43" Samsung UE43DU7172
4,7 161 hodnotení
Nevyhovujú vám alternatívy? Vyberajte z celej ponuky
43" Samsung UE43DU7172
Parametre a špecifikácia
Energetická trieda v SDR režime
G
Spotreba v SDR režime
54 kWh/1000 h
Stand-by spotreba (pohotovostná)
0,5 W
Typická spotreba
54 W
Uhlopriečka
43 " (109,22 cm)
Energetické parametre
G
Spotreba v SDR režime
54 kWh/1000 h
0,5 W
Typická spotreba
54 W
Uhlopriečka a rozlíšenie
Uhlopriečka
43 " (109,22 cm)
Maximálne rozlíšenie
3840 × 2160 px
Obrazovka
Obnovovacia frekvencia panelu
50/60 Hz
Technológia
LED
Podsvietenie
Edge
Operačný systém
Operačný systém
Tizen
Modelový rok
Modelový rok
2024
Aplikácia
Globálne aplikácie
České aplikácie
Oneplay (nepodporované), Prima+ (nepodporované), Skylink Live TV, Vodafone TV (nepodporované)
Slovenské aplikácie
O2 TV, Skylink Live TV, Voyo
Kompatibilita s hlasovým asistentom
Bixby
Funkcie televízora
Herné funkcie
Herný režim (GAME MODE)
Pripojenie
Wifi štandardy
WiFi 5
Celkový počet HDMI
3 ×
Rozmery a hmotnosť
Výška bez podstavca
Hĺbka bez podstavca
5,97 cm
Šírka podstavca/rozstup nožičiek
VESA prichytenie
200 × 200
Farba
Farba
Čierna
Obsah balenia
Ovládač v balení
Inteligentný
Viac parametrov
Poznámka:
Diskusia a poradňa k 43" Samsung UE43DU7172
Príslušenstvo pre 43" Samsung UE43DU7172
Súvisiace kategórie
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 43" Samsung UE43DU7172
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 43" Samsung UE43DU7172
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 43" Samsung UE43DU7172
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 43" Samsung UE43DU7172