • Detské čaje by ste mali zaradiť najskôr. Vybrať si môžete buď bylinné čaje obsahujúce fenikel, harmanček, aníz či medovku, alebo ovocné čaje vhodné od 9. mesiaca. Vždy starostlivo čítajte informácie na obale.
 • Šťavy pre dojčatá bývajú obohatené o ďalšie vitamíny a minerálne látky. Sú vyrobené z rôznych druhov ovocia, avšak výnimkou nie je ani kombinácia ovocia a zeleniny – najčastejšie ovocia s mrkvou (veľmi populárna je detská výživa z jablka a mrkvy).

i

Knihy o výžive detí vám poskytnú všetky informácie o stravovaní detí od narodenia až po nástup do školy. V knihách môžete nájsť recepty na detskú výživu, ktorá bude zdravá a navyše chutná.

Potreby na kŕmenie bábätka vám uľahčia prácu

Potreby na kŕmenie bábätka sa vám pri príprave jedla budú určite hodiť, pretože vám veľmi uľahčia prácu. Ide napríklad o jedálenské stoličky, podbradníky, riad pre deti, fľaštičky, ohrievače alebo sterilizátory.

A čo takto domáca detská výživa? Recepty sú veľmi jednoduché

Pre tých, ktorí doma radi varia, je vhodná aj domáca výživa. Recepty na detskú výživu pre dojčatá nie sú vôbec zložité, stačí len vybrať vhodnú zeleninu a mäso. Je však dôležité vedieť, ako malému dieťaťu správne jedlo pripraviť. Všeobecne deťom jedlo nesolíme, nesladíme a nepoužívame žiadne umelé dochucovadlá.

Chcete ušetriť, no strava pre bábätká sa podľa vás nezaobíde bez kvalitnej umelej výživy? Detská výživa v akcii vám umožní nakúpiť výrazne lacnejšie. Ak vás zaujímajú názory zákazníkov, pozrite sa na test detských výživ a tiež na to, aké má detská výživa recenzie, aby ste si urobili jasno v tom, aká je najlepšia detská výživa.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Kendamil batoľacie mlieko 3 DHA+ 900 g Na sklade > 10 ks a na 6 predajniach
Dojčenské mlieko batoľacie, vhodné pre deti od 12 mesiacov, bez konzervantov a umelých farbív, bez sóje, s prebiotikami, bez pridaného cukru, bez prídavku soli, s kravským mliekom (mliečny tuk) a bez palmového oleja
-6%
16,90 €
15,90 €

2.
Kendamil pokračovacie mlieko 2 DHA+ (900 g) Na sklade > 10 ks a na 7 predajniach
Dojčenské mlieko pokračovacie, vhodné pre deti od 6 mesiacov, bez konzervantov a umelých farbív, bez sóje, pridané vitamíny a minerály, s prebiotikami, bez pridaného cukru, bez prídavku soli, s kravským mliekom (mliečny tuk) a bez palmového oleja
15,90 €

3.
Kendamil batoľacie BIO mlieko 3 DHA+ (800 g) Na sklade > 10 ks a na 7 predajniach
Dojčenské mlieko batoľacie, vhodné pre deti od 12 mesiacov, bez konzervantov a umelých farbív, bez sóje, pridané vitamíny a minerály, s prebiotikami, bez pridaného cukru, bez prídavku soli, s kravským mliekom (mliečny tuk), bio kvalita a bez palmového oleja
20,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
779 položiek
Kendamil batoľacie mlieko 3 DHA+ 900 g - Dojčenské mlieko
-6%
Viac ako99%spoľahlivosť
Kendamil batoľacie mlieko 3 DHA+ 900 g
Dojčenské mlieko batoľacie, vhodné pre deti od 12 mesiacov, bez konzervantov a umelých farbív, bez sóje, s prebiotikami, bez pridaného cukru, bez prídavku soli, s kravským mliekom (mliečny tuk) a bez palmového oleja

-6% 16,90 €
15,90 € bez DPH 13,25 €
1 ks
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade > 10 ks
Môžete mať ihneď na 6 predajniach
Objednávací kód: BABY6762
Kendamil pokračovacie mlieko 2 DHA+ (900 g) - Dojčenské mlieko
Viac ako99%spoľahlivosť
Kendamil pokračovacie mlieko 2 DHA+ (900 g)
Dojčenské mlieko pokračovacie, vhodné pre deti od 6 mesiacov, bez konzervantov a umelých farbív, bez sóje, pridané vitamíny a minerály, s prebiotikami, bez pridaného cukru, bez prídavku soli, s kravským mliekom (mliečny tuk) a bez palmového oleja

15,90 € bez DPH 13,25 €
1 ks
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade > 10 ks
Môžete mať ihneď na 7 predajniach
Objednávací kód: BABY10593
Kendamil batoľacie BIO mlieko 3 DHA+ (800 g) - Dojčenské mlieko
Viac ako99%spoľahlivosť
Kendamil batoľacie BIO mlieko 3 DHA+ (800 g)
Dojčenské mlieko batoľacie, vhodné pre deti od 12 mesiacov, bez konzervantov a umelých farbív, bez sóje, pridané vitamíny a minerály, s prebiotikami, bez pridaného cukru, bez prídavku soli, s kravským mliekom (mliečny tuk), bio kvalita a bez palmového oleja

20,90 € bez DPH 17,42 €
1 ks
Kúpiť
Na sklade > 10 ks
Môžete mať ihneď na 7 predajniach
Objednávací kód: BABY10596
Sunar Complex 1 Počiatočné dojčenské mlieko 6 × 600 g - Dojčenské mlieko
Viac ako99%spoľahlivosť
Sunar Complex 1 Počiatočné dojčenské mlieko 6 × 600 g
Dojčenské mlieko počiatočné, vhodné pre deti od narodenia, bez konzervantov a umelých farbív, bez sóje, bez pridaného cukru a bez prídavku soli - 7,98 €/ks

47,90 € bez DPH 39,92 €
1 balenie
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na predajni Bratislava - centrála
Objednávací kód: BABY10201
Kendamil dojčenské mlieko 1 DHA+ (900 g) - Dojčenské mlieko
Viac ako99%spoľahlivosť
Kendamil dojčenské mlieko 1 DHA+ (900 g)
Dojčenské mlieko počiatočné, vhodné pre deti od narodenia, bez konzervantov a umelých farbív, bez sóje, pridané vitamíny a minerály, s prebiotikami, bez pridaného cukru, bez prídavku soli, s kravským mliekom (mliečny tuk) a bez palmového oleja

15,90 € bez DPH 13,25 €
1 ks
Kúpiť
Na sklade > 10 ks
Môžete mať ihneď na 3 predajniach
Objednávací kód: BABY10592
HiPP 1 BIO Combiotik 4× 700 g - Dojčenské mlieko
Viac ako99%spoľahlivosť
Varianty
HiPP 1 BIO Combiotik 4× 700 g
Dojčenské mlieko počiatočné, vhodné pre deti od narodenia, bez lepku, pridané vitamíny a minerály, s probiotikami, s prebiotikami a bio kvalita - 14,73 €/ks

58,90 € bez DPH 49,08 €
1 balenie
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: BABY10472
BEBA COMFORT 3 HM-O (6× 800 g) + 3× BEBA COMFORT Liquid 3 HM-O (500 ml) - Dojčenské mlieko
-7%
Varianty
BEBA COMFORT 3 HM-O (6× 800 g) + 3× BEBA COMFORT Liquid 3 HM-O (500 ml)
Dojčenské mlieko batoľacie, vhodné pre deti od 12 mesiacov, bez konzervantov a umelých farbív, pridané vitamíny a minerály, s probiotikami a bez palmového oleja - 11,98 €/ks

-7% 77,50 €
71,87 € bez DPH 59,89 €
1 balenie
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: BABY12658
Nutrilon 3 batoľacie mlieko 6× 800 g - Dojčenské mlieko
Viac ako99%spoľahlivosť
Varianty
Nutrilon 3 batoľacie mlieko 6× 800 g
Dojčenské mlieko batoľacie, vhodné pre deti od 12 mesiacov, pridané vitamíny a minerály a s prebiotikami - 12,48 €/ks

74,90 € bez DPH 62,42 €
1 balenie
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na 2 predajniach
Objednávací kód: BABY7689
Kendamil variácia dojčenských kaší - Mliečna kaša
Viac ako99%spoľahlivosť
Kendamil variácia dojčenských kaší
Mliečna kaša ovsená, vhodná pre deti od 4 mesiacov, bez konzervantov a umelých farbív, bez sóje, pridané vitamíny a minerály, bez pridaného cukru, bez prídavku soli a bez palmového oleja

Od 11,24 € bez DPH 9,37 €
1 ks
Kúpiť
Na sklade > 10 ks
Môžete mať ihneď na 3 predajniach
Objednávací kód: BABY7478
NESTLÉ BEBA Comfort 1 HM-O 6× 800 g - Dojčenské mlieko
Viac ako99%spoľahlivosť
Varianty
NESTLÉ BEBA Comfort 1 HM-O 6× 800 g
Dojčenské mlieko počiatočné, vhodné pre deti od narodenia, s probiotikami - 11,98 €/ks

71,90 € bez DPH 59,92 €
1 balenie
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na 2 predajniach
Objednávací kód: BABY8239
HiPP 2 BIO Combiotik 4× 700 g - Dojčenské mlieko
Viac ako99%spoľahlivosť
Varianty
HiPP 2 BIO Combiotik 4× 700 g
Dojčenské mlieko pokračovacie, vhodné pre deti od 7 mesiacov, bez lepku, pridané vitamíny a minerály, s probiotikami, s prebiotikami a bio kvalita - 14,48 €/ks

57,90 € bez DPH 48,25 €
1 balenie
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: BABY10473
Nutrilon 1 Profutura počiatočné dojčenské mlieko 0+ 4× 800 g - Dojčenské mlieko
Viac ako99%spoľahlivosť
Varianty
Nutrilon 1 Profutura počiatočné dojčenské mlieko 0+ 4× 800 g
Dojčenské mlieko počiatočné, vhodné pre deti od narodenia, pridané vitamíny a minerály, s prebiotikami a s kravským mliekom (mliečny tuk) - 18,48 €/ks

73,90 € bez DPH 61,58 €
1 balenie
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: BABY10068
Kendamil pokračovacie BIO mlieko 2 DHA+ (800 g) - Dojčenské mlieko
Viac ako99%spoľahlivosť
Kendamil pokračovacie BIO mlieko 2 DHA+ (800 g)
Dojčenské mlieko pokračovacie, vhodné pre deti od 6 mesiacov, bez konzervantov a umelých farbív, bez sóje, pridané vitamíny a minerály, s prebiotikami, bez prídavku soli, s kravským mliekom (mliečny tuk), bio kvalita a bez palmového oleja

20,90 € bez DPH 17,42 €
1 ks
Kúpiť
Na sklade > 10 ks
Môžete mať ihneď na 3 predajniach
Objednávací kód: BABY10595
HiPP 3 Junior Combiotik 4× 700 g - Dojčenské mlieko
Viac ako99%spoľahlivosť
Varianty
HiPP 3 Junior Combiotik 4× 700 g
Dojčenské mlieko batoľacie, vhodné pre deti od 13 mesiacov, bez lepku, pridané vitamíny a minerály, s probiotikami a s prebiotikami - 13,23 €/ks

52,90 € bez DPH 44,08 €
1 balenie
Kúpiť
XXL týždne
Na sklade > 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: BABY10474
Nutrilon 2 pokračovacie dojčenské mlieko 6× 800 g - Dojčenské mlieko
Viac ako99%spoľahlivosť
Varianty
Nutrilon 2 pokračovacie dojčenské mlieko 6× 800 g
Dojčenské mlieko pokračovacie, vhodné pre deti od 6 mesiacov, pridané vitamíny a minerály a s prebiotikami - 12,48 €/ks

74,90 € bez DPH 62,42 €
1 balenie
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na predajni Bratislava - Petržalka
Objednávací kód: BABY7684
GOLDIM Naše Mléko 3, 525 g - Dojčenské mlieko
Viac ako99%spoľahlivosť
Varianty
GOLDIM Naše Mléko 3, 525 g
Dojčenské mlieko batoľacie, vhodné pre deti od 12 mesiacov, s kozím mliekom a bez palmového oleja

Od 14,64 € bez DPH 12,20 €
1 ks
Kúpiť
Na sklade > 10 ks
Môžete mať ihneď na 4 predajniach
Objednávací kód: BABY9143
Kendamil 100 % BIO plnotučné dojčenské mlieko 1, 800 g - Dojčenské mlieko
Viac ako99%spoľahlivosť
Kendamil 100 % BIO plnotučné dojčenské mlieko 1, 800 g
Dojčenské mlieko počiatočné, vhodné pre deti od narodenia, bez konzervantov a umelých farbív, bez sóje, pridané vitamíny a minerály, s prebiotikami, bez pridaného cukru, bez prídavku soli, bio kvalita a bez palmového oleja

20,90 € bez DPH 17,42 €
1 ks
Kúpiť
Na sklade > 10 ks
Môžete mať ihneď na 5 predajniach
Objednávací kód: BABY7329
Kendamil dojčenské BIO mlieko 1 DHA+ (800 g) - Dojčenské mlieko
Viac ako99%spoľahlivosť
Kendamil dojčenské BIO mlieko 1 DHA+ (800 g)
Dojčenské mlieko počiatočné, vhodné pre deti od narodenia, bez konzervantov a umelých farbív, bez sóje, pridané vitamíny a minerály, s prebiotikami, bez pridaného cukru, bez prídavku soli, s kravským mliekom (mliečny tuk), bio kvalita a bez palmového oleja

20,90 € bez DPH 17,42 €
1 ks
Kúpiť
Na sklade > 10 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: BABY10594
Sunar Standard 3 Batoľacie dojčenské mlieko 8 × 500 g - Dojčenské mlieko
Viac ako99%spoľahlivosť
Varianty
Sunar Standard 3 Batoľacie dojčenské mlieko 8 × 500 g
Dojčenské mlieko pokračovacie, vhodné pre deti od 13 mesiacov, bez konzervantov a umelých farbív, bez sóje, bez pridaného cukru a bez prídavku soli - 5,61 €/ks

44,90 € bez DPH 37,42 €
1 balenie
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: BABY10214
BEBA OPTIPRO 1 (6× 600 g) - Dojčenské mlieko
Viac ako99%spoľahlivosť
Varianty
BEBA OPTIPRO 1 (6× 600 g)
Dojčenské mlieko počiatočné, vhodné pre deti od narodenia, - 8,32 €/ks

49,90 € bez DPH 41,58 €
1 balenie
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na predajni Trnava
Objednávací kód: BABY7952
Kendamil Jemná krémová ovsená kaša 3× 125 g - Mliečna kaša
Viac ako99%spoľahlivosť
Varianty
Kendamil Jemná krémová ovsená kaša 3× 125 g
Mliečna kaša ovsená, vhodná pre deti od 4 mesiacov, bez konzervantov a umelých farbív, bez sóje, pridané vitamíny a minerály, bez pridaného cukru, bez prídavku soli a bez palmového oleja

9,29 € bez DPH 7,74 €
1 ks
Kúpiť
Na sklade > 10 ks
Môžete mať ihneď na 2 predajniach
Objednávací kód: BABY7481
Sunar Complex 4 Batoľacie dojčenské mlieko 6 × 600 g - Dojčenské mlieko
Viac ako99%spoľahlivosť
Sunar Complex 4 Batoľacie dojčenské mlieko 6 × 600 g
Dojčenské mlieko detské, vhodné pre deti od 25 mesiacov, bez konzervantov a umelých farbív, bez sóje, bez pridaného cukru a bez prídavku soli - 7,98 €/ks

+ ZADARMO 2x Eko prostriedok na riad FROSCH

47,90 € bez DPH 39,92 €
1 balenie
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: BABY10204
BEBA COMFORT 4 HM-O (6× 800 g) - Dojčenské mlieko
Viac ako99%spoľahlivosť
Varianty
BEBA COMFORT 4 HM-O (6× 800 g)
Dojčenské mlieko batoľacie, vhodné pre deti od 18 mesiacov, pridané vitamíny a minerály a s probiotikami - 11,98 €/ks

71,90 € bez DPH 59,92 €
1 balenie
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na predajni Trenčín
Objednávací kód: BABY7954
Sunar Complex 2 Pokračovacie dojčenské mlieko 6× 600 g - Dojčenské mlieko
Viac ako99%spoľahlivosť
Sunar Complex 2 Pokračovacie dojčenské mlieko 6× 600 g
Dojčenské mlieko pokračovacie, vhodné pre deti od 7 mesiacov, bez konzervantov a umelých farbív, bez sóje, bez pridaného cukru a bez prídavku soli - 7,98 €/ks

+ ZADARMO 2x Eko prostriedok na riad FROSCH

47,90 € bez DPH 39,92 €
1 balenie
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na 2 predajniach
Objednávací kód: BABY10202

Detská výživa

tehotenstvoTehotenstvo po týždňoch: 39. týždeň S kapitolou 39. týždeň tehotenstva sa pomaly lúčime s naším seriálom Tehotenstvo po týždňoch. V...
Vitajte v poslednej kapitole nášho seriálu Tehotenstvo po týždňoch. Ako sa ľudovo hovorí, štyridsiaty...
Pre všetky zvedavé mamičky prinášame ďalšiu kapitolu zo seriálu Tehotenstvo po týždňoch, tentoraz s názvom...
dojčenské mliekoTekuté náhradné dojčenské mlieko BEBA COMFORT HM-O pre zdravie detí a komfort mamičiek BEBA COMFORT HM-O je presne to, čo doposiaľ mamičkám na našom trhu chýbalo. Ide o náhradné dojčenské...
32. týždeň tehotenstva zakončuje 8. mesiac tehotenstva a je už na čase začať riešiť potrebné formality. V...
Pre všetky mamičky, ktoré práve vítajú 30. týždeň tehotenstva, máme opäť nachystané zaujímavé poznatky o...
Viac článkov Všetky články

Detská výživa

V kategórii Detská výživa máme práve teraz na Alza.sk celkom 779 produktov.

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné detská výživa Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahší detská výživa Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie detská výživa Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii detská výživa recenzie

Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Pre organizácie Ako nakúpiť
P-DC1-WEB21
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi