Počas sviatku 5.7. je otvorený iba AlzaDrive Senec.

S vetrom o preteky

Stavebnice

Stavebnica a puzzle sú vhodné nielen pre všetkých malých architektov, ale aj pre tých, ktorí radi niečo tvoria. Veľkou výhodou tohto typu hračiek je rozvoj zručností vášho dieťaťa. Vďaka stavebniciam a puzzle bude manuálne zručnejšie, trpezlivejšie, vytrvalejšie a kreatívnejšie. Aký typ stavebnice sa hodí pre vášho malého staviteľa?

Pokračovať

Najznámejšie detské stavebnice všetkých čias – ktoré máme v ponuke?

Detské stavebnice nájdete v takom množstve rôznych vyhotovení, že nie je možné si nevybrať. Niektoré druhy sa hodia aj pre najmenšie deti, iné vyžadujú väčšiu zručnosť a sú určené pre staršie deti. Moderné verzie ponúkajú veľa možností a neuveríte, čo všetko z nich môžete postaviť. Aké druhy sú v ponuke?

Puzzle sú typickou a obľúbenou skladačkou

Skladanie puzzle je tvorivá činnosť, ktorá rozvíja predovšetkým logické myslenie detí. V súčasnej dobe si okrem klasických puzzle môžete poskladať tiež puzzle drevené, penové, detské či populárne 3D priestorové puzzle.

 • Odporúčaný vek: od 3 rokov.

Interaktívna stavebnica GraviTrax sa hrá s konceptom gravitácie

Interaktívna stavebnica GraviTrax pracuje so silou gravitácie aj proti nej. Deti tvoria z plastových šesťhranných dielikov čo najzaujímavejšiu guľôčkovú dráhu, pomocou ktorej si precvičia fyzikálne zákony. Medzi dielikmi sa nájde aj urýchľovač guľôčky, katapult a ďalšie vymoženosti, vďaka ktorým bude hra ešte napínavejšia.

 • Odporúčaný vek: od 8 rokov.

Merkur je obľúbená kreatívna stavebnica pre chlapcov

Základom niekoľkými generáciami preslávenej Merkur stavebnice pre chlapcov sú kovové prúžky, z ktorých pomocou skrutiek a matičiek postavíte najrôznejšie dopravné prostriedky. Hra podporuje manuálnu zručnosť, technické myslenie a trpezlivosť. Okrem detí dokáže skvele zabaviť aj rodičov, a to najmä technicky zameraných oteckov.

 • Odporúčaný vek: od 6 rokov.

Interaktívna stavebnica Playmobil ukáže deťom reálny aj nereálny svet

Interaktívna stavebnica Playmobil sa vyznačuje tematicky zameranými hernými súpravami. Tieto stavebnice pre dievčatá ponúkajú činnosti ako varenie jedla v kuchyni, kupovanie svadobných šiat či staranie sa o domček. Chlapci si zasa obľúbia rytierske, pirátske alebo športové edície. Výhodou je kombinovateľnosť všetkých typov stavebníc Playmobil.

 • Odporúčaný vek: od 1,5 roka.

Seva stavebnica ponúka možnosť postaviť úplne čokoľvek

Podstatu Stavebnice Seva tvoria modré podlhovasté kocky a biele spojovacie dieliky. Z tohto základu je možné vytvoriť model prakticky čohokoľvek – lietadla, auta, domu či traktora. Seva stavebnica obsahuje aj príslušenstvo pre detailnejšie modelovanie, takže si výsledný výtvor môžete pokojne aj vystaviť alebo sa s ním hrať.

 • Odporúčaný vek: od 4 rokov.

Stavebnica pre chlapcov Cobi je zameraná na vojnovú tematiku

Cobi stavebnice pre chlapcov sú určené pre všetkých milovníkov vojnovej a vojenskej tematiky, ktorí chcú zažiť vojnové dobrodružstvá. Z kociek možno postaviť všetko potrebné pre misiu – tanky, lietadlá, autá Jeep, tornáda, stíhačky či vrtuľníky. Stavebnica pre deti Cobi zábavnou formou vyvoláva u ratolestí záujem o históriu a precvičuje trpezlivosť aj kreativitu.

 • Odporúčaný vek: od 6 rokov.

Teifoc stavebnica pre deti obsahuje skutočné tehly

Stavebnice Teifoc umožnia, že sa deti premenia na skutočných staviteľov. Kreatívne súpravy, z ktorých je možné postaviť rôzne domy a pevnosti, obsahujú miniatúry pálených tehličiek, maltu aj murársku lyžicu. Tieto stavebnice pre deti sú šetrné k životnému prostrediu a dieliky z jednotlivých súprav môžete medzi sebou kombinovať.

 • Odporúčaný vek: od 6 rokov.

Elektronická stavebnica pre chlapca Boffin je vhodná pre všetky šikovné ručičky

Boffin stavebnice pre chlapcov zahŕňajú zostavenie elektrických obvodov. Umiestňovaním súčiastok na základnú dosku si deti môžu vytvoriť nespočet projektov od lampičky cez požiarnu sirénu až po detektor lži. Najšikovnejší elektrikári si môžu vymyslieť aj vlastné projekty. Zariadenie funguje na batérie.

 • Odporúčaný vek: od 8 rokov.

Pred kúpou akejkoľvek skladačky pre deti sa uistite, či sú batérie súčasťou balenia, alebo ich musíte kúpiť zvlášť.

Mega Blocks stavebnica pre malých aj veľkých staviteľov

Mega Blocks sú stavebnicové kocky, z ktorých si deti môžu postaviť vláčik, autíčko či zvieratká. Pre väčšie deti je tu k dispozícii policajné auto, vojenský vrtuľník či postavy zo seriálu Hra o tróny. Táto stavebnica pre deti je vhodná na precvičenie jemnej motoriky, ale aj rozvinie ich tvorivosť.

 • Odporúčaný vek: od 1 roka.

LEGO – obľúbená stavebnica detí každého veku

LEGO stavebnice patria medzi tie najznámejšie už dlhý čas. LEGO detské stavebnice sú zložené z pestrofarebných dielikov, minifigúriek a ďalšieho herného príslušenstva. Z LEGO skladačky pre chlapcov či dievčatá si môžete postaviť úplne čokoľvek, záleží len na jej type. Dom, auto, vlak alebo napríklad hrad – všetko, čo vám fantázia dovolí.

 • Odporúčaný vek: od 1,5 roka.

Pre tých najmenších poslúžia stavebnice LEGO DUPLO, ktoré si vďaka väčším dielikom užijú aj najmladší stavitelia už od 1,5 roka.

Drevené kocky deti využijú na stavanie hradieb, domov či iných budov

Drevené kocky sú ideálne pre najmenšie deti. Z kociek deti môžu stavať nekonečné hradby, budovy či poznávať prvé tvary. Ocenia ich však tiež rodičia, a to obzvlášť malých detí, ktoré ešte nemajú takú zručnosť a mohli by krehkejšie hračky rozbiť. Deti totiž drevené kocky len tak nerozbijú.

 • Odporúčaný vek: od 1 roka.

Guľôčkové dráhy nie sú len pre malé deti

Guľôčkové dráhy sú veľmi zábavné. Postaviť dráhu a pustiť po nej guľôčku znie veľmi jednoducho, avšak celý priebeh môže byť pekne zamotaný. Za všetku usilovnosť, kreativitu a logické myslenie pri stavaní je dieťa odmenené v momente, keď guľôčka doputuje do cieľa presne tak, ako si naplánovalo.

 • Odporúčaný vek: od 3 rokov.

Najobľúbenejšie interaktívne stavebnice podľa materiálov

Interaktívne stavebnice sa vyrábajú z rôznych materiálov a môžu sa líšiť aj spôsobom, akým sa skladajú. Deti väčšinou začínajú pri drevených kockách a plastových stavebniciach, neskôr sa môžu dostať aj ku kovovým alebo elektronickým skladačkám, ktoré obsahujú malé dieliky a sú náročnejšie na predstavivosť a celkovú zručnosť.

Drevená stavebnica je vhodná pre rôznorodé stavanie

Drevené stavebnice sú určené deťom, ktoré rady niečo tvoria a vyrábajú. S drevenou stavebnicou si môžu postaviť vlastné 3D modely podľa ľubovôle. Lietadlo, veža, chata, dom, ale aj neobvyklé budovy, ako sú radnica, vodný mlyn alebo napríklad kostol. Navyše tiež rozvíjajú detskú kreativitu a modelovacie schopnosti.

 • Odporúčaný vek: od 2 rokov.

Plastové stavebnice pre deti prinášajú veľa zábavy

Plastové stavebnice potešia najmä najmenšie deti. Súpravy obsahujú veľa rôznych farieb a tvarov, s ktorými môžu tvoriť jedinečné umelecké diela. Plastová stavebnica pre deti podporuje koordináciu, vytrvalosť a manuálnu zručnosť.

 • Odporúčaný vek: od 1 roka.

Kovové stavebnice využijú už staršie deti

Kovové stavebnice sa hodia pre zručných staviteľov. Súčiastky z kovu sú pevné a držia pohromade pomocou matiek či zárezov, do ktorých zapadajú. Deti si z nich vyrobia obľúbené roboty či modely áut, lietadiel a budov.

 • Odporúčaný vek: od 6 rokov.

Magnetické stavebnice zaujmú všetkých milovníkov magnetov

Magnetické stavebnice zoznámia deti s fyzikálnymi zákonmi a fungovaním magnetizmu. Z magnetických súčiastok si pri troche fantázie postavia vozidlá, domčeky či šmykľavku pre autíčka. Pustiť sa môžu ale aj do vytvárania bláznivých geometrických tvarov a chemických štruktúr.

 • Odporúčaný vek: od 3 rokov.

Elektronická stavebnica pre chlapcov rozvíja technické myslenie

Elektronické stavebnice sú ideálne pre všetky deti, ktoré sa zaujímajú o elektroniku a všetko s ňou spojené. Stavanie funguje na princípe spájania súčiastok na základnej doske a skladania vlastných modelov, či už podľa manuálu, alebo fantázie. Elektronické stavebnice pre chlapcov podnecujú v deťoch zvedavosť a technické myslenie.

 • Odporúčaný vek: od 6 rokov.

i

Penová a molitanová stavebnica prinesie zábavu tým najmenším deťom

Tie najmenšie deti si určite obľúbia penové či molitanové stavebnice, ktoré sa vyrábajú napríklad vo forme puzzle či kociek. Puzzle zároveň poslúžia ako podložka na zem.

Podľa čoho sa vyberá detská stavebnica?

Detská stavebnica sa vyrába v mnohých variantoch, vyberajte preto podľa záujmov vašich detí. Ďalej sa určite zamerajte na vek, z akého materiálu sú stavebnice vyrobené či aké môžu mať ďalšie vlastnosti.

Výber detskej stavebnice podľa veku vašej ratolesti

Vyberajte stavebnice podľa veku. Detské stavebnice pre najmenších sú určené pre deti už od 1 roku, avšak nájdete aj také, ktoré sa odporúčajú deťom až od 6 rokov.

 • Skladačka pre deti od 1 roka obsahuje väčšie kocky s menším počtom dielikov. Obľúbené sú napríklad LEGO DUPLO, Mega Blocks či iné plastové detské skladačky.
 • Detské stavebnice od 2 rokov obsahujú plastové či drevené väčšie časti, ktoré deti ľahko uchopia a zároveň zamedzia prehltnutiu dielikov. Pre tieto deti sú vhodné napríklad LEGO či Playmobil.
 • Detské stavebnice od 3 rokov už môžu obsahovať menšie časti. Obľúbenou voľbou sú napríklad puzzle, guľôčkové dráhy, drevené či magnetické stavebnice.
 • Stavebnice pre deti od 6 rokov vyžadujú pokročilejšie myslenie a kreativitu. Medzi týmito hračkami nájdete elektronické či kovové skladačky.
 • Stavebnice pre deti od 8 rokov sú náročnejšie a môžu obsahovať menšie časti dielikov. Medzi takými nájdete GraviTrax, Boffin, ale tiež napríklad puzzle s vyšším počtom dielikov.

V ponuke nájdete interaktívne stavebnice, ktoré potrápia aj dospelé hlavy. Sú určené pre dospelých jedincov či vyspelejšie deti. Zároveň tiež potešia všetkých zberateľov.

Detské stavebnice vyberajte podľa toho, čo vaše deti baví

Tematické stavebnice vyberajte podľa záujmov vašich detí. Baví ich hrať sa s guľôčkami, zvieratkami, vojakmi či autami? Alebo sú kreatívne a rady niečo tvoria? Výber detskej stavebnice by ste preto mali zamerať na to, čo majú vaše deti v obľube. Tak budete mať istotu, že ju len tak neodložia a vyhrajú sa s ňou celé hodiny.

Aké ďalšie vlastnosti môže detská stavebnica mať?

Detská stavebnica má nespočetné množstvo vlastností. Za zmienku určite stoja svietiace skladačky, ktoré rozžiaria každú izbičku. Obľúbená je tiež stavebnica mozaika, ďalej vločky, vafle či ozubené kolieska, ktoré fungujú na princípe zasúvania dielikov do seba. Deti si tak môžu vytvoriť čokoľvek im napadne.

i

K dispozícii sú aj skrutkovacie stavebnice, ktoré sa určite zapáčia všetkým domácim majstrom. K tejto stavebnici je v balení detský skrutkovač, skrutky, matice či kľúč. Deti si tak môžu zoskrutkovať hračku podľa vlastných predstáv a zároveň sa naučia niečo nové.

Interaktivita je dôležitým faktorom pre rozvoj dieťaťa – kúpte deťom interaktívne hračky

Interaktivita medzi dieťaťom a hračkou je veľmi dôležitá, vďaka tomu dieťa ľahko udrží pozornosť a hra ho neprestane baviť. Interaktívne hračky či stavebnice sú vytvorené pre rozvoj dieťaťa. Vďaka nim sa naučia základné zručnosti, ako napríklad rozpoznávať geometrické tvary, počítať, poznávať písmená alebo aj čítať.

Stavebnica pre chlapcov a dievčatá – je medzi nimi rozdiel?

Pre malé deti môžete stavebnice vyberať bez ohľadu na pohlavie. V základe majú rozvíjať jemnú motoriku, zručnosť a trpezlivosť. Akonáhle deti vyrastú, vyberajte pre dievčatá kreatívne stavebnice a pre chlapcov tie s technickým zameraním.

Interaktívna stavebnica pre chlapcov – magnetická, elektronická, či kovová hračka?

Interaktívna stavebnica pre chlapcov môže mať množstvo podôb. Chlapci si môžu vyberať medzi vojenskou tematikou, gravitáciou, magnetizmom alebo sa môžu pustiť do elektroniky. Určite si obľúbia aj skrutkovacie stavebnice, ktoré ich naučia manuálne zručnosti.

i

Technické stavebnice pre deti ocenia nielen chlapci

Technické stavebnice pre deti uvedú vaše ratolesti do dospeláckeho sveta, kde si môžu vytvoriť vlastné budovy, železnice či autá. Dieťa sa tak naučí základné fyzické a matematické prvky, precvičí si manuálnu zručnosť alebo priestorovú predstavivosť.

Stavebnica pre dievčatá ponúka domčeky na hranie, zvieratká či mestečká

Stavebnica pre dievčatá zahŕňa aj veľa druhov, obľúbeným variantom sú napríklad LEGO či kocky, z ktorých si dievčatá môžu postaviť domček pre bábiky, vybudovať celé mesto či vytvoriť najrôznejšie zvieratká. Tou správnou voľbou tiež bývajú guľôčkové dráhy, puzzle alebo drevená stavebnica.

Kreatívna súprava pre deti je vhodná pre všetkých tvorcov

Kreatívna súprava pre deti naučí vaše ratolesti tvoriť a rozvíjať ich myslenie formou hry. Je vhodná nielen pre kreatívnych umelcov, ale aj pre všetkých, ktorí radi vytvárajú svoje vlastné diela. Deti si tak môžu v závislosti od druhu súpravy vytvoriť čokoľvek im napadne, či už je to dom, auto, záhrada či nejaké zvieratko.

Kreatívne súpravy hľadajte v kategórii kreatívne tvorenie pre deti.

Stavebnica pre chlapcov
Stavebnica pre chlapcov

Stavebnica pre dievčatá
Stavebnica pre dievčatá

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Wiky Skladacia penová podložka zvieratká 120 × 90 cm Na sklade > 5 ks a na 2 predajniach
Penové puzzle pre dievčatá aj chlapcov, téma: zvieratá, vhodné od narodenia, veľkosť dielika: 30×45cm
17,90 €

2.
LEGO stavebnica pre deti, vhodné od 1.5 roka, téma: zvieratká, rok uvedenia: 2022, počet dielikov: 14ks
15,90 €

3.
LEGO stavebnica pre deti, vhodné od 2 rokov, téma: vlaky a vozidlá, rok uvedenia: 2018, počet dielikov: 105ks
95,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
1 982 položiek
Wiky Skladacia penová podložka zvieratká 120 × 90 cm
Penové puzzle pre dievčatá aj chlapcov, téma: zvieratá, vhodné od narodenia, veľkosť dielika: 30×45cm

17,90 € bez DPH 14,92 €
Môžete mať dnes od 16:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HRAbz11058
LEGO® DUPLO® 10914 Veľký box s kockami
LEGO stavebnica pre deti, vhodné od 1.5 roka, rok uvedenia: 2019, počet dielikov: 85ks

40,90 € bez DPH 34,08 €
Môžete mať ihneď na predajni Senec
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: LO10914
LEGO® DUPLO® 10929 Domček na hranie
LEGO stavebnica pre deti, vhodné od 2 rokov, téma: domy, mini bábiky a stavby, rok uvedenia: 2019, počet dielikov: 129ks

48,90 € bez DPH 40,75 €
Môžete mať dnes od 16:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: LO10929
LEGO DUPLO 10875 Nákladný vlak
LEGO stavebnica pre deti, vhodné od 2 rokov, téma: vlaky a vozidlá, rok uvedenia: 2018, počet dielikov: 105ks

95,90 € bez DPH 79,92 €
Môžete mať dnes od 16:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: LO10875
LEGO® DUPLO® 10913 Box s kockami
LEGO stavebnica pre deti, vhodné od 1.5 roka, rok uvedenia: 2019, počet dielikov: 65ks

23,90 € bez DPH 19,92 €
Môžete mať ihneď na 5 predajniach
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: LO10913
Tajomstvá elektroniky – Rádio 80 experimentov
Elektronická stavebnica - 80 súčiastok, umožňuje zostavenie 80 projektov, na 4 AA batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia, vhodné od 6 rokov

19,90 € bez DPH 16,58 €
Môžete mať dnes od 16:45
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: HRAa5472
Muffik Medium 1
Penové puzzle pre dievčatá aj chlapcov, 8 dielikov v balení, vhodné od 1 roka, veľkosť dielika: 30×30cm

59,99 € bez DPH 49,99 €
Môžete mať dnes od 16:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HRAMUF001
Plastica Penové Puzzle Abeceda
Penové puzzle pre dievčatá aj chlapcov, 52 dielikov v balení, vhodné od 1 roka, vlastnosti: logické, veľkosť dielika: 32×32cm

21,90 € bez DPH 18,25 €
Môžete mať dnes od 16:45
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: HRAif13281
Boffin II 165 Motion
Elektronická stavebnica - 50 súčiastok, umožňuje zostavenie 165 projektov, na 4 AA batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia, vhodné od 8 rokov

60,90 € bez DPH 50,75 €
Môžete mať dnes od 16:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HRAa5598
Mega Bloks Vrece plné učenia
Kocky pre deti pre dievčatá aj chlapcov, vhodné od 1 roka

-6% 35,90 €
33,90 € bez DPH 28,25 €
Môžete mať dnes od 16:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: Hrac011
LEGO DUPLO Town 10931 Nákladiak a pásový bager
LEGO stavebnica pre deti, vhodné od 2 rokov, téma: bagre, nákladiaky a vozidlá, rok uvedenia: 2020, počet dielikov: 20ks

15,90 € bez DPH 13,25 €
Môžete mať ihneď na 5 predajniach
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: LO10931
Boffin III – Bricks
Elektronická stavebnica - 201 súčiastok, umožňuje zostavenie 20 projektov, na 3 AA batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia, vhodné od 8 rokov

35,90 € bez DPH 29,92 €
Môžete mať dnes od 16:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HRAif12394
LEGO DUPLO 10874 Parný vláčik
LEGO stavebnica pre deti, vhodné od 2 rokov, téma: vlaky a vozidlá, rok uvedenia: 2018, počet dielikov: 59ks

-6% 51,90 €
48,90 € bez DPH 40,75 €
Môžete mať dnes od 16:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: LO10874
LEGO® DUPLO® 10915 Nákladiak s abecedou
LEGO stavebnica pre deti, vhodné od 1.5 roka, téma: nákladiaky a vozidlá, rok uvedenia: 2019, počet dielikov: 36ks

25,90 € bez DPH 21,58 €
Môžete mať dnes od 16:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: LO10915
LEGO DUPLO Princess TM 10899 Zámok z Ľadového kráľovstva
LEGO stavebnica pre deti pre dievčatá, vhodné od 2 rokov, téma: hrady, Ľadové kráľovstvo, mini bábiky, princezné a stavby, postavičky: Anna, Elsa a Olaf, rok uvedenia: 2019, počet dielikov: 59ks

41,90 € bez DPH 34,92 €
Môžete mať dnes od 16:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: LO10899
Cobi Panzer I Ausf A
Stavebnica pre chlapcov, 330ks dielikov v balení, téma: tanky, vhodná od 3 rokov

27,90 € bez DPH 23,25 €
Môžete mať dnes od 16:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HRAtm00821
LEGO DUPLO 10882 Koľajnice
LEGO stavebnica pre deti, vhodné od 2 rokov, téma: vlaky, rok uvedenia: 2018, počet dielikov: 23ks

15,90 € bez DPH 13,25 €
Môžete mať ihneď na 6 predajniach
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: LO10882
LEGO DUPLO 10872 Doplnky k vláčiku – most a koľajnice
LEGO stavebnica pre deti, vhodné od 2 rokov, téma: vlaky, rok uvedenia: 2018, počet dielikov: 26ks

21,90 € bez DPH 18,25 €
Môžete mať dnes od 16:45
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: LO10872
Magic Blocks helikoptéra
Programovateľná stavebnica –

24,90 € bez DPH 20,75 €
Môžete mať dnes od 16:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HRAHM093
Ludi 199x115 cm Písmená
Penové puzzle pre dievčatá aj chlapcov, téma: abeceda, 27 dielikov v balení, vhodné od narodenia

42,90 € bez DPH 35,75 €
Môžete mať dnes od 16:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HRAkn0956
The Witcher: Monsters – Good Loot Puzzle
Puzzle pre dievčatá aj chlapcov, téma: filmy a seriály, 1000 dielikov v balení

19,90 € bez DPH 16,58 €
Môžete mať dnes od 16:45
Na sklade 5 ks
Objednávací kód: GMERCHb937o
Woody Skladačka - Zvieracie hlavičky
Puzzle pre dievčatá aj chlapcov, téma: zvieratá, 18 dielikov v balení, vhodné od 2 rokov, vlastnosti: doskové

4,79 € bez DPH 3,99 €
Môžete mať dnes od 16:45
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: HRA728r
Mega Bloks Hudobný vláčik s písmenkami
Kocky pre deti pre dievčatá aj chlapcov, vhodné od 1 roka

24,90 € bez DPH 20,75 €
Môžete mať dnes od 16:45
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: Hrac010
Cyberpunk 2077: Keyart Male V -–Good Loot Puzzle
Puzzle pre dievčatá aj chlapcov, téma: filmy a seriály, poznáte z Cyberpunk 2077, 500 dielikov v balení

14,90 € bez DPH 12,42 €
Môžete mať dnes od 16:45
Na sklade 4 ks
Objednávací kód: GMERCHb937l

Stavebnice

sponzorovaný článokInteraktívne robotické hračky MaDe spoľahlivo zabavia deti aj dospelých Robotické hračky MaDe vaše malé ratolesti hravou formou naučia nové zručnosti. MaDe je český výrobca a...
Imaginarium patrí k svetovým lídrom v dizajne a inovácii hračiek. A pretože Alzák spoznal Kiconica, je od...
Skladanie puzzle je kreatívny zábava, pri ktorej si nielen užijete relax, ale zároveň potrénujete mozog...
článokStavebnice LEGO v premenách času III – LEGO súčasnosti inšpiruje a rozvíja Spoločnosť LEGO patrí medzi najlepších výrobcov hračiek. Ikonickú stavebnicu vyrába už takmer 90 rokov. Za...
Spoločnosť LEGO je synonymom úspechu. Rodinná firma funguje už takmer 90 rokov. Od začiatku až do dnešných...
Nahliadnite s nami do histórie jednej z najobľúbenejších stavebníc pre deti aj dospelých, ktorá čoskoro...
Viac článkov Všetky články

Stavebnice

V kategórii Stavebnice máme práve teraz na Alza.sk celkom 1982 produktov.

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné stavebnice Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie stavebnice Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie stavebnice Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii stavebnice recenzie

P-DC1-WEB29
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií