AlzaBoxy CZ, SK MPLA292176, MPLA291546, MPLA291548 - Performance Journey

Elektrické zubné kefky

Zobraziť katalóg
Cena
-
Dostupnosť
Stav tovaru
Typ
Rotačná
(4)
Sonická
(220)
Oscilačná
(15)
Medzizubná
(2)
Ústna sprcha
(2)
Určenie
Pre dospelých
(208)
Pre deti
(67)
Funkcie
Počet hlavíc v balení
1 ks
12 ks
-
Najnovšie objednávky

Elektrická zubná kefka je vhodná prakticky pre každého, kto túži spoznať pocit hladkých a naozaj perfektne vyčistených zubov. K výraznému zlepšeniu zdravia zubov a ďasien prispieva predovšetkým u ľudí, ktorí nenadobudli techniku správneho čistenia manuálnou kefkou. Ako vybrať správnu elektrickú kefku na zuby?

Pokračovať

Elektrická zubná kefka – áno, či nie?

Elektrická zubná kefka je vhodná pre všetkých, ktorým chýba zručnosť pri čistení manuálnou kefkou – zuby totiž čistí jednoduchým priložením prakticky sama. Bez obáv môžete použiť elektrickú kefku aj na strojček na zuby, len je nutné častejšie meniť hlavicu. Aké sú jej výhody a nevýhody?

 • Odstraňuje zubný povlak niekoľkonásobne efektívnejšie.
 • Predchádza nežiaducemu sfarbeniu zubov.
 • Je úplne bezpečná a zlepšuje zdravie ďasien.
 • Spotrebujete vďaka nej menšie množstvo zubnej pasty.
 • Má vyššie obstarávacie náklady.
 • Kefky s vysokou intenzitou čistenia nie sú vhodné pre osoby trpiace obnaženými krčkami, citlivými zubami a ďasnami, kývaním či paradentózou.

i

Elektrické zubné kefky môžete nabíjať buď prostredníctvom výmenných batérií, alebo štandardným nabíjaním cez elektrickú zásuvku, kde odpadá nutnosť výmeny batérie.

Máme elektrické kefky pre deti aj pre dospelých

V ponuke nájdete elektrické kefky na zuby pre deti aj pre dospelých. Prečítajte si, v čom sa od seba líšia.

Elektrická zubná kefka pre dospelých

Elektrická zubná kefka na zuby pre dospelých je prispôsobená na dospelý chrup. Poteší vás množstvom režimov a funkcií, ktoré čistenie zubov uľahčia. Spravidla máva oproti detským kefkám odlišný dizajn, je viac elegantná.

Detská elektrická zubná kefka

Detská elektrická zubná kefky prináša deťom od 3 rokov nielen zábavnejšiu zubnú hygienu, ale predovšetkým precíznosť pri čistení. Okrem toho je prispôsobená malému detskému chrupu tak, aby boli zuby dokonale čisté a hladké. Elektrická zubná kefka pre deti je dostupná v pútavých farbách a rôznych motívoch, aby ratolesti zaujala.

Elektrické zubné kefky sa delia na dva základné typy

Elektrické zubné kefky sú k dispozícii v dvoch základných vyhotoveniach, a to v oscilačno-rotačnom a sonickom.

 1. Oscilačno-rotačná elektrická kefka na zuby dokáže spoľahlivo vyčistiť zuby a odstrániť zubný povlak. Vysoká intenzita kefky však ľahko naruší ďasná, a preto nie je vhodná pre ľudí s citlivými ďasnami a zubami.
 2. Sonická zubná kefka elektrická funguje na princípe vibrácií a dynamického prúdenia tekutiny medzi zubami, líniami ďasien a medzizubnými priestormi. Ľahké vibrácie sú vhodné aj pre osoby trpiacimi citlivými zubami.

Inteligentné elektrické zubné kefky dohliadajú na správne čistenie zubov

Inteligentné elektrické zubné kefky sú vhodné pre každého, kto sa chce maximálne starať o zdravie svojich zubov. Prostredníctvom aplikácie vo vašom smartfóne totiž aktívne dohliadajú na celý priebeh čistenia zubov. V prípade zistenia nedostatku vás naň ihneď upozornia. Dostupná je inteligentná elektrická kefka sonická aj rotačná.

Rotačná elektrická kefka Oral B
Rotačná elektrická kefka

Sonická elektrická kefka Sencor
Sonická elektrická kefka

Elektrická kefka na zuby – ako vyzerajú hlavice?

Elektrická kefka na zuby môže mať buď klasickú oválnu hlavicu, alebo okrúhlu – záleží na konkrétnom type.

 • Hlavica oscilačno-rotačných kefiek je okrúhla a jej štetiny obklopia každý zub jednotlivo. Vyberať môžete medzi tými, ktoré sa dostanú aj do medzizubných priestorov, alebo tými s väčšou schopnosťou bieliť zuby.
 • Hlavica sonických kefiek svojím vzhľadom pripomína klasickú manuálnu zubnú kefku. Pri čistení sa kýva do strán, hore a dole, rýchlo ale zároveň mierne, čím simuluje pohyb manuálnej kefky.

Akým spôsobom fungujú elektrické zubné kefky?

Oscilačno-rotačné a sonické elektrické zubné kefky fungujú na inom princípe – každá z nich využíva iný pohyb.

 • Oscilačno-rotačná elektrická zubná kefka vykonáva ako 360° pohyb, tak polkruhový, kedy hlavica rotuje v rýchlosti až 10 000 kmitov za minútu. Niektoré typy vykonávajú aj pulzačný pohyb.
 • Sonická elektrická zubná kefka funguje na princípe rozochvenia štetín pomocou ultrazvukových frekvencií, vďaka ktorým sa dostanete aj na ťažko dostupné miesta. Štetiny dosahujú rýchlosť až 40 000 kmitov za minútu.

Rotačno-oscilačné zubné kefky elektrické vyjadrujú výkon počtom otáčok, prípadne počtom pulzácií. Naopak, pri sonickej kefke rozhoduje počet kmitov za minútu.

Rotačná a sonická elektrická zubná kefka – pre každú z nich platí iná technika čistenia

Pri výbere majte na pamäti, že ako pre rotačnú, tak aj pre sonickú elektrickú zubnú kefku je potrebné dodržiavať správnu techniku čistenia, ktorá sa pre oba typy líši.

Správna technika čistenia zubov pre rotačné elektrické zubné kefky

Oscilačno-rotačnou zubnou kefkou prebieha čistenie iba po zuboch, nie po hrane ďasna a zubu. Tým nedôjde k zaťažovaniu ďasien a krčkov, navyše si priestor krčkov nezanesiete nečistotami a povlakom. Vďaka rotáciám stačí pri čistení zubov hlavicu kefky priložiť k zubom pod 45° uhlom.

Správna technika čistenia zubov pre sonické elektrické zubné kefky

Na rozdiel od rotačných kefiek sa pri čistení zubov jazdí po hrane ďasien a zubov. Hlavica kefky sa ľahko dostane do medzizubných priestorov aj na bočné strany zubov a starostlivo ich vyčistí. Na úplné a dokonalé vyčistenie povlaku je nutné sonickou kefkou pohybovať smerom nadol.

Vďaka rôznym režimom vám elektrické zubné kefky umožnia viac ako len čistenie zubov

Moderné elektrické zubné kefky dnes ponúkajú hneď niekoľko čistiacich režimov. Okrem štandardného 2-minutového býva k dispozícii aj režim na dôkladné čistenie trvajúci 3 minúty. Pokročilejšia zubná elektrická kefka vám ale umožní aj leštenie zubov, citlivé a šetrné čistenie citlivých oblastí alebo dokonca masáž ďasien.

Najlepšia elektrická zubná kefka ponúka ešte niekoľko funkcií navyše

Pokiaľ si chcete zaobstarať tú najlepšiu elektrickú zubnú kefku, myslite aj na ďalšie ponúkané dôležité funkcie.

 • 3D technológia slúži na efektívne odstránenie povlaku, a to pomocou pulzačných pohybov, ktoré ho narušujú.
 • Tlakový senzor vás upozorní, keď na zubnú kefku príliš tlačíte – prílišný tlak spôsobuje ničenie skloviny.
 • Bluetooth umožňuje prepojenie s mobilnou aplikáciou, čím získate spätnú väzbu pri čistení zubov.
 • Indikátor batérie vás pomocou svetelnej kontrolky upozorní, kedy je potrebné dobiť batériu.
 • Časovač vás informuje o dosiahnutí doby 2 minút, ktorú na čistenie zubov odporúčajú zubní lekári.

i

Náhradné hlavice k elektrickým zubným kefkám je vhodné vymeniť približne po 2 – 3 mesiacoch správneho používania – buď sú súčasťou balenia, alebo je nutné ich zakúpiť samostatne. Niektoré elektrické kefky na zuby sú vybavené inteligentnými vláknami, ktoré indikujú čas výmeny.

Pre dokonalý chrup doplňte elektrickú kefku na zuby o ústnu sprchu

Ústne sprchy sú skvelými pomocníkmi na udržiavanie zdravých medzizubných priestorov bez podráždenia. Vďaka ergonomickému tvaru a optimálnemu tlaku vám čistenie nezaberie viac ako 60 sekúnd vášho času. Sú vhodné predovšetkým pre ľudí s citlivými ďasnami, pre ktoré sú medzizubné kefky či nite príliš hrubé.

Elektrické zubné kefky – ústna sprcha

Ústna sprcha je ideálnym doplnkom pre perfektný úsmev.

Detská elektrická zubná kefka pre vašich najmenších

Detská elektrická zubná kefka prináša deťom od 3 rokov nielen zábavnejšiu zubnú hygienu, ale predovšetkým precíznosť pri čistení. Okrem toho je prispôsobená malému detskému chrupu tak, aby boli zuby dokonale čisté a hladké. Elektrická zubná kefka pre deti je k dispozícii v pútavých farbách a rôznych motívoch, aby ratolesti zaujala.

Ak zháňate elektrickú zubnú kefku lacno, pozrite sa do našej ponuky na akčný tovar. Zaujímajú vás názory ostatných zákazníkov? Prečítajte si, aké má elektrická zubná kefka recenzie. Na stránkach výrobcov, ale aj v našich Alza článkoch, nájde mnohé užitočné rady a tipy ako by mala vyzerať a čo by mala spĺňať vaša elektrická zubná kefka. Test konkrétneho modelu je potom veľmi užitočným nástrojom pri konečnom rozhodovaní.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Elektrická zubná kefka – sonická, 62000 kmitov/min, 1 režim, časovač, tlakový senzor a indikátor batérie, v balení 1 hlavica
84,90 €

2.
Elektrická zubná kefka – sonická, 62000 jemných pohybov/min, 3 režimy čistenia: Clean, Gum Care a White, časovač, tlakový senzor a indikátor batérie, počet hlavíc v balení: 2 ks, BrushSync – automatické upozornenie na potrebu výmeny hlavice, balenie obsahuje: 1 kefka ProtectiveClean, 2 hlavice Optimal White Standard, 1 nabíjačka, 1 cestovné puzdro, farba: biela a svetlo modrá
109,90 €

3.
Elektrická zubná kefka – sonická, 62000 jemných pohybov/min, 1 režim čistenia: Clean, 2 nastavenia intenzity: nízka a vysoká, časovač, tlakový senzor a indikátor batérie, počet hlavíc v balení: 1 ks, BrushSync – automatické upozornenie na potrebu výmeny hlavice, balenie obsahuje: 1 kefka ProtectiveClean, 1 hlavica Optimal Plaque Defence, 1 nabíjačka, farba: svetlo modrá
64,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
280 položiek
Ľudová voľba
Philips Sonicare ProtectiveClean Plaque Defence HX6803/04 - Elektrická zubná kefka Varianty
4,8 350×
Philips Sonicare ProtectiveClean Plaque Defence HX6803/04
Elektrická zubná kefka – sonická, 62000 jemných pohybov/min, 1 režim čistenia: Clean, 2 nastavenia intenzity: nízka a vysoká, časovač, tlakový senzor a indikátor batérie, počet hlavíc v balení: 1 ks, BrushSync – automatické upozornenie na potrebu výmeny hlavice, balenie obsahuje: 1 kefka ProtectiveClean, 1 hlavica Optimal Plaque Defence, 1 nabíjačka, farba: svetlo modrá
64,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PHIEK028
Zlatá stredná cesta
Oral-B iO Series 8 Black Onyx magnetická zubná kefka - Elektrická zubná kefka
Varianty Doprava
zadarmo
4,7 185×
Oral-B iO Series 8 Black Onyx magnetická zubná kefka
Elektrická zubná kefka magnetická iO™, šetrné magnetické mikrovibrácie, inteligentný senzor tlaku na ochranu ďasien, 6 personalizovaných režimov čistenia vrátane troch jemných, OLED farebný displej, umelá inteligencia a Bluetooth na monitorovanie čistenia v 6 zónach čistenia prostredníctvom aplikácie, 1 magnetická rýchlonabíjačka, 1 puzdro
Cashback až 40 €  Podrobnosti
191,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: ORAZK391
Zlatá stredná cesta
Philips Sonicare ProtectiveClean Gum Health Black HX6850/57 so sanitizérom UV - Elektrická zubná kefka Varianty
4,8 475×
Philips Sonicare ProtectiveClean Gum Health Black HX6850/57 so sanitizérom UV
Elektrická zubná kefka – sonická, 62000 jemných pohybov/min, 3 režimy čistenia: Clean, Gum Care a White, časovač, tlakový senzor a indikátor batérie, počet hlavíc v balení: 1 ks, BrushSync – automatické upozornenie na potrebu výmeny hlavice, balenie obsahuje: 1 kefku ProtectiveClean, 1 hlavicu Optimal White Standard, 1 nabíjačku, 1 cestovné puzdro, 1 sanizitér UV, farba: čierna
153 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PHIEK080
Pre náročných
4,6 147×
Philips Sonicare DiamondClean HX9911/27 novej generácie
Elektrická zubná kefka – sonická, 62000 jemných pohybov/min, 4 režimy čistenia: Clean, Deep Clean+, Gum Health a White+, 3 nastavenia intenzity: nízka, stredná a vysoká, bluetooth aplikácia, časovač, tlakový senzor, indikátor batérie, počet hlavíc v balení: 1, BrushSync – automatické upozornenie na potrebu výmeny hlavice, doba prevádzky: 14 dní, balenie obsahuje: 1 kefku DiamondClean 9000, 1 hlavicu C3 Premium Plaque Defence, 1 nabíjacie cestovné puzdro, 1 nabíjačku, 1 nabíjací pohár, farba: biela
218,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PHIZK988
Philips Sonicare ProtectiveClean Gum Health HX6859/29 - Elektrická zubná kefka Varianty
4,8 475×
Philips Sonicare ProtectiveClean Gum Health HX6859/29
Elektrická zubná kefka – sonická, 62000 jemných pohybov/min, 3 režimy čistenia: Clean, Gum Care a White, časovač, tlakový senzor a indikátor batérie, počet hlavíc v balení: 2 ks, BrushSync – automatické upozornenie na potrebu výmeny hlavice, balenie obsahuje: 1 kefka ProtectiveClean, 2 hlavice Optimal White Standard, 1 nabíjačka, 1 cestovné puzdro, farba: biela a svetlo modrá
109,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PHIEK734
4,6 147×
Philips Sonicare DiamondClean HX9911/09 novej generácie
Elektrická zubná kefka – sonická, 62000 jemných pohybov/min, 4 režimy čistenia: Clean, Deep Clean+, Gum Health a White+, 3 nastavenia intenzity: nízka, stredná a vysoká, bluetooth aplikácia, časovač, tlakový senzor, indikátor batérie, BrushSync – automatické upozornenie na potrebu výmeny hlavice, doba prevádzky: 14 dní, balenie obsahuje: 1 kefku DiamondClean 9000, 1 hlavicu C3 Premium Plaque Defence, 1 nabíjacie cestovné puzdro s USB, 1 nabíjačku, 1 nabíjací pohár, farba: čierna
203,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PHIZK964
Philips Sonicare For Kids HX6322/04 - Elektrická zubná kefka Varianty
4,8 236×
Philips Sonicare For Kids HX6322/04
Elektrická zubná kefka – sonická, 2 režimy čistenia, nízka intenzita pre deti od 3 rokov a vyššia pre deti od 7 rokov, o 75% efektívnejšia než manuálna detská kefka, funkcia KidTimer a KidPacer, Bluetooth, balenie obsahuje: 1 sonickú kefku Sonicare for Kids s Bluetooth, 1 detskú hlavicu Standard (7+), 1 detskú hlavicu Mini (3+), 1 nabíjačku, 8 samolepiek
51,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: EAZ6055u
4,8 96×
Philips Sonicare ProtectiveClean Navy Blue HX6871/47
Elektrická zubná kefka – sonická, 62000 jemných pohybov/min, 3 režimy čistenia: Clean, Gum Care a White, 3 nastavenia intenzity: nízka, stredná a vysoká, časovač, tlakový senzor a indikátor batérie, počet hlavíc v balení: 2 ks, BrushSync – automatické upozornenie na potrebu výmeny hlavice, balenie obsahuje: 1 kefka ProtectiveClean, 2 hlavice Optimal White Standard, 1 nabíjačka, 1 cestovné puzdro, farba: námornícka modrá
149,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PHIEK727
4,6 147×
Philips Sonicare DiamondClean novej generácie Black a Rosegold HX9914/57
Elektrická zubná kefka – sonická, 62000 jemných pohybov/min, 4 režimy čistenia: Clean, Gum Health, White+, Deep Clean+, 3 intenzity čistenia, časovač a indikátor stavu batérie, BrushSync – upozornenie na potrebu výmeny hlavice, bezdrôtová technológia Bluetooth, mobilná aplikácia, počet náhradných hlavíc 2 ks, balenie obsahuje: 2 sonické kefky DiamondClean novej generácie, 2 hlavice C3 Premium Plaque Defence, 1 nabíjací pohár, 2 nabíjacie základne, farba: čierna a ružovozlatá
329,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PHIZK194
4,6 11×
CURAPROX Hydrosonic PRO
Elektrická zubná kefka – sonická, 42000 kmitov/min, 7 režimov, časovač a indikátor batérie, v balení 3 hlavice
178,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: CURHO144
Philips Sonicare For Kids HX6352/42 - Elektrická zubná kefka Varianty
4,8 236×
Philips Sonicare For Kids HX6352/42
Elektrická zubná kefka – pre deti, sonická, 62000 kmitov/min, 2 režimy, bluetooth a časovač, v balení 2 hlavice, s mobilnou aplikáciou
51,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PHIEK096
TrueLife SonicBrush Compact Duo - Elektrická zubná kefka Varianty
4,7 112×
TrueLife SonicBrush Compact Duo
Elektrická zubná kefka – sonická, 4 režimy, časovač, v balení 4 hlavice
59,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: ELEEL352
Oral-B iO Series 7 White Alabaster magnetická zubná kefka - Elektrická zubná kefka Varianty Doprava
zadarmo
5,0 23×
Oral-B iO Series 7 White Alabaster magnetická zubná kefka
Elektrická zubná kefka magnetická iO™, šetrné magnetické mikrovibrácie, inteligentný senzor tlaku na ochranu ďasien, päť personalizovaných režimov čistenia, OLED displej, umelá inteligencia a Bluetooth na monitorovanie čistenia v šiestich zónach čistenia prostredníctvom aplikácie, jedna magnetická rýchlonabíjačka, jedno cestovné puzdro
179,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: ORBEK223
4,8 65×
Philips Sonicare ProtectiveClean White HX6836/24
Elektrická zubná kefka – sonická, frekvencia 62000 jemných pohybov/min, 2 režimy čistenia: Clean a White, časovač, tlakový senzor a indikátor batérie, počet náhradných hlavíc 1ks, technológia BrushSync – automatické upozornenie na potrebu výmeny hlavice, balenie obsahuje: 1 kefku ProtectiveClean, 1 hlavicu Optimal White Standard, 1 nabíjačku, farba: pastelovo-ružová
91,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PHIEK848
Oral-B iO Series 8 Duo Black Onyx & White Alabaster magnetické zubné kefky - Elektrická zubná kefka
Varianty Doprava
zadarmo
4,7 185×
Oral-B iO Series 8 Duo Black Onyx & White Alabaster magnetické zubné kefky
Elektrická zubná kefka magnetické iO™, šetrné magnetické mikrovibrácie, inteligentný senzor tlaku na ochranu ďasien, šesť personalizovaných režimov čistenia vrátane troch jemných, OLED farebný displej, umelá inteligencia a Bluetooth na monitorovanie čistenia v šiestich zónach čistenia prostredníctvom aplikácie, jedna magnetická rýchlonabíjačka, jedno cestovné puzdro
331,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: ORAZK636
SENCOR SOC 3311BK Sonická zubná kefka - Elektrická zubná kefka Varianty
4,8 60×
SENCOR SOC 3311BK Sonická zubná kefka Garancia vrátenia peňazí
Elektrická zubná kefka – sonická, 48000 kmitov/min, 5 režimov, časovač a indikátor batérie, v balení 1 hlavica
59,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SENSO311
4,6 147×
Philips Sonicare DiamondClean HX9911/94 novej generácie
Elektrická zubná kefka – sonická, 62000 jemných pohybov/min, 4 režimy čistenia: Clean, Deep Clean+, Gum Health a White+, 3 nastavenia intenzity: nízka, stredná a vysoká, bluetooth aplikácia, časovač, tlakový senzor, indikátor batérie, počet hlavíc v balení: 1, BrushSync – automatické upozornenie na potrebu výmeny hlavice, doba prevádzky: 14 dní, balenie obsahuje: 1 kefku DiamondClean 9000, 1 hlavicu C3 Premium Plaque Defence, 1 nabíjacie cestovné puzdro, 1 nabíjačku, 1 nabíjací pohár, farba: ružovozlatá
219,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PHIZK606
SENCOR SOC 2200SL - Elektrická zubná kefka Varianty
4,8 79×
SENCOR SOC 2200SL Garancia 60 dní na vrátenie peňazí
Elektrická zubná kefka – 5 prednastavených čistiacich a regeneráciu podporujúcich programov, rýchlosť sterov je až 45000 za minútu, časovač, LED ukazovateľ stavu batérie, IPX7 stupeň vodotesnej ochrany, výdrž batérie až 45 dní pri každodennom čistení
Super cena
39,90 € Ušetríte 3 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SENSO200
3,6
CURAPROX Hydrosonická kefka EASY
Elektrická zubná kefka – sonická, 42000 kmitov/min, 3 režimy
Super cena
89,90 € Ušetríte 1,50 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: CURZK608
5,0
CONCEPT ZK4040 ERFECT SMILE, s UV sterilizátorom
Elektrická zubná kefka – sonická, 38000 kmitov/min, 10 režimov, časovač a indikátor batérie, v balení 1 hlavica
Cenová bomba
48,90 € Ušetríte 10,10 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: CONZK185
Philips Sonicare ProtectiveClean Plaque Removal HX6800/87 - Elektrická zubná kefka Varianty
4,8 350×
Philips Sonicare ProtectiveClean Plaque Removal HX6800/87
Elektrická zubná kefka – sonická, 62000 kmitov/min, 1 režim, časovač, tlakový senzor a indikátor batérie, v balení 1 hlavica
84,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PHIZK967
TrueLife SonicBrush UV - Elektrická zubná kefka Varianty
4,6 94×
TrueLife SonicBrush UV
Elektrická zubná kefka – sonická, 80000 kmitov/min, 4 režimy, časovač a indikátor batérie, v balení 3 hlavice
51,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: TRUEK573
TrueLife SonicBrush Compact - Elektrická zubná kefka Varianty
4,7 112×
TrueLife SonicBrush Compact
Elektrická zubná kefka – sonická, 70000 kmitov/min, 4 režimy, časovač, v balení 1 hlavica
Super cena
36,90 € Ušetríte 3 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: TRLEK440
Oral-B Vitality Kids Star Wars + Cestovné puzdro - Elektrická zubná kefka
Varianty
4,7 108×
Oral-B Vitality Kids Star Wars + Cestovné puzdro
Elektrická zubná kefka – pre deti, oscilačná, 7600 kmitov/min, 2 režimy, časovač a indikátor batérie, v balení 1 hlavica, cestovné puzdro, s mobilnou aplikáciou
Cashback až 40 €  Podrobnosti
25,90 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: ORAZK697

Elektrické zubné kefky

recenziaElektrická zubná kefka Oclean X Pro Digital Set Gold (RECENZIA) V domácom testovaní sme si tentokrát vzali pod drobnohľad elektrickú zubnú kefku Oclean X Pro Digital Set Gold. Okrem pokročilej sonickej technológie disponuje aj nadštandardnou výdržou batérie a niekoľkými režimami čistenia, zaujala nás aj mobilná aplikácia pre čo...
Detská zubná kefka Philips Sonicare for Kids premení čistenie zubov vašich detí v zábavnú hru. Táto sonická zubná kefka má krásny farebný dizajn, tvar rukoväte prispôsobený detskej rúčke a využíva najnovšie technológie pre zdravý úsmev vašich detí. Pokiaľ si tento...
V domácej recenzii sme tentoraz vyskúšali elektrickú zubnú kefku Niceboy ION Sonic Black. Tá disponuje sonickou technológiou, nadštandardnou výdržou batérie a niekoľkými čistiacimi režimami. Ako táto zubná kefka so sympatickou cenovkou obstála počas trojtýždňového...
akciaNapíšte recenziu na zakúpený produkt Philips a získajte zľavový kód na ďalší nákup Nechajte sa odmeniť za zdieľanie svojich skúseností so zakúpeným produktom osobnej starostlivosti Philips. Máme pre vás nachystaný voucher na ďalší nákup na Alza.sk. Pri zakúpenom produkte Philips stačí zanechať hodnotenie formou hviezdičiek a textu. Aké sú podmienky na...
Ako zaistiť krásny úsmev a zdravé zuby celej rodine? Stavte na nové kefky TrueLife SonicBrush a ústne sprchy TrueLife AquaFloss, ktoré poskytnú vám aj vašim deťom dentálnu starostlivosť na profesionálnej úrovni. Aké novinky z oblasti ústnej hygieny si pre nás spoločnosť...
Inovativní magnetický kartáček Oral-B iO 9 slibuje šetrné, ale velmi efektivní čištění zubů. Jak obstála novinka Oral-B v porovnání se sonickým kartáčkem na zuby?
Viac článkov Všetky články

Elektrické zubné kefky

V kategórii Elektrické zubné kefky máme práve teraz na Alza.sk celkom 280 produktov.
Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné elektrické zubné kefky Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie elektrické zubné kefky Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie elektrické zubné kefky Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii elektrické zubné kefky recenzie
P-DC1-WEB13
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií