Reklamácia či vrátenie? Visa + AP+

Digitálne fotoaparáty

Zobraziť katalóg
Cena
-
Dostupnosť
Stav tovaru
Veľkosť snímača
(119)
(22)
(8)
1/3,2"
(4)
Rozlíšenie snímača
0,00 Mpx
47,3 Mpx
-
Maximálne rozlíšenie videa
8K
(4)
(20)
5K
(4)
(220)
(4)
800 × 800
(1)
Typ pamäťovej karty
SD
(286)
SDHC
(207)
SDXC
(193)
Bez pamäťovej karty
(50)
Micro SD
(32)
Farba
Béžová
(3)
Biela
(21)
Čierna
(266)
Červená
(12)
Fialová
(4)
Hnedá
(3)
Modrá
(13)
Oranžová
(5)
Ružová
(4)
Ružovozlatá
(1)
Strieborná
(40)
Sivá
(2)
Viacfarebná
(1)
Zelená
(5)
Zlatá
(2)
Žltá
(5)
Najnovšie objednávky

Digitálny fotoaparát ponúka ostré snímky, kvalitný videozáznam a rad rozširujúcich funkcií. Svojimi parametrami cieli na začiatočníkov vyhľadávajúcich automatické režimy, ale aj na náruživých fotografov. Existuje niekoľko typov a celý rad rozmanitých funkcií. Čím sa digitálne fotoaparáty líšia a aký je ten správny foťák pre vás?

Pokračovať

Ako vybrať digitálny fotoaparát?

Digitálny fotoaparát nemusí byť vôbec jednoduché vybrať. Nielenže existuje niekoľko rôznych typov, treba tiež dať pozor na celý rad parametrov, ktoré najmä začiatočníkom môžu pomotať hlavu. Kľúčové parametre preberieme a vynasnažíme sa vám voľbu čo najviac uľahčiť. Začať môžeme napríklad pri štyroch základných druhoch.

Kompaktný digitálny fotoaparát alebo kompakt je jednoduchý a skladný

Kompaktný digitálny fotoaparát ocenia predovšetkým menej nároční či príležitostní fotografi. Dobre poslúži na zvečnenie dôležitých momentov na rodinných výletoch alebo oslavách. Ide o pomerne jednoduchý digitálny foťák, ktorý však poteší viac ako dostatočnou kvalitou snímok, malými rozmermi, nízkou hmotnosťou a často aj prívetivou cenou.

Kompaktný digitálny fotoaparát (kompakt) – rozdelenie druhov

Kompaktný digitálny fotoaparát sa vyskytuje v celom rade variantov. Vyberte si podľa určenia a toho, na čo ho budete chcieť najčastejšie používať.

Vďaka svojej relatívnej jednoduchosti je kompaktný foťák skvelý digitálny fotoaparát pre začiatočníkov.

Instantný fotoaparát – moderný retro foťák s tlačiarňou

Instantný fotoaparát, alebo foťák s tlačiarňou, Instax či Polaroid, dokáže behom desiatok sekúnd od stlačenia spúšte vytlačiť vyhotovenú snímku. Niektoré instantné fotoaparáty navyše umožňujú uloženie snímok aj na pamäťovú kartu, rovnako ako bežné digitálne fotoaparáty. Vďaka nízkej cene patria medzi najpredávanejšie fotoaparáty.

Bezzrkadlovky umožňujú výmenu objektívov podľa situácie

Bezzrkadlovky čiže digitálne fotoaparáty bez zrkadla sú v podstate kompakty, ktoré umožňujú výmenu objektívov. Čo sa kvality snímok týka, konkurujú dokonca klasickým zrkadlovkám. Medzi hlavné rozdiely potom patrí absencia zrkadla a optického hľadáčika, na ktoré mnoho profesionálov nedá dopustiť.

Zrkadlovky spoľahlivo poslúžia ako fotoaparát pre tých najnáročnejších

Zrkadlovky patria medzi digitálne fotoaparáty pre najnáročnejších. Jednou z ich hlavných výhod je použitie vymeniteľných objektívov. Foťáky zrkadlovky prekonajú kompaktné fotoaparáty pokročilejšími funkciami a širokými možnosťami manuálneho nastavenia clony, času uzávierky, citlivosti ISO a radu ďalších parametrov.

i

Fotoaparát zrkadlovka používa optický hľadáčik, ktorý zobrazuje scénu presne a bez skreslenia. Ponúka tiež dlhšiu výdrž batérie alebo pripojenie externého príslušenstva.

Objektívy sú nenahraditeľné pre každý lepší fotoaparát

Objektívy pre fotoaparáty (zrkadlovky a bezzrkadlovky), ich správna voľba a schopnosť ich situačne využívať sú to, čím sa amatér odlišuje od majstra odboru. Každý fotograf si časom obľúbi objektívy pre rôzne situácie, typy fotiek, ale aj denný čas. Preto dokáže jeden digitálny fotoaparát vyhotovovať tisíce úplne odlišných snímok, a preto sú možnosti fotografa takmer nekonečné.

V ponuke máme taktiež objektívy pre mobilný telefón.

Vyberáme digitálny fotoaparát – najdôležitejšie parametre

Či už vyberáte malý digitálny fotoaparát, alebo túžite po špičkovej zrkadlovke, je potrebné zamyslieť sa nad niekoľkými parametrami. Nie vždy nutne platí, že majú lacné fotoaparáty horšiu špecifikáciu, a tak je potrebné sledovať pozorne:

  • Veľkosť snímača označuje veľkosť pixelov. Čím väčší pixel je, tým viac obrazových informácií obsiahne.
  • Rozlíšenie snímača udáva počet pixelov v jednej snímke. Vyššie rozlíšenie označuje vyššiu kvalitu a veľkosť snímky.
  • Stabilizácia obrazu zamedzuje rozmazaniu obrazu, v prípade videa redukuje otrasy. Nutnosť pre každý lepší foťák.
  • Svetelnosť objektívu udáva, koľko svetla dokáže objektív prepustiť. Vyššie hodnoty f označujú väčšiu priepustnosť.
  • Rozlíšenie videa sa zvyšuje spoločne s rozlíšením TV a telefónov. K dispozícii sú aj foťáky so 4K rozlíšením.
  • Veľkosť a rozlíšenie displeja závisí od toho, aké sú digitálne fotoaparáty veľké. Rozlíšenie potom súvisí s jemnosťou obrazu.
  • Digitálny foťák s WiFi alebo Bluetooth umožňuje bezdrôtový prenos médií či spojenie so smartfónom.

Digitálne fotoaparáty s funkciou webkamery sú určené pre tvorcov obsahu

Digitálne fotoaparáty s funkciou webkamery sú v súčasnosti viac relevantné ako kedykoľvek predtým. V čase, keď streamujú nielen hráči, ale aj hudobníci, vlogeri, kreatívci všeobecne, a dokonca aj učitelia idú požiadavky na kvalitu obrazu nekompromisne hore. Mnoho tvorcov obsahu preto volí namiesto bežnej webkamery digitálny fotoaparát.

Čo všetko musí mať digitálny fotoaparát na vlogovanie?

Digitálny fotoaparát na vlogovanie má často okrem veľmi kvalitného obrazu aj kvalitný integrovaný mikrofón s ochranou proti fúkaniu vetra, alebo rôzne statívy, prispôsobené na vlogovanie, priamo v balení. Výhodou je aj kvalitný blesk, ktorý dokáže zaistiť obstojné osvetlenie bez ohľadu na vonkajšie podmienky.

Ak kupujete digitálny foťák pre vlogovanie s podporou WiFi, pozrite sa aj na ďalšie funkcie. Niektoré digitálne fotoaparáty totiž dokážu videá a snímky nahrať priamo na cloud, kde ich potom môžete pohodlne spracovať.

Digitálny fotoaparát na streamovanie potrebuje pár funkcií navyše

Digitálny fotoaparát na streamovanie potrebuje okrem funkcie webkamery ešte niečo málo navyše. Nenahraditeľný je napríklad výklopný displej, ktorý môžete otočiť smerom k sebe a pri streamovaní tak okamžite vidieť, či ste v zábere a či je foťák zaostrený. Pre rýchle korektúry príde vhod aj diaľkové ovládanie.

i

Fotoaparát pre streamovanie nutne nemusí mať mikrofón. Profesionáli mávajú aj viac ako jeden foťák, často niekoľko metrov od seba, a na snímanie zvuku majú mikrofón zvlášť.

Digitálny fotoaparát môžete zvoliť aj podľa výrobcu

Podľa výrobcu často digitálny fotoaparát volia tí, ktorí si už nejakú značku obľúbili, prípadne majú nakúpené ich objektívy a hľadajú nový foťák. Nie všetky objektívy a digitálne fotoaparáty sú totiž kompatibilné, často ani od rovnakého výrobcu. Ak však predsa len siahnete po rovnakej značke, šanca že k sebe budú pasovať je vyššia.

Fotopríslušenstvo – využite digitálny fotoaparát naplno

Fotopríslušenstvo prináša jednoduchý spôsob, ako vylepšiť, prípadne ochrániť váš digitálny fotoaparát. Medzi obvyklé fotopríslušenstvo patria filtre, popruhy, pamäťové karty, ale aj externé blesky, hľadáčiky alebo mikrofóny.

Neviete, aké príslušenstvo pre svoj digitálny fotoaparát zvoliť? Skúste starter kity. Tie často obsahujú základné vybavenie ako tašku, statívy, ochranné UV filtre a ďalšie nevyhnutnosti.

Fotopasce sú fotoaparáty s automatickou spúšťou

Fotopasce sú špeciálne fotoaparáty, ktoré sa samy aktivujú a vyhotovia fotku či video, keď zachytia pohyb človeka alebo zvieraťa. Najčastejšie sa používajú na súkromných pozemkoch z dôvodu ochrany majetku proti zlodejom a vandalizmu, využitie však nachádzajú aj v lese pri pozorovaní a vyhotovovaní snímok divokej zveri.

i

Pokiaľ si nie ste s výberom istí, môžete si nechať poradiť. Zoraďte si ponuku podľa recenzií a hneď uvidíte, ktoré sú tie najlepšie fotoaparáty podľa názorov našich zákazníkov. Nenechajte si potom ujsť ani nášho podrobného sprievodcu: Ako vybrať digitálny fotoaparát.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Nikon Z5 + 24-50 mm Na objednávku – termín upresníme > 5 ks
Digitálny fotoaparát – bezzrkadlovka, so sánkami na blesk, so statívovým závitom, so vstavaným bleskom, vhodný na video, s vymeniteľnými objektívmi, elektronický hľadáčik, stabilizácia obrazu na snímači (IBIS), bajonet Nikon Z, Full Frame snímač, rozlíšenie snímača 24,3 Mpx, maximálne rozlíšenie videa 4K, uhlopriečka displeja 3,2", rozlíšenie displeja 1,04 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej so živým náhľadom (Live View), podporovaný formát RAW a JPEG , SD, SDHC a SDXC pamäťová karta, rozhranie USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) a bezdrôtové rozhranie WiFi, mini HDMI, externý mikrofón, USB-C a jack 3,5 mm súčasťou, rozmery 10,05 × 13,4 × 6,95 cm (V׊×H), hmotnosť 0,59 kg, objektív súčasťou balenia
1 859 €

2.
Instantný fotoaparát – so zoomom, vstavaný blesk, selfie zrkadlo, napájanie zaisťujúce 2× AA batérie, optický hľadáčik, rozmery fotografie na tlač 86 × 54 mm (V׊), minimálny čas uzávierky 1/250 s, maximálny čas uzávierky 2 s, hmotnosť 0,293 kg, popruh/pútko, manuál a extra batérie v balení, fialová farba
72,90 €

3.
Sony Alpha A7 III, telo Na sklade > 5 ks
Digitálny fotoaparát – bezzrkadlovka, odolný, so sánkami na blesk, so statívovým závitom, vhodný na video, s vymeniteľnými objektívmi, elektronický hľadáčik, stabilizácia obrazu na snímači (IBIS), bajonet Sony FE, Full Frame snímač, rozlíšenie snímača 24,2 Mpx, maximálne rozlíšenie videa 4K, Log, HLG a zebra, uhlopriečka displeja 3", rozlíšenie displeja 0,921 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej so živým náhľadom (Live View), SD, SDHC, SDXC a Memory Stick Micro pamäťová karta, maximálna veľkosť SD karty 256 GB, rozhranie USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), bezdrôtové rozhranie WiFi, bezdrôtové rozhranie Bluetooth a bezdrôtové rozhranie NFC, micro HDMI súčasťou, rozmery 9,56 × 12,69 × 7,37 cm (V׊×H), hmotnosť 0,65 kg, akumulátor, popruh/pútko, USB kábel, napájací kábel/adaptér a krytka tela súčasťou balenia
+Darček Predĺžená záruka SONY v hodnote 76,90 €
1 899 €

Ďalšie najpredávanejšie
381 položiek
Ľudová voľba
4,8 67×
Canon EOS 2000D + 18–55 mm DC III
Digitálny fotoaparát – zrkadlovka, so sánkami na blesk, so statívovým závitom, so vstavaným bleskom, s vymeniteľnými objektívmi, optický hľadáčik, bez stabilizácie obrazu, bajonet Canon EF-S, APS-C snímač, rozlíšenie snímača 24 Mpx, Full HD video, uhlopriečka displeja 3", rozlíšenie displeja 0,921 Mpx, pevný displej so živým náhľadom (Live View), podporovaný formát RAW a JPEG , SD pamäťová karta, maximálna veľkosť SD karty 256 GB, rozhranie USB 2.0, bezdrôtové rozhranie WiFi a bezdrôtové rozhranie NFC, mini HDMI súčasťou, rozmery 10,13 × 7,76 cm (V×H), hmotnosť 0,475 kg, popruh/pútko, používateľská príručka, napájací kábel/adaptér, objektív a krytka tela súčasťou balenia
479 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OC105b1
Zlatá stredná cesta
Nikon Z50 + 16–50 mm + 50–250 mm - Digitálny fotoaparát Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
5,0
Nikon Z50 + 16–50 mm + 50–250 mm
Digitálny fotoaparát – bezzrkadlovka, so sánkami na blesk, so statívovým závitom, so vstavaným bleskom, vhodný na video, elektronický hľadáčik, bajonet Nikon Z, APS-C snímač, rozlíšenie snímača 20,9 Mpx, maximálne rozlíšenie videa 4K, objektív Nikon Z DX 16-50 mm f/3,5-6,3 VR, druhý objektív Nikon Z DX 50-250 mm f/4,5-6,3 VR, uhlopriečka displeja 3,2", rozlíšenie displeja 1,04 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej so živým náhľadom (Live View), podporovaný formát RAW a JPEG , SD pamäťová karta, rozhranie USB 2.0, bezdrôtové rozhranie WiFi a bezdrôtové rozhranie Bluetooth, micro HDMI, externý mikrofón a jack 3,5 mm súčasťou, rozmery 9,35 × 12,65 × 6 cm (V׊×H), hmotnosť 0,45 kg, objektív súčasťou balenia
+2 darčeky v hodnote 26,49 €
1 539 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OI2111b2
Zlatá stredná cesta
Sony Alpha A7II + objektív 28–70 mm F3,5–5,6 OSS - Digitálny fotoaparát
Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,8 16×
Sony Alpha A7II + objektív 28–70 mm F3,5–5,6 OSS
Digitálny fotoaparát – bezzrkadlovka, so sánkami na blesk, so statívovým závitom, vhodný na video, s vymeniteľnými objektívmi, elektronický hľadáčik, stabilizácia obrazu na snímači (IBIS), bajonet Sony FE, Full Frame snímač, rozlíšenie snímača 24,3 Mpx, Full HD video, Log a zebra, uhlopriečka displeja 3", rozlíšenie displeja 1,24 Mpx, otočný/výklopný displej, podporovaný formát RAW a JPEG , SD, SDHC, SDXC a Memory Stick Duo pamäťová karta, maximálna veľkosť SD karty 256 GB, rozhranie USB 2.0, bezdrôtové rozhranie WiFi a bezdrôtové rozhranie NFC, micro HDMI, externý mikrofón a jack 3,5 mm súčasťou, možnosť priamej tlače pomocou DPOF (Digital Print Order format) a PictBridge, rozmery 9,57 × 12,69 × 5,97 cm (V׊×H), hmotnosť 0,556 kg, akumulátor, popruh/pútko, USB kábel, manuál, napájací kábel/adaptér, objektív, držiak, krytka objektívu a krytka tela súčasťou balenia
+2 darčeky v hodnote 118,90 €
1 479 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OS072i1p6
Pre náročných
Sony Alpha A7 III + FE 28–70 mm OSS - Digitálny fotoaparát
Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,9 17×
Sony Alpha A7 III + FE 28–70 mm OSS
Digitálny fotoaparát – bezzrkadlovka, odolný, so sánkami na blesk, so statívovým závitom, vhodný na video, s vymeniteľnými objektívmi, elektronický hľadáčik, stabilizácia obrazu na snímači (IBIS), bajonet Sony FE, Full Frame snímač, rozlíšenie snímača 24,2 Mpx, maximálne rozlíšenie videa 4K, Log, HLG a zebra, uhlopriečka displeja 3", rozlíšenie displeja 0,921 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej so živým náhľadom (Live View), SD, SDHC, SDXC, Memory Stick PRO a Memory Stick Micro pamäťová karta, maximálna veľkosť SD karty 256 GB, rozhranie USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), bezdrôtové rozhranie WiFi, bezdrôtové rozhranie Bluetooth a bezdrôtové rozhranie NFC, micro HDMI súčasťou, rozmery 9,56 × 12,69 × 7,37 cm (V׊×H), hmotnosť 0,65 kg, akumulátor, popruh/pútko, USB kábel, napájací kábel/adaptér a krytka tela súčasťou balenia
+Darček Predĺžená záruka SONY v hodnote 76,90 €
1 969 € so zľavovým kódom  SONY5000
2 169 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OS160b
Sony Alpha A7 III, telo - Digitálny fotoaparát Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,9 17×
Sony Alpha A7 III, telo
Digitálny fotoaparát – bezzrkadlovka, odolný, so sánkami na blesk, so statívovým závitom, vhodný na video, s vymeniteľnými objektívmi, elektronický hľadáčik, stabilizácia obrazu na snímači (IBIS), bajonet Sony FE, Full Frame snímač, rozlíšenie snímača 24,2 Mpx, maximálne rozlíšenie videa 4K, Log, HLG a zebra, uhlopriečka displeja 3", rozlíšenie displeja 0,921 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej so živým náhľadom (Live View), SD, SDHC, SDXC a Memory Stick Micro pamäťová karta, maximálna veľkosť SD karty 256 GB, rozhranie USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), bezdrôtové rozhranie WiFi, bezdrôtové rozhranie Bluetooth a bezdrôtové rozhranie NFC, micro HDMI súčasťou, rozmery 9,56 × 12,69 × 7,37 cm (V׊×H), hmotnosť 0,65 kg, akumulátor, popruh/pútko, USB kábel, napájací kábel/adaptér a krytka tela súčasťou balenia
+Darček Predĺžená záruka SONY v hodnote 76,90 €
1 699 € so zľavovým kódom  SONY5000
1 899 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OS160a
4,7 66×
Fujifilm Instax Mini 11 ledvanduľový
Instantný fotoaparát – so zoomom, vstavaný blesk, selfie zrkadlo, napájanie zaisťujúce 2× AA batérie, optický hľadáčik, rozmery fotografie na tlač 86 × 54 mm (V׊), minimálny čas uzávierky 1/250 s, maximálny čas uzávierky 2 s, hmotnosť 0,293 kg, popruh/pútko, manuál a extra batérie v balení, fialová farba
72,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OF1117b3
4,8 67×
Canon EOS 2000D + EF-S 18-55 mm f/3,5-5,6 DC III Value Up Kit
Digitálny fotoaparát – zrkadlovka, so sánkami na blesk, so statívovým závitom, so vstavaným bleskom, s vymeniteľnými objektívmi, optický hľadáčik, bez stabilizácie obrazu, bajonet Canon EF-S, APS-C snímač, rozlíšenie snímača 24,1 Mpx, Full HD video, uhlopriečka displeja 3", rozlíšenie displeja 0,921 Mpx, pevný displej so živým náhľadom (Live View), podporovaný formát RAW a JPEG , SD pamäťová karta, maximálna veľkosť SD karty 256 GB, rozhranie USB 2.0, bezdrôtové rozhranie WiFi a bezdrôtové rozhranie NFC, mini HDMI súčasťou, rozmery 10,13 × 7,76 cm (V×H), hmotnosť 0,475 kg, popruh/pútko, používateľská príručka, napájací kábel/adaptér, objektív a krytka tela súčasťou balenia
499 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OC105b2
4,9 41×
Canon EOS 250D čierny + 18–55 mm EF-S + fototaška SB130 + 16 GB pamäťová karta
Digitálny fotoaparát – zrkadlovka, so sánkami na blesk, so statívovým závitom, so vstavaným bleskom, vhodný na video, s vymeniteľnými objektívmi, optický hľadáčik, bajonet Canon EF-S, APS-C snímač, rozlíšenie snímača 24,1 Mpx, maximálne rozlíšenie videa 4K, uhlopriečka displeja 3", rozlíšenie displeja 1,04 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej so živým náhľadom (Live View), podporovaný formát RAW a JPEG , SD pamäťová karta, rozhranie USB 2.0, bezdrôtové rozhranie WiFi a bezdrôtové rozhranie Bluetooth, mini HDMI, externý mikrofón a jack 3,5 mm súčasťou, rozmery 9,26 × 6,98 cm (V×H), hmotnosť 0,449 kg, akumulátor, popruh/pútko, manuál, napájací kábel/adaptér, taška, objektív a krytka objektívu súčasťou balenia
799 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OC102b8
4,4 61×
Sony CyberShot DSC-W810 strieborný
Digitálny fotoaparát – kompakt, deteguje tváre, so statívovým závitom, bez hľadáčika, optická stabilizácia obrazu, 1/2,3" snímač, rozlíšenie snímača 20,1 Mpx, maximálne rozlíšenie videa HD, uhlopriečka displeja 2,7", pevný displej, podporovaný formát JPEG , SD, SDHC, SDXC, Memory Stick Micro a Memory Stick Duo pamäťová karta, maximálna veľkosť SD karty 256 GB, vnútorná pamäť 29 MB, rozhranie USB 2.0, rozmery 5,55 × 9,68 × 2,09 cm (V׊×H), hmotnosť 0,127 kg, popruh/pútko, manuál a krytka objektívu súčasťou balenia
159 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OS104d7
4,8 67×
Canon EOS 2000D + 18–55 mm IS II
Digitálny fotoaparát – zrkadlovka, so sánkami na blesk, so statívovým závitom, so vstavaným bleskom, s vymeniteľnými objektívmi, optický hľadáčik, optická stabilizácia obrazu, bajonet Canon EF-S, APS-C snímač, rozlíšenie snímača 24,1 Mpx, Full HD video, uhlopriečka displeja 3", rozlíšenie displeja 0,921 Mpx, pevný displej so živým náhľadom (Live View), podporovaný formát RAW a JPEG , SD pamäťová karta, maximálna veľkosť SD karty 256 GB, rozhranie USB 2.0, bezdrôtové rozhranie WiFi a bezdrôtové rozhranie NFC, mini HDMI súčasťou, rozmery 10,13 × 7,76 cm (V×H), hmotnosť 0,475 kg, popruh/pútko, používateľská príručka, napájací kábel/adaptér, krytka objektívu a krytka tela súčasťou balenia
529 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OC093b
4,8 17×
Fujifilm Instax Wide 300 camera EX D
Instantný fotoaparát – vstavaný blesk, napájanie zaisťujúce 4× AA batérie, optický hľadáčik, rozmery fotografie na tlač 62 × 99 mm (V׊), minimálny čas uzávierky 1/200 s, hmotnosť 0,612 kg, používateľská príručka a manuál v balení, strieborná farba
109,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OF1107a
5,0
Sony ZV1
Digitálny fotoaparát – kompakt, so sánkami na blesk, so statívovým závitom, vhodný na video, bez hľadáčika, elektronická, optická stabilizácia obrazu, 1" snímač, rozlíšenie snímača 20,1 Mpx, maximálne rozlíšenie videa 4K, uhlopriečka displeja 3", rozlíšenie displeja 0,921 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej so živým náhľadom (Live View), podporovaný formát RAW , JPEG a DCF, SD, SDHC a SDXC pamäťová karta, rozhranie USB 2.0, bezdrôtové rozhranie WiFi a bezdrôtové rozhranie Bluetooth, micro HDMI a jack 3,5 mm súčasťou, rozmery 6 × 10,55 × 4,35 cm (V׊×H), hmotnosť 0,294 kg
Cashback až 100 €  Podrobnosti
Zľavnené -14 %
739 € 854,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OS080zv1
5,0
Sony Alpha A6100 černý + 16-50mm f/3.5-5.6 OSS SEL
Digitálny fotoaparát – bezzrkadlovka, so selfie zrkadlom, so vstavaným bleskom, vhodný na video, s vymeniteľnými objektívmi, optický hľadáčik, bajonet Sony E, APS-C snímač, rozlíšenie snímača 24,2 Mpx, maximálne rozlíšenie videa 4K, Log, HLG a zebra, uhlopriečka displeja 3", rozlíšenie displeja 0,921 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej, podporovaný formát RAW a JPEG , SD, SDHC a SDXC pamäťová karta, rozhranie USB 2.0, bezdrôtové rozhranie WiFi a bezdrôtové rozhranie GPS, mini HDMI, externý mikrofón a jack 3,5 mm súčasťou, rozmery 6,6 × 12 × 5,94 cm (V׊×H), hmotnosť 0,396 kg, objektív súčasťou balenia
+Darček UV filter K&F Concept v hodnote 6,10 €
Zľavnené -9 %
799 € 880,90 €
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OS074c1
4,9 41×
Canon EOS 250D čierny + 18–55 mm IS STM
Digitálny fotoaparát – zrkadlovka, so sánkami na blesk, so statívovým závitom, so vstavaným bleskom, vhodný na video, s vymeniteľnými objektívmi, optický hľadáčik, bajonet Canon EF-S, APS-C snímač, rozlíšenie snímača 24,1 Mpx, maximálne rozlíšenie videa 4K, uhlopriečka displeja 3", rozlíšenie displeja 1,04 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej so živým náhľadom (Live View), podporovaný formát RAW a JPEG , SD pamäťová karta, rozhranie USB 2.0, bezdrôtové rozhranie WiFi a bezdrôtové rozhranie Bluetooth, mini HDMI, externý mikrofón a jack 3,5 mm súčasťou, rozmery 9,26 × 6,98 cm (V×H), hmotnosť 0,449 kg, akumulátor, popruh/pútko, manuál, napájací kábel/adaptér, objektív a krytka objektívu súčasťou balenia
799 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OC102b3
Sony Alpha A7 IV telo - Digitálny fotoaparát
Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
5,0
Sony Alpha A7 IV telo
Digitálny fotoaparát – bezzrkadlovka, deteguje tváre, so stavovým displejom, vhodný na video, s vymeniteľnými objektívmi, elektronický hľadáčik, stabilizácia obrazu na snímači (IBIS), bajonet Sony FE, Full Frame snímač, rozlíšenie snímača 33 Mpx, maximálne rozlíšenie videa 4K, 10-bitové video, Log, HLG, neobmedzené nahrávanie a zebra, rozlíšenie displeja 1,04 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej so živým náhľadom (Live View), podporovaný formát RAW a JPEG , SD, SDHC, SDXC a CFexpress Type A pamäťová karta, rozhranie USB-C, bezdrôtové rozhranie WiFi a bezdrôtové rozhranie Bluetooth, rozmery 9,64 × 13,13 × 7,98 cm (V׊×H), hmotnosť 0,658 kg
+Darček Predĺžená záruka SONY v hodnote 76,90 €
2 349 € so zľavovým kódom  SONY5000
2 549 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OS170a
Canon EOS 6D Mark II, telo - Digitálny fotoaparát
Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
5,0 11×
Canon EOS 6D Mark II, telo
Digitálny fotoaparát – zrkadlovka, odolný, so sánkami na blesk, so statívovým závitom, so stavovým displejom, vhodný na video, vodoodolný, s vymeniteľnými objektívmi, optický hľadáčik, bajonet Canon EF, Full Frame snímač, rozlíšenie snímača 26,2 Mpx, Full HD video, uhlopriečka displeja 3", rozlíšenie displeja 1,04 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej, podporovaný formát RAW a JPEG , SD pamäťová karta, maximálna veľkosť SD karty 256 GB, rozhranie USB 2.0, bezdrôtové rozhranie WiFi, bezdrôtové rozhranie Bluetooth a bezdrôtové rozhranie NFC, mini HDMI, A/V (TV výstup), externý mikrofón a jack 3,5 mm súčasťou, možnosť priamej tlače pomocou DPOF (Digital Print Order format) a PictBridge, rozmery 11,05 × 7,48 cm (V×H), hmotnosť 0,765 kg, akumulátor, popruh/pútko, manuál, napájací kábel/adaptér a krytka tela súčasťou balenia
1 149 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OC088e111
4,8 67×
Canon EOS 2000D + 18-55mm IS II Value Up Kit
Digitálny fotoaparát – zrkadlovka, so sánkami na blesk, so statívovým závitom, so vstavaným bleskom, s vymeniteľnými objektívmi, optický hľadáčik, optická stabilizácia obrazu, bajonet Canon EF-S, APS-C snímač, rozlíšenie snímača 24,1 Mpx, Full HD video, uhlopriečka displeja 3", rozlíšenie displeja 0,921 Mpx, pevný displej so živým náhľadom (Live View), podporovaný formát RAW a JPEG , SD pamäťová karta, maximálna veľkosť SD karty 256 GB, rozhranie USB 2.0, bezdrôtové rozhranie WiFi a bezdrôtové rozhranie NFC, mini HDMI súčasťou, rozmery 10,13 × 7,76 cm (V×H), hmotnosť 0,475 kg, akumulátor, popruh/pútko, používateľská príručka, napájací kábel/adaptér, taška, krytka objektívu a krytka tela súčasťou balenia
539 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OC093f
Canon EOS R6 Mark II telo - Digitálny fotoaparát Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
5,0
Canon EOS R6 Mark II telo
Digitálny fotoaparát – bezzrkadlovka, odolný, so sánkami na blesk, so statívovým závitom, so vstavaným bleskom, vhodný na video, s vymeniteľnými objektívmi, elektronický hľadáčik, stabilizácia obrazu na snímači (IBIS), bajonet Canon RF, Full Frame snímač, rozlíšenie snímača 25,6 Mpx, maximálne rozlíšenie videa 4K, 10-bitové video, Log a HLG, uhlopriečka displeja 3", rozlíšenie displeja 1,62 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej so živým náhľadom (Live View), podporovaný formát RAW , JPEG a JPG, SD, SDHC a SDXC pamäťová karta, rozhranie USB-C, rozhranie USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), bezdrôtové rozhranie WiFi a bezdrôtové rozhranie Bluetooth, micro HDMI súčasťou, rozmery 9,84 × 13,84 × 8,84 cm (V׊×H), hmotnosť 0,588 kg
Super cena
2 595 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OC095a1
Canon EOS R8 telo - Digitálny fotoaparát
Varianty Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,7
Canon EOS R8 telo
Digitálny fotoaparát – bezzrkadlovka, deteguje tváre, možnosť použitia namiesto webkamery, odolný, so sánkami na blesk, so statívovým závitom, vhodný na video, s vymeniteľnými objektívmi, elektronický hľadáčik, optická stabilizácia obrazu, bajonet Canon RF, Full Frame snímač, rozlíšenie snímača 24,2 Mpx, maximálne rozlíšenie videa 4K, 10-bitové video, uhlopriečka displeja 3", dotykový, otočný/výklopný displej, podporovaný formát RAW , JPEG , DCF a HEIF, SD, SDHC a SDXC pamäťová karta, rozhranie USB-C, bezdrôtové rozhranie WiFi a bezdrôtové rozhranie Bluetooth, micro HDMI a externý mikrofón súčasťou, rozmery 8,61 × 13,25 × 7 cm (V׊×H), hmotnosť 0,46 kg, popruh/pútko a napájací kábel/adaptér súčasťou balenia
Zľavnené -8 %
1 659 € 1 799 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OC0990a1
Nikon Z6 II telo - Digitálny fotoaparát
Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
5,0
Nikon Z6 II telo
Digitálny fotoaparát – bezzrkadlovka, so sánkami na blesk, so statívovým závitom, so stavovým displejom, vhodný na video, s vymeniteľnými objektívmi, elektronický hľadáčik, stabilizácia obrazu na snímači (IBIS), bajonet Nikon Z, Full Frame snímač, rozlíšenie snímača 25 Mpx, maximálne rozlíšenie videa 4K, Log, uhlopriečka displeja 3,2", rozlíšenie displeja 2,1 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej so živým náhľadom (Live View), podporovaný formát RAW a JPEG , SD, SDHC, SDXC, CFexpress Type B a XQD pamäťová karta, rozhranie USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), bezdrôtové rozhranie WiFi a bezdrôtové rozhranie Bluetooth, micro HDMI, externý mikrofón a jack 3,5 mm súčasťou, rozmery 10,1 × 13,4 × 7 cm (V׊×H), hmotnosť 0,705 kg
2 119 €
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OI4506z1
Sony Alpha A7II, telo - Digitálny fotoaparát Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,8 16×
Sony Alpha A7II, telo
Digitálny fotoaparát – bezzrkadlovka, so sánkami na blesk, so statívovým závitom, vhodný na video, s vymeniteľnými objektívmi, elektronický hľadáčik, stabilizácia obrazu na snímači (IBIS), bajonet Sony FE, Full Frame snímač, rozlíšenie snímača 24,3 Mpx, Full HD video, Log a zebra, uhlopriečka displeja 3", rozlíšenie displeja 1,24 Mpx, otočný/výklopný displej, podporovaný formát RAW a JPEG , SD, SDHC a SDXC pamäťová karta, maximálna veľkosť SD karty 256 GB, rozhranie USB 2.0, bezdrôtové rozhranie WiFi a bezdrôtové rozhranie NFC, micro HDMI, externý mikrofón a jack 3,5 mm súčasťou, možnosť priamej tlače pomocou DPOF (Digital Print Order format), rozmery 9,57 × 12,69 × 5,97 cm (V׊×H), hmotnosť 0,556 kg, akumulátor, popruh/pútko, USB kábel, manuál, napájací kábel/adaptér, držiak a krytka tela súčasťou balenia
+Darček Predĺžená záruka SONY v hodnote 76,90 €
999 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OS072i1p5
5,0 17×
Canon Starter Kit 58 mm – 32 GB
Starter kit – obsahuje tašku Canon SB100, ochranný UV filter Starblitz 58mm, SDHC pamäťovú kartu Intenso 32GB, profesionálny čistič optiky Lenspen
81,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: StarK004b
Canon EOS R6 telo - Digitálny fotoaparát Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,5
Canon EOS R6 telo
Digitálny fotoaparát – bezzrkadlovka, odolný, so sánkami na blesk, so statívovým závitom, vhodný na video, s vymeniteľnými objektívmi, elektronický hľadáčik, stabilizácia obrazu na snímači (IBIS), bajonet Canon RF, Full Frame snímač, rozlíšenie snímača 21,4 Mpx, maximálne rozlíšenie videa 4K, 10-bitové video, Log, HLG a zebra, uhlopriečka displeja 3", rozlíšenie displeja 1,62 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej, podporovaný formát RAW a JPEG , SD pamäťová karta, rozhranie USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), bezdrôtové rozhranie WiFi a bezdrôtové rozhranie Bluetooth, micro HDMI, externý mikrofón, USB-C a jack 3,5 mm súčasťou, rozmery 9,75 × 13,8 × 8,84 cm (V׊×H), hmotnosť 0,68 kg
2 264 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OC097c
Sony Alpha A6400 + 16–50 mm čierny - Digitálny fotoaparát Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,8 12×
Sony Alpha A6400 + 16–50 mm čierny
Digitálny fotoaparát – bezzrkadlovka, odolný, so statívovým závitom, so vstavaným bleskom, vhodný na video, s vymeniteľnými objektívmi, elektronický hľadáčik, bajonet Sony E, APS-C snímač, rozlíšenie snímača 24,2 Mpx, maximálne rozlíšenie videa 4K, Log, HLG a zebra, uhlopriečka displeja 3", rozlíšenie displeja 0,921 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej so živým náhľadom (Live View), SD, SDHC, SDXC, Memory Stick PRO a Memory Stick Micro pamäťová karta, bezdrôtové rozhranie WiFi, bezdrôtové rozhranie Bluetooth a bezdrôtové rozhranie NFC, micro HDMI, externý mikrofón a jack 3,5 mm súčasťou, rozmery 6,7 × 12 × 6 cm (V׊×H), hmotnosť 0,403 kg, akumulátor, popruh/pútko, používateľská príručka, USB kábel, manuál, napájací kábel/adaptér, objektív a držiak súčasťou balenia
+Darček UV filter K&F Concept v hodnote 6,10 €
956,90 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OS072i1m2

Digitálne fotoaparáty

Michal KupsaCanon EOS R100 (RECENZIA): jedna z najlacnejších bezzrkadloviek v teste Nie je to zasa tak dávno, čo Canon predstavil svoju doposiaľ najlacnejšiu bezzrkadlovku Canon EOS R50, o ktorej si väčšina ľudí myslela, že bude modelom, ktorý bude na tejto pozícii dlhodobo. O to väčšie bolo prekvapenie, keď bol len pár mesiacov potom predstavený ešte...
Už je to pekných pár rokov, čo výrobca Nikon spustil nový systém s bajonetom Nikon Z a tiež fotoaparáty aj objektívy tohto radu utešene pribúdajú, a to ako pre veľký čip Full Frame, značkou Nikon označovaný ako FX, tak aj pre menšie APS-C, Nikonom označovaný ako DX....
Slúchadlá Niceboy HIVE Pins 3 ANC zaujmú predovšetkým nízkou cenou, okrem toho však oplývajú dlhou výdržou a zvukom, ktorý nie je na zahodenie. Len musíte vedieť ako na to. Slúchadlá sme preklepli v recenzii.
audioHistória Hi-Fi: od zvýšenia kvality prenosu a záznamu hudby po digitálne Hi-Res Audio Hi-Fi audio už je s nami celkom dlhú dobu. Kedy to ale začalo a ako sa zvuková kvalita a to, čo od nej očakávame, s časom premieňala? Odpovieme v našom článku.
Čím sa Samsung mohol pochváliť na prestížnej akcii Display Week? Poodhalil, na ktorých technológiách práve pracuje, a rozhodne to stojí za to.
Kvalitou ovenčená značka Beats predstavuje svoje nové True Wireless slúchadlá – Beats Studio Buds+. Majú zaujať už na prvý pohľad, ale pokrok samozrejme neobišiel ani vnútornú výbavu.
Viac článkov Všetky články

Digitálne fotoaparáty

Napriek tomu, že dnes na zachytenie okolitého sveta čoraz častejšie používame fotoaparát smartfónu, klasické zrkadlovky či digitálne fotoaparáty sú stále žiadané a treba tiež povedať, že špičkovým fotografiám z digitálnych fotoaparátov sa nevyrovná nič. Čo ponúka portfólio najznámejších výrobcov fotoaparátov? Poďte to spoločne s nami zistiť.

Fotoaparáty od rôznych výrobcov

Fotoaparáty Nikon

Digitálne fotoaparáty Nikon potešia každého správneho fotografa, pre ktorého je fotenie každodenným chlebom ale aj nadšencov, ktorých táto kreatívna záľuba ešte len láka a začínajú takmer od nuly. Nikon jednoducho ponúka fotoaparáty pre začiatočníkov a profesionálov, a to v širokom spektre funkcií, veľkostí a cenových relácií.

Fotoaparáty Canon

Digitálne fotoaparáty Canon skvele poslúžia fotografom pokukujúcim po filmovom remesle alebo venujúcim sa akémukoľvek inému druhu fotografovania. Rodinke s deťmi na dovolenke bude zase vyhovovať kompaktný fotoaparát Canon. Vďaka širokej ponuke produktov a príslušenstva spoločnosť Canon uspokojí každého náročného používateľa.

Fotoaparáty Olympus

Digitálne fotoaparáty Olympus sa pýšia špičkovou kvalitou a viac ako storočnou tradíciou. V ponuke spoločnosti nájdete ako kompaktné fotoaparáty, tak bezzrkadlovky alebo starter kity určené pre začiatočníkov, v ktorých nenájdete len fotoaparát Olympus ale aj príslušenstvo potrebné na vstup do sveta fotografie.

Fotoaparáty Sony

Digitálne fotoaparáty Sony patria medzi najobľúbenejšie zariadenia a ulahodia hlavne používateľom, ktorí hľadajú kvalitu a kompaktnosť za prijateľnú cenu. Každý fotoaparát Sony je navyše možné vybaviť dodatočným príslušenstvom zahŕňajúcim všetko od puzdier až po vymeniteľné objektívy.

Fotoaparáty Kodak

Digitálne fotoaparáty Kodak nájdu využitie vo fotografickom štúdiu, ale aj na potulkách prírodou. V portfóliu americkej spoločnosti totiž nájdete outdoorový fotoaparát Kodak a aj profesionálne zrkadlovky s vymeniteľným objektívom.

Fotoaparáty Polaroid

Digitálne fotoaparáty Polaroid nadchnú milovníkov časov minulých, kedy ste mali fotografiu v ruke v rádoch desiatok sekúnd od jej vyhotovenia. Dnes na trhu navyše nájdete moderné varianty klasických Polaroidov, ktoré môžete bezdrôtovo prepojiť s tlačiarňou alebo mobilným telefónom.

Fotoaparáty Instax

Digitálne fotoaparáty Instax pokračujú v tradícii a zároveň v ožívajúcom trende instantných fotoaparátov pod taktovkou spoločnosti Fujifilm. Zariadenia Instax sa pýšia nízkou hmotnosťou, prijateľnou cenou a dizajnom, vďaka ktorému sa každý fotoaparát Instax stane módnym doplnkom.

Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.
Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné digitálne fotoaparáty Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie digitálne fotoaparáty Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie digitálne fotoaparáty Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii digitálne fotoaparáty recenzie
P-DC1-WEB13
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií