Alza days prosinec Výměna nevhodného dárku

Stropné svietidlá

Zobraziť katalóg
Cena
-
Dostupnosť
Stav tovaru
Štýl
Klasický
(53)
(27)
Farba
Biela
(278)
Čierna
(175)
Strieborná
(40)
Zlatá
(20)
Sivá
(16)
Materiál
Akryl
(3)
Drevo
(5)
Hliník
(50)
Chróm
(1)
Kov
(346)
Miestnosť
Do obývacej izby
(468)
Do spálne
(415)
Do chodby
(329)
Do kuchyne
(282)
Do pracovne
(237)
Typ svetla
Stropné
(562)
Nástenné
(77)
Závesné
(55)
Luster
(37)
LED panel
(29)
Ďalšie vlastnosti
Nastavenie chromatickosti
(256)
Smart
(246)
Mobilná aplikácia
(225)
Pätica
E14
(27)
E27
(104)
G9
(10)
GU10
(19)
Zdroj svetla je integrovaný
(378)
Svetelný tok
3 lm
8400 lm
-
Farebná teplota svetla
Teplá biela
(343)
Neutrálna biela
(368)
Studená biela
(284)
Príkon
0,25 W
95 W
-
Najnovšie objednávky

Stropné svietidlo je hlavným svetelným zdrojom v miestnosti. Preto by ste jeho výberu mali venovať patričnú pozornosť. Existujú rôzne typy svietidiel, ktoré môžete osadiť rôznymi žiarovkami. Stropné svietidlá vyberajte predovšetkým podľa miestnosti použitia. Potrebujete s výberom poradiť? Čítajte ďalej.

Pokračovať

Ako vybrať správne stropné svietidlo?

Vybrať správne stropné svietidlo stojí trochu úsilia. Existuje totiž niekoľko rôznych typov. Pri výbere by ste mali zohľadniť aj samotný zdroj svetla. Dôležitým kritériom je ale miestnosť, do ktorej svietidlo stropné chcete zaobstarať. Preto by ste si pred kúpou mali zodpovedať niekoľko základných otázok:

 1. Aké stropné svetlá preferujete?
 2. V ktorej izbe plánujete nové stropné lampy využiť?
 3. Akou žiarovkou stropné svetlo osadíte? LED, halogénom, alebo úsporkou?
 4. Stačí vám klasické stropné svetlo, alebo potrebujete niektoré špeciálne funkcie?

Stropné svetlo

Stropné svietidlá podľa typu a spôsobu inštalácie

Stropné svietidlá môžu vyzerať všelijako. Každému sa pravdepodobne ihneď vybavia klasické závesné lustre. Okrem nich ale môžete siahnuť po bodových svetlách a v súčasnosti sa veľkej obľube teší aj podhľadové osvetlenie.Hľadáte lacné stropné svietidlá? Bazár ponúkne kúsky za výhodnú cenu.

Prisadené stropné svietidlo

Prisadené stropné svietidlo je veľmi univerzálne a možno ho použiť ako na strop, tak na stenu. Prisadené stropné svetlá sú dostupné v mnohých farebných aj tvarových vyhotoveniach.

 • Prisadené stropné svietidlo je univerzálne.
 • Veľmi široká ponuka.
 • Neosvieti celú miestnosť.

Podhľadové stropné svietidlá splynú so stropom

Podhľadové stropné svietidlá sa zapúšťajú do stropnej konštrukcie, takže nezaberajú toľko miesta ako lustre. Ich nevýhodou je ale náročnejšia inštalácia. Najviac sa používajú na chodbe a schodisku, ale príjemne nasvietia aj spálňu.

 • Úspora miesta.
 • Príjemné, jemné svetlo.
 • Náročnejšia inštalácia.

i

Podhľadové svetlá stropné môžete v miestnosti dobre kombinovať s klasickým lustrom.


Bodové stropné svietidlo namierite, kam je potrebné

Bodové stropné svietidlo vám umožní cielene nasvietiť konkrétne miesta (napríklad nábytok či obrazy). Hodí sa predovšetkým do kúpeľne alebo kuchyne. Aj v obývačke s ním ale môžete zaujímavo pracovať.

 • Široké možnosti nastavenia svetla.
 • Bohatá ponuka plná štýlových a moderných variantov.
 • Nesvietia celú miestnosť rovnomerne.

Bodové stropové svetlá sa hodia do pracovných priestorov, ale dá sa s nimi kúzliť aj v obývacích priestoroch. Miestnosť sa bude zdať väčšia a dlhšia, ak stropné osvetlenie namierite na stenu.

Lustre – dizajnové stropné svietidlá, ktoré osvietia aj veľké miestnosti

Lustre patria medzi klasiku. Dokážu dobre osvietiť aj veľké priestory. Závesná lampa na strop, retro, klasická alebo moderná, navyše v miestnosti funguje ako dizajnový prvok. Nehodia sa ale pre nízke stropy.

 • Dizajn.
 • Osvietia aj veľký priestor.
 • Nehodia sa na nízke stropy.

i

Dizajnové stropné svietidlo povznesie celý interiér

Ide vám predovšetkým o estetiku a celkový nádych interiéru? V takom prípade neurobíte chybu, ak stavíte na dizajnové stropné svietidlá či drevené stropné svietidlo.

Halogén, úsporka, alebo LED? Stropné svetlo môžete osadiť rôznymi žiarovkami

Pre každé stropné svietidlo sa hodí iný typ žiarovky. Dôležité je aj umiestnenie svetla v priestore.

 • Pre luster v obývacej miestnosti či spálni voľte úspornú žiarovku.
 • Bodové stropné svietidlo do kúpeľne môže byť osadené silnejšími halogénovými žiarovkami.
 • Do podhľadu na chodbe si nainštalujte LED stropné svetlá.

LED stropné svietidlo je najúspornejšou voľbou

LED stropné svietidlo má úsporné LED žiarovky s dlhou životnosťou a množstvom unikátnych funkcií. Hodí sa kamkoľvek, najmä do moderných smart domácností, pretože je dostupné aj v smart spracovaní. Stropné svietidlo LED je zároveň dostupné vo všetkých tvaroch, štýloch a farbách.

Dôležité parametre žiarovky – výkon a svietivosť

Pri žiarovke sa sústreďte na dve veličiny: výkon, udávaný vo Wattoch, a svietivosť v lúmenoch. Obe spoločne určujú, koľko svetla žiarovka produkuje. Nasledujúca tabuľka uvádza výkony a svietivosť základných typov žiaroviek.

Klasická žiarovka Halogénová žiarovka Úsporná žiarovka LED žiarovka Svietivosť
25 W 25 W 5 W 3 W 200 – 250 lm
40 W 40 W 9 W 5 W 400 – 450 lm
60 W 60 W 13 W 9 W 700 – 740 lm
100 W 100 W 22 W 15 W 1 300 – 1 500 lm

i

Viac o žiarovkách sa môžete dočítať v našom článku Ako vybrať žiarovku.

Ďalším rozhodujúcim faktorom je teplota svetla

Dôležitým faktorom je tiež teplota svetla udávaná v Kelvinoch. Každá teplota dodá priestoru úplne iný nádych, ale aj rôzne fyzicky pôsobí na vaše telo.

Farba svetla Teplota Vlastnosti svetla Odporúčaná miestnosť
Teplá biela 2 700 – 3 300 K Príjemné a útulné Obývačka a detská izba, spálňa
Denná biela 3 300 – 5 300 K Prirodzené Jedáleň, pracovňa
Studená biela 5 300 – 6 500 K Pracovné, analytické Kúpeľňa, dielňa, garáž

Aké stropné svietidlá teda do konkrétnej miestnosti zvoliť?

Stropné svietidlá vyberajte aj podľa toho, do akej miestnosti ich plánujete umiestniť. Že je to jedno? Do určitej miery áno, ale predsa len odporúčame túto skutočnosť zvážiť.

Stropné svietidlo do spálne

Stropné svietidlo do spálne by malo byť jemné a teplejšie. Ostré modré svetlo totiž nie je pre oči ideálne v žiadnej situácii, o to menej potom pred spaním. Pokiaľ si v posteli radi čítate, zvážte kúpu stolnej lampy.

Stropné svetlá na diaľkové ovládanie sú skvelý doplnok každej spálne. Môžete ich totiž ovládať bez toho, aby ste museli vstávať z postele.


Stmievateľné svetlá stropné
Stmievateľné svietidlá stropné sú pre spálne ideálne. Vhod príde nielen nastavenie výkonu (svietivosti), ale aj farby žiarovky (ak ide o LED).

Stropné svietidlá do obývačky

Stropné svietidlá do obývačky musia byť štýlové a tak akurát výrazné. Správne zvolená stropná lampa bude váš interiér dopĺňať, nie prebíjať. Z hľadiska teploty farby platí to isté čo pre svetlá do spálne – žlté svetlo simuluje zapadajúce slnko, a pomáha tak telu prejsť do pokojového režimu.

Stropné svietidlo do kuchyne

Stropné svietidlá do kuchyne budú osvetľovať hlavne jedálenský stôl. Skvelé sú sťahovacie lustre, pri ktorých môžete regulovať výšku závesu. Pre osvetlenie linky môžete zvoliť aj lepiace LED pásiky. Vzhľadom na to, že si tu občas potrebujete prisvietiť aj cez deň, odporúčame voliť skôr studené svetlo.

Stropné svietidlo do kúpeľne

Stropné svietidlá do kúpeľne musia byť prenikavé a o niečo studenšie, čo platí aj pre osvetlenie nad zrkadlo. Pozor na predpisy, ktoré pri zásuvkách a kúpeľňovom osvetlení kvôli vlhkosti stanovujú zvýšené ochranné krytie (IP).

i

Skôr než klasickú žiarivku odporúčame do kúpeľne LED lampy na strop. IP44, teda stupeň krytia zaručujúci odolnosť voči prachu a striekajúcej vode, je absolútnym minimom. Niektorí odborníci odporúčajú aj IP65.

Stropné svietidlá a ďalšie dôležité parametre

Pokiaľ vám ani rozdelenie podľa typu a miestností nepomohlo, skúste sa na stropné svietidlá zamerať z hľadiska doplnkových funkcií a vlastností. Pozrite sa na preto na najzaujímavejšie vychytávky, ktoré stropné svetlá prinášajú.

Vyberajte stropné svietidlo podľa dizajnu

Stropné svietidlo môžete vyberať aj podľa farebného vyhotovenia, či materiálu. Stropné svietidlo biele sa bude hodiť do každej domácnosti vďaka neutrálnej farbe, no ak chcete zariadenie vášho bytu či domu ozvláštniť, stropné svietidlo čierne bude skvelou voľbou, rovnako ako sklenené stropné svietidlo.

Čo dokáže inteligentné stropné svietidlo?

SMART stropné svietidlá prinášajú celý rad vychytávok. Umožňujú upravovať jas, teplotu či farbu svetla, ovládanie pomocou ovládača alebo inteligentného zariadenia a mnoho ďalšieho.


Stropné svetlo s ventilátorom
Stropné ventilátory so svetlom vám miestnosť nasvietia a v lete pomôžu rozvíriť horúci vzduch.

Vyberte si stropné svietidlo podľa štýlu

Stropné svietidlo je bezpochyby neoddeliteľnou súčasťou takmer každého interiéru. Aj preto je ponuka stropných svetiel veľmi bohatá, a vy si tak vyberiete, nech už máte domácnosť v akomkoľvek štýle.

Ak si nerobíte starosti so štýlmi a potrebujete univerzálne riešenie, stavte na stropné svietidlo s klasickým dizajnom, ktoré sa hodí kamkoľvek.

Stropné svetlo a materiál

Štýl, v ktorom je stropné svetlo vyhotovené, naznačuje aj použitie materiálov. Moderné varianty často vsádzajú na leštený kov či drevené prvky, stretnete sa však aj s plastom, krištáľom, sadrou, hliníkom, alebo dokonca betónom.

i

Ak sa bavíme o štýle či materiáli, nemožno zabudnúť ani na farbu. V ponuke nájdete stropné svetlá všetkých obľúbených farieb – stavíte na čiernu, bielu, zlatú či úplne iný variant?

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
LED svietidlo – vnútorné, so senzorom pohybu, na baterky, stmievateľné, príkon 0.35W, svetelný tok 25lm, teplé svetlo (2800K) kompatibilné s Xiaomi Home,
14,90 €

2.
Yeelight Mesh Downlight M2 Pro Na sklade > 10 ks
Stropné svietidlo – smart, LED, stmievateľné, svetelný tok 600 lm, pripojenie cez Bluetooth, kompatibilné s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, na využitie všetkých funkcií je nutný bridge,
15,40 €

3.
Stropné svietidlo – smart, LED, kompatibilné s Apple HomeKit, výška 9,91 cm, IP20,
141,40 €

Ďalšie najpredávanejšie
531 položiek
Ľudová voľba Lacné, ale dobre hodnotené
4,6
Solight LED stropné svietidlo guľaté Treviso, 48 W, 2880 lm, stmievateľné, diaľkové ovládanie, sivá
Stropné svietidlo – LED, stmievateľné,príkon , svetelný tok 2880 lm, výška 10 cm, šírka 45 cm, materiál kov a plast, IP20,
67,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SD2020_81
Zlatá stredná cesta Dobrý pomer cena/výkon
3,8
Yeelight Arwen Ceiling Light 550S
Stropné svietidlo – smart, LED, kompatibilné s Apple HomeKit, výška 9,91 cm, IP20,
Kúpiť s kódom ALZADNI20 113,12 €
141,40 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: YeeLa45
Zlatá stredná cesta Dobrý pomer cena/výkon
Philips Hue White Ambiance Still Hue ceiling lamp black 1× 27 W 24 V - Stropné svietidlo Varianty
4,4
Philips Hue White Ambiance Still Hue ceiling lamp black 1× 27 W 24 V
Stropné svietidlo – smart, LED, stmievateľné, príkon 32 W, svetelný tok 2400 lm, nastaviteľná teplota svetla (2200–6500K), pripojenie cez ZigBee a Bluetooth, ovládanie pomocou aplikácie v češtine, kompatibilné s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, na využitie všetkých funkcií je nutný bridge, výška 71 cm, šírka 39,1 cm, materiál kov, IP20,
Kúpiť s kódom ALZADNI20 143,92 €
179,90 €
Na sklade 1 ks
Objednávací kód: PHL20038
Pre náročných Kvalita bez kompromisov
Philips Hue Ally 40761/31/P7 - Luster Varianty
5,0
Philips Hue Ally 40761/31/P7
Luster – inteligentný, LED, stmievateľný, príkon 39W, svetelný tok 3000lm, nastaviteľná teplota svetla (2200–6500K), pripojenie cez ZigBee a Bluetooth, ovládanie pomocou aplikácie v češtine, kompatibilný s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, na využitie všetkých funkcií je nutný bridge, výška 175cm, šírka 47.5cm, materiál: plast, IP20
Kúpiť s kódom ALZADNI20 215,99 €
269,99 €
Na sklade 1 ks
Objednávací kód: ESO515o2
5,0
Yeelight Crystal Pendant Light
LED svietidlo – vnútorné, RGB (nastaviteľná farba svetla), inteligentné, stmievateľné, príkon 33W, svetelný tok 1700lm, nastaviteľná teplota svetla, (2700–6000K) pripojenie cez WiFi 2,4 GHz a Bluetooth, kompatibilné s Google Assistant a Amazon Alexa, na využitie všetkých funkcií je nutný bridge, materiál: plast, max. výška 50cm, šírka 12.6cm, IP20
102,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: YeeLa16
4,9 34×
Yeelight sensor nighlight
LED svietidlo – vnútorné, so senzorom pohybu, na baterky, stmievateľné, príkon 0.25W, svetelný tok 3lm, teplé svetlo materiál: plast, max. výška 5.6cm, šírka 8cm, IP20
16,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: YeeLa03
Philips Hue White and Color Ambiance Centris 4L Ceiling čierne 50607/30/P7 - Stropné svietidlo Varianty
5,0
Philips Hue White and Color Ambiance Centris 4L Ceiling čierne 50607/30/P7
Stropné svietidlo – smart, LED, stmievateľné, príkon 56,8 W, svetelný tok 4200 lm, nastaviteľná teplota svetla (2200–6500K), pripojenie cez ZigBee a Bluetooth, ovládanie pomocou aplikácie v češtine, kompatibilné s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, na využitie všetkých funkcií je nutný bridge, výška 12,7 cm, šírka 8,5 cm, materiál kov, IP20,
Kúpiť s kódom ALZADNI20 391,92 €
489,90 €
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: PHL20028
4,4
Philips Hue White Ambiance Aurelle SQ 32162/31/P5
Stropné svietidlo – smart, LED, stmievateľné, príkon 39 W, svetelný tok 3750 lm, nastaviteľná teplota svetla (2200–6500K), pripojenie cez ZigBee a Bluetooth, ovládanie pomocou aplikácie v češtine, kompatibilné s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, na využitie všetkých funkcií je nutný bridge, výška 4,6 cm, šírka 60 cm, materiál kov, IP20,
Kúpiť s kódom ALZADNI20 191,99 €
239,99 €
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: PHL18142
Philips Hue Milliskin 50411/31/P8 - Bodové svetlo Varianty
4,5 10×
Philips Hue Milliskin 50411/31/P8
Bodové svetlo – LED, stropné, stmievateľné, inteligentné, 230 V, svetelný tok 350lm, nastaviteľná teplota svetla (2200K–6500K), pripojenie cez ZigBee a Bluetooth, aplikácia pre Android a iOS, ovládanie pomocou aplikácie v češtine, kompatibilné s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, ochranné krytie IP20
Kúpiť s kódom ALZADNI20 36,72 €
45,90 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: ESO551d
4,6 11×
Yeelight Arwen Ceiling Light 550C
Stropné svietidlo – smart, LED, stmievateľné, nastaviteľná teplota svetla (2700–6500K), pripojenie cez WiFi 2,4 GHz a Bluetooth, kompatibilné s Google Assistant a Amazon Alexa, výška 10,2 cm, IP20,
Kúpiť s kódom ALZADNI20 95,92 €
119,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: YeeLa47
4,4
Philips Hue White and Colour Ambiance Discover 17435/30/P7
LED reflektor – vonkajšie použitie, príkon 30.5W, svetelný tok 2250lm, teplá biela, neutrálna biela a studená biela farba, napájanie: do siete, vstupné napätie: 230 V, RGB, stmievateľný, nastaviteľná chromatickosť od 2000 do 6500K, mobilná aplikácia, stupeň krytia IP44, životnosť 25000h, energetická trieda G, rozmery 15.3×16×22cm (V׊×D)
Kúpiť s kódom ALZADNI20 143,92 €
179,90 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PHL19013
5,0
Philips Hue White Ambiance Aurelle 32164/31/P5
Stropné svietidlo – smart, LED, stmievateľné, príkon 24,5 W, svetelný tok 2000 lm, nastaviteľná teplota svetla (2200–6500K), pripojenie cez ZigBee a Bluetooth, ovládanie pomocou aplikácie v češtine, kompatibilné s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, na využitie všetkých funkcií je nutný bridge, výška 4,7 cm, šírka 39,5 cm, materiál kov, IP20,
Kúpiť s kódom ALZADNI20 143,99 €
179,99 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PHL18144
4,9 27×
Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 (Bluetooth)
LED svietidlo – vnútorné, so senzorom pohybu, na baterky, stmievateľné, príkon 0.35W, svetelný tok 25lm, teplé svetlo (2800K) kompatibilné s Xiaomi Home,
14,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: XI300j2
Philips Hue White Ambiance Fair ceiling lamp white 1× 33,5 W 24 V - Stropné svietidlo Varianty
4,8 16×
Philips Hue White Ambiance Fair ceiling lamp white 1× 33,5 W 24 V
Stropné svietidlo – smart, LED, stmievateľné, príkon 33,5 W, svetelný tok 3000 lm, nastaviteľná teplota svetla (2200–6500K), pripojenie cez ZigBee a Bluetooth, ovládanie pomocou aplikácie v češtine, kompatibilné s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, na využitie všetkých funkcií je nutný bridge, výška 99 cm, šírka 44,4 cm, materiál kov, IP20,
Kúpiť s kódom ALZADNI20 207,99 €
259,99 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PHL20036
4,4
Yeelight Mesh Downlight M2 Pro
Stropné svietidlo – smart, LED, stmievateľné, svetelný tok 600 lm, pripojenie cez Bluetooth, kompatibilné s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, na využitie všetkých funkcií je nutný bridge,
Kúpiť s kódom ALZADNI20 12,32 €
15,40 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: YeeLa42
5,0
Philips Skies 17184/93/16
Stropné svietidlo – pre žiarovku E27 (nie je súčasťou), teplé svetlo (2700 K), výška 8,1 cm, šírka 26 cm, materiál kov a plast, IP44,
57,90 €
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: ESO377b
Philips Hue Enrave XL, čierna - Stropné svietidlo Varianty
5,0
Philips Hue Enrave XL, čierna
Stropné svietidlo – smart, LED, stmievateľné, príkon 48 W, svetelný tok 6100 lm, nastaviteľná teplota svetla (2200–6500K), pripojenie cez ZigBee a Bluetooth, ovládanie pomocou aplikácie v češtine, kompatibilné s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, na využitie všetkých funkcií je nutný bridge, výška 8,4 cm, šírka 55,1 cm, materiál kov, IP20,
Kúpiť s kódom ALZADNI20 270,32 €
337,90 €
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: PHL21052
Philips Hue White and Color Ambiance Centris 2L Ceiling Biela 50610/31/P7 - Stropné svietidlo Varianty
4,4
Philips Hue White and Color Ambiance Centris 2L Ceiling Biela 50610/31/P7
Stropné svietidlo – smart, LED, stmievateľné, príkon 22,4 W, svetelný tok 1540 lm, nastaviteľná teplota svetla (2200–6500K), pripojenie cez ZigBee a Bluetooth, ovládanie pomocou aplikácie v češtine, kompatibilné s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, na využitie všetkých funkcií je nutný bridge, výška 127 cm, šírka 8,5 cm, materiál kov, IP20,
Kúpiť s kódom ALZADNI20 247,92 €
309,90 €
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PHL20021
Philips Hue Enrave S biele - Stropné svietidlo Varianty
4,6
Philips Hue Enrave S biele
Stropné svietidlo – smart, LED, stmievateľné, príkon 9,6 W, svetelný tok 1220 lm, nastaviteľná teplota svetla (2200–6500K), pripojenie cez ZigBee a Bluetooth, ovládanie pomocou aplikácie v češtine, kompatibilné s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, na využitie všetkých funkcií je nutný bridge, výška 6,6 cm, šírka 26,1 cm, materiál kov, IP20,
Kúpiť s kódom ALZADNI20 103,92 €
129,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PHL21045
Philips Hue White and Color Ambiance Centris 3L Ceiling Čierna 50609/30/P7 - Stropné svietidlo Varianty
5,0
Philips Hue White and Color Ambiance Centris 3L Ceiling Čierna 50609/30/P7
Stropné svietidlo – smart, LED, stmievateľné, príkon 51,1 W, svetelný tok 3650 lm, nastaviteľná teplota svetla (2200–6500K), pripojenie cez ZigBee a Bluetooth, ovládanie pomocou aplikácie v češtine, kompatibilné s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, na využitie všetkých funkcií je nutný bridge, výška 127 cm, šírka 8,5 cm, materiál kov, IP20,
Kúpiť s kódom ALZADNI20 351,99 €
439,99 €
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: PHL20024
5,0
Philips Hue White Ambiance Pillar Hue single spot white 1× 5 W 230 V
Stropné svietidlo – smart, LED, stmievateľné, príkon 5,5 W, svetelný tok 350 lm, nastaviteľná teplota svetla (2200–6500K), pripojenie cez ZigBee a Bluetooth, ovládanie pomocou aplikácie v češtine, kompatibilné s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, na využitie všetkých funkcií je nutný bridge, výška 12 cm, šírka 10,3 cm, materiál kov, IP20,
Kúpiť s kódom ALZADNI20 71,99 €
89,99 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PHL20039
5,0
Philips Hue White and Colour Ambiance Impress 17430/30/P7
Lampa na stenu – inteligentná, LED, moderný štýl, čierna, materiál: kov, stmievateľná, príkon 15.8W, svetelný tok 1180lm, nastaviteľná teplota svetla (2000–6500K), ovládanie pomocou aplikácie v češtine, kompatibilná s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, na využitie všetkých funkcií je nutný bridge, výška 24cm, šírka 11.7cm, IP44
Kúpiť s kódom ALZADNI20 124,72 €
155,90 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PHL19008
Philips Hue Enrave M biele - Stropné svietidlo Varianty
4,8 10×
Philips Hue Enrave M biele
Stropné svietidlo – smart, LED, stmievateľné, príkon 19,2 W, svetelný tok 2450 lm, nastaviteľná teplota svetla (2200–6500K), pripojenie cez ZigBee a Bluetooth, ovládanie pomocou aplikácie v češtine, kompatibilné s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, na využitie všetkých funkcií je nutný bridge, výška 8,4 cm, šírka 38,1 cm, materiál kov, IP20,
Kúpiť s kódom ALZADNI20 169,52 €
211,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PHL21047
4,7
Immax NEO LITE ANCORA Smart stropné svietidlo 45cm, 36W Tuya WiFi
Stropné svietidlo – LED, výška 8 cm, šírka 45 cm,
48,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: IMMX_22_29

Stropné svietidlá

Philips HueAko vybrať osvetlenie do spálne Nechajte sa inšpirovať výberom vhodného osvetlenia do spálne, ktoré celkovo podčiarkne príjemnú atmosféru miesta, kam chodíme odpočívať, relaxovať a snívať. Poradíme vám, aký luster do spálne, aj to, aké svetlo do spálne na čítanie by u vás nemalo chýbať, a zameriame sa...
Teplé svetlo, studené svetlo. Ako sa líšia? Pochopiteľne v teplote chromatickosti, to znamená vo farbe. Od teploty svetla sa odvíjajú niektoré jeho vlastnosti, ako je napríklad vplyv na náš cirkadiánny rytmus. Všetko, čo potrebujete vedieť o teplote svetla, sa dozviete...
Svetelný tok sa udáva v lúmenoch a vyjadruje skutočné množstvo svetla, ktoré svetelný zdroj vyžiari. Ide tak o oveľa lepší parameter na porovnanie „výkonu“ žiaroviek, než je ich príkon vo wattoch, čo je zrejmé pri pohľade na porovnávaciu tabuľku klasických a LED...
žiarovkaŽiarovky: ako sa v nich vyznať? Žiaroviek je na trhu veľa typov. Líšia sa od seba predovšetkým použitou technológiou a tiež typom pätice, t. j. spôsobom upevnenia žiarovky do svietidla. Na to, aké sú typy pätíc žiaroviek, vám odpovieme v našom článku.
Index podania farieb (CRI) udáva presnosť, s akou svetlo z určitého zdroja zachováva farby povrchov, na ktoré dopadá.
Žiarovky majú veľa typov, tzv. pätíc. Každá sa hodí na niečo iné a orientácia môže byť náročná. Radi vám pomôžeme v našom sprievodcovi.
Viac článkov Všetky články

Stropné svietidlá

V kategórii Stropné svietidlá máme práve teraz na Alza.sk celkom 594 produktov.
Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné stropné svietidlá Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie stropné svietidlá Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie stropné svietidlá Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii stropné svietidlá recenzie
P-DC1-WEB18
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií