Sony HT-S40R, Dolby audio 5.1

Zobraziť katalóg
Sony HT-S40R, Dolby audio 5.1
4,7 7 hodnotení
SoundBar – 5.1, s výkonom 600 W, aktívny drôtový subwoofer, zadné reproduktory, HDMI (1× vstup, 1× výstup), optické digi audio (1× vstup, 1 × výstup), 3,5mm jack (1× vstup, 1× výstup), Bluetooth, USB, s ARC, s HDR, s prehrávaním USB flash, Dolby Digital, diaľkový ovládač
Pridať do zoznamu
Záruka 24 mesiacov Kód:  GS474a3j Produktové číslo:  HTS40R.CEL Stránky výrobcu
Sony HT-S40R, Dolby audio 5.1 388,90 € Na sklade > 5 ks u partnera
Kúpiť

Sony HT-S40R, Dolby audio 5.1

Kúpte si Sony HT-S40R a užite si doma zvuk ako v kine

Kúpou domáceho kina Sony HT-S40R si budete môcť pri sledovaní filmov vytvoriť atmosféru ako v kine z pohodlia vášho domova.Rovnako tak dobre domáce kino poslúži pri počúvaní hudby. Sony HT-S40R tvorí soundbar, subwoofer, dva zadné reproduktorya bezdrôtový zosilňovač. Výhodou domáceho kina je možnosť bezdrôtového pripojenia zadnej a prednej časti – prednú časťtvorí subwoofer a soundbar, zadnú časť zase reproduktory a bezdrôtový zosilňovač. Domáce kino Sony HT-S40R poskytne 5.1-kanálovýzvuk s celkovým výkonom 600 W. Prostredníctvom Sony HT-S40R môžete streamovať hudbu zo svojho inteligentného telefónu, alebo pripojiť pamäťové zariadenie do USB portu.

Kľúčové vlastnosti domáceho kina Sony HT-S40R

  • Sony HT-S40R ponúkne 5.1-kanálový zvuk s celkovým výstupným výkonom 600 W
  • Domáce kino pozostáva zo soundbaru, subwoofera, dvoch zadných reproduktorov a bezdrôtového zosilňovača
  • Cez domáce kino možno prehrávať obľúbenú hudbu cez pamäťové zariadenia vďaka USB portu
  • Sony HT-S40R disponuje Bluetooth pripojením, čo vám umožní pohodlne streamovať hudbu z mobilného telefónu
  • Na ovládanie domáceho kina na diaľku slúži praktický diaľkový ovládač
  • Domáce kino Sony má niekoľko režimov, ktoré prispôsobia zvukový výstup vášmu vkusu či potrebám
  • Sony HT-S40R využíva technológiu Dolby Digital
  • Elegantné čierne farebné vyhotovenie zapadne do akéhokoľvek interiéru
SoundBar Sony HT-S40R

Výstupný výkon Sony HT-S40R je 600 W

Celkový výstupný výkon domáceho kina Sony HT-S40R sa pohybuje na úrovni 600 W. To spoľahlivo oživí akýkoľvek film alebo koncert.

SoundBar Sony HT-S40R

Sony HT-S40R poskytne 5.1-kanálový zvuk

Sony HT-S40R využíva trojkanálový hlavný reproduktor, zadný reproduktory a subwoofer. Vďaka tomu si doprajete pohlcujúci zvuk v celom frekvenčnom rozsahu.

SoundBar Sony HT-S40R

Technológia Dolby® Digital

Usaďte sa a vychutnajte si na domácom kine Sony HT-S40R kvalitný priestorový zvuk zo samostatných zvukových kanálov s technológiou Dolby Digital.

Sony HT-S40R ponúkne výkonný priestorový zvuk

Všetky prvky domáceho kina – soundbar, subwoofer, zadné reproduktory a bezdrôtový zosilňovač – zaistia naozaj dynamický priestorový zvuk, ktorý vyplní celú miestnosť od podlahy až k stropu. Vďaka technológii Dolby Digital a celkovému výstupnému výkonu 600 W nebude mať zvuk chybu.

Pri využití domáceho kina Sony HT-S40R vám nepovedú káble cez obývačku

Prednú a zadnú časť izby prepojíte jednoducho pomocou bezdrôtovej technológie. K tomu vám pri domácom kine Sony HT-S40R dopomôže bezdrôtový zosilňovač, ktorý napája zadné reproduktory. Subwoofer a soundbar zase zdieľajú jediné pripojenie k napájaniu, takže si užijete zvuk ako v kine – bez nevzhľadných káblov.

SoundBar Sony HT-S40R

Sony HT-S40R podporuje bezdrôtové pripojenie

Zapnite na svojom mobilnom zariadení Bluetooth a streamujte svoju hudbu či podcasty do domáceho kina Sony HT-S40R a užite si ohromujúci zvuk.

SoundBar Sony HT-S40R

Sony HT-S40R disponuje USB portom

Ak máte svoju obľúbenú hudbu na pamäťovom zariadení, môžete si ju prehrať na domácom kine Sony HT-S40R vďaka prítomnosti USB portu.

Všetky prvky domáceho kina Sony HT-S40R skvele zapadnú do akéhokoľvek priestoru

Domáce kino vás uchváti nielen svojím zvukovým podaním, ale štýlové a elegantné spracovanie sa náramne hodí do akéhokoľvek interiéru. Soundbar, zosilňovač aj zadné reproduktory môžete nielen postaviť na zem či na váš nábytok, ale dajú sa tiež jednoducho pripevniť na stenu – záleží len na vás a vašich preferenciách.

Soundbar sa pýši tenkým a elegantným vyhotovením

Soundbar domáceho kina Sony HT-S40R bol navrhnutý tak, aby ladil s akýmkoľvek televízorom. Môžete ho položiť pod televízor, alebo pokojne pripevniť na stenu.

Nenápadné zadné reproduktory

Zadné reproduktory domáceho kina Sony HT-S40R môžete jednoducho umiestniť napríklad na stenu, vďaka čomu decentne a vkusne splynú s interiérom vašej miestnosti.

Zosilňovač domáceho kina Sony HT-S40R môžete jednoducho umiestniť, kde bude potrebné – pripevniť na stenu, alebo položiť na stôl

SoundBar Sony HT-S40R

Pripevnenie na stenu

SoundBar Sony HT-S40R

Umiestnenie na stole

Stačí chvíľa a môžete začať soundbar Sony HT-S40R používať

Akonáhle si prinesiete domáce kino Sony HT-S40R domov, stačí len pár jednoduchých krokov a môžete ho začať používať. Sony HT-S40R stačí len pripojiť k napájaniu a pomocou farebne odlíšených konektorov pripojiť hlavný reproduktor. K domácemu kinu pripojíte zadné reproduktory jednoducho cez bezdrôtový zosilňovač. Potom už sa môžete len pohodlne usadiť a užívať si na domácom kine Sony HT-S40R 5.1-kanálový zvuk.

SoundBar Sony HT-S40R

Domáce kino Sony HT-S40R podporuje HDMI ARC

S využitím spätného audiokanála (ARC) HDMI si pri pripojení ku kompatibilnému televízoru vystačíte iba s jedným káblom.

SoundBar Sony HT-S40R

Optický vstup

Nedá sa prepojiť domáce kino Sony HT-S40R s vaším televízorom cez HDMI? Využite optický vstup a doprajte si kvalitný zvuk filmov a všetkého ostatného.

SoundBar Sony HT-S40R

Sony HT-S40R umožní analógové pripojenie

Ak máte starší televízor, ktorý nemá HDMI ani optický vstup, môžete pripojiť domáce kino Sony HT-S40R skrze klasický analógový vstup.

Vyberte si na soundbare Sony HT-S40R ideálne nastavenie pre daný moment

Na ovládači soundbaru Sony HT-S40R sú tlačidlá, ktorými si vyberiete vhodný režim pre akúkoľvek situáciu. Na výber máte z režimov Automatický zvuk, Štandardný zvuk, Kino či Hudba. K dispozícii budete mať aj Hlasový alebo Nočný režim. Soundbar Sony HT-S40R aj subwoofer tak možno ľahko prispôsobiť vašim požiadavkám.

Režim Kino

Sony HT-S40R bude v režime Kino šíriť zvuk do priestoru až za vás, vďaka čomu si budete pripadať ako v centre diania.

Režim Hudba

Aktivovaním režimu Hudba si s pomocou soudbaru Sony HT-S40R vychutnáte vašu obľúbenú hudbu v celej jej kráse – so všetkými detailmi.

Hlasový režim

Zvolením Hlasového režimu budú dialógy so soudbarom Sony HT-S40R oveľa výraznejšie, takže vám neunikne ani slovo, a to či už sledujete ranné správy alebo svoj obľúbený seriál.

Režim Noc

Ak ste filmoví nadšenci a máte čas sledovať filmy prevažne v noci, určite pri soundbare Sony HT-S40R oceníte režim Noc. Ten optimalizuje vyváženie zvuku tak, aby bolo všetko počuť aj pri nižších úrovniach hlasitosti.


Parametre a špecifikácia

Porovnať
Typ sústavy
Aktívna Hotovo!
Počet kanálov
5.1 Hotovo!
Typ pripojenia
Digitálne optické, HDMI Hotovo!
Bezdrôtové pripojenie
Bluetooth Hotovo!
USB
1 × Hotovo!

Typ sústavy

Typ sústavy
Aktívna Hotovo!
Počet kanálov
5.1 Hotovo!

Pripojenie

Typ pripojenia
Digitálne optické, HDMI Hotovo!
Bezdrôtové pripojenie
Bluetooth Hotovo!
USB
1 × Hotovo!

Charakteristika

Celkový výkon zostavy
600 W Hotovo!

Vlastnosti a funkcie

Funkcie
S ARC, S HDR, S prehrávaním USB flash Hotovo!
Formáty priestorového zvuku
Dolby Digital Hotovo!
Ovládanie
Diaľkový ovládač Hotovo!

Subwoofer

Typ subwoofera
Aktívny Hotovo!
Pripojenie subwoofera
Drôtový Hotovo!

Rozmery soundbaru

Šírka
90 cm Hotovo!
Hĺbka
7,45 cm Hotovo!
Výška
5,2 cm Hotovo!

Rozmery subwoofera

Šírka
19,2 cm Hotovo!
Hĺbka
36,2 cm Hotovo!
Výška
38,5 cm Hotovo!

Rozmery zadných reproduktorov

Šírka
8,3 cm Hotovo!
Hĺbka
18 cm Hotovo!
Výška
7,45 cm Hotovo!

Hmotnosť

Celková hmotnosť
10 kg Hotovo!

Farba

Farba
Čierna Hotovo!

Vstupy

HDMI
1 × Hotovo!
Analógové audio
1 × Hotovo!
Optické digitálne audio
1 × Hotovo!
3,5 mm jack
1 × Hotovo!

Výstupy

HDMI
1 × Hotovo!
Analógové audio
1 × Hotovo!
Optické digitálne audio
1 × Hotovo!
3,5 mm jack
1 × Hotovo!
Viac parametrov

Sony Corporation je japonská spoločnosť založená v roku 1946. Svoje sídlo má v Tokiu. Jej počiatky boli nenápadné. Prvým produktom predávaným pod značkou Sony bolo tranzistorové rádio. Práve rádia hrali kľúčovú úlohu pri expanzii v 60. rokoch. Svet si produkty Sony veľmi rýchlo spojil s výrobkami vysokej kvality a nízkej ceny. V 70. rokoch bola Sony tvrdo zasiahnutá ekonomickou krízou. Mnohí analytici ju už označovali za mŕtvu spoločnosť. Podcenili však typickú japonskú húževnatosť a odvahu. Kríza pre Sony nebola záhubou, ba naopak poslúžila ako odrazový mostík. Spoločnosť stojí za vývojom CD disku a následne aj DVD disku. Začiatkom 90. rokov si Sony pripísala ďalší významný úspech, keď predstavila hernú konzolu PlayStation. Práve herná konzola predstavujú prienik troch hlavných oblastí, v ktorých spoločnosť v súčasnosti pôsobí - elektronika, videohry a zábavný priemysel.

Poznámka:
» Všetky soundbary 5.1

Online chat

Vážený zákazník, ak máte otázky k službe, môžete ich s nami vyriešiť online. V prípade že chcete chat využiť prihláste sa prosím.

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter.

V popisu je uveden "bezdrátový subwoofer", uvádějí to i jiné e-shopy a fotografie v tom utvrzují, protože z nich jsou většinou připojovací dráty vymazány, nejsou jen vidět, nebo jsou ve zdi. Pravdou ale je, že subwoofer je drátový stejně jako u HT-S20R (je drátem spojený s TV a hlavní jednotkou) a teprve přenos audia do dvou zadních reproduktorů je bezdrátový přes pomocný přijímač a zesilovač. Informace o bezdrátovém subwooferu velmi klame při rozhodování o nákupu... můžete to prosím opravit ? K připojení zadních reproduktorů však mám otázku. Použití bezdrátového přenosu je možnost nebo nutnost ? Má subwoofer i konektory pro drátové připojení zadních reproduktorů ? Děkuji za info.

Zdravím chci se zeptat , po zapojení vše funguje jak má. Jen když pouštím klipy na YouTube tak zvuk nesedí asi o +- sekundu do klipu. Nedá se s tím zpožděním něco udělat?

Dobrý den, v popisu je psáno, že přes USB lze přehrávat jen hudbu. To neumí přehrát video? Děkuji za informaci

Dobrý den, rád bych se zeptal zda-li je optický kabel v balení? Děkuji

Zdravím chci se zeptat, při koupi vše jelo jak má. Po nějaké době se ovšem stalo,že repro fungují jen jako 2.1 systém. Zkoušel jsem vše restartovat,znovu párovat atd. Když dám test sound tak obě zadní repro jedou (vydávají zvuk) ale jakmile pustím film nebo hudbu s 5.1 zvukem tak ze zadních repro nejede vůbec zvuk. Dřív svítil zeleně, teď po ručním párování svítí oranžově,to by podle manuálu neměl být problém. Zkoušel jsem i na YT nějaký test 5.1 a když měli hrát zadní repro tak hráli jakoby přední.

Dobrý den, mám projektor s Realme tv stick 4k. Pokud připojím přes bluetooth reproduktory ke zmíněnému sticku, bude fungovat 5.1 zvuk? Děkuji za radu.

Dobrý deň. Mám otázku ak mam TV samsung qe55qn85 a ten má vystup hdmi eARC a predmetný soundbar ma len ARC vystup. Budú kompatibilné a bude to fungovať? Poprípade treba objednať mejaký špecialny hdmi kabel ak sa nahodou nenachadza v balení?? Ďakujem za odpoved

Dobrý deň, chcel by som sa informovať mam Tv Samsung a chcel by som k nemu kupit daný soundbar. Lenze z Tv mam vystup HDMI eARC a soundbar má len ARC nebude to problem? Budem to vedieť spárovať aj tak? A druhá otázka: je v balení ak HDMI kabel alebo ho treba zvlášt dokupit. Vopred velmi pekne dakujem za odpoveď. S pozdravom Marian Bolech

Dobrý den, chtěl bych subwoofer schovat pod TV stolek, ale vejde se mi pouze na ležato. Je možné takto umístit? Další otázka je, zda musí mít subwoofer přímí kontakt se zesilovačem pro zadní reproduktory, nebo může být zesilovat schovaný například za gaučem. Za odpovědi předem děkuji.

Dobry den. lze prosim u tohoto zarizeni uplne vypnout Bluetooth? Nebo aspon zakazat parovani. Sousedum se neustale automaticky pripojuje jejich transmiter a neda se s tim existovat. diky

123...
Diskusia a poradňa k Sony HT-S40R, Dolby audio 5.1
Príslušenstvo pre Sony HT-S40R, Dolby audio 5.1 Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si Sony HT-S40R, Dolby audio 5.1. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Sony HT-S40R - Dolby Audio 5.1. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte Sony HT-S40R - Dolby Audio 5.1. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: Sony HT-S40R, Dolby audio 5.1.
P-DC1-WEB11
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií