Acer Aspire 14 AI Pure Silver Metal (A14-53M-57TP)
Notebook – Intel Core Ultra 5 226V, 14" IPS antireflexný 1920 × 1200 120 Hz, RAM 16 GB LPDDR5x, Intel Intel Arc Graphics 130V, SSD 1000 GB, podsvietená klávesnica, webkamera, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi 7, hmotnosť 1,26 kg, Windows 11 Home
Produkt je lokalizovaný pre SK
Garancia najlepšej ceny
Nakúpte zrýchlene do AlzaBoxu alebo do predajne.
Pridať do zoznamu
Záruka 24 mesiacov Kód:  NC039q0f5l
Do košíka
Parametre a špecifikácia
Porovnať
SSD kapacita
1 000 GB (1 TB)
Veľkosť operačnej pamäte RAM
16 GB
Modelové označenie procesora
Intel Core Ultra 5 226V
Frekvencia procesora
2,1 GHz (2 100 MHz)
Typ úložiska
SSD
Uhlopriečka displeja
14"
Kapacita úložiska (celková)
1 000 GB
Výbava
Čítačka pamäťových kariet
Displej
Uhlopriečka displeja
14"
Obnovovacia frekvencia displeja
120 Hz
Svietivosť
350 Nitov
Pomer strán
Farebné pokrytie a certifikácia
100% sRGB
Maximálne rozlíšenie
1920 × 1200 px
Procesor
Typ procesora
Intel Core Ultra 5
Generácia procesora Intel
Lunar Lake
Modelové označenie procesora
Intel Core Ultra 5 226V
Počet jadier procesora
8 ×
Frekvencia procesora
2,1 GHz (2 100 MHz)
Core Boost Frekvencia
4,5 GHz (4 500 MHz)
Cache procesora
8 MB
Operačná pamäť
Veľkosť operačnej pamäte RAM
16 GB
Typ pamäte
LPDDR5x
Frekvencia pamäte
8 533 MHz (8,53 GHz)
GPU rad/model
Rad grafickej karty
Intel
Model grafickej karty
Intel Arc Graphics 130V
AI
Počet TOPS (celkovo)
97
Počet TOPS (NPU)
40
Názov NPU
Intel AI Boost
Operačný systém
Operačný systém
Windows 11 Home
Pevný disk
Typ úložiska
SSD
Kapacita úložiska (celková)
1 000 GB
SSD kapacita
1 000 GB (1 TB)
Počet osadených slotov M.2
1 ×
Celkový počet slotov M.2
1 ×
Výbava
Čítačka pamäťových kariet
Webkamera
1 080 px
Podsvietenie
Jednofarebné
Batéria
Adaptér v balení
Napájací adaptér
Nabíjanie cez USB-C
Možno nabíjať cez USB-C
Kapacita batérie
65 Wh
Počet článkov
4ks
Nabíjací príkon
65 W
Maximálna výdrž batérie
21,5 h
Konštrukcia
Materiál konštrukcie
Plastový
Konvertibilita
Pevný (klasický notebook)
Farba
Farba
Strieborná
Hmotnosť
Hmotnosť
1,26 kg
Rozhranie
Dátové
USB-C
Grafické výstupy
HDMI, USB-C
Audio
Vstup na mikrofón, Výstup na slúchadlá
USB-C
802.11be
Verzia WiFi
WiFi 7
Optická mechanika
Bez mechaniky
Rozmery
Šírka
312 mm
Maximálna výška
15,9 mm
Hĺbka
225,9 mm
Jazyk klávesnice
Jazyk klávesnice
CZ, SK
Produktový rad
Rad notebooku
Acer Aspire
Obsah balenia
Balenie obsahuje
Napájací adaptér
Typ zásuvky
Krajina
Nabíjanie // EÚ smernica
Min. napájací výkon
65 W
Max. napájací výkon
65 W