Príslušenstvo k mobilom

Zobraziť katalóg
Cena
-
Dostupnosť
Stav tovaru
Značka

Príslušenstvo na mobil tvoria rôzne doplnky, ktoré si podľa potreby môžete k svojmu zariadeniu dokúpiť. Vyberať môžete z pestrej palety praktických, ochranných a funkčných produktov, ktoré zvýšia váš používateľský komfort. Poradíme vám, aké mobilné príslušenstvo sa najviac hodí na konkrétne aktivity. 

Pokračovať

Kupujte iba kompatibilné príslušenstvo na mobil

Príslušenstvo na mobil je veľmi obsiahla skupina tovaru, ktorá ponúka nepreberné množstvo zaujímavých produktov. Vyberať je možné z niekoľkých kategórií od nabíjačiek, cez stabilizátory až po gamepady. Nech už hľadáte čokoľvek, vždy sa pred nákupom uistite, že je dané mobilné príslušenstvo plne kompatibilné s vaším mobilom.

Neoriginálne príslušenstvo na mobil nemusí fungovať

Ceny príslušenstva k mobilu sa pohybujú v radoch až desiatok eur podľa typu a značky mobilného zariadenia. V súčasnej dobe nie je problém objednať si výrazne lacnejšie ázijské doplnky. Avšak neoriginálne doplnky nemusia fungovať správne. Uveďme si typický príklad: neoriginálna nabíjačka nabíja o poznanie pomalšie, alebo vôbec. V najhoršom prípade môže dôjsť ku skratu a následnému zničeniu vášho mobilného zariadenia.

i

Príslušenstvo na mobil AlzaPower

Príslušenstvo k mobilom AlzaPower je výkonné, spoľahlivé a za priaznivú cenu. Objavíte tu všetko od držiakov cez nabíjačky až po káble, power banky či reproduktory. Vždy sa najskôr uistite, či je príslušný produkt kompatibilný s vaším telefónom. Chcete si výhodne zaobstarať príslušenstvo k mobilom? Neriskujte nákupom lacných neoriginálnych ázijských doplnkov.

Praktické príslušenstvo na mobil nielen do práce

Mobil patrí medzi základné pracovné nástroje naprieč profesiami. Adekvátne príslušenstvo na mobil zvýši funkčnosť zariadenia a uľahčí vám vašu prácu. Inteligentné a praktické vychytávky oceníte nielen počas pracovnej doby.

Puzdrá, obaly a kryty

Puzdrá, obaly a kryty majú primárne ochrannú funkciu. Chránia proti mechanickému poškodeniu a tlmia prípadné nárazy. Podstatná je však aj estetická stránka. Vyberať je možné podľa materiálu, farby a dizajnu. Puzdro musí byť kompatibilné s daným typom mobilného zariadenia.

Tvrdené sklá

Ochranné sklá na mobily sú nutným doplnkom pre pracovníkov, ktorí sa pohybujú v náročnom teréne alebo pracovnom prostredí, kde je zvýšené riziko pádu a poškodenia mobilného zariadenia. Tvrdené sklá sú oveľa odolnejšie ako fólie. Zabraňujú rozbitiu displeja alebo jeho poškriabaniu.

Ochranné fólie

Ochranné fólie chránia displej mobilného zariadenia pred mechanickým poškodením, nečistotami a prachom. Sú dostatočnou ochrannou pre bežného používateľa a vyrábajú sa pre takmer všetky typy mobilov.

Majte na pamäti, že vyšší stupeň ochrany vždy zaistia tvrdené sklá, ktoré dokážu ochrániť mobil pred rozbitím po náraze.

Nabíjačky na mobily

Nabíjačky na mobily patria medzi štandardné vybavenie a sú súčasťou balenia mobilných telefónov. Nemusíte ale zostať iba pri štandardných nabíjačkách. Do kancelárie si môžete zaobstarať modernú bezdrôtovú nabíjačku alebo nabíjací stojan. Veľmi praktická je tiež nabíjačka do auta.

  • USB-C je obojstranný typ konektora. Pri zapojení je teda každá strana správna.
  • Micro USB využívajú prevažne staršie telefóny či tablety s operačným systémom Android.
  • Lightning konektory poháňajú niektoré zariadenia značky Apple (iPhone, iPad a ďalšie).
  • Bezdrôtové nabíjačky zaisťujú prenos energie vďaka elektromagnetickej indukcii. Zaobídete sa takmer bez káblov.

Pamäťové karty

Pamäťové karty sú ideálnym riešením, ako efektívne rozšíriť kapacitu pamäte mobilného zariadenia. Fotíte často, alebo sťahujete a aktívne používate rad aplikácií? V takom prípade sa pamäť vášho telefónu veľmi rýchlo naplní. Pamäťová karta vám poskytne úložisko s dostatočne veľkou kapacitou.

  • Micro SDHC karty majú kapacitu 4 až 64 GB a sú vhodné pre bežné používanie.
  • Micro SDXC karty ponúknu 8 až 400 GB. Sú vhodné na bežné aj profesionálne využitie.

i

V ponuke nájdete aj SIM karty alebo NFC vizitky.

OTG flash disky

OTG flash disky (on-the-go) ocenia predovšetkým tí z vás, ktorí potrebujú rýchlo a jednoducho preniesť dáta z mobilu do počítača a naopak. Rýchly prenos dát výrazne uľahčí vašu prácu.

Stylusy

Stylusy sa líšia vyhotovením a použitou technológiou. Pri výbere je nutné dbať na kompatibilitu so zariadením a podľa vašej profesie (účelu použitia) tiež na šírku hrotu. Stylus je ideálna pomôcka pre architektov, dizajnérov, študentov a mnoho ďalších kreatívnych a administratívne zameraných profesií.


Mobilné príslušenstvo do auta a na bicykel

Mobilné príslušenstvo do auta a na bicykel zahŕňa inteligentné a praktické doplnky, ktoré umožnia bezpečnú manipuláciu a ovládanie mobilného zariadenia počas šoférovania.

Držiaky

Držiaky na mobilné telefóny delíme do dvoch hlavných skupín podľa dopravného prostriedku:

  • Držiaky na mobil do auta umiestnite na predné sklo, palubnú dosku alebo napríklad na výduchy klimatizácie vášho automobilu. Zaistia pohodlné ovládanie zariadenia, a navyše budete mať svoj smartfón stále na očiach.
  • Držiaky na mobil na bicykel môžete uchytiť na riadidlá a zaistia bezpečie telefónu počas jazdy, mobilný telefón tak možno ľahko ovládať. Predovšetkým pri zapnutej navigácii oceníte, že svoj telefón máte neustále na dohľad.

Nabíjačky do auta

Nabíjačky do auta zaručia neustály prísun energie do batérie vášho mobilného telefónu. Nabíjačky udržia v priebehu jazdy váš mobil neustále nabitý a vybrané typy navyše podporujú aj rýchlonabíjanie.

Handsfree pre mobilné telefóny

Handsfree pre mobilné telefóny ponúkne bezpečné vybavovanie hovorov počas jazdy. Toto zariadenie stačí spojiť s vašim telefón pomocou Bluetooth. Využitie bezdrôtového handsfree samozrejme nemusí byť iba v aute, hodí sa aj na bežné používanie napríklad v domácnosti či kancelárii.

i

Používate v aute mobil? Príslušenstvo vám môže zachrániť život

Používanie a manipulácia s mobilom v aute je príčinou každej šiestej dopravnej nehody. Zdvíhate pri šoférovaní mobil? Príslušenstvo k mobilu ako handsfree a držiaky vám umožní telefonovať a používať mobil bezpečne a v súlade so zákonom aj počas šoférovania.

Príslušenstvo na mobil na dovolenku

Chcete si navždy uchovať krásne spomienky na dovolenku alebo víkendové rodinné výlety? To správne príslušenstvo na mobil vám umožní odfotiť nezabudnuteľné okamihy z úplne novej perspektívy. Foťte ako profesionáli na súši aj pod vodou. Čo sa vám na cestách bude hodiť?

Vodotesné kryty

Vodotesné a vodoodolné puzdrá na mobil zaručia, že váš telefón zostane po celý čas v suchu a vy si tak budete môcť bezstarostne užiť dovolenku a urobiť skvelé snímky pod vodou.

Power banky

Power banky slúžia na praktické dobitie elektroniky (najmä smartfónov, tabletov či notebookov). Existujú aj takzvané solárne power banky, ktoré čerpajú energiu zo slnka a následne ju presmerujú do vášho zariadenia.

Stabilizátory

Stabilizátory vám umožnia odfotiť dokonalú snímku za každej situácie. Vyberať môžete zo širokej ponuky produktov. Súčasťou ponuky sú aj celosvetovo obľúbené selfie tyče, ktoré disponujú radom šikovných funkcií.

Objektívy

Kamery a objektívy pre mobilné telefóny zachytia všetky vzácne okamihy vo výnimočnej kvalite. S objektívmi je možné fotografovaný predmet priblížiť až niekoľkonásobne. Stačí ho pripevniť na vaše zariadenie.


Kryty na mobily
Vodotesné obaly

Mobil príslušenstvo objektív
Objektívy

Zábavné mobilné príslušenstvo

Mobil je multifunkčné zariadenie. Mobilné príslušenstvo sa už dávno neobmedzuje iba na nabíjačky, obaly a batérie. Mobilný telefón je mocný nástroj, ktorý dokáže zastať funkciu hneď niekoľkých prístrojov naraz. Ak váš mobilný telefón vybavíte vhodným príslušenstvom, stane sa z neho nekonečný zdroj zábavy.

Reproduktory

Prenosné reproduktory k mobilu sú veľmi obľúbeným príslušenstvom. Ich najväčšou výhodou je prenosnosť a skladnosť. Najčastejším a zároveň najpohodlnejším variantom je pripojenie cez Bluetooth. Voľbu reproduktora by ste mali podriadiť najmä požadovanej kvalite zvuku. Tá vychádza z parametrov a počtu reproduktorov a subwoofera.

Gamepady na mobil

Gamepady na mobil sú herné držiaky, ktoré si nesmie nechať ujsť žiadny nadšený hráč. Gamepad na mobil vám umožní vychutnať si zážitok z konzolového hrania pri hre na mobilnom telefóne. Pri výbere zohľadnite typ a model smartfónu a jeho šírku.

Okuliare na virtuálnu realitu k mobilu

Okuliare na virtuálnu realitu k mobilu vás ponoria do prostredí, o ktorých ste si mohli nechať len zdať. Ako to celé funguje? Veľmi ľahko – mobilný telefón zasuniete do okuliarov a je hotovo. Zatiaľ čo v prípade profesionálnych VR okuliarov je vám k dispozícii špeciálny displej, tu túto funkciu obstará priamo váš telefón. Pokiaľ vás láka svet virtuálnej reality, tento typ okuliarov je cenovo oveľa dostupnejší.

Mikrofóny

Mikrofóny už dávno nie sú len výsadou profesionálov. Kvalitný mikrofón, vďaka ktorému môžete nahrávať a streamovať videá, alebo ho využijete pri hraní hier, si teraz môžete zaobstarať aj k vášmu mobilnému telefónu.

Slúchadlá

Slúchadlá patria k štandardnému vybaveniu rovnako ako napríklad nabíjačka. Sú nevyhnutne nutnou pomôckou pre ničím nerušené počúvanie hudby a sledovanie filmov. Veľmi praktickým riešením sú moderné bezdrôtové slúchadlá.


Ďalšie užitočné príslušenstvo na mobil a cool vychytávky

Príslušenstvo na mobil ako káble a batérie patria do kategórie základného príslušenstva, bez ktorého nemôže prístroj fungovať. Súčasná ponuka obsahuje ale aj veľké množstvo šikovných vychytávok, ktoré nie sú síce úplne nevyhnutné, ale dokážu vám výrazne uľahčiť život.

Sterilizátory

Sterilizátory sú moderné zariadenia, ktoré profesionálne a bezpečne vydezinfikujú váš mobilný telefón. Dezinfekcia sa stala bežnou súčasťou našich životov. Časté čistenie a dezinfekcia telefónu bežnými prostriedkami môže viesť k jeho poškodeniu. Sterilizátory chránia vaše zdravie aj mobilné zariadenie.

Máte v mobile citlivé dáta? Nakupujete cez neho a používate internetové bankovníctvo? V takom prípade by ste si mali nainštalovať originálny antivírusový program.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Apple 20W USB-C napájací adaptér Na sklade > 10 ks a na 12 predajniach
Nabíjačka do siete – kompatibilný s akýmkoľvek USB-C zariadením, napájací kábel sa predáva zvlášť
23,90 €

2.
AlzaPower SolarScout 10 000 mAh zelená Na sklade > 5 ks a na predajni Bratislava - centrála
Powerbank – 1× USB-A (max 2.1A), 1× vstup/výstup USB-C (max 2.1A), wireless 5W, solárny panel 1W, 1× MicroUSB, 6-násobná bezpečnostná ochrana, LED indikácia nabíjania, Qi certifikácia, stupeň krytia IPX4, pre mobilné telefóny, tablety a iné podobné zariadenia, 2× LED Svietidlo 120lm, 1× kábel USB na USB-C v balení, súčasťou balenia je kompas
39,90 €

3.
AlzaPower Carbon 20000 mAh Fast Charge + PD3.0 White Na sklade > 5 ks a na 12 predajniach
Powerbank pre mobilné telefóny a tablety a notebooky, 20000 mAh, USB-C, rýchle nabíjanie 18 W, 2 výstupy až 12 V a 3 A, LED indikácia stavu
27,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
47 139 položiek
Apple 20W USB-C napájací adaptér
Nabíjačka do siete – kompatibilný s akýmkoľvek USB-C zariadením, napájací kábel sa predáva zvlášť

23,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: RI012i1b48
Kingston Canvas Select Plus micro SDXC 128GB Class 10 UHS-I + SD adaptér
Pamäťová karta micro SDXC, 128 GB, čítanie až 100 MB/s, Class 10, UHS-I, U1, V10, A1

Cenová bomba
13,49 € Ušetríte 7,41 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: DU007s8j93d
AlzaPower Carbon 20000 mAh Fast Charge + PD3.0 White - Powerbank
Varianty
AlzaPower Carbon 20000 mAh Fast Charge + PD3.0 White
Powerbank pre mobilné telefóny a tablety a notebooky, 20000 mAh, USB-C, rýchle nabíjanie 18 W, 2 výstupy až 12 V a 3 A, LED indikácia stavu

Super cena
27,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: APWPB154w
Kingston Canvas Select Plus micro SDXC 64GB Class 10 UHS-I + SD adaptér
Pamäťová karta micro SDXC, 64 GB, čítanie až 100 MB/s, Class 10, UHS-I, U1, V10, A1

Cenová bomba
7,99 € Ušetríte 2,91 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: DU007s8j93c
Apple Lightning to USB-C Cable, 2 m
Dátový kábel pre iPad Air (4. generácia) a MacBook či iné zariadenia s USB-C portom, napájacia funkcia s využitím nabíjačky

Cenová bomba
23,90 € Ušetríte 14 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: JA904j3
Apple Nabíjačka MagSafe
MagSafe bezdrôtová nabíjačka – s MagSafe technológiou, integrovaný USB-C kábel s dĺžkou 1m, výkon až 15W (pri použití originálneho 20W Apple adaptéra)

39,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: RI012i1b32
Kingston Canvas Select Plus micro SDHC 32GB Class 10 UHS-I + SD adaptér
Pamäťová karta micro SDHC, 32 GB, čítanie až 100 MB/s, Class 10, UHS-I, U1, V10, A1

Cenová bomba
4,99 € Ušetríte 3,91 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: DU007s8j93b
Xbox Wireless Controller Robot White
Gamepad pre PC, Xbox Series X|S, Xbox One, Mobilný telefón a Tablet, kompatibilný so systémom Android, Windows 10, bezdrôtové pripojenie, 3.5 mm Jack (na ovládači), USB-C (na ovládači), AA batéria, vibrácie, analógové páčky, biela farba

55,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: MXO001SC2
Kingston Canvas Select Plus micro SDXC 256GB Class 10 UHS-I + SD adaptér
Pamäťová karta micro SDXC, 256 GB, čítanie až 100 MB/s, zápis až 85 MB/s, Class 10, UHS-I, U3, V30, A1

39,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: DU007s8j93e
Kingston DataTraveler 70 128GB
USB kľúč USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), USB-C, kapacita 128 GB, OTG, s pútkom na kľúče, plast, čierna farba

Cenová bomba
12,90 € Ušetríte 9 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: DU352m7a3
SanDisk microSDXC Ultra 256 GB + SD adaptér
Pamäťová karta micro SDXC, 256 GB, čítanie až 120 MB/s, Class 10, UHS-I, U1, A1

28,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: DT807j2f2b1g
AlzaPower Smart Charger 2.1A čierna - Nabíjačka do siete
Varianty
AlzaPower Smart Charger 2.1A čierna
Nabíjačka do siete – univerzálna, 1× USB 2.1A, ochrana proti skratu, prepätiu, preťaženiu a prehriatiu, 100–240V, Military Standard MIL-HDBK-217

Super cena
Od  6,64 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: AEY0150
FIXED Powerstation pre 3 zariadenia čierna - Bezdrôtová nabíjačka
Varianty
FIXED Powerstation pre 3 zariadenia čierna
Bezdrôtová nabíjačka – s podporou rýchleho nabíjania, maximálny celkový výkon 15 W (výstupy 15 W, 1 × 5 W a 1 × 5 W), vstup USB-C, podpäťová ochrana, prepäťová ochrana, indikácia nabíjania, základňa pre hodinky, súčasťou balenia 1m kábel so zakončením USB-C a USB-A

Cenová bomba
40,90 € Ušetríte 10 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PP964a1
Microsoft Xbox WLC Wireless Adapter Controller for PC
Gamepad pre PC, Xbox Series X|S, Xbox One, Mobilný telefón a Tablet, kompatibilný so systémom Android, Windows 10, bezdrôtové pripojenie, 3.5 mm Jack (na ovládači), USB-C (na ovládači), AA batéria, vibrácie, analógové páčky, používateľské mapovanie tlačidiel, čierna farba

65,90 €
Môžete mať dnes od 13:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: MX047a2
Swissten dátový kábel lightning 1 m biely - Dátový kábel
Varianty
Swissten dátový kábel lightning 1 m biely
prepájací kábel, dĺžka 1 m, male konektory: 1× USB-A (USB 2.0), 1× lightning, podpora pre Sync & Charge až 2 A, rovné zakončenie

Cenová bomba
Od  4,15 € Ušetríte 4,79 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 20 ks
Objednávací kód: SWISSH10
Apple Lightning to USB Cable 1 m
Dátový kábel – pre iPhone, iPad a iPod, napájacia funkcia pri použití nabíjačky

24,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: JA904i2a
Swissten Black Core 30 000 mAh
Powerbank pre mobilné telefóny a tablety a notebooky, 30000 mAh, USB-C, rýchle nabíjanie 18 W, 3 výstupy až 5 V a 3 A, displej

69,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SWISSg6
AlzaPower Core USB-C 3.2 Gen1, 1 m Black
Dátový kábel prepájací kábel, dĺžka 1 m, male konektory: 1× USB-C (USB 3.2 Gen 1), 1× USB-A (USB 3.2 Gen 1), pozlátené konektory a VelcroStrap+ až 3 A, rovné zakončenie

Super cena
5,99 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: APWCB116b
FIXED 3D Full-Cover pre Apple iPhone XR/11 čierne
Ochranné sklo na mobil Apple iPhone 11 a iPhone XR, tvrdosť 9H, hrúbka 0.33 mm

Zľavnené -9 %
9,90 € 10,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: FXD1058
AlzaPower AluCore Lightning MFi (C89) 1 m strieborný
Dátový kábel prepájací kábel, dĺžka 1 m, male konektory: 1× USB-A (USB 2.0), 1× lightning, rovné zakončenie

Super cena
Od  8,72 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: APWCB090c
iOttie Easy One Touch 5 Dash & Windshield Mount
Držiak na mobil do auta, mechanický, uchytenie na palubnú dosku a na sklo, upraviteľná poloha, min. šírka zariadenia 5.9cm, max. šírka zariadenia 9.2cm

33,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: MD090e4n1a13
AlzaPower Smart Charger 2.1A biela - Nabíjačka do siete
Varianty
AlzaPower Smart Charger 2.1A biela
Nabíjačka do siete – univerzálna, 1× USB 2.1A, ochrana proti skratu, prepätiu, preťaženiu a prehriatiu, 100–240V, Military Standard MIL-HDBK-217

Super cena
Od  6,64 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: AEY0151
AlzaPower Car Charger C520 Fast Charge + Power Delivery čierna
Nabíjačka do auta – univerzálna, 30W, 1× USB 2.4A, 1× USB-C 3A, podpora Power Delivery 3.0, podpora rýchleho nabíjania, 4Safe – ochrana proti prepätiu, preťaženiu a prehriatiu, LED indikácia nabíjania, hliníkové vyhotovenie, bez kábla v balení

Super cena
Od  9,05 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: APWCCC520b
AlzaPower Core Lightning MFi (89) 1 m biely
Dátový kábel – USB Hi-Speed 480 Mbps, Sync & Charge až 2.4A, chipset C89, pre Apple iPhone, iPad a iné zariadenia s Lightning konektorom, certifikácia MFi, VelcroStrap+

Super cena
Od  7,43 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: APWCB087j

Príslušenstvo k mobilom

mobilné telefónyBlack Shark 5 a 5 Pro (PREVIEW): Nadupané žraloky sú konečne tu Black Shark je značka, ktorá nie je cudzia svetovým mobilným hráčom a ktorá sa usadila aj medzi poprednými...
Nové telefóny populárnej značky POCO zamerané na nižšiu triedu sú tu. POCO M5 a M5s ponúknu na svoju cenu...
Vizuálně originální Nothing Phone (1) už se prodává a my jsme ho vyzkoušeli. Je to telefon, který je schopen...
mobilné telefónyGoogle Pixel 7 a 7 Pro (SPEKULACE): nový design, ještě lepší výkon Telefony Google Pixel 7 a Google Pixel 7 Pro by měly být představeny už na začátku října. Z různých zdrojů,...
Mobilní telefon Motorola Edge 30 Ultra přišel tak trochu jako blesk z čistého nebe, rozhodně by vám však neměl...
Huawei Mate Xs 2 je ďalším ohybným telefónom na našom trhu. Konkuruje Galaxy Z Fold4, v mnohých parametroch...
Viac článkov Všetky články

Príslušenstvo k mobilom

Mobilný telefón je nenahraditeľnou položkou vo výbave každého z nás. Už ste si vybrali ten svoj vysnívaný? Prečo ho nevylepšiť ešte užitočným príslušenstvom? Príslušenstvo k mobilom zahŕňa všetko od ochranných puzdier a ochranných fólií cez batérie do mobiluexterné nabíjačky až po selfie držiaky, stylusy, headsety a množstvo ďalšieho. Pred kúpou príslušenstva pre mobil je dôležité si najprv overiť, či je daná položka plne kompatibilná s vašim zariadením.

Ochranná fólia na mobil

Ak sa chcete vyhnúť škrabancom na displeji, siahnite po príslušenstve v podobe ochrannej fólie pre smartphony. Ochranná fólia na mobil udrží displej v perfektnom stave a čiastočne zakrýva už prípadné miniatúrne škrabance. Vyberať môžete aj medzi tvrdenými sklami (gorilla glass), ďalším variantom ochrany displeja, ktorý nesmie chýbať medzi príslušenstvom pre mobily. Podľa stupňa tvrdosti znesú aj najhrubšie zaobchádzanie a zároveň nijako neznižujú funkčnosť zariadenia. Častým príslušenstvom sú obaly na mobily vyrábané v najrôznejších farbách a štýloch, z ktorých si určite každý vyberie. Navrhnuté sú na ochranu celého tela alebo len bočnej či zadnej časti.

Externé nabíjačky

Príslušenstvo k mobilom zahŕňa aj externé batérie, nabíjačky do auta alebo bezdrôtové nabíjačky pre mobily. Tiež radi fotíte dnes toľko obľúbené selfie fotky? Tak pre vás sú určené selfie držiaky so spúšťou priamo v rukoväti, s ktorými môžete zachytávať nezabudnuteľné akčné selfie fotky.

Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.
Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné príslušenstvo k mobilom Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie príslušenstvo k mobilom Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie príslušenstvo k mobilom Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii príslušenstvo k mobilom recenzie
P-DC1-WEB06
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií