Days of Play Si ready na ďalší level?

Herné predobjednávky

Zobraziť katalóg
Cena
-
Dostupnosť
Stav tovaru
Platforma
PC
(27)
PlayStation 5
(126)
PlayStation 4
(54)
Xbox Series X
(70)
Xbox Series S
(3)
Xbox One
(39)
Nintendo Switch
(54)
Licencia
Škatuľová
(273)
Na stiahnutie
(6)
Kľúč pre
Steam
(4)
Xbox Live
(3)
PS Store
(1)
Nintendo eShop
(3)
Žáner
Akčný
(166)
RPG
(43)
Arkády
(36)
Simulátor
(32)
Pretekársky
(32)
Textová lokalizácia
CS
(17)
EN
(279)
DE
(230)
HU
(1)
RU
(1)
PL
(3)
FR
(12)
ES
(1)
IT
(3)
ZH
(1)
KR
(1)
JP
(1)
Zvuková lokalizácia
EN
(273)
DE
(166)
FR
(3)
IT
(2)
JP
(2)
Vekové obmedzenie
3 rokov
18 rokov
-
Najnovšie objednávky

Pripravuje sa nová hra vášho obľúbeného žánru a vy sa neviete dočkať? Chcete byť medzi prvými, ktorí úplne novú hernú lahôdku vyskúšajú? Predobjednajte si svoju kópiu ešte pred oficiálnym vydaním hry. Herné predobjednávky sú k dispozícii vo všetkých kategóriách, vyberte si tú svoju.

Pokračovať

Aké výhody predobjednávkou získam?

Prečo si hru rezervovať vopred formou predobjednávky? Oproti nákupu v deň vydania (či neskôr) získate niekoľko istôt a výhod. Aké to sú?

  • Predobjednávky sú k dispozícii pre všetky platformy, ktoré daná hra podporuje.
  • Garancia vrátenia cenového rozdielu ak klesne cena hry pri začatí predaja oproti cene predobjednávky.
  • Pri kúpe hernej predobjednávky ste zaradení do pevného poradovníka a nikto vás už nepredbehne.
  • Hneď po naskladnení tovar odošleme. Predobjednávky ako prvé v poradí.

i

Predobjednať si môžete hry pre PC, PS4, Xbox, alebo napríklad Nintendo Switch.

Základná, Deluxe, alebo zberateľská? Predobjednávky myslia aj na herné edície

V prípade predobjednávky si okrem platformy môžete zvoliť aj edíciu hry. Rôzne edície môžu do hry priniesť obsah navyše, či už ide o ďalšie úrovne, body, či skiny. Medzi najčastejšie príplatkové herné edície patria Deluxe Edition, Ultimate Edition, alebo Collectors Edition.

K hernej predobjednávke od nás často dostanete aj malý darček v podobe rozširujúceho herného obsahu, predplatného, či tematického doplnku. Pozrite sa na predobjednávky s darčekmi.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.
279 položiek
PowerWash Simulator – PS4
Hra na konzolu – PS4/PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verzia, žáner: simulátor, pre online hranie vyžaduje predplatné PlayStation Plus, – PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verzia, žáner: simulátor, pre online hranie vyžaduje predplatné PlayStation Plus; odplavte svoje starosti za upokojujúceho zvuku vapky; vybudujte si vlastnú firmu na umývanie a odomknite si nové nástroje, vylepšenia a ďalšie funkcie – to všetko s jednoduchým uspokojením z toho, že ste všetko umyli do žiarivého lesku
Novinka
27,90 €
Dátum vydania: 13. júna 2023
Objednávací kód: MSX1484
PowerWash Simulator – PS5
Hra na konzolu – PS5 (s mechanikou), krabicová verzia, žáner: simulátor, – PS5 (s mechanikou), krabicová verzia, žáner: simulátor; – Odplavte svoje starosti za upokojujúceho zvuku vapky; vybudujte si vlastnú firmu na umývanie a odomknite si nové nástroje, vylepšenia a ďalšie funkcie – to všetko s jednoduchým uspokojením z toho, že ste všetko umyli do žiarivého lesku
Novinka
28,90 €
Dátum vydania: 13. júna 2023
Objednávací kód: PSV0457
PowerWash Simulator – Xbox
Hra na konzolu – Xbox One S/Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verzia, žáner: simulátor, pre online hranie vyžaduje predplatné Xbox Live Gold, – Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verzia, žáner: simulátor, pre online hranie vyžaduje predplatné Xbox Live Gold;, – odplavte svoje starosti za upokojujúceho zvuku vapky; vybudujte si vlastnú firmu na umývanie a odomknite si nové nástroje, vylepšenia a ďalšie funkcie – to všetko s jednoduchým uspokojením z toho, že ste všetko umyli do žiarivého lesku
Novinka
28,90 €
Dátum vydania: 13. júna 2023
Objednávací kód: XBSE0370
PowerWash Simulator – Nintendo Switch
Hra na konzolu – Nintendo Switch, krabicová verzia, žáner: simulátor, – Nintendo Switch, krabicová verzia, žáner: simulátor; – odplavte svoje starosti za upokojujúceho zvuku vapky; vybudujte si vlastnú firmu na umývanie a odomknite si nové nástroje, vylepšenia a ďalšie funkcie – to všetko s jednoduchým uspokojením z toho, že ste všetko umyli do žiarivého lesku
Novinka
28,90 €
Dátum vydania: 13. júna 2023
Objednávací kód: NSW1225
5,0
Assassins Creed Mirage: Deluxe Edition – PS5
Hra na konzolu – PS5 (s mechanikou), krabicová verzia, žáner: akčný, – Užite si príbeh o Basimovi, prefíkanom pouličnom zlodejíčkovi s desivými vidinami, ktorý hľadá odpovede v rušných uliciach Bagdadu v deviatom storočí. Prostredníctvom záhadného prastarého spolku menom Skrytie sa stane smrtiacim asasínskym majstrom a zmení svoj osud spôsobom, ktorý si nikdy ani nedokázal predstaviť.
Novinka
59,90 €
Dátum vydania: 12. októbra 2023
Objednávací kód: PSV0347de
Operation Wolf Returns: First Mission – Nintendo Switch
Hra na konzolu – Nintendo Switch, krabicová verzia, žáner: akčný, strieľačky a arkády, – Pred niekoľkými mesiacmi sa objavila nová zločinecká organizácia, vedená tajomným generálom Viperom. Okrem toho, že obchoduje so zbraňami a drogami, vyvinula aj neznámu supersilnú zbraň hromadného ničenia. Potom, čo došlo k objaveniu niekoľkých táborov tejto organizácie, bola vyslaná dvojica agentov, aby vypátrala, o akú zbraň ide, eliminovala ju a pri tom oslobodila rukojemníkov, ktorých zločinci zadržiavajú…
Novinka
41,90 €
Očakávame december 2023
Objednávací kód: NSW1139
5,0
F1 23 – Xbox
Hra na konzolu – Xbox One S/Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verzia, žáner: simulátor a pretekársky, pre online hranie vyžaduje predplatné Xbox Live Gold, – Brzdite ako poslední v EA SPORTS™ F1® 23, oficiálnej videohre šampionátu 2023 FIA Formula One World Championship™. Nová kapitola príbehového režimu „Braking Point“ prináša napínavé dramatické momenty a vyhrotené rivality. Pretekajte na nových okruhoch v Las Vegas a Lusail a získajte ďalšie odmeny v rámci režimu F1® World.
Novinka
69,90 €
Dátum vydania: 16. júna 2023
Objednávací kód: XBSE0355
Final Fantasy XVI – PS5
Hra na konzolu – PS5 (s mechanikou), krabicová verzia, žáner: akčný a RPG,
+Darček Darček Final Fantasy XVI - Steelbook v hodnote 8,39 €
Novinka
69,90 €
Dátum vydania: 22. júna 2023
Objednávací kód: PSV0021
Assassins Creed Mirage – PS5
Hra na konzolu – PS5 (s mechanikou), krabicová verzia, žáner: akčný, – Užite si príbeh o Basimovi, prefíkanom pouličnom zlodejíčkovi s desivými vidinami, ktorý hľadá odpovede v rušných uliciach Bagdadu v deviatom storočí. Prostredníctvom záhadného prastarého spolku menom Skrytie sa stane smrtiacim asasínskym majstrom a zmení svoj osud spôsobom, aký si nikdy ani nedokázal predstaviť.
Novinka
42,90 €
Dátum vydania: 12. októbra 2023
Objednávací kód: PSV0347
Prince of Persia: Sands of Time Remake – PS4
Hra na konzolu – PS4/PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verzia, žáner: akčný, – obľúbená séria je späť v kompletnom prerobení, ktoré obsahuje novú kameru, ovládanie na súboje a nový motion capture pre herné filmy. Dohraním hry si navyše môžete odomknúť pôvodnú Prince of Persia z roku 1992.
Novinka
36,90 €
Očakávame december 2023
Objednávací kód: MSX905
Avatar: Frontiers of Pandora – PS5
Hra na konzolu – PS5 (s mechanikou), krabicová verzia, žáner: akčný a dobrodružný,
Novinka
81,90 €
Očakávame december 2023
Objednávací kód: PSV0103
Hogwarts Legacy – Nintendo Switch
Hra na konzolu – Nintendo Switch, krabicová verzia s kľúčom na stiahnutie, kľúč pre Nintendo eShop, žáner: akčný a RPG, – Zažite život študenta na Rokfortskej škole čiar a kúziel ako nikdy predtým. Vydajte sa na nebezpečnú cestu za odhalením skrytej pravdy. Budete rozvíjať schopnosti svojej postavy, ovládať mocné kúzla, zdokonaľovať bojové schopnosti a vyberať spoločníkov, ktorí Vám pomôžu čeliť smrtiacim nepriateľom.
+Darček Cukríky Jelly Belly v hodnote 5,99 €
Novinka
54,90 €
Dátum vydania: 14. novembra 2023
Objednávací kód: NSW1161
STALKER 2: Heart of Chornobyl
Hra na PC – krabicová verzia, žáner: akčný a strieľačky, – Preskúmajte rozsiahlu uzavretú zónu Černobyľu plnú nebezpečných nepriateľov, smrtiacich anomálií a silných artefaktov. Preberte úlohu osamoteného stalkera a preskúmajte fotorealistický otvorený svet.
Novinka
60,90 €
Očakávame december 2023
Objednávací kód: WG1325
Tekken 8 – PS5
Hra na konzolu – PS5 (s mechanikou), krabicová verzia, žáner: akčný, – PS5 (s mechanikou), krabicová verzia,
Novinka
76,90 €
Očakávame december 2023
Objednávací kód: PSV0372
F1 23 – PS5
Hra na konzolu – PS5 (s mechanikou), krabicová verzia, žáner: simulátor a pretekársky, – Brzdite ako poslední v EA SPORTS™ F1® 23, oficiálnej videohre šampionátu 2023 FIA Formula One World Championship™. Nová kapitola príbehového režimu „Braking Point“ prináša napínavé dramatické momenty a vyhrotené rivality. Pretekajte na nových okruhoch v Las Vegas a Lusail a získajte ďalšie odmeny v rámci režimu F1® World.
Novinka
69,90 €
Dátum vydania: 16. júna 2023
Objednávací kód: PSV0438
The Walking Dead: Saints and Sinners – Chapter 2: Retribution – Payback Edition – PS VR2
Hra na konzolu – PS5 (s mechanikou), krabicová verzia, žáner: akčný a virtuálna realita, – Čeľte novému hrozivému nepriateľovi, odhodlanému rozsekať vás na kúsky. Bojujte všetkým, čo máte po ruke, alebo si zachráňte život útekom!
Predp. cena
44,90 €
Dátum vydania: 31. decembra 2023
Objednávací kód: PSV0402
F1 23 – PS4
Hra na konzolu – PS4/PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verzia, žáner: simulátor a pretekársky, pre online hranie vyžaduje predplatné PlayStation Plus, – brzdite ako poslední v EA SPORTS™ F1® 23, oficiálnej videohre šampionátu 2023 FIA Formula One World Championship™. Nová kapitola príbehového režimu „Braking Point“ prináša napínavé dramatické momenty a vyhrotené rivality. Pretekajte na nových okruhoch v Las Vegas a Lusail a získajte ďalšie odmeny v rámci režimu F1® World.
Novinka
69,90 €
Dátum vydania: 16. júna 2023
Objednávací kód: MSX1469
Prince of Persia: Sands of Time Remake – Xbox One
Hra na konzolu – Xbox One S/Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verzia, žáner: akčný, – obľúbená séria je späť v kompletnom prerobení, ktorá obsahuje novú kameru, ovládanie na súboje a nový motion capture pre herné filmy. Dohraním hry si navyše môžete odomknúť pôvodnú Prince of Persia z roku 1992.
Novinka
36,90 €
Očakávame december 2023
Objednávací kód: MXO794
Silent Hill 2 – PS5
Hra na konzolu – PS5 (s mechanikou), krabicová verzia, žáner: akčný,
Novinka
61,90 €
Očakávame december 2023
Objednávací kód: PSV0358
Hogwarts Legacy: Deluxe Edition – Nintendo Switch
Hra na konzolu – Nintendo Switch, krabicová verzia s kľúčom na stiahnutie, kľúč pre Nintendo eShop, žáner: akčný, – Zažite život študenta na Rokfortskej škole čiar a kúziel ako nikdy predtým. Vydajte sa na nebezpečnú cestu za odhalením skrytej pravdy. Budete rozvíjať schopnosti svojej postavy, ovládať mocné kúzla, zdokonaľovať bojové schopnosti a vyberať spoločníkov, ktorí Vám pomôžu čeliť smrtiacim nepriateľom.
+Darček Cukríky Jelly Belly v hodnote 5,99 €
Novinka
64,90 €
Dátum vydania: 14. novembra 2023
Objednávací kód: NSW1161de
The Walking Dead: Saints and Sinners – Chapter 2: Retribution – Payback Edition – PS4 VR
Hra na konzolu – PS4/PS4 Pro, krabicová verzia, žáner: akčný a virtuálna realita, - Čelte novému hrozivému nepriateľovi, odhodlanému rozsekať vás na kúsky. Bojujte všetkým, čo máte po ruke, alebo si zachráňte život útekom!
Predp. cena
44,90 €
Dátum vydania: 31. decembra 2023
Objednávací kód: MSX1442
Assassins Creed Mirage: Deluxe Edition – PS4
Hra na konzolu – PS4/PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verzia, žáner: akčný, – Užite si príbeh o Basimovi, prefíkanom pouličnom zlodejíčkovi s desivými vidinami, ktorý hľadá odpovede v rušných uliciach Bagdadu v deviatom storočí. Prostredníctvom záhadného prastarého spolku menom Skrytie sa stane smrtiacim asasínskym majstrom a zmení svoj osud spôsobom, ktorý si nikdy ani nedokázal predstaviť.
Novinka
59,90 €
Dátum vydania: 12. októbra 2023
Objednávací kód: MSX1402de
Suicide Squad: Kill the Justice League – PS5
Hra na konzolu – PS5 (s mechanikou), krabicová verzia, žáner: akčný,
Novinka
73,90 €
Dátum vydania: 2. februára 2024
Objednávací kód: PSV0011
Assassins Creed Mirage: Deluxe Edition – Xbox
Hra na konzolu – Xbox One S/Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verzia, žáner: akčný, – Užite si príbeh o Basimovi, prefíkanom pouličnom zlodejíčkovi s desivými vidinami, ktorý hľadá odpovede v rušných uliciach Bagdadu v deviatom storočí. Prostredníctvom záhadného prastarého spolku menom Skrytie sa stane smrtiacim asasínskym majstrom a zmení svoj osud spôsobom, ktorý si nikdy ani nedokázal predstaviť.
Novinka
59,90 €
Dátum vydania: 12. októbra 2023
Objednávací kód: XBSE0298de

Herné predobjednávky

Jakub NěmecNové hry: jún 2023 – Diablo 4, Street Fighter 6, F1 23 a ďalšie V máji vychádza celá plejáda hier, čo vám dokáže len letmý pohľad na prehľadnú tabuľku v závere článku. Avšak...
Rok 2022 mal byť vytúženým návratom k normálu. Asi tušíte, že sa mu podarilo byť všetkým, len nie pokojným....
Ak ste si u nás kúpili elektronickú licenciu na hru The Sims 3 či jej dodatky (DLC) a neviete, ako s kódom...
Marvel’s AvengersMarvel’s Avengers (RECENZIA) – Ako sa marvelovským superhrdinom darí na PS5? Akčná online adventúra Marvel's Avengers mala byť obrím hitom, minimálne kvôli súčasnej popularite...
S hrdinkou Jesse Faden a jej výpravou do tajomného Federal Bureau of Control sme sa prvýkrát mohli stretnúť už...
Ušetrite až 225 € pri nákupe herných komponentov a príslušenstva od spoločnosti Asus. Stačí len v období od 8....
Viac článkov Všetky články

Herné predobjednávky

V kategórii Herné predobjednávky máme práve teraz na Alza.sk celkom 279 produktov.
Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné herné predobjednávky Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie herné predobjednávky Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii herné predobjednávky recenzie
P-DC1-WEB16
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií