Ručné vysávače

Zobraziť katalóg
Cena
-
Dostupnosť
Stav tovaru
Hodnotenia od zákazníkov
Typ vysávača
Bezvreckový
(19)
Vreckový
(2)
Ručný (samostatný)
(113)
Ručný
(105)
Bezvreckový s káblom
(7)
Typ povrchu
Všetky druhy podláh
(63)
Koberce
(53)
Tvrdé podlahy
(30)
Mäkké povrchy
(22)
Čalúnenie
(52)
Určenie
Pre alergikov
(23)
Na zvieracie chlpy
(45)
Antibakteriálny
(17)
Typ upratovania
Vysávanie
(89)
Mokré čistenie
(22)
Suché čistenie
(40)
Typ napájania
Aku
(80)
S káblom
(28)
Mechanický
(1)
Typ filtra
High Efficiency filter
(8)
Mikrofilter
(3)
HEPA filter
(43)
Umývateľný filter
(24)
EPA filter
(1)
Príkon
7,4 W
750 W
-
Hlučnosť
60 dB
96 dB
-
Objem
0 l
560 l
-
Hmotnosť
0,40 kg
10,2 kg
-
Farba
Biela
(30)
Čierna
(54)
Červená
(6)
Fialová
(1)
Hnedá
(1)
Modrá
(13)
Oranžová
(7)
Oranžovo-čierna
(1)
Priehľadná
(1)
Ružová
(1)
Strieborná
(2)
Sivá
(17)
Tmavosivá
(1)
Zelená
(5)
Zlatá
(3)
Žltá
(1)
Najnovšie objednávky
Filtrovať

Ručný vysávač zabezpečuje rýchle, účinné a efektívne upratovanie. Je malý a dobre skladný, umiestnite ho tak kamkoľvek. Používa sa prevažne na vysatie rôznych omrviniek, prachu alebo iných nečistôt, ale v ponuke nájdete aj také modely, ktoré sú určené na okná. Na čo sa zamerať, ak vyberáte ručný vysávač? Poradíme vám.

Pokračovať

Aké má ručný vysávač výhody a nevýhody?

Načo pre pár omrviniek vyťahovať veľký vysávač, keď rovnakú službu vykoná aj ručný vysávač. Na upratovanie drobných nečistôt či zvieracej srsti hravo postačí. Aké sú jeho ďalšie výhody a prípadné nevýhody?

 • Nízka hmotnosť
 • Kompaktné rozmery
 • Jednoduché ovládanie
 • Dlhá životnosť
 • Prevádzka bez kábla
 • Nízka obstarávacia cena
 • Len pre malé plochy
 • Nutnosť častého dobíjania
 • Nižší výkon

Aku ručný vysávač vládne trhu – dajte zbohom káblom

Aku ručný vysávač, často označovaný ako ručný vysávač na batérie či ručný batériový vysávač, je v dnešnej dobe najčastejším variantom. V ponuke nájdete iba pár modelov so sieťovým napájaním. Aku ručné vysávače majú výhodu v mobilite, ktorú ponúka práve bezkáblové vyhotovenie. Môžete vyberať podľa dvoch druhov batérie.

Malý ručný vysávač s Ni-Mh batériou

Malý ručný vysávač s Ni-Mh batériou patrí medzi staršie modely. Batéria trpí takzvaným pamäťovým efektom. Aby nedošlo k rýchlejšiemu opotrebovaniu akumulátora, nechajte ho vždy celkom vybiť a až potom nabite.

Ručný vysávač s Li-Ion batériou

Ručný vysávač s Li-Ion batériou pamäťovým efektom netrpí, ale nie je naopak vhodné ho úplne nechať vybiť. Nabíjacie cykly Li-Ion batérií sú obmedzené a bez výraznejšieho poklesu kapacity ustoja približne 400 – 600 nabití.

Ručné vysávače na batériu vydržia v prevádzke na jedno nabitie približne 10 – 45 minút. Čas nabíjania môže byť potom od 1,5 do 16 hodín, všetko záleží na kapacite batérie.

Vyberte si malý vysávač do ruky podľa kapacity batérie

Kapacita batérie určuje, ako dlho vydrží malý vysávač do ruky v prevádzke, ale aj to, ako dlho sa bude nabíjať. Pohybuje sa v rozmedzí od 1 300 mAh do cca 2 200 mAh. Kapacitu batérie ovplyvňuje aj výkon mini vysávača. Čím väčší výkon bude mať, tým rýchlejšie sa batéria bude vybíjať.

Malý ručný vysávač do auta využijú všetci vodiči

Malý ručný vysávač do auta je skvelou vychytávkou, ktorú by mal v aute voziť každý vodič. Vďaka jeho kompatibilite s ním vysajete aj nečistoty medzi sedačkami či na horšie dostupných miestach. Prevádzka autovysávača je väčšinou zaistená káblom, ktorý jednoducho pripojíte do zapaľovania.

Ručný vysávač na okná pre sklá bez šmúh

Ručný vysávač na okná zjednoduší umývanie okien. Výsledok bude efektívnejší a úplne bez šmúh. V ponuke nájdete dva druhy vysávačov: ručný, ktorý sa ovláda manuálne, a robotický, ktorý sa po okne pohybuje sám.

Robotický vysávač na okná využijete prevažne pri umývaní väčších plôch, napríklad v kancelárii či veľkom dome.

Ručné vysávače 2 v 1 sú kombináciou tyčového a ručného typu

Ručné vysávače 2 v 1 sú praktickou vychytávkou. Skladajú sa z tyčových a ručných vysávačov. Tyčový vysávač využijete na väčšie plochy, ako sú koberec či podlaha. Po odpojení dostanete vysávač ručný, ktorý je vhodný na menšie nečistoty, prípadne na horšie dostupné miesta.

Bez prachovej nádoby sa ručný vysávač nezaobíde

Ručný vysávač sa vyrába v bezvreckovom vyhotovení, vďaka čomu odpadá potreba opakovaného dokupovania vreciek. Od zbernej nádoby ho oddelíte spravidla stlačením príslušného tlačidla. Nádobu potom stačí len vysypať a nasadiť späť. Jej objem bežne nepresahuje 1 liter, čo postačuje pre rutinné upratovanie.

i

Hlučnosť vysávačov sa bežne pohybuje v rozmedzí 65 – 90 dB. Ručné vysávače s hlučnosťou okolo 70 dB možno približne prirovnať k zapnutému televízoru.

Ručný vysávač vyžaduje použitie kvalitného filtra

Filtrácia je pre ručný vysávač jednou z najdôležitejších funkcií. Na výber je niekoľko druhov filtrov líšiacich sa vlastnosťami a vyhotovením.

 • HEPA filter ocenia alergici. Vďaka vysokej účinnosti zachytí až 99,9 % alergénov.
 • Mikrofilter je vyrobený z tkaniny a zaisťuje nepriepustnosť. Ide o najčastejšie používaný filter.
 • Umývateľný filter je na údržbu najjednoduchší, pretože ho stačí iba opláchnuť vodou.
 • Papierový filter má jednorazové využitie. Ide o najlacnejší variant.

Hľadáte ten najlacnejší ručný vysávač? Tovar sme pre vás zoradili podľa ceny.

Zaobstarajte si ručný vysávač na suché aj mokré vysávanie

Ručný vysávač sa vyrába vo verzii na mokré aj suché vysávanie. ktorá pomocou nadstavca umožňuje vyčistiť aj mokré nečistoty, napríklad rozliate nápoje. K dispozícii je však aj ručný vysávač iba na suché vysávanie.

Ručný vysávač na suché aj mokré vysávanie ušetrí čas aj námahu

Ručný vysávač na suché aj mokré vysávanie prináša funkciu, ktorá pomocou nadstavca ľahko a rýchlo vyčistí mokré nečistoty ako rozliate pitie či vodu v kúpeľni. Ušetrí tak váš čas pri vyťahovaní mopu či ďalších prostriedkov.

Ručný vysávač na suché vysávanie je klasickým variantom

Ručný vysávač na suché vysávanie je základným typom. Ľahko s ním vysajete koberce, sedačky, zvieracie chlpy či interiér auta. Neobsahuje však nádobu na vodu, takže s ním nemožno vysávať mokré nečistoty.

Klasický ručný vysávač vyjde cenovo lacnejšie ako vysávač s možnosťou mokrého vysávania, všetko však závisí od vašich preferencií.

Zamerajte sa na určenie – na čo budete prevažne malý ručný vysávač?

Malý ručný vysávač môže byť zameraný na špeciálny účel. Najprv si teda ujasnite, čo budete vysávať najviac. V ponuke nájde ako ručný vysávač na zvieracie chlpy, tak aj varianty na vysávanie drobných nečistôt, vodu, tvrdé podlahy, koberce alebo na hladké a mäkké povrchy.

i

Niektoré ručné vysávače majú antibakteriálnu a protialergickú účinnosť, čím pomôžu zničiť roztoče, baktérie alebo alergény.

Malý ručný vysávač využívajte s príslušenstvom

Ak si chcete uľahčiť upratovanie, vyberte si malý ručný vysávač s rôznym príslušenstvom, ktoré môže byť určené na upratovanie rozličných typov podláh a nečistôt. Nájdete tu tiež rôzne vychytávky, ktoré zjednodušia vaše upratovanie.

 • Elektrická rotačná turbokefa si poradí s chlpmi zo zvierat a vlasmi usadenými v kobercoch.
 • Mäkčené kolieska odľahčia vašim pažiam pri manipulácii s vysávačom.
 • Parketová hubica je šetrná k laku a povrchu tvrdých podláh, nijako ich teda nepoškodí.
 • Štrbinová hubica slúži na dôkladné vysatie úzkych a zle dostupných priestorov.
 • Nabíjacie stanice sú skvelým doplnkom pre každý príručný vysávač na batériu.
 • Hubica na čalúnenie odstráni nečistoty zo sedačiek, vankúšov a iných poťahov bez poškodenia tkanín.
 • Držiak na stenu zabezpečí, že váš vysávač ručný budete mať vždy na dosah.
 • Indikátor nabíjania farebne zobrazí, kedy je vysávač úplne nabitý.
 • LED osvetlenie príde vhod pri vysávaní tmavých miest či zákutí.

Stále neviete, ako vybrať ten najlepší ručný vysávač? Test a recenzie od našich zákazníkov vám napovedia. Môžete navštíviť aj náš článok Ako vybrať ručný vysávač a dozviete sa veľa ďalších informácií.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Ručný vysávač – aku, na všetky druhy podláh, na zvieracie chlpy, na vysávanie, na batérie Li-Ion, doba chodu 30 min, doba nabíjania 5 h, HEPA filter, hlučnosť 80 dB, plastová zberná nádoba s obejmom 0,4 l, ovládanie na tele, so sacím štetcom, rozmery 10,6 × 39 × 12 cm (V׊×H), hmotnosť 1 kg, držiak na stenu súčasťou balenia, sivá farba
79,90 €

2.
Ručný vysávač – aku, na všetky typy podláh, na vysávanie suchých a mokrých povrchov a odstraňovanie zvieracích chlpov, filter HEPA H12, vhodný pre alergikov, batéria Li-Ion s kapacitou 2200 mAh, doba prevádzky 20 min, doba nabíjania 4.5 h, sací výkon 45 AW, príkon 150 W, hlučnosť 78 dB, plastová zberná nádoba s objemom 0.5 l, indikátor nabíjania, LED osvetlenie, súčasťou bohaté príslušenstvo a nabíjací stojan, rozmery 12 × 13 × 42 cm, hmotnosť 1 kg, záruka 3 roky
69,90 €

3.
Ručný vysávač – aku, na mäkké povrchy, na zvieracie chlpy, na mokré čistenie, na batérie Li-Ion, doba chodu 20 min, doba nabíjania 4 h, HEPA filter, hlučnosť 70 dB, plastová zberná nádoba s obejmom 1 l, indikátor nabíjania, rozmery 42 × 12,5 × 11 cm (V׊×H), hmotnosť 1,08 kg, čierna farba
42,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
113 položiek
Naša značka TOP kvalita za super cenu
4,5 21×
Siguro VH-Q610B TURBOVac Wet&Dry Pro
Ručný vysávač – aku, na všetky typy podláh, na vysávanie suchých a mokrých povrchov a odstraňovanie zvieracích chlpov, filter HEPA H12, vhodný pre alergikov, batéria Li-Ion s kapacitou 2200 mAh, doba prevádzky 20 min, doba nabíjania 4.5 h, sací výkon 45 AW, príkon 150 W, hlučnosť 78 dB, plastová zberná nádoba s objemom 0.5 l, indikátor nabíjania, LED osvetlenie, súčasťou bohaté príslušenstvo a nabíjací stojan, rozmery 12 × 13 × 42 cm, hmotnosť 1 kg, záruka 3 roky
Super cena
69,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SGR_VH_Q610B
Ľudová voľba Lacné, ale dobre hodnotené
4,1 94×
ETA Verto 7,2 V Li-Ion 1442 90000 WET & DRY
Ručný vysávač – aku, na všetky druhy podláh, na vysávanie, mokré čistenie a suché čistenie, na batérie Li-Ion, doba chodu 15 min, doba nabíjania 5 h, HEPA filter, hlučnosť 78 dB, plastová zberná nádoba s obejmom 0,5 l, ovládanie na tele, rozmery 12 × 41,5 × 22,5 cm (V׊×H), hmotnosť 1,03 kg, biela a modrá farba
26,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: ETARV472
Zlatá stredná cesta Dobrý pomer cena/výkon
4,6 86×
ETA Rotary 18 V Li-Ion 2425 90000
Ručný vysávač – aku, na všetky druhy podláh, na zvieracie chlpy, na vysávanie, na batérie Li-Ion, doba chodu 30 min, doba nabíjania 5 h, HEPA filter, hlučnosť 80 dB, plastová zberná nádoba s obejmom 0,4 l, ovládanie na tele, so sacím štetcom, rozmery 10,6 × 39 × 12 cm (V׊×H), hmotnosť 1 kg, držiak na stenu súčasťou balenia, sivá farba
Cenová bomba
79,90 € Ušetríte 19,10 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: ETARV9311
Pre náročných Kvalita bez kompromisov
4,8 19×
BOSCH BHN24L Move Handheld
Ručný vysávač – aku, na tvrdé podlahy, mäkké povrchy a čalúnenie, na vysávanie, na batérie Li-Ion, doba chodu 45 min, doba nabíjania 5 h, plastová zberná nádoba s obejmom 0,3 l, ovládanie na tele, indikátor nabíjania, rozmery 11 × 13,5 × 38 cm (V׊×H), hmotnosť 1,1 kg, čierna farba
99,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: BOSRV898
CONCEPT VP4351 11,1 V Wet & Dry Riser pet - Ručný vysávač Varianty
4,4 249×
CONCEPT VP4351 11,1 V Wet & Dry Riser pet
Ručný vysávač – aku, na mäkké povrchy, na zvieracie chlpy, na mokré čistenie, na batérie Li-Ion, doba chodu 20 min, doba nabíjania 4 h, HEPA filter, hlučnosť 70 dB, plastová zberná nádoba s obejmom 1 l, indikátor nabíjania, rozmery 42 × 12,5 × 11 cm (V׊×H), hmotnosť 1,08 kg, čierna farba
42,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: CONRV444
Concept VP4380 18,5 V Real Force - Ručný vysávač Varianty
4,6 274×
Concept VP4380 18,5 V Real Force
Ručný vysávač – aku, na všetky druhy podláh, na zvieracie chlpy, na vysávanie a suché čistenie, na batérie Li-Ion, doba chodu 35 min, doba nabíjania 4 h, HEPA filter, príkon 110 W, hlučnosť 80 dB, plastová zberná nádoba s obejmom 0,45 l, ovládanie na tele, rozmery 18,5 × 19 × 46 cm (V׊×H), hmotnosť 1 kg, držiak na stenu súčasťou balenia, čierna farba
59,06 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: CONRV542
Concept VP4370 14,8V WET & DRY PERFECT CLEAN - Ručný vysávač Varianty
4,6 274×
Concept VP4370 14,8V WET & DRY PERFECT CLEAN
Ručný vysávač – aku, na všetky druhy podláh, na zvieracie chlpy, na mokré čistenie, na batérie Li-Ion, doba chodu 40 min, doba nabíjania 4 h, HEPA filter, hlučnosť 80 dB, plastová zberná nádoba s obejmom 0,45 l, LED osvetlenie, rozmery 42 × 12 × 14 cm (V׊×H), hmotnosť 1,75 kg, držiak na stenu súčasťou balenia, biela a sivá farba
74,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: CONVR535
4,3 23×
Bosch GAS 18V-1 Professional bez AKU
Ručný vysávač – aku, na tvrdé podlahy, na zvieracie chlpy, na suché čistenie, na batérie Li-Ion, doba chodu 7 min, papierový filter, objem zbernej nádoby 1 l, rozmery 12,1 × 18,4 × 14,2 cm (V׊×H), hmotnosť 1,3 kg, modrá farba
Super cena
78,90 € Ušetríte 3,18 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: BOFAC9a9
4,6 86×
ETA Rotary 14,4 V Li-Ion 1425 90000
Ručný vysávač – aku, na všetky druhy podláh, na zvieracie chlpy, na vysávanie, na batérie Li-Ion, doba chodu 25 min, doba nabíjania 5 h, HEPA filter, hlučnosť 78 dB, plastová zberná nádoba s obejmom 0,4 l, ovládanie na tele, so sacím štetcom, rozmery 11,5 × 41,5 × 11,5 cm (V׊×H), hmotnosť 1,65 kg, držiak na stenu súčasťou balenia, biela a sivá farba
Super cena
73,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: ETARV397
Concept VP4350 7,2 V Wet & Dry Riser - Ručný vysávač Varianty
4,4 249×
Concept VP4350 7,2 V Wet & Dry Riser
Ručný vysávač – aku, na mäkké povrchy, na mokré čistenie, na batérie Li-Ion, doba chodu 20 min, doba nabíjania 4 h, HEPA filter, hlučnosť 68 dB, plastová zberná nádoba s obejmom 1 l, indikátor nabíjania, rozmery 42 × 12,5 × 11 cm (V׊×H), hmotnosť 1,08 kg, čierna farba
38,90 €
Na sklade 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: CONRV437
4,1 94×
ETA Verto 14,4 V Li-Ion 5442 90000 WET & DRY
Ručný vysávač – aku, na všetky druhy podláh, na vysávanie, mokré čistenie a suché čistenie, na batérie Li-Ion, doba chodu 20 min, doba nabíjania 5 h, HEPA filter, hlučnosť 78 dB, plastová zberná nádoba s obejmom 0,5 l, ovládanie na tele, rozmery 42,5 × 16 × 14,5 cm (V׊×H), hmotnosť 1,5 kg, držiak na stenu súčasťou balenia, sivá a zelená farba
52,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: ETARV496
4,5 73×
ETA Verto II 142390000
Ručný vysávač – aku, na všetky druhy podláh, na vysávanie, na batérie Ni-MH, doba chodu 15 min, doba nabíjania 5 h, HEPA filter, hlučnosť 80 dB, plastová zberná nádoba, ovládanie na tele, indikátor nabíjania, rozmery 12 × 38,8 × 10,6 cm (V׊×H), hmotnosť 0,9 kg, držiak na stenu súčasťou balenia, biela a zlatá farba
33,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: VYSET199
3,9 16×
Bosch GAS 12 V Professional
Ručný vysávač – aku, na vysávanie, na batérie Li-Ion, plastová zberná nádoba, ovládanie na tele, modrá farba
84,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: BOFAC8a7
Concept VP4360 11,1V WET & DRY - Ručný vysávač Varianty
4,6 274×
Concept VP4360 11,1V WET & DRY
Ručný vysávač – aku, na všetky druhy podláh, na mokré čistenie a suché čistenie, na batérie Li-Ion, doba chodu 45 min, doba nabíjania 5 h, HEPA filter, príkon 70 W, hlučnosť 80 dB, plastová zberná nádoba s obejmom 0,45 l, LED osvetlenie, rozmery 42 × 12 × 14 cm (V׊×H), hmotnosť 1,05 kg, držiak na stenu súčasťou balenia, zlatá farba
59 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: CONVR528
4,7 20×
Rowenta AC9736WO Xtouch Black
Ručný vysávač – na zbieranie nečistôt, na všetky povrchy, na auto, doba prevádzky: 10min, doba nabíjania: 3h, typ batérie: Li-ion, cyklónová technológia, objem nádoby na prach: 200ml, hlučnosť: 83dB, dobíjacia základňa, štrbinová hubica, kefová, nízka hmotnosť: 0.6kg, kompaktná veľkosť, výška: 40.7cm, šírka: 6.6cm, hĺbka: 6.6cm, farba: čierna, 15-ročná záruka opraviteľnosti
Zľavnené -8 %
79,90 € 86,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: ROWRV152
4,8 19×
BOSCH BHN20L Move Handheld
Ručný vysávač – na tvrdé podlahy, na vysávanie, na batérie Li-Ion, doba chodu 45 min, doba nabíjania 5 h, umývateľný filter, , rozmery 13,5 × 11 × 38 cm (V׊×H), hmotnosť 1,1 kg, modrá farba
79,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: BOSRV881
Sencor SVC 190B - Ručný vysávač Varianty
4,0 529×
Sencor SVC 190B
Ručný vysávač na zbieranie nečistôt, čas prevádzky 15 min, čas nabíjania 12 h, typ batérie Ni-Mh, umývateľný filter, hlučnosť 80 dB, štrbinová hubica, výška 11.5 cm, šírka 13.5 cm, hĺbka 39 cm, farba čierna
16,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: EAD1180k
CONCEPT VP4354 22,2 V Wet & Dry Riser extension+ - Ručný vysávač
Varianty
4,4 249×
CONCEPT VP4354 22,2 V Wet & Dry Riser extension+
Ručný vysávač – aku, na všetky druhy podláh, na zvieracie chlpy, na vysávanie, mokré čistenie a suché čistenie, na batérie Li-Ion, doba chodu 22 min, doba nabíjania 4 h, HEPA H13 filter, hlučnosť 78 dB, objem zbernej nádoby 1 l, s hadicou, s predlžovacou trubicou, rozmery 12,5 × 42 × 11 cm (V׊×H), hmotnosť 1,3 kg, čierna farba
102,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: CONRV482
4,1 94×
ETA Verto 10,8 V Li-Ion 3442 90000 WET & DRY
Ručný vysávač – s káblom, na všetky druhy podláh, na mokré čistenie, na batérie Li-Ion, doba chodu 15 min, doba nabíjania 5 h, HEPA filter, hlučnosť 78 dB, plastová zberná nádoba s obejmom 0,5 l, ovládanie na tele, rozmery 16 × 42 × 16 cm (V׊×H), hmotnosť 1 kg, držiak na stenu súčasťou balenia, fialová farba
52 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: ETARV489
Sencor SVC 190R - Ručný vysávač Varianty
4,0 529×
Sencor SVC 190R
Ručný vysávač červený, batériový, 15 min. prevádzky, umývateľný permanentný filter, kefová, štrbinová hubica, nadstavec pre vysávanie mokrých nečistôt
18,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: EAD1180l
4,8 23×
Niceboy ION Hurricane R3 22,2 V WET & DRY
Ručný vysávač – aku, na všetky druhy podláh, pre alergikov a na zvieracie chlpy, na vysávanie, na batérie Li-Ion, doba chodu 25 min, doba nabíjania 4 h, HEPA H13 filter, príkon 150 W, hlučnosť 78 dB, plastová zberná nádoba s obejmom 0,5 l, ovládanie na tele, indikátor nabíjania a LED osvetlenie, s hadicou, rozmery 12,5 × 10,7 × 41,5 cm (V׊×H), hmotnosť 1,1 kg, čierna farba
79,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: NICrvs77
4,4 12×
Sthor - Vysávač s kompresorom, 80 W
Vysávač do auta – príkon 80W, čalúnenie, s káblom
38,90 €
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: YAT073
4,1 13×
BOSCH UniversalVac 18 sada
Ručný vysávač – aku, na všetky druhy podláh, na vysávanie, na batérie Li-Ion, doba chodu 20 min, plastová zberná nádoba, s predlžovacou trubicou, hmotnosť 1,3 kg, čierna a zelená farba
106,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: BOCh0173
Sencor SVC 190W - Ručný vysávač Varianty
4,0 529×
Sencor SVC 190W
Ručný vysávač na zbieranie nečistôt, čas prevádzky 15 min, čas nabíjania 12 h, typ batérie Ni-Mh, umývateľný filter, hlučnosť 80 dB, štrbinová hubica, výška 11.5 cm, šírka 13.5 cm, hĺbka 39 cm, farba biela
18,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: EAD1180m

Ručné vysávače

recenziaTyčový vysávač Niceboy ION Hurricane H7 (RECENZIA) V domácej recenzii sme pre vás vyskúšali tyčový vysávač Niceboy ION Hurricane H7. Ten je vhodný na všetky druhy podláh a disponuje nadštandardným množstvom príslušenstva na komplexné upratovanie domácnosti.
Chcete vedieť, aké sú najlepšie robotické vysávače posledného obdobia? Nestrácajte čas zdĺhavým hľadaním a porovnávaním na internete. Máme pre vás prehľad, ktorý vám aj s odôvodnením povie, aké sú najlepšie robotické vysávače roka 2023. Nájdete v ňom tie najlepšie...
Spoznajte nový tyčový akumulátorový vysávač Niceboy ION Hurricane H5, ktorý je kombináciou klasického tyčového a ručného vysávača a disponuje súpravou špecializovaných nadstavcov, vďaka ktorým vám pomôže upratať doslova každý kút vašej domácnosti.
akciaVybrané vreckové, bezvreckové a tyčové Philips vysávače s predĺženou zárukou 5 rokov na motor Stojíte práve pred výberom nového vysávača? V tom prípade zamerajte svoju pozornosť na vreckové, bezvreckové alebo tyčové vysávače Philips, ktoré majú okrem všeobecne uznávanej kvality ešte jeden tromf v rukáve. Ide o predĺženú záruku 5 rokov na motor. Ako záruku...
Značka Sencor ďakuje svojim zákazníkom za dôveru a poskytuje im záruku 6 rokov na motor pri vybraných spotrebičoch. Tento bonus sa týka niektorých mixérov, robotických vysávačov aj tyčových vysávačov a jediné, čo je potrebné urobiť, je registrácia...
Viac článkov Všetky články

Ručné vysávače

Najlepším pomocníkom na rýchle a jednoduché upratovanie drobných nečistôt je ručný vysávač. Oceníte ho najmä vďaka úzkej hubici, malým rozmerom a nízkej hmotnosti. Ručný lux ponúka aj možnosť širšieho využitia, ako je napríklad upratovanie auta. Ak stále váhate pri výbere, stavte na osvedčené značky. Ktoré to sú a v čom vynikajú?

Ručné vysávače známych značiek

Na trhu nájdete množstvo značiek, ktoré sa na ručné vysávače špecializujú. Každá z nich však vyrába produkty s nepatrne odlišnými vlastnosťami.

Ručný vysávač Eta

Ručné vysávače Eta hravo zvládnu nielen všetky drobné nečistoty, ale aj zvieracie chlpy, a to na všetkých typoch podláh. Ďalšou prednosťou je jednoduché ovládanie, tichá prevádzka a nízka hmotnosť.

Ručný vysávač Electrolux

Vysávač do ruky Electrolux je vždy pripravený na akciu. Medzi jeho výhody patrí vysoký výkon, nadčasový dizajn, tichá prevádzka, ultra mäkké kolieska proti poškriabaniu podláh a technológia na ochranu filtra.

Ručný vysávač Hoover

Ručný vysávač Hoover nadchne decentným dizajnom a funkčnosťou. Upratovanie uľahčí aj jednoduchý systém vyprázdňovania, umývateľný filter a nadstavce na rôzne typy podláh.

Ručný vysávač Bosch

Príručný vysávač Bosch je charakteristický kvalitným materiálom, a teda aj dlhou životnosťou. So zvieracími chlpmi nemá zľutovanie, šetrný je aj k dreveným podlahám. Vyznačuje sa jednoduchou manipuláciou a úsporou energie.

Ručný vysávač Sencor

Vysávač do ruky Sencor ľahko zneškodní drobné suché a mokré nečistoty a hravo si poradí aj s interiérom auta. V prevádzke vydrží niekoľko minút, navyše disponuje umývateľným filtrom a indikátorom dobíjania batérie.

Na efektívne a účinné upratovanie drobných nečistôt nie je potrebné nakupovať vysávače za desiatky či stovky eur. V dnešnej dobe ľahko zoženiete rýchly výkonný ručný vysávače lacno.

Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.
Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné ručné vysávače Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie ručné vysávače Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie ručné vysávače Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii ručné vysávače recenzie
P-DC1-WEB07
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií