IP kamery

Zobraziť katalóg
Cena
-
Dostupnosť
Stav tovaru
Kompatibilita
Apple HomeKit
(28)
Google Assistant
(217)
Amazon Alexa
(217)
Tuya
(65)
Apple Siri skratky
(13)
Xiaomi Home
(11)
Lidl Home
(8)
Použitie
Vnútorné
(392)
Maximálne rozlíšenie
1920 × 1080 px
(317)
2560 × 1440 px
(76)
3840 × 2160 px
(25)
2304 × 1296 px
(25)
2560 × 1920 px
(24)
Zorný uhol
32 °
360 °
-

IP kamery alebo sieťové kamery sú v spojení so zabezpečovacími systémami využívané najmä pre dohľad nad majetkom a budovami. Čo to ale znamená uzavretý a otvorený systém? Aké vlastnosti ovplyvňujú kvalitu obrazu? Na čo slúži sieťový rekordér? Zistite, aké má IP kamera podstatné vlastnosti a na čo pri výbere nezabudnúť.

Pokračovať

Parametre dôležité pre výber IP kamery

Pri výbere IP kamery je podstatných niekoľko vlastností, na ktoré si musíme pri rozhodovaní dať pozor. Pozrite sa, prečo je dôležité vyhotovenie a určenie, čo ovplyvňuje rozlíšenie, aké sú možnosti ovládania a podobne.

Vyhotovenie a určenie

 • Vnútorné IP kamery sú určené iba na použitie v interiéroch. Bývajú náchylnejšie na poškodenie a nie sú nijako chránené proti poveternostným vplyvom, vandalizmu, vode atď.
 • Vonkajšie IP kamery sú určené na sledovanie záhrad, okolia budov alebo pozemkov. Sú odolné voči vplyvom vonkajšieho prostredia podľa stupňov IP. Niektoré modely je možné vybaviť špeciálnym odolným krytom, a zamedziť tak vandalizmu alebo odcudzeniu. Takže ak viete, že niečo také hrozí, je lepšie sa na to pripraviť.

i

IP kamery môžeme ďalej rozdeliť na domáce kamery a firemné. Domáca kamera je ideálna na použitie v miestnostiach, kanceláriách či malých obchodoch. Firemná kamera umožňuje pripojenie do kamerových systémov, sledovanie väčších priestorov aj niekoľkých miestností.

IP kamera – maximálne rozlíšenie

Rozlíšenie udáva, z koľkých obrazových bodov (pixelov) vo vodorovnom a zvislom smere je obraz, ktorým IP kamera disponuje, tvorený. Čím vyššie rozlíšenie, tým detailnejší obraz, čo je pri bezpečnostných kamerách žiaduce – presnejšia identifikácia osôb. Dôležitá je tiež snímková frekvencia, čiže koľko snímok dokáže zariadenie urobiť za 1 sekundu.

 • VGA (640 × 480 px) predstavuje základnú hodnotu rozlíšenia. Obraz nie je príliš detailný, postačí napríklad na sledovanie dopravnej prevádzky, snehových podmienok v zimných strediskách a pod.
 • HD rozlíšenie (1 280 × 720 px) je v súčasnosti už štandard. Umožní identifikáciu osôb v rámci menších miestností, a to už s lepšou rozlišovacou schopnosťou.
 • Full HD rozlíšenie (1 920 × 1 080 px) ponúka veľmi kvalitný obraz a dostatok detailov aj pre monitoring väčších priestorov. Toto rozlíšenie už umožní rozpoznávať tváre a detaily, ktoré by sa inak určovali veľmi zložito.
 • K dispozícii sú aj IP kamery s vyšším rozlíšením, napríklad 2 048 × 1 536 alebo 2 560 × 1 920 bodov.

Sledujte aj údaj o šírke záberu. So širším uhlom záberu získate lepšiu perspektívu. Pri uhloch väčších ako 150° vzniká efekt rybieho oka a klesá kvalita obrazu v detailoch. Pri IP kamerách sa najčastejšie stretnete s uhlom záberu 70 až 180°, takže záleží na vás, na aké účely IP kameru potrebujete.

Nočné videnie a IP kamery

Na kvalitné snímanie v noci a za zlého osvetlenia využívajú niektoré IP kamery IR prísvit. Ten funguje zhruba do vzdialenosti 25 m a je ľudským okom neviditeľný. V nočnom režime sa kamera automaticky prepne do čiernobieleho zobrazenia. Vďaka tomu je zaistená lepšia kvalita obrazu, ktorý by bol inak prakticky nepoužiteľný.

i

S kvalitou obrazu v šere súvisí aj svetelnosť. Tá sa pri IP kamerách pohybuje v rozmedzí f/1,8 až f/2,8. Hodnotu f/2.0 a vyššiu možno považovať za dostatočnú na správne vykreslenie detailov a nízku úroveň šumu aj pri večerných záberoch.

IP kamera a jej možnosti ovládania

Okrem toho, že IP kamera umožňuje prístup na diaľku, niektoré druhy je možné na diaľku tiež ovládať – rozhliadať sa pomocou otáčania a kamery, približovať či zapínať prísvit. Toto umožní buď webové rozhranie (pri použití počítača), alebo prostredie aplikácie (pri použití telefónu alebo tabletu).

Ukladanie záznamov pomocou IP kamery

Sieťové IP kamery snímaný obraz primárne odosielajú na vzdialené úložiská, preto spravidla nie sú vybavené internou pamäťou. Niektoré však disponujú slotom na pamäťové karty SD/micro SD, a sú tak schopné uchovať desiatky hodín záznamu. Čím väčšiu kapacitu zvolíte, tým dlhší bude interval prepísania starších záznamov novšími.

Existuje aj IP kamera na batérie alebo so zabudovaným akumulátorom. Také modely môžu nahrávať aj niekoľko hodín v prípade výpadku elektrického prúdu.

Pripojenie a napájanie IP kamery

 • Bezpečnostné kamery s WiFi umožňujú šifrovaný bezdrôtový prenos obrazu. Nutné je napájanie adaptérom. Problematický je obmedzený dosah, takže si pred výberom radšej skontrolujte, či dosah bude stačiť.
 • Sieťový LAN kábel poskytuje stabilný a rýchly prenos obrazových dát. Veľkou výhodou je možnosť napájania cez sieťový kábel PoE. K takýmto kamerám nie je potrebné privádzať ďalší kábel, ktorý inak rieši napájanie.
 • V súčasnosti je možné už IP kamery prepojiť aj pomocou Bluetooth napríklad so smartfónom a v aplikácii sledovať obraz z kamery. To sa hodí napríklad vo chvíli, keď ste na dovolenke, ale chcete vedieť, čo sa deje okolo domu.

i

Stále si neviete rady, ako vybrať IP kameru? Prečítajte si náš článok, ktorý vám poradí.

IP kamera – otvorený a uzavretý systém

IP kamera funguje buď v uzavretom, alebo otvorenom systéme. Otvorený systém značí, že k obrazu z kamery má prístup ktokoľvek s prístupom k internetu, preto názov otvorený. Ide napríklad o IP kamery na sledovanie dopravy, priebehu stavby, snehového spravodajstva zo stredísk a pod. Pri uzavretom systéme čiže CCTV nie sú žiadne signály verejne distribuované, ale sú sledované s cieľom väčšej bezpečnosti.

Skratka CCTV znamená Closed Circuit Television (uzavretý televízny okruh).

IP kamery s celým kamerovým systémom v jednom balíčku

Ak si nechcete kupovať jednotlivé IP kamery, sieťové rekordéry a ďalšie príslušenstvo zvlášť, existuje možnosť zaobstarať si kamerové systémy ako celok. Pri kúpe kamerového systému máte zaistenú kompatibilitu a istotu, že všetko bude fungovať tak, ako má. Väčšina kamerových systémov má v základe 4 IP kamery a sieťový rekordér.

i

Vybrať poriadny bezpečnostný systém nie je len tak. Prečítajte si, ako vybrať bezpečnostný systém, aby ste neboli zaskočení a nezabudli na nič podstatné.

Kamerový systém

Kamerový systém ako jeden balíček vám ušetrí veľa práce. Navyše máte istotu, že všetko bude fungovať, ako má.

IP kamera a užitočné vlastnosti

 • LED prísvit dokáže osvetliť priestor pomocou bieleho svetla zo zabudovaných LED svetiel.
 • Možnosť otáčania umožní otáčať kamerou pomocou klávesnice alebo potrebného softvéru až o 360°.
 • Kamery s pohybovým senzorom dokážu zachytiť pohyb a po zachytení spustiť nahrávanie na pamäťovú kartu.
 • Bezpečnostné kamery s nahrávaním na SD kartu zálohujú dáta pre prípad nefunkčnej siete.
 • Pokiaľ je v kryte šošovky umiestnené zväčšovacie sklíčko, kamera IP disponuje funkciou bližšieho priblíženia.
 • Kamera so vstavaným mikrofónom dokáže okrem obrazu zaznamenávať aj zvuk.
 • Vstavaný reproduktor spravidla umožňuje obojsmernú komunikáciu, môžete teda cez kameru aj hovoriť.

Zaobstarajte si bezpečnostné kamery do domácnosti, aby ste vedeli o všetkom, čo sa deje.

Čo je sieťový rekordér

Sieťový rekordér alebo NVR (Network Video Recorder) je jednoúčelové zariadenie, ktoré dokáže zaznamenávať obraz z IP kamery na pevný disk. Pripája sa do siete pomocou LAN kábla. V prípade, že sú na rovnakej sieti aj IP kamery, rekordér ich dokáže vyhľadať a pripojiť. NVR sa dodávajú bez pevných diskov.

i

Aby sa NVR dokázalo spojiť s IP kamerami, musia kamery podporovať protokol Onvif. Bez tejto podpory spojenie väčšinou nie je možné. Pred nákupom si túto vlastnosť skontrolujte.

Sieťový rekordér

Sieťový rekordér vám umožní zaznamenávať obraz z IP kamery priamo na pevný disk. Ide o ďalší spôsob zálohovania dát.

IP kamera – potrebujete pre ňu ďalšie príslušenstvo?

Vami vybraná IP kamera nemusí v balení obsahovať všetko, čo budete potrebovať. Napájací zdroj, diaľkové ovládanie, solárny panel pre pohon kamery a veľa ďalšieho. Jednoducho sa pozrite na príslušenstvo k IP kamerám, ktoré ponúkame a nájdite presne to, čo vám chýba. Vďaka nám si postavíte dokonalý kamerový systém.

i

Hľadáte najlepšie IP kamery? Zoradili sme pre vás kategóriu podľa recenzií zákazníkov.

Alebo vás zaujímajú skôr lacné IP kamery? V bazári možno nájdete presne takú, ktorú hľadáte.
Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
IP kamera – vnútorné s rozlíšením 1920×1080 px, rotácia 360° horizontálne a 114° vertikálne, nočné videnie s max. dosvitom 9m, detekcia pohybu, PIR senzor, vstavaný mikrofón, vstavaný reproduktor a cloud platforma, slot na microSD kartu max. 128GB, kompatibilný s Google Assistant a Amazon Alexa, pripojenie cez WiFi, aplikácie pre Android a iOS v češtine, napájanie zo siete
33,90 €

2.
IP kamera s pripojením cez WiFi 2,4 GHz a Ethernet, vonkajšie použitie, inteligentná, s nočným videním, detekcia pohybu, sledovanie pohybu (Auto tracking), ONVIF, vstavaný mikrofón a vstavaný reproduktor, rozlíšenie 2304 × 1296 px, s max. dosvitom 30 m, slot na MicroSD kartu max. 128 GB, kompatibilná s Google Assistant a Amazon Alexa, aplikácia pre Android a iOS v slovenčine a v angličtine, napájanie: zo siete
62,90 €

3.
IP kamera s pripojením cez WiFi 2,4 GHz, vonkajšie použitie, inteligentná, s nočným videním, detekcia pohybu, vstavaný mikrofón, vstavaný reproduktor, hlasový interkom, obojsmerný zvuk a mobilné notifikácie, rozlíšenie 2560 × 1440 px, s max. dosvitom 30 m, slot na MicroSDHC kartu kompatibilná s Google Assistant a Amazon Alexa, aplikácia pre Android a iOS v slovenčine a v angličtine, napájanie: zo siete
73,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
599 položiek
Ľudová voľba
4,7 226×
TP-LINK Tapo C200 Pan/Tilt Home Security WiFi Camera 1080P
IP kamera – vnútorné s rozlíšením 1920×1080 px, rotácia 360° horizontálne a 114° vertikálne, nočné videnie s max. dosvitom 9m, detekcia pohybu, PIR senzor, vstavaný mikrofón, vstavaný reproduktor a cloud platforma, slot na microSD kartu max. 128GB, kompatibilný s Google Assistant a Amazon Alexa, pripojenie cez WiFi, aplikácie pre Android a iOS v češtine, napájanie zo siete

Super cena
33,90 € Ušetríte 3 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: TP820f
Zlatá stredná cesta
5,0
Ubiquiti UniFi Controller, Cloud Key Gen2 Plus
Cloud controller – s možnosťou vzdialenej správy, 1× GLAN, PoE

Zľavnené -12 %
198,90 € 225,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PW096k3
Pre náročných
5,0
Netatmo Smart Outdoor Camera with Siren
IP kamera s pripojením cez WiFi 2,4 GHz, vonkajšie použitie, inteligentná, s nočným videním, detekcia pohybu a cloud platforma, rozlíšenie 1920 × 1080 px, zorný uhol 100°, s max. dosvitom 15 m, slot na MicroSD kartu max. 32 GB, kompatibilná s Apple HomeKit a Google Assistant, aplikácia pre Android a iOS, napájanie: zo siete

354,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: NET100
4,8 56×
TP-LINK Tapo C310, outdoor Home Security WiFi Camera
IP kamera s pripojením cez WiFi 2,4 GHz a Ethernet, vonkajšie použitie, inteligentná, s nočným videním, detekcia pohybu, sledovanie pohybu (Auto tracking), ONVIF, vstavaný mikrofón a vstavaný reproduktor, rozlíšenie 2304 × 1296 px, s max. dosvitom 30 m, slot na MicroSD kartu max. 128 GB, kompatibilná s Google Assistant a Amazon Alexa, aplikácia pre Android a iOS v slovenčine a v angličtine, napájanie: zo siete

62,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: TP633m73
4,6 15×
EufyCam 2 Pro 2 + 1 kit
IP kamera s pripojením cez WiFi 2,4 GHz, vonkajšie použitie, inteligentná, s nočným videním, digitálny zoom, detekcia pohybu, PIR senzor, vstavaný mikrofón, vstavaný reproduktor, detekcia narušenia a mobilné notifikácie, rozlíšenie 2304 × 1296 px, zorný uhol 140°, s max. dosvitom 7.5 m, slot na NVR (HDD) kartu kompatibilná s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, aplikácia pre Android a iOS v angličtine

458,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: EUF0113
3,9
D-LINK DCS-8526LH
IP kamera – vnútorná s Full HD rozlíšením 1920×1080px a 30fps, uhol otáčania 340° a nakláňanie 100°, detekcia zvuku a pohybu s využitím AI, automatické sledovanie pohybujúceho sa objektu, nočné videnie 5m, obojsmerný prenos zvuku, slot na micro SD kartu max. 256GB, bezplatné nahrávanie na cloud, kompatibilná s Google Assistant a Amazon Alexa, WPA3, pripojenie WiFi/LAN, aplikácie pre Android a iOS, podpora ONVIF, napájanie zo siete

Cenová bomba
50,90 € Ušetríte 69 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: NN2020Mi018
4,1 50×
Immax NEO LITE Smart security kamera VALL-I
IP kamera s pripojením cez WiFi 2,4 GHz, vnútorné použitie, inteligentná, s nočným videním, digitálny zoom, detekcia pohybu, sledovanie pohybu (Auto tracking), ONVIF, cloud platforma, odpojenie od siete a obojsmerný zvuk, rozlíšenie 1920 × 1080 px, zorný uhol 360°, rotácia, s max. dosvitom 10 m, slot na MicroSD kartu max. 128000 MB, kompatibilná s Google Assistant, Amazon Alexa a Tuya, aplikácia pre Android a iOS v slovenčine a v angličtine, napájanie: zo siete

30,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: IMXX19246
4,4 23×
Eufy Indoor Cam 2K Pan & Tilt White
IP kamera s pripojením cez WiFi 2,4 GHz, vnútorné použitie, inteligentná, s nočným videním, digitálny zoom, detekcia pohybu, detekcia zvuku, vstavaný mikrofón, vstavaný reproduktor, obojsmerný zvuk, mobilné notifikácie a zóny aktivity, rozlíšenie 2048 × 1080 px, zorný uhol 125°, rotácia, s max. dosvitom 10 m, slot na MicroSD kartu max. 128 GB, kompatibilná s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, aplikácia pre Android a iOS v angličtine, napájanie: zo siete

Super cena
62,90 € Ušetríte 3,20 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: EUF0111
4,6 42×
TP-Link Tapo C100
IP kamera vnútorné s rozlíšením 1920 × 1080, so zorným uhlom 105°, nočné videnie s max. dosvitom 9 m, detekcia pohybov, detekcia zvuku, zasielanie e-mailových notifikácií, vstavaný mikrofón, vstavaný reproduktor a cloud platforma, slot na MicroSD kartu max. 128 GB, kompatibilná s Google Assistant a Amazon Alexa, pripojenie cez: WiFi, aplikácia pre Android a iOS v angličtine, napájanie sieťové

30,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: TP820g
4,5
TP-LINK Tapo C320WS, Outdoor Home Security WiFi Camera
IP kamera s pripojením cez WiFi 2,4 GHz, vonkajšie použitie, inteligentná, s nočným videním, detekcia pohybu, vstavaný mikrofón, vstavaný reproduktor, hlasový interkom, obojsmerný zvuk a mobilné notifikácie, rozlíšenie 2560 × 1440 px, s max. dosvitom 30 m, slot na MicroSDHC kartu kompatibilná s Google Assistant a Amazon Alexa, aplikácia pre Android a iOS v slovenčine a v angličtine, napájanie: zo siete

73,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: TP22_08
4,5 61×
Netatmo Smart Indoor Camera
IP kamera s pripojením cez WiFi 2,4 GHz a Ethernet, vnútorné použitie, inteligentná, s nočným videním, detekcia pohybu, detekcia zvuku, detekcia tváre, vstavaný mikrofón, vstavaný reproduktor a cloud platforma, rozlíšenie 1920 × 1080 px, zorný uhol 130°,, slot na MicroSD kartu max. 32 GB, kompatibilná s Apple HomeKit a Google Assistant, aplikácia pre Android a iOS v angličtine, napájanie: batériami

215,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: NET006
4,3
iGET HOMEGUARD HGNVK88304
Kamerový systém – pripojenie cez WiFi 2,4 GHz a ethernet, napájanie: zo siete, rozlíšenie až 1920 × 1080 px, veľkosť disku: 2.5 ", formát 2.5", aplikácia pre OS Android, Windows a iOS v slovenčne a angličtine

382,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: NUa02
4,6 49×
TP-LINK Tapo C210, Pan/Tilt Home Security WiFi Camera
IP kamera s pripojením cez WiFi 2,4 GHz, vnútorné použitie, inteligentná, s nočným videním, detekcia pohybu, sledovanie pohybu (Auto tracking), ONVIF, vstavaný mikrofón, vstavaný reproduktor, obojsmerný zvuk a mobilné notifikácie, rozlíšenie 2304 × 1296 px, zorný uhol 360°, rotácia, s max. dosvitom 10 m, slot na MicroSD kartu max. 256 GB, kompatibilná s Google Assistant a Amazon Alexa, aplikácia pre Android a iOS v slovenčine a v angličtine, napájanie: zo siete

50,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: TpLNk21t55
4,5
Eufy EufyCam 2C Single Cam
IP kamera – detekcia pohybu, detekcia zvuku, zasielanie e-mailových notifikácií, vstavaný mikrofón, vstavaný reproduktor, rozlíšenie kamery 1920×1080 px, pripojenie cez Wi-Fi, aplikácia v angličtine a nemčine, pre Android a iOS

114,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: EUf011c
4,8
Reolink E1 ZOOM
IP kamera s pripojením cez WiFi 2,4 GHz, vnútorné použitie, inteligentná, s nočným videním, optický zoom a vstavaný mikrofón, rozlíšenie 2560 × 1920 px, rotácia, s max. dosvitom 12 m, slot na MicroSD kartu kompatibilná s Google Assistant, aplikácia pre Android, Windows a iOS v češtine a angličtine

115,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: Reol10
4,4 33×
Solight 1D40 maketa
IP kamera vnútorné a vonkajšie použitie,

7,69 €
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: SD286c1
4,0
IMILAB EC4 Spotlight Battery Camera Sada
IP kamera s pripojením cez WiFi 2,4 GHz, vonkajšie použitie, s nočným videním, detekcia pohybu, sledovanie pohybu (Auto tracking), vstavaný mikrofón, vstavaný reproduktor a LED reflektor, rozlíšenie 2560 × 1440 px, zorný uhol 150°,, slot na MicroSD kartu max. 64 GB aplikácia pre Android a iOS, napájanie: zo siete

Zľavnené -7 %
98,90 € 106,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: Imilab_21_06
5,0
Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera 1 080 p set
IP kamera s pripojením cez WiFi 2,4 GHz a Ethernet, vonkajšie použitie, inteligentná, s nočným videním, detekcia pohybu, PIR senzor, vstavaný mikrofón a cloud platforma, rozlíšenie 1920 × 1080 px, zorný uhol 130°, s max. dosvitom 7 m, slot na MicroSD kartu kompatibilná s Xiaomi Home, aplikácia pre Android a iOS v angličtine, napájanie: batériami

91,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SKXI500m6
5,0
Dahua IMOU IP kamera Cruiser IPC-S22FP
IP kamera s pripojením cez WiFi 2,4 GHz, vnútorné a vonkajšie použitie, s nočným videním, digitálny zoom, detekcia pohybu, zasielanie e-mailových notifikácií, vstavaný mikrofón, vstavaný reproduktor a cloud platforma, rozlíšenie 1920 × 1080 px, zorný uhol 89°, rotácia, s max. dosvitom 30 m, slot na MicroSD kartu max. 256 GB aplikácia pre Android a iOS v slovenčine a v angličtine

91,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: DAH21_08
4,4 31×
Solight 1D41 maketa
IP kamera vnútorné použitie,

6,89 €
Na sklade 4 ks
Objednávací kód: SD286c2
5,0
Ubiquiti UniFi Video Camera G3 FLEX
IP kamera s pripojením cez Ethernet, vnútorné použitie, s nočným videním, digitálny zoom, detekcia pohybu, vstavaný mikrofón a cloud platforma, rozlíšenie 1920 × 1080 px, zorný uhol 87.4°, rotácia, s max. dosvitom 5 m, aplikácia pre Android, Windows a iOS v angličtine, napájanie: power over Ethernet

83,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PW095e3
4,8
Reolink E1
IP kamera s pripojením cez WiFi 2,4 GHz, vnútorné použitie, inteligentná, s nočným videním, vstavaný mikrofón a vstavaný reproduktor, rozlíšenie 2304 × 1296 px, zorný uhol 355°, rotácia, s max. dosvitom 12 m, slot na MicroSD kartu kompatibilná s Google Assistant, aplikácia pre Android, Windows a iOS v češtine a angličtine

Zľavnené -3 %
61,90 € 63,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: Reol31
4,8 13×
TP-LINK Tapo C110, Home Security WiFi Camera
IP kamera s pripojením cez WiFi 2,4 GHz, vnútorné použitie, inteligentná, s nočným videním, detekcia pohybu, ONVIF, vstavaný mikrofón a vstavaný reproduktor, rozlíšenie 2304 × 1296 px, s max. dosvitom 10 m, slot na MicroSD kartu max. 256 GB, kompatibilná s Google Assistant a Amazon Alexa, aplikácia pre Android a iOS v slovenčine a v angličtine

37,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: TpLNk21t56
4,9 10×
Tesla Smart Camera 360 Baby Gray
IP kamera s pripojením cez WiFi 2,4 GHz, vnútorné použitie, inteligentná, s nočným videním, detekcia pohybu, detekcia zvuku, vstavaný mikrofón, vstavaný reproduktor, hlasový interkom, cloud platforma a obojsmerný zvuk, rozlíšenie 1920 × 1080 px, zorný uhol 355°, rotácia, s max. dosvitom 10 m, slot na MicroSD kartu kompatibilná s Tuya, aplikácia pre Android a iOS v slovenčine a v angličtine, napájanie: zo siete

62,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: Tsl_21_07

IP kamery

článokAko vybrať switch do domu alebo do firmy? Router alebo switch? Aký je vlastne rozdiel v použití týchto sieťových prvkov? Do ktorého je možné pripojiť IP...
S bezpečnostným systémom iGET Security M5-4G môžete pokojne spať alebo odísť na dovolenku. Váš dom, byt,...
Kybernetické útoky nie sú ničím neobvyklým. Práve naopak, podstrčiť niekomu nakazenú prílohu, falošný odkaz...
návodAko nainštalovať WiFi router? Z nastavenia WiFi routera sa často robí veda. Pritom je to celkom jednoduché a stačí sa držať len niekoľkých...
Nepríjemné prekvapenie v podobe nepozvanej nočnej návštevy rozhodne nechce nikto zažiť. Našťastie už dnes...
Krimpovacie kliešte, konektory RJ-45 alebo UTP kábel. Sú pre vás tieto slová španielska dedina? V tom prípade...
Viac článkov Všetky články

IP kamery

V kategórii IP kamery máme práve teraz na Alza.sk celkom 599 produktov.
Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné IP kamery Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie IP kamery Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie IP kamery Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii IP kamery recenzie
P-DC1-WEB26
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií