Aktuálna rýchlosť doručenia:
Alza predajne
Alzaboxy
Doručenie na adresu
Partnerské odberné miesta

0-1 deň
0-1 deň
0-2 dni
1-2 dni
Upozorňujeme na podvodnú reklamu na Facebooku, ktorá zneužíva meno našej spoločnosti. Viac informácií nájdete tu.

Vonkajšie osvetlenie

Zobraziť katalóg
Cena
-
Dostupnosť
Stav tovaru
Typ svetla
Nástenné
(70)
Zapichovací
(21)
Záhradný stĺpik
(19)
LED reflektor
(16)
Stropné
(12)
Pätica
E27
(24)
GU10
(8)
Zdroj svetla je integrovaný
(71)
Svetelný tok
0 lm
8500 lm
-
Farebná teplota svetla
Teplá biela
(81)
Neutrálna biela
(62)
Studená biela
(46)
Ďalšie vlastnosti
Smart
(43)
Stmievateľnosť
(33)
Senzor pohybu
(31)
Nastavenie farby svetla (RGB)
(23)
Mobilná aplikácia
(22)
Napájanie
Do siete
(109)
Na batérie
(19)
Solárne
(31)
Príkon
0,06 W
100 W
-
Štýl
Moderný
(89)
Klasický
(7)
Rustikálny
(2)
Vintage
(1)
Retro
(1)
Industriálny
(3)
Farba
Sivá
(46)
Čierna
(39)
Biela
(19)
Strieborná
(6)
Číra
(5)
Materiál
Hliník
(1)
Kov
(88)
Oceľ
(1)
Plast
(100)
Sklo
(6)

Vonkajšie svetlá perfektne rozžiaria vašu záhradu, okolie domu, príjazdové cesty a chodníky alebo vonkajšie altánky. Oproti interiérovým svetlám sú odolné voči každému počasiu, takmer bez údržby a poslúžia aj ako dekoratívny prvok záhrady. Poradíme vám, ako si vybrať to správne vonkajšie osvetlenie.

Pokračovať

Vonkajšie svetlá a ich typy

Vonkajšie svetlá majú množstvo uplatnenia. Môžu osvetliť chodník, vchodové dvere alebo pergolu, ale môžu slúžiť aj ako dekorácia, napríklad počas vianočného obdobia. Na aké základné typy sa delí vonkajšie osvetlenie?

 • Vonkajšie závesné svetlá skvele poslúžia ako osvetlenie terasy, pergoly, altánku či zimnej záhrady. Poskytujú dostatok svetla na prípravu či konzumáciu pokrmov, hranie hier či rozprávanie sa s rodinou.
 • Nástenné vonkajšie svetlá sa budú hodiť na osvetlenie vchodu do domu, na fasádu, do podhľadov alebo na stenu pergoly. Väčšinou nevydávajú toľko svetla ako závesné, ale vytvárajú útulnú atmosféru.
 • Vonkajšie svetlo stĺpové funguje ako dobré bezpečnostné osvetlenie pozdĺž chodníkov a cestičiek na záhrade. Zároveň sa môže hodiť ako dekoratívne osvetlenie záhonov alebo kríkov
 • Bodové vonkajšie osvetlenie môže mať opäť funkciu bezpečnostnú alebo dekoratívnu. Pri bodových svetlách býva obľúbenou voľbou pohybový senzor, pretože mávajú vysokú svietivosť a mohli by v noci rušiť.
 • Vonkajšie svetlá so senzorom pohybu vám uľahčia hľadanie vypínača neskoro v noci a zároveň šetria energiu. Pohybový senzor môžu mať lampy, reflektory, stĺpové exteriérové svietidlá aj vianočné osvetlenie.
 • Zapichovacie vonkajšie osvetlenie do zeme je ľahké a jednoducho sa prenáša. Môžete ho teda využiť na niekoľkých miestach podľa potreby. Často máva solárne napájanie a nie je teda závislé na batériách alebo prívode elektriny.

i

Najobľúbenejšie vonkajšie osvetlenia – lampáše a gule vedú

Medzi najobľúbenejšie vonkajšie osvetlenia domu patria lampáše a gule. Ponúkajú tradičný dizajn a spoločne s teplým tónom svetla navodzujú tajomnú atmosféru.

Nekonečná slnečná energia – to je solárne vonkajšie osvetlenie

Solárne lampy sú napájané za pomoci slnečných lúčov a niekedy aj vstavanej batérie. Vďaka solárnemu systému nabíjania batérie sa nemusíte starať o pripájanie svietidla na elektrický rozvod. To predstavuje ohromnú úsporu v spotrebe elektrickej energie a inštalácii zariadenia.

 • Spravidla sú doplnené tužkovými baterkami alebo akumulátorom.
 • Solárne vonkajšie svietidlá sa najčastejšie umiestňujú do záhrady, do skalky alebo k príjazdovej ceste.

Pomerne dobrou alternatívou pre solárne vonkajšie svietidlo je vonkajšie svietidlo na batérie, ktoré nemusíte zapájať do siete a umiestnite ho podľa uváženia.

Vonkajšie svetlá do záhrady

Vonkajšie svetlá do záhrady sa hodia predovšetkým ako osvetlenie záhrad alebo záhonov. Takéto exteriérové svietidlo býva spravidla odolné voči vode a prachu. Disponuje IP stupňom krytia, teda sa môže používať celoročne.

 • Umožňujú štýlové osvetlenie záhrady.
 • Skvele poslúžia na bezpečnú orientáciu v záhrade po tme.
 • Využitie nájdu aj ako vonkajšie svetlo na terasu.

Reflektory – vonkajšie svetlá na senzor pohybu

LED reflektory sú vonkajšie svetlá slúžiace na občasné nasvietenie miesta priestoru vášho domu, bytu alebo chalupy. Môžu byť vybavené pohybovým PIR senzorom, ktorý má dosah až 12 m a je vhodné na nasvietenie vjazdov, vchodov alebo záhrad. Prenosné modely sa hodia na občasné nasvietenie na stavbách či v chalupe.


i

Vonkajšie svietidlá – stojanové

Záhradné stojanové svietidlá slúžia na osvetlenie chodníkov, príjazdových ciest a okolia domu.

Vonkajšie svietidlá so senzorom

Vonkajšie svetlá so senzorom vám ušetria prácu s neustálym siahaním po vypínači. Senzitivita snímača je pri mnohých modeloch nastaviteľná, a tak sa svetlá nebudú rozsvecovať zakaždým, keď preletí kadejaký hmyz.

Smart vonkajšie osvetlenie

Smart vonkajšie osvetlenie vám umožní si ľubovoľne prispôsobiť farbu aj intenzitu svietenia. Z bonusových funkcií je možné spomenúť napríklad možnosť postupného stmievania svetla pri vypnutí. Všetko navyše budete môcť ovládať cez smartfón alebo hlasom cez home asistenta.

i

Hľadáte vonkajšie svetlá – vianočné? Aj tie u nás nájdete

Ak hľadáte vianočné vonkajšie osvetlenie, ste na správnej adrese. Okrem obyčajného osvetlenia u nás nájdete aj vianočné dekorácie ako sú reťaze, cencúle a mnohé ďalšie.

LED vonkajšie svetlá alebo radšej klasické?

Vonkajšie LED osvetlenie má vysokú výdrž, svietivosť a odolnosť voči nárazom aj vonkajším podmienkam. Je zároveň úspornejšie a šetrnejšie k životnému prostrediu. Môžete si tiež zaobstarať LED vonkajšie lampy na diaľkové ovládanie. Nevýhodou býva vyššia cena než pri klasických žiarovkách.

i

Z čoho sú exteriérové svetlá vyrobené?

Exteriérové svetlá musia mať odolný materiál. Do otvorených priestorov, kde na svetlo môže aj pršať, sa hodí napríklad nerez alebo odolný plast. Do zastrešených pergol či terás môžete potom zvoliť aj štýlové vonkajšie svetlá s textilným povrchom alebo lucerny z ľahšieho plastu..

Na čo sa zamerať, keď vyberáte vonkajšie svetlá?

Pokiaľ vyberáte vonkajšie svetlá, zamerajte sa na základné parametre, ako sú rozmery alebo farba. Nezabudnite však tiež na stupeň krytia, energetickú triedu, teplotu svetla či intenzitu osvetlenia.

Správna hodnota krytia IP zaručí, že exteriérové svietidlá obstoja zrážky

Týmto krytím by mali disponovať všetky exteriérové svietidlá. Údaj určuje odolnosť svetla proti vode a tlaku. Všeobecne sú vonkajšie osvetlenia vybavené krytím minimálne IP 42 a vyšším.

 • Vonkajšie svetlo s krytím IP 44 je do miest, kde naň môže jemne striekať voda alebo padať prach, ako sú steny domov, pergoly alebo altánky a pod.
 • Vonkajšie svetlo s krytím IP 68 sa hodí tam, kde dochádza k častému styku s vodou a prachom, ako sú garáže, osvetlenie príjazdovej cesty a pod.

Aké intenzívne by malo vonkajšie svetlo byť?

Podľa veľkosti priestoru, ktorý chceme osvetliť, volíme intenzitu osvetlenia. Vonkajšie svetlo tak môže osvietiť veľký priestor alebo slúžiť iba ako doplnenie atmosféry.

 • Malý výkon svetelného zdroja do 25 W postačuje na orientačné osvetlenie, napríklad cesty, chodníka a pod.
 • Výkon svetelného zdroja nad 25 W je ideálny na osvetlenie terás, vonkajšieho grilu a posedenia, záhradných pergol, záhrad a pod.

Prezrite si všetky lacné vonkajšie svietidlá zoradené podľa ceny.

Akú farbu svetla zvoliť pre vonkajšie svetlá

Vonkajšie svetlá môžu rovnako ako tie interiérové mať rôzne farby. Farbu voľte podľa umiestnenia a funkcie.

 • Studená biela jasnejšie osvetlí priestor, a preto ju často má LED vonkajšie osvetlenie.
 • Neutrálna biela je útulnejšia ako studená, ale stále dobre osvetlí. Hodí sa napríklad pre vonkajšie svietidlá do pergoly, kde vytvoria príjemnú atmosféru, ale stále poriadne uvidíte.
 • Teplá biela býva slabšia a hlavne slúži na vytvorenie útulnej atmosféry. Teplé svetlo väčšinou máva aj solárne vonkajšie osvetlenie.

Energetická trieda a vonkajšie lampy

Rovnako ako domáce spotrebiče majú aj vonkajšie lampy energetickú triedu, na ktorú by ste pri výbere rozhodne nemali zabudnúť. Určuje množstvo spotrebovávanej elektrickej energie a býva prehľadne vyznačená na energetickom štítku. Najšetrnejšie svetlá – vonkajšie majú označenie triedy A.

Aké vonkajšie osvetlenie na terasu?

Premýšľate, aké vonkajšie osvetlenie terasy bude pre vás vhodné? Odpoveď nie je ťažká. Ideálne budú vonkajšie svetlá na stenu, alebo závesné svetlá, s krytím ideálne IP 67. Pokiaľ chcete na celej terase zaistiť naozaj dobrú viditeľnosť aj za úplnej tmy, potom odporúčame určite vyberať exteriérové svetlá z kategórie s výkonom nad 25 W.

Terasu výborne osvetlia vonkajšie stropné svietidlá

Vonkajšie stropné svietidlá sú určené na strop, no možno ich umiestniť aj na stenu. Svojím dizajnom sa budú hodiť nielen na osvetlenie terasy a balkóna, ale aj vchodu domu či pivnice.

Nezabudnite na príslušenstvo k vonkajšiemu osvetleniu. V kategórii nájdete užitočné doplnky a náhradné diely, ktoré sa môžu hodiť.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Záhradné osvetlenie – LED panel, LED, svetelný tok 3000lm, materiál: plast, solárne napájanie, IP65
23,90 €

2.
Philips Damascus 17237/86/10 Prijímame predobjednávky
Lampa na stenu –, rustikálny štýl, hnedá, materiál: kov a sklo na žiarovku E27 (nie je súčasťou), výška 22.4cm, šírka 22.2cm, IP44
48,90 €

3.
LED svietidlo – so senzorom pohybu, príkon 18W, svetelný tok 1350lm, materiál: plast, max. výška 7.1cm, šírka 21.4cm, IP54
20,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
169 položiek
Philips Hue White Turaco 16472/93/P0 - Lampa na stenu Varianty
Philips Hue White Turaco 16472/93/P0
Lampa na stenu – inteligentná, LED, moderný štýl, sivá, materiál: kov a plast, stmievateľná, svetelný tok 806lm, teplé svetlo (2700K), ovládanie pomocou aplikácie v češtine, kompatibilná s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, na využitie všetkých funkcií je nutný bridge, výška 21.2cm, šírka 11.8cm, IP44

94,90 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PHL18020
Philips Hue White and Color Ambiance Resonate 17464/30/P7
Lampa na stenu – inteligentná, LED, moderný štýl, sivá, materiál: kov a plast, svetelný tok 1180lm, ovládanie pomocou aplikácie v češtine, kompatibilná s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, na využitie všetkých funkcií je nutný bridge, výška 18cm, šírka 10cm, IP44

Zľavnené -13 %
145,90 € 166,90 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PHL20015
Philips Creek 15388/30/16 - Lampa na stenu Varianty
Philips Creek 15388/30/16
Lampa na stenu –, moderný štýl, čierna, so senzorom pohybu, materiál: kov a plast na žiarovku E27 (nie je súčasťou), výška 28.5cm, šírka 17.5cm, IP44

54,90 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ESO2566m2
Philips myGarden Stock 16464/93/16 - Lampa na stenu
Varianty
Philips myGarden Stock 16464/93/16
Lampa na stenu – LED, moderný štýl, sivá, materiál: kov a plast, svetelný tok 600lm, teplé svetlo (2700K), výška 24.6cm, šírka 18cm, IP44

43,90 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ESO415d
Philips Bustan 16483/93/P0
Lampa na stenu – LED, moderný štýl, sivá, materiál: kov a plast, stmievateľná, príkon 4.5W, svetelný tok 1000lm, teplé svetlo (2700K), výška 9.2cm, šírka 22cm, IP44

Zľavnené -14 %
56,90 € 65,90 €
Môžete mať ihneď na predajni Nitra
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ESO415r1
Philips Hue White and Color Ambiance Lily extention 17415/30/P7 - Záhradné osvetlenie Varianty
Philips Hue White and Color Ambiance Lily extention 17415/30/P7
Záhradné osvetlenie – nástenné a zapichovací, inteligentné, LED, stmievateľné, príkon 8W, svetelný tok 590lm, ovládanie pomocou aplikácie v slovenčine, kompatibilné s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, na využitie všetkých funkcií je nutný bridge, výška 19.4cm, šírka 7cm, materiál: kov a plast, IP44, napájanie do siete

99,90 €
Môžete mať ihneď na 2 predajniach
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PHL18027
Immax SOLAR LED reflektor Terrace so senzorom 1,5 W, čierny
LED reflektor – vonkajšie použitie, príkon 1.5W, so senzorom pohybu, napájanie: solárne, stupeň krytia IP68, životnosť 50000h

Od  14,22 €
Môžete mať ihneď na 3 predajniach
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: IMMX19106
Philips Hue White Welcome 17436/30/P7
LED reflektor – vonkajšie použitie, svetelný tok 2300lm, teplá biela farba, napájanie: do siete, vstupné napätie: 230 V, stmievateľný, mobilná aplikácia, stupeň krytia IP44, životnosť 6.94h, energetická trieda E, rozmery 15.3×22×16cm (V׊×D)

135,90 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PHL19001
Philips Petronia 17394/93/P0
Lampa na stenu – LED, moderný štýl, sivá, materiál: kov a plast, príkon 12W, svetelný tok 1200lm, teplé svetlo (2700K), výška 19.01cm, šírka 19.01cm, IP44

47,90 €
Môžete mať ihneď na 2 predajniach
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PHL18010
Rabalux Mora 8948
Lampáš –

6,49 €
Môžete mať ihneď na predajni Poprad
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: RBLX8948
Philips Hue White and Color Ambiance Calla extention 17420/30/P7 - Záhradné osvetlenie
Varianty
Philips Hue White and Color Ambiance Calla extention 17420/30/P7
Záhradné osvetlenie – záhradný stĺpik, inteligentné, LED, stmievateľné, svetelný tok 590lm, ovládanie pomocou aplikácie v češtine, kompatibilné s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, na využitie všetkých funkcií je nutný bridge, výška 25.2cm, šírka 10.4cm, materiál: kov a plast, IP44, napájanie do siete

119,90 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade 4 ks
Objednávací kód: PHL18024
Philips Alpenglow 16494/30/PN - Lampa na stenu
Varianty
Philips Alpenglow 16494/30/PN
Lampa na stenu –, moderný štýl, čierna, materiál: kov a plast na žiarovku E27 (nie je súčasťou), výška 17cm, šírka 18.1cm, IP44

20,90 €
Môžete mať ihneď na predajni Poprad
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ESO415k1
Philips Hue White and Colour Ambiance Impress 17432/30/P7
Záhradné osvetlenie – stropné, inteligentné, LED, stmievateľné, príkon 15.8W, svetelný tok 1180lm, nastaviteľná teplota svetla (2000–6500K), ovládanie pomocou aplikácie v češtine, kompatibilné s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, na využitie všetkých funkcií je nutný bridge, výška 77cm, šírka 10cm, materiál: kov, IP44, napájanie do siete

Zľavnené -3 %
183,90 € 189,90 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: PHL19010
Philips Hue White Lucca 17403/93/P0 - Záhradné osvetlenie Varianty
Philips Hue White Lucca 17403/93/P0
Záhradné osvetlenie – záhradný stĺpik, inteligentné, LED, stmievateľné, svetelný tok 806lm, teplé svetlo (2700K), ovládanie pomocou aplikácie v češtine, kompatibilné s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, na využitie všetkých funkcií je nutný bridge, výška 77cm, šírka 14.2cm, materiál: kov a plast, IP44, napájanie do siete

139,90 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade 5 ks
Objednávací kód: PHL18016
Philips Hue White Lucca 17402/93/P0 - Záhradné osvetlenie Varianty
Philips Hue White Lucca 17402/93/P0
Záhradné osvetlenie – záhradný stĺpik, inteligentné, LED, stmievateľné, svetelný tok 806lm, teplé svetlo (2700K), ovládanie pomocou aplikácie v češtine, kompatibilné s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, na využitie všetkých funkcií je nutný bridge, výška 40cm, šírka 14.2cm, materiál: kov a plast, IP44, napájanie do siete

119,90 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PHL18015
Philips Hue White and Color Ambiance Appear 17463/30/P7
Lampa na stenu – inteligentná, LED, moderný štýl, sivá, materiál: kov a plast, stmievateľná, príkon 16W, svetelný tok 1180lm, nastaviteľná teplota svetla (2000–6500K), ovládanie pomocou aplikácie v češtine, kompatibilná s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, na využitie všetkých funkcií je nutný bridge, výška 24cm, šírka 12cm, IP44

149,90 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PHL20013
M-Style LED 328 vonkajšie solárne svetlo s pohybovým senzorom
Záhradné osvetlenie – LED panel, LED, svetelný tok 3000lm, materiál: plast, solárne napájanie, IP65

Novinka
23,90 €
Môžete mať ihneď na 2 predajniach
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: Moto29405
Philips Hue White and Color Ambiance Daylo 17465/30/P7
Lampa na stenu – inteligentná, LED, moderný štýl, sivá, materiál: kov a plast, svetelný tok 1060lm, ovládanie pomocou aplikácie v češtine, kompatibilná s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, na využitie všetkých funkcií je nutný bridge, výška 7.5cm, šírka 22cm, IP44

129,90 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: PHL20018
Philips Creek 15387/30/16 - Lampa na stenu
Varianty
Philips Creek 15387/30/16
Lampa na stenu –, moderný štýl, čierna, materiál: kov a plast na žiarovku E27 (nie je súčasťou), výška 19.5cm, šírka 18cm, IP44

Zľavnené -14 %
23,90 € 27,90 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: ESO2566l2
Philips Bridge 16351/93/16 - Lampa na stenu Varianty
Philips Bridge 16351/93/16
Lampa na stenu –, moderný štýl, sivá, materiál: kov a plast na žiarovku E27 (nie je súčasťou), svetelný tok 970lm, teplé svetlo (2700K), výška 21.2cm, šírka 11.8cm, IP44

41,90 €
Môžete mať ihneď na 2 predajniach
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ESO2559v2
Philips Creek 15381/30/16 - Lampa na stenu Varianty
Philips Creek 15381/30/16
Lampa na stenu –, moderný štýl, čierna, materiál: kov a plast na žiarovku E27 (nie je súčasťou), výška 24cm, šírka 17.5cm, IP44

28,90 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ESO2566g4
Solight LED vonkajšie osvetlenie so senzorom a nastaviteľnou CCT
LED svietidlo – so senzorom pohybu, príkon 18W, svetelný tok 1350lm, materiál: plast, max. výška 7.1cm, šírka 21.4cm, IP54

20,90 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: SD2022_001
Philips Hue White and Colour Ambiance Calla 17437/30/P7
Záhradné osvetlenie – stropné, inteligentné, LED, stmievateľné, príkon 8W, svetelný tok 590lm, nastaviteľná teplota svetla (2200–6500K), ovládanie pomocou aplikácie v češtine, kompatibilné s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, na využitie všetkých funkcií je nutný bridge, výška 40cm, šírka 10.4cm, materiál: kov, IP44, napájanie do siete

149,90 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PHL19020
Philips Hue White and Color Ambiance Resonate 17464/47/P7
Lampa na stenu – inteligentná, LED, moderný štýl, strieborná, materiál: kov a plast, svetelný tok 1180lm, ovládanie pomocou aplikácie v češtine, kompatibilná s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, na využitie všetkých funkcií je nutný bridge, výška 18cm, šírka 10cm, IP44

159,90 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: PHL20016

Vonkajšie osvetlenie

Philips HueVonkajšie osvetlenie nikdy nebolo jednoduchšie vďaka Philips Hue Nové nízkonapäťové vonkajšie osvetlenie Philips Hue s označením Low volt slúži na osvetlenie vonkajšieho...
Teplé svetlo, studené svetlo. Ako sa líšia? Pochopiteľne v teplote chromatickosti, to znamená vo farbe. Od...
Svetelný tok sa udáva v lúmenoch a vyjadruje skutočné množstvo svetla, ktoré svetelný zdroj vyžiari. Ide tak o...
žiarovkaŽiarovky: ako sa v nich vyznať? Žiaroviek je na trhu veľa typov. Líšia sa od seba predovšetkým použitou technológiou a tiež typom pätice, t....
Aké zmeny prinesú nové energetické štítky pre svetelné zdroje s platnosťou od 1. septembra 2021? Prečítajte...
Zoznámte sa s tromi inováciami v oblasti ovládacích prvkov Philips Hue, ktoré opäť posúvajú technológiu...
Viac článkov Všetky články

Vonkajšie osvetlenie

V kategórii Vonkajšie osvetlenie máme práve teraz na Alza.sk celkom 169 produktov.
Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné vonkajšie osvetlenie Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie vonkajšie osvetlenie Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii vonkajšie osvetlenie recenzie
P-DC1-WEB01
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií