Interné disky podľa kapacity

Interné disky podľa kapacity vieme doručiť už v deň objednávky! Stačí, aby bol vybraný tovar na sklade. Vytvorte si objednávku z pohodlia domova a nechajte si ju doručiť na vašu adresu, do AlzaBoxu alebo do jednej z našich pobočiek. Prečo ešte nakupovať na Alza.sk?

Pokračovať

7 dôvodov, prečo nakupovať Interné disky podľa kapacity na Alza.sk

  • Máme širokú sieť predajní, kde dodržiavame všetky hygienické opatrenia, a bezkontaktných Alzaboxov (odberných miest) po celom Slovensku.
  • Pri každom tovare hneď vidíte, kedy si ho môžete vyzdvihnúť. Nezabudnite, že doručujeme aj cez víkend.
  • Prijímame väčšinu typov platieb vrátane bezkontaktných a kryptomien.
  • Vrátenie alebo reklamáciu môžete jednoducho vykonať aj v našich Alzaboxoch.
  • Potrebujete poradiť? Naša zákaznícka podpora je tu pre vás 24 hodín denne.
  • Sortiment dopĺňame ponukou príslušenstva aj doplnkových služieb.
  • Pri každom produkte nájdete všetky dôležité informácie. Pri niektorých z nich aj používateľské recenzie, ktoré vám pomôžu s výberom.

Na čo sa zamerať, ak vyberáte Interné disky podľa kapacity?

Ak si chcete zaobstarať Interné disky podľa kapacity, je tu pár aspektov, ktoré vám pomôžu pri výbere toho správneho produktu. V ľavom menu môžete využiť parametrický filter a zúžiť si tak ponuku šitú na mieru vašim preferenciám. Rovnako odporúčame využiť zoradenie podľa obľúbenosti či ceny.

Uľahčite si výber. Použite predpripravené filtre pre kategóriu: Interné disky podľa kapacity

Hľadáte najlepšie Interné disky podľa kapacity? Pozrite si produkty zoradené podľa predajnosti, prípadne dajte na recenzie od ostatných používateľov.

Najdrahšie vs. najlacnejšie Interné disky podľa kapacity

Ak vás zaujíma tovar z hľadiska ceny, pozrite sa na najlacnejšie Interné disky podľa kapacity, alebo vyberte typ zoradenia od najdrahšieho.

Skryť popis
388 položiek
4,7 586×
Pridať do PC konfigurátora
Sledovať dostupnosť alebo cenu
WD Red Plus 2 TB
Pevný disk – 3.5", SATA III, maximálna rýchlosť prenosu 180 MB/s, cache 64 MB, 5400 ot./min, do počítača, pre dátové úložiská, technológia zápisu CMR, typická spotreba 4 W
Super cena 172,90 € Ušetríte 34 €
Na sklade 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: FW233b1a1
4,4 125×
Pridať do PC konfigurátora
Sledovať dostupnosť alebo cenu
WD Red Pro 8 TB
Pevný disk – 3.5", SATA III, cache 256 MB, 7200 ot./min, do počítača, pre dátové úložiská, technológia zápisu CMR
  421,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: FW236b8c
Samsung 9100 PRO 8 TB - SSD disk Doručenie zdarma
Alzaboxy aj predajne
4,9 92×
Pridať do PC konfigurátora
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Samsung 9100 PRO 8 TB
SSD disk 8000 GB – M.2 2280, M.2 (PCIe 5.0 4x NVMe), TLC (Triple-Level Cell), rýchlosť čítania 14800 MB/s, rýchlosť zápisu 13400 MB/s, životnosť 4800 TBW, typická spotreba 10,5 W, stand-by spotreba (pohotovostná) 0,01 W, rozmery 22 × 3,88 × 80 mm (Š×V×H), hmotnosť 9,5 g
  2 279 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAS9100p5a
Seagate Exos X24 20 TB 512E/4KN Standard SATA - Pevný disk Doručenie zdarma
Alzaboxy aj predajne
4,5 316×
Pridať do PC konfigurátora
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Seagate Exos X24 20 TB 512E/4KN Standard SATA
Pevný disk – 3.5", SATA III, maximálna rýchlosť prenosu 285 MB/s, cache 512 MB, 7200 ot./min, do počítača a servera, rýchlosť zápisu 285 MB/s, technológia zápisu CMR, typická spotreba 6,3 W
Cenová bomba 986,90 € Ušetríte 242,10 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: FX080b2a5
4,6 145×
Pridať do PC konfigurátora
Sledovať dostupnosť alebo cenu
ADATA LEGEND 860 1 TB
SSD disk 1000 GB – M.2 2280, M.2 (PCIe 4.0 4x NVMe), 3D NAND, rýchlosť čítania 6000 MB/s, rýchlosť zápisu 4000 MB/s, životnosť 320 TBW, rozmery 22 × 2,15 × 80 mm (Š×V×H), hmotnosť 6,5 g
  165,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: DUl860a4
Samsung 990 PRO 4 TB Heatsink - SSD disk Doručenie zdarma
Alzaboxy aj predajne
4,9 243×
Pridať do PC konfigurátora
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Samsung 990 PRO 4 TB Heatsink
SSD disk 4000 GB – M.2 (PCIe 4.0 4x NVMe), TLC (Triple-Level Cell), rýchlosť čítania 7450 MB/s, rýchlosť zápisu 6900 MB/s, životnosť 2400 TBW, typická spotreba 6,5 W, stand-by spotreba (pohotovostná) 0,055 W, rozmery 25 × 8,88 × 80,15 mm (Š×V×H), hmotnosť 28 g
  939,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAS990ph5
4,1 29×
Pridať do PC konfigurátora
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Seagate SkyHawk AI 8 TB
Pevný disk – 3.5", SATA III, maximálna rýchlosť prenosu 245 MB/s, cache 256 MB, pre monitorovacie systémy, rýchlosť zápisu 245 MB/s, technológia zápisu CMR, typická spotreba 8,73 W
Super cena 356,90 € Ušetríte 30 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: FX189a3a
4,9 34×
Pridať do PC konfigurátora
Sledovať dostupnosť alebo cenu
WD Blue SN5100 NVMe SSD POWERED BY SANDISK 2 TB
SSD disk 2000 GB – M.2 2280, M.2 (PCIe 4.0 4x NVMe), QLC (Quad-Level Cell), rýchlosť čítania 7100 MB/s, rýchlosť zápisu 6700 MB/s, životnosť 900 TBW, typická spotreba 4,1 W, stand-by spotreba (pohotovostná) 0,004 W, rozmery 22 × 2,38 × 80 mm (Š×V×H), hmotnosť 5,7 g
Cenová bomba 291,90 € Ušetríte 274 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: FWsn51a4
4,6 25×
Pridať do PC konfigurátora
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Synology HAT3310-16T
Pevný disk – 3.5", SATA III, maximálna rýchlosť prenosu 281 MB/s, cache 512 MB, 7200 ot./min, do servera, pre dátové úložiská, rýchlosť zápisu 281 MB/s, technológia zápisu CMR, typická spotreba 7,48 W
  709,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SNLG24015
4,7 183×
Pridať do PC konfigurátora
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Patriot P210 128 GB
SSD disk 128 GB – 2.5", SATA III, QLC (Quad-Level Cell), rýchlosť čítania 450 MB/s, rýchlosť zápisu 350 MB/s, životnosť 60 TBW, rozmery 69,6 × 7 × 100 mm (Š×V×H), hmotnosť 50 g
  37,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: DP826d1
4,9 162×
Pridať do PC konfigurátora
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Kingston FURY Renegade NVMe 4TB Heatsink
SSD disk 4000 GB – M.2 (PCIe 4.0 4x NVMe), TLC (Triple-Level Cell), rýchlosť čítania 7300 MB/s, rýchlosť zápisu 7000 MB/s, životnosť 4000 TBW, typická spotreba 0,36 W, stand-by spotreba (pohotovostná) 0,005 W, rozmery 22 × 3,5 × 80 mm (Š×V×H), hmotnosť 893 g
Cenová bomba 747,90 € Ušetríte 217 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: FTkc3000rh4
4,7 720×
Pridať do PC konfigurátora
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Apacer AS2280P4 256 GB
SSD disk 256 GB – M.2 (PCIe 3.0 4x NVMe), TLC (Triple-Level Cell), rýchlosť čítania 1800 MB/s, rýchlosť zápisu 1100 MB/s, životnosť 200 TBW, typická spotreba 4 W, stand-by spotreba (pohotovostná) 0,08 W, rozmery 22 × 2,38 × 80 mm (Š×V×H), hmotnosť 6,8 g
  62,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: APA360b21
4,7 1 535×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Verbatim 2,5"Store "n" Go USB HDD 1TB - čierny
Externý disk 1000 GB – HDD úložisko, formát 2.5", s pripojením USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), AES-256 šifrovanie, materiál plast, kábel a zálohovací softvér súčasťou balenia, rozmery 13 × 80 × 121 mm (V׊×H), hmotnosť 150 g
  93,59 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: DY307i7
4,9 243×
Pridať do PC konfigurátora
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Samsung 990 PRO 1 TB Heatsink
SSD disk 1000 GB – M.2 (PCIe 4.0 4x NVMe), TLC (Triple-Level Cell), rýchlosť čítania 7450 MB/s, rýchlosť zápisu 6900 MB/s, životnosť 600 TBW, typická spotreba 5,4 W, stand-by spotreba (pohotovostná) 0,05 W, rozmery 24,3 × 8,2 × 80 mm (Š×V×H), hmotnosť 28 g
  279,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAS990ph3
4,6 107×
Pridať do PC konfigurátora
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Verbatim VI560 S3 1TB
SSD disk 1000 GB – M.2 (SATA), 3D NAND, rýchlosť čítania 520 MB/s, rýchlosť zápisu 490 MB/s, životnosť 450 TBW, typická spotreba 1,8 W, stand-by spotreba (pohotovostná) 0,62 W, rozmery 22,1 × 2,3 × 80 mm (Š×V×H), hmotnosť 9,1 g
  181,47 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: DY251b3
4,8 155×
Pridať do PC konfigurátora
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Crucial BX500 500 GB
SSD disk 500 GB – 2.5", SATA III, TLC (Triple-Level Cell), rýchlosť čítania 540 MB/s, rýchlosť zápisu 500 MB/s, životnosť 120 TBW, rozmery 7 × 100,3 mm (V×H)
  124,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: CR006z7c1
4,6 167×
Pridať do PC konfigurátora
Sledovať dostupnosť alebo cenu
WD Purple 6 TB
Pevný disk – 3.5", SATA III, maximálna rýchlosť prenosu 180 MB/s, cache 256 MB, do počítača, pre monitorovacie systémy a dátové úložiská, technológia zápisu CMR, hlučnosť 27 dB, typická spotreba 4,7 W
  332,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: FW230t2b
4,6 251×
Pridať do PC konfigurátora
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Seagate IronWolf Pro 10 TB
Pevný disk – 3.5", SATA III, maximálna rýchlosť prenosu 263 MB/s, cache 256 MB, 7200 ot./min, do počítača, pre dátové úložiská, rýchlosť zápisu 263 MB/s, technológia zápisu CMR, hlučnosť 30 dB, typická spotreba 10,1 W
Super cena 519,90 € Ušetríte 51 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: FP986a1e
Seagate IronWolf Pro 28 TB - Pevný disk Doručenie zdarma
Alzaboxy aj predajne
4,6 251×
Pridať do PC konfigurátora
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Seagate IronWolf Pro 28 TB
Pevný disk – 3.5", SATA III, maximálna rýchlosť prenosu 270 MB/s, cache 512 MB, 7200 ot./min, do počítača, pre dátové úložiská, rýchlosť zápisu 270 MB/s, technológia zápisu CMR, typická spotreba 8,3 W
Zľavnené -2 % 1 109 € 1 139 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: FP986a1n
4,8 26×
Pridať do PC konfigurátora
Sledovať dostupnosť alebo cenu
ADATA LEGEND 860 500 GB
SSD disk 500 GB – M.2 2280, M.2 (PCIe 4.0 4x NVMe), 3D NAND, rýchlosť čítania 5000 MB/s, rýchlosť zápisu 3000 MB/s, životnosť 160 TBW, rozmery 22 × 2,15 × 80 mm (Š×V×H), hmotnosť 6,5 g
Cenová bomba 91,90 € Ušetríte 13 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: DUl860a3
4,8 315×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Seagate Expansion Portable 1 TB (2021)
Externý disk 1000 GB – HDD úložisko, formát 2.5", s pripojením USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), materiál plast, kábel súčasťou balenia, rozmery 115,3 × 12,6 × 80 mm (V׊×H), hmotnosť 159 g
  103,39 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: FR061f6b1
4,8 464×
Pridať do PC konfigurátora
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Crucial BX500 240 GB SSD
SSD disk 240 GB – 2.5", SATA III, TLC (Triple-Level Cell), rýchlosť čítania 540 MB/s, rýchlosť zápisu 500 MB/s, životnosť 80 TBW, rozmery 69,85 × 7 × 100 mm (Š×V×H)
  66,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: CR006z7b
Seagate IronWolf Pro 20 TB - Pevný disk Doručenie zdarma
Alzaboxy aj predajne
4,6 251×
Pridať do PC konfigurátora
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Seagate IronWolf Pro 20 TB
Pevný disk – 3.5", SATA III, maximálna rýchlosť prenosu 285 MB/s, cache 256 MB, 7200 ot./min, do počítača, pre dátové úložiská, rýchlosť zápisu 285 MB/s, technológia zápisu CMR, hlučnosť 26 dB, typická spotreba 7,7 W
Zľavnené -2 % 933,90 € 961,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: FP986a1j
4,6 25×
Pridať do PC konfigurátora
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Synology HAT3310-12 T
Pevný disk – 3.5", SATA III, maximálna rýchlosť prenosu 281 MB/s, cache 512 MB, 7200 ot./min, do servera, pre dátové úložiská, technológia zápisu CMR, hlučnosť 32 dB, typická spotreba 6,85 W
  608,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SNLG24_002
V kategórii Interné disky podľa kapacity máme práve teraz na Alza.sk celkom 388 produktov.
Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné interné disky podľa kapacity Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie interné disky podľa kapacity Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii interné disky podľa kapacity recenzie