Alza days prosinec Výměna nevhodného dárku

Smart hodinky Garmin

Zobraziť katalóg
Cena
-
Dostupnosť
Stav tovaru
Značka
Garmin
(206)
Určenie
Dámske
(45)
Pánske
(16)
Unisex
(132)
Detské
(13)
Kompatibilný OS
Android
(206)
IOS
(206)
Športové aktivity
Chôdza
(185)
Beh
(184)
Cyklistika
(183)
Joga
(183)
Plávanie
(177)
Funkcia merania športu
Krokomer
(205)
Vzdialenosti
(196)
Tepová frekvencia
(189)
Výpočet kalórií
(185)
Rýchlosť
(170)
Materiál remienka
Koža
(6)
Nylon
(11)
Silikón
(175)
Titán
(1)
Farba ramienka
Biela
(34)
Béžová
(6)
Červená
(5)
Ružová
(6)
Fialová
(3)
Zelená
(12)
Modrá
(12)
Hnedá
(6)
Sivá
(30)
Čierna
(73)
Najnovšie objednávky

Garmin je považovaný za jedného z popredných výrobcov GPS a nositeľných technológií a ponúka širokú škálu inteligentných hodiniek navrhnutých pre rôzne životné štýly a športové aktivity. Od robustných outdoorových hodiniek až po tie elegantné na každodenné nosenie, každý si tu nájdete niečo pre seba. Pokračujte v čítaní a dozviete sa, ako si vybrať Garmin hodinky na mieru.

Pokračovať

Vyberte si Garmin hodinky, pre každého sa nejaké nájdu

Garmin hodinky sa vyrábajú v modeloch od robustných outdoorových hodiniek až po elegantné varianty na každodenné nosenie. Niektoré sú špeciálne navrhnuté pre bežcov, ďalšie ponúkajú kombináciu športových a inteligentných funkcií. Sú tu aj rady, ktoré zahŕňajú hodinky do náročných podmienok a také, ktoré prinášajú štýl a sofistikovanosť. Garmin má sortiment, ktorý splní vaše špecifické potreby.

 • Garmin Fenix sú fenoménom, ktorý je obľúbený pre svoju odolnosť, dlhú výdrž, displej čitateľný za všetkých podmienok a taktiež obrovské množstvo funkcií. Zároveň sú Garmin hodinky Fenix elegantné, nemusíte sa ich teda vzdávať ani v spoločnosti.
 • Garmin Epix sú elegantné a zároveň športové hodinky so žiarivým displejom, ktorý je dokonale čitateľný za všetkých podmienok. Sú k dispozícii v troch veľkostiach. Inteligentné funkcie pre všetky vaše športové aktivity sú samozrejmosťou rovnako ako dlhá výdrž.
 • Garmin hodinky Forerunner vám ponúknu nízku hmotnosť, športový vzhľad, ale aj vysokú odolnosť a dlhú výdrž, vďaka ktorej s vami zvládnu byť v spojení celý deň. Vrcholné modely využijú aj vrcholoví a výkonnostní športovci.
 • Garmin Vívoactive v sebe spájajú eleganciu a funkcie pre váš aktívny život. Za atraktívnym vzhľadom sa skrýva dlhá výdrž a nespočetné množstvo inteligentných funkcií zameraných najmä na športové aktivity, o ktorých budete mať dokonalý prehľad vďaka aplikácii.
 • Garmin Vivomove vďaka ich dizajnu využijete pri športe aj v každodennom živote. Pod klasickým ciferníkom sa schováva dotykový displej. Veľké množstvo inteligentných funkcií a ich výsledky môžete potom pohodlne spravovať v aplikácii v telefóne.
 • Garmin hodinky Venu majú žiarivý AMOLED displej typický pre tento rad a taktiež elegantný dizajn. Môžete ich tak využiť nielen pri športe, ale aj do spoločnosti. Sú odolné, s dlhou životnosťou a ponúknu vám najrôznejšie športové funkcie. Rad 2 je k dispozícii v dvoch veľkostiach.
 • Garmin Instinct sú inteligentné hodinky určené aj do tých najnáročnejších podmienok. Vďaka ochrannému sklu, neobvyklej ľahkosti a mimoriadne dlhej výdrži batérie vás podržia v každej situácii. Samozrejmosťou sú inteligentné funkcie, ktoré využijete pri vašich športových aktivitách.
 • Garmin Lily svojim jemným dizajnom – vzormi aj farbami – potešia každú ženu. V malom ciferníku sa skrývajú všetky potrebné funkcie pre každý šport. Môžu sa tiež pochváliť dlhou výdržou batérie na jedno nabitie. Skrátka dobrá voľba pre aktívny život v elegantnom dizajne.
 • Garmin Tactix sú všestranné hodinky určené najmä na outdoorové aktivity. Nájdete v nich aktivity typické pre vojenský výcvik, ako je napríklad parašutistika, nesmú chýbať ani navigačné funkcie a pokročilé tréningové funkcie. Zároveň sú aj elegantné, takže sa ich nemusíte vzdávať v žiadnej situácii.

Garmin watch
Hodinky Garmin so zafírovým sklom

Garmin watches
Výrazné Garmin inteligentné hodinky

Smart hodinky Garmin Vivoactive 4S
Dámske Garmin hodinky

Garmin smart watch s hranatým displejom
Hodinky Garmin s hranatým displejom

Čo vám Garmin hodinky ponúknu z hľadiska technológie a výbavy?

Garmin hodinky sú kompatibilné s operačnými systémami iOS a Android. Väčšina modelov je vybavená senzormi a funkciami, ako je krokomer, meranie vzdialenosti, tepová frekvencia, výpočet kalórií, zóna srdcovej frekvencie, intervalové tréningy, vystúpené poschodia a mnoho ďalších. Niektoré modely ponúkajú NFC na bezkontaktné platby. Pokiaľ hľadáte hodinky s možnosťou telefonovania, Garmin ponúka modely s mikrofónom a reproduktorom.

 • Smart Garmin hodinky s telefonovaním umožňujú používateľom prijímať a uskutočňovať hovory priamo na svojom zápästí bez potreby mobilného telefónu.
 • Inteligentné hodinky Garmin s NFC ponúkajú bezkontaktné platobné možnosti, čo zjednodušuje a zrýchľuje nákupy na cestách.
  • Pokiaľ hľadáte rôzne možnosti konektivity, Garmin hodinky ponúkajú rôzne možnosti vrátane ANT+, WiFi, Bluetooth, NFC a USB. Niektoré modely majú interné úložisko až 32 GB, čo je ideálne na ukladanie hudby alebo máp.

   Aký materiál a dizajn prinášajú Garmin smart hodinky?

   Garmin kladie dôraz na kvalitu a odolnosť svojich produktov. Garmin smart hodinky majú remienky vyrobené z materiálov, ako je koža, nylon, silikón a dokonca aj titán. Puzdrá hodiniek sú vyrobené z rôznych materiálov, vrátane ocele, plastu, alloy a titánu. Sklá, ktoré chránia displej, môžu byť vyrobené zo zafírového skla, plastu, Gorilla Glass, chemicky tvrdeného skla alebo Power Glass, ktoré je určené pre modely so solárnym nabíjaním.

   i

   Čitateľné displeje aj praktické ovládanie, to sú hodinky Garmin

   Väčšina Garmin hodiniek má okrúhly ciferník, hoci existujú aj modely s hranatým. Displeje môžu byť AMOLED, OLED, TFT, LCD alebo Transflektívny MIP, ktorý je ideálny na čítanie na slnku. Ovládanie sa líši od modelu po model – niektoré majú dotykový displej, iné sa ovládajú tlačidlami a niektoré kombinujú obe možnosti.

   Dizajny majú Garmin hodinky pre ženy aj mužov

   Výber hodiniek je často otázkou osobného vkusu a potrieb. Dámske smart hodinky Garmin kombinujú eleganciu s funkciami, zatiaľ čo pánske hodinky kladú väčší dôraz na odolnosť a funkčnosť. Detské Garmin hodinky sú zvyčajne navrhnuté s ohľadom na ich zábavnosť a odolnosť voči nárazom. Unisex hodinky sa snažia kombinovať to najlepšie z oboch svetov a ponúknuť štýl a výkon, ktorý vyhovuje všetkým.


   Garmin smart hodinky
   Elegantné Garmin smart hodinky

   Smart watch Garmin
   Bežecké hodinky

   Garmin hodinky
   Unisex inteligentné hodinky Garmin

   Hodinky Garmin
   Hodinky s koženým remienkom

   Dámske Garmin hodinky

   Zamerané na kombináciu funkčnosti a elegancie. Dámske Garmin hodinky ponúkajú tenší profil a menšie rozmery, ktoré sú vhodné na menšie zápästia. Sú vybavené všetkými pokročilými športovými a wellness funkciami, navyše sú navrhnuté tak, aby vyhovovali moderným ženám – či už ide o behanie, jogu alebo každodenné nosenie. Mnohé modely, ako je napríklad Garmin Lily, majú špecificky ženský dizajn a funkcie, ako napríklad sledovanie menštruačného cyklu.

   Pánske smart hodinky Garmin

   Robustné, odolné a pripravené na akciu. Pánske smart hodinky Garmin sú navrhnuté tak, aby vydržali náročné podmienky, či už ide o horskú turistiku, cyklistiku alebo intenzívny tréning v posilňovni. Modely ako Garmin Fenix alebo Tactix s väčšou a často robustnejšou konštrukciou ponúkajú pokročilé funkcie na outdoorové aktivity a extrémne športy. Výbava a dizajn týchto hodiniek odráža odvahu a výkonnosť moderného muža.

   i

   Smart hodinky Garmin a ich senzory a funkcie

   Garmin je známy svojou presnosťou merania pomocou senzorov, ako sú akcelerometer, oxymeter na meranie saturácie kyslíka v krvi, GPS, vibrácie, Galileo, Glonass, kompas, barometer a teplomer okolitej teploty. Niektoré modely majú aj solárne nabíjanie, ktoré predlžuje výdrž batérie aj na miestach bez elektrickej energie.

   Buďte v obraze, Garmin hodinky vám to umožnia

   Garmin hodinky nielenže sledujú vašu aktivitu, ale udržiavajú vás aj v kontakte s okolitým svetom. Prijímajú notifikácie z vášho telefónu, ako sú prichádzajúce hovory, SMS, upozornenia z aplikácií ako WhatsApp, Messenger, sociálne siete, emaily a kalendár. Aplikácia pre hodinky je k dispozícii v niekoľkých jazykoch vrátane angličtiny, češtiny, nemčiny, slovenčiny a francúzštiny.

   Garmin hodinky

   Outdoorové Garmin smart hodinky sú tu aj pre tie najnáročnejšie situácie.

   Pre športových nadšencov, ktorí sa venujú vodným športom alebo plávaniu, ponúka Garmin hodinky s vodotesnosťou 50 m či 100 m, čo zaisťuje, že hodinky vydržia aj náročné podmienky.

   Príslušenstvo pre vaše Garmin hodinky

   Príslušenstvo pre Garmin hodinky zohráva úlohu v rozšírení funkcionalít a personalizácii používateľského zážitku. Či už ide o vymeniteľné remienky, nabíjačky alebo senzory, Garmin ponúka širokú škálu doplnkov, ktoré umožňujú používateľom prispôsobiť si hodinky svojim potrebám a štýlu. Spoločnosť Garmin ponúka komplexný systém príslušenstva, ktorý zaisťuje, že používatelia môžu využívať svoje hodinky na maximum.

   Sú Garmin hodinky drahé?

   Ceny týchto hodiniek sa môžu výrazne líšiť v závislosti od modelu, funkčnosti a dizajnu. Základné modely sú cenovo dostupnejšie a poskytujú základné funkcie na každodenné nosenie a šport. Naopak prémiové rady majú vyššiu cenu, ale ponúkajú pokročilé funkcie, vyššiu odolnosť a sofistikovanejší dizajn. Premýšľate nad tým, kde nájsť najlacnejšie Garmin hodinky? Bazár vás svojimi cenami príjemné prekvapí.

   Stále neviete, ktoré sú tie najlepšie Garmin hodinky? Recenzie našich zákazníkov vám môžu pri výbere pomôcť.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Smart hodinky – dámske, s ovládaním v slovenčine, AMOLED displej, GPS, telefonovanie z hodiniek cez spárovaný telefón (v dosahu Bluetooth), NFC platby cez Garmin Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, barometer, hľadanie mobilu, prehrávač hudby v hodinkách, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia a always On Display, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 240 h, materiál puzdra plast
398,90 €

2.
Garmin Forerunner 955 Black Na sklade > 5 ks
Smart hodinky – pre mužov aj ženy, s ovládaním v slovenčine, transflektívny MIP displej, dotykový displej, GPS, NFC platby cez Garmin Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, barometer, hľadanie mobilu, prehrávač hudby v hodinkách, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, obchod s aplikáciami a navigácia, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 360 h, materiál puzdra plast
498,90 €

3.
Smart hodinky – pre mužov aj ženy, s ovládaním v slovenčine, transflektívny MIP displej, GPS, NFC platby cez Garmin Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, barometer, hľadanie mobilu, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, vlastné ciferníky a navigácia, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, golf, plávanie, vodotesnosť 100 m (10 ATM), max. výdrž batérie 672 h, materiál puzdra plast
399,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
206 položiek
Ľudová voľba Lacné, ale dobre hodnotené
Garmin Venu 2 Plus Cream Gold/White Band - Smart hodinky Varianty
4,7 125×
Garmin Venu 2 Plus Cream Gold/White Band
Smart hodinky – dámske, s ovládaním v slovenčine, AMOLED displej, GPS, telefonovanie z hodiniek cez spárovaný telefón (v dosahu Bluetooth), NFC platby cez Garmin Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, barometer, hľadanie mobilu, prehrávač hudby v hodinkách, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia a always On Display, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 240 h, materiál puzdra plast
398,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PPvenu2PL3
Zlatá stredná cesta Dobrý pomer cena/výkon
4,8 51×
Garmin Forerunner 955 Black
Smart hodinky – pre mužov aj ženy, s ovládaním v slovenčine, transflektívny MIP displej, dotykový displej, GPS, NFC platby cez Garmin Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, barometer, hľadanie mobilu, prehrávač hudby v hodinkách, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, obchod s aplikáciami a navigácia, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 360 h, materiál puzdra plast
498,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PPfr955e1
Zlatá stredná cesta Dobrý pomer cena/výkon
4,8 51×
Garmin Forerunner 955 Solar Black
Smart hodinky – pre mužov aj ženy, s ovládaním v slovenčine, transflektívny MIP displej, dotykový displej, GPS, NFC platby cez Garmin Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, barometer, hľadanie mobilu, prehrávač hudby v hodinkách, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, obchod s aplikáciami a navigácia, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 480 h, materiál puzdra plast
Super cena
558,90 € Ušetríte 26 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PPfr955d1
Pre náročných Kvalita bez kompromisov
Garmin Epix Sapphire Titan/White Band - Smart hodinky Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,0
Garmin Epix Sapphire Titan/White Band
Smart hodinky – pre mužov aj ženy, s ovládaním v slovenčine, AMOLED displej, GPS, NFC platby cez Garmin Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, barometer, hľadanie mobilu, prehrávač hudby v hodinkách, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, obchod s aplikáciami, vlastné ciferníky, navigácia, always On Display a integrované mapy, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, golf, plávanie, vodotesnosť 100 m (10 ATM), max. výdrž batérie 384 h, detekcia pádu, materiál puzdra plast
916,90 €
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: PPepix2g3x
4,8 91×
Garmin Instinct 2 Solar Graphite
Smart hodinky – pre mužov aj ženy, s ovládaním v slovenčine, transflektívny MIP displej, GPS, NFC platby cez Garmin Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, barometer, hľadanie mobilu, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, vlastné ciferníky a navigácia, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, golf, plávanie, vodotesnosť 100 m (10 ATM), max. výdrž batérie 672 h, materiál puzdra plast
399,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PPinst2s9
Garmin Venu 2 Plus Silver/Gray Band - Smart hodinky Varianty
4,7 125×
Garmin Venu 2 Plus Silver/Gray Band
Smart hodinky – pre mužov aj ženy, s ovládaním v slovenčine, AMOLED displej, GPS, telefonovanie z hodiniek cez spárovaný telefón (v dosahu Bluetooth), NFC platby cez Garmin Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, barometer, hľadanie mobilu, prehrávač hudby v hodinkách, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia a always On Display, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 240 h, materiál puzdra plast
449,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PPvenu2PL1
4,7 46×
Garmin Forerunner 255 Music Whitestone
Smart hodinky – pre mužov aj ženy, s ovládaním v slovenčine, transflektívny MIP displej, GPS, NFC platby cez Garmin Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, barometer, hľadanie mobilu, prehrávač hudby v hodinkách, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, obchod s aplikáciami a navigácia, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 336 h, materiál puzdra plast
358,90 €
Na sklade 1 ks
Objednávací kód: PPfr255a6
4,6 88×
Garmin Fenix 7 Silver/Graphite Band
Smart hodinky – pre mužov aj ženy, s ovládaním v slovenčine, transflektívny MIP displej, GPS, NFC platby cez Garmin Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, barometer, hľadanie mobilu, prehrávač hudby v hodinkách, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, obchod s aplikáciami, navigácia, always On Display a integrované mapy, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, golf, plávanie, vodotesnosť 100 m (10 ATM), max. výdrž batérie 432 h, detekcia pádu, materiál puzdra plast
773,90 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PPfenix7s8x
4,8 51×
Garmin Forerunner 955 Whitestone
Smart hodinky – pre mužov aj ženy, s ovládaním v slovenčine, transflektívny MIP displej, dotykový displej, GPS, NFC platby cez Garmin Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, barometer, hľadanie mobilu, prehrávač hudby v hodinkách, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, obchod s aplikáciami a navigácia, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 360 h, materiál puzdra plast
498,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PPfr955e2
4,7 46×
Garmin Forerunner 255S Music Whitestone
Smart hodinky – pre mužov aj ženy, s ovládaním v slovenčine, transflektívny MIP displej, GPS, NFC platby cez Garmin Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, barometer, hľadanie mobilu, prehrávač hudby v hodinkách, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, obchod s aplikáciami a navigácia, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 288 h, materiál puzdra plast
356,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PPfr255a8
Garmin Venu Sq 2 Cool Mint/Metallic Mint - Smart hodinky Varianty
4,7 62×
Garmin Venu Sq 2 Cool Mint/Metallic Mint
Smart hodinky – dámske, s ovládaním v slovenčine, AMOLED displej, GPS, NFC platby cez Garmin Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, hľadanie mobilu, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, obchod s aplikáciami a always On Display, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 264 h, materiál puzdra plast
241,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PPven001b3
Garmin Enduro 2 čierne - Smart hodinky Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
5,0
Garmin Enduro 2 čierne
Smart hodinky – pre mužov aj ženy, s ovládaním v slovenčine, transflektívny MIP displej, GPS, NFC platby cez Garmin Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, barometer, hľadanie mobilu, prehrávač hudby v hodinkách, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, obchod s aplikáciami, vlastné ciferníky, navigácia a integrované mapy, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, golf, plávanie, vodotesnosť 100 m (10 ATM), max. výdrž batérie 816 h, materiál puzdra plast
1 169 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PPendb2tm
4,7 46×
Garmin Forerunner 255 Music Black
Smart hodinky – pre mužov aj ženy, s ovládaním v slovenčine, transflektívny MIP displej, GPS, NFC platby cez Garmin Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, barometer, hľadanie mobilu, prehrávač hudby v hodinkách, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, obchod s aplikáciami a navigácia, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 336 h, materiál puzdra plast
358,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PPfr255a5
Garmin Epix Sapphire Titan Black/Black Band - Smart hodinky Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,9 12×
Garmin Epix Sapphire Titan Black/Black Band
Smart hodinky – pre mužov aj ženy, s ovládaním v slovenčine, AMOLED displej, GPS, NFC platby cez Garmin Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, barometer, hľadanie mobilu, prehrávač hudby v hodinkách, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, obchod s aplikáciami, vlastné ciferníky, navigácia, always On Display a integrované mapy, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, golf, plávanie, vodotesnosť 100 m (10 ATM), max. výdrž batérie 384 h, detekcia pádu, materiál puzdra plast
868,90 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PPepix2g2x
Garmin Venu Sq, LightGold/White Band - Smart hodinky Varianty
4,5 130×
Garmin Venu Sq, LightGold/White Band
Smart hodinky – dámske, s ovládaním v slovenčine, AMOLED displej, GPS, NFC platby cez Garmin Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, hľadanie mobilu, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, obchod s aplikáciami a navigácia, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, golf, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 144 h, detekcia pádu, materiál puzdra plast
149,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SKGvenuLGw
Garmin Venu Sq 2 Music Ivory/Peach Gold - Smart hodinky Varianty
4,5 32×
Garmin Venu Sq 2 Music Ivory/Peach Gold
Smart hodinky – dámske, s ovládaním v slovenčine, AMOLED displej, GPS, NFC platby cez Garmin Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, hľadanie mobilu, prehrávač hudby v hodinkách, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, obchod s aplikáciami a always On Display, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 264 h, materiál puzdra plast
278,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PPven002b2
4,8 47×
Garmin Forerunner 255S Powder Grey
Smart hodinky – pre mužov aj ženy, s ovládaním v slovenčine, transflektívny MIP displej, GPS, NFC platby cez Garmin Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, barometer, hľadanie mobilu, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, obchod s aplikáciami a navigácia, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 288 h, materiál puzdra plast
287,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PPfr255a3
Garmin Venu Sq 2 Shadow Gray/Slate - Smart hodinky Varianty
4,7 62×
Garmin Venu Sq 2 Shadow Gray/Slate
Smart hodinky – pre mužov aj ženy, s ovládaním v slovenčine, AMOLED displej, GPS, NFC platby cez Garmin Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, hľadanie mobilu, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, obchod s aplikáciami a always On Display, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 264 h, materiál puzdra plast
239,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PPven001b1
Garmin Fenix 7X Sapphire Solar Carbon Gray DLC Titanium/Black Band - Smart hodinky Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,9 110×
Garmin Fenix 7X Sapphire Solar Carbon Gray DLC Titanium/Black Band záruka 36 mesiacov
Smart hodinky – pre mužov aj ženy, s ovládaním v slovenčine, transflektívny MIP displej, GPS, NFC platby cez Garmin Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, barometer, hľadanie mobilu, prehrávač hudby v hodinkách, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, obchod s aplikáciami, navigácia, always On Display a integrované mapy, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, golf, plávanie, vodotesnosť 100 m (10 ATM), detekcia pádu, materiál puzdra plast
1 049 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PPfenix7s14
Garmin Vívoactive 5 Cream Gold / Ivory Band - Smart hodinky
Varianty
Garmin Vívoactive 5 Cream Gold / Ivory Band
Smart hodinky – dámske, AMOLED displej, GPS, NFC platby cez Garmin Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, prehrávač hudby v hodinkách a always On Display, vhodné na beh, cyklistiku, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 264 h, detekcia pádu, materiál puzdra plast
Zľavnené -10 %
269,90 € 299,99 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SKPPvact5a2
Garmin Venu2S Light Gold/Sand Band - Smart hodinky
Varianty
4,4 91×
Garmin Venu2S Light Gold/Sand Band
Smart hodinky – dámske, s ovládaním v slovenčine, AMOLED displej, GPS, NFC platby cez Garmin Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, barometer, hľadanie mobilu, prehrávač hudby v hodinkách, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, obchod s aplikáciami, vlastné ciferníky a navigácia, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, golf, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 240 h, detekcia pádu, materiál puzdra plast
349,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PPvenu2Slgs
Garmin Venu 3 Slate/Black Band - Smart hodinky Varianty
Garmin Venu 3 Slate/Black Band
Smart hodinky – pre mužov aj ženy, AMOLED displej, GPS, telefonovanie z hodiniek cez spárovaný telefón (v dosahu Bluetooth), NFC platby cez Garmin Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, barometer, prehrávač hudby v hodinkách, ovládanie prehrávača hudby v mobile a always On Display, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 336 h, detekcia pádu, materiál puzdra plast
Novinka
499,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SKPPvenu3sb
3,7
Garmin Epix Glass Silver/Gray Band
Smart hodinky – pre mužov aj ženy, s ovládaním v slovenčine, AMOLED displej, GPS, NFC platby cez Garmin Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, barometer, hľadanie mobilu, prehrávač hudby v hodinkách, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, obchod s aplikáciami, vlastné ciferníky, navigácia, always On Display a integrované mapy, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, golf, plávanie, vodotesnosť 100 m (10 ATM), max. výdrž batérie 384 h, detekcia pádu, materiál puzdra plast
760,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PPepix2g1x
Garmin Venu Sq, Orchid / Orchid Band - Smart hodinky Varianty
4,5 130×
Garmin Venu Sq, Orchid / Orchid Band
Smart hodinky – dámske, s ovládaním v slovenčine, LCD displej, GPS, NFC platby cez Garmin Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, hľadanie mobilu, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, obchod s aplikáciami a navigácia, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, golf, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 144 h, detekcia pádu, materiál puzdra plast
164,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SKGvenuO

Smart hodinky Garmin

SamsungSamsung Gauss je nová umelá inteligencia kórejského výrobcu. K zákazníkom dorazí čoskoro Samsung tento týždeň oznámil svoj vlastný model umelej inteligencie Samsung Gauss. Generatívna umelá inteligencia sa začína veľmi rýchlo rozrastať a Samsung nechce zostať pozadu. AI Gauss má byť rozdelená do troch častí, ktoré majú na starosti svoj vlastný oddiel. Čo...
OnePlus si za tých pár rokov rozhodne získal svojich fanúšikov. Či už ide o dlhú softvérovú podporu, prehľadnú nadstavbu operačného systému, alebo mechanický prepínač zvukových profilov, všetko má niečo do seba. My sa už pomaly tešíme, keď nám firma odhalí svoju novinku...
Úplne nové telefóny Honor 100 a Honor 100 Pro sa nechcú stratiť v záplave ostatných značiek. Svojím vzhľadom pútajú pozornosť. Obidva smartfóny však chcú preukázať aj svoje schopnosti, ktoré nevyzerajú vôbec zle.
VianoceAký telefón zaobstarať na Vianoce? Poteší aj príslušenstvo či drobnosti Vianoce sú už za dverami a mobilný telefón či príslušenstvo je vhodným darčekom. Ak na to máte rozpočet, dopriať si to najlepšie určite nie je zlý nápad. Za menej peňazí je však aj v strednej triede z čoho vyberať. Prinášame niekoľko tipov, aký mobilný telefón alebo...
V ponuke firmy Xiaomi sa objavil model Xiaomi 13T Pro. Prišiel po boku s modelom bez prídomku Pro, oproti ktorému však prináša užitočné vylepšenia, ktoré ho katapultujú do vyššej kategórie. Ako sa mu v nej darí, čím vyniká a s ktorými mobilnými telefónmi sa môže smelo...
Staré mobily, či už smartfóny, alebo tie slúchadlové, môžu byť považované za praveké stroje. Veľakrát toho ale zvládnu ešte dosť. Pokiaľ taký retro mobil nie je nenávratne poškodený, máme pre vás niekoľko tipov, čo s ním.
Viac článkov Všetky články

Smart hodinky Garmin

V kategórii Smart hodinky Garmin máme práve teraz na Alza.sk celkom 206 produktov.
Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné smart hodinky Garmin Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie smart hodinky Garmin Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie smart hodinky Garmin Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii smart hodinky Garmin recenzie
P-DC1-WEB19
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií